علیرضا نصراللهی میهمنان تلویزیون مردم تی وی

علیرضا نصراللهی میهمنان تلویزیون مردم تی وی

علیرضا نصراللهی میهمنان تلویزیون مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، دوازدهم دسامبر 2020:…  آقای علیرضا نصرالهی   عضوجداشده فرقه رجوی از فرانسه  دررابطه با – شیوع وسیع کرونا در “اشرف 3” مقرفرقه رجوی درآلبانی و سکوت سنگین مجاهدین در اینباره – تاثیرانتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر فرقه رجو ی صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم. علیرضا نصراللهی میهمنان تلویزیون مردم تی وی 

کرونا در کمپ رجوی در آلبانیفشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی

علیرضا نصراللهی میهمنان تلویزیون مردم تی وی

علیرضا نصراللهی میهمنان تلویزیون مردم تی وی

آقای علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصرالهی در برنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزجمعه 11 دسامبر2020 برابر با 21 آذرماه 1399 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران  آقای علیرضا نصرالهی   عضوجداشده فرقه رجوی از فرانسه  دررابطه با:

– شیوع وسیع کرونا در “اشرف 3” مقرفرقه رجوی درآلبانی و سکوت سنگین مجاهدین در اینباره
– تاثیرانتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر فرقه رجو ی صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

*

قابل ذکرمی باشد که این برنامه همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم نیز پخش گردید.

لینک به منبع

علیرضا نصراللهی میهمنان تلویزیون مردم تی وی

***

کرونا در کمپ مجاهدین خلق آلبانی – هشدار حقوق بشری

اخبار موثق از پاندمی کرونا در کمپ مجاهدین در آلبانی

کرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندکوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

Coronavirus in Albania and the Presence of Mojahedin-e Khalq (MEK)#coronavirus reveals #MEK

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خواب-پنبه%e2%80%8cدانه-مریم-رجوی-در-دادگاه-اس/

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدیعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، نهم دسامبر 2020:… به درخواست خانم مریم قجر از پارلمان اروپا و التماس شورای ننگین مقاومت از محضر دادگاه که خواهش میکنیم تا مزدوران و عوامل دولت ایران را سلب پناهندگی و تابعیت کنید و لزا به دست و پای شما پناه میبریم که اگه اینها رو اخراج نکنید تا چند وقت دیگر آنها ما را سلب پناهندگی و تابعیت میکنند. این درخواست سازمان مجاهدین همزمان با دادگاه آقای اسدی و سه نفر دیگر عنوان شده است و چون در این دادگاه وزنه کمی به سود این فرقه سنگینی می کند فکر میکنند که همه ی دنیا را فتح کرده اند و با پاپوشی که برای دیپلمات دولت ایران ساختند با دو مزدوری که سالیان سال در رکاب این فرقه نوشخوار می کرده اند فکر می کنند همه چیز فقط و فقط همین دادگاه خلاصه می شود. خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی 

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدیاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی

مریم رجوی در خواب بیند پنبه دانه

مریم رجوی کلاهت را محکم بچسب تا باد دودمانت را نبرد

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی

به درخواست خانم مریم قجر از پارلمان اروپا و التماس شورای ننگین مقاومت از محضر دادگاه که خواهش میکنیم تا مزدوران و عوامل دولت ایران را سلب پناهندگی و تابعیت کنید و لزا به دست و پای شما پناه میبریم که اگه اینها رو اخراج نکنید تا چند وقت دیگر آنها ما را سلب پناهندگی و تابعیت میکنند.

این درخواست سازمان مجاهدین همزمان با دادگاه آقای اسدی و سه نفر دیگر عنوان شده است و چون در این دادگاه وزنه کمی به سود این فرقه سنگینی می کند فکر میکنند که همه ی دنیا را فتح کرده اند و با پاپوشی که برای دیپلمات دولت ایران ساختند با دو مزدوری که سالیان سال در رکاب این فرقه نوشخوار می کرده اند فکر می کنند همه چیز فقط و فقط همین دادگاه خلاصه می شود و چون توانسته اند با لابی گری و خرج کردن پول های وطنفروشیشان برنده این دادگاه شوند حالا دیگه هر کاری که بخواهند و هر حرفی که بزنند اتحادیه اروپا تمام قد پشت اینها خواهد بود.

خانم مریم به قول معرف « شتر در خواب بیند پنبه دانه » من نمیدونم شماها در این چهل سال چی یاد گرفته اید؟ منظورم معلم ضد انقلاب شما یعنی مسعود رجوی چکار میکرده که شما نتوانستید کمی سیاست یاد بگیرید و با سیاست کارهایتان را پیش ببرید. البته این را نباید فراموش کرد که انسان های خائن و خیانتکار همیشه و همواره،فقط در فکر خیانت هستند،و میخواهند با هر چه بیشتر فروختن ملت و مملکت در جلوی اربابانشان،رو سفید باشند که الحمدالله شما حداقل در این یه کار خدایش استاد هستید.

وگرنه در این دنیا ایرانیهای زیادی زندگی می کنند،بروید تحقیق کنید ببیند کدام یک از  آنها حاضر به همکاری با سرویس های اطلاعاتی کشورهای،غربی هست و یا می باشد،از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کند.

ولی حالا ماشالله از سازمان مجاهدین خلق ایران،در تاریخ جایی وجود ندارد که شما خیانت نکرده باشید،از سال ۱۳۵۰ الی ۱۳۹۹،مدال های درخشان خیانتهای سازمان مجاهدین مثل ستاره می درخشد،تازه جالب انیجاست که به این خیانتها افتخار هم میکنید!و با آب طاب،برای همه بازگو می کنند

شما (سازمان مجاهدین ) نه تنها به مردم و مملکت خودتان رحم نمی کنید بلکه به اعضای در بند خودتان هم رحم ندارید،و تا آنجا که بتوانید سعی می کنید که هیچکس زنده از شما جدا نشود،تا شما بتوانید از خون اعضای خودتان هم استفاده کنید.چه برسه به بقیه!

اگر واقعاً،نمی ترسید و جراًت دارید و خودتان را به حق می دانید،در جلوی اعضای در بند خودتان،بیاید یکبار برای همیشه درب های کمپ اشرف ۳ را باز کنید و اجازه ملاقات به خانواده های چشم انتظار و دردمند بدهید،من قسم میخورم که حتی یک نفر بعد از ملاقات به کمپ باز نخواهند گشت و همه به آغوش گرم خانواده هایشان خواهند رفت،و نه دیگه نه از اسب نشانی خواهد ماند و نه دیگه از سوار

ولی اگه به حق بودید نترسید اعضای در بندتان باز خواهند گشت،البته نه مثل مسعود رجوی که الان سالیان سال هست که،خودش را گم و گور کرده و یا به قول ترکی بن فیصل آل سعود به درک واصل شده،خانم قجر زیاد زوق زده نشو و توهم هم نزن،هیچ خبری از سرنگونی نبوده،نیست، نخواهد،بود و در تمام این سالها همه رو بازی داده آقای مسعود رجوی،تا بتواند در عراق برای خودش،حرمسرا،و کاخ ها،و،وسائل عیش و نوش،ترتیب دهد و به چیز دیگری فکر نکرده است،جز اینکه پای منقل و بافور بشیند،و خودش را بسازد،و بیاید ساعتها برای ما حرف بزند،چای بخورد و سیگار بکشد.

پای قبری هستی که اصلا درونش مرده ای نیست،تو و همه ی فرقه ات اگر یک جا خودتان را قربانی دولتمردان ، اروپا و آمریکا بکنبد،آنها ذره ای نه برای تو و نه برای سازمان مجاهدین،ارزشی قائل نخواهند بود،تا زمانی که باهاتون کار دارند ازتون اسم میبرند.

فقط خانم مریم رجوی بیا تا دیر نشده فقط به خاطر دل مادران هم که شده،دست از لجبازی بکش،و بگذار که خانواده ها با فرزندانشان ملاقات کنند،در غیر اینصورت به عذاب سخت الهی دچار خواهی شد،که البته تا به حال از این مدار هم گذرر کرده ای،ولی خوب شاید دعای یک مادر و پدر از بار گناهانت کم کنند

متن بیانیه فرقه رجوی به پارلمان اروپا نماینده شورای ملی مقاومت در دادگاه:

خانم رجوی همان روز جلسه اول دادگاه خواستار این شدند که از مزدوران و عوامل رژیم سلب پناهندگی و تابعیت بشود و سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست تروریستی گذاشته شوند فرزین هاشمی نماینده شورای ملی مقاومت ایران در دادگاه:

“… الان دیگه با توجه به همه شواهدی که وجود دارد ما به نقطه‌یی رسیده‌ایم که فارغ از پروسه قضایی که داره به طور مستقل ادامه پیدا می کنه، الان زمان آن فرارسیده که اتحادیه اروپا دست به یک،  سیاست بسیار قاطع در قبال رژیم ایران اتخاذ بکنه و به طور مشخص همراه با درخواستهایی که خانم رجوی،‌ خواهر مریم در روز قبل از، یا همان روز جلسه استماع اول اعلام کردند، خواستار این شدند که سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست تروریستی گذاشته بشوند. مزدوران رژیم، عوامل رژیم از آنها سلب پناهندگی و تابعیت بشه، و همچنین سفارت و دیگر مراکز رژیم در کشورهای مختلف اروپا که در واقع مراکز توسعه تروریسم و ترویج بنیادگرایی هست تعطیل بشه و در نهایت این که اتحادیه اروپا رژیم ایران را مجبور بکنه به تضمینهای مشخص دادن مبنی بر این که دیگر دست به کارهای تروریستی در اروپا نمی زند. چون بدون اون مسلماً رژیم تشویق می شه به اقدامات تروریستی بیشتر. بنابراین باید انتظار داشت. با درخواستهایی که به طور خاص از سوی نمایندگان پارلمان هم وجود دارد اتحادیه اروپا هم مجبور باشه که در سیاست مماشاتش نسبت به رژیم بازبینی کنه.”

لینک به منبع

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی 

***

همچنین: