طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

طومار درخواست خانواده ها انجمن نجات، تهران، هفدهم می 2020:… اندری فوگا Endri Fuga مدیر ارتباطات نخست وزیر آلبانی و کسی است که استراتژی رسانه ها و امور تبلیغی و اجتماعی دولت را هدایت می نماید. ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات ایران گزارشی در خصوص طومار “درخواست از دولت آلبانی برای اجازه دادن به خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق” که در حمایت از حقوق خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه اجباری سازمان مجاهدین خلق در آلبانی راه اندازی شده است برای او نوشت. طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

Olsi Jazexhi Anne Khodabandeh MEK Albania Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

ده هزار امضا از داخل و خارج از ایران طی دو هفته

نامه به مشاور نخست وزیر آلبانی

انجمن نجات مرکز تهران17 اردیبهشت 1399

اندری فوگا Endri Fuga مدیر ارتباطات نخست وزیر آلبانی و کسی است که استراتژی رسانه ها و امور تبلیغی و اجتماعی دولت را هدایت می نماید.

ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات ایران گزارشی در خصوص طومار “درخواست از دولت آلبانی برای اجازه دادن به خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق” که در حمایت از حقوق خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه اجباری سازمان مجاهدین خلق در آلبانی راه اندازی شده است برای او نوشت.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

طومار درخواست خانواده ها

متن نامه مربوطه به شرح زیر است:

آقای اندری فوگا، مشاور نخست وزیر و مدیر ارتباطات دولت جمهوری آلبانی
آقای عزیز
با درود
همانطور که در جریان هستید، یک پویش طومار با عنوان “درخواست از دولت آلبانی برای اجازه دادن به خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق” در حمایت از حقوق خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه اجباری سازمان مجاهدین خلق در جریان است که در داخل و خارج از ایران به امضا رسیده است.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

این طومار بعد از دو هفته 10000 امضا داشته و 1500 بار به اشتراک گذاشته شده است، که اخبار آن در رسانه های داخل و خارج از آلبانی منعکس گردیده است. این اقدام البته رهبران فرقه رجوی را وادار به واکنش خصمانه نمود که بدون تردید نشان دهنده آنست که چقدر از حضور خانواده ها در آلبانی وحشت دارند.
سازمان مجاهدین خلق یک فرقه مخرب کنترل ذهن است که با رهبرش مسعود رجوی در سال 1986 از پاریس به عراق رفت و در همکاری با دشمن ایران صدام حسین و با کمک وی ارتشی را بوجود آورد که در جنگ علیه ایران شرکت نمود. وقتی دیکتاتور عراق در سال 2003 سرنگون شد شرایط مجاهدین خلق هم اساسا دگرگون گردید.

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

سازمان مجاهدین خلق توسط نیروهای آمریکایی خلع سلاح شد و مسعود رجوی متواری و مخفی گردید و همسرش مریم به پاریس بازگشت. اعضای سازمان نهایتا به آلبانی اخراج شدند چرا که دولت عراق آنان را یک تهدید امنیت ملی می دانست. آنان در یک اردوگاه بسته و منزوی در آلبانی که کاملا توسط رهبران فرقه اداره می شود و مقامات کشور شما هیچ کنترلی بر آن ندارند استقرار داده شدند.
این یک مقوله حقوق بشری است. مادران و پدران سالخورده و دیگر اعضای خانواده ها مایلند تا با عزیزان خود بعد از ده ها سال ارتباط داشته باشند. این خواسته زیادی نیست – مگر اینکه از یک فرقه خواسته شده باشد که اعضای خود را مغزشویی کرده و از زنده شدن عواطف خانوادگی بیش از هر چیز دیگری وحشت دارد.

مایلم از شما درخواست نمایم که به این طومار پاسخ داده و برای خانواده ها توضیح دهید که چگونه این مسئله انسانی قابل برخورد است، و از شما خواهان راه حل هستم. بی صبرانه منتظر دریافت جواب شما می باشم.
من برای شما و کشورتان آرزوی موفقیت روزافزون دارم، خصوصا در رابطه با کوشش های دولت شما برای عضو شدن در اتحادیه اروپا.
با احترام
ابراهیم خدابنده
مدیر عامل انجمن نجات

رونوشت به:
ارجون براس Erjon Brace، نماینده پارلمان آلبانی و معاون نخست وزیر
تدی بلوشی Tedi Blushi، سخنگوی رئیس جمهور آلبانی
سالی بریشا Sali Berisha، نخست وزیر و رئیس جمهور سابق آلبانی
وزارت امور اروپا و خارجه جمهوری آلبانی
ارگان های مختلف ملل متحد، اتحادیه و پارلمان اروپا، سازمان های بین المللی و حقوق بشری
رسانه ها

لینک به منبع

قرارگاه مجاهدین در آلبانی – گزارش نیویورک تایمز

طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بیش-از-8000-امضاء-در-پایان-روز-دوازدهم/

بیش از 8000 امضاء در پایان روز دوازدهم

بیش از 8000 امضاء در پایان روز دوازدهمانجمن نجات، دوم می 2020:… پویش امضای خانواده ها خطاب به دولت آلبانی بیش از 1000 بار به اشتراک گذاشته شده است. پیام خانواده ها به رئیس دولت آلبانی: فرزندان ما اسیر دست تروریست ها در کشور شما هستند. جمعی از خانواده های تهرانی اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی، در پیامی خطاب به ادی راما رئیس دولت این کشور، خواستار پاسخ به بیش از 8000 امضاکننده طومار “درخواست از دولت آلبانی که به خانواده ها اجازه بدهد تا با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق ارتباط داشته باشند” شدند. بیش از 8000 امضاء در پایان روز دوازدهم 

MEK cult in Albania poses public health riskMEK cult in Albania poses public health risk

بیش از 8000 امضاء در پایان روز دوازدهم

پویش امضای خانواده ها خطاب به دولت آلبانی بیش از 1000 بار به اشتراک گذاشته شده است.

لینک به متن انگلیسی

انجمن نجات مرکز تهران13 اردیبهشت 1399

پیام خانواده ها به رئیس دولت آلبانی: فرزندان ما اسیر دست تروریست ها در کشور شما هستند.

جمعی از خانواده های تهرانی اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی، در پیامی خطاب به ادی راما رئیس دولت این کشور، خواستار پاسخ به بیش از 8000 امضاکننده طومار “درخواست از دولت آلبانی که به خانواده ها اجازه بدهد تا با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق ارتباط داشته باشند” شدند.

بیش از 8000 امضاء در پایان روز دوازدهم

متن این پیام به شرح زیر است:

آقای ادی راما
رئیس دولت جمهوری آلبانی

همانطور که حتما در جریان هستید پویشی برای جمع آوری امضا خطاب به دولت و وزارت امور خارجه شما در جریان است که در پایان روز دوازدهم بیش از 8000 امضا از سراسر جهان داشته و بیش از 1000 بار به اشتراک گذاشته شده است.

سازمان مجاهدین خلق مدعو خاک کشور شما و تحت حمایت دولت شما می باشد. اما فرزندان بی گناه ما اسیر دست این فرقه تروریستی هستند و به لطف دولت شما هیچگونه راه ارتباطی با دنیای خارج خصوصا با خانواده و دوستان ندارند.

سؤال ما خانواده های دردمند و رنج کشیده اینست که تا کی می خواهید به این وضعیت ادامه دهید؟ تا کی می خواهید پدران و مادران سالخورده را از ارتباط با فرزندانشان محروم نگاه دارید؟ تا کی می خواهید این تهدید امنیتی برای خود و کل اروپا را در خاک آلبانی و علیه عالی ترین مصالح ملت خود حفظ نمایید؟ تا کی می خواهید هیچگونه کنترلی بر آنچه که در اردوگاه مجاهدین خلق می گذرد نداشته باشید؟ آیا از میزان شیوع بیماری کرونا در این اردوگاه که تهدیدی برای مردم آلبانی است باخبر هستید؟ فرزندان ما قرار است برای منافع چه کسانی و تا چه زمانی اسیر دست تروریست ها باشند؟

این پویش همچنان ادامه دارد تا پاسخی از جانب شما دریافت شود. بد نیست سری به لینک زیر زده و اگر اختیار امور اجرایی کشور خود را دارید حداقل واکنشی از خود نشان دهید.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستیم.
جمعی از خانواده های تهرانی

لینک به منبع

بیش از 8000 امضاء در پایان روز دوازدهم

***

MEK In Albania Hijacks America's Iran PolicyAmerica’s Iran Policy Backed Into a Corner By MEK in Albania

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تروریست-ها-ویزای-آلبانی-نیاز-ندارند/

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند – امضا ها از مرز 6000 گذشت

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارندابراهیم خدابنده، انجمن نجات، سی ام آوریل 2020:… چند روز بعد از این که پویش طومار راه اندازی شد، سازمان مجاهدین خلق با وحشت تمام واکنش نشان داد و در مقاله ای به تاریخ 23 آوریل 2020 در سایتش موسوم به “ایران پروب” مقاله مفصلی با عنوان “رژیم ایران برای ویزای ورود آلبانی برای تروریست هایش کارزار به راه انداخته است” به سوز و گداز پرداخت و نسبت به انجمن نجات عقده گشایی کرد. در این مقاله سراسر دروغ تلاش شده تا دولت آلبانی متقاعد گردد که نباید برای خانواده ها ویزا صادر کند. این نشان می دهد که چقدر حضور خانواده ها به کابوسی هولناک برای رهبران فرقه یعنی مسعود و مریم رجوی تبدیل گشته است. تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند – امضا ها از مرز 6000 گذشت 

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارندرجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند – امضا ها از مرز 6000 گذشت

تروریست ها نیاز به ویزا ندارند ، آلبانی هم اکنون میزبان آنان است

بیش از 8000 امضاء

فراتر از 6000 امضا بعد از 9 روز

انجمن نجات مرکز تهران10 اردیبهشت 1399

طوماری به ابتکار انجمن نجات ایران از جانب خانواده های دردمند اعضای سازمان مجاهدین خلق راه اندازی شد که از دولت آلبانی خواستار ایجاد شرایطی بود که خانواده ها بتوانند با عزیزان گرفتارشان در اردوگاه مجاهدین خلق ارتباط برقرار نمایند. لینک زیر:

http://chng.it/GCPbBfFPGr

این طومار خواسته خود را به این صورت خلاصه می نماید که:

“ما از دولت آلبانی و وزارت امور خارجه می خواهیم تا برای خانواده های رنج کشیده به دلایل انسان دوستانه ویزا صادر نماید تا بتوانند به آلبانی سفر کنند و به آنان کمک نماید تا بتوانند با عزیزان خود در اردوگاه مجاهدین خلق دیدار داشته باشند”.

ابراهیم خدابنده تسنیم دسامبر 19 2

ابراهیم خدابنده، مدیر عامل انجمن نجات

تعداد امضاهای این طومار بعد از 9 روز فراتر از 5000 عدد شده و مرتب در حال افزایش است. لیست اسامی امضا کنندگان و مکان آنان به صورت روزانه برای مقامات آلبانی ارسال می گردد.

البته؛ این موضوع زنگ خطر را برای مجاهدین خلق به صدا در آورده است زیرا که مانند تمامی فرقه های مخرب کنترل ذهن، رهبران تا حد مرگ از خانواده ها وحشت دارند. آنان معتقدند که عواطف خانوادگی می تواند آثار مغزشویی را در اعضا خنثی نماید.

چند روز بعد از این که پویش طومار راه اندازی شد، سازمان مجاهدین خلق با وحشت تمام واکنش نشان داد و در مقاله ای به تاریخ 23 آوریل 2020 در سایتش موسوم به “ایران پروب” مقاله مفصلی با عنوان “رژیم ایران برای ویزای ورود آلبانی برای تروریست هایش کارزار به راه انداخته است” به سوز و گداز پرداخت و نسبت به انجمن نجات عقده گشایی کرد.

در این مقاله سراسر دروغ تلاش شده تا دولت آلبانی متقاعد گردد که نباید برای خانواده ها ویزا صادر کند. این نشان می دهد که چقدر حضور خانواده ها به کابوسی هولناک برای رهبران فرقه یعنی مسعود و مریم رجوی تبدیل گشته است.

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند

فرقه تروریستی مجاهدین خلق در سال 2016 توسط دولت آلبانی از عراق به این کشور برده شد و در یک اردوگاه دور افتاده منزوی مستقر گردید. این اقدام همیشه از جانب کارشناسان و متخصصان به عنوان یک تهدید امنیتی برای آلبانی و همچنین برای اروپا به حساب آمده است. حضور مجاهدین خلق در آلبانی یک پوئن منفی برای آلبانی که خواهان ورود به اتحادیه اروپاست در نظر گرفته می شود.
اردوگاهی که تروریست های وارداتی از عراق را در خود جای داده با پنهان کاری تمام صرفاً توسط رهبران مجاهدین خلق اداره می شود و مقامات آلبانی هیچ نظارتی بر آن اعمال نمی کنند. ساکنان اردوگاه هیچ گونه دسترسی به دنیای بیرون خصوصاً با دوستان و اقوام ندارند.

حقیقت اینست که تروریست های واقعی هم اکنون در آلبانی حاضر بوده و از مهمان نوازی دولت این کشور بهره مند می شوند و البته نیازی هم به ویزا ندارند. کسانی که از ورودشان ممانعت به عمل آمده و از ارتباط با عزیزانشان محروم می باشند مادران و پدران سالخورده ای هستند که فرزندان خود را ده ها سال است ندیده و ارتباطی با آنان نداشته اند.

پدران و مادران که سال ها زحمت کشیده و جوانی برومند را پرورش داده اند تا روزی به ثمر برسد و عصای دستشان باشد تروریست نیستند، تروریست سران فرقه رجوی هستند که با مغزشویی و قاچاق انسان توانسته اند عزیزان این پدرو مادرها را فریب داده و به اسارت ببرند.

دولت آلبانی باید به خواست برحق خانواده ها توجه نموده و به آنان این امکان را بدهد تا با عزیزان خود در ارتباط باشند.

ابراهیم خدابنده

لینک به منبع

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند – امضا ها از مرز 6000 گذشت

بیش از 8000 امضاء 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دولت-آلبانی-پاسخ-دهد-ارائه-طومار-با-بی/

دولت آلبانی پاسخ دهد . ارائه طومار با بیش از 800 امضاء

دولت آلبانی پاسخ دهد . ارائه طومار با بیش از 800 امضاءابراهیم خدابنده، انجمن نجات، تهران، بیست و هفتم آوریل 2020:… متن طومار که از دولت آلبانی می خواهد شرایط ارتباط خانواده ها با عزیزان گرفتارشان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی را فراهم نماید به علاوه لیست بیش از 800 امضا کننده طومار ضمیمه است. لطفا پاسخ دهید که چرا مقامات آلبانی در همکاری با فرقه رجوی مانع از ارتباط خانواده ها با عزیزانشان می شود. چرا وزارت خارجه دولت آلبانی به تمامی سفارت خانه های خود دستور داده تا به ایرانیان ویزا ندهند تا مبادا خانواده ها امکان سفر به آن کشور را پیدا کنند؟ میزان همکاری دولت آلبانی، که خواهان ورود به اتحادیه اروپا می باشد، با یک فرقه تروریستی تا این حد تعجب برانگیز است! بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم. همچنین این نامه سرگشاده را برای ارگان های بین المللی و اروپایی و آلبانیایی و مراجع حقوق بشری و رسانه ها ارسال می نمایم. دولت آلبانی پاسخ دهد . ارائه طومار با بیش از 800 امضاء 

Over 800 MEK Families Petition Albanian PM Edi Rama For AccessMEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession Talks

دولت آلبانی پاسخ دهد . ارائه طومار با بیش از 800 امضاء

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند

نامه سرگشاده مدیرعامل انجمن نجات به نخست وزیر آلبانی

بیش از 800 امضا بعد از گذشت یک هفته از پویش خانواده ها

انجمن نجات مرکز تهران8 اردیبهشت 1399

لینک به متن انگلیسی نامه 

دولت آلبانی پاسخ دهد . ارائه طومار با بیش از 800 امضاء

آقای ادی راما، نخست وزیر جمهوری آلبانی

من به نمایندگی از جانب صدها نفر از خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای سازمان مجاهدین خلق که در کشور شما مستقر شده اند با شما مکاتبه می کنم. یاد آور می شوم که نامه های خانواده ها به دفتر ریاست جمهوری تاکنون تماما بی پاسخ مانده است.

اطلاع دارید که اعضای این سازمان در یک اردوگاه در مانز در استان دورس در غرب آلبانی مستقر هستند. کنترل این اردوگاه به صورت کامل برعهده رهبران سازمان بوده و مقامات آلبانیایی هیچ نظارتی بر آن ندارند. این سازمان به صورت یک فرقه کنترل ذهن مخرب اداره می شود که مانع ارتباط اعضای خود با دنیای خارج خصوصا دوستان و اقوام می گردد.

یک هفته پیش پویشی از جانب خانواده ها به صورت طومار خطاب به دولت آلبانی به راه افتاد که تا این لحظه که این نامه را برای شما می نویسم بیش از 800 تن از آنان این طومار را امضا نموده اند. لینک زیر:

http://chng.it/GCPbBfFPGr

متن طومار که از دولت آلبانی می خواهد شرایط ارتباط خانواده ها با عزیزان گرفتارشان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی را فراهم نماید به علاوه لیست بیش از 800 امضا کننده طومار ضمیمه است.
لطفا پاسخ دهید که چرا مقامات آلبانی در همکاری با فرقه رجوی مانع از ارتباط خانواده ها با عزیزانشان می شود. چرا وزارت خارجه دولت آلبانی به تمامی سفارت خانه های خود دستور داده تا به ایرانیان ویزا ندهند تا مبادا خانواده ها امکان سفر به آن کشور را پیدا کنند؟ میزان همکاری دولت آلبانی، که خواهان ورود به اتحادیه اروپا می باشد، با یک فرقه تروریستی تا این حد تعجب برانگیز است!
بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم. همچنین این نامه سرگشاده را برای ارگان های بین المللی و اروپایی و آلبانیایی و مراجع حقوق بشری و رسانه ها ارسال می نمایم.

با تشکر
ابراهیم خدابنده
مدیر عامل انجمن نجات

لینک به منبع

دولت آلبانی پاسخ دهد . ارائه طومار با بیش از 800 امضاء

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند 

بیش از 8000 امضاء 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/طومار-درخواست-از-آلبانی-جهت-اجازه-ارتب/

طومار درخواست از آلبانی جهت اجازه ارتباط خانواده ها

طومار درخواست از آلبانی جهت اجازه ارتباط خانواده هاانجمن نجات، بیستم آوریل 2020:… یک گروه مخالف ستیزه جوی ایرانی 2000 نفره به نام سازمان مجاهدین خلق در یک اردوگاه بسته و دورافتاده در آلبانی مستقر هستند. بیش از هزار تن از خانواده های تعدادی از این اعضا به طور فعال به دنبال تماس با عزیزان خود در این اردوگاه می باشند. بیش از سه دهه است که رهبران مجاهدین خلق از برقراری هرگونه ارتباط این خانواده ها با اعضای خود در اردوگاه های مجاهدین خلق در عراق و در آلبانی ممانعت به عمل می آورند. دولت آلبانی اجازه داده است تا اردوگاه مجاهدین خلق بطور کامل تحت کنترل رهبران این سازمان قرار گیرد. این وضعیت موجب شده است تا خانواده ها از تماس با عزیزان خویش محروم بمانند. برخی خانواده ها ده ها سال است که هیچ خبری از وضعیت فرزندان خود ندارند. طومار درخواست از آلبانی جهت اجازه ارتباط خانواده ها 

MEK Families Petition Albanian Government To Allow Contact Loved OnesHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

طومار درخواست از آلبانی جهت اجازه ارتباط خانواده ها

برای خانواده های رنج دیده به دلایل بشردوستانه ویزا صادر کنید

درخواست از دولت آلبانی که به خانواده ها اجازه بدهد با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق ارتباط داشته باشند – طومار

دولت آلبانی پاسخ دهد طومار درخواست خانواده های مجاهدین خلق

انجمن نجات مرکز تهران31 فروردین 1399

طومار درخواست از آلبانی جهت اجازه ارتباط خانواده ها

مخاطبان: دولت آلبانی، کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان، پارلمان اروپا، شورای اتحادیه اروپا، کمیسیون اروپا

یک گروه مخالف ستیزه جوی ایرانی 2000 نفره به نام سازمان مجاهدین خلق در یک اردوگاه بسته و دورافتاده در آلبانی مستقر هستند. بیش از هزار تن از خانواده های تعدادی از این اعضا به طور فعال به دنبال تماس با عزیزان خود در این اردوگاه می باشند.

بیش از سه دهه است که رهبران مجاهدین خلق از برقراری هرگونه ارتباط این خانواده ها با اعضای خود در اردوگاه های مجاهدین خلق در عراق و در آلبانی ممانعت به عمل می آورند.
دولت آلبانی اجازه داده است تا اردوگاه مجاهدین خلق بطور کامل تحت کنترل رهبران این سازمان قرار گیرد. این وضعیت موجب شده است تا خانواده ها از تماس با عزیزان خویش محروم بمانند.

برخی خانواده ها ده ها سال است که هیچ خبری از وضعیت فرزندان خود ندارند.

وزارت امور خارجه آلبانی برای ایرانیان (از جمله خانواده های ایرانی که مایل به دیدار با بستگان خود هستند) برای سفر به آلبانی ویزا صادر نمی کند.

ما از دولت آلبانی و وزارت امور خارجه می خواهیم تا برای خانواده های رنج دیده به دلایل بشردوستانه ویزا صادر کنند و به آنها اجازه دهند تا به آلبانی سفر کنند و به آنها کمک نمایند تا با عزیزان خود در اردوگاه مجاهدین خلق دیدار کنند.

لطفا طومار خواست خانواده ها در لینک زیر را با وارد کردن نام و نام فامیل و آدرس ایمیل خود امضا نموده و از این خواسته برحق حمایت نمایید. همچنین از دوستان و آشنایان خود نیز درخواست نمایید تا همین کار را انجام دهند.

با تشکر.
http://chng.it/GCPbBfFPGr

طومار درخواست از آلبانی جهت اجازه ارتباط خانواده ها

دولت آلبانی پاسخ دهد طومار درخواست خانواده های مجاهدین خلق

***

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

همچنین: