فرار مفتضحانه زهره اخیانی دبیرکل باسمه ای فرقه، فرشته یگانه دبیربه اصطلاح شورا و … با نام جعلی به آلمان

فرار مفتضحانه زهره اخیانی دبیرکل باسمه ای فرقه، فرشته یگانه دبیربه اصطلاح شورا و … با نام جعلی به آلمان

Mojahedin_Khalq_terrorists2ندای حقیقت، هفتم اوت 2016:… زهره اخیانی مسئول اول نمایشی  فرقه رجوی که در  شهریور 1390 به عنوان دبیرکل فرقه در لیبرتی گماشته شد  و فرشته یگانه  دبیر شورای باصطلاح مقاومت و تنی چند از اعضا رده بالایی  که در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و اینترپل قرار دارند یکی یکی از کشور عراق  فرار کرده یا در حال فرار می باشند . لازم به یادآوری است که این افراد با کمک  نیروهای آمریکایی و اروپایی … 

تروریستهای مجاهدین خلق در آلبانیعربستان مزدوران تحت تقیب پلیس بین الملل را از عراق به آلمان فراری داد

لینک به منبع

فرار مفتضحانه زهره اخیانی دبیرکل  باسمه ای فرقه رجوی با نام جعلی زهره اخویی و فرشته یگانه دبیربه اصطلاح شورای نمایشی مقاومت با نام جعلی نسرین صداقتی و ورود غیر قانونی  به کشور آلمان

سایت ندای حقیقت – 16 مرداد 1395 برابر 6 اوت 2016

 به قرار اطلاع زهره اخیانی مسئول اول نمایشی  فرقه رجوی که در  شهریور 1390 به عنوان دبیرکل فرقه در لیبرتی گماشته شد  و فرشته یگانه  دبیر شورای باصطلاح مقاومت و تنی چند از اعضا رده بالایی  که در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و اینترپل قرار دارند یکی یکی از کشور عراق  فرار کرده یا در حال فرار می باشند .

 لازم به یادآوری است که این افراد با کمک  نیروهای آمریکایی و اروپایی و تهیه پاسپورت های جعلی زیر نظرآنها اقدام به خروج از عراق نموده و حق سکوت های کلانی نیز به عوامل عراقی و کمیساریای بدنام پرداخته اند. تاچشم خود را بر روی خروج قاتلین انتفاضه شعبانیه  و 16 هزار ترور در ایران ببندند.

زهره اخیانی1.      زهره اخیانی با اعلام رسمی از سال 1390  ظاهرا مسئول (مترسک)اول تشکیلات عراق می شود. اما بدلیل طرح فرار سران رده بالا و وحشتی که قبل از همه  عاملین  جنایت و خیانت  را در بر گرفته  است ،حتی جرئت نمی کنند   زهره اخیانی را در لیست اعلام شده  اعضا قرار دهند و از سال گذشته با تبانی و رشوه های متعدد نامش را هم از لیست موجودین در عراق حذف می کنند واو هم  با پاسپورت و  اسم جعلی زهره اخویی  فرار را بر قرار ترجیح میدهد. و به کشورآلمان می گریزد.

از جمله کارهای ننگین  زهره اخیانی که مسئولیت بخش سیاسی را بعهده داشت.  ارتباط گیری با  نیروهای آمریکایی بود.  وی در طی اقامت آمریکایی ها  در عراق با تلاش های شبانه روزی از طریق مزدوران عراقی و سایر عوامل استخدامی به جمع آوری اطلاعات بر علیه اعضای سفارت و تاجران و سرمایه گذاران ایرانی پرداخته و تقدیم به سرهنگ وسلی مارتین سرکرده نیروهای  امریکایی در عراق  می نمود. هم چنین تحت سرپرستی او  در یک  اقدام یک لیست 16هزار نفره  از ایرانیان  عادی مقیم عراق در شهرهای زیارتی و بغداد  تهیه شد  و به نیروهای آمریکایی  دادند. تا سرسپردگی بیشتر خود را ابراز نمایند. و بتوانند پوئن بیشتری برای ماندن در عراق بدست آورند. بدستور رجوی  زهره اخیانی درطی جلسات هفتگی  بخش سیاسی با امریکایی ها  می بایست   با ارائه اطلاعات  جمع  آوری شده  مبنی بر حضور گسترده ایرانیان در عراق  امریکا یی ها را مجاب کند که در عراق بمانند ومانع حضور نیروهای ایران در عراق شوند.

فرشته یگانه2.     فرشته یگانه دبیراعلام شده شورای نمایشی مقاومت رجوی با نام جعلی نسرین صداقتی  و رئیس و سرکرده بخش جنگ  سیاسی فرقه،  نیز همراه با زهره اخیانی فرار می کند.و به کشور آلمان ورود غیر قانونی دارد.

فرشته یگانه از سرکردگان رده اول  سازمان دروغ پراکنی و شانتاژ بر علیه جدا شدگان، مسئولین نظام ایران و مقامات متعهد عراق  است . اداره کننده سایت های بی محتوا و رجز خوان چون ایران افشاگر و آفتاب کاران و یک سری سایت ها و منابع جعلی نشر اکاذیب و دروغ با نام گروه های اروپایی که وجود خارجی ندارند. و هم چنین تهیه کننده برنامه هایی به نام پرونده  که  با هزینه های کلان جاسوسی و جان کندن های بسیار سعی می کنند اخبار دست چندمی را از افراد خود فروخته ای  بدست آورند و با پرداختن و تحریف  بعنوان خبرهای مهم جعل و نشر کنند. یکی دیگر از کارهای کثیف این بخش تهیه مقالات سخیف و منتشرکردن اسامی جدا شدگان با نسبت دادن توهین های بسیار و  منتسب کردن همه آنان به بخش هایی اطلاعاتی می باشد تا راه فرار و جدایی بقیه نفرات ناراضی را سد کنند.

اینگونه  است سرانجام  سران رده اولی که  طبق اعلام سایت های فرقه  که در زیر قید شده باصطلاح قسم هم خوردند که از تعهدات فرقه ای خود و اعضایشان حمایت کنند. پا به فرار می گذارند.

“دبیرکل جدید مجاهدین پس از انتخاب با دست گذاشتن بر قران سوگند خورد که به الزامات و تعهداتی که این مسئولیت به عهده‌اش گذاشته پایبند باشد و برای پیشبرد این مسئولیت همه توان خود را به‌کار بگیرد.”

Posted on سپتامبر 6, 2011 by ashrafcamp

البته به حق هم همه توان خود را به برای فرار و جعل پاسپورت و اسم بکار گرفتند.

در ادامه   اسامی سایر اعضای رده بالا که بیشتر از همه در وحشت  بسر می برند و تلاش کردند با همین روش جعل اسم از عراق خارج شوند  منتشر می شود. تا کنون تعدادی به همین ترتیب  به آلبانی و یا آلمان و سوئد و نروژ فرارکردند.

حسن نظام الملکی1. حسن نظام الملکی با نام جعلی علی اکبریان فرار می کند وی   از مسئولین  اطلاعات و اخبار و استخدام مزدوران و خبرچینان محلی در عراق بود ویکی از کارهای وی جمع آوری اخبار و اطلاعات نظامی از کشور ایران  و  عراق بوده است.  و در سال های گذشته علاوه بر فرماندهی در عملیات مروارید(کرد کشی) در طی دو دهه به کار شکنجه گری و اذیت و آزار افرادی که خواهان جدایی از تشکیلات بودند می پرداخت–  نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

فائزه محبت کار2. فائزه محبت کار معاون دبیر کل و مترسک فراری بعدی  که با نام جعلی( طاهره زکیانی رود سری) در سری های اول انتقال به آلبانی در سال 1392 فرار کرد.

 اسمائیل مرتضایی3. اسماعیل مرتضایی با نام جعلی امیر حسین خدیر از سران وفرمانده هان عملیاتی از جمله عملیات  مرواریدِ  که منجر به کشتار مردم کرد عراق در انتفاضه شعبانیه شد. نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.وی همچنین یکی از فرمانده هان مورد اعتماد رجوی است که مانع خروج بسیاری از اعضای ساده و فریب خورده سازمان می شد و با انواع ترفند های مغز شویی و تهدید آنها را مجبور به ماندن در کمپ می نمود. اوهم با نام جعلی فرار را برقرار ترجیح داد.

 محمود عطایی4.  محمود عطایی با نام جعلی حمید سلایی– از اعضای قدیمی و مرکزیت فرقه که توسط رجوی به زیر کشیده شد. او در گذشته فرمانده قرارگاه اشرف بود و یکی از فرماندهان اصلی عملیات فروغ و مروارید است که منجر به کشتار هزاران تن از مردم کرد عراق شد. (انتفاضه شعبانیه) و تحت تعقیب قضایی عراق است  

محمد حیاتی5. محمد حیاتی با نام جعلی  ابوالحسین هادیزاده از اعضای قدیمی زمان شاه و البته به زیر کشیده شده است در اوایل تشکیل کمپ  ها در عراق  اوفرمانده قرارگاه  پذیرشی حنیف  بود و پس از کودتای رجوی در سال1367  به مدارج پایین تر تشکیلاتی  فرستاده شد اما  در طی سالهای اخیر او یکی از سرکرده های تیم های داخله رو به ایران بوده است . که برای جذب و به دام انداختن نیروهای جوان و بی تجربه در داخل کشور تلاش می کردند.   انها با فریب و وعده پول و پاسپورت و ویزای کشورهای خارجی  جوانان بی تجربه را  به دام های اطلاعاتی خود می کشاندند و دراین راستا تا کنون  افراد  زیادی را  اغفال  نموده و در سال های گذشته به کام فرقه کشاندند نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

ژیلا دیهیم6. ژیلا دیهیم با نام جعلی پروین شفیعیان  که در طی سال گذشته  فرار کرده  از سرکردگان عملیات کشتار کردها در انتفاضه شعبانیه و  در طی یک دهه  فرمانده پذیرش  نیروهای جدید و  مسئول مغزشویی و نگهداری به اجبار آنان در کمپ بوده است نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

سیما جراحی7.سیما جراحی – با نام جعلی صغری شریعت پور سر دفتر و حفاظت رجوی در طی دو دهه

سیما وطنخواه8.  سیما وطنخواه رحمانی –  با نام جعلی فاطمه رحمانی مسئول گروه های حفاظتی  نزدیک رجوی در طی دو دهه

رقیه عباسی9. رقیه  عباسی  با نام جعلی  رعنا عباسی فرمانده قرارگاه های عملیاتی و اعزام تعداد بسیار زیادی از تیم های عملیاتی خمپاره زنی در داخل کشور و از عناصر رده بالای تشکیلات نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

مریم حسن زاده10. مریم حسن زاده کیانی–  با نام جعلی مریم کیانی یکی از فرمانده هان مراکز نظامی وبخش مالی و پولشویی فرقه و از عناصر رده بالای تشکیلات

فاطمه رمضانی11- فاطمه (سرور) رمضانی – با نام جعلی  زهره پیرهاشمی  یکی از مسئولین بخش های سیاسی  در امور جذب نیروهای مزدور در کشورهای عربی از جمله سوریه و اردن که  برای انجام کارهای ایذایی و تبلیغاتی و عملیاتی در عراق  و ایران و تشکیل شبکه های اطلاعاتی  در کشورهای عربی منطقه  تلاش می کردند.  این امور  تحت مسئولیت او از کمپ اشرف هدایت شده و بوسیله حساب های  اینترنتی در اروپا ساپورت مالی کلان می شدند. نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

سپیده ابراهیمی12. سپیده ابراهیمی یکی از سران گروهای حفاظت و انتظامات رجوی که سالهایی چند نیز فرمانده مراکز نظامی و بخش های جذب و اقدامات خرابکاری  رو به داخل ایران بوده است. و معاون اول سابق مریم قجر و تحت تعقیب قضایی عراق می باشد.

بخش دیگری از سران  رده بالا فراری که با نام های جعلی  بطور غیر قانونی به کشورهای اروپایی و آلبانی رفتند به شرح زیر می باشد.

جواد برایی – با نام جعلی  احمد طبا طبایی

محمدی سیدی کاشانی با نام جعلی  خسرو میر صادقی

آزاده خرسند با نام جعلی  مینا سپهری

جمیله فیضی با نام جعلی  آهنگ مولوی

مرتضی اسماعیلیان– ( با نام زنانه طناز حجتی امامی یکی از زنان عضو فرقه ساکن اروپا!)

حوری سیدی کمجانی –  با نام جعلی بهناز نیاکان

 اکرم شهرابی–  با نام جعلی نسرین فراهانی

امید برومند –  با نام جعلی مروان صمیمی فرد

حسام شهید زاده  –  با نام جعلی حسین حامدی  

علیرضا امام جمعه –  با نام جعلی رضا امامی

حسن  تقدیری–  با نام جعلی احمد کرمی جواد

سودابه رحمانیان  –  با نام جعلی سودابه صباحی        

افسانه اسعدی –  با نام جعلی سیماشعاعی

علی  خدایی صفت –  با نام جعلی علی نفیسی

 حسن عنایت –  با نام جعلی صادق حسن زاده  

مهناز شهنازی با نام جعلی ژینوس هاشمی مارال

و هم چنین تعداد دیگر نام های جعلی که با  کلاه گذاشتن بر سر عراق و کشورهای مقصد ،  و تبانی با کمیساریا و عوامل خود فروخته عراقی  فرار کردند به قرار زیر است

 فاطمه افتخار –  با نام جعلی  شهلا غفاریان

 زهره اسدی –  با نام جعلی  هوشنگ نژاد

مهین حری – با نام جعلی  پور صدیق

 صدیقه خدایی صفت – با نام جعلی  آذر نبوی

زهرا دارابی –  با نام جعلی  ملکیان

عاتقه خورسندی –  با نام جعلی  سارا خورسندی

زهرا دخت مسرور  –   با نام جعلی  سیما مسرور

سارا رضایی – نام جعلی می باشد

مهری سعادت –  با نام جعلی  زری رضایی

پروین سعیدی پور– نام جعلی می باشد

پروین شفیعیان – با نام جعلی  فرشته پوربخش

صغری صدوقیان زاده  – نام جعلی

فاطمه  غلامی – با نام جعلی  پروین نیکو کار

مهری فائقی  –   با نام جعلی  محبوبه جدی

 بتول قاسمی – نام جعلی می باشد

فاطمه گودرزی  –  با نام جعلی  مریم مظلومی

 الماس جوانپور  – با نام جعلی  فاضله جوانی

طاهره فارسی – با نام جعلی  طاهره پرسین              

علی نفیسی– با نام جعلی  علیرضا پورنفیسی

جاوید میردامادی – با نام جعلی  مسعود کلانی (مسعود کلانی مجری و گوینده مزدور فرقه که از سال 1382 در فرانسه می باشد)

نسرین نظری – با نام جعلی  اکرم برهانی مجد

مژگان همایون فر – با نام جعلی  مهدیه مشیری

مهین نظری – با نام جعلی  مهین سعید احمدی

مینا وطنی – با نام جعلی  ایران فتح الله

شوکت یغمایی – با نام جعلی  مریم صفوی زاده

بتول یوسفی – با نام جعلی  یوسفی زاده

(پایان)

*** 

The MKO, Fan club of Saudi Arabia (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیIranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)

مزدور مریم رجوی و اربابان صهیونیست The Israel Project Boosts An Iranian “Terrorist Organization” (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26136

برنامه ده ماده ای واقعی مریم با حضور ترکی الفیصل (+ گل مالی حقیقت مرگ و زندگی مسعود رجوی) 

 Maryam Rajavi news of Massoud Rajavi deathانجمن نجات، مراکز آذربایجان شرقی و مازندران، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۶:… ۲- ما خواهان یک نظام تک صدایی مثل عربستان و ممنوعیت هر نوع آزادی احزاب و اجتماعات همانند آن چیزی که در عربستان پیاده شده هستیم. در ایران فردا ما کلیه آزادیهای فردی حتی رانندگی برای زنان را ممنوع کرده و نه تنها در دنیای واقعی بلکه کسانی که در فضای مجازی نیز کاری خلاف میل ما بکنند را به شدت مجازات می کنیم. ۳- … 

مریم رجوی به خبر مرگ مسعود رجوی گوش میدهداعلام مرگ مسعود رجوی درست پس از شعارهای مریم عضدانلو و مدعوینش در ستایش رهبرشان

برنامه ده ماده ای واقعی مریم قجر که با حضور ترکی الفیصل رونمایی شد

انجمن نجات، مرکز مازندران
لینک به منبع

آن چه در زیر می خوانید برنامه ده ماده ای است که مریم قجر از صمیم قلب به آن اعتقاد داشته و حضور شاهزاده وهابی در مراسم امسال فرقه در بورژه نیز بر آن صحه گذاشته است.

۱- از نظر ما آرای شاهان و شاهزادگان و سناتورهای بازنشسته آمریکایی که از اسرائیل حمایت بی قید و شرطی داشته باشند، تنها ملاک سنجش است و بر همین اساس، خواهان یک حکومت پادشاهی مبتنی بر آرای سناتورها در ایران هستیم.

۲- ما خواهان یک نظام تک صدایی مثل عربستان و ممنوعیت هر نوع آزادی احزاب و اجتماعات همانند آن چیزی که در عربستان پیاده شده هستیم. در ایران فردا ما کلیه آزادیهای فردی حتی رانندگی برای زنان را ممنوع کرده و نه تنها در دنیای واقعی بلکه کسانی که در فضای مجازی نیز کاری خلاف میل ما بکنند را به شدت مجازات می کنیم.

۳- ما در ایران آزاد شده فردا، از لغو حکم اعدام دفاع می‌کنیم و معتقدیم که بجای آن باید روش گردن زدن با شمشیر که رکورد دار آن وهابی ها هستند اجرا شود و نسبت به اجرای آن متعهدیم.

۴- هرگونه تبعیض در مورد پیروان کلیه ادیان و مذاهب به جز وهابیت و رجویت، آزاد خواهد بود.

۵- ما بر اساس سنت وهابی – تکفیری با برابری زنان و مردان مخالفیم و بر اساس فتوای تکفیری ها به زنان اجازه رانندگی ، تحصیل و یا کار کردن، نخواهیم داد.
ما از حق انتخاب آزادانه زنان برای آن که به عقد رجوی هوسران یا یکی از اعضای خاندان عیاش سعودی در بیایند حمایت می کنیم.

۶- ایران فردا، کشوری همانند عربستان امروز خواهد بود . ما خواهان ایجاد یک نظام قضایی مبتنی بر آنچه در عربستان اجرا می شود می باشیم. در ایران فردا قانون شریعت وهابیت ملاک همه چیز خواهد بود.

۷- ایران فردا کشور احترام به حقوق رجوی و اربابان عربی و غربی است. تمام میثاق های بین المللی که برای نابود کردن و عقب انداختن ملت ایران تصویب شده یا می شود، لازم الاجرا می باشند.
ایران فردا، کشورِ برابری همه ملیت هاست و همه باید زبان و فرهنگی را اجرا کنند که ما و وهابیون مروج آن هستیم.

۸- ما مالکیت شخصی، سرمایه‌گذاری خصوصی و بازار آزاد رابرای شاه و شاهزادگان سعودی و سرمایه داران بزرگ غربی به رسمیت می‌شناسیم و این اصل را پیشاروی خود داریم که چه در اشتغال و چه در کسب و کار، تمام وهابی ها باید از فرصت های برابر برخوردار باشند.

۹- سیاست خارجی ما مبتنی بر همزیستی مسالمت‌آمیز، صلح و همکاری های بین‌المللی و منطقه‌ای با وهابی ها، داعشی ها، بعثی ها، القاعده و کلیه حکومت ها و گروه هایی است که با گروه های ذکر شده رابطه خوبی دارند.

۱۰- ایران فردا یک کشور غیر هسته ای است چرا که ما مطیع اربابان غربی و عربی خود بوده و فقط در حدی به ملت اجازه پیشرفت در دانش و علم را می دهیم که با منافع اربابان ما در تعارض نباشد.

صالحی

مانند دیگران،حقیقت مرگ و زنده بودن رجوی را گل مالی کرد!!

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی
لینک به منبع

آقای رضا فلاحی زندانی سیاسی متعهد به سرنگونی!

خبر مرگ رجوی که درست در حضور مریم و اعوان و انصار و اجیر شدگان ۷۲ ملیتی اش توسط ترکی الفیصل ( وزیر اسبق اطلاعات عربستان ) اعلام شد، با استقبال چندانی ازطرف رسانه ها مواجه نشد و شاخه های دیگر اپوزیسیون یا خبر را بایکوت کرده ویا آنرا تایید نشده نامیدند و یا گفتند که مرگ ویازندگی مسعود رجوی برای آنها واپوزیسیون اهمیتی ندارد ( فرقی نمیکرد ، بودونبودش)!!

خبر مربوط ازدو جنبه است که اعضاء و هواداران بقاء بر میت کرده ی رجوی را میسوزاند:

۱- با تعریف وتوصیف ۴۰ ساله ای که ازاو کرده وبه اعضای نگون بخت خود ثابت نموده اند که او ابر مرد تاریخ ایران وبلکه جهان است و نائب امام زمان که همتایی برای او نمیتواند وجود داشته باشد !!

حالا اگر او مرده باشد ، توجیه این شستشوی مغزی شدگان ومجاب شونده ها، کار سخت ودشوار و زمان بری است!!
ازطرف دیگر پایین آوردن شتری را که به سختی به بالای کوه برده اند، کار دشوار وچه بسا پرهزینه است و قانع کردن اعضای وفادار به رجوی ، به این آسانی ها نخواهد بود!!

همچنین، بقراری که مطلعین قضیه میدانند، تکذیب سخنان دوبار تکرار شده و ازروی متن خوانده شده ی این شاهزاده ی خرپول عربستانی باین آسانی ها نیست ، چنانکه درعمل می بینیم!

بخصوص اینکه شاهزاده ی نامبرده ابدا حاضر نشده که سخنان خود را مورد تکذیب قرار دهد وباند رجوی جرات این درخواست را ازاو ننموده وبدین ترتیب، به هر علتی که باشد، مرغ ازقفس پریده است و این مسئله میتواند بمعنی مرگ واقعی یا سیاسی رجوی باشد!

دربهترین حالت ، هزینه ای که اعلام وجود او میتواند داشته باشد، سنگین برآورد شده ومسئله بدین صورت درآمده است!!

۲- شق دیگر قضیه عبارت از آنست که این نوچه های رجوی که با قاطعیت تمام نمیتوانند مرگ فیزیکی یا سیاسی اورا اعلام کنند، متوجه این قضیه هم هستند که رسانه های اپوزیسیون ، وقتی را که برای ابراز نظر درمورد مراسم یادبود این هنرمند ویا آن شاعر میگذارند، حاضر نشدن حتی یک دهم آنرا به رجوی اختصاص دهند که به معنی تحقیر او و به هیچ شمرده شدنش میباشد!!

به هرصورت، مقاله ی آقای رضا فلاحی ” وزوز مگسها…تله های تاخیری…مسعود رجوی زنده است ” ، نام دارد که درقسمتی ازاین تناقض گویی ها آمده است:

” .. گردهمایی سالانه مقاومت ایران در پاریس…. ضجه های تکراری سالانه ارتجاع و مزدوران …امسال اما در کنار اراجیف تکراری سال های گذشته ، آنان که دهه هاست ارزویشان ترور و حذف مسعود رجوی رهبر اصلی ترین گروه اپوزسیون برانداز ملایان بوده است و تمام توطئه هایشان برای ترور ایشان به شکست انجامیده ؛ این بار ملتمسانه دست به دامان عزراییل شده اند و خود را تمام وزن اویزان نقل قولی از ترکی الفیصل نموده اند .البته این نه اولین بار و نه آخرین بار است که مزدوران رژیم خواب های پنبه دانه ای می بینند و پس از چند وقت خود مجبور به اعتراف و غلط کردن می شوند. به چند نمونه نظر می اندازیم ” .

خوب!

این خبری است که ارباب عربستانی تان گفته و سازمان نه جرات اعتراض به او به هنگام منعقد شدن دوباره ی کلام را داشته ونه بعدا طی اطلاعیه ی رسمی این خبر را مورد تکذیب قرار داده ونه انتقادی به این بی دقتی ؟! این مقام اسبق امنیتی- اطلاعاتی ( موسس اصلی طالبان، داعش و… ) نموده ونه او حاضر در دوایر مطبوعاتی شده وازبابت این اشتباه اش؟! معذرت خواسته است !!

این خبر ازدرون گردهم آئی خیمه شب بازی گونه ی خانم مریم رجوی وبصورت زنده بیرون آمده و شخص ثالثی ازبابت نقل وقول ویا تحلیل این خبر باین روشنی، قابل مذمت نیست!

اتفاقا تمام کسانی مثل من که ورودی دراین موضوع کرده اند ، بر احتمال مرگ فیزیکی، مرگ سیاسی وحتی توطئه ای که میتواند پشت اعلام این خبر وجود داشته باشد ، اشاره داشته و نظر قاطعی ابراز ننموده وبه شادمانی هم نپرداخته و کمکی هم از عزرائیل نگرفته ایم !

ظاهرا که که این کمک برای این شاهزاده که میخواهد گردش اطلاعات مربوط به رجوی آنگونه باشد که او مطرح کرده، لازم است!!

مرگ سرنوشت محتوم هر بشری است وچه بهتر که این بشر به درجه ای ازاولویت ارتقاء داده نشود که مرگش سبب این درهم ریختگی ها باشد وافرادی مانند شما را اینگونه پریشانگو وسراسیمه وارد میدان کند!!!

این نوچه ی فرقه ی رجوی که دروغگویی را باسیاست ورزی عین هم میداند، به نوشته اش چنین ادامه میدهد:

” …نکته جالب برای کسانی که پیچیدگی های سیاسی موجود را نمی فهمند انست که اگر مسعود رجوی زنده است پس چرا مجاهدین قاطعانه این شایعه را تکذیب نمی کنند ؟ همچنانکه ذکر شد این اولین بار نیست که دشمنان مقاومت ؛ مسئله کشته شدن واین دفعه با دست به دامن عزراییل شدن و پایین اوردن سقف خواسته هایشان از کشته شدن در بمباران و ترور و …به فوت مسعود رجوی ،چنین مسئله ای را مطرح می کنند .اما از آنجا که “خدای را شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید ” , این احمق ها هیچگاه از گذشته درس نگرفته و نخواهند گرفت که مجاهدین در هیچکدام از موارد پیشین هم تلاشی در جهت شفاف نمودن موضوع و یا تکذیب آن و موارد مشابه نکرده اند… “.

پس عدم شفافیت که فرقه ی رجوی اینهمه ازاین بابت مورد انتقاد است، واقعیتی دراین تشکیلات است وآقای رضا با اعتراف به این امر کاری کرد کارستان و ” آفتاب آمد دلیل آفتاب”!

ما درتاریخ خوانده ایم که چنگیز خان شهری را درمحاصره داشت که اجل به سراغش آمد واو تنها توصیه ای که به فرزندان وفرماندهان لشکریان خود کرد این بود که بعد ازحمله ی فردا وتسخیر شهر خبر مرگ او اعلام شود!!

درحالی که مقایسه بین اهمیت تاریخی این دوشخص- اتفاقا هردو منفور- فارغ از منطق است!!

علت این برخورد غیر عادی رجوی ها ، با این خبر که همه اش مربوط به خود و اربابانشان میباشد دراین است که این تشکیلات یک تشکیلات متعارف نیست ودراصل یک جریان مافیایی است و کارهایش شباهتی با احزاب سیاسی ندارد!!

این هموطن به توجیهات ناموفق خود چنین اجازه میدهد:

” این تاکتیک سکوت و عدم موضعگیری شفاف ، چندین فایده برای مجاهدین و مقاومت ایران دارد: الف : دوستان نادان و سبک مغز ، کج فهم و پر مدّعا در این میان خود را می شناسانند .بنابراین مجاهدین در اینده با اشراف بیشتری با انان تنظیم رابطه خواهند کرد”.

نه بابا؟!

عجب برخورد شرافتمندانه و شفافی است با خلق قهرمان!!

این کار نه کار یک سازمان سیاسی، که کار جیمز باند هاست وباید دراین خصوص ازخودتان خجالت بکشید .!!! یا قبول کنید که تشکل های صنفی یا سیاسی باید شیوه های جیمز باند را آویزه ی گوش خود قرار دهند!!

این حرف های آقا رضا، حکم لولویی دارد که برای ترساندن وگول زدن بچه ها خوب است اتفاقا شما دارای آن صفتی هستید که درپاراگراف های بالا، دیگران را بدان موصوف کرده اید!

همچنین:

” ب : تله گذاری حداکثری برای مزدوران ریز و درشت رژیم و رسانه های جمعی معلوم الحال . همیشه در چنین موقعیتی مزدوران به تدریج به صحنه می ایند و دهان های گشاد خود را باز می کنند ، مستانه به عربده کشی می پردازند تا اطلاعات دست اول ! به خورد مخاطبین خود دهند و ثابت کنند که اخبار گذشته آنها کاملا موثق بوده است … “.

این پاراگراف هم ارزشی درحد پاراگراف بالاتر ازخودش دارد وآیا این تله به توصیه ی شما بود که ازطرف ترکی الفیصل گذاشته شد و این شاهزاده ی اطلاعاتی، به مسئولیت اطلاعاتی شما برگزیده شده است؟!

از یک طرف میگویید که خبر دروغ است وازطرف دیگر میگویید که بمنظور تله گذاری منتشر شده وآیا نمیدانستید که با این کله پا زدن ها، بیشتر ثابت میکنید که فرقه ی دروغگو ولاف زنی بیش نیستید و تحولات تازه ی تان، فقط ایفای نقشی است که حکومت مرتجع عربستان در اجرای امورتان بعهده گرفته است!!

من بعنوان کسی که بعلت مسائل عاطفی غم فرزندان اسیر دست رجوی را دارم، همواره بشما توصیه کرده ام که نسنجیده حرف نزنید ومخصوصا ننویسید که بی آبرویی بیشتر ببآرمیآورید وگرنه مردم عادی با سرنوشت ومواضع شما بیگانگی کامل دارند!

واینهم اعلام خبر سلامتی رجوی:

” …گرچه به کوری چشم آخوندها و مزدورانشان ، همچون دهه های گذشته مسعود سر و حال و قبراق تر از همیشه در صحنه مبارزه هست و ملالی ندارند جز سرنگونی هر چه عاجل آخوندهای ضد بشر و ضد ایرانی ، زنده بودن و یا نبودن رهبران برای هوادارن و اعضای مجاهدین در جنگندگی و عزم آنان برای سرنگونی این دایناسورهای ما قبل تاریخ خللی به وجود نخواهد آورد.همچنانکه شهادت محمد حنیف و سایر بنیانگزاران و شهادت موسی خیابانی ؛ اشرف ربیعی و خیل مجاهدان شهید ،از عزم و اشتهای مجاهدان برای مبارزه با ظالم ، غارتگر و چپاولگر کم ننموده است “.

بسیار عالی!

اگر مرگ وزندگی رجوی اثری بر تحرکات سازمان ندارد ، پس اینهمه یقه درانی که برای چیست؟!

دیگر اینکه فرق او با حنیف نژاد ها این بود که آنها از مقام رهبری ” خاص الخاص” برخوردار نبودند ومرگشان اثری شبیه مرگی سایر رهبران داشت وموجب گفتگوها و کشمکش ها نمیشد!

حنیف نژادها هرگز خود را درموقعیت مسعود تعریف نکردند ومرگ شان هم ضایعاتی معمولی واحترام انگیز برای سازمان داشت!

دیگر اینکه از پریشان گوئی هایتان برمیآید که شما هم مانند من از نظریه های موجود درمورد مرگ رجوی پیروی میکنید و خبر درست وحسابی از ماوقع وبازی های پلیسی احتمالی پشت سر آن ندارید !!

اگر بپذیریم که مسعود زنده وقبراق است، درهرصورت این را هم میدانیم که شاهزاده خواسته است که چنین نباشد واقلا مرگ سیاسی اورا بطور موقت هم که شده ، به صلاح عربستان و… دانسته است!

دوباره:

“.. این یادداشت را برای آینده ای نه چندان دور می نویسم ؛ وقتی که مجاهدین در سر بزنگاه و سر فرصت و وقت مقتضی فیلم و تصویری از مسعود به نمایش می گذارند تا خشم و اشک رژیم و مزدوران را به یکباره در بیاورند . در آنروز مجددا این یادداشت را به اشتراک خواهم گذاشت تا حقانیت این مطالب ثابت شود. تا هویدا شود هر که در او ” غش ” باش “.

بدنبال مذاکرات اخیر عربستان واسرائیل وکنفرانس کم فروغ روز گذشته ی اتحادیه ی عرب، ظاهرا که دهن تان آب افتاده وتصور پیروزی نه چندان دور را میبنید که این تصور بنا به جمود فکری ای که شماها دارید، دور از ذهن نیست!

لطفا جواب دهید که درصورت تحقق این امر خیر؟! ، چهره وقیافه ی رجوی به چه صورت نمایش داده خواهد شد تا ماهم مستفیض شویم:

جنازه ی مویائی شده ویا چهره ی درهم شکسته ی او؟!

رهر صورت سنگی است ک توسط آقا رضا فلاحی به چاه انداخته شده و وعده ای است که برای آینده ی مبهم داده وتا آن موقع چه کسی مرده یا زنده باشد معلوم نیست!!!

صابر

*** 

چند مطلب پیرامون ملاقات فرمایشی محمود عباس و مریم قجر عضدانلو (+ اخبار اعتراض فلسطینیان)

Mahmoud Abbas Maryarm Rajaviمحمد ب، علیرضا نصراللهی، میر باقر صداقی و پیوند رهایی، ششم اوت 2016:… واقعيت امر بسيار بسيار فاجعه بار تر از آن چيزي است كه سازمان در بيرون نشان ميدهد. تشكيلات منتقل شده به آلباني، در يك ساختمان بزرگ نگهداري مي شوند كه حتي بخاطر اينكه «دچار فاكت جيم» نشوند، شيشه هاي پنجره سا
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، ششم اوت 2016:… در 2 هفته گذشته عده ای از اعضاء فرقه رجوی داعشی از کمپ لیبرتی عراق به کشور آلبانی اعزام شده اند که در میان این عده تروریستهای اموزش دیده گارد جمهوری عراق و فدائیان صدام نیز در لیست بودند . در لیست 75 نفره 2 هفته پیش اسامی تروریستهائی که در استفاده از سلاحه
 Hassan Danaeifarایرنا، پنجم اوت 2016:…  ‘حسن دانایی فر’ روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اطلاع داد که دولت عراق با همکاری سازمان ملل تاکنون 65درصد عناصر گروهک تروریستی منافقین را از خاک خود اخراج کرده است و مابقی آنان تا 45 روز دیگر از این کشور انتقال می یابند. وی افزود: دولت عراق از گذشته دنبال این بود که اعضای گروه