فاجعه عقب ماندگي در مجاهدين خلق (فرقه رجوی)

فاجعه عقب ماندگي در مجاهدين خلق (فرقه رجوی)

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، سوم ژوئیه 2013: … مارتين كوبلر پس ازپايان مأموريت سه ساله خود از عراق رفت. اما مجاهدين خلق با هزاران مشكل و مصيبت همچنان در عراق جنگزده مانده اند و هيچ آينده اي براي آنها متصور نيست. از آنجايي كه «رهبري عقيدتي هر شكست را براي سازمان به پيروزي تبديل مي كند» و اين خاصيت ذاتي رهبري سازمان است، اين بار هم رفتن كوبلر را براي خودشان تبديل به پيروزي كرد و گفت كه ما باعث شديم كه كوبلر …

لینک به منبع

مارتين كوبلر پس ازپايان مأموريت سه ساله خود از عراق رفت. اما مجاهدين خلق با هزاران مشكل و مصيبت همچنان در عراق جنگزده مانده اند و هيچ آينده اي براي آنها متصور نيست. از آنجايي كه «رهبري عقيدتي هر شكست را براي سازمان به پيروزي تبديل مي كند» و اين خاصيت ذاتي رهبري سازمان است، اين بار هم رفتن كوبلر را براي خودشان تبديل به پيروزي كرد و گفت كه ما باعث شديم كه كوبلر زودتر از عراق برود. اين البته ناشي از يك توهم است ولي وقتي كه موضعگيري مجاهدين در مورد رفتن كوبلر را بخوانيد به يك عقب ماندگي مفرط كه نزديك به فاجعه است، پي مي بريد.

اين عقب ماندگي غيرمعمول ناشي از درخود بودن آنها براي مدت بيش ازسي سال است كه هيچ ارتباطي با دنياي بيرون ندارند و آنها تبديل كرده به يك عده ماشين كه حرف «رهبري» برايشان حكم آيه قرآن را دارد و هركس كه حرفي مخالف آن بزند، وابسته به رژيم است و دشمن. بگذاريد بخشهايي از پاسخ نامه مجاهدين به كوبلر را برايتان نقل كنم تا به عمق فاجعه پي ببريد:

«کوبلر صدها بار در نامه هایش تأکید کرده است به ساکنان دستور دهید [تا با كميسارياي عالي پناهندگان همكاري كنند] ، خانم رجوی در روز ۷فروردین۹۲ در پارلمان اروپا گفت: «آنها دستور نمی‌گیرند. ما می توانیم با آنها صحبت کنیم و به آنها توصیه کنیم ولی آنها خودشان تصمیمشان را می گیرند…من بارها به کوبلر گفته‌ام در جنبش ما چیزی با دستور حل نمی‌شود. »

خانم رجوي يا در غار تشريف دارند يا آنقدر كلاش و دروغگو هستند كه واقعيت به اين بزرگي كه اعضاي تشكيلات حتي جرأت آب خوردن بدون اجازه از مسئول خود را نيز ندارند، كتمان مي كند. اين واقعيتي است كه اكنون تمامي مخاطباني كه با نام اين سازمان آشنا هستند، مي دانند.

«کوبلر با خباثت این حقیقت را پنهان می‌کند که ما [مجاهدين خلق] بارها خواسته ایم دولت عراق اجازه بدهد که ما به تعداد همه افراد لیبرتی تلفن دستی تهیه کنیم و خط اینترنت برای همه افراد در اختیار ما قرار دهد. اما تاکنون حتی با یک مورد هم موافقت نشده است»

اينكه مي گويم «فاجعه عقب ماندگي» مصداق آن همين جمله است. مي بينيد رجوي فكر مي كند مخاطبانش يك مشت هالو هستند كه نمي دانند در فرقه چه خبر است. تلفن هاي صحرايي كه صرفا از طريق يك سيم مستقيم با همديگر در ارتباط هستند و مربوط به جنگ جهاني دوم در روسيه است، تنها وسيله ارتباطي داخل مقرهاي مجاهدين بوده است. تازه آنهم صرفا زير نظر مسئولين بود. كه مثلا از اين اتاق با اتاق ديگر تماس گرفته شود. در توجيهات امنيتي گفته مي شد كه احتمال خط روي خط شدن وجود دارد لذا نبايستي حتي همين تلفن هاي صحرايي در معرض استفاده عموم قرار گيرد. انساني كه اندازه يك جو شرف و وجدان داشته باشد، اين همه ناصادقانه با مخاطب خودبرخورد نمي كند.

«حاصل مأموریت کوبلر درباره اشرف چیزی جز بی‌خانمان سازی اجباری ۳۲۰۰پناهنده فرستادن آنها به زندان …..»

بايستي از سران مجاهدين پرسيد مگر شما براي زندگي و خانمانسازي به عراق رفته بوديد كه اكنون خانمان شما را از شما گرفته اند؟ مگر اساسا عراق جاي زندگي است؟ در حالي كه ميليونها عراقي براي فرار از جنگ و خونريزي در كشورشان بدنبال پناهندگي از كشورهاي مختلف جهان هستند، مجاهدين اصرار دارند كه همچنان در عراق جنگ زده بمانند.

سازماني كه نمي تواند اهداف مشخص خود را به صراحت با مردم خود و با مخاطبانش در ميان بگذارد، چگونه قرار است بر آن مردم حكمروايي كند؟ سازمان مجاهدين در طول حيات خود چه كارهايي انجام داده است كه از روي شرم، حاضر نيست به آنها برگردد؟ و يا حتي در مورد آن صحبت كند؟

ـ همكاري با رژيم در ابتداي انقلاب براي كشتار سران رژيم سابق

ـ شعارهاي ضد امپرياليستي و ضد آمريكايي و همدستي در اشغال سفارت آمريكا در تهران

ـ همكاري با عراق در بمباران شهرهاي ايران و همراهي با سربازان عراقي در كشتار سربازان در جبهه هاي جنگ

ـ ايدئولوژي و اصول پايه اي سازمان مبني بر «خدشه دار نبودن مبارزه خلق با امپرياليسم به سركردگي آمريكا»

ـ سرودهاي انقلابي ضد آمريكايي «سركوچه كمينه» و «نبرد با آمريكا»

… و حالا علت ماندن در عراق.

مجاهدين مي دانند كه خروج از عراق برابر است با متلاشي تشكيلات. به همين خاطر تا آنجا كه امكانش را داشته باشند حاضر نيستند كه عراق خارج شوند. ولي جرأت نمي كنند اين خواسته خود را بر زبان بياورند و با دروغگويي و شارلاتاني سعي مي كنند آنرا بيان نكنند. چون به محض اينكه اين حقيقت را به زبان بياورند حتي آنهايي كه با پول برايشان سخنراني مي كنند اين سئوال را مطرح مي كنند كه حفظ تشكيلات آري ولي چرا در عراق؟ اگر شما از ميزان وفاداري نيروهايتان مطمئن هستيد چرا حاضر نيستيد به خارج بياييد و همين تشكيلات را در خارج از عراق پايه ريزي كنيد؟ براي تشكيلاتي كه سلاح ندارد و در هيبت ارتش نيست، چه فرقي مي كند كه عراق باشد يا مثلا هر كشور ديگري؟

اين سئوالي است كه مجاهدين نمي توانند پاسخ دهند. تشكيلاتي كه با زور نشستهاي تشكيلاتي و غسل هفتگي و عمليات جاري و با فشار از بالا و كنترل صد در صد سرپاست چگونه مي تواند در يك محيط آزاد نشو و نما كند؟ ارتباط هر عنصر تشكيلاتي با دنياي بيرون به مثابه سم كشنده است. كه اين البته يك ويژگي منحصر به فرد فرقه هاست.

همچنین:

افشاء فرقه جنایتکار رجوی توسط جوانان فرانسوی در سالن ویلپنت پاریس هنگام شوء مریم قجر !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، سی ام ژوئن 2013: … اماعلی رغم تدابیرشدید امنیتی توسط سردمداران فرقه رجوی به همراه ماموران امنیتی اجاره ای امسال جوانان ضد فرقه فرانسه با حضور خود در سالن ویلپنت پاریس انهم به هنگام سخنرانی مریم قجر با پخش تراکت های افشا گرایانه برعلیه فرقه رجوی و مریم قجر بعنوان یک جنایتکار و رهبر یک فرقه سکت  در چندین نوبت وبا شعار مریم قجر یک تروریست هست ؛ مریم قجر جنایتکار است نشان دادند …

جمع آوری مقامات سابق و اسبق آمریکایی با صرف هزینه های میلیون دلاری بدیل نداشتن حامی اصیل و ایرانی است

خانم مریم سنجابی (عضو سابق شورای رهبری مجاهدین و شورای ملی مقاومت)، نیم نگاه، سی ام ژوئن 2013: …  آنانکه با تمام هستی و زندگی خود  سال ها این فرقه را یاری دادند  شما و درونتان را دیدند و با آنها چه کردید.جزپستی و رذالت … و درحالیکه می گفتید سر درمکتب مجاهدین نوشته صداقت و فدا وسپس تنها کاری که می کردیدخیانت به همین صداقت و  فداکاری بود. افرادی که بیش از ده تا بیست سال عمر خود را در فرقه گذرانده …

رجوی، بیمار جنسی عقب مانده

ایران دیدبان، اول ژوئیه 2013: … در شرایط فعلی و با وجود قوانینی که در این گروه جاری است، مثل اعترافات جنسی و یا سرکوب شخصیت و عواطف از مسیر این اعترافات، می‌توان گفت که تشکیلات مجاهدین، در واقع تبلور رؤیاهای جنسی رجوی است. رجوی یک منحرف جنسی (پارافیلی)است، این خصیصه قبل از هر پارامتر دیگری در تحلیل رفتار وی، برپاکردن انقلاب ایدئولوژیک با کارکرد مطلقاً جنسی و علل اصرار وی بر نگهداشت تشکیلات …