طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی . چه کسی بر مجاهدین خلق پوزه بند زده؟

طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی . چه کسی بر مجاهدین خلق پوزه بند زده؟

طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی 2منصور نظری، ایران اینترلینک، دهم فوریه 2020:… تا امروز تمام کشورهای جهان به جز امریکا ، اسرائیل وسعودی ها ویکی دو کشور همه آنرا محکوم کرده اند حتی بخش بزرگی از مردم امریکا آنرا محکوم کرده اند. و اما همه این خلاصه  را گفتیم تا به اصل موضوع مورد بحث برسیم. چگونه است که سازمان مجاهدین خلق هیچ موضع گیری راجع به آن نکرده و نمیکند؟ چه کسی و چه چیزی باعث شده مجاهدین خلق و توله نوکرهای سلطنت طلب  وتجزیه طلبان رنگارنگ شورای مدیریرت و….. واکنشی نشان ندهند؟ چه کسی به اینها پوزه بند زده ؟ کسانی که عکس یادگاری با محمود عباس میگرفتند چرا حالا خفقان گرفته اند و زبانشان بند امده ؟ یا شاید هم زبانشان را بند آورده اند و گفته اند خفه ؟ سکوت این ارازل و اوباش زنگ زده و به تاریخ پیوسته نشان از همدلی آنان با اربابانشان دارد و در بهترین حالت میتوان گفت که به آنها پوزه بند زده اند تا سخن نگویند. چون ممکن است اربابان سعودی واسرائیلی وامریکائی ها بهشان بربخورد. طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی . چه کسی بر مجاهدین خلق پوزه بند زده؟

طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجویسازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی . چه کسی بر مجاهدین خلق پوزه بند زده؟

سالها انتظار برای صهیونیست ها بالاخره به پایان رسید و طرح ضد انسانی و ضد تاریخی باصطلاح معامله قرن اعلام شد ، طرحی که بخشی از سناریوخاورمیانه بزرگ برای تکه پاره کردن خاورمیانه و بطور خاص تجزیه کشورهای منطقه از جمله ایران بوده است ،

طراح سناریو خاورمیانه بزرگ ، فردیست به نام برنارد لوئیس که متخصص فرهنگ وتمدن خاورمیانه ومردم منطقه است ، او با مطالعات گسترده وشناخت عمیق از این منطقه تنها راه تسلط براین شاهراه حیاتی وثروتمند جهان را در بالکانیزه کردن کشورهای منطقه میداند ، و از سوئی دیگر با تکه وپاره شدن کشورهای منطقه اسرائیل میتواند گسترش بیشتر یافته تا سودای اسرائیل بزرگ را رقم بزنند ،

کنگره امریکا در سال 1983 با حضور برنارد لوئیس تشکیل شده و طرح او را تصویب کرد ، همان زمان  کنگره امریکا دستور داد که این طرح در سیاست استراتژیک آمریکا برای سال ‌های آینده گنجانده شود

ناگفته نماند که برنارد لوئیس شخصا یکی از مشاوران نزدیک به بوش پدر وبوش پسر بوده است وبدون تردید سیاست خارجی امریکا در تمام این سالها از بوش پدر تا بوش پسر تا اوباما بر پیگیری همین سیاست استوار بوده است ، اگر چه پیروان این طرح وسیاست  توانستند موفقیت هائی بدست بیاورند از جمله ویرانی لیبی وتجزیه ان یا دو تکه کردن سودان ویا ویرانسازی سوریه ویمن  اما طرح خاورمیانه بزرگ انها نیاز به یک کاتالیزور داشته که نامش معامله قرن است ، معامله ای که توسط دستهای پشت پرده امریکائی واسرائیلی ها نگاشته شده بود تا کمکی باشد برای سناریو خاورمیانه بزرگ.

طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی

تا امروز تمام کشورهای جهان به جز امریکا ، اسرائیل وسعودی ها ویکی دو کشور همه آنرا محکوم کرده اند حتی بخش بزرگی از مردم امریکا آنرا محکوم کرده اند. و اما همه این خلاصه  را گفتیم تا به اصل موضوع مورد بحث برسیم. چگونه است که سازمان مجاهدین خلق هیچ موضع گیری راجع به آن نکرده و نمیکند؟ چه کسی و چه چیزی باعث شده مجاهدین خلق و توله نوکرهای سلطنت طلب  وتجزیه طلبان رنگارنگ شورای مدیریرت و….. واکنشی نشان ندهند؟ چه کسی به اینها پوزه بند زده ؟ کسانی که عکس یادگاری با محمود عباس میگرفتند چرا حالا خفقان گرفته اند و زبانشان بند امده ؟ یا شاید هم زبانشان را بند آورده اند و گفته اند خفه ؟ سکوت این ارازل و اوباش زنگ زده و به تاریخ پیوسته نشان از همدلی آنان با اربابانشان دارد و در بهترین حالت میتوان گفت که به آنها پوزه بند زده اند تا سخن نگویند. چون ممکن است اربابان سعودی واسرائیلی وامریکائی ها بهشان بربخورد.

معامله قرن و سکوت رجوی

باید اینها را در تاریخ نوشت خفت وخاری عناصر وامانده ودرمانده ای که به هر کس وناکسی آویختند. همان کسانی که روزگاری نان و نمک فلسطینی ها را خوردند و امروزبه چنان خفت وخاری گرفتار شده اند که نمیتوانند جیک بزنند حتی در برابر قصابان سعودی بن سلمان که انسانی را به وحشیانه ترین حالت ممکن با اره تکه تکه کردن و بعد با اسید سوزاندند سکوت کرد. راستی اینهمه وقاحت وخفت و درماندگی ناشی از چیست ؟ در تاریخچه سازمان مجاهدین خلق سرفصل های زیادیست که مجاهدین سکوت کرده اند در اینجا چند نمونه از ان را یاداوری میکنیم.

طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی 2

/بعد از عملیات تروریستی یازده سپتامبرکه توسط  19 تروریست به برجهای دوقلو در امریکا که 17 نفر از تروریستها از کشورسعودی بودند ، پس از این واقعه سازمان مجاهدین خلق برای موضع گیری نکردن وواکنش نشان ندادن تلویزیون خود را به حالت تعطیل در اورد و روزنامه خود را که بصورت هفتگی منتشر میکرد موقتا تعطیل کرد فکر میکنید چرا ؟

/پس از حمله تروریستی در اهواز به مردم وشرکت کنندگان  در ان که باعث شد 28 نفر از مردم ایران قربانی این عملیات تروریستی گروههای تجزیه طلب عرب شوند ، سازمان مجاهدین خلق سکوت کرد چرا ؟

/قتل وتکه تکه کردن و اره کردن وبا اسید سوزاندن خاشقچی خبرنگار سعودی در سفارت عربستان سعودی در ترکیه خشم جهان را برانگیخت اما مجاهدین خلق سکوت کردند چرا ؟

/طرح تجزیه ایران توسط گروههای تجزیه طلب مدیریت یا تجزیه طلبان کرد وعرب …..وسکوت مجاهدین خلق

/طرح بمباردمان ایران که توسط مجاهدین خلق به بولتن داده شده بود وبعدها افشا شد ومجاهدین سکوت کردند

/طرح بمباردمان 52 نقطه ایران وتهدید به بمباردمان بیشتر نقاط ایران توسط ترامپ ، نه تنها سکوت بلکه حمایت نیمه رسمی از ان بگونه ای که مسعود رجوی از قبرش سر در اورد و گفت کم است وبیشتر کنید

/و آخرینش معامله قرن

مواضع فلاکت بار رجوی از عراق تا آلبانی

اینها تنها بخش کوچکی از ماهیت سازمان مجاهدین خلق است ، اما برگردیم به موضوع

نکته قابل توجه دیگر این است که طرح خاورمیانه بزرگ وتجزیه کشورهای منطقه ، بطور خاص ایران با مشکل مواجه شده است ، مردم ایران علیرغم هر مشکلی که با حکومت ودولت ایران دارند ، اما در راستای امنیت و تمامیت ارضی ایران یکصدا هستند ،  وهمین امر تمام نقشه های اسرائیل وامریکا وسعودی ها را با شکست مواجه کرده است ، مردم ایران میز شطرنج چیده شده را با یک لگد برهم زده اند ، مشاوره های خائنین مجاهد خلق ودیگر خائنین رنگارنگ دیگر به امریکائی ها شامل تحریم وتهدید به جنگ وبمباران و….علیرغم سختی هایش برای مردم ایران  بی اثر شده است  ،  ومجاهدین خلق بی ابرو تر از قبل ، مسعود رجوی که از هول حلیم به دیگ افتاده بود وفکر کرده بود دارند کباب داغ میکنند از سوراخ بیرون امد وپیام داد امسال دیگر سرنگون میکنیم (منظورش امریکائی ها بود)  بعد مجاهدین وارد میشوند ، اما خبر نداشت که کبابی در کار نیست خر داغ میکنند تا اوباشی وعناصر بزدلی همچون او از سوراخ بیرون بخزند ، وحالا که میز شطرنج برهم خورده رجوی دوباره به زیر دشداشه شیوخ مرتجع عرب برگشته ، سرنوشتی خفت بار که گریبان همه خائنین را میگیرد .

طرح خاورمیانه بزرگ و معامله قرن و سکوت مریم رجوی . چه کسی بر مجاهدین خلق پوزه بند زده؟

***

آنانکه هم از گندم ری افتادند و هم از خرمای بغدادمریم رجوی شکر میخورد از امریکا برای جنگ دعوت می کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سرنوشت-رجوی-عبرت-روزگار/

سرنوشت رجوی عبرت روزگار

سرنوشت رجوی عبرت روزگارمنصور نظری، ایران اینترلینک، بیست و پنجم ژانویه 2020:… متاسفانه بسیاری هستند از خائنینی که منافع کشور و سرزمین مادری شان را دو دستی تقدیم دشمنان تاریخی ایران میکنند. همانهایی هستند که با تحریم کنندگان مردم ایران هم آوا شدند و بر تحریم و زجر کش کردن مردم ایران شادی کردند  و از دشمنان تاریخی مردم ایران وسرزمین ایران خواستند که ایران ومردمش را بمباردمان کنند.  اما نهایتا جز ذلت خاری نصیبشان نخواهد شد.  سرنوشت مسعود رجوی و فرقه اش را بنگرید. آنها عبرت روزگار هستند. مسعود رجوی نه گور دارد و نه وجود. روزگار سیاهی که باید زیر دشداشه مرتجعین بگذراند وفرقه اش روز به روز مضمحل تر از پیش و توسری خور تر از پیش با این نکبت و ننگ بسازد.  این است سرنوشت تمام خائنین به میهن ومردم. سرنوشت رجوی عبرت روزگار 

سرنوشت رجوی عبرت روزگارMEK Assassins of Americans are holding meeting in US Senate

سرنوشت رجوی عبرت روزگار

اوضاع و احوال این روزهای فرقه رجوی اصلا خوب نیست. سران فرقه رجوی گیج و مبهوت به حوادث نگاه میکنند وهمچنان در برابر ارباب بی مروتشان سرتعظیم فرود می آورند. فرقه ای که پس از پیروزی انفلاب ایران پس از یک دوره اندک تبدیل به نیروی پنجم دشمنان ایران زمین  شده است ، مسعود رجوی بعنوان رهبر این جریان ارتجاعی پس از خروج از ایران خود را در اختیار دشمنان تاریخی ایران زمین قرار داد چه ان زمان که صدام حسین بر سرکار بود وچه پس از ان عربستان سعودی وشیوخ تا مغز استخوان فاسد ومرتجع وقصاب وهمزمان نوکری ارباب بزرگترش امریکا واسرائیل بعنوان ولی نعمتانش ، رجوی در طی پروسه 41 ساله انقلاب ایران به جز ضرر وزیان برعلیه منافع ملی ومردم ایران هیچ نفعی برای مردم ایران نداشته است ، به گونه ای که  نام رجوی وفرقه اش مترادف است با  وابستگی وخیانت به سرزمین مادری ومردمش ، و سرنوشتی رغت بار که امروزه آن را میبینیم .

فرقه رجوی پس از سالها خیانت به مردم ایران وچاپلوسی برای گنده لات های کاخ سفید اینک با یک اردنگی از مشاوره نزدیک با سیاستمداران جنگ طلب محروم شده است. فرقه رجوی ومشخصا شخص رجوی سالها روی جنگ طلبان امریکائی سرمایه گذاری کرده بود

منصور نظری پاریس

آقای منصور نظری، پاریس

  به این امید که یک روزی جنگ طلبان امریکائی مجاهدین را حلوا حلوا کنان به ایران خواهند برد و کشور ایران را در اختیارشان خواهند گذاشت. اما ورق به یکباره برگشته . به گونه ای که حتی جنگ طلبان امریکائی نمیدانند چگونه از بحرانی که خود ساخته اند بیرون بیایند چه برسد به اینکه رجوی را به قدرت برسانند. در نتیجه مجاهدین خلق را با یک پس گردنی به حاشیه رانده اند .

البته اینکار جنگ طلبان امریکائی نه از زاویه خیر وصلاح مردم ایران بلکه از زاویه منافع خودشان بوده است. جنگ طلبان میدانند میتوانند همه چیز را قربانی منافعشان کنند و در این رابطه ابائی از بدور انداختن دستمال های مصرف شده ای همچون مجاهدین خلق  ندارند. برای نمونه حتی در سوریه هم وقتی امریکائی ها بین رابطه با منافع استراتژیکشان یعنی ترکیه و کردهای پ پ ک قرار گرفتند ، مثل آب خوردن به کردها گفتن بروید دنبال کارتان. این سرنوشتی که نصیب همه خائنین میشود. این تازه خوب است، اگر لازم هم باشد آنها یعنی خائنین را مثل دستمال هائی که استفاده شده و تاریخ مصرفش به پایان رسیده دور خواهند انداخت یا مورد وجه المصالحه قرار خواهند داد.

سیاست خارجی امریکا خارج از اینکه چه کسی  و یا کدام حزب، دمکرات یا جمهوری خواه،  حاکم باشد در جای دیگری تعئین وتکلیف میشود  و هیچ ربطی به حاکمان رسمی امریکا ندارد. در حقیقت سیاست خارجی امریکا در پشت درهای بسته تعئین وتکلیف میشود.  بر طبق اسناد رسمی و گفته های خانم کلینتون و ترامپ، این امریکا است که خالق شکل گیری تروریستهای داعش بوده است. معنی آن این است سیاستمداران پشت پرده امریکا کسانی هستند که روزی تروریستها را می آورند و روز دیگر بر اساس منافعشان آنها را میبرند. مجاهدین خلق هم  از این امر مثتثنی نیستند. امریکا با این ابزار بازی میکند. این یک بازی سیاه است که قربانیانش خائنین هستند. فرقی هم نمیکند امروز فرقه رجوی  یا قورباغه های رنگ شده صیغه ای همان آفتاب مهتابی که رنگش کرده اند ، فردا او را هم اگر لازم بدانند با یک پس گردنی دک میکنند. مهم برای سیاستمداران پشت پرده منافع استراتژیکشان است و بس .

شما مجاهدین شکست خوردید فرقه رجوی هم بارکش اربابشما مجاهدین شکست خوردید

متاسفانه بسیاری هستند از خائنینی که منافع کشور و سرزمین مادری شان را دو دستی تقدیم دشمنان تاریخی ایران میکنند. همانهایی هستند که با تحریم کنندگان مردم ایران هم آوا شدند و بر تحریم و زجر کش کردن مردم ایران شادی کردند  و از دشمنان تاریخی مردم ایران وسرزمین ایران خواستند که ایران ومردمش را بمباردمان کنند.  اما نهایتا جز ذلت خاری نصیبشان نخواهد شد.  سرنوشت مسعود رجوی و فرقه اش را بنگرید. آنها عبرت روزگار هستند. مسعود رجوی نه گور دارد و نه وجود. روزگار سیاهی که باید زیر دشداشه مرتجعین بگذراند وفرقه اش روز به روز مضمحل تر از پیش و توسری خور تر از پیش با این نکبت و ننگ بسازد.  این است سرنوشت تمام خائنین به میهن ومردم

پایان

سرنوشت رجوی عبرت روزگار

***

محمد رزاقی و منصور نظری میهمانان مردم تی ویمحمد رزاقی و منصور نظری میهمانان مردم تی وی

مواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکامواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکا

حسرت به دلی رجوی برای قدرترئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهم

تظاهرات مردمی عراق نهایتا به ضرر اربابان رجوی استمرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

سی دیماه 1379 آزادی مسعود رجوی از زندان ساواک-5اشرف، چه پایان بد فرجامی!

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted membersAlbania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

Saddam’s Private ArmySaddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

life of camp AshrafThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

کنفرانس ورشو شکست دشمنان ایران مجاهدین خلق مریم رجویThe Proof of US Cold shoulder to Maryam Rajavi

همچنین: