عدم تمایل مجاهدین خلق برای پوشش کامل اخبار غزه ناشی از چیست؟

عدم تمایل مجاهدین خلق برای پوشش کامل اخبار غزه ناشی از چیست؟

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلمزدا پاریسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم ژوئیه 2014: … عدم اشتیاق سازمان به پوشش اخبار غزه و عدم ابراز همدردی با کشتار زنان و کودکان فلسطینی نتیجه ی یک دهه اتحاد شوم سازمان با سرویس های جاسوسی اسرائیل است. این اتحاد بد یمن شامل همکاری های مالی، نظامی، عملیاتی و جاسوسی است که هدفش سیاه نمایی حکومت ایران و بی ثبات کردن آن و متوقف کردن برنامه ی هسته ای آن به هر طریق …

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلIsraeli, Western agencies collaborated with Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) to assassinate Iranian Scientists

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

عدم تمایل مجاهدین خلق برای پوشش کامل اخبار غزه ناشی از چیست؟

این روزها تصاویر کودکان کشته شده زیر بمباران های ارتش رژیم صهیونیستی به طور گسترده ای در خروجی رسانه ها و شبکه های اجتماعی پوشش داده می شود این در حالی است که وب سایت ها و شبکه های تبلیغاتی سازمان مجاهدین خلق با بی میلی ویژه ای به پوشش اخبار جنایات صهیونیست ها علیه مردم بی گناه غزه می پردازد، اگر اصلاً پوششی از کل ماجرا داشته باشد. رسانه های سازمان تنها یکی دو مورد اخبار و گزارش دست چندم از این بحران منتشر کردند و به هیچ وجه به اصل حوادث ناگوار غزه نپرداختند.

عدم اشتیاق سازمان به پوشش اخبار غزه و عدم ابراز همدردی با کشتار زنان و کودکان فلسطینی نتیجه ی یک دهه اتحاد شوم سازمان با سرویس های جاسوسی اسرائیل است. این اتحاد بد یمن شامل همکاری های مالی، نظامی، عملیاتی و جاسوسی است که هدفش سیاه نمایی حکومت ایران و بی ثبات کردن آن و متوقف کردن برنامه ی هسته ای آن به هر طریق ممکن است.

بر اساس گزارش های بی شمار ، گفته ها و جعلیات درباره ی برنامه ی هسته ای ایران در حقیقت ساخته ی سرویس جاسوسی اسرائیل ، موساد بود که به عوامل مجاهدین داده شد تا در سال 2002 انتشار دهند. تازه ترین گزارش تحقیقی از اتحاد مجاهدین –اسرائیل برای فریب دادن جامعه ی جهانی توسط آرون مرات در وایس نیوز درج شد. مرآت در گزارش خود تأیید می کند که ثابت شده است که برنامه ی هسته ای ایران صلح آمیز است. وی می نویسد :

” ارزیابی ملی اطلاعاتی امریکا در سال 2007 و 2011 ، که نماینده ی ارزیابی های 16 آژانس اطلاعاتی امریکاست ، به این نتیجه رسید که جمهوری اسلامی به دنبال سلاح های هسته ای نیست.”

اما در حقیقت ، گزارش ارزیابی ملی اطلاعات امریکا قادر نبود که با پروپاگاندای اسرائیل علیه جمهوری اسلامی مقابله کند. پیتر جنکینز ، سفیر سابق انگلستان در آژانس بین المللی انرژی هسته ای برای مرات شرح داد که ” اسرائیل می خواست امریکارا متقاعد کند که هم امریکا و هم اسرائیل مواجه با تهدید بزرگی در خاورمیانه هستند ، منبع این تهدید همان ایرانی است که دست به کار برنامه ی سلاح های کشتار جمعی شده است. آن ها نگران بودند که با پایان جنگ سرد اسرائیل دیگر در امریکا دیده نمی شود ، درست مثل زمانی که تا سال1990 در منطقه ای بی ثبات در دنیا مانند شریکی آسیب پذیر بود.”

سپس این لشکرکشی رعب و وحشت آفرینی که توسط صهیونیست ها آغاز شده بود با پروپاگاندای مجاهدین خلق علیه ایران همراه شد. آن اسناد کذایی در لب تاپ که بعدها پایه ی اصلی اتهامات علیه برنامه ی هسته ای ایران قرار گرفت از دست مجاهدین در آمده بود.

مرات در مقاله اش بار دیگر تحقیقات گرت پورتر را تأیید می کند و بر جعلی بودن اطلاعات درون لب تاپ توسط موساد صحه می گذارد. وی می نویسد :” کارستن وگت ، رابط روابط آلمان و امریکای شمالی در وزارت امور خارجه ی آلمان ، به طور عمومی با اظهارات آن زمان کالین پاول مخالفت کرد و تذکر داد که اروپا نباید اجازه بدهد سیاستش در قبال ایران مبتنی بر گزارش تنها یک منبع باشد. وی یادآور شد که در واقع لب تاپ مذکور از سوی یک گروه مخالف ایرانی– اشاره ای غیرمستقیم به مجاهدین خلق تبعیدی و غیرعادی – بوده است.”

نویسنده ی گزارش تحقیقی عنوان می کند که وگت در سال 2013 بار دیگر تأکید میکند که مجاهدین خلق منبع قابل اعتمادی نبودند. وگت با استفاده ازواژه ی ” مشکوک” نگرانی نهادهای جاسوسی آلمان درباره ی تصمیم گیری های بعدی امریکا را ابراز میکند. برای روشن تر کردن رابطه ی نزدکی میان مجاهدین خلق و اسراییل ، آرون مرات به گزارش هایی اشاره میکند که طبق آن ها ” اسرائیل از مجاهدین خلق استفاده کرده است تا تصاویر ماهواره ای درباره ی سایت غنی سازی اورانیوم نطنز را در سال 2002 با هراس افکنی عمومی تری به بیرون درز دهد.”

وی سپس داستان این اتحاد مرگبار را با اشاره به گزارش مشهور سیمورهرش در ان بی سی نیوز کامل میکند. سیمور هرش در این گزارش مفصل اعلام کرد که اسرائیل واحدهای مجاهدین خلق را برای قتل پنج دانشمند هسته ای ایران در سال های بین 2007 تا 2012آموزش نظامی داده و حمایت مالی کرده است.

بدین ترتیب ، با توجه به اتحاد عمیق و خدمات متقابل صهیونیست ها و مجاهدین خلق ، رویکرد امروز گروه برای پوشش بسیار ناقص جنایات اسرائیل در نوار غزه ، عجیب به نظر نمی رسد. پس از خسارات سنگینی که با سقوط حامی سابق مجاهدین یعنی صدام حسین به این گروه وارد شد، اکنون سازمان مجبور است برای حفظ حامیان جدیدش سخت تلاش کند حتی اگر به قیمت زیر سوال رفتن 3 دهه سابقه ی مبارزاتی ضد امپریالیسم و ضد صهیونیسم تمام شود!

مزدا پارسی

***

همچنین:


http://youtu.be/VqIfsnD8Ak4?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

مجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، هفدهم ژوئیه 2014: …سکوت تاییدآمیز مجاهدین در ازای جنایات اسرائیل در غزه همان اندازه قابل فهم است که حمایت یکسره و همه جانبه آنها از تحرکات و جنایات گروه تروریستی داعش تحت عنوان انقلابیون اهل تسنن عراق!

بی آبرویی رجوی ها برای محکوم نکردن جنایات شدید اسرائیل به غزه

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهراان، سیزدهم ژوئیه 2014: … این خبرهای مهم وعمیقا درد آور و صحنه های فجیع کشتار و زخمی های کودکان و نوجوانان و سایر اقشار فلسطینی ها برای فرقه رجوی و سایتهایش ارزش کوچکترین انعکاس را نداشت !؟ حتی به اندازه خبر رانش زمین در افغانستان و خبر طوفان

مجاهدین دات کام، تهران، هفدهم ژوئیه 2014: … سایت های وابسته به گروهک تروریستی منافقین خبری را از قول سخنگوی پنتاگون نقل کردند که با اصل خبر 180 درجه تفاوت دارد. به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”، سایت های منافقین تیر خبری را از قول سخنگوی پنتاگون نقل کردند که با اصل

برای مخدوش نمودن واقعیات ، قاتل ومقتول به خویشتنداری دعوت میشوند !

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلسعید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، شانزدهم ژوئیه 2014: … باند رجوی بر آنست که فلسطینی هایی که در مقابل تجاوزات و بمباران های وحشیانه ی اسرائیل به قتل رسیده وخانه خراب میشوند، تروریست هایی هستند که ازطرف جمهوری اسلامی حمایت میشوند تا از