عبدالرحمان محمدیان میهمان هفته مردم تی وی

عبدالرحمان محمدیان میهمان هفته مردم تی وی

عبدالرحمان محمدیان میهمان هفته مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، اول اوت 2021:… آقای عبدالرحمان محمدیان از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین درآلبانی  دررابطه با :  – شرایط و وضعیت این روزهای مجاهدین در آلبانی – افزایش ریزش نیروهای مجاهدین در البانی علی رغم اعلام تشکیل موسسان پنجم توسط مسعود رجوی – درباره برنامه یا شوی “گردهمایی جهانی ایران آزاد” اخیر مجاهدین در آلبانی باحضور اینترنتی پمپئو ودست آورد آن صحبت کردند مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک مسنجربا مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.. عبدالرحمان محمدیان میهمان هفته مردم تی وی

عبدالرحمان محمدیان میهمان هفته مردم تی ویگردهمایی مضحک مریم رجوی و  سخنان مضحک تر

عبدالرحمان محمدیان میهمان هفته مردم تی وی 

آقای محمدیان دربرنامه زنده کانون آوا درتلویزیون مردم

عبدالرحمان محمدیان

آقای عبدالرحمان محمدیان ، آلبانی

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزجمعه 30 ژوئیه 2021 برابر با هشتم مرداد ماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران  آقای عبدالرحمان محمدیان از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین درآلبانی  دررابطه با :

– شرایط و وضعیت این روزهای مجاهدین در آلبانی
– افزایش ریزش نیروهای مجاهدین در البانی علی رغم اعلام تشکیل موسسان پنجم توسط مسعود رجوی
– درباره برنامه یا شوی “گردهمایی جهانی ایران آزاد” اخیر مجاهدین در آلبانی باحضور اینترنتی پمپئو ودست آورد آن

صحبت کردند

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک مسنجربا مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

عبدالرحمان محمدیان میهمان هفته مردم تی وی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ذات-پلید-رجوی-برملا-میشود/

ذات پلید رجوی برملا میشود

ذات پلید رجوی برملا میشود - رحمان محمدیانرحمان محمدیان، نجات یافتگان در آلبانی، چهاردهم ژوئن 2021:… اما فرقه رجوی همین را در بوق کرنا کرده است که سناتورهای آمریکایی خواستار خروج آمریکا از مذاکرات شدند و لابد طبق روال معمول در این فرقه جشن هم گرفته اند و کلی هم برای اعضاء پیام خوانده اند! که ضربه ای دیگر برای رژیم و یک پیروزی برای فرقه! پس حالا دیگر حمایت از مردم فلسطین جرم و عکس آن یک عمل انقلابی است. می بینید که نیاز نیست جای دوری بروید؛ همین جا و همین تفاوت بین ادعا و عمل مچ این جماعت و باند خائن را باز می کند. ذات پلید رجوی همین است و عوض نمی شود. کسی که دامن مردم خودرا ول و به دامن دیگران بیاویزد همین است! ذات پلید رجوی برملا میشود 

ذات پلید رجوی برملا میشود - رحمان محمدیانمواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل چیست؟

ذات پلید رجوی برملا میشود 

رحمان محمدیان، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 14.06.2021

اگر کسی حتی دورادور سکنات و رفتار فرقه رجوی را کمی مرور و بر آن دقت کند به سر باطن و ذات پلید این فرقه بد کنش و بد سرشت بخوبی پی خواهد برد!

من اینجا به انبوه نوشته های آغشته به لعاب دلسوزی؛ البته نه واقعا از سر دلسوزی، بلکه فرصت طلبانه کاری ندارم که گاه چنین می نماید که این گروه چقدر به حقوق و سرنوشت دیگران اهمیت می دهد اما خیلی زود دم خروس آن بیرون می زند و فرصت طلبی آنها لو می رود.

رجوی که از هر فرصتی برای خودنمایی سوء استفاده می کرد و خود را رهبر خلق های منطقه می دانست اما در مورد کشتار کودکان بی گناه افغانی صدایش در نمی آید! ؟

همه جهانیان از مرگ کودکان بی کناه مدرسه ای در افغانستان شوکه شدند و دردمند شده وهرکس در هرمقام و دستگاهی این عمل شنیع در حق این کودکان که گناهی جز بیرون رفتن از خانه و درس خواندن نداشتند را محکوم کردند ولی دریغ از رجوی و فرقه اش که لال شده است لابد بدلیل اینکه همسنخ کسانی است که این عمل شنیع را مرتکب شده اند چرا که این فرقه خود بمب گذاری و گلوله پرانی به مناطق مختلف در شهرهای ایران را در کارنامه ننگینش دارد و نمی تواند این گونه اعمال را محکوم کند. همه بیاد دارند که برای افرادی که عمل تروریستی 11سپتامبر را مرتکب شدند چطور کف ودف می زد و آنزمان که هنوز پشتش به صدام گرم بود و کاملا زیر پرچم آمریکا نرفته بود آنها را قهرمان و انقلابی می خواند!

بیاد داریم و مدت زیادی از پیام های  باصطلاح «فرمانده انقلاب نوین ایران» خطاب به جوانان انقلابی عراق و لبنان و… نگذشته است که چگونه پیام شورش و قیام میداد و چگونه نشسته پارس می کرد.!

حالا چه شده است که جوانان لبنان و غزه زیر بمباران وحشیانه صهیونیست لت وپاره می شوند ولی از رهبر کانونهای شورشی خبری نیست؟

قابل فهم است؛ اینبار طرف مقابل اسرائیل است و اسرائیل هم یعنی آمریکا؛  و این یعنی اربانان فرقه رجوی وارباب ناراحت می شود اگر در این باره چیزی بگوید!

اما کاش فقط ساکت بود و چیزی نمی گفت مثل آنروزها که رجوی فرمان داد راجع به یازده سپتامبر و بعدا جنگ خلیج علنی چیزی نگویند اما در داخل تشکیلات غوغایی بود و…

جالب قضیه این است درست برعکس اینبار وارد شده اما در جبهه مقابل:

سناتورهای جناح محافظه کار یعنی جمهوریخواهان آمریکا خواستار کنار کشیده  آمریکا از مذاکرات غیر مستقیم باایران در وین شده اند و حالا این فرقه اینرا در بوق و کرنا کرده است. حالا این سناتورهای انقلابی که این فرقه اینهمه به آنها دخیل بسته است چرا این بیانیه را داده و چنین تقاضایی از دولتشان کرده اند ؟ علت را که فرقه نمی گوید اما خود این سناتورها دلیل را بوضوح تمام ذکر کرده اند!

آمریکا که جلوی هرگونه بیانیه محکومیت اسرائیل برای بمباران غیر نظامیان در غزه ایستاده و از تصویب آن جلوگیر می کند این سناتورها گفته اند با دولت ایران که از مردم فلسطین حمایت  و کشتار آنها درغزه را محکوم کرده است نباید وارد مذاکره شد.

اما فرقه رجوی همین را در بوق کرنا کرده است که سناتورهای آمریکایی خواستار خروج آمریکا از مذاکرات شدند و لابد طبق روال معمول در این فرقه جشن هم گرفته اند و کلی هم برای اعضاء پیام خوانده اند! که ضربه ای دیگر برای رژیم و یک پیروزی برای فرقه! پس حالا دیگر حمایت از مردم فلسطین جرم و عکس آن یک عمل انقلابی است.

می بینید که نیاز نیست جای دوری بروید؛ همین جا و همین تفاوت بین ادعا و عمل مچ این جماعت و باند خائن را باز می کند.

حالا اگر کسی خودش را به کوری وکری بزند و بازهم اینها را نبیند بما چه؛ بگذار کر وکور بماند.

ذات پلید رجوی همین است و عوض نمی شود. کسی که دامن مردم خودرا ول و به دامن دیگران بیاویزد همین است!

عاقبت مزدوری و کاسه لیسی در درگاه بیگانگان همین است.

چوب خدا صدا نداره، اگه بزنه صدا نداره؛

لینک به منبع

ذات پلید رجوی برملا میشود

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اسیر-جنگی-یا-مجاهد-لم-یرتابو/

اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابو ا؟ 2000 نفر کجا 123 نفر کجا؟

اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابورحمان محمدیان، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و سوم سپتامبر 2020:… همه میدانند داخل یک فرقه که تمامی اصول انسانی و مبارزاتی حول یک نفر و برای حفظ یک نفر هست صحبت از اراده و امثال آن معنی ندارد. شما تاریخچه همه فرقه را بخوانید افراد خوب و خیلی بظاهر مستقل دست به اعمالی زده اند که اشخاص درحالت عادی و نرمال اصلا از نزدیک شدن به آن اعمال ابا داشته و آنرا راقبول ندارند. حالا سوال این سازمان این است که چطور شد که این افراد را نتوانستی تغییر بدهی و نگه داری؟ تا جایی که میدانم امار این افراد در بدو پیوستن بیش از 1000و حتی نزدیک به 2000 نفربود. بعد سالها و بعد سقوط صدام بیش از 600 نفر بودند و حالا فقط 123 نفر مانده اند. راستی چه شد مگر تو به دروغ نمی گفتی اینها در انقلاب مریم لم یرتابوا شده اند و مگر نمی گفتی انقلاب مریم همه را تغییر خواهد داد.! پس چه شد؟ اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابو ا؟ 2000 نفر کجا 123 نفر کجا؟

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ - از عراق تا آلبانیمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابو ا؟ 2000 نفر کجا 123 نفر کجا؟

سرکرده فرقه مجاهدین خلق ! پاسخ بده!

اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابو ا؟

2000 نفر کجا 123 نفر کجا؟

چرا اسامی همین 123 نفر را که مدعی هستی ، ننوشته ای؟

آیا ترس از آینده نداری که همین هاهم دانه دانه جدا شوند؟

رحمان محمدیان، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 22.09.2020

اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابو

حالا سوال این سازمان این است که چطور شد که این افراد را نتوانستی تغییر بدهی و نگه داری؟ تا جایی که میدانم امار این افراد در بدو پیوستن بیش از 1000و حتی نزدیک به 2000 نفربود. بعد سالها و بعد سقوط صدام بیش از 600 نفر بودند و حالا فقط 123 نفر مانده اند. راستی چه شد مگر تو به دروغ نمی گفتی اینها در انقلاب مریم لم یرتابوا شده اند و مگر نمی گفتی انقلاب مریم همه را تغییر خواهد داد.! پس چه شد؟.

حتما خیلی کسان بارها از زبان همه جداشدگان از فرقه رجوی شینده اید که این فرقه اصلا بهایی برای اعضایش قائل نیست و اینرا هرکس که جرأت کرده حرف بزند گفته است. اینرا آنهایی که در این فرقه بوده ا ند با گوشت و پوستشان حس و لمس کرده اند اما مبنای این حرف چیست؟

آیا کسی که ناظر قضیه است هیچ از خودش سوال کرده است که چرا همه این حرف را می زنند ؟

البته  هرکس که از این فرقه جداشده به فراخور تجربه اش با این فرقه دلایلی می آورد! که هرکدام برای ناظربی طرف قابل تامل است. جالبی قضیه اینکه هیچگاه این فرقه نمی تواند فاکتهایی که این افراد ذکر می کنند انکار کند چون همه واقعی هستند ولی در عوض فرقه به نفرحمله و سریعا اورا به اطلاعات ایران می چسباند وبقول خودشان رژیم مالی می کند، تابا ترور شخصیت فرد را وادار به سکوت  کند.

اما اصل حرف چی می شود؟

یعنی با هوچیگری و شانتاژو اینکه او عامل اطلاعات است و این قبیل حرفها اصل قضیه فراموش می شود و دردعوای وارونه نظرهای بسوی دیگری جلب شود. یعنی فرقه با یک جاخالی صحنه را عوض و دعوا را به میدان جدیدی می کشاند که خودش انتخاب کرده تا مخاطب را سردرگم کند و خودش بدون پاسخ به این اتهام با زیر آبی در برود!

یک نمونه از این هوچیگری ها جدید این است که تعدادی از اسرای جنگی سابق( لفظی که فرقه برای ما که قسمتی از عمرمان را در اردوگاههای جنگی عراق گذرانده این بکار می گیرد) را به تلویزیون آورده و اخیرا هم از زبان آنان بیانیه ای صادر کرده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.

من همه این افراد را می شناسم و با تعداد زیادی از آنان هم سالیان دراز در یک قسمت و هم محفل بوده ام. یکی از آنان می گفت که گفته شده است که سازمان مارا اسیر و نمی گذارد با خانواده مان دیدار کنیم انگار ما خودمان اراده نداریم! حرف منطقی و درستی که باید به آن توجه کرد.

اما ایا اراده و شخصیت افراد دراین سازمان امکان  بروز دارد و اساسا صحبت این مقولات درست است؟

گفتم که من این افراد را می شناسم و میدانم که بعضی از آنان بچه های صادق و با استعدادی هستند که اگر دنبال زندگی خودشان بودند شایدجزء موفق ترین افراد در جامعه بودند اما مگر در فرقه ای که همه چیز را درراستای حفظ تشکیلاتش می خواهد و هرکس هم استعدادی دارد باید در این راستا خود را بیازماید می شود انتظار اراده و استعداد از افراد داشت چون این افرادمحاط در مناسباتی هستند که فرد و افراد اصلا مطرح نیستند و بقول رجوی: هرکس فقط حق دارد که خود را در انقلاب مریم نشان بدهد و شخصیتش را فقط در این راستا می تواند بروزدهد.

خود این افراد خوب می دانند که مثل روز بر همه آنان که حتی یکروز در این فرقه بوده اند روشن است که این افراد چطور به این مصاحبه ها می آیند و چه سناریوهایی برای آنان می چینند وگرنه آیا خودشان خودجوش به این مصاحبه آمده اند و بیانیه امضاء کرده اند؟.

اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانیاسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

اگر چنین است ایا خودشان تصمیم گرفته اند که بیایند و به خانواده شان توهین و واقعا از صمیم قلب خواستار دیدار با پدرومادروخواهر و برادرشان نیستند؟ شما باور می کنید منکه آنها را می شناسم و میدانم که در همان زمان که رجوی دیدار با خانواده را حرام و خانواده را (خانواده الدنگ )خواند تعدادی از آنان برای مادر و خواهرانشان در خفا گریه می کردند! اما ببینید وابستگی به این سازمان که عواطف را برای انقلابی عیب میداند چقدر است که جرأت نشان دادن این عواطف را نداشته و در نشست های هیستریک  که خودشان بهتر می دانند وادار می شدند که این عواطف را کتمان و حتی آنرا عیب وننگ بدانند و رسما هم باید اعلام می کردند وگرنه واویلا؛ سوژه نشست می شدند و تف و لعنت و توهین می شنیدند.

شما به این می گویید اراده ؟

چرا خودتان را گول می زنید؟

حالا این بیانیه جدید فرقه که معلوم است که کلی روی ان کار شده؛ وجدانا چند جلسه شما راجع به آن که باید بنویسید توجیه شده اید و میدانم و خودتان هم می دانید که چقدر بشما توهین کرده اند که چرا ساکت نشسته اید بی غیرتها سازمان زیر ضرب است بیایید امضاء کنید و… آیا دروغ می گویم ؟

جالب است که رجوی با طعنه به این افراد اسیر جنگی سابق می گوید و در مناسبات هم همیشه با چشم تحقیر به آنها نگاه می کند اما وقتش که می شود باید به فرمان عمل کرده و بیایند و از سازمان دفاع کنند البته با ریل کار و دردستگاهی که کنترلش در دست رجوی باشد.

از زمان پیوستن تعدادی از افرادی که در اردوگاه اسرای جنگی بودند به این فرقه؛ همیشه این تحقیر بالای سراین افراد بود. وگاه در نشستها از زبان افراد بقول خودشان بیرون می زد و افراد را مساله دار می کرد. تازه این در علن بود که خیلی مواظب بودند این تضاد فعال نشود. در خفا که من بارها از زبان بالاترها شنیده ام که می گفتند که این اردوگاهی ها مناسبات مارا خراب کرده اند و بارها شنیدیم که رجوی در نشست مثلا فرماندهان به آنان گفته بود که ما اشتباه کردیم اینها را داخل مناسبات آوردیم و ضررش را داریم هرروز پس می دهیم اما دیگر کاری نمی شود کرد چون همه کارها بگردن این ها است ولایه ای هستند که بدون آنها تمام کارها در سازمان می ماند. چون سیاه ترین وپرزحمت ترین کارها با اینها پیش می رود.

من بارها از افراد کم سابقه تر وحتی از تحت مسولین خودم شنیدم که می گفتند که اینقدر فضای منفی نسبت به شما در سازمان وجود دارد چطور مانده اید وتحمل می کنید؟ چون این افراد می گفتد هرگاه چه رسمی و چه غیر رسمی با مسولین بالا راجع به شما صحبت می شود از شما به عنوان اردوگاهی و غیر تشکیلاتی و دزد و … یاد می شود در صورتی که همه زحمت سازمان روی دوش لایه شمااست!

واقعت هم همین بود وهست. این دوستان می دانند که در سازمان فقط از این لایه خواسته شد که پروژه لمپنیزم بخوانند و می گفتند چون شما پروسه اردوگاه داشته اید آلوده هستید باید خود را در انقلاب مریم با خواندن این پروسه تطهیر کنید. آیا این هم دروغ است؟

بارهامگر در این سازمان گفته نمی شد تا قبل از آمدن اردوگاهی ها ما در مناسبات دزدی نداشتیم و هیچ جایی قفل نداشت اما با آمدن اینها همه جا را مجبور شدیم چند قفله بکنیم.

 این درحالی است که من خودم در همان روزهای جذب این افراد به شریف ( مهدی ابریشمچی ) گفتم نباید همه را قبول کرد بعضی از این افراد نه سابقه خوبی دارند و نه اخلاق می فهمند چیست! بمن گفت مهم نیست بیایند توی سازمان؛ درست می شوند ما آنها را تربیت و تغییر می دهیم ! یعنی برای بالا بردن تعداد افراد هرکس را آنهم باوعده ووعید وارد کردند بعد همه را خراب کردند و تقصیر و اشتباه خودشان را با تحقیر این افراد می پوشاندند و تروخشک باهم می سوخت. درحالیکه تعدادی از افراد به آنها گفتند هرکسی را نیاورید ولی گوش نکردند.

همه میدانند داخل یک فرقه که تمامی اصول انسانی و مبارزاتی حول یک نفر و برای حفظ یک نفر هست صحبت از اراده و امثال آن معنی ندارد. شما تاریخچه همه فرقه را بخوانید افراد خوب و خیلی بظاهر مستقل دست به اعمالی زده اند که اشخاص درحالت عادی و نرمال اصلا از نزدیک شدن به آن اعمال ابا داشته و آنرا راقبول ندارند.

حالا سوال این سازمان این است که چطور شد که این افراد را نتوانستی تغییر بدهی و نگه داری؟ تا جایی که میدانم امار این افراد در بدو پیوستن بیش از 1000و حتی نزدیک به 2000 نفربود. بعد سالها و بعد سقوط صدام بیش از 600 نفر بودند و حالا فقط 123 نفر مانده اند. راستی چه شد مگر تو به دروغ نمی گفتی اینها در انقلاب مریم لم یرتابوا شده اند و مگر نمی گفتی انقلاب مریم همه را تغییر خواهد داد.! پس چه شد؟.

و سوالم از این دوستان هم این است واقعا خودتان تصمیم گرفتید این را بنویسید و واقعا می خواهید گزارشگر سازمان ملل شما را ببیند و بعد شما بگویید ما ازپدرومادر و خانواده خودمان بیزاریم و نمی خواهیم دیدار کنیم. این دروغ خودتان باور کرده اید؟ منکه شما را می شناسم و میدانم این دروغ است و بازهم می گویم که شما وادار شده اید که اینرابنویسید وبگویید و لطفا نگویید ما خودمان اراده داریم و…

لینک به منبع

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده. واقعیتهایی از مریم رجوی، مسعود رجوی و مجاهدین خلق از درون

اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابو ا؟ 2000 نفر کجا 123 نفر کجا؟

***

همچنین: