طعنه‌ جالب یک‌ صهیونیست به فریب‌خوردگان فرقه‌ رجوی!

طعنه‌ جالب یک‌ صهیونیست به فریب‌خوردگان فرقه‌ رجوی!

جهان نیوز، وین، بیست و ششم نوامبر 2014:…  او با اشاره به جماعت فریب خورده فرقه منحوس رجوی به من گفت: «ببین! من یک اسراییلی‌ام و تو یک ایرانی با عقاید کاملا متضاد و البته با همدیگر دشمن هستیم اما به عنوان یک انسان وطن پرست به هیچ وجه نمی‌توانم رفتار این جماعت به اصطلاح ایرانی را برای خودم تحلیل و هضم کنم و از بابت این همه وطن فروشی آنها آن هم در چنین مقطع حساسی برایشان ابراز …

محمد حنیف نژادلاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

لینک به منبع

طعنه‌ جالب یک‌ صهیونیست به فریب‌خوردگان فرقه‌ رجوی!

مجاهدین خلق رجوی وین 2014

سرویس سیاسی جهان‌نیوز – محمد قادری از خبرنگاران حاضر در وین، در مطلب جالبی که برای “جهان‌نیوز” فرستاده، نوشت:

چنانچه مسبوق به سابقه بود این بار هم در مذاکرات وین ۸ تقریبا همه خبرنگاران از روز اول منتظر تجمع اعتراضی حداقل دو گروه در مقابل هتل محل مذاکرات بودند، یکی فریب خوردگان فرقه تروریستی رجوی و دیگری صهیونیست های مقیم وین.

صبح امروز اما وقتی به سیاق ۶ روز گذشته، جماعت حدود ۱۰ نفره منافقین با بالا بردن پرچم های فرقه متبوع خود به فحاشی مشغول بودند، تجمع حدود ۱۰ نفره صهیونیست های ضد ایرانی مقیم وین نیز با شعارهایی چون «توافق با ایران ضد امنیت اسراییل است» و… شکل گرفت.

وقتی به سمت آنها برای تهیه گزارش و عکس رفتم یکی از آنها خواست که با او صحبت کنم. چند دقیقه ای با او در مورد چند و چون فعالیتشان پرسیدم و سعی کردم توضیح دهم که آنچه را می گویند و بر آن اصرار دارند اساسا دروغی تبلیغاتی است و… که البته او نمی پذیرفت. اما در همین حال نکته جالبی را متذکر شد که بسیار جالب بود.

او با اشاره به جماعت فریب خورده فرقه منحوس رجوی به من گفت: «ببین! من یک اسراییلی‌ام و تو یک ایرانی با عقاید کاملا متضاد و البته با همدیگر دشمن هستیم اما به عنوان یک انسان وطن پرست به هیچ وجه نمی‌توانم رفتار این جماعت به اصطلاح ایرانی را برای خودم تحلیل و هضم کنم و از بابت این همه وطن فروشی آنها آن هم در چنین مقطع حساسی برایشان ابراز تاسف می‌کنم به خصوص که شنیده‌ام دست اینها به خون هزاران ایرانی آغشته است.»

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14207

نفرات رجوی مرغ عزا و عروسی اسرائیل (از محکومیت نفر خودی تا دستور بست نشستن هشت نفره علیه صلح)

خبرگزاری فارس، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۴: …  مدتی بعد از ادعای صهیونیست‌ها درباره دستگیری جاسوس ایران، یکی از رسانه‌های داخلی گزارش داد، علی منصوری از جداشدگان فرقه تروریستی منافقین است که تاریخ مصرفش تمام شده و اکنون مسعود رجوی کوشیده با همکاری صهیونیست‌ها و جوسازی رسانه‌ای او را عامل ایران و منتسب به سپاه قدس معرفی کند. اما زمان انتشار این خبر نیز تامل‌برانگیز است. درست همزمان …

واشنگتن‌پست: ترکیه شبکه جاسوسی اسرائیل را به ایران لو داد

نفرات رجوی مرغ عزا و عروسی اسرائیل (از محکومیت نفر خودی تا دستور بست نشستن هشت نفره علیه صلح)

تجمع «۸ نفره» منافقین نزدیک محل مذاکرات هسته‌ای در وین

لینک به منبع

خبرگزاری فارس: تجمع «۸ نفره» منافقین نزدیک محل مذاکرات هسته‌ای در وینهشت نفر از طرفداران گروهک تروریستی نفاق، لحظاتی پیش، نزدیک محل مذاکرات هسته‌ای در شهر وین تجمع اعتراضی برگزار کرده و شعار سر دادند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به وین، منافقین در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن مذاکرات، در تجمعی ۸ نفره در نزدیکی محل مذاکرات ایران و ۱+۵ (هتل پله کوبورگ) حضور یافتند و شعارهایی را سر دادند.

این هشت نفر پرچم‌های منافقان و سلطنت طلبان را در دست داشتند.

تلاش گروهک تروریستی منافقین برای اعلام حضور در حالی است که آنها هیچ طرفداری بین مردم ندارند.

انتهای پیام/

لینک به عکسهای “تظاهرات”  مجاهدین در وین علیه توافق ضد جنگ
تجمع چند تن از منافقین در نزدیکی محل مذاکرات هسته‌ای در وین

هم‌زمان با مذاکرات وین صورت گرفت

جنجال جدید صهیونیستی علیه ایران با «مهره سوخته منافقین»

لینک به منبع

خبرگزاری فارس: جنجال جدید صهیونیستی علیه ایران با «مهره سوخته منافقین»همزمان با برگزاری آخرین دور مذاکرات هسته‌ای، رسانه‌های صهیونیستی با انتشار خبر محاکمه فردی که او را جاسوس ایران معرفی کردند، مبادرت ورزیدند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی اعلام کرد، علی منصوری به اتهام جاسوسی برای ایران علیه اسرائیل به ۷ تا ۸ سال زندان محکوم خواهد شد.

روزنامه «اسرائیل هیوم» در گزارشی مدعی شد، «علی منصوری» ایرانی ۵۵ ساله‌ای که حدود یک سال پیش به اتهام جاسوسی برای ایران علیه اسرائیل دستگیر شده بود، به اتهامات خود اعتراف کرده و برای ۷ تا ۸ سال به زندان محکوم خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در اکتبر ۲۰۱۳، منصوری به جاسوسی برای ایران متهم شد. رژیم صهیونیستی مدعی شد منصوری عکس‌هایی از سفارت آمریکا در تل‌آویو، فرودگاه بن‌گورین و برخی مکان‌های نظامی تهیه کرده و بارها با پاسپورت بلژیکی با نام «الکس منز» وارد اراضی اشغالی شده است. با استناد به این موارد بود که صهیونیست‌ها مدعی شدند او عامل سپاه قدس بوده و برای جمهوری اسلامی ایران جاسوسی می‌کرده است و قصد داشته شبکه‌ای ایجاد کند که در آینده یک جاسوس ایرانی دیگر از آن استفاده کند.

اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است. مدتی بعد از ادعای صهیونیست‌ها درباره دستگیری جاسوس ایران، یکی از رسانه‌های داخلی گزارش داد، علی منصوری از جداشدگان فرقه تروریستی منافقین است که تاریخ مصرفش تمام شده و اکنون مسعود رجوی کوشیده با همکاری صهیونیست‌ها و جوسازی رسانه‌ای او را عامل ایران و منتسب به سپاه قدس معرفی کند.

اما زمان انتشار این خبر نیز تامل‌برانگیز است. درست همزمان با برگزاری دهمین دور و مهمترین دور مذاکرات میان ایران و ۱+۵ برای دستیابی به توافقی که رژیم صهیونیستی به شدت مخالف آن است، این خبر منتشر شده که به نظر می‌رسد، بیشتر جوسازی رسانه‌ای برای تحت‌الشعاع قرار دادن فضای مذاکرات باشد.

انتهای پیام/ص

***

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ایگرد همآیی بزرگ ایرانیان؟ کدام ایرانیان؟
(Screen shot from Rajavi cult website, The Grand Gathering of Iranians? Where are they?)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانParliamentarians (Lord Carlile and others) lose Maryam Rajavi court battle

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

همچنین:

آیا تروریست های خوب همیشه برای غرب سودمندند؟

Mojahedin Khalq USAمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم نوامبر ۲۰۱۴:…  علیرغم وجود اسنادی که در بالا ذکر شد، امریکا به عنوان حامی تروریست ها، توجیهات خود را می آورد. چنانچه نویسنده ی راشاتودی عنوان می کند :” گهگاه ، مقامات امریکایی سعی می کنند که لای پرقو خواباندن این گروه {مجاهدین} را توجیه کنن

شادی مجاهدین (فرقه رجوی) از پیروزی جمهوری خواهان کنگره

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، دهم نوامبر ۲۰۱۴:…  که به زعم خودشان کنفرانس مطبوعاتی بود ولی بازتابی از آن در رسانه ها مشاهده نشد – ادعا کردند که دو مخزن انفجاری در سایت پارچین وجود دارد. (دست کم تا زمان نگارش این مقاله ، بازتاب قابل توجهی در رسانه ها و نهادهای مرتبط با برنامه ی هسته ا�

مینو فتحعلی یا ریحانه جباری، کدامیک مستحق اعدام بودند؟

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۴: … مقاومت مینو در برابر بردگی جنسی مورد نظر رجوی ، باعث میشد که سران فرقه رده ی تشکیلاتی وی را تنزل دهند و چنان با وی رفتار کنند که راضی به گرفتن جان خود شود اما سازمان پیش تر وارد عمل می شود و وی را در حال فرار از تشکیلات دستگیر می کند. دستگیری که با گسیل د