عربستان ولینعمت فرقه رجوی در آلبانی است

عربستان ولینعمت فرقه رجوی در آلبانی است

عربستان ولینعمت فرقه رجویخبرگزاری برنا، بیست و چهارم سپتامبر 2021:… اگر به این 14 اقدام اشاره کنم یکی کمک کردن به گروهک‌های مسلح تروریستی است که یکی از این گروهک‌ها، منافقین هستند. یعنی همه هزینه‌هایی که منافقین در آلبانی و جاهای دیگر صرف می‌کنند بخش بزرگی از آن را عربستان می‌پردازد. علاوه بر سمینارها و همایش‌هایی که در پاریس برگزار می‌کنند غیر از آن گروهک‌های جدایی طلبی که در بخش‌های مرزی کشور ما هستند باز عربستان هزینه آنها را می‌دهد و از آنها پشتیبانی می‌کند که این گروهک‌ها بسیار مرتکب قتل شدند و درصدد بودند این جمله بن سلمان که «ما جنگ را به داخل ایران می‌بریم» را اجرایی کنند. عربستان ولینعمت فرقه رجوی در آلبانی است 

حمایت رجوی از عربستانشکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

عربستان ولینعمت فرقه رجوی در آلبانی است

یک کارشناس مسائل خاورمیانه تشریح کرد؛

عربستان 14 اقدام علیه ایران انجام داد که هر کدام می‌توانست منجر به جنگ شود/ اهرم‌های فشار غرب را علیه خودمان کُند کردیم

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: عربستان از زمانی که ملک سلمان روی کار آمد یک سیاست نادرست، ناپخته و نسنجیده در کل منطقه و به ویژه علیه ما به اجرا گذاشته است.

«جعفر قنادباشی»، کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا در خصوص رابطه ایران با عربستان اظهار کرد: عربستان از زمانی که ملک سلمان روی کار آمد یک سیاست نادرست، ناپخته و نسنجیده‌ای را در کل منطقه و به‌ویژه علیه ما به اجرا گذاشته است. همین سبب شده روابطی که ما در گذشته با عربستان داشتیم، که چندان روابط گرمی هم نبود و در حد حج و بعضی اجلاس‌ها مثل غیرمتحدها و سازمان همکاری‌های اسلامی بود، هم به دلیل اقدامات آنها به روابط خصمانه و بسیار تیره تبدیل شود.

او افزود: سوای این اقدامات، از زمانی که محمد بن سلمان، پسر ملک سلمان، وزارت دفاع و ولیعهدی و زمام امور این کشور را در دست گرفت، مجری یکسری سیاست‌های استعماری شد و مجموعه اقداماتی که علیه ما انجام داد، شاید بیش از 14 اقدام بوده که می‌توانسته زمینه جنگ و یک درگیری نظامی را ایجاد کند ولی ما همواره صبر پیشه کردیم و هرگز وارد عرصه نظامی نشدیم، برای اینکه هر جنگی سبب تخریب زیرساخت‌های دو کشور می‌شود که موجب ضرر و زیان برای ملت‌هاست.

قنادباشی ادامه داد: اگر به این 14 اقدام اشاره کنم یکی کمک کردن به گروهک‌های مسلح تروریستی است که یکی از این گروهک‌ها، منافقین هستند. یعنی همه هزینه‌هایی که منافقین در آلبانی و جاهای دیگر صرف می‌کنند بخش بزرگی از آن را عربستان می‌پردازد. علاوه بر سمینارها و همایش‌هایی که در پاریس برگزار می‌کنند غیر از آن گروهک‌های جدایی طلبی که در بخش‌های مرزی کشور ما هستند باز عربستان هزینه آنها را می‌دهد و از آنها پشتیبانی می‌کند که این گروهک‌ها بسیار مرتکب قتل شدند و درصدد بودند این جمله بن سلمان که «ما جنگ را به داخل ایران می‌بریم» را اجرایی کنند.

عربستان ولینعمت فرقه رجوی

عربستان ولینعمت فرقه رجوی

او تصریح کرد: طی سال‌های قبل اقداماتی علیه حجاج ما صورت گرفت و در ورود حجاج ما به حج عمره و منا بی‌حرمتی‌هایی انجام شد. به غیر از این عربستان کوشش می‌کند روابط خیلی از کشورها با ما قطع شود مثل سودان و جیبوتی. علاوه بر این خود عربستان اعلام کرد قصد دارد ائتلافی را با 37 کشور علیه ایران درست کند.

این کارشناس مسائل خاورمیانه تصریح کرد: از همه مهم‌تر تامین نفت ایران در زمان سیاست حداکثری ترامپ است که علنا عربستان به آمریکا اعلام کرد نفتی از ایران خریداری نمی‌شود و ما مقدار صادرات نفت ایران را تامین می‌کنیم. همچنین عربستان به اعمال فشار حداکثری آمریکا علیه ایران کمک کرد. البته ما خویشتن‌داری کردیم و الان هم حسن نیت خودمان را برای اینکه زمینه‌ای فراهم نشود که کشورهای خارجی از آن سوءاستفاده کنند نشان دادیم. ما به سمت و سوی خروج نیروهای بیگانه از منطقه حرکت و سعی کردیم مذاکراتی انجام دهیم که این مذاکرات تا به حال دو بار در عراق صورت گرفته ولی هنوز نتایج روشنی ندارد.

شکوه فرضی خیمه شب بازی مریم ، مدیون پول عربستان است

او متذکر شد: مخصوصا اینکه آنها سیاست‌های خصمانه خود را همچنان در کشورهای همسایه ما ادامه می‌دهند و به داعش و گروهک‌های تکفیری کمک می‌کنند که این اقدامات در راستای بر هم زدن سیاست‌های منطقه، است.

قنادباشی با اشاره به پیوستن ایران به شانگهای تصریح کرد: ما با پیوستن به شانگهای اهرم‌های فشار قدرت غرب را علیه خودمان کند کردیم چراکه قبل از پیوستن ما به شانگهای، سیاست یکجانبه‌گرایی به سمت غرب داشتیم. در حال حاضر تعادل ایجاد شده و نگاه ما به سمت شرق معطوف شده است؛ البته روابط با غرب هم برای ما اهمیت دارد.

این کارشناس مسائل خاورمیانه متذکر شد: به تناسب تضعیف اهرم‌های غربی علیه ایران، متحدین غرب در منطقه ضعیف و متوجه می‌شوند ایران، کشوری نیست که تحت فشار آمریکایی‌ها باشد. بلکه کشوری است که توانسته خودش را با برقراری با سایر کشورها مخصوصا در بُعد اقتصادی از این فشارها خارج شود و به سمت توانمند شدن پیش برود. هر چه به سمت توانمندتر شدن پیش برویم طبیعا متحدین آمریکا، که عربستان یکی از آنهاست، بیشتر ضعیف می‌شوند و ناچار هستند دست از سیاست‌های خصمانه خود بردارند.

لینک به منبع

عربستان ولینعمت فرقه رجوی در آلبانی است 

***

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تابستان-داغ-مریم-رجوی-ایران-اینترنشنا/

تابستان داغ مریم رجوی – سخنرانی بقایای صدام برای ایران اینترنشنال عربستان

تابستان داغ مریم رجوی ایران اینترنشنال عربستانحامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، هجدهم ژوئیه 2020:… سخنرانی مریم رجوی در 27 تیرماه، تمام برنامه های یکماهه را به پایان برد و نشان داد که سناریوی استعماری ترتیب داده شده هیچ هدفی جز تجزیه ایران را دنبال نمی کند که در ادامه شرح خواهم داد. شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال برای سخنرانی مریم رجوی سنگ تمام گذاشت بنحوی که کیفیت آن بمراتب از «سیمای آزادی» مجاهدین بهتر بود و نشان می داد که اسپانسر اصلی این برنامه کسی جز «بن سلمان» و سازمان امنیت عربستان سعودی نیست. این تلویزیون، گردهمایی مجاهدین و به طور اخص سخنرانی مریم رجوی را به طور کامل پوشش داد و در ادامه نیز با دعوت از یک زن که او را نماینده شورای ملی مقاومت معرفی می کرد و همچین محمد سیدالمحدثین که عنوان «رئیس کمیسیون خارجه شورا» را یدک می کشد، نشان داد که این نمایش از قبل هماهنگ شده و هدفمند بوده است. تابستان داغ مریم رجوی – سخنرانی بقایای صدام برای ایران اینترنشنال عربستان 

تلویزیون ایران انیترنشنال بلندگوی عربستان سعودی استعفای جمعی از کارکنان در اعتراض به همکاری شبکه ایران اینترنشنال با مزوران صدام مجاهدین خلق (سال 2018)

تابستان داغ مریم رجوی – سخنرانی بقایای صدام برای ایران اینترنشنال عربستان

انجمن نجات مرکز فارس28 تیر 1399

تابستان داغ مریم رجوی ایران اینترنشنال عربستان

تابستان داغ

حامد صرافپور

آقای حامد صرافپور

پس از هفته ها هیاهوی تبلیغی که رسانه های مجاهدین برای ویدیو کنفرانس مریم رجوی براه انداخته بودند، تابستان داغ مریم شعله کشید و با میلیون ها یورو هزینه، به تکرار سخنانی انجامید که مردم ایران دهها بار از او شنیده بودند و چیزی جز نفرت عمومی مردم و حتی بسیاری از معاندین جمهوری اسلامی به همراه نداشت. پیش از این، جریانات متعدد ضدایرانی و شبکه های تلویزیونی فارسی زبان تلاش می کردند با کمک ایادی خودفروش داخلی، به شیوه های مختلف مردم ایران را با کلیدواژه «تابستان داغ» به شور و هیجان وادارند و به خیابان بکشانند تا به خیال خام خود، فتنه دیگری را کلید بزنند. در این میان مجاهدین خلق بیش از هر جریان دیگری آتش بیار معرکه بودند و برخی فریب خوردگان و اجیرشدگان را در داخل ایران به حرکت های ایضایی همچون آتش زدن مراتع و جنگل ها و حتی پلاکاردهای توی خیابان می کشاندند تا تحت عنوان «کانونهای شورشی» زمینه را برای بحران سازی مهیا سازند.

از سخنرانی 30 خرداد مریم در آلبانی که آنرا «بزرگداشت سرآغاز حرکت های تروریستی» می نامید تا ویدیوکنفرانس 17 ژوئیه که به قول مجاهدین به مناسبت «تشکیل شورای ملی مقاومت» و «سرآغاز قیام مردم در حمایت از دکتر محمد مصدق» برگزار می شد که همگی در وهم مریم رجوی «تداعی کننده» راهی بود که مسعود رجوی و مجاهدین خلق طی طریق می کردند (و جز خیانت و ترور مردم ایران نتیجه و محصولی نداشت)، سرمایه گذاری وسیعی برای یک شورش گسترده در ایران برنامه ریزی شده بود که بنظر می رسید اکثر کشورهای استعماری/تروریستی غربی-عربی بدنبال آن بودند. در این مسیر مجاهدین خلق نیز هدایت آنرا به دست داشتند و تبلیغات وسیعی نیز در داخل ایران براه انداخته بودند.
سخنرانی مریم رجوی در 27 تیرماه، تمام برنامه های یکماهه را به پایان برد و نشان داد که سناریوی استعماری ترتیب داده شده هیچ هدفی جز تجزیه ایران را دنبال نمی کند که در ادامه شرح خواهم داد.

تابستان داغ مریم رجوی ایران اینترنشنال عربستان

عربستان اسپانسر سخنرانی 27 تیر مریم رجوی

شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال برای سخنرانی مریم رجوی سنگ تمام گذاشت بنحوی که کیفیت آن بمراتب از «سیمای آزادی» مجاهدین بهتر بود و نشان می داد که اسپانسر اصلی این برنامه کسی جز «بن سلمان» و سازمان امنیت عربستان سعودی نیست. این تلویزیون، گردهمایی مجاهدین و به طور اخص سخنرانی مریم رجوی را به طور کامل پوشش داد و در ادامه نیز با دعوت از یک زن که او را نماینده شورای ملی مقاومت معرفی می کرد و همچین محمد سیدالمحدثین که عنوان «رئیس کمیسیون خارجه شورا» را یدک می کشد، نشان داد که این نمایش از قبل هماهنگ شده و هدفمند بوده است.

تابستان داغ مریم رجوی ایران اینترنشنال عربستان

تجزیه ایران، چکیده کلام مریم رجوی

مریم قجرعضدانلو که در این برنامه خود را «رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت» می دانست و تلویزیون سعودی نیز بر آن تأکید خاص داشت، نکات متعددی را مد نظر قرار داد که به طور خلاصه می توان آن را جمعبندی کرد.

شیون مریم رجوی از درد شیخ عربستان سعودی

یکم- مریم بنا به یکی از برنامه های تدوین شده شورای ملی مقاومت، تأکید کرد که مجاهدین خلق بر اصل «خودمختاری ملیت ها» در ایران پایبند است. یادآوری می کنم که در برنامه های این شورا «خودمختاری کردستان» گنجانیده شده بود که از همان دهه 60 بر آن تأکید خاص داشتند. در آن زمان جریاناتی مثل «حزب دمکرات کردستان به رهبری قاسملو» در عضویت شورا بودند و مسعود رجوی با این بند از برنامه های شورا درصدد بود تا گروه های تجزیه طلب را جذب شورا نماید. بعدها نیز گروه «خه بات» که انشعابی از حزب دمکرات بود با مجاهدین پیوند خورد و از سازمان سلاح و امکانات دیگر دریافت می کرد.

اما آنچه که در سخنرانی روز گذشته مریم جدید بود تأکید بر «خودمختاری ملیت ها» بود. یعنی مریم رجوی پا از خودمختاری «کردستان» فراتر نهاده و به خودمختاری «ملیت ها» رسیده بود. به زبان دیگر، مریم متعهد شده بود که نه تنها «کردستان»، که حداقل «خوزستان، بلوچستان، آذربایجان» را نیز از تمامیت ایران جدا و به خودمختاری برساند. کافی است بدانیم در چند دهه گذشته چه کشورهایی خواهان تجزیه ایران بوده اند تا بفهمیم که مریم رجوی خط چه کسانی را دنبال می کند. بجز آمریکا، دولت های سعودی و اسرائیل نیز چندین دهه بدنبال تجزیه ایران بوده اند و ما به طور دقیق اطلاع داریم که مسعود رجوی در دوران حاکمیت صدام حسین بر عراق، متعهد شده بود که بخشی از اروندرود را به صدام حسین ببخشد و جزایر سه گانه ابوموسی، تنب کوچک و بزرگ را نیز به درخواست ملک عبدالله که آن زمان ولیعهد عربستان بود، تحویل امارات دهد. تا پیش از سقوط صدام، خبری از خودمختاری «ملیت ها» در برنامه شورا نبود، و مسعود رجوی نیز تأکید بر این داشت که خودمختاری کردستان فقط بلحاظ وضعیت تاریخی و جنگ هایی است که مردم کردستان داشته اند. یعنی کردستان را یک استان ویژه می دانست. اما در سال های اخیر که تلاش برای تجزیه ایران از سوی قدرتهای غربی و عربی شدت گرفته، ظاهراً مریم رجوی قانع شده که جز با تحقق خواسته های کامل این دولت های ضدایرانی قادر نیست به قدرت برسد و لذا باید چندین استان را از ایران جدا کند.

دوم- مریم رجوی علاوه بر خودمختاری، روی واژه «ملیت ها» نیز تأکید ویژه داشت. باز هم لازم به یادآوری است که شورای ملی مقاومت رجوی از همان ابتدا برنامه رسیدگی به امور «ملیت ها» را در دستور داشت و برای همین آقای «محمدرضا روحانی» را به ریاست کمیسیون «امور ملیتها» گماشتند تا به این مسئله رسیدگی کند که چندسال قبل از شورا جدا شد. می دانیم که ایران در طی هزاران سال گذشته از «اقوام» مختلفی تشکیل شده که همگی «یک ملت واحد» را تشکیل داده اند. در اینکه ایران دارای «اقوام» مختلفی است هیچکس هیچگاه شکی نداشته است، اما پیش کشیدن بحث «ملیت ها» که اساساً «ملت بودن مردم ایران» را زیر سوآل می برد، باز هم ناشی از خواسته کشورهای متخاصم عربی و غربی با «ایران مقتدر» است. آنها برای پیشبرد تجزیه ایران، سالهاست داعیه ی «چند ملت» بودن ایرانیان را جار می زنند تا بگویند این کشور دارای ملیت های متعدد است و لذا باید حقوق هر ملت به رسمیت شمرده شود و هر ملت اگر خواست «کشور» خود را تشکیل دهد باید برای خواسته آنان احترام گذاشت و کمک کرد تا کشور خود را تأسیس کنند. با این بهانه بود که گروه های هویت طلب و تجزیه طلب را ساپورت و تقویت کردند تا با کمک این مزدوران، ایران را تجزیه و تضعیف کنند و بر منطقه حاکم شوند. حال مریم رجوی به طور کامل تسلیم خواسته آنها شده و پیشاپیش حکم تجزیه ایران را امضا کرده است.

مریم رجوی نگران شاخ شکسته عربستان سعودی

همسویی با ترامپ و وزارت خارجه آمریکا

سوم- مریم در این سخنرانی تأکید زیادی روی اعدام ها داشت که آشکار کرد هیاهوی براه افتاده وزارت خارجه آمریکا و شخص ترامپ برای انتشار و تکثیر هشتگ «اعدام نکنید» از کجا ناشی شده است و چه کسانی این خط را پیش کشیده و چه کسانی آنرا جلو برده اند. و اساساً هدف از آن چه بوده است. در واقع این هیاهوی رسانه ای، نمایشی بود برای زمینه سازی سخنرانی مریم رجوی که در آن، مبحث حقوق بشر را بار دیگر پیش بکشد و آنرا به صورت به روز شده و «در دست» داشته باشد. بد نیست یادآوری کنم که در طی 24 ساعت چند میلیون هشتگ «اعدام نکنید» توئیت شد که در همان ساعات اولیه توئیتر بیش از نیمی از آنرا به خاطر «رباتیک» بودن از دور خارج نمود چون آنها را ربات ها تولید کرده بودند. ربات هایی که می دانیم اکثراً در آلبانی، سعودی، انگلیس و تا حدی در آمریکا و اسرائیل تولید و بکار گرفته می شوند و استنادات آن موجود است. و البته بخش مهمی از این هشتگ ها نیز نه در دفاع از خواسته ترامپ که علیه آن بود و ایرانیان برای ترند شدن توئیت خودشان آنرا انتشار داده بودند نه در دفاع از این سناریو.
جهت اطلاع، پس از انتشار توئیت ترامپ و وزارت خارجه آمریکا، مجاهدین خلق نیز با اکانت جعلی به میدان آمدند و از ترامپ بخاطر موضعگیری تشکر کردند (اکانت «حشمت علوی» که چند ماه قبل توسط مجاهدین تولید شده، برای بیان مواضعی است که سران فرقه رجوی قادر به ابراز آن به صورت علنی نیستند و از آن برای نظرات غیر رسمی استفاده می کنند). این موضعگیری به حدی چندش آور بود که برخی آمریکایی ها آنرا نکوهش کردند. یک خانم آمریکایی به صراحت به این اکانت جعلی مجاهدین گفته بود: «به من اعتماد کن، او به مردم تو اهمیت نمی دهد، او حتی به ما، مردم خودش اهمیت نمی دهد، او فقط در حال نوشتن این مطالب است تا خودش را خوب جلوه دهد. او کشورهای دیگر را چیزی جز کثافتی در کف کفش خود نمی بیند. تحت تأثیر ابراز همدردی دروغین او قرار نگیرید!».

تابستان داغ مریم رجوی ایران اینترنشنال عربستان

کانون های شورشی در کانون سخنرانی های مریم

چهارم- از مهمترین بخش سخنرانی مریم، که در واقع با همین هدف این کنفرانس برگزار شده بود، مطرح کردن «کانونهای شورشی» به عنوان تنها راه براندازی جمهوری اسلامی، در راستای حمایت قدرتهای خارجی از آن بود. مریم رجوی تلاش داشت با مقایسه قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق و بازگردانی او به قدرت پس از برکناری وی توسط شاه، خود را تنها جایگزین دمکراتیک برای جمهوری اسلامی معرفی کند و از «کانونهای شورشی» به عنوان بازوان مردمی خود در ایران که باید مورد حمایت مادی و سیاسی قرار گیرند یاد کند. پس از آشوب دیماه 96 که مسعود رجوی تأسیس کانونهای شورشی را اعلام کرد، تلاش مستمر مریم به رسمیت شمرده شدن آن توسط دول غربی (همانند «آشوبگران وابسته موجود در سوریه، عراق، لبنان، هنگ کنگ و ونزوئلا») بوده است. وی در صدد است تا از این اجیرشدگان و یا فریب خوردگان بعنوان بازوان مسلح آمریکا در ایران استفاده، و راه را برای آشوب های هرچه بیشتر به صورت مسلحانه در ایران باز کند. برای وی بسیار مهم است که با سوء استفاده از گروهی فریب خورده بتواند امکانات مالی و تسلیحاتی بیشتری برای کشاندن اعتراضات مردمی به سوی درگیری های مسلحانه و تروریستی، از آمریکا دریافت کند. و این همان خصلت تروریستی و خشونت طلبانه ای است که مریم رجوی سالهای طولانی تلاش داشت با لباس های زیبا و آرایش های غربی بپوشاند و خود را دمکراتیک جلوه دهد، اما پس از حدود دو دهه دوباره از میان مدهای لباس او بیرون زده و قادر به پوشانیدن آن نیست.

با همه این هزینه های نجومی و زیباسازی ها که مریم رجوی برای برگزاری نشست به انجام رساند، اما آنچه مردم ایران دیدند، وابستگی بشدت ذلت بار و ایران فروشی حقیرانه ای است که درست در دوران اقتدار و پیشرفت ایران در منطقه غرب آسیا ست. یعنی در دورانی که ملت ایران بیش از هر زمان دیگر از دل تحریم های کمرشکن غرب موفق بیرون آمده و با وجود سختی های بیشمار توانسته تا حد قابل توجهی به خودکفایی و گسترش معنوی و سیاسی خود در میان مردم جهان از خاورمیانه تا آمریکای لاتین، دست یابد و کشور را در چشم قدرتهای غربی و شرقی به عنوان یک قدرت مطرح منطقه ای و جهانی تثبیت کنند به نحوی که همتراز قدرتهایی چون چین و روسیه به عنوان خطری برای غرب معرفی شود.

شوی اینترنتی مریم رجوی دو سال بعد از اخراج از اروپا به آلبانی برای ایرانیان سرنوشت ساز نیست

قرارداد 25 ساله ایران و چین

بخشی از سخنان مریم رجوی نیز علیه «قرارداد 25 ساله با چین» بود که نشان داد وی نیز همچون دولت های متخاصم از این قرارداد به وحشت افتاده است و سالها تلاش برای درهم شکستن مقاومت مردم ایران در برابر تحریم های ظالمانه آمریکا را، شکست یافته می بیند. مردم ایران یکبار دیگر با چشمان خود دیدند که سازمان مجاهدین، برخلاف شعارهایی که تاکنون سر می داد و خود را ناجی مردم و منادی پیشرفت و اقتدار ایران می خواند، در محتوا جز به تکه پاره کردن ایران و تسلیم آن به کشورهای غربی و عربی نمی اندیشد. سخنان مریم رجوی هرچند دل سیاستمداران غربی/عربی/عبری را به شور و شادی واداشت، اما نفرت و انزجار مردم ایران از رجوی را هرچه بیشتر و عمیق تر کرد.

حامد صرافپور

لینک به منبع

تابستان داغ مریم رجوی – عربستان ولینعمت فرقه رجوی

*** 

مریم رجوی عربستان سعودی افشای کمک مالی هنگفت عربستان به گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ا

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی عربستان سعودیوعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حمایت-رجوی-از-عربستان-هول-حلیم-یا-ترس-ا/

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

حمایت رجوی از عربستانمیر باقر صداقی، انجمن وطنم، سوئیس بیست و سوم سپتامبر 2019:… مریم رجوی:  قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی سازی باید دوباره به کار بیفتد. خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه نظامیان مزدور از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان ضرورت مبرم دارد. اتحادیه اروپا باید خامنه‌ای و دفاترش و سپاه و وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی قرار بدهد. شورای امنیت ملل متحد بایستی پرونده نقض حقوق بشر و جنایت‌های رژیم ولایت فقیه به‌ویژه قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷را به دادگاه بین المللی بسپارد. جامعه بین المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد. حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان 

حمایت رجوی از عربستانشکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

عربستان ولینعمت فرقه رجوی 

کیف کوک مریم رجوی بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند , باور کردم !!!!

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس بیست ودوم سپتامبر 2019

​حمله پهپادی حوثی های یمن به دو پالایشگاه عربستان و متعاقبا پذیرفتن مسئولیت حمله پهپادی به پالایشگاهای “خریص” و “بقیم” بسیاری از تصورات غلط درباره قدرت نظامی ایران را پیش چشم همه زدود .

یادم هست سالیانی که در اسارتگاه اشرف بودم همیشه سازمان سر پیشرفتهای تسلیحاتی ایران برنامه طنز  درست میکرد مثلا درفلان  مانور موشکی در شمارش معکوس صفر گفته شده ولی موشک با تاخیر شکیک شده یا اینکه زیر دریائیهای ایران بشکه هستند به ته آب میروند و غرق میشوند رژیم اینکاره نیست که پیشرفت بکنه و خلاصه هزار عیب و ایراد و منفی بافی , تئوری و تبین دیدگاه رجوی این بود که همیشه باید هر چیز را سیاسی کرد برای این وروجک چون هدف وسیله را توجیه میکرد لازم بود همیشه در مورد ایران سیاه نمائی می شد. اما امروز دقت و گستره حمله به پالایشگاه “خریص” و “بقیم” برای من نوعی ملاک سنجش است  وقتی نیروهای حوثی یمنی چنین دقتی را در شلیک دارند باید بدون اغراق خالق این تکنولوژی را تحسین کرد.

آمریکائیها بعد از این اتفاق در بوق و کرنا گفتند وزارت دفاع آمریکا برای رسیدگی به حمله به تاسیسات عربستان آماده میشود تا اقدامات  نظامی را برسی کنند  بعد از هشت روز در حالیکه  اپوزسیون بر انداز خائن خارجه نشین از جمله مجاهدین  با آب دهان آویزان از لب و لوچه منتظر بودند تا عمو سام دست به ماشه شود اما وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که نیروهای نظامی بیشتری را همراه با تجهیزات دفاع هوایی به عربستان سعودی و امارات متحده عربی میفرستد تا از نیروهایشان و از پالایشگاهها و چاههای نفت دفاع کنند. تا توانائیهای دفاعیشان تقویت شود . یعنی تا به امروز هرچه کرده بودند کشک بود  و حسابی کم آورده اند .

در این میان سخنان اخیر مریم رجوی تنها نشان از دشمنی او با  ایران و مردم ایران هست , شورانده بیگانه برای جنگ آیا نشان از وطن پرستی هست یا خیانت ذیلان متن سخنان مریم رجوی را برای قضاوت مردم ایران میآورم .

مریم رجوی:
حمله به تأسیسات نفتی کشور همسایه گامی بلند و جنگ‌افروزانه بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند.  حمله همزمان با موشک و پهپاد از داخل ایران به  تأسیسات نفتی عربستان سعودی توسط رژیم آخوندی یک اقدام تمام عیار جنگی است. خامنه‌ای پس از حمله، هرگونه مذاکره در هر سطحی با آمریکا را هم رد کرد  مگر اینکه آمریکا توبه کند! وی هم‌چنین خاطرنشان کرد: «اینکه بعضی از اروپایی‌ها را می‌اندازند وسط…  که هی اصرار کنند بیایید با رئیس جمهور آمریکا یک جلسه کنید همه مشکلات شما حل خواهد شد این به‌خاطر اینست که اثبات کنند که فشار حداکثری سیاست موفقی است. ما باید در مقابل، اثبات کنیم که سیاست فشار حداکثری پشیزی ارزش ندارد

خانم مریم رجوی حمله به تأسیسات نفتی کشور همسایه را گامی بلند و فصلی جدید در تعرض‌های جنگ‌افروزانه دیکتاتوری دینی حاکم بر ایران توصیف کرد و افزود: قدرت و قاطعیت تنها زبان قابل فهم برای ملایان است. بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند. مردم ایران نخستین قربانیان این رژیم هستند.
راه‌ حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحران‌ها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمانیافته است.
-قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی سازی باید دوباره به کار بیفتد.
-خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه نظامیان مزدور از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان ضرورت مبرم دارد.
-اتحادیه اروپا باید خامنه‌ای و دفاترش و سپاه و وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی قرار بدهد.
-شورای امنیت ملل متحد بایستی پرونده نقض حقوق بشر و جنایت‌های رژیم ولایت فقیه به‌ویژه قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷را به دادگاه بین المللی بسپارد.
-جامعه بین المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۷ شهریور۱۳۹۸ (۱۸ سپتامبر ۲۰۱۹)

میر باقر صداقی

(پایان)

تابستان داغ مریم رجوی – عربستان ولینعمت فرقه رجوی

***

مریم رجوی نگران شاخ شکسته عربستان سعودیتلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

قتل خاشقچی قاشقچی مجاهدین خلق مریم رجوی عربستان سعودی جنایت قتل خاشقجی، معیاری جهت سنجش ارزش ها

همچنین:

ایران اینترلینک،