عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی Orjola Pampuri former MP, Lobbyist for MEK in Albaniaثریا عبداللهی، انجمن نجات، هفتم ژوئیه 2020:… براساس خبر وب سایت سازمان مجاهدین خلق مستقر در آلبانی، شما به عنوان نماینده فعلی مجلس (اگرچه در سال 2019 استعفا داده اید) برای “کنفرانس آنلاین بین المللی آزادی و دموکراسی در ایران” در 20 ژوئن 2020، که در ارتباط با حدود 2000 مکان در سراسر جهان برگزار گردید شرکت نموده و پیام حمایت دادید… ما می خواهیم توجه شما را به شیوه های فرهنگی تحمیل شده در داخل اردوگاه جلب کنیم و از شما می خواهیم که در مورد این موضوع از اعضای سابق، از خانواده ها و از منتقدین مجاهدین خلق بیشتر بپرسید و تحقیق کنید. اگر مسئولین مجاهدین خلق می توانند 2000 مکان را به طور هم زمان به هم وصل کنند، چرا نمی توانند ترتیب یک تماس ساده اعضای خود با خانواده هایشان را بدهند؟ عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند 

MEK Killed Americans Iranians And MoreMEK Assassinated Americans

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند

لینک به متن انگلیسی:

Orjola Pampuri former MP, Lobbyist for MEK in Albania, invited to help families

نامه مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی به اورجولا پامپوری عضو پیشین پارلمان آلبانی

انجمن نجات مرکز تهران17 تیر 1399

مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی، به اورجولا پامپوری Orjola Pampuri، عضو پیشین پارلمان آلبانی پاسخ می دهند. ترجمه جواب مربوطه در زیر آمده است

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی Orjola Pampuri former MP, Lobbyist for MEK in Albania

متن نامه:

خانم پامپوری، نماینده سابق مجلس آلبانی
با سلام و احترام

ثریا عبداللهی

خانم ثریا عبداللهی

براساس خبر وب سایت سازمان مجاهدین خلق مستقر در آلبانی، شما به عنوان نماینده فعلی مجلس (اگرچه در سال 2019 استعفا داده اید) برای “کنفرانس آنلاین بین المللی آزادی و دموکراسی در ایران” در 20 ژوئن 2020، که در ارتباط با حدود 2000 مکان در سراسر جهان برگزار گردید شرکت نموده و پیام حمایت دادید.

در پیام سیاسی تان ، مردم ایران را مخاطب قرار داده و با آنها در حد دانش و اطلاعات خود همدردی نشان دادید. با این حال، به نظر می رسد شما از وضعیت واقعی اعضای مجاهدین خلق در کشور خود و همچنین خانواده های دردمند آنها و اینکه چه رنجهایی به دلیل عدم برقراری تماس با عزیزانشان طی ده ها سال متحمل شده اند، کاملاً بی اطلاع هستید.

ما مادران اعضای فرقه رجوی هستیم. آنها در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی بدون دسترسی به دنیای خارج به دام افتاده اند و تماس آنها با خانواده هایشان ممنوع است. مایلیم توجه شما را به این وضعیت دردناک معطوف نماییم.

Families Appeal Albanian Authorities To Allow Access loved Ones In MEK

ما می خواهیم توجه شما را به شیوه های فرهنگی تحمیل شده در داخل اردوگاه جلب کنیم و از شما می خواهیم که در مورد این موضوع از اعضای سابق، از خانواده ها و از منتقدین مجاهدین خلق بیشتر بپرسید و تحقیق کنید. اگر مسئولین مجاهدین خلق می توانند 2000 مکان را به طور هم زمان به هم وصل کنند، چرا نمی توانند ترتیب یک تماس ساده اعضای خود با خانواده هایشان را بدهند؟

واقعیت این است که مجاهدین خلق، مانند سایر فرقه های مخرب کنترل ذهن، دارای ویژگی های استثماری زیر می باشند:

1-سرکوب هرگونه تفکر انتقادی درباره رهبر فرقه از طرف اعضا، یا حتی از جانب افراد خارج از فرقه (انتقاد ممنوع)؛
2-قطع ارتباط اعضا با دنیای خارج به ویژه خانواده و دوستان (ارتباط ممنوع)؛
3-مجازات اعضا برای حتی فکر کردن در خصوص ترک گروه (خروج ممنوع)؛
4- تحمیل وفاداری نا متعارف به اعضا در خصوص رهبران فرقه، به این معنی که اعضا عملاً دارایی رهبران مسعود و مریم رجوی (برده داری نوین) هستند؛
5- نفی مناسبات و ارزش های خانوادگی (ازدواج ممنوع، فرزند ممنوع، روابط خانوادگی ممنوع – مادران، پدران، همسران، و فرزندان دشمنان اصلی حتی بیشتر از حکومت ایران محسوب می شوند)
6-تحمیل مرزهای نامتعارف رفتاری (منحرف کردن نیازهای عاطفی عادی و اعتقادات معنوی و انکار مالکیت و امور شخصی).
7-انحراف از رویه های اصلی مذهبی و تحمیل آموزه های فرهنگی ابداع شده در خارج از باورهای واقعی جامعه (تحت پوشش اسلام شیعه مدرن).
ما فقط یک درخواست بشردوستانه و برحق از شما داریم. از آنجایی که شما با مجاهدین خلق و مریم رجوی رابطه نزدیکی دارید، تقاضا می کنیم به عنوان واسطه ای برای خانواده ها به ویژه مادران سالخورده عمل کنید تا با عزیزانشان در تماس باشند تا حداقل در روزهای آخر زندگی شان حداقل بتوانند صدای آنها را بعد از ده ها سال طولانی بشنوند.

MEK Base In Albania – They Gave Us a Tour

ثریا عبداللهی به نمایندگی از “مادران، قربانیان فراموش شده مجاهدین خلق”

لینک به منبع

Appealing To Human Rights Organizations

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند

***

Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Beheshtis speak to their beloved Milad taken as a hostage in the MEK camp in Albania:

Iran Interlink

 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خود-افشاگری-فرقه-رجوی-2/

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

باز هم خود افشاگری فرقه رجویعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، مرکز تهران، دوم ژوئیه 2020:… سایت خودافشاگر فرقه رجوی مطلبی با عنوان “نامه سرگشاده تعدادی از اعضای مجاهدین خلق در اشرف ۳ در مانز به مقامات آلبانی” به تاریخ 5 تیر 99 با امضای تعدادی از اعضای گرفتار در فرقه درج نموده است. مرور این نامه سرگشاده خیلی از حقایق را در خصوص ماهیت ضد مردمی سران فرقه رجوی برملا می نماید. در این نامه همراه با آسمان ریسمان به هم بافتن و پرداختن به موضوعات متفرقه غیرمرتبط ، مسأله و مشکل اصلی فرقه عنوان می گردد. نوک تیز حمله به سمت “سایت آلبانی ‌زبان به نام گازتا ایمپکت” است. جنایتی که این سایت مرتکب شده این است که خواست خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای گرفتار در فرقه رجوی برای ارتباط با عزیزانشان در آلبانی را انعکاس داده است. باز هم خود افشاگری فرقه رجوی 

خانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادیخانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

مروری بر نامه سرگشاده اعضای فرقه به مقامات آلبانی

“وقتی مادران و پدران و همسران کهنسال که صرفاً خواهان ارتباط با عزیزان گرفتارشان در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی هستند تروریست خوانده می شوند، دیگر چه کسی می تواند از نظر سران فرقه تروریست نباشد؟”

انجمن نجات مرکز تهران10 تیر 1399

لینک به متن انگلیسی 

سایت خودافشاگر فرقه رجوی مطلبی با عنوان “نامه سرگشاده تعدادی از اعضای مجاهدین خلق در اشرف ۳ در مانز به مقامات آلبانی” به تاریخ 5 تیر 99 با امضای تعدادی از اعضای گرفتار در فرقه درج نموده است.

مرور این نامه سرگشاده خیلی از حقایق را در خصوص ماهیت ضد مردمی سران فرقه رجوی برملا می نماید. در این نامه همراه با آسمان ریسمان به هم بافتن و پرداختن به موضوعات متفرقه غیرمرتبط ، مسأله و مشکل اصلی فرقه عنوان می گردد.

نوک تیز حمله به سمت “سایت آلبانی ‌زبان به نام گازتا ایمپکت” است. جنایتی که این سایت مرتکب شده این است که خواست خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای گرفتار در فرقه رجوی برای ارتباط با عزیزانشان در آلبانی را انعکاس داده است.

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

ظاهراً همین جرم بسیار بزرگ از نظر دستگاه فرقه ای و ضد مردمی رجوی کافی است که این اقدام را یک توطئه بزرگ امنیتی علیه ساکنان اردوگاه بسته و دور افتاده مجاهدین خلق در آلبانی قلمداد کرده و از دستگاه قضایی آلبانی بخواهند تا این سایت و دست اندرکاران آن را به جرم اقدام علیه امنیت مجاهدین خلق سرکوب نماید.

عاطفه نادعلیان

خانم عاطفه نادعلیان

در این نامه خطاب به مقامات آلبانی با لحنی آمرانه از فعال مدنی اولسی یازچی، وکیل حقوقی میگنا بالا و خبرنگار جرجی تاناسی شکایت شده که چرا این افراد در کشور آلبانی آزادی عمل و آزادی بیان دارند و چرا مانند برخی دولتمردان رشوه بگیر این کشور در خدمت مافیا و مجاهدین خلق، یا بهتر است گفته شود در خدمت سفارت آمریکا در تیرانا، نیستند.

این افراد جرم های دیگری هم دارند. آنان مختصر همدلی با جداشدگان در آلبانی، که مجاهدین خلق و دولت آلبانی سعی در تحت فشار قرار دادن آنان دارند، هم انجام داده و با خانواده سمیه محمدی و دیگر خانواده هایی که پایشان به آلبانی رسیده است همدردی نشان داده اند.
این نامه به خوبی ماهیت و تصویر مجاهدین خلق در صورتی که نعوذبالله در ایران به قدرت برسند را افشا می کند. فرض کنید که مسعود و مریم رجوی در ایران حاکم هستند و یک فرد یا یک سایت مطلبی را بیان می دارد که به مذاق آنان خوش نمی آید، آنگاه چه می شود؟ قطعاً تروریست نامیده شده و اقدامش علیه امنیت و غیره قلمداد می گردد و تحت پیگرد قرار می گیرد.

وقتی مادران و پدران و همسران کهنسال که صرفاً خواهان ارتباط با عزیزان گرفتارشان در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی هستند تروریست خوانده می شوند، دیگر چه کسی می تواند از نظر سران فرقه تروریست نباشد؟

وقتی اقدام سه شهروند عادی آلبانیایی، یعنی ابراز همدردی و منعکس کردن خواست خانواده ها و جداشدگان، اقدامی تروریستی خوانده می شود، دیگر چه اقدامی می تواند از نظر سران فرقه رجوی تروریستی نباشد؟

و وقتی سازمان مجاهدین خلق در برابر خواست برحق خانواده ها به این اندازه از خود ضعف و زبونی نشان می دهد و آن را برنمی تابد و به این شکل واکنش نشان می دهد، کدام حق انسانی را به رسمیت خواهد شناخت و بر کدام خواست مردم صحه خواهد گذاشت؟

خوشبختانه دست سران فرقه رجوی روز به روز بیشتر در مقابل مردم ایران رو می شود و ماهیت ضد مردمی آنان برملا می گردد و سران جنایتکار فرقه، ماهیت دیکتاتوری تشکیلات خود را بیشتر افشا می کنند.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی Orjola Pampuri former MP, Lobbyist for MEK in Albania

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خانواده-اسرای-فرقه-رجوی-همایش-میاندوآ/

خانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادیراه نو، انجمن نجات، استان آذربایجان غربی و انجمن نجات مرکز تهران، میاندوآب، سی ام ژوئن 2020:… این نامه سرگشاده اعضای سازمان، پس از پرداختن به موارد زیادی در مورد همه چیز و همه جا، که به هیچ وجه موضوع مورد توجه ما نیست، پیشنهادی را به شرح زیر ارائه می دهد: ما از کمیسر عالی حقوق بشر خواهان اعزام یک هیأت حقیقت ‌یاب بین‌المللی به ایران با حضور گزارشگر ویژه حقوق بشر ملل متحد و با حضور نمایندگان ما برای دیدار با خانواده‌ها در ایران و انتشار گزارش آن برای اطلاع افکار عمومی شده‌ایم. انجمن نجات به نمایندگی از خانواده های دردمند اعضای مجاهدین خلق در آلبانی، صمیمانه از این پیشنهاد استقبال می کند و خوشحال خواهد بود که میزبان هر شخص یا سازمانی باشد که مایل به دیدار با خانواده ها در ایران و انتشار گزارشی در این رابطه گردد، به شرط آن که همچنین بتواند نامه های خانواده ها را به عزیزان آنان در داخل سازمان رسانده و آن ها را در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی ملاقات نموده و پاسخ های آن ها را گرفته و برگرداند. خانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی 

We Welcome MEK Proposal . Nejat NGO says on behalf of Families We Welcome MEK Proposal . Nejat NGO says on behalf of Families

خانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

1- همایش. اطلاعیه انجمن نجات استان آذربایجان غربی-گردهمایی تعدادی از خانواده های اسرای فرقه رجوی از شهرهای جنوب استان – میاندوآب – هشتم تیرماه ۹۹

در تاریخ هشتم تیرماه 99 تعدادی از خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی از شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی در شهر میاندوآب یک گردهمایی برگزار کردند، تا از دولت آلبانی بخواهند برای ایجاد ارتباط و دیدار با عزیزانشان در اردوگاه این گروه در خاک کشورشان برایشان ویزا صادر شود.

دکتر لیدر نوایی، پژوهشگر و استاد دانشگاه: مجاهدین هرگز جرات رودرویی با منتقدین و مخالفان خود از جمله ما خانواده ها را ندارند. چرا که اولین سوال ما از سران این فرقه حسابرسی از آنان در طول سالیان جنایت و وطن فروشی هایشان خواهد بود. شما اول پاسخ ما خانواده ها را بدهید که طی سالیان اخیر تنها کاری که کردید از فرزندان ما مشتی تروریست و آدمکش ساختید. پاسخ به ملت ایران پیشکش شما.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی راه نو، و با استناد به اطلاعیه انجمن نجات استان آذربایجان غربی، در تاریخ هشتم تیرماه ۹۹ تعدادی از خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی از شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی در شهر میاندوآب یک گردهمایی برگزار کردند، تا ضمن بزرگداشت یاد و خاطره ۷۲ تن شهید فاجعه هفتم تیر سال ۱۳۶۰ که بدست گروه تروریستی مجاهدین به درجه رفیع شهادت نایل آمدند، از دولت آلبانی بخواهند برای ایجاد ارتباط و دیدار با عزیزانشان در اردوگاه این گروه در خاک کشورشان برایشان ویزا صادر شود.
این گردهمایی در ساعت ۱۱۰۰ صبح شروع و بمدت ۲ ساعت ادامه داشت.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده ها هدف از برگزاری این گردهمایی را رساندن صدای مظلومیتشان به گوش دولت مردان آلبانیایی و ارگانهای بین المللی و حقوق بشری اعلام کردند تا تسهیلات لازم برای ایجاد ارتباط و دیدار حضوری با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین در خاک آلبانی برایشان فراهم شود.
در این گردهمایی مسئول انجمن نجات استان به همراه جناب آقای دکتر لیدر نوایی، پژوهشگر و استاد دانشگاه و نمایندگان خانواده ها حضور داشتند.
در شروع گردهمایی مسئول انجمن نجات استان ضمن خوشامدگویی به خانواده های حاضر یاد و خاطره شهدای هفت تیر سال ۱۳۶۰ را گرامی داشتند.
ایشان گفتند: اکنون ۳۹ سال از آن فاجعه عظیم می گذرد. هدف رجوی از شورش مسلحانه سی خرداد ۱۳۶۰ سرنگونی سریع دولت نوپای انقلاب و تکیه بر مسند قدرت و سپس پیاده سازی الگوها و آرمانهای حکومتی خویش بود، که هرگز موفق نشد آنرا محقق کند.
اما آنچه که طی سالیان بعد اتفاق افتاد، اجرای همان الگوهای مورد علاقه رجوی در درون تشکیلات «مجاهدین» در قلعه اشرف در خاک عراق بود که نهایتا به یک فاجعه انسانی ختم گردید.
حاصل حاکمیت چندین ساله رجوی بر اعضای نگون بخت در قرار گاه اشرف؛ نظارت شدید بر نیروها، مصادره دارایی‌ها، کنترل جنسی (از جمله طلاق اجباری و ممانعت از ازدواج)، انزوای عاطفی، کار اجباری، ممانعت از خواب، بدرفتاری جسمی و محدودیت خروج، اجبار اعضای ناراضی به خودکشی با قرص سیانور، درآوردن رحِم زنان ، اجبار اعضا برای حضور در کنار سربازان عراقی برای جنگ با نظامیان ایران و . . . بود.

این وضعیت شرایطی را فراهم ساخت تا از دید سیاسیون، کارشناسان، خبرنگاران و متخصصین در حوزه فرقه ها ، سازمان «مجاهدین» بعنوان یک فرقه سیاسی – مذهبی ثبت جهانی شود.
اکنون بیش از ۴ دهه از شکست تاریخی «مجاهدین» در طراحی و اجرای انواع توطئه ها سیاسی، استراتژی های مسلحانه و روش های غیر انسانی در جذب نیرو، که به بهای جان انسانهای بیشمار و از هم پاشیدن کانون بسیاری از خانواده ها در کشورمان انجامید، می گذرد.
اکنون آنچه که از مجاهدین باقی مانده است مشتی انسانهای بیمار و سالخورده در بیابانهای آلبانی است که به مثابه گروگانی دست این فرقه قرار دارند تا با استفاده از آنها در حوزه جنگ روانی دریافت جیره و مواجیب از سوی دولت های حامی شان قطع نشود.
ایشان ادامه دادند؛ هدف رجوی مستاصل کردن و پائین آوردن روحیه خانواده هاست تا دست از هر اقدامی برای راهی فرزندانشان بردارند. ولی خانواده ها هرگز اجازه آنرا به سران فرقه نخواهند داد.
ایشان گفتند پویش و حرکت ملی اخیر خانواده ها که همچنان در صدر فعالیت های انجمن های نجات و خانواده های دردمند طی سالیان اخیر می درخشد همچون پتکی سنگینی است که بر فرق سران مجاهدین در این روزهای سخت کرونایی فرود آمد و آنان را به واکنش های هیستریک و حتی فحاشی واداشت.
بنحویکه سران فرقه در ترس از واکنش های تشکیلاتی، در تبلیغات رسانه ای و داخلی شان با خطاب کردن لفظ تروریست به خانواده ها و استفاده از عدد ۸۰۰۰ امضاء ، بجای ۱۱۲۵۰ امضا سعی می کنند از تاثیرات آن بر اعضای گرفتار در اردوگاه این فرقه بکاهند.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

مسئول انجمن نجات در بخش دیگری از صحبت هایشان به ترفند ها و اقدامات اخیر سران فرقه نیز اشاره کرده و گفتند: مجاهدین اخیرا در یک نمایش رسانه ای اقدام به نوشتن نامه ای از سوی تعداد ۲۲ تن از اعضای این گروه به مقامات آلبانیایی کرده و در آن با مستمسک قرار دادن شیوع ویروس کرونا در ایران و ترساندن مقامات دولت آلبانی از آنان خواسته اند تا مانع از آمدن خانواده ها به کشور آلبانی که درخواست ویزا داده اند، بشوند و این اقدام را یک «توطئه تروریستی» از سوی جمهوری اسلامی ایران قلمداد کرده اند.
سران فرقه رجوی در این نامه از زبان اعضای خود پیشنهاد دادند که « کمیسر عالی حقوق بشر یک هیأت حقیقت ‌یاب بین‌المللی با حضور گزارشگر ویژه حقوق بشر ملل متحد و با حضور نمایندگان آنها به ایران بفرستد تا با خانواده‌ها در ایران دیدار و گرارش آنرا به اطلاع افکار عمومی برساند»
مسئول انجمن نجات استان با استناد به سخنان اخیر مهندس ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن های نجات کشور گفتند: ما از این پیشنهاد استقبال می کنیم و خانواده ها هم خوشحال هستند.
اما این سوال مطرح است: اگر عزیزان آن ها اجازه نوشتن نامه به مقامات آلبانی را دارند، چرا مجاز نیستند برای خانواده های خود نامه بنویسند تا آن ها را از نگرانی خارج نمایند؟ !

انجمن نجات به نمایندگی از خانواده های دردمند اعضای مجاهدین خلق در آلبانی، صمیمانه از این پیشنهاد استقبال می کند و خوشحال خواهد بود که میزبان هر شخص یا سازمانی باشد که مایل به دیدار با خانواده ها در ایران و انتشار گزارشی در این رابطه گردد، به شرط آن که همچنین بتواند نامه های خانواده ها را به عزیزان آنان در داخل سازمان رسانده و آن ها را در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی ملاقات نموده و پاسخ های آن ها را گرفته و برگرداند. ضمن اینکه رهبران فرقه رجوی این سوال را هم باید پاسخ دهند: آیا حاضرند هیأت پیشنهادی خود را به همراه مادران و پدران سالخورده وارد اردوگاه خود نمایند تا با اعضایشان دیدار داشته باشند؟

مسئول انجمن نجات در صحبت های پایانی خود بر ارتباط هرچه بیشتر خانواده ها با انجمن نجات استان، و ارسال پیام های تصویری جهت انتشار در فضای مجازی و داشتن روحیه قوی تاکید کردند.
در ادامه این گردهمایی جناب آقای دکتر لید نوایی پشت میکروفون قرار گرفته و سخنانی را ایراد کردند. ایشان در ابتدای صحبت هایشان ضمن تشکر از مسئول انجمن نجات و اینکه شرایطی فراهم شده است که خانواده ها بتوانند حرفهای دلشان را از نزدیک بزنند تشکر نمود.
دکتر نوایی نیز با گرامی داشت یاد خاطره شهدای هفتم تیر سال ۱۳۶۰ سران فرقه رجوی را که باعث از هم پاشیده شدن خانواه های زیادی از جمله خانوده خودشان در ایران شده اند را مورد لعن و نفرین قرار دادند.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

انجمن نجات به نمایندگی از خانواده های دردمند اعضای مجاهدین خلق در آلبانی، صمیمانه از این پیشنهاد استقبال می کند و خوشحال خواهد بود که میزبان هر شخص یا سازمانی باشد که مایل به دیدار با خانواده ها در ایران و انتشار گزارشی در این رابطه گردد، به شرط آن که همچنین بتواند نامه های خانواده ها را به عزیزان آنان در داخل سازمان رسانده و آن ها را در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی ملاقات نموده و پاسخ های آن ها را گرفته و برگرداند. ضمن اینکه رهبران فرقه رجوی این سوال را هم باید پاسخ دهند: آیا حاضرند هیأت پیشنهادی خود را به همراه مادران و پدران سالخورده وارد اردوگاه خود نمایند تا با اعضایشان دیدار داشته باشند؟

ایشان ادامه دادند؛ مجاهدین هرگز جرات رودرویی با منتقدین و مخالفان خود از جمله ما خانواده ها را ندارند. چرا که اولین سوال ما از سران این فرقه حسابرسی از آنان در طول سالیان جنایت و وطن فروشی هایشان خواهد بود.

شما اول پاسخ ما خانواده ها را بدهید که طی سالیان اخیر تنها کاری که کردید از فرزندان ما مشتی تروریست و آدمکش ساختید. پاسخ به ملت ایران پیشکش شما.
سران فرقه برای رسیدن به اهداف پلید خود خواهران، برادران، پدران و مادران ما را قربانی قدرت طلبی خودشان قرار دادند. یا آنان را کشتند و یا آواره کوه و بیابان کرده و اکنون پیر و بیمار در آلبانی و در سخت ترین شرایط روحی و روانی نگهداری می شوند.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

دکتر لیدر نوایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات انجمن های نجات بویژه مهندس ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات کشور به امضای طومار و درخواست ویزا از سوی خانواده ها اشاره کردند.

وی گفت: نباید ساکت نشست. ما باید صدایمان را در آلبانی به گوش عزیزانمان برسانیم.
اکنون خواهر من پوران نوایی نیز سالهاست در دست فرقه مجاهدین اسیر است . آنها هرگز به تلاش های من برای دیدار خواهرم در فرانسه پاسخی ندادند که یک عمل ضد انسانی و حقوق بشری است.
علیرغم همه اینها ما همچنان پیگیر مطالبات انسانی خود از مقامات آلبانیایی و ارگانهای حقوق بشری هستیم.
بعد از صحبت های جناب دکتر لیدر نوایی به درخواست خانواده ها مستند «مادران قربانیان فراموش شده فرقه رجوی» همراه با پیام های ویدئویی اخیر تعدادی از خانواده ها از جمله خانواده محمدنژاد و حسینی پخش گردید که با استقبال تمامی آنان مواجه شد.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

همین امر باعث شد تعداد دیگری از خانواده های حاضر در گردهمایی درخواست ضبط پیام های ویدئویی شان را بدهند تا شاید با انتشار در فضای مجازی بدست عزیزانشان در اردوگاه فرقه در آلبانی برسد. که اینکار نیز انجام گرفت که متعاقبا بر روی سایت راه نو قرار داده خواهند شد.

در پایان گردهمایی نیز بیانیه خانواده ها توسط نماینده آنها آقای محمدرضا محمدنژاد قرائت گردید که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت. خانواده ها با امضای این بیانیه پاسخ محکمی به یاوه گویی های فرقه رجوی داده و و عزم شان را برای رهایی فرزندانشان دو چندان کردند.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

متن بیانیه گردهمایی بشرح زیر می باشد:
۱ – ارسال طومار ۱۱۰۰۰ امضایی به نخست وزیر دولت آلبانی سند پر افتخار خانواده ها و حامیان داخلی و بین المللی آنان در مقابل سران جنایتکار فرقه رجوی بوده که بیش از ۵۰۰ امضا سهم خانواده های استان آذربایجان غربی می باشد.
۲ – با ارسال این طومار از نخست وزیر و دولت آلبانی می خواهیم تا به دلایل انسان دوستانه به ما خانواده های دردمند ویزا صادر نماید تا بتوانیم به آلبانی سفر کرده و با عزیزانمان در اردوگاه «مجاهدین» در این کشور دیدار کنیم.
۳ – آقای نخست وزیر؛ رجوی جنایتکار از زمانیکه متوجه درخواست ویزا از سوی ما خانواده ها از دولت شما شده است، با راه اندازی جنگ روانی، علنا تمامی اعضای خانواده های گرفتار در این گروه را «تروریست» نامیده است. حال سوال ما از شما این است: آیا ما خانواده ها تروریست هستم؟! چه موضعی در مقابل اتهامات خود ساخته رجوی بر علیه خانواده های ایرانی دارید؟
۴ – به جد از دولت آلبانی می خواهیم بیشتر از این وجهه کشور و مردم مسلمان خود را فدای مشتی تروریست که بیش از ۱۷۰۰۰ ترور، قتل، آدم کشی و انواع جنایت در حق مردم ایران را در پرونده خود دارند نکند و بگذارد ما فرزندان خود را از دست سران این فرقه نجات دهیم.
۵ – در این میان از کمسیاریای عالی پناهندگان، سازمان ملل و سایر ارگانهای حقوق بشری نیز می خواهیم حمایت از خانواده قربانیان فرقه رجوی بویژه مادران درمند را به رسمیت شناخته و از خواسته های برحق آنان حمایت کنند.
۶ – از دولت آلبانی می خواهیم بدلایل انسانی از کسانی هم که طی سالیان گذشته از گروه ترورریستی «مجاهدین» در این کشور جدا شده اند حمایت های لازم و قانونی را بعمل آورد.
۷ – از دولت جمهوری اسلامی نیز می خواهیم از طریق وزارت امور خارجه و با استفاده از ابزارهای دیپلماتیک مناسب از جمله پلیس بین الملل سران جنایتکار فرقه «مجاهدین» در خاک آلبانی را تحت تعقیب قانونی قرار داده و آنان را برای محاکمه به کشورمان بازگردانند.

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

خانواده اسرای فرقه رجوی - همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

لینک به منبع

2- انجمن نجات در ایران از پیشنهاد مجاهدین خلق استقبال می کند

انجمن نجات مرکز تهران7 تیر 1399

لینک به متن انگلیسی:

براساس اخبار مندرج در چندین وب سایت مربوط به سازمان مجاهدین خلق مستقر در آلبانی، نامه سرگشاده ای به تاریخ 23 ژوئن 2020 توسط تعدادی از اعضای سازمان که در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز مستقر هستند، خطاب به برخی مقامات آلبانیایی نوشته شده است.

در این نامه شیوع ویروس کرونا در تهران و سایر مناطق ایران بسیار برجسته شده و سپس به عنوان بهانه ای برای رد درخواست خانواده های اعضای مجاهدین خلق برای گرفتن ویزا برای سفر به آلبانی به منظور دیدار با عزیزان خود که در اردوگاه مجاهدین خلق گرفتار هستند مورد سوء استفاده قرار گرفته است. حال چگونه است که تاکنون شیوع ویروس کرونا مانعی برای سفرهای مکرر مسئولین سازمان بین آلبانی و ایتالیا و فرانسه و غیره نبوده است؟

در این نامه به پویش طومار خانواده ها با بیش از 11250 امضا ” که از دولت آلبانی خواسته شده تا خانواده ها را در ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق قرار دهد.” اشاره گردیده و به صورت نامعقولی درخواست آن ها را یک توطئه تروریستی دانسته است. هنوز تحقیقات به این نتیجه نرسیده که این بیماری می تواند از طریق تماس صوتی یا تصویری با خانواده سرایت کند.
لازم به ذکر است که تقاضای خانواده ها برای گرفتن ویزا جهت بازدید از آلبانی حداقل به دو سال قبل از شیوع همه گیر ویروس کرونا برمی گردد. در واقع برخی از خانواده ها موفق شدند به تیرانا بروند و به محل اقامت مجاهدین خلق هم مراجعه کردند و تلاش نمودند تا از وضعیت عزیزانشان مطلع گردند اما توسط نگهبانان مجاهدین خلق مورد آزار و اذیت قرار گرفتند و متأسفانه پلیس آلبانی هم از خانواده ها حمایت نکرد.

این نامه توسط افراد زیر به امضا رسیده است:
علیرضا بلالی
محمود سعادت
فرزین هاشمی
عباس گلریزان
مهری سعادت
پروانه ربیعی عباسی
حمید رضا نوری
مصطفی قائدی
جعفر مملوکی
خلیل حاج حسینی
علی اصغر اسلامی
رضا سلامی
صادق کیهان
شکوه قاسمی
طیبه یگانه
محمد جعفر نجفی
ناهید سعادت
محمد حسن باقرزاده
محمد رضا باقرزاده
مصطفی فروغی
وحید دولتشاهی عراقی
غلامرضا قادری

ما بلافاصله به خانواده های آنان اطلاع دادیم که سرانجام برخی از علائم حیاتی از سوی عزیزانشان مشاهده شده که در واقع آن ها را بسیار خوشحال کرد. اما آن ها این معما را مطرح کردند که اگر عزیزان آن ها اجازه نوشتن نامه به مقامات آلبانی را دارند، چرا مجاز نیستند برای خانواده های خود نامه بنویسند تا آن ها را از نگرانی خارج نمایند؟ متأسفانه ما هیچ جوابی برای این سؤال نداریم. آرزو می کنیم کاش نام های بیشتری ذکر شده بودند.

بیش از یک هزار خانواده برای عزیزانشان نامه نوشتند و این نامه ها در فضای مجازی با عکس و شماره تماس با این امید که به دست آن ها برسد منتشر گردید. این موارد مسلماً به دست مسئولین مجاهدین خلق رسیده است. اعضای سازمان مجاهدین خلق نیز همین کار را به راحتی برای خانواده هایشان می توانند انجام دهند و نیازی به ایجاد مزاحمت برای مقامات آلبانی نبود.
این نامه سرگشاده اعضای سازمان، پس از پرداختن به موارد زیادی در مورد همه چیز و همه جا، که به هیچ وجه موضوع مورد توجه ما نیست، پیشنهادی را به شرح زیر ارائه می دهد:

ما از کمیسر عالی حقوق بشر خواهان اعزام یک هیأت حقیقت ‌یاب بین‌المللی به ایران با حضور گزارشگر ویژه حقوق بشر ملل متحد و با حضور نمایندگان ما برای دیدار با خانواده‌ها در ایران و انتشار گزارش آن برای اطلاع افکار عمومی شده‌ایم.

انجمن نجات به نمایندگی از خانواده های دردمند اعضای مجاهدین خلق در آلبانی، صمیمانه از این پیشنهاد استقبال می کند و خوشحال خواهد بود که میزبان هر شخص یا سازمانی باشد که مایل به دیدار با خانواده ها در ایران و انتشار گزارشی در این رابطه گردد، به شرط آن که همچنین بتواند نامه های خانواده ها را به عزیزان آنان در داخل سازمان رسانده و آن ها را در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی ملاقات نموده و پاسخ های آن ها را گرفته و برگرداند.

نکته جالب این است که مجاهدین خلق هیچ نگرانی برای سفر نمایندگان ملل متحد به ایران و بازدید از تعداد بی شماری از خانواده ها در زمان شیوع ویروس کرونا ندارند! آیا مجاهدین خلق حاضر هستند که هیأت پیشنهادی خود را به همراه مادران و پدران سالخورده وارد اردوگاه خود نمایند تا با اعضایشان دیدار داشته باشند؟

سال ها پیش تعداد زیادی نامه از خانواده ها به صلیب سرخ جهانی تحویل دادیم تا به پادگان اشرف در عراق برده شوند. این امر هرگز اتفاق نیفتاد و نامه ها پس از گذشت چندین ماه بازگردانده شدند. سرانجام مقام کمیته بین المللی صلیب سرخ گفت که وی در گذشته توانسته است برای اعضای القاعده در زندان بگرام در افغانستان نامه هایی را ببرد و به آن ها تحویل دهد و پاسخ بگیرد، اما بسیار متأسف است که هرگز نتوانسته است نامه ای به ساکنان اردوگاه مجاهدین خلق برساند.

لینک به منبع

خانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی Orjola Pampuri former MP, Lobbyist for MEK in Albania 

***

Iran Interlink

1- Families from West Azarbijan Province 

2- Families from  Azarbijan Province 

3- Families from West Azarbaijan Province 

4- Families from Khuzestan Province 

5- Families from Markazi Province 

6-Families from Khorasan Razavi Province 

7- Families from Qazvi Province 

Families Of Mujahedin-e Khalq (MEK or Rajavi Cult) Members In Albania Cry For Help (11)

Families Of Mujahedin-e Khalq (MEK or Rajavi Cult) Members In Albania Cry For Help (12)

*** 

همچنین: