فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری علی جهانی، وبلاگ آیینه، سیزدهم مارس 2021:…  یکی از این فراخوان های مضحک و تکراری که همه ساله از طرف سازمان صادر می شود فراخوان برای چهارشنبه سوری هست. سازمان علی رغم اینکه می داند دارای پایگاه اجتماعی نیست ولی همه ساله این فراخوان چهارشنبه سوری را صادر می کند تا بعد از ترقه بازی جوانان بخاطر جشن چهارشنبه سوری آخر سال این ترقه بازی جوانان را به نفع خودش مصادره کنند و در تشکیلات به نیروهای مساله دار بگوید که ببینید ما هنوز در بین اقشار مختلف جامعه ایران دارای پایگاه اجتماعی وسیع هستیم و مردم و بطور خاص جوانان به فراخوان سازمان برای چهارشنبه سوری پاسخ مثبت داده اند.  فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری  

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری چهارشنبه سوری و دیوانگان آتش! (مریم رجوی و مجاهدین خلق)ا

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری 

باز هم فراخوان مضحک و تکراری دیگر از جانب فرقه رجوی

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی در حالی که در منجلاب فروپاشی تشکیلات پوسیده و قرون وسطایی اش دست و پا می زند و با انواع و اقسام مشکلات تشکیلاتی از جمله ریزش روز افزون نیرویی مواجه می باشد و همچنین در حالی که نه تنها از هیچ پایگاه اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه ایران بطور خاص جوانان برخوردار نیست و فاقد هرگونه جایگاهی حتی در بین مخالفین جمهوری اسلامی می باشد بلکه بخاطر خیانت ها و جنایاتش علیه مردم ایران و همچنین بخاطر همسویی کامل با اهداف ضد ایرانی آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل به شدت مورد تنفر و انزجار آحاد مردم ایران قرار دارد. با این حال سران سازمان و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه از آنجایی که علاقه زیادی به صدور فراخوان دارد لذا  سعی می کند با صدور انواع و اقسام فراخوان های مضحک و تکراری چنین وانمود کند که هنوز در  بین اقشار مختلف جامعه ایران دارای پایگاه اجتماعی هست. یکی از این فراخوان های مضحک و تکراری که همه ساله از طرف سازمان صادر می شود فراخوان برای چهارشنبه سوری هست. سازمان علی رغم اینکه می داند دارای پایگاه اجتماعی نیست ولی همه ساله این فراخوان چهارشنبه سوری را صادر می کند تا بعد از ترقه بازی جوانان بخاطر جشن چهارشنبه سوری آخر سال این ترقه بازی جوانان را به نفع خودش مصادره کنند و در تشکیلات به نیروهای مساله دار بگوید که ببینید ما هنوز در بین اقشار مختلف جامعه ایران دارای پایگاه اجتماعی وسیع هستیم و مردم و بطور خاص جوانان به فراخوان سازمان برای چهارشنبه سوری پاسخ مثبت داده اند.

حالا از این دروغپردازی های این فرقه تروریستی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه بگذریم. سوال اساسی از شخص مریم عضدانلو رئیس جمهور مادام العمر این فرقه اینست که شما از طرفی برای مردم ایران و بطور خاص مبتلایان به ویروس کرونا و فوتی هایش اشک تمساح می ریزید و از مسئولین ایران را به خاطر عدم مدیریت درست ایراد می گیرید و از طرف دیگر فراخوان برای چهارشنبه سوری صادر می کنید و مردم را به تجمع دعوت می کنید این در حالی است که وضعیت در بیشتر استان های ایران از جمله استان خوزستان قرمز هست و مسئولین ایران به مردم هشدار دادند که برای عید نوروز مسافرت نکنند. این تناقض آشکار را چطوری جواب می دهید و چه جوابی برای این تناقض آشکار خودتون و این فراخوان مضحک و تکراری تان دارید؟ البته طبق معمول شما و آن شوهر مفقود الاثر تان هیچگاه نه تنها پاسخگو اعمال اشتباه و تناقضات تشکیلاتی نیروهای معترض سازمان نبوده اید بلکه مخالفان و منتقدان سازمان را تهدید به قتل کرده و نیروهای معترض در داخل تشکیلات را هم زندانی و شکنجه و در مواردی اعدام کرده اید. بله خانم رئیس جمهور مادام العمر شما و آن شوهر مفقود الاثر تان هیچگاه پاسخگو نبوده و نیستید و اگر رجوی مفقود الاثر پاسخگو بود سر بزنگاه ها به مخفیگاه نمی رفت و فراری نمی شد. و همچنین شما اگر دلتان برای مردم وجوانان ایران می سوزد چرا از تحریم های اقتصادی و سیاست خارجی ضد ایرانی آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران حمایت می کنید؟ شما بجای این فراخوان های مضحک و تکراری بهتر است فکری به حال سازمان در حال فروپاشی تان کرده و بفکر درمان مبتلایان به کرونا در تشکیلات پوسیده تان باشید.

لینک به منبع

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری 

***

مریم رجوی عکس جعلی هویت جعلیچهارشنبه سوری مجاهدین خلق در داخل ایران سال ۲۰۱۵ (عکس جعلی، خبر جعلی، هویت جعلی)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فراخوان-چهارشنبه-سوری-مجاهدین/

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین سعید پارسا، راه نو، آذربایجان غربی، سوم مارس 2021:… همه ما صحبت های مریم رجوی، این بیوه مفلوک را به یاد داریم که سالها با شعار «امسال سال سرنگونی است» اعضای مجاهدین در آلبانی را بر سرکار گذاشت. وقتی هم دید کسی آنرا جدی نمی گیرد و بیشتر به یک طنز تلخ شبیه است تا واقعیت، به شعار «سرفرازی» در سال ۱۳۹۵ روی آورد، تا دروغ های قبلی اش را بپوشاند و حال با شعار «سال تعیین کننده» به میدان آمده است تا با گذاشتن آن در ابتدای هر تعداد از سالهای عمرش که باقی است به عوام فریبی و دروغگویی هرچه بیشتر ادامه دهد. فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین 

کمپ اشرف مجاهدین خلق فرقه رجوی فوریه 2015از توهمات رجوی در آستانه چهارشنبه سوری تا تشدید اسکیزوفرنی مریم قجر

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

تأملی بر فراخوان چهارشنبه آخر سال مجاهدین – از علت یابی عدم خرید واکسن آمریکایی توسط ایران تا رونمایی از شعار جدید در سال ۱۴۰۰

آنچه که در این فراخوان موجبات رسوایی هر چه بیشتر رهبران نادان مجاهدین و حیرت مخاطبان را فراهم ساخته اینبار نه دمیدن بر طبل خشونت، بلکه تلاش های عوام فریبانه در لباس دلسوزی برای مردم ایران از یک سو و کشف شعار جدید بجای شعار چندین ساله «امسال سال سرنگونی است» از سوی دیگر است.

همه ما صحبت های مریم رجوی، این بیوه مفلوک را به یاد داریم که سالها با شعار «امسال سال سرنگونی است» اعضای مجاهدین در آلبانی را بر سرکار گذاشت. وقتی هم دید کسی آنرا جدی نمی گیرد و بیشتر به یک طنز تلخ شبیه است تا واقعیت، به شعار «سرفرازی» در سال ۱۳۹۵ روی آورد، تا دروغ های قبلی اش را بپوشاند و حال با شعار «سال تعیین کننده» به میدان آمده است تا با گذاشتن آن در ابتدای هر تعداد از سالهای عمرش که باقی است به عوام فریبی و دروغگویی هرچه بیشتر ادامه دهد.

سازمانی که در طول سال ۱۳۹۹ هیچ غلطی نکرد حال رهبران فاسد و بدنام  این گروه در اوج پیسی و فلاکت، به آتش بازی چهارشنبه آخر سال چشم دوخته اند!

اما آنچه که در این فراخوان موجبات رسوایی هرچه بیشتر رهبران نادان مجاهدین و حیرت مخاطبان را فراهم ساخته اینبار نه دمیدن بر طبل خشونت، بلکه تلاش های عوام فریبانه در لباس دلسوزی برای مردم ایران از یک سو و کشف شعار جدید بجای شعار چندین ساله «امسال سال سرنگونی است» از سوی دیگر است.

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

رهبران غارنشین مجاهدین در ابتدای این فراخوان اعلام می کنند که حکومت ایران

 «با ممانعت از خرید واکسن از آمریکا و اروپا، آشکارا ثابت کرد که به‌ دنبال کلان تلفات انسانی برای حفظ رژیم خود، در برابر قیام و سرنگونی است تا با زمین‌گیر کردن مردم یأس و انفعال ایجاد کند . . . »!

باید گفت طرح این موضوع از سوی رهبران فاسد و بدنام مجاهدین نه از بابت دلسوزی برای مردم ایران، بلکه بروز دادن ناراحتی شان از هوشیاری نظام ایران در عدم استفاده از واکسن های آمریکایی و اروپایی برای حفظ جان مردم است که هیچگونه مرحله تست انسانی را طی نکرده اند.

چرا که اگر بحث خرید واکسن خارجی مطرح است هم اکنون ایران در حال استفاده از واکسن روسی «اسپوتنیک وی» روسیه و «سینوفارم» چین است. واکسن هایی که هم اکنون اکثریت کشورهای جهان در حال استفاده از آنها بوده و تعداد قابل توجهی از کشورهای اروپایی نیز بدنبال تهیه آنها هستند.

به گزارش «کانسرویتیو کانستیتوشن، جروزالم پست و بیزنس اینسایدر»، تزریق واکسن فایزر و مدرنا سبب مرگ چندین نفر در کشور‌های مختلف دریافت کننده این واکسن شده و در موارد متعددی عوارض تهدید کننده‌ای را به دنبال داشته است.

به نوشته این رسانه های غربی تزریق واکسن‎های فایزر و مدرنا تاکنون مرگ نزدیک به ۹۰ نفر در جهان را بدنبال داشته است. ۹۶ نفر نیز پس از تزریق دوز نخست این واکسن ها شاهد عوارض خطرناکی بودند که زندگی آنها را در معرض تهدید قرار داد. ۲۴ آمریکایی نیز در پی دریافت این واکسن ها دچار معلولیت دائمی شدند. ضمن اینکه ۲۲۵ نفر پس از دریافت واکسن های کرونای فایزر و مدرنا در بیمارستان‌های آمریکا بستری شدند.

کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام

پس معلوم می شود طرح «عدم استفاده ایران از واکسن های آمریکایی و اروپایی» دقیقا ناشی از ماهیت ضد ملی و ضد ایرانی رهبران فاسد و بدنام مجاهدین است که در نوک عملیات روانی آمریکا بر علیه مردم ایران مشغول بکارند.

از طرف دیگر اتکای ایران به تولید داخلی و مبارزه سازمان یافته در مبارزه با ویروس کرونا در کشور که حتی جلوتر از آمریکا و خیلی از کشورهای اروپایی گام برداشته ، بارها تحسین مسئولین سازمان بهداشت جهانی را به همراه داشته است.

اگر رهبران فاسد و بدنام مجاهدین می خواهند از واقعیت های بیشتری باخبر شوند باید گفت:

هم اکنون ایران در حال ساخت حداقل سه نوع واکسن ویروس کرونا است که در مرحله تست انسانی بخوبی پیش می روند. همچنین قرار است واکسیناسیون ۵۵ میلیون نفر از مردم کشور مان تا آذر ماه ۱۴۰۰ نیز با واکسن های ایرانی و خارجی به اتمام برسد.

ضمن اینکه  دیروز هم «کریستف همرمن» نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران ضمن تمجید از واکسن سازی ایران گفت: اطمینان دارم ایران در ساخت واکسن یکی از پلتفرم های موفق منطقه را خواهد داشت.

البته حسرت به دلی رهبران خرفت مجاهدین به همین جا ختم نمی شود. آنان سعی می کنند با ابداع کلمات جدیدی همچنان به عوامفریبی شان  ادامه داده و به ساکنان خانه سالمندان این گروه در حاشیه تیرانا و مخاطبان معلوم الحالشان هرچه بیشتر روحیه بدهند.

در بخشی دیگر از فراخوان ستاد اجتماعی این گروه فاسد آمده است که  آنان به «استقبال از سال تعیین‌کنندهٔ ۱۴۰۰» خواهند رفت!!!

ا

دون کیشوتِ مجاهدین و آسیاب های بادیدون کیشوتِ مجاهدین و آسیاب های بادی

همه ما صحبت های مریم رجوی، این بیوه مفلوک را به یاد داریم که سالها با شعار «امسال سال سرنگونی است» اعضای مجاهدین در آلبانی را بر سرکار گذاشت. وقتی هم دید کسی آنرا جدی نمی گیرد و بیشتر به یک طنز تلخ شبیه است تا واقعیت، به شعار «سرفرازی» در سال ۱۳۹۵ روی آورد، تا دروغ های قبلی اش را بپوشاند و حال با شعار «سال تعیین کننده» به میدان آمده است تا با گذاشتن آن در ابتدای هر تعداد از سالهای عمرش که باقی است به عوام فریبی و دروغگویی هرچه بیشتر ادامه دهد.

البته ناگفته نماند بیماری مریم رجوی مسری است و مدتی است ربع پهلوی هم سال «سرنگونی»! تعیین می کند! این بندباز هم در اول ژانویه سال ۲۰۲۰ گفت: جمهوری اسلامی ایران تا چند ماه دیگر سرنگون می شود!

نتیجه اینکه: جمهوری اسلامی ایران از هر چیز که شانس نیاورده باشد، از اپوزیسیون خوش اقبال بوده است! شاه مخالفانی داشت در قامت: خمینی و طالقانی و مطهری و بهشتی و بازرگان و آل احمد و شریعتی و کنفدراسیون و انجمن های اروپا و…الخ، نظام کنونی براندازانی دارد در ریخت و قیافه: ربع پهلوی و مریم قجر و هخا و ضیاء و شهناز تهرانی و زم و فخرآور و علینژاد و شاهین نجفی و ساسی مانکن و…الخ.

اما حرف آخر ما به مریم رجوی این است شما با همین فرمان جلو بروید تا النهایه ارابه «سرنگونی»! تان در قبرستان «کاشار تیرانا»  فرود آید.

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24517

مسبب اصلی حمله تروریستی ۱۹ فروردین چه کسی بود؟ 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم آوریل ۲۰۱۶:… رجوی مسبب اصلی فاجعه کشته شدن نیروها در نوزده فروردین سال نود بود و این اولین و آخرین اشتباه رجوی نبوده نیست که باعث کشته شدن نیروهای سازمان می گردد و اصلا رجوی این عمل را اشتباه نمی داند و از آن استقبال می کند و خوشحال می شود که چنین وقایعه ای تکرار شود تا بتواند با گوشت دم توپ قرار دادن نیروهای سازمان به حیات ننگینش چند صباحی ادامه دهد … 

فاجعه کمپ اشرف نوزدهم فروردیسالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین

مسبب اصلی حمله تروریستی ۱۹ فروردین چه کسی بود؟

در سال نود خورشیدی رجوی با تحریک گروههای تروریستی در عراق و با شعار بیا بیا موجب کشته و مجروح شدن شمار زیادی از نیروهای نگونبخت سازمان شد و رجوی انرا پیروزی نامید و گفت فتح المبین بوده است و همان فروغ جاویدان این یکی فروغ اشرف بوده است و خلاصه کسی که بیشتر از گروههای تروریستی که این حمله را انجام داده بودند خوشحال بود مسعود رجوی بود چون که به اهداف شوم و پلید خودش در به کشتن دادن تعدادی از نیروهای سازمان رسیده بود چون که رجوی همانند زالو برای ادامه حیات خار و خفیف و خائنانه اش نیاز به خونریزی دارد و اکنون که بخاطر خلع سلاح شدن نمی تواند تیم های عملیات تروریستی را تحت عنوان تیم های عملیات داخله به ایران بفرستد تا دست به اقدامات تروریستی بزنند و خون مردم بیگناه را بریزند و یا اکنون چون دیگر نمی تواند به صفت ارتش به اصطلاح ازادیبخش که در حقیقت ارتش کوچکی برای مزدوری صدام حسین بود دست به عملیات در مناطق مرزی بزند و بقول خودش عملیات فروغ جاویدان را انجام دهد و به سرباز کشی و تلف کردن نیروهای سازمان مشغول گردد . لذا مجبور هست برای خونریزی و مکیدن خون با شعار تحریک آمیز بیا بیا نیروهای بی سلاح و بی دفاع سازمان را به کشتن دهد و بعد هم با کمال وقاحت و پر رویی آنرا پیروزی و فتح المبین و فروغ اشرف بنامد .

بله این چنین بود که رجوی مسبب اصلی فاجعه کشته شدن نیروها در نوزده فروردین سال نود بود و این اولین و آخرین اشتباه رجوی نبوده نیست که باعث کشته شدن نیروهای سازمان می گردد و اصلا رجوی این عمل را اشتباه نمی داند و از آن استقبال می کند و خوشحال می شود که چنین وقایعه ای تکرار شود تا بتواند با گوشت دم توپ قرار دادن نیروهای سازمان به حیات ننگینش چند صباحی ادامه دهد و به همین خاطر هم هیچگاه مسولیت این اشتباهات را نمی پذیرد و سعی می کند دیگران را مقصر بداند و به مظلوم نمایی بپردازد و در این رابطه ما شاهد هستیم که بلافاصله بعد از کشته شدن نیروهای بی دفاع سازمان مریم رچوی ریئس جمهور مادام العمر به کمک شوهر فراری اش مسعود رجوی که خود را رهبر عقیدتی مادام العمر می پندارد می شتابد و برای تکمیل سناریو به کشتن دادن نیروهای سازمان عکس کشته شدگان را این طرف و آن طرف در اروپا می چرخاند و مظلوم نمایی کرده و دنبال جلب حمایت برای خط ماندن در عراق می گردد و خلاصه از خون ریخته شده نیروهای سازمان هم اینطوری سوء استفاده های سیاسی اش را برای مقاصد سیاسی خاص خودشان می کنند . البته دیگر همگان مطلع شده اند که مسبب اصلی فاجعه نوزده فروردین سال نود خورشیدی و همه فجایع قبل و بعد آن کسی جز رهبری سازمان نبوده و نیست و بایستی روزی سر انجام این رهبر به بقول خودش عقیدتی از سوراخ موش مخفیگاه بیرون امده و پاسخگو باشد.

*** 

مسعود رجوی قبل از فرارانجمن خانواده ها (انجمن فراق): حیله رجوی برای کشتار ۱۹ فروردین ۹۰ در اشرف – قسمت اول و پایانی 

همچنین

علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و سوم سپتامبر 2020:… رجوی همواره با تحلیل های آبکی و وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه می گفت صلح طناب دار رژیم ایران هست و رژیم ایران هیچگاه پای آتش بس و قرارداد صلح نمی آید یک مرتبه متوجه شد که آتش بس برقرار شده و دیگر نمی تواند به زندگی انگلی خودش ادامه…: فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری