نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هشتم آوریل 2020:… در  سازمانی که روی آرمش علامت سندان هست و به ظاهر خودش را مدافع کارگران قلمداد می کند از نیرو های سازمان را در تشکیلات بیگاری می کشد و با ایجاد کار های پوشالی نظیر علف کنی در بیابانهای سوزان عراق و جابجایی مهمات سنگین بدون رعایت مسائل ایمنی و امکانات نظیر دستکش و تنظیف سلاح ها و زرهی ها و خودروها در سرمای طاقت فرسای زمستان و گرمای سوزان عراق بدون کمترین امکانات و فقط و فقط برای مشغول کردن نیروها و خسته کردن جسمی و روحی آنها تا بقول خودشان وقتی رفتن زیر پتو برای استراحت بی هوش بیفتند و مجال فکر و تحلیل و تناقض نداشته باشند و خیلی از نیروهای سازمان بر اثر جابجایی مهمات کمری شده و یا دست درد و زانو درد گرفتند. نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی 

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجویدیدگاه مجاهدین نسبت به کار و طبقه کارگر

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

در  آستانه اول ماه مه روز جهانی کارگر هستیم روزی که یادآور شورش کارگران امریکایی در سال 1886می باشد و همه ساله کارگران جهان از جمله کارگران در ایران این روز را جشن می گیرند و گرامی می دارند.

اما در  سازمان فرقه گرای رجوی این موضوع و وضعیت و مشکلات این قشر زحمتکش که عمدتا صنفی و معیشتی می باشد کاملا فرق می کند و سران فرقه و بطور خاص رهبری این گروه تروریستی این موضوع را سیاسی کرده و سعی می کنند به نفع مطامع شیطانی خودشان حداکثر سواستفاده را کرده و  همانند همه مناسبت های ملی و مذهبی اقشار مختلف مردم به سود خوشان مصادره کنند.

لذا  دراین رابطه سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی که در طول سال یادی از کارگران نمی کند در این روز با دادن یک پیام تکراری که سراسر مملو از آمار و ارقام دروغین می باشد سعی دارند خودشان را مدافع این قشر زحمتکش نشان دهند و در این رابطه همچنین عباس داوری که یک کار ساده خیاطی بوده و سواد خواندن نوشتن کافی هم ندارد را بطور فرمالیستی بعنوان مسئول کمسیون کارگران در شورای دست ساز رجوی منصوب کرده اند که ایشان هم فقط در این روز یادی از کارگران می کند و با ردیف کردن آمار و  ارقام دروغین با این قشر زحمتکش اظهار همدردی و همراهی کرده و برای شان اشک تمساح می ریزد.

اما واقعیت اینست که این سازمان فرقه گرا و تروریستی نه تنها هیچ سنخیتی با این قشر زحمتکش ندارد بلکه کاملا ضد اهداف و خواسته های کارگران حرکت و اقدام عملی می کند. برای روشنتر شدن این موضوع نگاهی مختصر می اندازیم به عملکرد و کارنامه سازمان در رابطه با مسئله کار و کارگر؛  اینجانب که بیش از بیست سال بهترین دوران عمرم را در این سازمان تلف کرده ام و از نزدیک شاهد عمکرد و اندیشه ضد کارگری سازمان بوده و تجربیات زیادی در این رابطه دارم.

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

در  سازمانی که روی آرمش علامت سندان هست و به ظاهر خودش را مدافع کارگران قلمداد می کند از نیرو های سازمان را در تشکیلات بیگاری می کشد و با ایجاد کار های پوشالی نظیر علف کنی در بیابانهای سوزان عراق و جابجایی مهمات سنگین بدون رعایت مسائل ایمنی و امکانات نظیر دستکش و تنظیف سلاح ها و زرهی ها و خودروها در سرمای طاقت فرسای زمستان و گرمای سوزان عراق بدون کمترین امکانات و فقط و فقط برای مشغول کردن نیروها و خسته کردن جسمی و روحی آنها تا بقول خودشان وقتی رفتن زیر پتو برای استراحت بی هوش بیفتند و مجال فکر و تحلیل و تناقض نداشته باشند و خیلی از نیروهای سازمان بر اثر جابجایی مهمات کمری شده و یا دست درد و زانو درد گرفتند. من یادم هست مهوش سپهری« نسرین» در جواب سوال کسانی که می گفتند چرا این کارهای پوشال را باید انجام بدهیم و سلامتی مان را از دست بدهیم می گفت اگه زیر این کارها بمیرید هم اشکالی ندارد و شهید محسوب می شوید.

این سازمانی که ادعای  حقوق بشری و ادعای حمایت از حقوق کارگران را دارد در زمان تحریم عراق توسط آمریکا مردم عراق  بخصوص افراد مسن و بچه های زیر سن که نیازمند بودند را برای کارهای تاسیساتی سنگین به قرارگاه اشرف می آورد و دوازده ساعت از آنها کار میکشید و بدون دادن غذا به آنها معادل یک دلار آمریکا دینار میداد و اینگونه آنها را استثمار می کرد و یا کارگران سودانی را در حمل ونقل مهمات توپ و تانک در زمان عملیات استفاده می کرد.

این سازمانی که به دروغ خودش  را مخالف وضعیت کودکان کار نشان می دهد بچه های زیر سن را در عملیات نظامی که ناقض کنوانسیون های سازمان ملل هست استفاده کرده و به کشتن داده است.

همچنین  این سازمان به ظاهر انقلابی و طرفدار کارگران بسیاری از کارگران و دست فروشان و کشاورزان را  که تنها نان آور خانواده های شان بودند  را در عملیات نظامی خودش تحت عنوان سرانگشتان حکومت ایران کشته است. حالا با این اوصاف به نظر شما مضحک و خنده دار نیست که چنین سازمان ضد منافع کارگران خودش را حامی و مدافع حقوق کارگران بداند؟ مسلما این ادا و شکلک های این سازمان فرقه گرا و تروریستی مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد و سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی بهتر از هر کسی می دانند که با این اشک تمساح ریختن برای حق و حقوق کارگران کسی را و به ویژه کارگران شریف و زحمتکش ایران را نه تنها فریب نمی دهد بلکه کارگران شریف بارها حتی در زمان حرکات اعتراضی شان در مورد وضعیت معیشتی شان حساب خودشان را از این سازمان فرقه گرا و تروریستی و ضد کارگری جدا کرده تنفر و انزجار شدید شان نسبت به این سازمان نشان داده اند.

لینک به منبع

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پاسخ-کارگران-آذرآب-و-هپکوی-اراک-به-مریم/

پاسخ کارگران آذرآب و هپکوی اراک به یاوه گویی های مریم رجوی

پاسخ کارگران آذرآب و هپکوی اراک به یاوه گویی های مریم رجویراه نو به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و ششم اکتبر 2019:… مریم رجوی سرکرده فرقه رجوی که از حول حلیم به دیگ افتاده است در وقاحت تمام اطلاعیه داده و از اعتصاب کارگان شرکت آذرآب حمایت کرده است وی در اطلاعیه مورخه ۲۸ مهر ۹۸ می گوید: «. . .  از عموم مردم اراک به‌خصوص جوانان شورشگر خواست به پشتیبانی از کارگران معترض برخیزند . . . »؟؟!! نه هرگز چنین اتفاقی ممکن نیست. کسانی که تمامی وجود و سالهای عمرشان در مزدوری به این  یا آن ارباب منطقه ای و غربی سپری شده حال به یاد سختی ها و مشکلات کارگران ایران افتاده باشند. پاسخ کارگران آذرآب و هپکوی اراک به یاوه گویی های مریم رجوی 

روز کارگر و اشتغال مسعود رجوی در کوره پزخانه تهرانروز کارگر و اشتغال مسعود رجوی در کوره پزخانه تهران

پاسخ کارگران آذرآب و هپکوی اراک به یاوه گویی های مریم رجوی

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

تشکیلاتی که دهه ها  تیغ خونین ترور و خشونت را بر مردم ایران تحمیل و تعداد زیادی را به خاک و خون کشیده است، خیانتکارانی که به آغوش صدام پناه برده و همپای سربازان عراقی در جبهه های جنگ مرزداران و حافظان این مرز و بوم را به شهادت رسانده و  پیشنهاد موشک باران  شهرهای ایران را به صدام  حسین داده اند، کسانی که بدون هیچگونه شرم و خجالتی به نفع دشمن جاسوسی کرده و در همکاری با اسرائیل دانشمندان هسته ای کشورمان را ترور کرده اند، حال چگونه باور کنیم که آنان دلسوز این مردم و کشور بویژه کارگران ایرانی شده اند؟

پاسخ کارگران آذرآب و هپکوی اراک به یاوه گویی های مریم رجوی

واحد تولیدی- صنعتی هپکو و آذرآب اراک از ابتدای امسال با کند شدن فرآیند تولید مواجه و با اوج گرفتن مشکلات از خردادماه، نارضایتی کارگران مجدد به بیرون از محیط کارخانه کشیده شد. بنحویکه تعدادی از آنها برای احقاق حق خود دست به اعتصاب و تجمع زدند.

بدین ترتیب وضعیت معیشتی و مشکلات کارگران ایندو شرکت صنعتی  تبدیل به ابزاری برای سؤاستفاده و تحریک آنان توسط فرقه رجوی شود.

تشکیلاتی که دهه ها  تیغ خونین ترور و خشونت را بر مردم ایران تحمیل و تعداد زیادی را به خاک و خون کشیده است، خیانتکارانی که به آغوش صدام پناه برده و همپای سربازان عراقی در جبهه های جنگ مرزداران و حافظان این مرز و بوم را به شهادت رسانده و  پیشنهاد موشک باران  شهرهای ایران را به صدام  حسین داده اند، کسانی که بدون هیچگونه شرم و خجالتی به نفع دشمن جاسوسی کرده و در همکاری با اسرائیل دانشمندان هسته ای کشورمان را ترور کرده اند، حال چگونه باور کنیم که آنان دلسوز این مردم و کشور بویژه کارگران ایرانی شده اند؟

نه هرگز چنین اتفاقی ممکن نیست. کسانی که تمامی وجود و سالهای عمرشان در مزدوری به این  یا آن ارباب منطقه ای و غربی سپری شده حال به یاد سختی ها و مشکلات کارگران ایران افتاده باشند.

مریم رجوی سرکرده فرقه رجوی که از حول حلیم به دیگ افتاده است در وقاحت تمام اطلاعیه داده و از اعتصاب کارگان شرکت آذرآب حمایت کرده است وی در اطلاعیه مورخه ۲۸ مهر ۹۸ می گوید:

«. . .  از عموم مردم اراک به‌خصوص جوانان شورشگر خواست به پشتیبانی از کارگران معترض برخیزند . . . »؟؟!!

ایشان پیشتر در مورد اعتصاب کارگران شرکت هپکو نیز همین سناریو را پیش برده بود.

حال کارگران شرکت های آذرآب، هپکو و جوانان و مردم این شهر بیانیه مریم رجوی رهبر فرقه منفور و بدنام «مجاهدین» را محکوم کرده و پاسخ دندان شکن خود به یاوه گویی های این  بیوه ۶۶ ساله را دادند تا دیگر غلط اضافی نکند.

پاسخ کارگران آذرآب و هپکوی اراک به یاوه گویی های مریم رجوی

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

لینک به منبع (راه نو)

لینک به منبع (خبرگزاری فارس)

***

سلام مزدور مریم رجوی به دکتر محمد مصدق«سلام» یک مزدور بر دکتر محمد مصدق پیشوای نهضت ملی ایران

به گفته گاردین مریم رجوی زنان را به سکس با مسعود رجوی مجبور می کردبه گفته روزنامه گاردین مریم رجوی زنان را به سکس با مسعود رجوی مجبور می کرد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-رهبر-ایدئولوژیک-مجاهدین-خلق/

مریم رجوی (رهبر ایدئولوژیک مجاهدین خلق) عملا در میان دشمنان کارگران است

پوستر روز کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوی بعد از انقلاب – تب تندی که زود عرق کردصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و ششم مارس 2019:… شما حشر و نشرتان با قسی القلب ترین دشمنان طبقه ی کارگر ایران و زحمتکشان تمامی جهان است و اگر ازطریق رسانه ها ، از کاستی های زندگی آنها اطلاع پیدا میکنید ، چیزی جز تفرج خاطر بشما دست نمیدهد و وضع آنها هرچه بدتر باشد، بعنوان آلت دست دشمن طبقاتی آنها، خشنود تر خواهید بود وب نابراین لازم نکرده که برای اینها اشک تمساح بریزید و بهتر است بجای آن، به اسرای زی ردست خود که قلعه ی مانز را برای تداوم هرچه بیشتر خود میسازند، التفاتی کرده و بگذارید که راسا با خانواده های خود ارتباط برقرار کرده و ضمن خوش و بش با آنها، پیام نوروزی شان را هم بدهند!

پوستر روز کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوی بعد از انقلاب – تب تندی که زود عرق کردپوستر روز کارگر مجاهدین خلق، فرقه رجوی، بعد از انقلاب – تب تندی که زود عرق کرد

لینک به منبع

مریم رجوی (رهبر ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران) عملا در میان دشمنان کارگران است!

04/01/1398

در سخنرانی مریم رجوی که بمناسبت نوروز 1398ایراد شده ، چنین میخوانیم :

” در لحظات تحویل سال در کنار کارگران ایرانیم که می‌دانیم سفره‌هایشان خالی است. در کنار کشاورزانیم که می‌دانیم مزارع‌شان خشک و بی‌آب است “.

شما حشر و نشرتان با قسی القلب ترین دشمنان طبقه ی کارگر ایران و زحمتکشان تمامی جهان است و اگر ازطریق رسانه ها ، از کاستی های زندگی آنها اطلاع پیدا میکنید ، چیزی جز تفرج خاطر بشما دست نمیدهد و وضع آنها هرچه بدتر باشد، بعنوان آلت دست دشمن طبقاتی آنها، خشنود تر خواهید بود وب نابراین لازم نکرده که برای اینها اشک تمساح بریزید و بهتر است بجای آن، به اسرای زی ردست خود که قلعه ی مانز را برای تداوم هرچه بیشتر خود میسازند، التفاتی کرده و بگذارید که راسا با خانواده های خود ارتباط برقرار کرده و ضمن خوش و بش با آنها، پیام نوروزی شان را هم بدهند!

دوباره :

” سال ۹۷ سال گسترش کانون‌های شورشی بود؛ سال درخشش استراتژی هزار اشرف و ارتش آزادی در میهن اشغال شده. سال قیام‌ها و اعتراض‌ها که رژیم را به‌لرزه درآورد. سالی که در آن سیاست مماشات شکست خورد و آخوندها یکی از پایه‌های حفظ قدرت خود را از دست دادند…”.

اعتراضات مدنی وصنفی سال 97هیچ ربطی به اشرف وهزار اشرف نداشت ومعترضین ابدا خواستار تحریم همه جانبه ی کشور و درتنگنا قرار دادن ” خلق قهرمان ” نبودند!

ضمنا شما سیاست های آمریکا را درک نمیکنید ونمیدانید که بعد از سقوط شوروی ، برآن شدند که تمامی جهان را درسیطره ی خود داشته باشند و دراین راه، با کشورهای نافرمان برخورد تندی داشته باشند وبه زعم آنها ایران هم جزو یکی ازآنهاست .

این مطلب بمعنی اتخاذ سیاست های جدید نیست وسالیان متمادی است که با میل به شکست، همواره ادامه داشته است!

اگر مشاهده میکنید که ارباب خشونت بیشتری نشان میدهد ، بدانید که ازنقطه ی ضعف ، مشکلات ناشی ازچند قطبی شدن جهان واز سر استیصال است !

آمریکا قادر به انجام کارهایی نیست که درگذشته بود و : گذشت آن زمانی که زآنسان گذشت!

مجددا :

” در سال ۹۷ آخوندها برجام را که می‌گفتند کلید همه قفل‌ها و معضلات رژیم‌شان است،‌ از کف دادند. استمالت درازمدت آمریکا که سیاست حفاظت از رژیم در برابر تغییر و سرنگونی بود، متوقف شد، آغاز تحریم نفت،‌ رژیم را وارد دوران بی‌ثباتی و تزلزل کرد. و موقعیت انقلابی جامعه ایران فرصت بروز بیشتر پیدا کرد “.

اینکه آمریکا برای بدست آوردن زعامت خود برجهان دست به هرکاری میزند و موفقیت چندانی هم درتحلیل نهائی ندارد ، تقصیر کسی درایران نیست  و تحریم ها هم برای تسلیم کامل مردم ایران دربرابر سیاست های جهانخوارانه ی آمریکاست و این نیز تقصیر ما نیست!

دراین رهگذر، درسی که ما میگیریم این است که تکیه ی بیشتر وبیشتری برقدرت مردم وامکانات داخلی خود بکنیم وازدشمن قسم خورده ی خود – دراصل دشمن 99درصد مردم جهان- توقعی نداشته باشیم!

بازهم :

” یادتان هست که آخوندها و حامیانشان چه خواب‌ها برای فروپاشی این مقاومت می‌دیدند؟ انتظارشان این بود که با انتقال مجاهدین از عراق این سازمان و کل مقاومت فرو بریزد. اما باز هم اثبات شد که این آرزو را به‌گور خواهند برد “.

انتقال اسرای رجوی ازعراق، بیشتر خواست خانواده ها بود که میدانستند فرزندان بی اراده ای در عراق خطرناک دارند ودراینجا هرگز کسی تصور هم نمیکند که فرزندش با قرار گرفتن درتشکیلات رجوی یک مجاهد خلق است. بلکه اورا انسانی مفلوک وقربانی دانسته وبجای افتخار باو، حس ترحم اش بیدار میشود!

سپس :

” ارتش آزادی قبل از هر چیز باید عزم جزم کند و برای آماده سازی خود در دریای شورش و انقلاب شیرجه بزند. شمشیرها را باید جلا و صیقل داد…”.

مواظب باشید که دراین دریای نامانوس با گروه خونی خود ، غرق نشوید!

ضمنا، آیا  جلا دادن شمشیر و … وآنهم در زمانی که مردم این رویه را دوست ندارند، چیزی جز ترویج خشونت وتروریزم است؟

وهمچنین :

” ایرانی می‌خواهیم که در آن آزادی موج بزند، کودک و جوان و نوجوان شاد باشند. استعدادها بدرخشد و زنان در رهبری جامعه مسئولیتشان را ایفا کنند “.

چراغی که به خانه رواست، به مسجد نیست و چرا شما این آزادی وشادابی را برای زیردستان خود در قلعه ی مانز آلبانی نمیخواهید؟

اگر شادی کودک ونوجوان خوب است، چگونه شما نسل آنرا درتشکیلات خود کنده اید؟!

آیا این رهبری مورد انتظار برای زنان، شبیه همان است که درمناسبات رجوی بوده است؟!

در این صورت ، یگانه شوهرتمامی  این زنان ، چه کسی خواهد بود؟!

صابر  تبریزی

(پایان)

*** 

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوییادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

عباس داوری مجاهدین خلق فرقه رجویروز جهانی کارگر و کمیسیون کار! فرقه رجوی

معصومه ملک محمدی و عباس داوریمعصومه ملک محمدی و عباس داوری از کشتار ۱۹ فروردین سال ۹۰ اشرف. زمینه سازان واقعی فاجعه 

زنان برده در کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویدر آستانه روز جهانی کارگر نگاهی به اراجیف تازه عباس داوری 

کسانیکه دست در خون کارگران ایرانی دارند لطفا دم از حقوق کارگر نزنند

همچنین: