فرار بزدلانه سران فرقه رجوی به سبک رجوی و مریم قجر داعشی

فرار بزدلانه سران فرقه رجوی به سبک رجوی و مریم قجر داعشی

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نهم اوت 2016:…  رجوی و مریم قجر داعشی بزدل و ترسو شیادانی که در زمان صدام ملعون روی سن قرارگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی با ادا اطوراهای بوزینه وار به اعضاء خود چنین القاء می کردند که گویا اگر جنگی رخ دهد اینها سوار بر تانک سفید پیشا پیش همه نفرات حرکت خواهند کرد اما در حقیقت و درعالم واقع دیدیم که رجوی و مریم قجر … 

علیرضا اکبریان حسن نظام الملکیتروریستهای رجوی داعشی با اسامی مستعار از عراق به اروپا اعزام می شوند

نام تقلبی مژگان مهدوی رادعربستان سعودی جنایتکاران شکنجه گاههای صدام حسین که تحت تعقیب پلیس بین الملل هستند را به اروپا قاچاق می کند

لینک به منبع

فرار بزدلانه سران فرقه رجوی به سبک رجوی و مریم قجر داعشی .

هفته پیش فرار دستجمعی سران فرقه رجوی داعشی ( زهره اخیانی مسئول اول باسمه ای ؛ عباس داوری پیر جاسوس و معروف به جاسوس الدوله ؛ معصومه ملک محمدی مسئول روابط با پس مانده های حزب بعث وتروریستهای طارق ا لهاشمی ؛ فرشته یگانه مسئول باسمه ای شورای دست ساز رجوی داعشی و چند تن دیگر از سران فرقه رجوی داعشی که در کشتار و زندان ؛ شکنجه و ترور ؛ پولشوئی و قاچاق انسان و… بطورمستقیم دست داشته اند و حتا در کشورهائی اروپائی تحت پیگرد می باشند مثل مریم اکبری که درانگلیس به خاطر کلاه برداردی و پولشوئی پرونده دارد از کمپ لیبرتی عراق به کشورهای اروپا ئی و آلبانی صورت گرفت !

فرار بزدلانه دستجمعی سران فرقه رجوی داعشی به شیوه و سبک و الهام گرفته از فرار رجوی و مریم قجر داعشی رخ داد و سران فرقه برای اثبات سر سپردگی خود به رجوی داعشی حتا فرارشان را به سبک رهبر مرحوم روح پلید ومفقود الاثرشان ( رجوی داعشی ) عملی کردند .

رجوی و مریم قجر داعشی بزدل و ترسو شیادانی که در زمان صدام ملعون روی سن قرارگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی با ادا اطوراهای بوزینه وار به اعضاء خود چنین القاء می کردند که گویا اگر جنگی رخ دهد اینها سوار بر تانک سفید پیشا پیش همه نفرات حرکت خواهند کرد اما در حقیقت و درعالم واقع دیدیم که رجوی و مریم قجر داعشی هیچ وقت اهل مبارزه و جنگ نبوده اند و نیستند و فقط به اسم مبارزه و … برای خود دکانی چند نبش باز کرده اند و با به کشتن دادن دیگران از خون یک عده برای خود تجارت می کنند .

با دیدن خبر فرار دستجمعی سران فرقه رجوی داعشی بیاد یک موضوعی افتادم که در زمانهای قدیم در خانه یک خان اتفاق افتاده بود .

می گویند یک خانی بود صاحب ملک ؛ باغ و در وسط باغ خانه ای داشت که دورش پر از درختانی مثل موز ؛ اناناس و … بود .

از انجا که خان برای چیدن موزها و اناناس از درختها مشکل داشت به فکر راه حلی می افتد و یکی از دوستان خان به وی پیشنهاد می کند با خریدن یک میمون می تواند مشکل چیدن موز ؛ اناناس و … را حل کند !

خان به یکی از خانه زاد های خود ماموریت می دهد که برای خریدن میمون به هندوستان سفر کند . مامور خرید میمون خان به هندوستان می رود ودر هندوستان کلی می چرخد تا یک میمون تربیت شده برای چیدن میوه پیدا می کند و ان میمون خریده بعد چند روز بر می گردد .

مامور خان وقتی سراغ خان می گیرد به وی می گویند خان در باغ و ی نیز پی خان به باغ می رود و می بیند که خان رفته بالای درخت مشغول چیدن موز می باشد .

این مامور خان که میخواسته با خوشحالی خرید میمون به خان اطلاع بدهد می بیند خان خودش برای چیدن میوه ها بالای درخت رفته رو به خان می گوید : خان قربانت گردم شما می خواستید مثل میمون بالای درخت بروید پس چرا من دنبال میمون تا هندوستان فرستادی ؟ !

حال حکایت رجوی داعشی هم مثل همین داستان که باید به رجوی و مریم قجر داعشی گفت :

ــ درعراق هنوز ترقه ای در نشده بود بدون اینکه کسی بفهمد چرا از عراق فرار کردند و رجوی به سوراخ موش خزید و مریم قجر هم به پاریس کنار رود اوور سوراواز فرار کردید .

ــ رجوی و مریم قجر داعشی مدعی بودند که راه امام حسین می روند بفرمایند کجا امام حسین تفرات خود را در بیابانها ول کرد با اسم مستعار فرار کرد؟ !

ــ رجوی و مریم قجر داعشی که ادعا داشتند اردوگاه بد نام اشرف مرکز و کانون نبرد ؛ برای سانتی متر به سانتی متر اشرف خواهند جنگید ! اگر می خواستند ان را تخلیه کنند پس چرا این همه از اعضاء نگون بخت به کشتن دادند ؟

ــ بعد از اردوگاه بد نام اشرف رجوی داعشی مدعی بود که می خواهد پلی از لیبرتی به تهران بزند !

این پل به جای تهران چرا به تیرانا زده شد ؟

ــ مریم قجر داعشی مدعی بود که کمپ لیبرتی رزمگاه و …. حالا سران فرقه رجو ی و مریم قجر داعشی در سکوت به سبک و شیوه رجوی داعشی از رزمگاه به سوی اروپا و آلبانی فرار می کنند اگر قرار بود از این رزمگاه بسوی اروپا ؛ البانی پل بزنید چرا از همان روز اول اجازه ندادید اعضاء نگون بختی که حتا به معالجه نیاز داشتند از این رزمگاه ادعائی شما برای درمان خارج شوند حال سران فرقه رجوی داعشی دستجمعی انهم با اسامی مستعار از رزمگاه فرار می کنند ؟

ــ مرحوم روح پلید رجوی داعشی از سوراخ موش به اعضاء نگون بختی که در کمپ لیبرتی اسیر بودند و هستند وعده سرنگونی با شعار: گونی ؛ سنگر ؛ سرنگونی ! می داد پس سرنگونی چه می شود؟

و یک سوال مشخص انهم اینکه چرا خروج ( فرار ) سران فرقه از عراق حتا به اعضاء نگون بخت خودتان اعلام نمی کنید؟

البته صد ها سوال که به هیچکدام نه مرحوم روح پلید مفقود الاثر رجوی داعشی جواب داد و نه مریم قجر داعشی رئیس جمهور باسمه ای حسرت به دل که در کنار رود اور سوراواز با سران و سازنده گان تروریستهای وحشی داعش ؛ شهرداران سابق ؛ نماینده گان سابق و …. مشغول عیش و نوش می باشد .

اینکه شما سران فرقه رجوی داعشی از شخص رجوی داعشی ؛ مریم قجر و دیگر سران فرقه می خواستید فرار کنید ان همه ادا و اطوار بوزینه وار روی سن در زمان صدام ملعون تا شعارهای تو خالی در مورد اردوگاه بد نام اشرف و ادعاهای پوچ درمورد رزمگاه کمپ لیبرتی از سوراخ موشی که رجوی مرحوم مفقود الاثر عربده می کشید هارت و پورت می کرد و از کنار رود اوور سوراواز هم مریم قجرداعشی در کنار شهرداران سابق ؛ نماینده گان سابق ؛ کاندیدهای سابق ؛ ژنرالهای سابق و شوهر سابق خود با بزک ؛ دوزک ادعا می کرد چه شد ؟

البته از شخص رجوی و مریم قجر داعشی گرفته تا دیگر سران فرقه هیچ وقت به سوال مشخص جواب نداده و نخواهند داد درعوض یاوه گوئی و تهمت ؛ فحش دادن و … جواب سوالاتی که سران فرقه رجوی داعشی می دهند اما باید برای روشن شدن افکار عمومی و شناساندن سران بزدل و ترسو سران فرقه رجوی داعشی هر بار این سوالات مشخص مطرح کرد تا ماهیت روح پلید رجوی داعشی و مریم قجر و دیگر سران فرقه برای همه مشخص شود .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیIranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26062

شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در بغداد و پاریس

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و یکم ژوئیه ۲۱۶:… در ۲ هفته گذشته اتفاقاتی در بغداد و پاریس افتاد که هر کدام مایه ابرو ریزی و شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در پی داشت . رجوی داعشی برای رسیدن به اهداف پلیدش در حضور ارباب جدیدش و برای قدرت نمائی و اینکه ادعا کند فرقه اش خیلی مهم می باشد که رژیم ایران به مقرشان دراطراف بغداد … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشچرا ترکی الفیصل خبر مرگ رجوی داعشی در شوء مریم قجر اعلام کرد ؟!

لینک به منبع

شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در بغداد و پاریس .

 در ۲ هفته گذشته اتفاقاتی در بغداد و پاریس افتاد که هر کدام مایه ابرو ریزی و شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در پی داشت .

رجوی داعشی برای رسیدن به اهداف پلیدش در حضور ارباب جدیدش و برای قدرت نمائی و اینکه ادعا کند فرقه اش خیلی مهم می باشد که رژیم ایران به مقرشان دراطراف بغداد حمله موشکی می کند نیاز به خون ریزی داشت تا ادعای خودش را ثابت کند به همین خاطر سناریو حمله موشکی به کمپ لیبرتی را طراحی و به اجرا در آورد .

۴ روز مانده به شوء مریم قجر در سالن بورژه پاریس رجوی داعشی با یک سناریواز پیش طراحی شده و ضد بشری یک حمله موشکی با همکاری داعشی های البغدادی و پس مانده های حزب بعث در عراق ترتیب داد تا با شلیک چند موشک یک کشتاری در کمپ لیبرتی رخ بدهد عده ای از اعضاء نگون بخت کشته و زخمی شوند تا مریم قجر داعشی بر روی سن هم قدرت نمائی کند هم سوژه تبلیغاتی برای مطرح کردن داشته باشد .

خوشبختانه این توطئه کثیف و پلید رجوی به واقعیت نپویست و کسی در کمپ لیبرتی کشته نشد و طبق معمول عده ای از اعضاء نگون بخت زخمی شدند و سران فرقه رجوی داعشی از اعلام اسامی زخمی شده ها خود داری کردند .

علت اینکه سران فرقه رجوی داعشی از اعلام اسامی زخمی ها خود داری می کنند کاملآ روشن است !

رجوی داعشی به خوبی می داند در صورتیکه اسامی زخمی شده ها اعلام شود باز معلوم خواهد شد که موشکهای شلیک شده فقط به مقر و محل استقرار اعضاء نگون بخت اثابت کرده و طبق نقشه و طرح رجوی داعشی برای تابلو و قاب عکسهای روی دیوار شوء مریم قجر داعشی عکس اعضاء نگون بختی که می بایست کشته شوند نیاز بود .

خوشبختانه در این حمله طراحی شده رجوی داعشی کسی کشته نشد و بدین صورت طرح رجوی داعشی شکست خورد و دست مریم قجر داعشی برای اویزان کردن قابهای عکس ها خالی ماند .

رجوی داعشی همچنین قصد داشت همزمان با پرده برداری از ارباب جدیدیش به صورت رسمی ( ترکی الفیصل ) در شوء مریم قجر داعشی ادعا کند علاوه بر جنگ طلبان امریکائی ؛ نماینده گان و لابی های اسرائیلی و ضد ایرانی در میان شیوخ مرتجع عرب هم پشتوانه دارد !

حضور ترکی الفیصل در شوء مریم قجر داعشی و اعلان مرگ رجوی از طرف ترکی الفیصل تمام سناریو رجوی داعشی به هم زد و نه تنها رجوی داعشی نتوانست از حضور ارباب جدیدش ان بهره و تبلیغات خوش خیالانه خود را بهره برداری کند بلکه تمامآ بر ضد نیات رجوی داعشی پیش رفت و مایه سر افکندگی مریم قجر داعشی و سران فرقه شد .

اعلان مرگ رجوی داعشی از طرف ترکی الفیصل انهم در شوء مریم قجر روی سن همچون گرز محکم بر سر مریم قجر داعشی و سران فرقه سر گیجه ای بوجود اورده که سران فرقه هنوز هم نتوانسته اند به خود آیند و در مقابل یک سوال مشخص که ایا رجوی مرده است به پرت و پلا گوئی روی اروده اند !

حضور ترکی الفیصل در شوء مریم قجر داعشی باعث شد تا مزدوری رجوی برای مرتجع ترین طیف حاکم در منطقه که منبع تولید داعش و تروریستهای وحشی می باشد علنی شود و انچه را جدا شده گان از فرقه رجوی سالها می گفتند که رجوی داعشی مزدور شیوخ مرتجع عرب منطقه و موساد هست به اثبات برسد .

بدین سان رجوی داعشی نه تنها نتوانست از حضور ترکی الفیصل بهره برداری تبلیغاتی لازم را بکند بلکه حضور ترکی الفیصل عمق مزدوری و جیره خوار بودن رجوی داعشی اشکار کرد و مایه شرم ساری و خفت و خواری رجوی داعشی شد .

همچنین رجوی داعشی قصد داشت با ترتیب دادن حمله موشکی به کمپ لیبرتی ولو شده به مدت کوتاهی خروج اعضاء از کمپ لیبرتی در عراق به صورت تعلیق در اورد .

اما هفته پیش ۷۵ تن از اعضاء فرقه رجوی داعشی به البانی منتقل شدند البته در میان این عده کسانی هم هستند که تهدیدی هستند برای امنیت هر کشوری که این افراد حضور دارند .

از جمله در میان انتقالی های هفته پیش نام علیرضا امام جمعه تروریست و شکنجه گری که با نام مستعار رضا امامی و تروریست دیگری بنام رضا حسینی به الیانی منتقل شده اند که هر ۲ این تروریستها در عملیاتهای تروریستی و کشتار مردم شرکت مستقیم داشتند و در ساخت و بکار گیری بمبهای گوناگون اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام می باشند و مطمئن مریم قجر داعشی برای بکار گیری این افراد در اروپا به زودی انها را از البانی بصورت قاچاق به اروپا منتقل خواهد کرد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25847

پروژه شهید سازی برای خوراک تبلیغاتی شوی مریم قجر (مثلث رجوی البغدادی و پسمانده های بعث) 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:… حال که تروریستهای وحشی متحد رجوی داعشی ( البغدادی داعشی و پس مانده های خزب بعث مثل طارق الهاشمی ) در عراق شکست بزرگی متحمل شده اند رجوی داعشی برای اینکه به شکستهای متحدانش در عراق سرپوش بگذارد با ترتیب و عملی کردن این حمله به کمپ لیبرتی موضوع اصلی را کناربزند و حمله به لیبرتی را موضوع روز و اصلی … 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIهمایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

لینک به منبع

مثلث شوم رجوی داعشی ؛ البغدادی ؛ پسمانده های حزب بعث

پروژه شهید سازی برای خوراک تبلیغاتی شوی مریم قجر داعشی .

 قبل از پرداختن به موضوع باید به صراحت بگویم هر گونه حمله از جانب هر کسی به اعضاء نگون بخت اسیر در چنگال رجوی داعشی را محکوم می کنم و بطور خاص مسبب اصلی این حملات و مرگ و زخمی شدن یک عده اسیر را شخص رجوی داعشی و مریم قجر داعشی می دانم .

بار دیگر مثلث شوم ( رجوی داعشی با همکاری البغدادی داعشی و پسمانده های حزب بعث ) دست به جنایت زدند .

چند روز دیگر مریم قجر داعشی در بورژه پاریس قصد برگزاری یک نمایش رو حوضی و شوء را دارد .

برای اینکه شوء مریم قجر پر حرارت و داری موضوع داغ و تازه باشد رجوی داعشی بار دیگر با یک نقشه و سناریو از پیش تعیین شده یک حمله موشکی به کمپ لیبرتی ترتیب داد تا به کشتن دادن اعضاء نگون بخت رجوی داعشی به اهداف پلید خود برسد .

چند روز دیگر شاهد خواهیم بود که مریم قجر داعشی بر روی سن در این رابطه خواسته ها و ادعاهایی خواهد داشت و سناریو از پیش نوشته شده برای اهداف پلید رجوی داعشی را می توان از همین الان طرح کرد .

ــ از انجا که رجوی داعشی همیشه با خون و خونریزی خوراک تبلیغاتی برای خودش درست کرده اینبار هم می خواست با ترتیب این حمله به کمپ لیبرتی مقر اسکان اعضاء نگون بخت چند نفر کشته شوند تا مریم قجرداعشی در شوء خود عکسهائی روی دیوار اویزان کند و با مظلوم نمائی برای چند روز یا چند هفته هم شده خوراکی برای تبلیغات داشته باشد .

ــ در سال جدید میلادی شتاب خروج اعضاء فرقه رجوی از عراق بسوی آلبانی شتاب زیادی گرفته که سران فرقه بطور خاص شخص رجوی داعشی و مریم قجر بهتر از همه می دانند که این روند ناقوس مرگ فرقه رجوی داعشی در عراق هست قصد رجوی از ترتیب این حمله عقب انداختن پروژه خروج از عراق هست که با شتاب داشت پیش می رفت .

ــ حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی و پخش فیلم حمله اوباشان رجوی به خانواده ها و اجازه ملاقات ندادن به خانواده ها رسوائی بی سابقه ای برای رجوی داعشی و مریم قجر داعشی بوجود آورده به اضافه اینکه اکنون خانواده های اعضاء نگون بخت توانسته اند ولو در حد محدود از طریق رسانه های خارج از کشورچهره ضد انسانی رجوی داعشی را افشاء کنند و خواسته شان که فقط ملاقات با عزیزانشان هست مطرح کنند .

رجوی داعشی با این سناریو می خواهد جلو حضور خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی بگیرد .

ــ شکست متحدان رجوی داعشی در عراق بطور خاص در فلوجه همانا شکست رجوی داعشی که مریم قجرتروریستهای وحشی ادمخوار و جنایتکاران داعش و پس مانده های حزب بعث را عشایر و نیروهای انقلابی عراق می نامید .

حال که تروریستهای وحشی متحد رجوی داعشی ( البغدادی داعشی و پس مانده های خزب بعث مثل طارق الهاشمی ) در عراق شکست بزرگی متحمل شده اند رجوی داعشی برای اینکه به شکستهای متحدانش در عراق سرپوش بگذارد با ترتیب و عملی کردن این حمله به کمپ لیبرتی موضوع اصلی را کناربزند و حمله به لیبرتی را موضوع روز و اصلی قلمداد کند .

ــ افشاگری جدا شده ها و قربانیان فرقه رجوی بصورت گفتاری ؛ نوشتاری و پخش تراکت و کتاب ماهیت جنایتکارانه ؛ ضد انسانی و تروریستی رجوی داعشی بیش از پیش رو کرده و رجوی داعشی برای فرار از پاسخگوئی به افشا گریهای جدا شده ها که شاهدان زنده جنایات رجوی داعشی هستند با ترتیب دادن این حمله می خواهد طبق معمول از پاسخگوئی فرار کند . رجوی داعشی به عمد این حمله را ترتیب داده تا به جای پاسخگوئی به جنایات و خیانت ؛ وطن فروشی و پولشوئی ؛ قاچاق و …از خون اعضاء نگون بخت برای انحراف افکار روی سن یک تابلو مظلوم نمائی توسط مریم قجر داعشی نشان داده شود .

طبق معمول دستگاه منگول و عقب مانده فرقه رجوی داعشی حتا اطلاعیه های این حمله خود ساخته را از قبل به اسامی مختلف اماده کرده بودند بطوریکه همزمان با خبر حمله به کمپ لیبرتی دستگاه منگول تبلیغاتی رجوی داعشی به صدور اطلاعیه هائی از طرف عده ای از مردم استان مرکزی ! یا از طرف جمعی از فارغ التحصیلان خرم ابادی ! و همچنین به اسم جمعی از هواداران مجاهدین در اهواز و … مبادرت کرد که این شیوه کار همیشگی فرقه رجوی داعشی بوده و لو رفته شناخته شده می باشد .

عدم انتشار اسامی مجروحان بار دیگرثابت می کند که این حمله خود ساخته رجوی داعشی می باشد و از انجا که در این حملات هیچ وقت محل استقرار سران فرقه هدف نیستند رجوی داعشی برای لاپ.شانی و سر پوش گذاشتن و منحرف کردن افکار عمومی از اعلام اسامی مجروحان خود داری می کند . چون رجوی داعش بهتر از همه می داند که همیشه در این حمله ها اعضاء نگون بخت باد کشته و زخمی شوند وبرای همه سوال بر انگز که چرا در این حمله ها فقط اعضاء نگون بخت کشته و زخمی می شوند ؟ ! این خود بیانگر اینکه رجوی داعشی سناریو حمله را می نویسد و موشکها و خمپاره ها باید به محلی بخورد که رجوی می خواهد .

البته از انجا که دکترهای موساد و شیوخ مرتجع عرب به رجوی داعشی و سران فرقه گفته اند گلوله و ترکش برای قلبتان ضرر دارد ! رجوی داعشی و سران فرقه هم همیشه این نسخه دکترهای موساد و شیوخ مرتجع عرب را رعایت می کنند و در این حمله ها تاکنون حتا باد و موج یک ترکش هم به مقر مژگان پارسائی ؛ عباس داوری معروف به جاسوس الدوله ؛ زهره اخیانی ؛ مهدی برائی معروف به احمد واق واق نخورده و نخواهد هم خورد .

اما برای اینکه حقیقت برای افکار عمومی روشن شود دولت عراق باید هر چه زودتر یک تیم تحقیقاتی برای مشخص شدن حقیقت تعیین کند از انجا که شواهد و اسناد انکار ناپذیری در همکاری رجوی داعشی با سر کرده های تروریسهای وحشی ؛پس مانده های حزب بعث و تروریستهای طارق الهاشمی در عراق و سوریه وجود دارد لذا دولت عراق باید با استناد به همان اسناد سران فرقه رجوی در عراق به خاطر ترتیب دادن این حملات در خاک عراق محاکمه کند تا جلو جنایات رجوی داعشی گرفته شود وگر نه رجوی داعشی باز هم به این شیوه جنایاتش ادامه خواهد داد .

از انجا که کمپ لیبرتی در خاک عراق می باشد ولی دولت عراق به سفارش سفارتهای امریکا و لابی های اسرائیلی کنترل کمپ به سران فرقه رجوی داعشی سپرده دولت عراق باید به وظیفه قانونی خود عمل کند و کنترل کمپ بدست بگیرد و برای رهائی اعضاء از چنگال رجوی داعشی تصمیمات جدی اتخاذ کند و امکانی فراهم کند تا خانواده ها بتوانند عزیزان خود راملاقات کنند تا از مرگ ناگوار نجات یابند در غیر اینصورت همدستی و همراهی و بی تفاوتی نسبت به این امر خواسته یا نا خواسته شرکت در جنایت می باشد و بارها تاکید کرده ام که این همراهی و همکاری با رجوی داعشی در سینه تاریخ ثبت خواهد شد و مردم ایران بطورخاص خانواده هائی که عزیزانشان در اسارت رجوی داعشی می باشد هیچ وقت این همراهی و همکاری و بی تفاوتی نسبت به جنایات رجوی داعشی را فراموش نخواهند کرد .

پاریس : محمد رزاقی

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی گروگانها را مجبور به فحاشی به خانواده ها می کنندکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

همچنین:

رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرت
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:…  می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟! ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟ ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی