علی منصوری جاسوس مخفی رجوی

علی منصوری جاسوس مخفی رجوی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم اکتبر 2013: … علی منصوری از سال 1359 تا سال 1377 در ترکیه اقامت داشت از طرف فرقه مافیایی رجوی برای جمع اوری اطلاعات از مراکز حساس به داخل ایران هم اعزام می شد و سران فرقه تلاش زیادی می کردند که هیچ رد و نشانی از اینکه نشان بدهد علی منصوری برای فرقه کار می کند نماند . اکبر قربانی  از اعضاء فرقه رجوی بود که در ترکیه برای فرقه رجوی کارهای اطلاعاتی می کرد …

Link to the full description of MKO Logo (pdf file

لینک به منبع

علی منصوری جاسوس مخفی رجوی !

قبل از پرداختن به موضوع علی منصوری اجازه بدهید به یک خاطره از گذشته اشاره بکنم که به این موضوع ربط دارد !

آن زمانها تو محله ما مد بود به کچل می گفتند زلف علی ! به عینکی هایی ته استکانی بودند می گفتند چراغ علی ! به دست کج ها و دزدها هم می گفتند یدالله !!!

حالا هم فرقه رجوی با ترور و بمب گذاری دست اش در خون ایرانیان ؛عراقیها واعضا ء ناراضی اغشته هست و سران فرقه جنایتکارترین ها هستند برای خودشان کمسیون ضد تروریسم درست کرده اند ؛ که سر این کمسیون خود تروریست واقعی میباشد که انهم رجوی رذل زنباره می باشد .

اما بپردازیم به موضوع علی منصوری کسی که نزدیک به 30 سال جاسوس فرقه رجوی و از رابطین فرقه رجوی با موساد اسرائیل بود .

بنا به گفته کمسیون ضد امنیت وتروریستی فرقه مافیایی رجوی ؛ اين شخص از 1359 در تركيه به تجارت اشتغال داشت و ظاهراً نسبت به مجاهدين ابراز سمپاتي مي كرد.

البته علی منصوری از سال 1359 تا سال 1377 در ترکیه اقامت داشت از طرف فرقه مافیایی رجوی برای جمع اوری اطلاعات از مراکز حساس به داخل ایران هم اعزام می شد و سران فرقه تلاش زیادی می کردند که هیچ رد و نشانی از اینکه نشان بدهد علی منصوری برای فرقه کار می کند نماند . اکبر قربانی از اعضاء فرقه رجوی بود که در ترکیه برای فرقه رجوی کارهای اطلاعاتی می کرد و بیاد دارم که چند بار برای دیدن شخصی که قرار بود یکسری عکس از مهر اباد و جماران بیاره را در اکسارای استانبول ملاقات بکند و این شخص همین علی منصوری بود که برای فرقه از داخل ایران جاسوسی می کرد و در ترکیه بخاطر تجارتی که داشت به ایران هم رفت و امد داشته .

رابطه فرقه مافیایی رجوی با علی منصوری انقدر تنگا تنگ بود که اجاره کردن بعضی از خانه های مورد استفاده اعضاء فرقه رجوی در ترکیه توسط این شخص انجام می شد .

علی منصوری به خاطر دادن یکسری اطلاعات برای فرقه رجوی وبعنوان کسی که مورد اعتماد فرقه رجوی هست از طرف فرقه رجوی به موساد معرفی شد شد و همچنین بعنوان رابط فرقه رجوی و موساد فعالین جاسوسی خودش را ادامه می داد به همین خاطر اسرائیل اجازه داد تا علی منصوری چندین بار به اسرائیل مسافرت کند البته پوش این مسافرتها باز کردن شرکت بود ولی در اصل ادامه همان جاسوسی و همکاری با موساد بود .

اما چه اتفاقی افتاده که رجوی بعد از 30 سال متوجه شده علی منصوری از اعضاء سپاه قدس می باشد؟!

از انجا که معلوم شده افشاگریهایی فرقه مافیایی رجوی در رابطه با یکسری اطلاعات از داخل ایران کشک و پوشالی بوده و برای فرقه رجوی جزء ابرو ریزی چیزی نداشته بطور خاص این اخرین افشاگری در پاریس توسط مهدی ابریشمچی از طرف هیچ ارگان و یا روزنامه نگاران تایید هم نشد و مشخص شد این اطلاعات دروغی بیش نبوده و سران فرقه در استانه مذاکرات اتمی ایران در ژنو نتوانسته اند به اهداف کثیف خود برسند به همین خاطر سران فرقه علی منصوری مسبب این ابرو ریزی و شکست می دانند و تصمیم می گیرند جاسوس 30 ساله خود را بعنوان نیرویسپاه قدس برای اسرائیلی ها معرفی بکنند و باعث دستگیری علی منصوری در اسرائیل شوند .

البته سران فرقه مافیایی رجوی برای توجیه این عملشان از زبان کمسیوت تروریستی فرقه ادعاهایی می کنند که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد از جمله اینکه :

در تيرماه1384 در جشني كه در اورسوراواز به مناسبت سالگرد آزادي خانم رجوي از زندان برگزارشد، به طور غيرمترقبه و بدون دعوت قبلي شركت كرد و زير اين عنوان كه مي‌خواهد نامه يي را به طور شخصي به دست خانم رجوي برساند قصد نزديك شدن به ايشان را داشت كه با ممانعت مسئولان حفاظت، موفق به انجام اين كار نشد !

حالابه این سوالها کمسیون تروریستی رجوی جواب بدهد :

ـــ چرا در همان سال 1384 فرقه رجوی برای افشاء علی منصوری نداد ؟

ــــ ایا سران فرقه مافیایی رجوی بعد از 30 سال متوجه شدند علی منصوری جزو نیروی قدس؟

ـــ سران فرقه رجوی به اعضاء جدا شده خود همه تهمت و مارکها را می زند پس چرا حاضر نشده برای عضو نیروی تروریستی قدس که می خواسته به مریم قجر نزدیک شود و سران فرقه هم متوجه ان شده اند هیچ اطلاعیه ندادند ؟ بهد از 10 سال یادشان امده علی منصوری می خواسته به مریم قجر بصورت مشکوک نزدیک شود !!!

سران فرقه در جای دیگر همان اطلاعیه مدعی شده اند علی منصوری به ایران رفت امد داشته :

كميسيون امنيت و ضدتروريسم شورا در سال 1386 مطلع شد كه اين فرد به رغم ادعاي مخالفت با رژيم و گرفتن تابعيت از بلژيك، به بهانه دلتنگي و ديدار با برادرش، مخفيانه به ايران رفت وآمد دارد و به همين خاطر به هواداران مجاهدين و پشتيبانان مقاومت توصيه كرد هرگونه ارتباط با او را قطع كنند

دم خروس که نه خود خروس از زیر کروات ریئس کمسیون ضد امنیت و تروریستی رجوی بیرون می زند .

چون سران فرقه یک شیاد خانه دارند که کارش دادن اطلاعیه هست البته بر علیه قربانیان فرقه رجوی

حال این سوال هم پیش می اید که سران فرقه اینقدر مطمون بودند این فرد جزء نیروی تروریستی قدس هست و به ایران هم تردد دارد چرا افشا ء نکرده اند؟

البته که علی منصوری به ایران تردد داشته برای جاسوسی به نفع فرقه رجوی و موساد ولی حال که بوی تعفن دروغهای سران فرقه رجوی مشام همه را ازار می دهد و کوس رسوایی سران فرقه در دروغ گویی عالم گیر شده سران فرقه مجبور شده اند برای رهایی از این وضعیت اسف بار مجبور شده اند جاسوس 30 ساله خود را قربانی بدهند تا خود را از این گرداب و رسوایی نجات بدهند .

پاریس : محمد رزاقی


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(Mehdi Abrishamchi and Massoud Rajavi taking orders from Saddam’s head of secret services

همچنین:

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم سازمان مجاهدین خلق از خواب بیدار شده ، علی منصوری را دریافته است

2013/10/17 by

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، هفدهم اکتبر ۲۰۱۳: … جالب است بعد از ۳۰ سال فعالیت کردن تازه متوجه شدند که مامور بوده و می خواسته نفوذ کند. اگر اگر اگر همین نوشته اعلامیه مجاهدین درست باشد و به آن مقید باشند .پس باید درب این سازمان وشورای ملی را گل گرفت که ۳۰ سال […]

نگاهی به سابقه همکاری و طرح ها وتبلیغات مشترک فرقه تروریستی رجوی _ اسرائیل علیه مردم ایران

2013/10/16 by

الف.منو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، شانزدهم اکتبر ۲۰۱۳: …  درست یک هفته قبل از این سفر دولت اسرائیل ادعا کرد که شخصی بنام علی منصوری  را به علت عکس برداری از سفارت امریکا دراسرائیل دستگیر نموده است _ بنا بر ادعای فرقه رجوی  علی منصوری از اعضای سابق  گروهک رجوی درکشور بلژیک  […]

اطلاعیه شورای رجوی: علی منصوری عضو مجاهدین خلق (فرقه رجوی) است

2013/10/16 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، شانزدهم اکتبر ۲۰۱۳: …  در اطـلاعه مجاهدین آمده است، این فرد در یک جشن در اورسوراز بدون دعوت شرکت کرده بود و قصد داشت  به بهانه دادن نامه به مریم رجوی به او نزدیک شود که توسط مسئولین حفاظت مانع از آن شد. اینکه این فرد کیست و چه هدفی […]

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) طی اطلاعیه ای رابطه تشکیلاتی با علی منصوری، دستگیر شده در اسرائیل، را تایید کردند

2013/10/15 by

مجاهدین مونیتور، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۳: … چندی پیش موساد اعلام کرد که یک ایرانی ساکن بلژیک را به اتهام جاسوسی در داخل اسراییل دستگیر کرده و نامش را هم علی منصوری اعلام کردند. امروز دستگاه تبلیغاتی رجوی اطلاعیه ای داده که هراس و سراسیمگی از آن بخوبی پیداست. موضوع از آنجا آشکار می شود که […]

رجوی مجاهدین خلق اسرائیل


(Rajavi from Saddam to AIPAC)