فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایران

فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایران

فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایرانباشگاه خبرنگاران، تهران، دوم مارس 2020:… معاون اجتماعی پلیس فتا خبر داد؛ رد پای مجاهدین خلق، منافقین، آلبانی نشین در فایل صوتی جعلی حریرچی سرهنگ پاشایی درباره فایل صوتی جعلی منتشره در فضای مجازی منسوب به معاون وزیر بهداشت توضیحاتی داد. معاون اجتماعی پلیس فتا با تأکید بر جعلی بودن فایل منتسب به دکتر ایرج حریرچی؛ معاون وزیر بهداشت، خاطرنشان کرد: این فایل توسط کارشناسان پلیس فتا در مرکز ادله دیجیتال این پلیس بررسی و مشخص شد توسط یک پایگاه خبری در کشور آلبانی تولید و در فضای رسانه‌ای کشور منتشر شده است. وی تصریح کرد: فرد منتشرکننده این کلیپ در خارج از مرز‌های کشور به سر می‌برد. این مقام انتظامی یادآور شد: معاندان، منافقان (مجاهدین خلق)  و افرادی که دشمنی دیرینه با مردم و این و آب و خاک مقدس دارند، در هرگونه مناسبتی و بروز حادثه، با بزرگ‌نمایی سعی در ایجاد تشویش در جامعه و بین خانواده‌ها دارند. فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایران 

فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایرانمریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا 

فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایران

معاون اجتماعی پلیس فتا خبر داد؛ رد پای منافقین آلبانی نشین در فایل صوتی جعلی حریرچی

سرهنگ پاشایی درباره فایل صوتی جعلی منتشره در فضای مجازی منسوب به معاون وزیر بهداشت توضیحاتی داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا درباره فایل جعلی منتشر شده منسوب به دکتر ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور و به موازات انتشار اخبار رسمی، شاهد انتشار اخبار غیرموثق و جعلی نیز در فضای مجازی هستیم.

معاون اجتماعی پلیس فتا با تأکید بر جعلی بودن فایل منتسب به دکتر ایرج حریرچی؛ معاون وزیر بهداشت، خاطرنشان کرد: این فایل توسط کارشناسان پلیس فتا در مرکز ادله دیجیتال این پلیس بررسی و مشخص شد توسط یک پایگاه خبری در کشور آلبانی تولید و در فضای رسانه‌ای کشور منتشر شده است.

وی تصریح کرد: فرد منتشرکننده این کلیپ در خارج از مرز‌های کشور به سر می‌برد.

این مقام انتظامی یادآور شد: معاندان، منافقان (مجاهدین خلق)  و افرادی که دشمنی دیرینه با مردم و این و آب و خاک مقدس دارند، در هرگونه مناسبتی و بروز حادثه، با بزرگ‌نمایی سعی در ایجاد تشویش در جامعه و بین خانواده‌ها دارند.

پاشایی عنوان کرد: جامعه ما به موازات اقدامات عمومی بهداشتی، نیاز به جو روانی مناسب و بهداشت اجتماعی و روحی دارد.

انتهای پیام/

برده داری رجوی در آلبانی . جلادهای دیروز صدام هشتگ سازان امروز ترامپ

فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایران

لینک به منبع

*** 

White House MEK Trolls and the Iran CaseWhite House MEK Trolls and the Iran Case

Heshmat Alavi Gate , Trump and MEK” Heshmat Alavi Gate ” , Trump and MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/استراق-سمع-از-آلبانی-یا-جعل-احضار-روح-مس/

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیستم نوامبر 2019:… این سناریو در آلبانی در تبعید گاه اشرف 3 و در ستاد تبلیغات آن و تماما با کامپیوتر درست شده است و مانند بی سیم های دهه شصت صدا گذاری شده و در بعضی جاها هم صدا با لهجه شده است و سپس آن را با موضوعات سال 67 قاطی کرده به عنوان پیام از جانب مردۀ ملعون به اسم مسعود رجوی انتشار داده اند آنهم بدون هیچ اشاره ای به اینکه این مکالمه کجا و در چه شهری بوده و کجا ضبط شده است؟ که اینجا باید از سران فرقه پرسید: شما که برای هر گونه فعالیت مخفی تقلبی عکس آتش زدن در حیاط خانه ها و دیوارهای مقرتان در آلبانی و عکس مسعود و مریم برداشتن در کوه و بیابان خالی ناکجاآباد مهر یک به اصطلاح «کانون شورشی» شماره فلان می زنید پس چرا نگفتید این مکالمه را کدام «کانون شورشی» موهومتان با کدام شماره و در کدام شهر و در چه تاریخ و ساعتی ضبط کرده است و اصلا در کدام خبر رسانه ها یا گزارشهای مردمی از کدام تظاهرات این دور تا این لحظه آمار 5 هزار شرکت کننده آمده است؟! که همه حتی خبرنویسان فرقه هم از آن غافل بودند؟!. استراق سمع از آلبانی یا جعل پیام مسعود رجوی ؟ 

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟اتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلق

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟

استراق سمع مکالمه بی سیمی سپاه توسط ارواح!! برای ملعون مسعود رجوی

در تاریخ 26 ابان ( 17 نوامبر ) پیامی سر تا پا ضد و نقیض به اسم ملعون مسعود رجوی توسط سایتهای فرقه اش منتشر شد با این مضمون که فرقه رجوی توانسته بی سیم های ستاد عمار و گردانهای سپاه یا …. را که طی آن درخواست کمک برای جلوگیری از سقوط فرمانداری و افتادن آن به دست مردم میکنند !!!! شنود و آن را ضبط کند، سپس این شنود به اصطلاح بی سیمی را با یک سری موضوعات  آخوند رئیسی که در سال 67 بیان کرده بود در هم آمیخته و در بیانیه ای به اسم این ملعون گنجانده اند.

واقعیت موضوع چیست؟ کاملا معلوم است که این سناریو در آلبانی در تبعید گاه اشرف 3 و در ستاد تبلیغات آن و تماما با کامپیوتر درست شده است و مانند بی سیم های دهه شصت صدا گذاری شده و در بعضی جاها هم صدا با لهجه شده است و سپس آن را با موضوعات سال 67 قاطی کرده به عنوان پیام از جانب مردۀ ملعون به اسم مسعود رجوی انتشار داده اند آنهم بدون هیچ اشاره ای به اینکه این مکالمه کجا و در چه شهری بوده و کجا ضبط شده است؟ که اینجا باید از سران فرقه پرسید: شما که برای هر گونه فعالیت مخفی تقلبی عکس آتش زدن در حیاط خانه ها و دیوارهای مقرتان در آلبانی و عکس مسعود و مریم برداشتن در کوه و بیابان خالی ناکجاآباد مهر یک به اصطلاح «کانون شورشی» شماره فلان می زنید پس چرا نگفتید این مکالمه را کدام «کانون شورشی» موهومتان با کدام شماره و در کدام شهر و در چه تاریخ و ساعتی ضبط کرده است و اصلا در کدام خبر رسانه ها یا گزارشهای مردمی از کدام تظاهرات این دور تا این لحظه آمار 5 هزار شرکت کننده آمده است؟! که همه حتی خبرنویسان فرقه هم از آن غافل بودند؟!.

این پیام با این سناریوی ساختگی در سایت های اصلی فرقه و زیر مجموعه های آن و نیز توسط ارتش سایبری فرقه دردنیای مجازی مانند اینستاگرام ، تویتر، تلگرام و… انتشار داده شده است.

ارتش سایبری فرقۀ رجوی با نام های بی هویت ومجهول الهویه و بعد از آنان یک سری از عوامل یا هوادارن پولگی شان این مکالمۀ بی سیمی را انتشار دادند. در این بین متأسفانه یکسری از هموطنان به دلیل عدم شناخت کافی از فرقه و گول خوردن از کلکی که این فرقه بر آنها زده  دست به انتشار این به اصطلاح استراق سمع بی سیمی ساختگی به نام سپاه زدند. برای خیلی از هموطنان وقتی که توضیح داده شد و خودشان متوجه این سناریوی ساختگی شدند آن را حذف کردند.

نکته مهم و جالب دیگری که در این پیام از زبان روح ملعون رجوی به آن اشاره شده این است که خودشان پذیرفته و اقرار کرده اند که افرادشان دیگر همه پیر و پاتال شده اند آنجا که به طرز خنده دار و مسخره ای می گوید: «آنانکه به سن و سال اشرفیان ایراد می گیرند اکنون جوانان تهران را ببینند….»!!!! که دقیقا مصداق مثل ربط گ…. به شقیقه می باشد!!.

نکته جالب دیگر این است که فرقه رجوی مدعی است مکالمه بی سیمی سپاه را استراق سمع و ضبط کرده است. مقر این فرقه در آلبانی در فاصله 4000 کیلومتری چطور توانسته روی خط سپاه برود و آن را استراق سمع کند؟  و در هیچ سایت و منبعی هم بجز سایت فرقه رجوی چنین چیزی وجود ندارد. آن هم در ایران که از روز شنبه هیچ گونه انترنتی وجود  نداشته احتمالا همان ارواح که این استراق سمع را انجام دادند ، همانها هم آن را به سران فرقه در آلبانی انتقال داده اند.

نکتۀ قابل توجه و شایستۀ هشدار برای هموطنان این است که در دام ارتش سایبری در دنیای مجازی نیفتند بخصوص هموطنانی که در خارج از کشور هستند و این نمونه بارز یاد شده کار آنها بود زیرا در ایران که اینترنت نبود تا از داخل ایران آن را انتشار بدهند. هموطنانی که اگاهانه یا نااگاهانه در این دام افتادند مثل ارتش سایبری فرقه رجوی خیلی ها شان این مکالمه را با عکس خانم های بی حجاب انتشار دادند. وقتی که خوب جستجو شود می بینید عامل اصلی آن کسی نیست بجز ارتش سایبری رجوی.

پس هموطن مواظب باش گول شعار ها و اخبار دروغین فرقه رجوی را نخوری.

استراق سمع از آلبانی یا احضار روح مسعود رجوی ؟

لینک به منبع

***

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

White House MEK Trolls and the Iran Case MEK Cult Operatives Undermining American Democracy

همچنین: