مصاحبه با علی اکرامی در مورد تحلیل و بررسی پیام اخیر مسعود رجوی

مصاحبه با علی اکرامی در مورد تحلیل و بررسی پیام اخیر مسعود رجوی

علی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، دوم دسامبر 2018:… رجوی در تمامی این سالیان به نیروهایش و عده های سر خرمن داده، همان گرک گرک! یا به بیان رجوی سرنگونی سرنگونی! و دیگر کسی باور نمی کند. خود رجوی در یکی از نشست ها به بهترین شکل شارلاتان بازی خود را عیان کرد! آنجا که درحضور هزاران عضو گفت هرکس جای ما بود از رو می رفت ولی ما پوستمان کلفت تر از اینهاست … 

مسعود رجوی و وعده های سر خرمن سرنگونی عکسهای مسعود رجوی بیست سال قبل (ولینعمت جدید سازمان مجاهدین ترکی الفیصل مرگ وی را در پاریس اعلام کرد)

مصاحبه با علی اکرامی در مورد تحلیل و بررسی پیام اخیر مسعود رجوی

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان آخرین بروزرسانی 30 آبان 1397
لینک به منبع

سئوال: پیام 11 مسعود رجوی دررابطه با اماده باش برای سرنگونی در این سرفصل را چگونه تحلیل و ارزیابی می کنید؟

جواب: درمقدمه باید گفت پیام رجوی که بقولی مرحوم و مجهول المکان است. هیچ حرف تازه ای نداشت و برعکس درقیاس با پیام و موضع گیری گذشته یک گام به عقب محسوب میشود. سرکردگان این فرقه تحت تاثیر سخنان جان بولتن مشاور امنیتی ترامپ که گفته بود رژیم حاکم برایران جشن 40 سالگی خود را نخواهد گرفت، موضع گیری کردند که نظام حاکم برایران تا 22بهمن 97 سرنگون خواهد شد وحتی خطاب به اعضای معترض که خواهان جدایی بودند اعلام کردند تا 22بهمن درمناسبات بمانید اگرسرنگونی محقق نشد می توانید جداشوید.

این تحلیل و ضرب العجل را اعضایی که طی این مدت از این تشکیلات جداشده اند افشا کردند. مسئولین فرقه و بویژه مریم رجوی روی حرکات اعتراضی مردم در دیماه به بعد حساب جدی باز کرده بودند. انها همانند همیشه و با عوام فریبی و دروغ و فریب سعی کردند خواسته ها و مطالبات بحق مردمی که شکل صنفی داشت را درجهت منافع سیاسی خود البته درتبلیغات مصادره کنند. این تبلیغات فریبنده هم عمدتا مصرف داخلی داشت. اگر نگاهی به آمار اعضای جداشده و سطح تشکیلاتی انها در یکسال اخیر بیندازیم بخوبی درخواهیم یافت این فرقه در بحرانی ترین پروسه خود درالبانی بسر می برد. علیرغم تمامی لابی های سران این فرقه با دولت و کمیساریای البانی و ایجاد سخت ترین شرایط زندگی و از جمله قطع مستمری ماهیانه و ممنوعیت کار و خروج از البانی و فشارهای روحی و روانی و تهدیدهای فیزیکی و تعقیب و مراقبت بوسیله عناصر جاسوس و خودفروخته پروسه جدایی روز به روز شتاب بیشتری بخود می گیرد. درچنین شرایطی انها برای مهار موج جدایی ها و مقابله با بحران فروپاشی ابتدا بالاترین و باسابقه ترین عنصر تشکیلات خود یعنی مهدی ابریشمچی را از فرانسه به البانی فرستادند تا بعنوان مسئول تشکیلات مقر اشرف سه با روند رو به افزایش جدایی ها واز هم گسستن بندهای تشکیلاتی مقابله نماید. ولی حضور مشاور ارشد رجوی هم دردی را دوا نکرد. به ناچار به روال همیشگی به انتخاب مسئول اولی و ایجاد هیاهو پیرامون انتخاب زهرا مریخی پرداختند.اعضایی که درطی سالیان دراین فرقه بوده اند بخوبی می دانند که انتخاب مسئول اولی نه یک اقدام محتوایی بلکه دقیقا فرمالیستی و صرفا بمنظور انحراف اذهان اعضا و خریدن زمان و مشغول کردن اعضا و درگیر کردن انها بخود بوده است. یا بقول مریم رجوی پمپاژ خون جدید درپیکر سازمان وپرتاب اعضا به جلو. زهرا مریخی امده بود تابقول خودش این تشکیلات را از نو ساخته و پرنشاط و باطراوت نماید. ولی علیرغم سروصدای فراوان و هو و جنجال، موج جدایی و فرار ادامه پیدا کرد تاجاییکه مریم مجبور شد خودش و ان هم در سکوت مطلق وارد البانی گردد. مریم رجوی دربدو ورود درهتل اینترنشنال البانی مستقر شد. او دوهدف را دنبال می کرد. دعوت از شخصیت ها و عناصراجتماعی بمنظور مقابله با آثار افشاگری های اعضای جداشده که کاملا شخصیت ها وجامعه البانی بخصوص مردم این کشور، رسانه های همگانی و برخی از احزاب را تحت تاثیر خود قرار داده بودند و برگزاری نشست های موسوم به انقلاب و صفرصفر با اعضای مسئله دار ومعترض داخل تشکیلات، بخاطر وخامت اوضاع تشکیلات و اوج مسله داری اعضا.

هنوز حضور مریم در البانی از طرف مسئولین فرقه تایید نشده است ولی خبرهای جسته و گریخته ای که بوسیله اعضای جدا شده درضمن تماس بااعضای مستقردرکمپ اشرف سه شنیده میشود حاکی از ان است که بحث های جدید مریم که تا اعضا مجددا انقلاب نکنند خبری از سرنگونی نخواهد بود بشدت اعضا را معترض و مسئله دار کرده است. انها مریم را درمعرض این سوال قرار داده اند که پس ضرب العجل وسرفصل سرنگونی در 22بهمن 97 چه شد؟

مصاحبه با علی اکرامی؛ تحلیل و بررسی پیام اخیر مسعود رجوی – قسمت دوم

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان آخرین بروزرسانی 3 آذر 1397
لینک به منبع

بنا به اخبار کاملا موثق دریافتی از مقر اشرف سه بسیاری از اعضا درلایه های مختلف تشکیلاتی درجریان همین نشست ها البته درشکل بیان تناقضات گزارش خواندند. مابیش از 30 سال است که مستمرا درحال انقلاب کردن هستیم ولی از سرنگونی خبری نشده است؟ مگر به ما نگفته بودید 22بهمن 97 دیگر ماجرا تمام است؟ یکبار در دیماه گفتید دامنه اعتراضات مردمی به بیش از 150 شهر سرایت کرده و دیگر این اتش خاموش شدنی نیست. در 13 ابان و همزمان با شروع دور جدید تحریم ها از طرف ترامپ اعلام گردید که این تحریم ها تاثیرات کوتاه مدت مرگباری به اقتصاد از هم پاشیده ایران وارد می کند ودلار به بالای 20 هزارتومان خواهد رسید. صدور نفت ایران به خارج قطع خواهد شد وتحت تاثیرهمین شرایط در آبانماه شرایط برای بروز اعتراضات گسترده مردم وسرکوب انها توسط نیروهای امنیتی و در نتیجه دخالت نظامی دولت امریکا و تصاحب قدرت توسط ما فراهم میشود ولی ابانماه هم گذشت و خبری نشد. حالا که سه ماه به بهمن که ان را سرفصل سرنگونی اعلام کردید بیشتر نمانده امدید و باز می گویید سرنگونی پشت انقلاب شما گیر کرده است؟ این وضعیت داخل تشکیلات است، همه متناقض وسردرگم ودرنوعی بلاتکلیفی. درچنین شرایطی که دیگر حنای مریم برای اعضا رنگی ندارد باید پیامکی از دیار باقی بیاید تا بزعم خودشان به اعضای معترض روحیه داده وانها را امیدوار نگه دارد. صدور پیام شماره 11 رجوی از اینجا ضرورت پیدا می کند .

این پیام کاملا داخلی و به منظور مقابله با فضای یاس و وادادگی اعضا از قول آن مرحوم صادرشده است. رجوی دریک پیام کلی اشاره کرده وارد دوران اماده باش شده ایم واین دوران هرچقدر طول بکشد و فراز و نشیب داشته باشد سرنگونی دشمن محتوم است.دراین پیام رجوی برخلاف گذشته هیچ اشاره ای به زمان سرنگونی نکرده است .به اصطلاح نخواسته بهانه به اعضا برای متناقض ترشدن انها بدهد.البته بنا به تجربه فردی خودم در داخل تشکیلات وبه هنگام خوانده شدن چنین پیام هایی همان لحظه اول همه دچاراین تناقض میشوند اینکه دوران هرچقدرطول بکشد یعنی چه؟چرا زمانش مشخص نیست؟ تاکی قرار است ما دراماده باش باشیم؟ خلاصه این پیام شماره 11 نه تنها تناقضات اعضا را حل نمی کند بلکه هرچه بیشتر انهارا متناقض تر می سازد. راستی چرا رجوی دراین پیام زمانی برای اتمام دوران اماده باش ومحقق شدن مرحله سرنگونی نداد؟

پاسخ خیلی ساده است چون شرایط، زمان، ابزارسرنگونی و از همه مهم تر پایگاه اجتماعی و مردمی هیچگاه بدلخواه و در اختیار او نبوده است. فرقه مجاهدین خلق هیچگاه درطی این سالیان برنامه ای برای ارائه نداشته است .استراتژی رجوی همیشه زندگی درشکاف و استفاده از جناح ها ودولت ها بوده است. و برهمین مبنا استراتژی وحتی تاکتیک خودرا پایه گذاری کرده است. در  30خرداد سال 60 وقتی براورد می کند که 6ماه دیگر نظام ایران سرنگون میشود درهاله ای از اوهام روی پایگاه اجتماعی وحمایت ارتش از اقای بنی صدر وانفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی ونخست وزیری حساب باز کرده بود ونه حمایت مردمی . باشروع تجاوز صدام به ایران باز استراتژی خودش را درشکاف جنگ واعتقاد به این تحلیل که بارفتن به عراق وایفای نقش ستون پنجمی وعملیات مشترک نظامی با ارتش متجاوز عراق برضد ارتش ومردم ایران وحمایت های مالی ولجستیکی غرب از عراق می تواند رژیم ایران را سرنگون ساخته وخودش قدرت رابدست بگیرد. مستمرا زمانبندی سرنگونی می داد که امادگی سرنگونی(سین آ) مرحله سرنگونی (سین) و درنهایت ان زمانبندی معروف فتح 48 ساعته تهران درعملیات دروغ جاویدان که همه از سرنوشت ان اطلاع دارند. رجوی از 30خرداد سال 60 تاکنون مستمرا زمانبندی سرنگونی اعلام کرده است من فکر می کنم اگر تمامی این پیش بینی ها واعلام زمانبندی ها محقق میشد تا الان می بایست نه تنها ایران بلکه تمامی جهان را سرنگون می کردیم .همان سالها هم اعلام مراحل سرنگونی درمحافل خصوصی اعضا به جوک تبدیل شده بود رایج ترین این طنز ها به نامه کربلایی صفدر پیر درپاسخ به شعر محمد قرائی  برمی گردد .محمد قرائی درمحفل های خصوصی می گفت وقتی ان شعررا برای کربلایی صفدر پیرمرد همشهریم سروده بودم که کربلایی صفدر پیرتوفقط زنده بمان من باز خواهم گشت. باتوپ، باتانک وعلی اباد تو را شهری خواهم ساخت وصد اتوبان دران می سازم 15 سال کربلایی صفدر نامه ای برایم فرستاده بود ودران گفته بود اگر باخرهم امده بودی دراین 15 سال به روستای علی اباد رسیده بودی چه رسد باتانک..

مصاحبه با علی اکرامی؛ تحلیل و بررسی پیام اخیر مسعود رجوی – قسمت سوم

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان آخرین بروزرسانی 7 آذر 1397
لینک به منبع

رجوی در تمامی این سالیان به نیروهایش وعده های سرخرمن داده، به بیان دیگر حکایت رجوی درست شبیه آن داستان چوپان دروغگوست که ما درکتاب های فارسی دوران ابتدایی می خواندیم. همان گرک گرک! یا به بیان رجوی سرنگونی سرنگونی! و دیگر کسی باور نمی کند. خود رجوی دریکی از نشست ها به بهترین شکل شارلاتان بازی خود را عیان کرد! انجا که درحضور هزاران عضو گفت هرکس جای ما بود از رو می رفت ولی ما پوستمان کلفت تر از اینهاست باز هم می گوییم سرنگونی چون اگر بیان نکنیم خودمان سرنگون میشویم.

ولی این بار شرایط کاملا متفاوت است فضای البانی کاملا متفاوت با عراق است. دیگر ان فضای بسته و اختناق و وحشت تحت حاکمیت صدام وجود ندارد. دیگر زندان های اشرف و ابوغریب و سیاج ها، سیم های خاردار وبرج های دیدبانی و گشت های داخل قرارگاه و دژبانی محوطه و آسایشگاه وجود ندارد.پس حصارهای عینی علنا برداشته شده است . باعقب نشینی مفتضاحانه از عراق، اعضا باورها وانگیزه های خود را از دست دادند.

بعداز سرنگونی صدام شعارهای اشرف ، حفظ شرف و کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد رجوی اعضا را دچار این توهم کرده بود که گویا انها همچنان دراشرف و خاک عراق خواهند ماند. یادم می اید مسئولین سازمان دران مقطع برای ما تحلیل می کردند ما با ایستادگی واصرار به ماندن دراشرف فرماندهان نظامی امریکایی را مجبور خواهیم کرد که مجددا ما را به سلاح و البته از نوع پیشرفته تر مجهز کنند. ارتش امریکا بخوبی می داند بجز ما الترناتیو دیگری برای سرنگون کردن رژیم ندارند.

اعضا چندین سال بااین شعارها شستشوی مغزی شدند ولی بعد بدلیل مقاومت قهرمانانه خانواده ها وحضور شبانه روزی انها درمقابل درب پادگان اشرف که منجر به فرار وجدایی صدها نفراز اعضا گردید، سران این فرقه مجبور شدند از شعارهای استراتژیکی خود عقب نشینی کرده وبه البانی بروند. رجوی همیشه از حضور اعضا در یک فضای باز وازاد وحشت داشت .همان جمله معرف ذوب در بورژوازی رجوی که مستمرا طی سالیان تکرار می کرد به همین دلیل بقول خودش درب خارجه را گل گرفته بود تا اعضای جداشده به چگوارهای دیگری برای وی تبدیل نشوند.

پس تا انجا که به رجوی برمیگشت حضور اعضا در فضای ازاد به هیچ وجه مطلوب او نبود. ولی براو تحمیل شد. در البانی هم موج روبه افزایش اعضای جداشده، روند رو به رشد مسئله داری نیروها، عملا مریم رجوی را مجبور ساخت سراسیمه به البانی سفر کند و شرایط را به مراتب برای انها از عراق سخت تر نموده است. در چنین شرایطی سرکردگان فرقه مجبور شدند یکبار دیگر رجوی را نبش قبر کرده و از گور مجازی و یا حقیقی بیرون بکشند و پیامکی از قول او منتشر کنند. ولی برخلاف انتظار این پیام که هیچ اشاره ای به زمان سرنگونی نکرده اعضای نگون بخت را متناقض تر کرد. یک پیام چند سطری ان هم از طرف رجوی که به حرافی و پرچانگی معروف است. خیلی از اعضا منتظر این بودند که رجوی به سرفصل 22بهمن 97 با جزییات بیشتر اشاره کند ولی عملا دیدند هیج خبری از 22 بهمن نیست . من باتوجه به اشنایی مکفی که به شرایط روحی و روانی اعضا بعد از هربارپخش پیام های رجوی درمناسبات دارم برایم پرواضح است که تعداد زیادی از اعضا بعداز شنیدن این پیام بهم ریخته و در اسایشگاهها ولو شده اند . بازار تناقض خوانی در نشست ها هم باید خیلی داغ باشد. الان باتوجه به فروکش کردن اعتراضات در داخل، مریم رجوی ودیگرسرکردگانش بدنبال این هستند که چگونه گاف ضرب العجل سرنگونی دربهمن ماه را جمع و جور کنند. پس می توان نتیجه گیری کرد صدور پیام از قول رجوی دقیقا بمنظور مقابله و تلاش برای فرونشاندن اعتراضات اعضا بوده است وعمدتا مصرف داخلی داشته است. مریم رجوی تلاش می کند مانع از تاثیرگذاری افشاگری های اعضای جدا شده درالبانی براعضای تحت اسارت خود در مقر اشرف سه گردد.

مصاحبه با علی اکرامی، تحلیل و بررسی پیام اخیرمسعود رجوی – قسمت پایانی

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان در 11 آذر 1397
لینک به منبع

در قسمت قبل تاکید کرده بودم که تمامی فعالیت ها وتلاش های اخیر مریم رجوی واز جمله امدن به البانی واستقرارش درهتل نشنال البانی و ولخرجی هایش برای جذب شخصیت ها وشهروندان البانیایی والبته به کمک دینارهای شیوخ سعودی وما به ازای جاسوسی و وطن فروشی، تا صدور بیانیه شماره 11 منتسب به رجوی – که هنوز از سال 82 تاکنون اعلام نکردند که درگور حقیقی و یامجازی است – دقیقا به منظور مقابله و خنثی کردن موج مسئله داری و افزایش روند جدایی اعضا صورت می گیرد.

مریم رجوی دقیقا بدنبال این است که با لابی گری با اعضای کمیساریا ودولت البانی اعضای جداشده را درسخت ترین شرایط مالی، استقراری و روحی و روانی قرار دهد تا انها بناچار دست از فعالیت افشاگرایانه بردارند. زیرا این افشاگری های اعضای جدا شده هم روی افکارعمومی مردم البانی تاثیر می گذارد وهم از طرف دیگر منجر به اگاهی هرچه بیشتر اعضای تحت اسارت در مقر موسوم به اشرف سه می گردد و این روند بشدت مریم رجوی را نگران کرده است پس قابل فهم است که هرچه بیشتر شرایط را برای ماندن انها درالبانی سخت کند. در حال حاضر بخاطر این زدوبندهای بیشرمانه اعضایی که بهترین سال های عمر وجوانی را درمناسبات ضدانسانی وخفقان اور این سازمان تلف کرده اند واکنون می خواهند بعداز سالیان گذرعمر ومواجه با انواع بیماری ها واز جمله سرطان چند صباح عمر باقی مانده را درکنارخانواده هایشان باشند مریم رجوی درمنتهای بیشرمی و باخرید مامورین کمیساریا می خواهد شرایطی فراهم کند که انها بناچار به همان مناسبات جهنمی برگردند.درحالیکه همه این افراد پناهجو محسوب شده وتحت حمایت قانون 4ژنو وحقوق پناهندگی می باشند.

ولی شرایطی برای انها فراهم شده که از تمامی حقوق انسانی خود محروم شده اند. حق کار ندارند. نمی توانند باخانواده هایشان ملاقات کنند.حق خروج از البانی به انها داده نمیشود وعملا البانی برای انها تبدیل به یک زندان شده است.مریم رجوی می خواهد باسواستفاده از این شرایط ضدانسانی تحمیل شده براعضای جداشده به نیروهایی که هنوز دربند اسارت انها هستند چنین القاء کند که هریک از شما که جداشوید به چنین سرنوشتی دچارخواهید شد وانها را از شرایط سخت بیرون که خودش مسبب اصلی ان است بترساند. جالب این است که ادعای ازادی مردم ایران را هم دارد ؟ درسایت ها وبرنامه تلویزیونی اش مستمرا درحمایت از کارگران زحمتکش واعتصابی نیشکر هفت تپه وصنایع فولاد بیانیه میدهد وحقوق انها را طلب میکند. یعنی شیادانه و در منتهای فرصت طلبی می خواهد روی خواسته های بحق کارگران سوار شود واز این نمد کلاهی بسازد که سرهمین مردم وکارگران زحمتکش بگذارد.

سوال اساسی همین کارگران ومردم از این روسپی سیاسی این است؟! تو که با اعضای خودت که تمامی سرمایه جوانی واستعدادهای ذاتی خودرا سالیان بپای تو و شیادی های همسرمفقودت ریختند و الان که بعداز سالیان می خواهند بدنبال زندگی و خانواده خود بروند اینگونه برخورد می کنی دلت برای حقوق کارگران زحمتکش نیشکر هفت تپه و فولاد سوخته است؟ بوی کباب شنیدی خانم رجوی ولی خرداغ میکنند.

بعدبرای فریب اعضایش بیانیه ای از طرف رجوی هم دراین بین صادر می کند. مگرنه بقول شما دوران سرنگونی است؟ مگرنه اینکه اعلام کردید 22بهمن 97 رژیم ایران سرنگون میشود.مگر نمی گویید تنها الترناتیو که مردم برایش سرودست می شکنند شماهستید؟ 2 ماه دیگر به ضرب العجل شما باقی نمانده پس کو رهبر؟ مگرنباید دراین سرفصل خطیر به مسئولیتش عمل کند؟ مگرنباید بسیج وسازماندهی کند؟ مگرنه اینکه همانند چگوارا باید درکنارکانون های شورشی باشد؟ شما که جرات حتی پخش پیام صوتی او را ندارید.
خانم رجوی دوران شیادی وعصرمردم فریبی بسرامده است.اینها ترفندهای نخ نما شده است که حتی اعضای نگون بختی که سالیان باقطع ارتباط انها با دنیای خارج تحت پیچیده ترین شیوه های مغزشویی وکنترل مخرب ذهن قرار دادی را هم فریب نمی دهد.انها بدرستی ودرمنتهای اگاهی و شعور سیاسی درهمین جلسات اخیرت یقه ات را گرفتند! سرنگونی چه شد؟ اگر در22بهمن سرنگونی محقق نشد ما دیگر نمی مانیم .وبه ریش نداشته وانقلاب مزخرف کذایی ات خندیدند.

انها شیادی ها ودروغ هایت را درطی این سالیان باپوست وگوشت لمس کرده اند.انها بچشم می بینند که هرروز یکنفربدلیل بیماری وعدم رسیدگی های درمانی وانتقال به خارج برای درمان فوت می کند درحالیکه هزاران دلار خرج وسایل ارایشی وعمل های زیبایی شما می شود.

انها بچشم می بینند که صدها نفراز اعضاء به بیماری های مزمن دچارهستند ولی شما هزاران دلار را به جیب سناتورهای ورشکسته واز دورخارج شده امریکایی برای بازارگرمی مراسم ها و شوهای مسخره ات می ریزی. شما انقدر از ارزش های انسانی تهی شده اید که برای تحریم های هرچه بیشتر مردم ایران وگرسنگی میلیونها کودک و زن و مرد ایرانی کف می زنید و دولت مردان امریکایی را ترغیب به حمله نظامی به ایران می کنید وچون از مردم ایران طی این سالیان تودهنی خورده اید بفکر انتقام از مردم هستید. شما به امید روزی نشسته اید که امریکا ایران را مورد تهاجم نظامی قرار دهد وشما بر ویرانی های ایران به حاکمیت برسید ولی هیهات و زهی خیال باطل.
ایرانی درتاریخ پرافتخارش هیچگاه درمقابل دشمن وخائنین به خاکش سرفرود نیاورده است. شرف وغیرت ایرانی قابل معامله نیست این قانونمندی هستی وسنت تکامل وتجربه گرانبهای تاریخ است که باالهام گرفتن از بیگانگان وخودفروشی نمی توان به حاکمیت رسید. اعضای تحت اسارت درمقراشرف سه به چنان اگاهی شگرفی رسیده اند که دیگر نمی توان انها را فریب داد 22بهمن 97 سراغاز فروپاشی محتوم تشکیلات ضدانسانی رجوی خواهد بود و دراین ذره ای تردید نباید کرد .

اکرامی

(پایان)

*** 

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟


https://youtu.be/26Mps-OQLTU

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/اگر-انقلاب-نکنید-امسال-هم-از-سرنگونی-خب/

اگر انقلاب نکنید امسال هم از سرنگونی خبری نخواهد بود

علی اکرامی انجمن نجات مرکز خوزستانعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۸:… بیش از یک هفته است که از حضور مریم رجوی در البانی می گذرد. چنانچه درموضع گیری گذشته هم اشاره کردیم حضور غیرمنتظره مریم قجرعضدانلو در البانی برای مهار موج اعتراضات و بحرانهای درونی و یاس و سرخوردگی اعضای نگون بخت تحت اسارت صورت گرفته است. مسئولین فرقه ازادی کش رجوی تااین تاریخ … 

علی اکرامی انجمن نجات مرکز خوزستانعلی اکرامی: چرا عملیات فروغ دو انجام نشد و چرا صدام با رجوی ملاقات نکرد

لینک به منبع

اگر انقلاب نکنید امسال هم از سرنگونی خبری نخواهد بود

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان در ۷ آبان ۱۳۹۷

بیش از یک هفته است که از حضور مریم رجوی در البانی می گذرد. چنانچه درموضع گیری گذشته هم اشاره کردیم حضور غیرمنتظره مریم قجرعضدانلو در البانی برای مهار موج اعتراضات و بحرانهای درونی و یاس و سرخوردگی اعضای نگون بخت تحت اسارت صورت گرفته است. مسئولین فرقه ازادی کش رجوی تااین تاریخ از انتشار خبر حضور مریم درالبانی خودداری کرده اند و برای مقابله با حساسیت های موضوع و عکس المعل های اعتراضی اعضای مستقر در اشرف سه مریم را در هتل نشنال تیرانا مستقر کرده اند . طبق خبرهای دریافتی، از همان روز استقرار مریم در این هتل وی نشست های خود را با مسئولین و فرماندهان نیرویی شروع کرده است تا از نزدیک درجریان وخامت اوضاع قرار گرفته و برای آن چاره اندیشی کند. مریم رجوی در نشست با فرماندهان همانند گذشته با توپ پر برخورد کرده و خطاب به انها گفته اگرشما کارخودتان را خوب انجام داده بودید هیچ نیازی به حضور من در اینجا نبود. ما در بیرون اعلام می کنیم مرحله سرنگونی است ولی در مناسبات و تشکیلات خودمان کنترل اوضاع دارد از دست خارج میشود. ما هرچه بیشتر برعلیه جداشدگان تبلیغ می کنیم و جو خارج از مناسبات را برای جدانشدن مسموم میکنیم تعداد جداشدگان بیشتر می شود. موج جدایی اعضا بااین روالی که پیش می رود اصلا به صلاح ما نبوده و نیست. تاثیر روحی روانی برمقامات دولت ومردم البانی می گذارد که در این سازمان چه خبر است؟ اگر این روند ادامه پیدا کند به زودی دولت البانی باید یک مقر در اختیار جداشدگان قرار دهد. گزارشاتی که از وضعیت تشکیلاتی نیروها به دستم می رسد اصلا خوب نیست و باید فکر چاره کرد. من تمامی کارها را درفرانسه تعطیل کردم خدمت شما رسیدم تا تکلیف مان را روشن کنید که اهل سرنگون کردن هستید یا نه؟ ما به تمامی دنیا اعلام کردیم امسال سال سرنگونی است! بعد خودمان در داخل خودمان اصلا این موضوع را جدی نمی گیریم. شما تکلیف ما را امروز مشخص کنید! هرروز یک خبری از مقرالبانی به ما می رسد که چه نشسته اید تشکیلات را دارد اب می برد. وقتی مسئله سرنگونی برای شما فرماندهان ومسئولین بااین همه سال سابقه، جدی نباشد برای اعضاء جدی است؟

طبق خبرهای رسیده از جداشدگان البانی از پنجشنبه مریم رجوی سلسله نشست های ایدئولوژیک تشکیلاتی خودرا با لایحه های مختلف تشکیلات اغاز کرده است. در جریان این نشست ها به اعضای شرکت کننده گفته اگر انقلاب نکنید امسال هم از سرنگونی خبری نخواهد بود.اعضا هم درجریان نشست نسبت به این موضع مریم متناقض شده وخطاب به وی گفته اند ما ۳۰ سال است که درحال انقلاب کردن هستیم چطور سرنگون نکردیم. درجریان این نشست ها مهدی ابریشم چی نقش کارچاق کن مریم درنشست ها رابازی می کند و باهمان قالتاق بازی وشیادی همیشگی سعی دارد اذهان اعضا را به سمت اثبات بحث های مریم کانالیزه کند. این نشست ها ادامه دارد ولی خبرهای رسیده حاکی است که نه تنها نتوانسته معضلات ذهنی اعضا را برطرف نماید بلکه برعکس انها را متناقض تر ساخته است. سوال مشترک اعضا درلایه های مختلف از من در جریان نشست ها این بوده است که سرنگونی در۲۲ بهمن ۹۷ اری یا خیر؟ ومریم رجوی هم سعی کرده باانداختن توپ درزمین اعضا وترفند همیشگی سرنگونی پشت انقلاب شما گیرکرده از پاسخ صریح طفره رود.

درحالیکه فرقه شیاد رجوی درتبلیغات بیرونی وبخصوص انتشار اخبار جعلی و کاملا پوچ از فعالیت کانون های شورشی چنین وانمود کند که سرنگونی بزودی محقق خواهد شد خودش درداخل مناسبات با معضل انقلاب نکردن وموج نارضایتی و روند جدایی و فروپاشی تشکیلاتش روبرو است. واقعیت این است که کانون ها درعمق تشکیلات رجوی سربه شورش گذاشته است.

اکرامی

*** 

Albanian_Police_No_Match_For_MEK_Rajavi_Cult_ Saddam_MukhabaratAlbanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

MEK_MKO_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_facility_AlbaniaA Tiny Group on a Compound in Albania are Being Groomed to Destabilize Iran

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32326

داغ خانواده ها و گریبان رجوی (+ ترساندن اعضا از خروج و زد و بند های سران مجاهدین خلق علیه اسرا)ا 

Families_Mojahedin_Khalq_MEK_Maryam_Rajavi_Albaniaانجمن نجات، مراکز سمنان و خوزستان، بیست و هفتم نوامبر ۲۰۱۷:… رجوی در اذهان خانواده به منفورترین فرد شناخته می شود کسی که تلاش می کند عواطف خانوادگی را از بین ببرد و رابطه بین اعضاء با خانواده را قطع نموده و در عوض خواسته وی این است افراد نگون بخت احساسات عواطف خود را نثار وی کنند .جان و نفس آنها را از آن خود می داند .وقتی این توضیحات را … 

گروگانهای مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی تیرانا آلبانی مصاحبه فرامرز دادرس درباره مجاهدین خلق در آلبانی با رادیو صدای ایران در آمریکا

آخر داغ خانواده ها جایی گریبان رجوی را خواهد گرفت

توسط انجمن نجات مرکز سمنان در ۵ آذر ۱۳۹۶
لینک به منبع

با آقای مداح پدر ذبیح الله مداح از اسرای فرقه رجوی در منزلشان دیداری داشتیم که ایشان شرایط و حال و روز این فرقه را اینگونه توصیف نمود رجوی در این سالها فقط با نیرنگ و فریب و البته کمک بیگانگان توانست سرپا بماند ولی در حال حاضر نه راه پس دارد و نه راه پیش و این می شود از دست و پا زدنها و دست به دامان عربستان و آمریکا شدن به خوبی دید هم چنین عجز و ناله مریم قجر بخوبی مشهود است .بگذار ببینیم چقدر دیگر می خواهد در حق اعضای اسیر جفا کند .ایشان در جای دیگری از صحبتش گفت چقدر باید انتظار دیدار بچه ام را بکشم این عذابی را که به ما خانواده ها داده در جای دیگری تاوان آن را می دهد . با هر بار بردن اسم فرزندش سنگینی را بر دوشش حس می کردم .تنها آرزویش دیدن پسرش و یا شنیدن صدایش بود که افسوس رجوی و فرقه او این را دریغ می کنند .

خانواده ای گروگانها مریم رجوی مجاهدین خلق آلبانی

رجوی در اذهان خانواده به منفورترین فرد شناخته می شود کسی که تلاش می کند عواطف خانوادگی را از بین ببرد و رابطه بین اعضاء با خانواده را قطع نموده و در عوض خواسته وی این است افراد نگون بخت احساسات عواطف خود را نثار وی کنند .جان و نفس آنها را از آن خود می داند .وقتی این توضیحات را به این پدر می دادم بر گشت گفت مگر خیانت شاخ و دم دارد فرزندانی که با سختی و مشقت بزرگ کردیم را در کمال ناباوری فریب داد و از خانه ، خانواده به شیوه های مختلف جدا نمود آخر داغ این خانواده ها جایی گریبان او را خواهد گرفت .در پایان اشاره ای به وضع بهم ریخته مناسبات آنها در آلبانی کردیم که دیگر مسئولان فرقه پاسخگو افراد نمی باشند مریم قجر خود تصمیم گرفت به آنجا برود و این طناب پوسیده را گره بزند و برای خود چند صباحی دیگر فرجه بخرد و با وعده وعید آنها را وادار به سکوت کند .این پدر دعا نمود تمامی افراد اسیر روزی به کانون خانواده های خود باز گردند و پرونده رجوی برای همیشه بسته شود .

چرا فرقه رجوی اعضا را از واقعیت های خارج از فرقه می ترساند

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان در ۵ آذر ۱۳۹۶
لینک به منبع

به گفته نفراتی که جدیدا از فرقه رجوی جدا شده اند سرکردگان فرقه رجوی برای ترساندن اعضایی که درخواست جدایی دارند آنها را از وضعیت امنیتی ، حفاظتی خارج از فرقه می ترساند برای مثال عنوان می کنند که در صورت خروج از فرقه کارتن خواب و معتاد و در دام گروه های مافیایی گرفتار خواهند شد.

متاسفانه بدلیل کار مستمر مغزشویی بعضاً این نحو تبلیغات روی اعضای تحت اسارت تأثیر گذاشت و پروسه جدایی آنها را با تاخیر مواجه ساخته است. البته سران فرقه رجوی در بکارگیری این ترفند ید طولانی دارند واین عملکرد شیادانه فقط به آلبانی برنمی‌ گردد. در سالهای ۷۰ اعضای خواهان جدایی را از باندهای مواد مخدر وجانیان آدمکش در اردوگاه‌های حله و رمادی می ترساندند و چنان فضای مخوفی از این دو کمپ که زیرنظر کمیساریای پناهندگان ملل متحد اداره میشد ساخته بود که اعضا باورشان شده بود. بعد از برچیده شدن این دوکمپ و بعد از سرنگونی صدام کمپ موسوم به تیف توسط امریکایی ها برای استقرار جداشدگان راه اندازی شد درآن روزها باز مسئولین فرقه شایعه کردند که درتیف هرشب سریک نفربریده واز پشت سیاج تیف به بیرون انداخته می شود ویا نفرات جدا شده مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند ویا مامورین وزارت اطلاعات درتیف نفوذ کرده اند که هر روز تعدادی از اعضا را دزدیده وبا خود به ایران برای اعدام می برند. این تبلیغات گسترده وفریب گرایانه اعضا را از جدایی دچار تردید می‌ساخت! عجیب بود سرکردگان فرقه ای که برای جلوگیری اعضا از خروج متوسل به دروغ های شرم آور می شدند وقتی اعضا را به زندان های مخوف ابوغریب ویا ضد اطلاعاتی ارتش صدام می فرستادند هیچ صحبتی از این زندانها نمی کردند و یا وقتی اعضای جداشده را به دست قاچاقچیان اجیرشده می‌دادند تا در نوار مرزی روی مین ها به کشتن دهند دهان گشادشان بسته میشد. جالب اینجاست نفراتی که درآلبانی از این فرقه جداشده اند باورشان شده بود که تمامی نفراتی که به ایران برگشته اند همگی اعدام شده اند.درسال های ۸۳ و۸۴ همین ترفندهای دروغین توسط سران فرقه در مورد هتل مهاجر تبلیغ می شد بطوریکه در اذهان نیروها این هتل یک شکنجه گاه وزارت اطلاعات تلقی میشد که نفرات جدا شده را تحت شدید ترین شکنجه ها قرارداده و بعد به ایران می برند.البته این شیوه تبلیغات مخرب فقط مختص به سازمان رجوی نیست و تاکنون توسط فرقه های مخرب دیگری جهت نگهداری اعضا مورد استفاده قرار گرفته است..ولی خوشبختانه به یمن افشاگری دیگر اعضای جداشده این ترفند فرقه رجوی دیگر کارآیی خود را ازدست داده وحقیقت برای همگان روشن شده است افزایش روز افزون تعداد اعضای جداشده بخوبی این واقعیت را روشن می سازد که دروغ و فریب رجوی دیگر کارایی خود را از دست داده است.

علی اکرامی

توطئه و زدوبند خائنانه سران فرقه رجوی علیه اعضای دربند

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان در ۵ آذر ۱۳۹۶
لینک به منبع

بنا به اخبار واصله فرقه تروریستی و ضدانسانی رجوی به منظور جلوگیری از روند فزاینده جدایی و فرار اعضا ازفرقه وکنترل بیشتربرآنها تصمیم دارد محل استقرارآنها را ازمحل فعلی به محلی دیگرکه ظاهرا خارج ازشهر تیرانا که اسم آن را هم اشرف ۳ نام گذاری کرده جابجا کند !

فرقه رجوی بدلیل ترس ازگسترش حرکت های اعتراض آمیز و حضورخانواده ها دراطراف مقراین فرقه درعراق با خفت وخواری تن به اخراج ازآن کشور و استقراردریک کشور دورتر داد. سران فرقه درابتدا فکر می کردند که به این طریق توانستند حرکت های اعتراض آمیز خانواده های اعضا را خنثی ودیگر اینکه براعضا کنترل بیشتری خواهند داشت ! مضحک تراینکه سران فرقه با شیادی تمام با جاروجنجال فراوان وبا به راه انداختن جشن وسرورانتقال اعضا به آلبانی را یک پیروزی وموفقیت برای خود عنوان کردند .اما در ورای تمامی تبلیغات بیهوده سران فرقه دیگر حتی جشن و سرور و تحلیل های رجوی نه تنها برای خود اعضا هم مصرف نداشت بلکه آنها بعد ازانتقال به البانی بعنوان یک کشور آزاد روز به روزعلیرغم سالیان مغزشویی اولا به این واقعیت پی بردند که برخلاف تحلیل های مضحک رجوی این انتقال نشانی ازحرکت روبه جلو ونزدیک شدن به سرنگونی مورد ادعای رجوی ندارد. ثانیا با قرارگرفتن آنها دردنیای آزاد ومشاهده زندگی مردم کشور آلبانی به این واقعیت پی بردند که چه سالهایی را بیهوده ازعمرشان درفرقه هدردادند به همین دلیل روزبه روز ما شاهد جدایی روز افزون آنها ازفرقه هستیم واین همان چیزی بود که سران فرقه بعد از انتقال به آلبانی فکرآن را هم نمی کردند وحال سران فرقه دریک اقدام هراس آلود همراه با یک زدوبند با برخی ازمقامات دولت آلبانی سعی دارند محل استقراراعضا را ازمرکز شهرتیرانا به نقطه ای دوردست که اطراف آن را ظاهرا با دیوارهای بلند پوشاندند منتقل کنند تا به این طریق بتوانند ازروند ادامه دار جدایی اعضا جلوگیری کنند اما ظاهرا تاکنون اعضا نسبت به این انتقال اعتراض ومقاومت کردند بطوریکه مریم قجر برای اقناع آنها چندین بار به آلبانی سفر کرده ودرکنار نشست های خود مسئولین فرقه را هم مکلف کرده تا با اعضا نشست گذاشته واعتراضات آنها را با برای بقاء فرقه با بکارگیری هرترفندی سرکوب کنند .

اما واقعیت این است که سران فرقه حتی اگردراین انتقال هم موفق شوند بازنخواهند توانست آب رفته را به جوی بازگردانند. اگر سران فرقه فکر می کنند با جابجایی وکنترل اعضا می توانند برای بقاء خود زمان بخرند سخت دراشتباهند چون الان عصرآگاه شدن اعضاست ودیگردروغ ها وسیاست های سرکوبگرانه سران فرقه علیه آنهاست موثرنخواهد بود عصری است که جز پایان حیات منحوس وفروپاشی فرقه رجوی ورفتن آن به قهر زباله دان تاریخ متصورنیست این حکم لازم الاجرای تاریخ است .

حمید دهدار

(پایان)

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32154

خود فروخته کیست؟ (+ شتاب روند جدایی در مجاهدین خلق و ابعاد توطئه های رجوی در آلبانی)ا 

 MEK_Maryam_Rajavi_Human_Rights_Albania_Deffectorsانجمن نجات، مرکز خوزستان، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۷:… لازم می دانم که برای انتشار این دوسند از سرکردگان فرقه تشکرکنم که با زبان اشهد خود، خودشان را افشا کردند. آنها بصورت علنی به ما وافکارعموی گفتند تلاش برای برقراری رابطه با خانواده وآن هم برای عرض تسلیت واظهارهمدردی خیانت محسوب می گردد حتی برقراری این تماس باهماهنگی خود فرقه باشد. ولی واقعیت این است که سران فرقه … 

آقایان بهمن اعظمی و سعدالله سیفی به همراه آقای عادل اعظمی Bahman Azami, Adel Azami and Saadallah Seyfi survivors of Mojahedin Khalq Organisation (MEK, Rajavi cult)

Anne Khodabandeh (Singleton) exposing Maryam Rajavi’s MEK activities in Albania

https://youtu.be/yt-rXbs8014

خود فروخته کیست؟ خود فروختگی چیست؟

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان آخرین بروزرسانی ۲۲ آبان ۱۳۹۶
لینک به منبع

در ساعت ۱۸/۵۳ دوشنبه ۶ نوامبر ۲۰۱۷ تلویزیون آلبانی ( تی ای ام آ ) مصاحبه ای با آقایان بهمن اعظمی و سعدالله سیفی که بعد از سالیان اسارت درفرقه مجاهدین خلق به دنیای آزاد برگشته اند به زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی انجام داد. درجریان این مصاحبه اعضای نجات یافته گوشه ای از مناسبات فرقه ای ودادگاههای تفتیش عقاید این فرقه را افشا کردند واشاره کردند آنها حتی مجبور بودند که افکار و رویاهای خود را به رهبران گزارش کنند. رهبران این فرقه درپاسخ به این مصاحبه افشا گرایانه که مورد استقبال افکارعمومی مردم آلبانی قرار گرفت مجاهدین همانند گذشته با سند سازی و تکرار اراجیف این اقدام شجاعانه اعضای جدا شده را خود فروختگی و سقوط شتابان به دامان رژیم آخوندی تلقی نمود. درهمین رابطه سرکردگان این فرقه اقدام به جعل وانتشاراسنادی مبنی برعلت به اصطلاح اخراج این نجات یافتگان نمودند. این اسناد بقدری مضحک وبطرز ناشیانه ای سرهم بندی شده که هرمرغ پخته ای را به خنده می اندازد. درسند شماره یک که با عنوان هشدار امنیتی در برابر توطئه وزارت اطلاعات رژیم آخوندی در سایت ایران افشاگر انتشارداده چنین آمده است : درپی اقدام خائنانه بهمن اعظمی که با سناریو مردن مادر درتایوان درارتباط با خواهرش درایران تحت اشراف اطلاعات آخوندها صورت گرفته به سعدالله سیفی بخاطرخویشاوندی وعادل اعظمی مزدور اتمام حجت میشود درصورت هرگونه ارتباط با مزدوران و زیرپا گذاشتن سوگند مجاهدت وهرگونه شکاف درتعهد مبارزه درخواست عضویت نامبرده مردود است…

مصاحبه جداشدگان مجاهدین خلق در آلبانی

اگرهمین سند جعلی وخود ساخته را ملاک قرار دهیم سرکردگان ضد انسانی رجوی با زبان اشهد خودشان اعتراف می کردند که آقای بهمن اعظمی که بخاطرفوت مادر با خانواده اش تماس گرفته و با آنها اظهارهمدردی نموده یک عمل خائنانه را مرتکب شده است. درقاموس رجوی مشارکت درغم از دست دادن مادر جرم ومزدوری محسوب می گردد. دربخش دیگری از همین سند ننگین مدعی شده اند که اصرار بهمن اعظمی مبنی برماندن درتشکیلات بخشی از یک سناریو جهت توطئه وکسب اطلاعات وهمکاری با دشمن بوده است ؟!!

از سرکردگان احمق فرقه رجوی و جعل کنندگان این سند باید پرسید نفراتی که درمناسبات شما درمقرهای مفید واشرف که از هیچ گونه وسایل ارتباط جمعی واز جمله موبایل ودیدارحضوری برخواردار نیستند وبه هنگام خروج از مقرهای فرقه چند مزدور امنیتی آنها را اسکورت می کنند چگونه قادر به جمع آوری اطلاعات وانتقال آن به دشمن هستند؟ شما که اعضای معترض خواهان جدایی را یکماه درقرنطینه فرقه دراسارت می گیرید وبا هزاران تهدید آنها را مجبور به ماندن می کنید چگونه حکم اخراج صادر می کنید؟ درسند شماره دو که به حکم سعدالله سیفی اشاره میکند تاکید شده که آقای سیفی بدلیل ارتباطات مخفیانه با مزدوران درداخل ایران اخراج شده است. براستی کیست که نداند که اعضا سالیان از هرگونه تماس با داخل ایران محروم می باشند درثانی این چه مناسبات پاک و با انضباط آهنینی است که اعضا دربیخ گوش مریم ومژگان با مزدوران درداخل ایران ارتباط دارند وآنها بعد از سالیان تازه متوجه شده اند؟ سرکردگان فرقه با ناشی گری هرچه تمام تر برای تکمیل سناریو خود ساخته مدعی شده اند که آقای عادل اعظمی وخانم آن سینگلتون هم از خارج به آلبانی آمده اند تا این دو را تحویل گرفته وجهت ماموریت درآلبانی توجیه شان کنند. لازم می دانم که برای انتشار این دوسند از سرکردگان فرقه تشکرکنم که با زبان اشهد خود، خودشان را افشا کردند. آنها بصورت علنی به ما وافکارعموی گفتند تلاش برای برقراری رابطه با خانواده وآن هم برای عرض تسلیت واظهارهمدردی خیانت محسوب می گردد حتی برقراری این تماس باهماهنگی خود فرقه باشد. ولی واقعیت این است که سران فرقه ومشخصا شخص مریم از حضور اعضای جدا شده درتلویزیون آلبانی بشدت وحشت کرده اند .آنها از ادامه این روال هراسان هستند .ادامه حضورجداشدگان درتلویزیون و رسانه های آلبانی می تواند ماهیت ضد انسانی آنها را هرچه بیشتر افشا نماید. اما درآخر برای اینکه درمحتوا مشخص شود خود فروخته کیست وخود فروختگی چیست از مریم رجوی می پرسیم ؟

۱٫ آیا تماس با خانواده برای عرض تسلیت خود فروختگی است یا انجام عملیات مشترک با ارتش صدام دستگیری وکشتن سربازان مدافع وطن؟

۲٫ آیا تلاش برای برقراری ارتباط و خانواده خود فروختگی است یا دادن گرای شهرهای جنوبی وکشتار صدها زن و مرد و کودک بی پناه؟

۳٫ آیا تلاش برای تماس با خواهر درایران واطلاع از وضعیت روحی و روانی او بعد از فوت مادر خود فروختگی است یا دادن اطلاعات فعالیت های صلح آمیز هسته ای به امریکا وهمکاری اطلاعاتی با سازمان موصاد اسرائیل برای ترور دانشمندان هسته ای؟ و بالاخره آیا درخواست حق انتخاب مسیرزندگی وتلاش برای آینده بهتر دردنیای آزاد خود فروختگی است یا همکاری اطلاعاتی با شیوخ سعودی وجناح های جنگ طلب امریکایی وتشویق وترغیب آنها به طرح تحریم وتهاجم نظامی به میهن و کشتاراحتمالی هزاران کودک و پیر و جوان و فشارهای اقتصادی به مردم ایران…؟

ولینعمتان مزدور مریم رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران فرقه رجوی

روزگار غریبی است نازنین کسانی به اعضای قربانی خود صرفا بجرم درخواست ارتباط با خانواده هایشان بعد از سالیان اتهام خود فروختگی می زنند که خودشان جز نان خود فروشی نخورده اند. روزی با صدام ، روز بعد با ارتش امریکا ، چند صباح با جناح جنگ طلب امریکا و اکنون با شیوخ سعودی . براستی خود فروش تراز مریم وسران فرقه مجاهدین سراغ دارید.

ص اهوازی

زوال فرقه رجوی با جدایی روز افزون اعضا روند شتابانی گرفته است

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان در ۲۴ آبان ۱۳۹۶
لینک به منبع

روزی که من ایران را به قصد پیوستن به فرقه رجوی ترک کردم فارغ ازمسائل شخصی به این دلیل بود که فریب شعارهای فریبکارانه این فرقه درمورد آزادی ، برابری و…را خوردم ومن درنهایت برای پیوستن به فرقه هرریسکی را پذیرفته و وارد خاک کشورعراق شدم . نیروهای عراقی مرا دستگیر و به زندان ابوغریب بردند حدود دوسال تمامی سختی های زندان را به هدف رسیدن به فرقه تحمل کردم تا اینکه روزی مهدی ابریشمچی به همراه افسر استخبارات بنام ابوسیف به زندان آمده ومن وچند نفر دیگر را به کمپ اشرف بردند. با ورود به کمپ فرقه احساس کردم به سرزمین موعود خودم رسیدم .اما با گذر زمان کم کم با برنامه هایی که سازمان درمناسبات داشت احساس کردم مسیر اشتباهی آمدم اوایل فکر می کردم من اشتباه فکر می کنم .اما واقعیت چیز دیگری بود هربارکه شرایط منطقه ای ، سیاسی برای فرقه بیشتر ودربن بست واعضا آگاهی بیشتری نسبت به ماهیت فرقه پیدا می کردند که متعاقب آن رجوی برای منحرف کردن اذهان اعضا به بهانه های مختلف فشارروحی وروانی را برآنها بیشتر می کرد هرروزتبصره ی جدید به بندهای جریان انقلاب ایدئولوژیکی درون فرقه اضافه می کرد ،نشست های وحشتناک موسوم به عملیات جاری را با موضوعات جدید تشدید کرد راه خروج ازفرقه را مسدود وبا کسانی که قصد جدایی داشتند با خشونت بیشتری برخورد می شد و واقعا جدایی ازفرقه کارساده ای نبود برخی ها مثل من دل به دریا زده وبا پذیرش ریسک درسال ۸۰ زمانی که هنوز صدام برمسند قدرت عراق بود ازفرقه اعلام جدایی کردیم وسران فرقه به دستور رجوی من وتعداد دیگری را به زندان ابوغریب فرستاد تا بعد ازشکنجه های روحی خودش به ما زیر فشارهای زندان ابوغریب خورد شویم البته ازسال ۷۲ به بعد رجوی اعضای معترض را به این زندان فرستاده بود که برای بیان شرح درد و رنج هایی که آنها وما کشیدیم می شود کتابی هزارصفحه ایی نوشت.خوشبختانه ۲ سال بعد اما ارباب رجوی سقوط کرد وخیلی ازاعضا توانستند ازاین فرصت استفاده وازفرقه جدا شوند .

فرقه بعد ازسقوط صدام به زیرقبای ارباب جدید رفت و هر رذالتی را پذیرفت تا شاید نیروهایش را حفظ وبه حیات خائنانه اش ادامه دهد اما سرانجام با خفت وخواری ازعراق به کشورآلبانی اخراج شد .حال سران فرقه درغیبت ابدی رهبراصلی خود به هر خس وخاشاکی دست می زنند تا شاید چند صباحی به حیات خود اضافه کنند اما با آگاه شدن اعضا و جدایی روزافزون آنها ازفرقه جهل وجنایت رجوی چیزی جز روند شتابان این فرقه به سمت زوال کامل نشان نمی دهد اما مایه تاسف که جوانانی زندگی و عمرخود را بیهوده هدر دادند و چه مادران و پدرانی که متاسفانه نتوانستند یکبار دیگر عزیزان خود را ببینند واین ننگی است که تا به ابد برپیشانی نامبارک رجوی و فرقه اش ثبت شد .

علی سرخیان

ابعاد توطئه های کثیف فرقه رجوی علیه اعضای معترض در آلبانی

توسط انجمن نجات مرکز خوزستان در ۲۴ آبان ۱۳۹۶
لینک به منبع

فرقه تروریستی رجوی با وعده های موهوم اعضای خود را به عراق کشاند البته با هدف رسیدن رجوی به گندم ری . رجوی برای اینکه اعضا نسبت به نیت اصلی خودش ازآمدن به عراق ومزدوری برای ارتش صدام پی نبرند آنها را با ترفندهای مختلف ازاخبار دنیای بیرون قطع کرد و گوش دادن به رادیو را ممنوع کرده بود ، تلویزیونی به غیراز سیمای فرقه برای آنها پخش نمی شد ومهمتراینکه ارتباط با خانواده ازطریق تلفن ویا نامه نگاری مرزسرخ بود ودرصورت درخواست بشدت برخورد می شد افرادی که قصد جدایی می کردند به خیانت متهم ومراحل فشار برای ممانعت ازجدایی آنها اجرا می شد واگر به هردلیل فرد نهایتا بعد ازگذراندن زندان وفشارها موفق به رهایی ازفرقه می شد سران فرقه ازقبل طرح های مختلفی را درنظر می گرفتند تا اگرفرد مورد نظر دربیرون قصد افشای ماهیت فرقه را داشت چگونه برخورد کنند مثلا ازقبل اتهاماتی را به فرد مورد نظر نسبت می دادند و او را مجبور می کردند تا اتهامات نسبت داده شده به وی را با دست خط خودش بنویسد تا بعدا بتوانند علیه وی بهره برداری کنند. حال اعضای نگون بخت اکثرا ازترس تمامی اتهامات وفشارهای فرقه برآنها وبی خبری ازدنیای بیرون مجبور بودند درفرقه بمانند .اما پذیرش خفت بار خروج ازعراق وساکن شدن درکشورآلبانی ازسوی سران فرقه باعث شد تا آن دسته ازاعضا که تا این زمان درفرقه مانده اند روزبه روز به واقعیت فریبکار فرقه رجوی پی برده وتصمیم به جدایی خود ازفرقه بگیرند که این اصلا خوشایند سران فرقه نیست به همین دلیل سران فرقه ابعاد توطئه های خود را علیه اعضا بخصوص آنهایی که قصد جدایی ازفرقه به منظور جلوگیری ویا به سکوت کشاندن اعضای جداشده افزایش دادند ازجمله بنا به قراراطلاع سران فرقه درمناسبات ازاعضا تعهد کتبی برای حضور درفرقه می گیرند وازطرف دیگرازآنجائیکه پرداخت مستمری ماهانه اعضای جداشده متاسفانه برعهده فرقه است هرماه که این افراد برای گرفتن پول خود به دفتر فرقه مراجعه می کنند قبل ازگرفتن پول ساعت ها آنها سین جین و فرم پوششی و مسخره ای تحت عنوان ” ابلاغیه هشدارامنیتی درمقابل توطئه وزارت اطلاعات ایران ” به آنها ابلاغ می شود وآنها را بازخواست می کنند که آیا با خانواده های خود ارتباط گرفتند یا نه ؟ ویا آنها را مجبورمی کنند تا درمقابل دریافت مستمری ماهانه خود برای فرقه جاسوسی وافرادی که قصد ارتباط با خانواده های خود، با دیگر اعضا ویا قصد ارتباط با رسانه ها به منظور افشای ماهیت فرقه دارند را به سران فرقه معرفی کنند !

واقعا زهی بی شرمی و وقاحت سرکردگان فرقه تروریستی و جنایتکار رجوی که بدلیل ترس از افشای چهره فریبکار فرقه خود به چنین اقدامات ضدانسانی متوسل می شوند باید بدانند که به یمن تلاش های افشاگرایانه خانواده ها پروسه جدایی اعضای تحت اسارت روند شتابانی به خود گرفته وسرکردگان این فرقه هرگز قادرنخواهند بود جلوی پروسه فروپاشی خود رابگیرند آلبانی آخر خط فرقه رجوی است واین حکم تاریخ است .

حمید دهدار

(پایان)

*** 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsGrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

Al Jazeera tregon historine e terrorit te muxhahedineve iranianeNe dokumentarin me poshte al Jazeera tregon historine e terrorit te muxhahedineve iraniane. Menyrat e manipulimit dhe rekrutimit qe ata i kane bere qytetareve iraniane, masakrat kunder kurdeve dhe abuzimin me anetaret e tyre. Kjo eshte organizata qe Shqiperia strehon qe prej vitit 2013. Emisioni Kulti i Kameleonit eshte prodhuar ne vitin 2007.

IMPAKT 97: Jihad 2.0? What are the Iranian Jihadis (MKO, Rajavi cult) doing in Albania? (part 1)

https://youtu.be/WYEGkiTvyJc

IMPAKT 97: Jihad 2.0? What are the Iranian Jihadis (MKO, Rajavi cult) doing in Albania? (part 2)

https://youtu.be/9tWjpDHPktE

مسعود خدابنده تیرانا آلبانی فرقه رجوی مجاهدین خلقMassoud Khodabandeh i pergjigjet shpifjeve te MEK-ut ne Gazeta TemA
Massoud Khodabandeh responds to MEK (Rajavi cult)’s defamations in the Gazeta TemA newspaper

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30460

دیدار خانواده های خوزستانی اعضای اسیر در فرقه رجوی با آقای ابراهیم خدابنده 

Ebrahim_Khodabandeh_Khozestan_against_MEK_Rajavi_Cultانجمن نجات، مرکز خوزستان، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… روز پنجشنبه مورخه ۲۲ تیرماه تعدادی از خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی از شهرهای اندیمشک، مسجدسلیمان، شوشتر، آبادان ، شوش و اهواز در دفترانجمن نجات شعبه خوزستان با آقای ابراهیم خدابنده محقق، پژوهشگر و مدیرعامل کل انجمن نجات دیدار کردند.دراین دیدار ابتدامسئول انجمن نجات شعبه خوزستان … 

کالکان اینترپل انجمن نجات علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویزمان استرداد سران و آزادی گروگانهای رجوی فرا رسیده است

انجمن نجات مرکز خوزستان خانواده های گروگانهای رجوی در آلبانیمحکومیت گرد همآیی حمایت از تروریسم داعش و مجاهدین در فرانسه

لینک به منبع

دیدار خانواده های خوزستانی اعضای اسیر در فرقه رجوی با آقای ابراهیم خدابنده

انجمن نجات مرکز خوزستان ۲۴ تیر ۱۳۹۶

روز پنجشنبه مورخه ۲۲ تیرماه تعدادی از خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی از شهرهای اندیمشک، مسجدسلیمان، شوشتر، آبادان ، شوش و اهواز در دفترانجمن نجات شعبه خوزستان با آقای ابراهیم خدابنده محقق، پژوهشگر و مدیرعامل کل انجمن نجات دیدار کردند.دراین دیدار ابتدامسئول انجمن نجات شعبه خوزستان مختصری از بیوگرافی وشرح فعالیت های آقای خدابنده درمقطع حضور وجدایی وی از سازمان مجاهدین وهمچنین اقدامات ایشان درترجمه کتاب های فرقه ها درمیان ما(خانم سینکر)وگسستن بندها(استیون حسن) ونقش برجسته شان درافشای مناسبات فرقه ای سازمان مجاهدین رابه اطلاع خانواده ها رساند.سپس آقای خدابنده درجمع خانواده ها حاضر وبه ایراد سخنرانی پرداخت.

ابراهیم خدابنده انجمن نجات مرکز خوزستان خانواده های اسرای رجوی در آلبانی

آقای خدابنده ضمن تشکراز حضورخانواده ها علیرغم گرمای شدید خوزستان ابتدا آخرین وضعیت سازمان، اعضای جداشده وشرایط حاکم برکشورآلبانی رابرای خانواده ها تشریح کرد.سپس بااشاره به شرایط متفاوت عراق وآلبانی خطاب به خانواده ها پرسیدند شرایط برای دسترسی به اعضا درعراق سهل تربود یا آلبانی؟ خانواده ها درپاسخ هرکدام به بیان نقطه نظرات خود دراین زمینه پرداختند .سپس آقای خدابنده باجمع بندی نقطه نظرات خانواده ها نتیجه گیری کرد که بلحاظ موارد ایمنی وسلامت فیزیکی اعضا آلبانی مکان مناسب تری است ودیگراز تهدیدات موشک وخمپاره که جان آنها راتهدید میکرد وفرقه رجوی هم بیشترین استفاده هارا از مرگ اعضا می برد خبری نیست .ولی از طرف دیگربلحاظ روابط سیاسی نزدیکی ایران وعراق رفتن به عراق وحضوردرنزدیکی محل استقرار اعضا برای خانواده ها امکان پذیرتر بود اگرچه درعراق هم سران فرقه اجازه ملاقات نمیدادند.درحال حاضراگرچه راه رفتن به آلبانی بسته است و این کشور بدلیل نفوذ و تسلط سیاسی آمریکا سفارت درایران ندارد وبه همین دلیل امکان تردد برای خانواده ها فعلا میسر نیست ولی شرایط متفاوت آلبانی نسبت به عراق و بخصوص اینکه اعضا در فضای آزادتری قرارگرفته اند وروزمره درمعرض برخورد بامردم هستندعملا به جدایی بسیاری از نیروها منجر گردیده است .واعضای جدا شده با وجود فشارها وتوطئه های امنیتی سرکردگان فرقه به افشاگری برعلیه سازمان وجذب حمایت برای آزادی دیگر دوستان اسیر خود ادامه میدهند. مسئولین فرقه از همان ابتدا ودرحالی که هنوز اعضا درعراق بودند از آنها تعهد کتبی گرفته بودند که سازمان رابعنوان وکیل خود در امور حقوقی و قانونی و مستمری های پناهندگی به کمیساریای ملل متحد معرفی نمایند.آقای خدابنده دربخش دیگری از سخنان خود توضیح داد که اکنون فرقه از همین تعهدنامه سواستفاده نموده وباهرتماس تلفنی اعضای جداشده باخانواده هایشان بااین بهانه که آنها باوزارت اطلاعات ویاسفارت ایران درآلبانی تماس گرفته اند مستمری پناهندگی آنها راقطع کرده ودرشرایط معیشتی سختی قرار میدهد. ولی باوجود همه این فشارها موج ریزش نیروها ادامه دارد وبعداز همین مراسم ویلپنت تعدادی از اعضا جداشده اند. آقای خدابنده ضمن تجلیل از فعالیت های سالیان اخیرخانواده ها که عملا منجربه عقب نشینی رهبران فرقه از پادگان اشرف وعراق گردید به آنها توصیه نمود که به هیچ وجه تحت تاثیرشرایط فعلی قرارنگیرند وبانامه نگاری باکمیساریای ملل و دیگرنهادهای بین المللی و فعال نمودن وابستگانشان درخارج کشور و ترغیب آنها جهت سفربه کشورآلبانی زمینه های لازم رابرای به رسمیت شناختن حقوق خانواده ها بخصوص در زمینه کسب اطلاع و ملاقات بااعضای وابسته خود فراهم سازند. آقای خدابنده تاکید کردند بی شک باتلاش های خانواده ها سرانجام بن بست آلبانی شکسته خواهد شد اعضایی که جدیدازفرقه جداشده اند جملگی متفق القول هستند که کاسه صبر اعضا بسرآمده و آنها درگیر تناقضات و ابهامات زیادی درخصوص عملکردهای سران فرقه وروابط اخیرآنها باعربستان وعناصرجنگ طلب همچون مک کین. جولیانی و جان بولتن می باشند آنها اعتقاد دارند پروسه فروپاشی این فرقه در دوسال آینده محقق خواهد شد. بعدازاتمام سخنان آقای خدابنده خانواده ها به طرح سئوالات خود پرداختند که مشروح کامل جلسه پرسش وپاسخ خانواده ها متعاقبا ارسال خواهد شد.

*** 

https://youtu.be/hLpUSEubkKA

رجوی ملعون باید بداند خانواده ها نفرات خود را از دست او نجات خواهند داد (قسمتهای۱، ۲، ۳ و پایانی)ا

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)


https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

عربستان سعودی مجاهدین خلق فرقه رجوی توی تروریسمIran destroys 4 overseas terror groups, invites Saudi Arabia to be rational

همچنین:

http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29391

دیدارهای عباس محمد پور با خانواده های خوزستانی (+ بیانیه پایانی همایش)ا 

Nejat Families of hustages of Mojahedin khalq rajavi cult in albaniaانجمن نجات، مرکز خوزستان، چهاردهم می ۲۰۱۷:… آقای محمد پور توضیحات مفصلی درمورد وضعیت غم انگیز اعضای اسیر فرقه در دوران حضور آنها درعراق و بخصوص حضور در آلبانی ارائه داد و گفت فرقه رجوی درآلبانی کمپ هایی بنام “اشرف و مژگان ” ایجاد کرده تا بتوانند همچنان اعضای اسیر را همانند دوران عراق زیر چتر فرقه نگاه دارند .خروج ازاین کمپ ها برای اعضا ممنوع است اگر هم ترددی … 

مصاحبه با آقای عباس محمد پور (یکسال هم در آلبانی بودم)

دیدار جداگانه برخی از خانواده های خوزستانی با عباس محمد پور – قسمت اول

لینک به منبع

دو شنبه هجدهم اردیبهشت ۹۶

عباس محمد پور نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی

آقای محمدپور در روزهای هفتم وهشتم اردیبهشت ماه مهمان انجمن نجات شعبه خوزستان بود که درروز اول برخی ازخانواده های اسیران دربند فرقه براساس زمانبندی کاری خود در دو نوبت صبح وعصر با وی در دفتر انجمن نجات استان دیدار کردند. که دراین قسمت دیدار نوبت صبح خانواده ها با آقای محمد پور به اطلاع می رسد.
درابتدای این دیدارمسئول انجمن نجات ضمن خیر مقدم به خانواده ها وتشکر ازحضورآقای محمد پور گفت با بازگشت نفراتی که بعد از جدایی از فرقه در آلبانی به ایران آمدند اکثرا شما خانواده ها درخواست داشتید تا گفتگویی حضوری با این نفرات برای کسب خبر از آخرین وضعیت عزیزانتان داشته باشید برهمین اساس ما هم ازآقای محمد پورکه ازآلبانی به ایران برگشته اند دعوت کردیم تا گفتگویی حضوری با خانواده های استان ما داشته باشند که خوشبختانه دعوت ما را پذیرفته وبه استان ما آمدند وازاین بابت از وی ممنون هستیم.

بعد ازاین آقای محمد پور ضمن معرفی خود گفت خوشحالم که امروزدر جمع شما خانواده های دوستان سابقم هستم، وی با بیان پروسه ایی از وصل و جدایی اش از فرقه گفت من آماده ام تا هرگونه خبری را که از وضعیت فرزندان اسیرتان دارم به اطلاع شما برسانم و باید به این نکته اذهان کنم که تلاش ها وپیگیری های تمام خانواده هایی که طی این مدت افتخار حضور درجمع آنها را داشتم برایم قابل تحسین است .تا وقتی که ما درفرقه رجوی بودیم رجوی وسران فرقه اش تبلیغات دروغین وسیعی علیه خانواده ها و بخصوص تلاش های افشاگرایانه اعضای جداشده درمناسبات می کردند. مثلا در فرقه اساسا ابراز تعلق وعشق به خانواده ممنوع ومرزسرخ بود. سران فرقه بعد ازآمدن خانواده ها جلوی کمپ اشرف و لیبرتی تبلیغات مسموم کننده خود را علیه خانواده ها شروع کردند و به ما می گفتند: خانواده های اعضای مجاهدین درزندان هستند، نه تنها خانواده های اعضا بلکه تمامی مردم ایران به حضورشما درمناسبات مجاهدین به خود می بالند ومی گفتند آنهایی که آمدند جلوی کمپ اشرف ولیبرتی مزدوران اجیرشده رژیم هستند نه خانواده !! وبرای این هم چند تا خبر را جعل می کردند تا مثلا ما این دروغ های آنها را باور کنیم .اما وقتی به ایران برگشتم وبا خیلی ازخانواده ها صحبت داشتم فهمیدم که همه حرف های سران فرقه ازاساس جزدروغ چیزی نبوده .

بعداز این آقای محمد پور توضیحات مفصلی درمورد وضعیت غم انگیز اعضای اسیر فرقه در دوران حضور آنها درعراق و بخصوص حضور در آلبانی ارائه داد و گفت فرقه رجوی درآلبانی کمپ هایی بنام “اشرف و مژگان ” ایجاد کرده تا بتوانند همچنان اعضای اسیر را همانند دوران عراق زیر چتر فرقه نگاه دارند .خروج ازاین کمپ ها برای اعضا ممنوع است اگر هم ترددی صورت بگیرد فقط برای رفتن به مراکز پزشکی است که معمولا چند نفررا به همراه فرد بیمار می فرستند ،به کسی اجازه ورود به آن داده نمی شود حتی خبرنگاران آزاد ، کماکان اعضا از داشتن امکانات ارتباطی و یا دسترسی به اخبار روز دنیا محروم هستند، نشست های سرکوب همچنان برقرار است علاوه براین برای محدود و درکنترل قرار دادن اعضا سران فرقه ازموضوع پرداخت مستمری ماهیانه سوء استفاده می کنند مثلا تا عضو اسیری بخواهد سازجدایی بزند او را تهدید به قطع پرداخت مستمری می کنند . سران فرقه حتی درامورات حقوقی نفراتی که جدا شده و تنها زندگی می کنند با استفاده از ابزارهایی که دارند کارشکنی می کند .اما در ورای همه اقدامات ضدانسانی فرقه رجوی باید گفت که دیگر دوران آگاه شدن و جدایی روز افزون اعضای اسیر در آلبانی فرا رسیده چون آلبانی شرایط متفاوت تری با عراق دارد .بعد ازاین آقای محمد پور به خانواده ها گفت حالا آماده ام تا به سئوالاتی که شما دارید پاسخ دهم ….

دیدار آقای محمدپور با برخی از خانواده های ماهشهری اسیران فرقه رجوی

لینک به منبع

سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۶

عباس محمد پور نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی

بعد ازظهر روز جمعه ۸/۲/۹۶ آقای محمد پور دیداری هم با خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی درشهرستان ماهشهر داشت .

دراین دیدارآقای محمد پور ضمن عرض سلام به خانواده ها گفت من ازدیروز تا حالا مهمان خانواده های خوزستانی بودم که واقعا علیرغم پیوسته بودن این دیدارها اصلا احساس خستگی نکردم! چون وقتی هربارشور، اشتیاق و تلاش های شما را برای کسب خبر از عزیزانتان و نجات آنها می بینم انرژی مضاعفی می گیرم. بی جهت نبود که سران فرقه هراقدامی می کردند تا صدای خانواده ها به گوش اعضا نرسد وی دراین رابطه بعنوان نمونه گفت وقتی ما درکمپ اشرف بودیم مسئولین درتمامی مقرها بلندگوهای زیادی  نصب کرده بودند به محض اینکه خانواده ها به اطراف اشرف می آمدند آنها را  با صدای بلند روشن می کردند بطوریکه واقعا اذیت می شدیم وهرکس هم به این کار به نوعی اعتراض می کرد فورا درنشست ها مورد بازخواست قرارمی گرفت .آقای محمد پور در ادامه درمورد وضعیت اسفبار فعلی اعضای اسیر در آلبانی توضیحات مبسوطی داد و گفت: اکثر اعضا  فکر می کردند وقتی به آلبانی منتقل شوند شرایط زندگی کردن بهتر و فشارهای خورد کننده تشکیلاتی هم برداشته خواهد شد اما بعد از استقرار کامل فرقه در آلبانی سران فرقه همان روال سابقی که درعراق برای اعمال فشار بر اعضا داشتند را با شدت بیشتری ادامه دادند درحالیکه بنا به منطق نیازی به اینکارنبود و این را اعضای اسیر کم کم متوجه شدند و به همین دلیل دامنه اعتراضات در درون فرقه نسبت به فشارهای بیهوده سران فرقه بالا گرفت و الان کار بجایی رسیده که خود مریم رجوی برای سرکوب اعتراضات درونی اعضا بیش از ۲ ماه است که در آلبانی مستقر شده است .

آقای محمد پور در ادامه گفت در شرایط جدید تلاش و پیگیری خانواده ها برای نجات عزیزانشان بسیار موثراست و می بایست به هرطریقی که می توانند بدنبال ارتباط خود با فرزندانشان باشند .وی درپایان به سئوالات خانواده های حاضر درهمایش پاسخ داد که شرح کامل آن درگزارش های بعدی به اطلاع خواهد رسید .

جلسه پرسش و پاسخ آقای عباس محمد پور با خانواده های ماهشهری اسیر در فرقه رجوی

لینک به منبع

عباس محمد پور نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۹۶
 
 روز جمعه ۸ اردیبهشت آقای عباس محمد پور که به تازگی از بند اسارت حصارهای تشکیلاتی فرقه تروریستی موسوم به مجاهدین خلق آزاد شده درجلسه پرسش و پاسخ با خانواده های اسیران فرقه درشهرستان ماهشهر شرکت کرد.

آقای محمد پور در ابتدا از اینکه بعد از ۲۵سال خود را درمیان خانواده ها احساس میکند ابراز خوشحالی نمود وگفت برای من تصورش خیلی سخت بود که روزی از بند اسارت حصارهای ذهنی رجوی آزاد و خودم را در جمع شما و دنیای آزاد ببینم شاید برای شما باورش سخت باشد که سران فرقه در طی این سالیان با استفاده از پیچیده ترین شیوه های مغزشویی و تحت کنترل گرفتن مستمر اعضا چگونه سیستم روح و روان و توان تصمیم گیری و انتخاب را از آنها گرفتند. من با یقین به شما می خواهم بگویم حتی یک نفر خواهان ماندن درفرقه رجوی نیست ولی شکستن ذهنیت اعضایی که سالیان هدف سهمگین ترین بمباران های تبلیغاتی و دروغ پردازی عوامل رجوی بوده اند نیاز به تلاش هرچه بیشتر شما و گذر زمان دارد. شما تصور کنید نفراتی که سالیان در یک محل بسته و بدون داشتن کوچک ترین امکان وسایل ارتباط جمعی از جمله تلفن، موبایل، اینترنت، نامه تحت شستشوی مستمر فرقه بوده وحقایق به آنها وارونه القاء میشد و از طرف دیگر مستمرا خبر اعدام خویشاوندان و یا اعدام خودش درصورت بازگشت به ایران به او داده میشد چگونه می توان از او انتظار داشت که تصمیم گیری نماید. خیلی سخت است شما با یک فرقه مهیب و مخرب روبرو هستید.
بعد از توضیحات آقای محمد پور یکی از خانواده ها سوال کرد با توجه به اینکه شما این فرقه را بخوبی می شناسید، توصیه و رهنمود شما برای خانواده ها چیست؟

آقای محمد پور پاسخ داد اگرچه بدلیل اینکه دولت آلبانی رابطه دیپلماتیک فعال با ایران ندارد ولی شما می توانید از طریق نامه نگاری با کمیساریا از وضعیت فرزندانتان با خبر شوید زیرا کمیساریای پناهندگان ملل متحد مسئولیت انتقال اعضا وپاسخ گویی درقبال سرنوشت آنها را دارد. مهم تلاش خانواده هاست . رجوی بشدت از فعالیت خانواده ها وحشت دارد.

چرا به آنها اجازه ملاقات نمیدهد ؟

آیا عقل سلیم حکم نمیکرد بجای خریدن این همه رسوایی درب کمپ های خود را به روی خانواده ها باز میکرد واتفاقا با تبلیغات وبکارگیری فرزندانشان آنها را جذب میکرد. پس مطمئن باشید اگر رجوی یک درصد اعتقاد داشت خانواده ها را می توانست  جذب کند می کرد .

درادامه یکی از خانواده های ماهشهری بعنوان حسن ختام جلسه پرسید : برخی اوقات ما شاهدیم بعضی از وابستگان ما به تلویزیون فرقه آمده وبرعلیه ما فحاشی میکنند وما چنین تصورمیکنیم آنها خواهان پذیرش ما نیستند واقعیت چیست؟

آقای محمد پور درپاسخ گفت اینها همه نمایش وخیمه شب بازی است. برخی از اعضا با این هدف به تلویزیون می آیند تا بار فشار طاقت فرسای سرکردگان فرقه را برخود کمتر کنند. تمامی مطالبی که از طرف آنها گفته میشود درحقیقت تکرار یک سناریوست که از روزهای قبل در اتاق فکر مسئولین امنیتی فرقه با آنها تمرین شده است من با خیلی از بچه هایی که دراین نمایش های مسخره شرکت کرده بودند واکنون جدا شده اند صحبت کردم میگفتند یک هفته رسول خدابنده (از مسئولین اطلاعات فرقه )علی صفوی و حسین مدنی (قبل از مرگ) بهشته شادرو از مسئولین تبلیغات به اضافه تعدادی از خواهران شورای رهبری روی مخ و روح  و روان فرد که قراراست مصاحبه کند کار می کردند . جالب است که شما بدانید خیلی از افراد که به مصاحبه تلویزیونی آورده شدند مدتی بعد از فرقه جدا شدند.

آقای محمد پور اضافه کرد ولی هیچ یک از این شیوه ها دوای درد مسئله داری و ریزش نیروها نبوده ونخواهد بود. آمدن مریم رجوی به آلبانی نشان دهنده وخامت روز افزون اوضاع در فرقه است ایمان دارم که فروپاشی این فرقه جهنمی و آزادی و بازگشت بچه ها به آغوش گرم خانواده هایشان چندان دیر نیست. ‌‌‌موفق باشید.

دیدار جداگانه برخی از خانواده های خوزستانی با آقای محمد پور – قسمت پایانی

لینک به منبع

پنج شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۹۶
 
بعد از توضیحات آقای محمدپور خانواده های اعضای اسیر به نوبت سئوالات خود را درمورد سرنوشت ونگرانی هایی که دررابطه با عزیزانشان درآلبانی داشتند پرسیدند  .
ابتدا پدر ومادرمنوچهر کوهکی به آقای محمد پور گفتند نجات وبازگشت شما را به آغوش خانواده ات تبریک می گوئیم. مادرمنوچهر کوهکی درحالیکه گریه می کرد گفت خدا از رجوی نگذرد که سالهاست ما را از دیدار با فرزندم منوچهرمحروم کرده فرزندی که سالها برای بزرگ کردن او زحمت کشیدم می خواهم بدانم چرا این همه سال پسرم با ما تماس نگرفته ؟! من وپدرمنوچهر وحتی دیگر فرزندانم هرگزاز بودن پسرم منوچهردرگروه رجوی راضی نیستیم .پدر منوچهرکوهکی نیز گفت اصلا اینطور نیست که ما به بودن فرزندمان منوچهردرگروه رجوی به خودمان ببالیم تازه ما نگران وضعیت او هستیم حالا ازشما خواهش می کنیم هرآنچه را که درمورد وضعیت او می دانید به ما بگوئید همچنین می خواهم بدانم الان که بچه های ما درآلبانی هستند آیا می گذارند نامه ما بدست او برسد ؟ چون ما درتاریخ ۱۴/۱۲/۹۵ نامه ای برای پسرمان منوچهرنوشته و برای کمیساریا فرستادیم تا بدست او برسانند.همچنین شنیدم که منوچهر را چندی پیش به تلویزیون سازمان آوردند وحرف هایی زده که می خواستم دراین باره برایمان توضیح دهید چون ما ازاین بابت نگران شدیم .

آقای محمد پوردرپاسخ گفت متاسفانه مسئله ای که رجوی وسران فرقه اش به آن فکر نکرده ونمی کنند موضوع انسانی است ،رجوی همه چیزرا قربانی اهداف خود وفرقه اش می کند واین توضیح را هم بدهم که قوانین همه فرقه ها وبخصوص فرقه رجوی این است که ابتدا ارتباط  فرد اسیر را از دنیای بیرون و بخصوص با خانواده اش قطع می کند وبعد یک طرفه شبانه روز او را مغزشویی می کنند تا بتوانند ازوی درجهت اهداف فرقه سوء استفاده کنند . درقوانین فرقه رجوی هرگونه ارتباط اعضا با خانواده ممنوع ومرزسرخ است بنابراین درچنین شرایطی درفرقه رجوی اعضا حتی حق بیان اینکه می خواهیم با خانواده ارتباط بگیریم نداشتند .اما درمورد اینکه گفتید منوچهر را آوردند به تلویزیون خودشان تا یکسری حرف ها بزند باید بگویم همیشه درفرقه همینطور بوده زمانی که خطری ازناحیه خانواده ها احساس می کنند سریع برای مخدوش کردن اذهان وبخصوص برای اینکه خانواده فرد اسیر را ازادامه تلاش برای نجات عزیزشان منصرف و دلسرد کنند فرد اسیررا ابتدا با دادن یکسری اطلاعات غلط به او بطور ویژه مغزشویی وبا دیکته کردن یکسری حرف ها به او به تلویزیون خودشان می فرستند اگر نپذیرد باید فشارهای خوردکننده در درون مناسبات را متحمل شود .اصلا نگران نباشید چون بودن نفراتی که به تلویزیون فرقه رفتند اما مدتی بعد ازفرقه جدا شدند .درمورد نامه هم که سئوال کردید کمیساریا نامه را می برد اما اگر مسئولین فرقه بگذارند ولی هربار نامه بنویسید طبعا هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند .

 آقای محمد دلفی ازمحمد پوردرمورد آخرین وضعیت خواهرانشان لیلا ومریم سئوال کرد وگفت ما هم سالهاست که ازخواهرانمان اطلاعی نداریم  مادرمان تا لحظه آخر قبل ازوفات اسم هردوی آنها را صدا می زد که متاسفانه کاری هم ازدست ما ساخته نبود که حالا ازشما می خواهیم درمورد آنها برایمان توضیح دهید .

آقای محمد پور درپاسخ گفت درفرقه رجوی زن ومرد اسیرند برای همه ارتباط با خانواده ودنیای بیرون ممنوع است. البته بنظرمن وضعیت زنان درون فرقه رجوی تا حدود زیادی متفاوت تربود وشرایط سخت تری داشتند. چون رجوی ازسال ۷۲ به بعد با دادن یکسری مسئولیت های کلیدی پوشالی به آنها درمناسبات سعی کرد آنها را درکنترل خود برای سرکوب دیگر اعضا بخصوص مردان درون مناسبات بهره ببرد .وموضوع دیگر اینکه درفرقه رجوی همیشه زنها را بطورخاص ازجدایی ازفرقه می ترساندند واین تصور دروغین برای آنها ایجاد می کنند که درصورت فرار و یا جدایی از فرقه اتفاقات ناگواری برای آنها دربیرون مناسبات پیش خواهد آمد . ولی الان که به کشوری مثل آلبانی رفتند بزودی یخ دروغ های سالیان رجوی برای آنها هم ذوب خواهد شد .

آقای سیف الله زیبا ضمن تبریک وتشکر ازحضورآقای محمد پور گفت برادرمن نصرالله هم سالهای سال است که رفته ولی مدتی پیش وی با ما ازطریق فیسبوک ارتباط برقرارکرد که درمرحله دوم ازمن درخواست پول کرده بود ومن هم حقیقتا ازاینکه پول بدست برادرم برسد شک داشتم من به او گفتم که تو ازسازمان جدا شو وزندگی جدیدی را برای خودت انتخاب کن هرمقدارکه پول لازم داشته باشی برایت می فرستم . اما بعد ازآن تماسش را با ما قطع کرد که واقعا نمی دانم چرا ؟! من هدفم این بود که بتوانم اورا ازمنجلابی که درآن قرارگرفته آگاه کنم واقعا ما برادرمان را دوست داریم حالا می خواستم ازشما بپرسم که جریان چیست بنظرشما چرا برادرم تماس فیسبوکی خودش را با ما قطع کرد ؟

آقای محمد پور گفت قطعا همیشه اینطور بوده که سران فرقه به هرطریقی سعی کردند ازخانواده ها اخاذی کند حتی ازطریق عضو اسیر آنها که بنظر من هرخانواده ای درابتدا باید اول مطمئن شود که برادر و یا خواهرش ازفرقه جدا شده یا نه بعد برایش پول بفرستد همانطورکه می دانید فرقه رجوی به پول من وشما نیازندارد چون قبلا تا توانستند ازسر مزدوری برای صدام والان هم از طرف برخی کشورهای منطقه که با ایران ضدیت دارند و یا ازطرف سازمان های جاسوسی برخی کشورهای اروپایی وحتی اسرائیل تامین مالی می شود اگرچنین پشتوانه مالی نداشت که هرگزنمی توانست این همه آواره های کشورهای مختلف را که درکشورهای اروپایی هستند جمع و به متینگ های خود درفرانسه ببرد الان هم که می بینید ویا می شنوید که درآلبانی هزینه های هنگفتی را صرف می کنند . بنابراین می توان گفت که اگرتماس برادرتان با شما بعد ازاینکه درخواست وی را برای ارسال پول رد کردید قطع شده این احتمال وجود دارد که سازمان متوجه شده که دیگرنمی تواند ازشما اخاذی کند وادامه تماس به صرفه نیست وبه همین دلیل دیگرمانع ارتباط برادرتان با شما شده. متاسفانه افراد درفرقه تحت شرایط مغزشویی شدید هستند به همین دلیل سران فرقه درهربرنامه ای سعی می کنند ازآنها درجهت اهداف فرقه سوء استفاده کنند ولی بازهم به شما می گویم مطمئن باشید که چنین وضعیتی دوام نخواهد یافت چون دوران آگاه شدن اعضای اسیر وجدایی آنها از فرقه فرا رسیده .

آقای سکران باوی هم از آقای محمد پور سئوال کرد وگفت برادر من سلطان تا چند وقت پیش ازطریق واتساپ با ما ارتباط می گرفت واین تماس وی مدتی ادامه داشت ولی بعد ازمدتی تماسش قطع شد البته او از تلفن فرد دیگری تماس می گرفت بهرحال ما ازاین بابت نگران هستیم که چرا تماسش قطع شده  .

آقای محمد پور توضیح داد تا قبل ازاینکه مریم رجوی برای برگزاری یکسری نشست های مغزشویی به آلبانی سفرکند مهارتشکیلات ازدست مسئولان فرقه خارج شده بود وبه همین دلیل نفرات زیادی توانستند به طرق مختلف با خانواده های خود ارتباط برقرارکنند که همین مسئله روزبه روز باعث نگرانی سران فرقه شده که احتمالا با ورود مریم به آلبانی سازمان دست بکار شده  تا به هرطریق ممکن مانع ازادامه روند تماس اعضا با خانواده هایشان شود تا جایی که من اطلاع دارم سران فرقه حتی با تهدید سعی کردند مانع ازارتباط اعضایی که ازفرقه جدا شدند و درآلبانی زندگی می کنند با خانواده هایشان شوند مثلا آنها را تهدید به قطع حقوق ماهیانه ای که می گیرند کردند .همانطورکه گفتم سران فرقه با انواع واقسام توطئه ها وتهدیدها سعی می کنند هرطورشده اعضارا درکنترل فرقه نگه دارند  بنابراین حساب کنید وقتی اعضای اسیر درکشوری غریب که هیچکس وهیچ ارگانی حامی حقوقی آنها نیست چکار باید بکنند طبعا دراین شرایط مجبورهستند بخاطردریافت حقوق بخور و نمیرماهیانه سکوت ویا تماس خودشان را با خانواده قطع کنند  .

آقای محمد پور در پایان این جلسه توضیح داد وگفت : واقعا نگرانی های شما را درمورد سرنوشت فرزندانتان درک می کنم. همانطور که می دانم خانواده من هم نگران بودند . رجوی وسران فرقه اش هر توطئه وترفندی را برای مایوس کردن شما خانواده ها ویا برای بایکوت وبه سکوت کشاندن نفراتی که درآلبانی ازفرقه جداشدند ویا آنهایی که هنوزدرمناسبات هستند بکارمی بندند تا شاید بتوانند چند صباحی به حیات فرقه خود بیفزایند ولی  بشدت ازتلاش های شما خانواده ها وحشت دارند چون خوب می دانند هرعضوی که بتواند اولین ارتباط عاطفی را با خانواده اش برقرارکند تمامی برنامه های آنها به هم خواهد خورد .بنابراین شما باید همچنان به تلاش های خودتان ازهرطریق که می توانید درجهت نجات عزیزانتان ادامه دهید وشک نکنید که نتیجه خواهد داد.

درآخربرخی ازخانواده ها بطور جدگانه با آقای محمد پور صحبت و بطور خاص تر در جریان آخرین وضعیت عزیزان اسیرشان درفرقه قرار گرفتند .

بیانیه پایانی همایش خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی در خوزستان

لینک به منبع

یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۹۶

انجمن نجات مرکز خوزستان خانواده های گروگانهای رجوی در آلبانی

درطی روزهای هفتم وهشتم اردیبهشت ماه ۹۶ همایش خانواده های خوزستانی اسیران دربند فرقه رجوی با حضور اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان وآقای عباس محمد پور که اخیرا از دام فرقه رجوی در آلبانی رها و به آغوش خانواده اش درایران بازگشته است در چند شهر استان برگزار شد.
دراین همایش خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی نسبت به آخرین تحولات فرقه و وضعیت اسفبار اسیران دربند آن در کشور آلبانی مطلع گردیده و درپایان  بیانیه ای را درمحکوم کردن اقدامات ضدانسانی سران فرقه بحران زده رجوی تنظیم کردند که به شرح زیر می باشد :

۱-     با توجه به شرایط موجود درعراق انتقال فرزندان اسیرمان درگروه رجوی به کشور آلبانی یکی ازخواسته های ما بود درحالیکه رهبران گروه رجوی درآن زمان تمام تلاش خود را کردند تا شاید این انتقال صورت نگیرد تا بتوانند تعداد بیشتری از فرزندانمان را درجهت اهداف خود قربانی کنند .

۲-    ما خانواده های چشم انتظار اسیران دربند گروه موسوم به مجاهدین خلق به تمامی  اسیران ازجمله آقای عباس محمدپورکه توانستند بعد ازسالیان خود را از دام گروه رجوی نجات داده وزندگی جدیدی را آغاز کنند وهمچنین به خانواده های محترمشان تبریک می گوئیم .

۳-    ما خانواده های اعضای اسیر در گروه رجوی ازاینکه رهبران این گروه درکشورآلبانی هم اقدام به ایجاد کمپ هایی همانند کمپ های سابق خود درعراق نموده تا باز فرزندان ما را در آن محصور و از حق مسلم انتخاب مسیر آینده زندگی محروم سازند عمیقا ابراز نگرانی و انزجار می کنیم .

۴-    ما از ادامه اقدامات ضدانسانی رهبران گروه رجوی در ممنوع کردن خروج فرزندانمان ازکمپ های گروه درتیرانا ، ممانعت از ارتباط آنها با خانواده های خود ،عدم اجازه دسترسی آنها به امکانات ارتباط جمعی وتحت فشارقراردادن آنها برای ماندن به هرقیمت درتشکیلات گروه را بشدت محکوم می کنیم .

۵-    ما ازاینکه موضوع پرداخت مستمری ماهیانه فرزندانمان به گروه رجوی سپرده شده معترض هستیم زیرا که برطبق اخبار و مستندات موجود رهبران گروه رجوی ازاین موضوع برای تحت فشار قرار دادن اعضای اسیرخود برای ماندن آنها در حیطه گروه و یا به سکوت کشاندن اعضایی  که ازآن جدا شدند سوء استفاده می کنند .

۶-    ما معتقدیم که برطبق موازین بین المللی وحقوقی می بایست پرداخت مستمری ماهیانه به اعضای اسیر در گروه رجوی برعهده خود نهاد کمیساریای عالی ملل متحد برای امور پناهندگان باشد .

۷-    ما ازدولت آلبانی می خواهیم که بیش از این به رهبران گروه موسوم به مجاهدین خلق درکشورشان دست بازنداده ونگذارند تا آنها درکشورشان بدیهی ترین  حقوق انسانی اعضای تحت اسارتشان را نقض کنند.

۸-    ما ازدولت آلبانی می خواهیم تا برطبق موازین بین المللی وانسانی شرایطی را فراهم کند تا ما خانواده های چشم انتظار اعضای تحت اسارت گروه مجاهدین خلق بتوانیم آزادنه و بدون هیچگونه محدودیتی  به کشورشان برای ملاقات فرزندانمان سفر نمائیم .

۹-    ما از تمامی نهادهای حقوق بشری بین المللی و از تمامی وجدان های بیدار می خواهیم بخاطر اعتلای انسانیت از هر اقدامی که بتواند فرزندانمان را بعد از سالیان اسارت در گروه رجوی نجات و به ساحل امن زندگی برساند فروگذار ننمایند .

(پایان)

*** 

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

Shqipëri: John Kerry sjell terroristët, John Bernnan paralajmëron rrezikun e tyreShqipëri: John Kerry sjell terroristët, John Bernnan paralajmëron rrezikun e tyre

مسئولیت کشته شدن افراد در لیبرتی صرفا بر عهده فرقه رجوی (مجاهدین خلق ) است

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقOpen Letter to Susana Klien and Caroline Haworth of Womankind Worldwide

همچنین: