فرار چهارم سرکردگان فرقه رجوی

فرار چهارم سرکردگان فرقه رجوی

Mojahedin Khalq in Europeندای حقیقت، هجدهم اوت 2016:…  فرار زبونانه سران فرقه رجوی با نام و پاسپورت جعلی ادامه دارد. سران خیانت کاری که قبل از اعضای اسیر و قربانی زیر دست به فکر نجات خویش هستند اغلب این افراد چون محسن سیاهکلاه ، عذرا علوی طالقانی و سهیلا شعبانی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و انترپل قرار دارند ولی مامورین محلی آلوده و کمیساریای بدنام آمریکایی دست به تبانی مشترک زده و با دریافت رشوه کلان چشم به روی پرونده های قضایی … 

احسان بیدی سیاوش رستارانتقال ساکنان لیبرتی آری. فرار سران و به کشتن دادن اعضا خیر

مزدوران مجاهدین خلق به اروپا اعزام شدندعربستان مزدوران تحت تقیب پلیس بین الملل را از عراق به آلمان فراری داد

لینک به منبع

فرار چهارم سرکردگان فرقه رجوی

سایت ندای حقیقت – 27مرداد ماه 1395 برابر با 2016/17/8

فرار زبونانه سران فرقه رجوی با نام و پاسپورت جعلی ادامه دارد. سران خیانت کاری که قبل از اعضای اسیر و قربانی زیر دست به فکر نجات خویش هستند

اغلب این افراد چون محسن سیاهکلاه ، عذرا علوی طالقانی و سهیلا شعبانی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و انترپل قرار دارند ولی مامورین محلی آلوده و کمیساریای بدنام آمریکایی دست به تبانی مشترک زده و با دریافت رشوه کلان چشم به روی پرونده های قضایی آنها می بندند

کارنامه سیاه سران فراری بعدی به شرح زیر است:

محسن سیاه کلاه (صمد)محسن ( صمد) سیاهکلاه با نام جعلی حسین گلچیان و تحت تعقیب قضایی عراق

از سرکردگان قدیمی سازمان منافقین و هم دوره رجوی خائن که سابقه زندانی سیاسی زمان شاه را نیز یدک می کشد. همسرش شیوا صادق هم از سران رده بالای تشکیلات است.
خودش و برادرش حسین سیاهکلاه درعملیات های منجر به ترور برخی سران آمریکایی در زمان شاه شرکت داشته اند که بعدها سازمان منافقین برای نزدیکی به نیروهای آمریکایی در عراق منکر همه آن عملیات ها شد.

وی تحصیلکرده رشته مهندسی شیمی و متخصص در زمینه متفجرات بوده است . به همین خاطر یکی از سرکرده های تیم های خرابکاری و ساخت بمب انفجاری در سال 1360 و ظاهرا یکی از طراحان پشت صحنه ساخت بمب برای انفجار حزب جمهوری در سال 1360 هم بوده. او بعدها به خارج کشور گریخت و در طی دو سه دهه در کمپ اشرف از سران اطلاعاتی و از محافظین اصلی و نامحسوس رجوی بود. بشدت سابقه خود را مخفی و همواره در کنار رجوی دیده شده . او در طی یک دهه یکی از محافظین سری و طراحان حفاظت رجوی بوده است که همیشه در مقرهای مرکزی و نزدیک به او دیده شده است.

از خیانت های دیگرش مسئولیت بخش شنود درزمان جنگ تحمیلی ست : شنود يكي از منابع جاسوسي و كسب اطلاعات براي رژيم صدام حسين بود آنها شبكه هاي بي سيمي و مخابراتي ايران را در جبهه هاي جنگ مانيتور و شنود مي كردند . اعضاي سازمان در اين بخش ، پيام هاي رمز فرماندهان ارتش و سپاه را به دليل آشنايي به زبان فارسي و فرهنگ ايراني ، با رمز گشايي كشف مي كردند . سپس مسئول ستاد اطلاعات پيام هاي كشف شده را به مهدي ابريشمچي و نهايتاً در اختيار ارتش صدام حسين قرار مي داد . در سال 1366 مسئوليت اين بخش با محسن سياه كلاه از اعضاي مركزيت سازمان بود

مسعود جاباني عضو سابق فرقه ، درباره نوع روابط سازمان و عراق چنين مي نويسد :

” كشور عراق ، زمين و تداركات و تجهيزات نظامي و لجستيكي و هزينه ارتش آزاديبخش مجاهدين را تأمين مي كرد و در مقابل مجاهدين اطلاعات جبهه ها و تحركات نظامي ايران و شنود بي سيم ارتش ايران را به دولت عراق مي داد ….. اين عراق بود كه كاملاً سازمان را در خدمت خود گرفته بود . “

.. استخبارات عراق (سازمان اطلاعات نظامي) از طريق مهدي ابريشمچي ، پرسش هاي اطلاعاتي مورد نياز ارتش عراق را در مورد شناسايي محل پل ها ، تأسيسات آب و برق ، كارخانه ها و مراكز اقتصادي و نظامي ايران را به مسعود رجوي مي داد و سپس او نيازهاي اطلاعاتي استخبارات عراق را به ستاد اطلاعات سازمان ارجاع مي داد…

غذرا علوی طالقانیعذرا علوی طالقانی معروف به سوسن که با نام جعلی سوسن کلالی

فرار کرد. وی تحت تعقیب قضایی عراق است.

رئیس ستاد پیشین ارتش درهم شکسته رجوی و یکی از سرکردگان اطلاعات و امنیت فرقه و همسر ابراهیم ذاکری(فوت شده) ازفرمانده هان رده یک رجوی بود.

عذرا علوی طالقانی با سابقه مبارزه در زمان شاه و قدمت بیش از رجوی، یکی از قدیمی ترین زنان تشکیلات سازمان منافقین بوده است و تا سال 1364 دربالاترین رده قرار داشت ولی پس ازکودتای رجوی به رده های پایین منتقل شد چند سالی او را بصورت باسمه ای به عنوان رئیس ستاد ارتش معرفی کرده بودند ولی رجوی و مریم قجر از نگرانی برتری تشکیلاتی اش او را پس زده و دوباره به زیر کشیدند.

عذرا علوی طالقانی علیرغم ا طلاع از همه انحرافات تشکیلات و شخص رجوی و علیرغم فهم بسیاری از خیانت ها وکجروی های فرقه و پوشالی بودن مریم قجر، پا بر روی تمام سوابق مبارزاتی خود در زمان شاه گذاشت و به خفت و خواری بودن در تشکیلات رجوی تن داد و همچنان در رده های پایین اطلاعات و امنیت به مزدوری و کار برای رجوی مشغول است و چشم بر روی دانسته هایش بسته.

سهیلا شعبانیسهیلا شعبانی از سرکرده های بخش ضد اطلاعات و امنیت فرقه منافقین و تحت تعقیب قضایی عراق

سهیلا شعبانی یکی از مسئولین قدیمی تشکیلات منافقین در عراق میباشد که در طی سه دهه گذشته مسئولیت بخش های اطلاعاتی و امنیتی و بخش معروف به ضد اطلاعات را داشته است.
در واقع امر او یکی از سرشبکه های باصطلاح امنیتی منافقین است که در راستای کنترل های امنیتی رو به داخل تشکیلات ، سرکوب و به بند کشیدن هر چه بیشتر اعضای خود فعالیت می کند در قسمت ورودی کمپ اشرف بخشی به نام ضاد(ضد اطلاعات ) فعالیت می کرد که هر نفر ورودی قبل از واردن شدن به کمپ اشرف به دست این بخش مخوف سپرده و ارزیابی می شد.

دهها نفر در بررسی امنیتی توسط این مجموعه که بنا به تشخیص آنان مشکوک قلمداد می شد به سرنوشت های دردناکی دچار شدند. دهها نفر به زندان های داخلی رجوی سپرده و دهها نفر به زندان مخوف ابوغریب فرستاده شدند. و تعداد نامعلومی نیزبه دلایل شک ها ی امنیتی سر به نیست شده اند. که هیچ اطلاعی از سرنوشت آنان در دست نیست. هستند خانواده های بسیاری که فقط تا رفتن فرزندانشان به عراق و کمپ اشرف مطلعند و از ادامه آن مطلع نیستند خوش شانس ترین آنها کسانی بودند که بعد از زنده ماندن، سالهای سختی را در زندان ابوغریب گذراندند.

علیرضا صدر حاج سید جوادیعلیرضا صدر حاج سید جوادی

آقاي احمد صدرحاج سيد جوادي يكي از بنيانگذاران نهضت ايران و از اعضاي جبهه ملي و همچنين عضو كابينه بازرگان در ابتداي انقلاب بود.

حاج سید جوادی از جمله افرادی بود که به تور رجوی خورد و جز اولین نفراتی بود که عضو شورای ساختگی رجوی شد ولی به همان سرعت نیز از خوی انحصار طلبی و دیکتاتوری رجوی مطلع شد و از آن ائتلاف خارج شد سه نفر از اعضاي خانواده برادر آقاي حاج سيدجوادي، علي، عليرضا و شهرزاد از اعضاي رده بالای منافقین بودند. عليرضا از محافظين شخصي مسعود رجوي است و شهرزاد صدر از نزديكترين افراد نزديك مريم رجوي و براي يك دوره چهار ساله نيز مسئول اول شد و علي صدر نيز در جريان عمليات مرصاد كشته شد

یکی از شيوه هاي بسيار تنفرانگيز رجوی استفاده از اعضاي يك خانواده عليه همديگر است. اين شيوه قرون وسطايي هميشه مورد استفاده منافقین بوده است از جمله در مورد حاج سيدجوادي نيز از شهرزاد حاج سيدجوادي كه برادرزاده اش بود، استفاده شد. شهرزاد حاج سيدجوادي در مقاله اي تحت عنوان «عموجان فرومايه» كه دقيقا و بدون كم و كاست تحرير خود رجوي بود، آقاي حاج سيدجوادي را با ركيك ترين و كثيفت ترين القاب مورد توهين قرار داد.

عليرضا از فرماندهان ستاد حفاظت به دلیل توانمندی فیزیکی و قد بلـند، و نسبت فامیلی با مریم رجوی مهره سرسپرده و یکی از مردان حفاظتی درجه اول که حداقل در طی سه دهه گذشته مسئول حفاظت شخصی رجوی بوده است.

شیدا طاهری – زهرا مازوچیان – فرح فیروزمند- انسیه گلدوست – عصمت کارگرزاده – لیلا قنبری – فاطمه همافر- ثریا یزدان سپاس – میترا عمویی – حمیدرضا حکیمی طرقی معروف به عسگر
از فرماندهان ترور و مراکز نظامی آموزش تیم های عملیاتی و خرابکاری و عاملین سرکوب و بند کشیدن نفرات در فرقه رجوی و ممانعت از خروج ، ملاقات و تماس اعضا با خانواده ها و بستگانشان، از فرماندهانی که اصلی ترین کار آنها نگهداری و و نقشه جهت ممانعت از فرار اعضایشان بود!

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26354

ادامه فرار سران رده بالای فرقه رجوی از کمپ لیبرتی (+ اسامی صد تن دیگر از انتقالی ها) 

hamideh_Shahrokhi_Zahra_Alipourندای حقیقت، چهاردهم اوت ۲۰۱۶:… حمیده شاهرخی با نام جعلی زهرا علیپور  از اعضای قدیمی تشکیلات و یکی از عاملین  سرکوب در کمپ – تحت تعیقب قضایی عراق. در گذشته  فرمانده مراکز نظامی   و پشتیبانی  بوده و در عملیات هایی چون مرصاد و مروارید نقش مهمی داشته است . در عملیات  مروارید  فرماندهی یکی از  محورهای  جلودار حمله به شهرهای کردی نشین را بعهده داشت و … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمراز تروریستهای مجاهدین برملا شد (میثمی: رجوی را نمیدانم ولی سازمان مرحوم است)

لینک به منبع

ادامه فرار  سران رده  بالای  فرقه رجوی از  کمپ لیبرتی

ندای حقیقت – ۲۳مرداد۱۳۹۵ برابر با ۱۳ اگوست ۲۰۱۶

 در حالیکه هنوز بیش از هزار نفر در کمپ لیبرتی  باقی مانده اند. اکثر اعضای رده اول فرقه با ترس و وحشت و زبونی تمام   پیشاپیش  اعضا ،  و برخی با اسامی مستعار از منطقه ژئوپلتیک  و استراتژیک! فرار می کنند.

در حالیکه بیش از ۲۰۰ تن از مادران و پدران اعضای ساده و فریب خورده گروهک رجوی اخیرا به عراق سفر کرده و خواهان دیدار با فرزندان شدند  خانواده هایی که  بسیاری از آنان  بیش از دو دهه است موفق به دیدار و تماسی نشدند   اشک ریزان و با دلهای شکسته برگشتند و نه کمیساریا  و نه صلیب سرخ و نه عوامل و مسئولین عراقی کوچکترین کمکی به آن خانواده های دردمند ننمودند.

در عوض سران خیانتکار و مجرمی که نام آنها در لیست تحت تعقیب سازمان قضایی عراق قرار دارد. و رسما تحت پیگیرد قانونی هستند . با کمک  همان  مقامات آلوده عراقی و کمیساریا  و… دیگر عوامل دست اندکار که مانع ملاقات و حضور خانواده ها شدند. با کمک های پنهانی نیروهای آمریکایی  و دریافت  رشوه   های کلان  میلیون دلاری فراری شدند .

 اسامی برخی از مهمترین سران فراری به شرح زیر است:

سمیرا شمس

 ۱٫سمیرا شمس با عنوان پوشالی رئیس ستاد پشتیبانی  با سابقه شرکت در عملیات مروارید ( انتفاضه شعبانیه) و کشتار مردم کرد و دو دهه سرکوب اعضای اسیر در کمپ اشرف ولیبرتی ، ویکی از عاملین سرکوب نیروها و جلوگیری ازخروج اعضای ناراضی با کنترل های فیزیکی و امنیتی

حمیده شاهرخی

۲٫حمیده شاهرخی با نام جعلی زهرا علیپور  از اعضای قدیمی تشکیلات و یکی از عاملین  سرکوب در کمپ – تحت تعیقب قضایی عراق

 در گذشته  فرمانده مراکز نظامی   و پشتیبانی  بوده و در عملیات هایی چون مرصاد و مروارید نقش مهمی داشته است . در عملیات  مروارید  فرماندهی یکی از  محورهای  جلودار حمله به شهرهای کردی نشین را بعهده داشت و   فرمان کشتار صادر می کرد.  در کارنامه  سیاهش   بیش از  دو دهه است که بخش مغزشویی و آموزش  های فرقه ای  و سازماندهی افراد زیر نظر او کنترل می شود .طبق دستور رجوی و با کنترل ستاد وی  آموزش های مغزشویی و تکرار سخنرانی های رجوی بصورت مستمر در  جلسات اجباری یکان ها برقرار است و روزانه نیمی از وقت  نفرات  را با تکرار آموزش های فرقه ای و سخنرانی های رجوی  در یکان ها پر می میکنند.

مژگان محمد زمانی

۳٫مژگان محمد زمانی معاون پوشالی مسئول اول   و رئیس بخش باصطلاح اجتماعی عراق

اجتماعی  عراق در سازمان فرقه نام یکی از بخش های  محلی جاسوسی و خبرچینی  است که بواسطه آن از بین مردم عراق  به جذب مزدور و جاسوس می پردازند تا برعلیه کشور خود و به نفع فرقه   اقدام به خبرچینی و  جاسوسی  نمایند. در فاصله سال های ۲۰۰۲   تا ۲۰۰۹ ،  بعد از سقوط صدام سیستم اجتماعی عراقی بصورت گسترده ای برای کارهای خرابکاری،  ایجاد اغتشاش در روند صلح و تلاش برای براندازی حکومت وقت  کشور عراق فعال شد. در ابتدای کار  بیش از ۳۰۰ تا ۴۰۰شاخک اطلاعاتی  تحت پوشش نیروی جدید  عراقی ! جذب و در کمپ اشرف بحالت پانسیون  نگهداری می کردند  آنها   دوره های مختلف  آموزش های ایدئولوژی فرقه و جاسوسی  را زیر نظر اعضای سازمان  فرا گرفتند.  علاوه بر آنان نزدیک به  ۶۰۰  شاخک اطلاعاتی در شهرهای مختلف عرا ق  با تطمیع پول و حقوق بکار گرفته شدند.  پول های  کلانی که  از دارایی های بدست  آمده  از غارت   نفت درزمان صدام در اختیار رجوی بود و  هزینه جاسوسی می شد.  

پروین صفایی

۴٫پروین صفایی،  او  چندین سال رئیس بخش های مالی و پولشویی  فرقه بوده  است  و چندین سال هم بخش باصطلاح  کنترل تشکیلات را اداره می کرد. فرد پوشالی و کم سوادی که کارش را با اعمال دیکتاتوری و ایجاد رعب و  وحشت  هر چه بیشتر بر اعضا رده پایین به پیش  می برد  بدستور سیستم کنترل تشکیلات و مغزشویی فرقه  در تمام یکان ها  فرمانده دسته ها  میبایست  افرادشان را روزانه رصد کرده  و گزارشات روزمره از درونی ترین و شخصی ترین وضعیت افراد  را تهیه کرده و برای  سیستم تشکیلات بفرستند  تا مبادا حتی کسی کوچکترین گلایه و شکایتی داشته باشد و  نارضایتی ها از دید سیستم امنیتی  کنترلی فرقه دور بماند علاوه بر کنترل های  میدانی و گزارش گیری در جلسات  اجباری روزانه  هم بایست افکار و نظریات شخصی خود را بیان می کردند و برای عمل های انجام نشده ای که حتی از ذهن ها عبور کرده  نیز  تاوان  های سختی پس داده  و تنبیه می شدند

جواد قدیری

۵٫جواد قدیری با نام جعلی  (علی سعادت) گریخت

جواد قدیری از اعضای قدیمی و مهم سازمان و نفوذی در کمیته انقلاب مستقر در اداره دوم ارتش بود، بعد از یک سری  ترور ها  در  سال ۱۳۶۰ متواری شد و از کشور گریخت. وی همچنین در سرقت اسناد مربوط به کودتای نوژه نیز دست داشته‌است.

او پس از انقلاب توانست خود را در صف انقلابیون جا زده و یکی از مهره های کلیدی شبکه نفوذ منافقین گردد. مهدی منتظری رئیس سابق حفاظت اطلاعات ارتش درباره سوابق قدیری می گوید: « جواد قدیری یک آدمی بود که سابقه تشکیلاتی کار با مجاهدین خلق از قبل از انقلاب داشت. حتی زندان هم رفته بود و با [مسعود] «رجوی» هم بند بود و از نوچه‌های «رجوی» در زندان بود و جالب است که بعد از آزادی از زندان و جریانات انقلاب، یکدفعه سر از دستگاه اطلاعاتی در می‌آورد… «جواد قدیری» همان اوایل شکل‌گیری کمیته مستقر در اداره‏ آمد و … مشغول به کار شد… البته مسئولیت کمیته اداره دوم به عهده «جواد قدیری» نبود. بعد هم در کارهای اطلاعاتی که شروع شد و ستاد خنثی سازی کودتا تشکیل شد، «جواد قدیری» رفت و آمد زیادی پیدا کرد و وارد مباحث اطلاعاتی جدی شد.

گفته می شود جواد قدیری عامل انتقال دهنده بمب‌های ساخته شده از قسمت فنی سازمان به عوامل اجرایی از قبیل کلاهی و کشمیری بوده است. وی که تحصیلکرده دانشگاه صنعتی بوده است همزمان با این اقدامات به همراه محمد کاظم پیرو رضوی در کمیته اداره دوم ارتش حضور به هم می رساند و همزمان در کنار کشمیری مأموریت‌های حساس دیگری همچون مقابله با جنگ روانی منافقین را نیز بر عهده می‌گیرد    هم چنین گفته می شود جواد قدیری عامل اصلی بمب گذاری در مسجد ابوذر در مقابل مقام معظم رهبری در ۶ تیر ۱۳۶۰ بود. نامهای دیگر او محمد جواد قدیری مدرس و محمد جواد قدیری کفرایی است

فهیمه ماهوزی

۶٫ فهیمه ماهوزی یکی از فرمانده تانک های عملیات مروارید و یکی از  فرماندهان  ستاد  موسوم به  داخله ،  بخشی  که رو به داخل ایران به فعالیت های جذب  نیرو  ، پول ، جاسوسی و  اقدامات خرابکارانه می پردازد و در این راستا  افراد ناآگاه بسیاری را به استخدام درآورده و یا با فریب به عراق می کشاندند.  اکثر اهداف و فعالیت های این بخش از نظر مخاطبین و قربانیانی که به این سیستم وصل می شوند پنهان هست . گروه های متعددی که بصورت ناشناس و با فریب های حقوق بشری و عناوین کانون وکلا و مجامع حقوق بشری به مکان های مختلف در ایران زنگ زده و  افرادی را که  به تورشان می خورد  را  با تطمیع پول و پاسپورت و ویزای کشورهای مختلف   به کانال های خبری و جاسوسی  خود  تبدیل می نمودند وبرخی را  هم  با فریبِ بردن به اروپا اسیر کرده و به جهنم عراق و کمپ های موجود کشاندند. کم نیستند اعضایی که اینگونه گرفتار شده و به عراق کشیده شدند و دیگر راهی برای نجات خویش نداشتند.

فتانه عوض پور

۷٫ فتانه عوض  پور یکی از فرمانده هان  قدیمی نظامی و آموزش فرقه که در سرکوب و کنترل اعضا و نگه داشتن آنها در فرقه دست دارد. و سابقه شرکت در عملیات کردشی را هم در پرونده  خود دارد.

افسانه پیچگاه

۸٫ افسانه پیچگاه – از مسئولین بخش مالی و پولشویی فرقه در طی دو دهه

احمد حنیف نژاد

۹٫ احمد حنیف نژاد –با نام جعلی محمدعلی طاهری گریخت

    وی برادر محمد حنیف نژاد  است.  او یکی اعضای مرکزیت قدیم  و از سران به زیر کشیده توسط رجوی  می باشد – حنیف نژاد که سابقه ای بیش از رجوی و دوبرابر سران رده اول سازمان دارد. بعد از کودتای رجوی در سال ۱۳۶۸ از تمامی عناوین و مسئولیت هایش خلع شده و با تحقیر و اهانت های رجوی به  گوشه ای رانده شد و مانند سایر اعضا رده پایین  در امور ساده به کار گرفته می شود رجوی برای تحقیر بیشتر  و بی  ارزش  کردن  او دربرخی جلسات از او می خواست به زبان ترکی  نوحه سرایی کند .و لهجه او را مورد تمسخر و شوخی قرار می داد.

حسن حسن زاده محصل

۱۰٫ حسن حسن زاده محصل عضو ضد اطلاعات و بازجو و شکنجه گر فرقه –  با نام مستعار جلال و بام جعلی  نام ناصرالدین معصومیان …. فرار کرد.

 او در زمان شاه یک افسر بی رحم شهربانی بوده است . در دو دهه اخیر در درون سازما ن در قسمت ضد اطلاعات سازمان به شغل شریف ! پرونده سازی برعلیه نفرات مشغول است …

حسن حسن زاده محصل یک پروسه بعنوان فرمانده توپخانه کار کرده ولی ازدو دهه قدیم به ستاد امنیت منتقل شد و از آن زمان تا کنون به کار خیانت و وطن فروشی مشغول می باشد او یکی از نفرات کلیدی در قسمت ضد اطلاعات می باشد که به قول سازمانی در بخش ضد نفوذ کار می کند در سال ۷۳ یکی  از عاملین  اصلی و مسئول شکنجه و بازجویی نفرات بسیاری بوده است. و در آن جریان همراه با نادر رفیعی (متو فی) مسئول بررسی پرونده های کل نفرات بلحاظ چک امنیتی بوده است . شخصیت بسیار منفی در بین نفرات دارد و همه نفراتی که او را می شناسند و در پروسه زندان های ۷۳ به تور وی خورده اند ازش متنفر ند و دافعه زیادی نسبت به او دارند(درپروسه زندان های ۷۳ درون تشکیلات حداقل بیش از ۷ نفر جان باخته و یا مفقود شدند و صدها نفر زندانی و شکنجه شدند آقایان قربانعلی ترابی، جلیل بزرگمهر، فرهاد طهماسبی، الیاس کرمی ، حمزه حیدری ، پرویز احمدی، هودی … و علی خوشحال ، برخی از افرادی هستند که در زیر شکنجه در زندان های سال۱۳۷۳ بدست عوامل فوق کشته و سر به نیست شدند).

حسن محصل با انجام کارهای شکنجه و اطلاعات فروشی و خوش خدمتی هایش ارتقا رده پیدا کرده و به سطح فرمانده قرارگاه رسیده بود

او در کارنامه سیاه خود همکاری با افسران بعث عراقی را نیز یدک می کشد. در سال های سلطه صدام در کشور عراق مدتی در همکاری پنهانی با افسران استخبارات برعلیه اسرای وطن و در کنار افسران متجاوز به خاک میهنش وطن فروشی و خیانت بسیار نموده و آنها را در بازجویی و اذیت و آزار هموطنانش آموزش می داده است

محمد جواد برومند

 ۱۱٫ محمد جواد برومند جاهد اول معروف به حجت (با نام جعلی عباس نوذر افشار فرار کرد)

 او هم یکی از فرماندهان قدیمی  ترور و از  افسران ا اطلاعات   علمیات  محورهای نظامی با سابقه شرکت و فرماندهی در عملیات های مرصاد  و عملیات کردکشی موسوم به(مروارید) است . جواد برومند در عملیات مروارید  فرمانده یکی از مراکز حمله کننده به شهرهای خانقین و طوزخرماتو بود.

زهرا توکلی اشکزاری

۱۲٫ زهرا توکلی اشکذری معروف به نصرت

از فرماندها ن پشتیبانی مراکز نظامی در طی سه  ده از مسئولین ردیف اول

تشکیلات فرقه رجوی

احمد انتظاری

۱۳٫احمد انتظاری (با نام جعلی محسن محمودی)

یکی از فرماندهان قدیمی  ترور و از  افسران ا اطلاعات  و علمیات  محورهای نظامی با سابقه شرکت و فرماندهی در عملیات های مرصاد  و کردکشی موسوم به(مروارید) است . او نیز یکی از فرماند یکان های  حمله کننده به شهرهای خانقین و طوزخرماتو بود.

غلامحسین اسحاقی

۱۴٫ غلامحسین  اسحاقی یا غفور با نام جعلی غلامحسین عشقی

یکی از فرماندهان قدیمی  ترور و از افسران اطلاعات  و علمیات  محورهای نظامی با سابقه شرکت و فرماندهی در عملیات های مرصاد  و عملیات کردکشی موسوم به(مروارید)

محمد رضا محدث

۱۵٫محمدرضا محدث با نام های  جعلی حسن کیایی و  کیمیایی

محدث  یکی اززندانبان های بیرحم و شکنجه گر نفرات در سال ۱۳۷۳ می باشد و به  این ترتیب دست در خون اعضای قربانی شده در آن پروسه دارد .پس از آن دوره بود که  ارتقا رده بیشتری داشت ، محمد رضا محدث  چون غفور  از فرماندهان قدیمی  و از افسران ا اطلاعات  و علمیات  محورهای نظامی است و در کارنامه اش سابقه فرماندهی امور  امنیتی و مزدوری  دارد.  و هم چنین از فرماندهان شرکت کننده در عملیات کردکشی موسوم به مروارید می باشد.

حسینیه حق وردی

 ۱۶٫حسنیه حق وردی

 از فرمانده هان  سرکوب مراکز نظامی فرقه رجوی در طی دو دهه اخیر

و آنچه که محتوم است   با توجه به خبر قرارداد آغاز مذاکره  همکاری قضایی بین ایران و کشور آلبانی و استرداد مجرمین طبعا دشمنان مردم و جوانان ایرانی در هیچ کجای دنیا امنیت وآسایشی نخواهند داشت.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26268

فرار زبونانه عباس داوری و معصومه ملک محمدی و فرشته شجاع به کشور آلبانی 

 Abbas_Davariندای حقیقت، هفتم اوت ۲۰۱۶:… معصومه ملک محمدی و عباس داوری دو تن از سران قدیمی تشکیلات منافقین از ترس جان و نگرانی دستگیری زودتراز بسیاری از اعضا رده پایین بعلت عواقب سه دهه خیانت و جنایت به ملت عراق و ایران، بصورت زبونانه ای در بین تعدادی از زنان و دختران فرقه پنهان شده و از کشور عراق به سمت آلبانی گریختند. این دو بعلت شرکت فعال در عملیات کرد کشی (انتفاضه شعبانیه)… 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیفرار مفتضحانه زهره اخیانی دبیرکل باسمه ای فرقه، فرشته یگانه دبیربه اصطلاح شورا و … با نام جعلی به آلمان

لینک به منبع

فرار زبونانه عباس داوری و معصومه ملک محمدی و فرشته شجاع به کشور آلبانی

با همدستی کمیساریای آمریکایی و عوامل عراقی مزدور

سایت ندای حقیقت – ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ بربر با ۷اگوست ۲۰۱۶

معصومه ملک محمدیمعصومه ملک محمدی و عباس داوری دو تن از سران قدیمی تشکیلات منافقین از ترس جان و نگرانی دستگیری زودتراز بسیاری از اعضا رده پایین بعلت عواقب سه دهه خیانت و جنایت به ملت عراق و ایران، بصورت زبونانه ای در بین تعدادی از زنان و دختران فرقه پنهان شده و از کشور عراق به سمت آلبانی گریختند.

این دو بعلت شرکت فعال در عملیات کرد کشی (انتفاضه شعبانیه)/ روابط فعال جاسوسی با استخبارات و نیروهای بعثی صدام / قاچاق و تاراج نفت ملت عراق بیش از یک دهه است که در لیست تحت تعقیب قضایی کشور عراق می باشند و در هفته گذشته با کمک و تبانی نیروهای آلوده کمیساریا و عراق که مبالغ کلانی جهت رشوه دریافت کرده اند از عراق فرار کردند.

از جمله مسئولیت های معصومه ملک در عراق که مسئول روابط خارجی سازمان درعراق، را یدک می کشید اجرای ملاقات ها و معاملات انجام شده با دولت صدام حسین بوده است

اجرای پروژهای دخالت در امور عراق در ۱۰ سال اخیر، تلاش برای ایجاد تفرقه وبر هم زدن اوضاع داخلی عراق، ایجاد انجمن ها واحزاب پوششی ، بنام عراقی ها و حمایت از گروه های خاص تروریستی در عراق، حمایت از گروه تروریستی طارق الهاشمی ، تلاش برای سرنگونی دولت وقت عراق و اجیر کردن مزدور از جمله اقدامات خانم معصومه ملک محمدی در کشور عراق بوده است.

مسئولیت های تشکیلاتی وی در گذشته نیز عبارت بود از :

مسئول روابط خارجی درعراق که تمامی ملاقات ها ی تبادل اطلاعات و جاسوسی و معاملات که با دولت صدام حسین انجام می شد تحت نظر وی اجرا می شد.

و در سال ۱۳۷۰ یکی از فرماندهان ارشد کشتار کردها در خانقین، منطقه مرواید بود.

خانم ملک محمدی یکی از سران و شکنجه گران زندان های ۱۹۹۵ فرقه در قرارگاه اشرف نیز بود که بسیاری از اعضای ناراضی را بازجوئی و شکنجه کرده و یکی از قضات دادگاه هایی! بود که مسعود رجو ی برعلیه ناراضیان برگزار می کرد. نام این خانم در کنار یکی از مسئولین مرگهای مشکوک در درون سازمان مجاهدین برده می شود.

ملک محمدی در دهه ۶۰ در هنگام اقامت در پاکستان بدلیل اقدامات غیرقانونی تحت پیگرد قضائی دولت آنجا بودکه با اسم و پاسپورت جعلی عراقی از پاکستان به عراق گریخت

عباس داوری

عباس داوریعباس داوری با نام مستعار رحمان و راننده لوکوموتیو سابق در سال ۴۷ به عضویت سازمان در‌آمد در طول جنگ تحمیلی و درجریان مذاکرات خائنانه منافقین با سران حزب بعث، داوری وظیفه تبادل اطلاعات و دریافت وجه نقد را بر عهده داشت. بخش کوچکی از سوابق ننگین او بشرح زیر می باشد.

وی در حال حاضر مسئولیت کمیسیون کار شورای پوشالی منافقین را به عهده دارد و یکی از سران شکنجه و ارعاب در اردوگاه اشرف و پس از آن لیبرتی بود. عباس داوری نیروهای جداشده از فرقه را پس از شکنجه روحی و فشارهای بسیار، بنا به دستور سازمان، به سرویس‌های مخوف اطلاعاتی عراق تحویل می‌داده است. اکثر سرکوب‌ها در سازمان توسط وی اعمال می‌‌شود. داوری از مسئولان و برگزار‌کنندگان نشست‌های سیاسی و جلسات غسل هفتگی در بین اعضای سازمان بوده و در این نشست‌ها با نیرنگ و فریب، نیروهای فرقه را شست‌و‌شوی مغزی می‌داد و با فشار و زور، در جمع وادار به اقرار پنهانی‌ترین و خصوصی‌ترین نکات درونی و عقاید شخصی‌شان می‌کرد. عباس داوری نخستین مسئول رابطه فرقه با سرویس‌های اطلاعاتی عراق (‌مخابرات و‌…) است و هماهنگی و تحویل نیروها و اعضای جدا‌شده از فرقه را به زندان مخوف ابوغریب به عهده داشته است.

به همراه دو نفر فوق فرشته شجاع فرمانده مراکز پذیرشی و زنان جدید الورود نیز فرار کرد. او در نزد اکثر زنان و دختران و نیروهای جدید بشدت منفور می باشد و عامل به کشتن دادن بیش از ۶ تن از دختران و زنان در درگیری ۱۹ فروردین می باشد.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26246

فرار مفتضحانه زهره اخیانی دبیرکل باسمه ای فرقه، فرشته یگانه دبیربه اصطلاح شورا و … با نام جعلی به آلمان 

Mojahedin_Khalq_terrorists2ندای حقیقت، هفتم اوت ۲۰۱۶:… زهره اخیانی مسئول اول نمایشی  فرقه رجوی که در  شهریور ۱۳۹۰ به عنوان دبیرکل فرقه در لیبرتی گماشته شد  و فرشته یگانه  دبیر شورای باصطلاح مقاومت و تنی چند از اعضا رده بالایی  که در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و اینترپل قرار دارند یکی یکی از کشور عراق  فرار کرده یا در حال فرار می باشند . لازم به یادآوری است که این افراد با کمک  نیروهای آمریکایی و اروپایی … 

تروریستهای مجاهدین خلق در آلبانیعربستان مزدوران تحت تقیب پلیس بین الملل را از عراق به آلمان فراری داد

لینک به منبع

فرار مفتضحانه زهره اخیانی دبیرکل  باسمه ای فرقه رجوی با نام جعلی زهره اخویی و فرشته یگانه دبیربه اصطلاح شورای نمایشی مقاومت با نام جعلی نسرین صداقتی و ورود غیر قانونی  به کشور آلمان

سایت ندای حقیقت – ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ برابر ۶ اوت ۲۰۱۶

 به قرار اطلاع زهره اخیانی مسئول اول نمایشی  فرقه رجوی که در  شهریور ۱۳۹۰ به عنوان دبیرکل فرقه در لیبرتی گماشته شد  و فرشته یگانه  دبیر شورای باصطلاح مقاومت و تنی چند از اعضا رده بالایی  که در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و اینترپل قرار دارند یکی یکی از کشور عراق  فرار کرده یا در حال فرار می باشند .

 لازم به یادآوری است که این افراد با کمک  نیروهای آمریکایی و اروپایی و تهیه پاسپورت های جعلی زیر نظرآنها اقدام به خروج از عراق نموده و حق سکوت های کلانی نیز به عوامل عراقی و کمیساریای بدنام پرداخته اند. تاچشم خود را بر روی خروج قاتلین انتفاضه شعبانیه  و ۱۶ هزار ترور در ایران ببندند.

زهره اخیانی۱٫      زهره اخیانی با اعلام رسمی از سال ۱۳۹۰  ظاهرا مسئول (مترسک)اول تشکیلات عراق می شود. اما بدلیل طرح فرار سران رده بالا و وحشتی که قبل از همه  عاملین  جنایت و خیانت  را در بر گرفته  است ،حتی جرئت نمی کنند   زهره اخیانی را در لیست اعلام شده  اعضا قرار دهند و از سال گذشته با تبانی و رشوه های متعدد نامش را هم از لیست موجودین در عراق حذف می کنند واو هم  با پاسپورت و  اسم جعلی زهره اخویی  فرار را بر قرار ترجیح میدهد. و به کشورآلمان می گریزد.

از جمله کارهای ننگین  زهره اخیانی که مسئولیت بخش سیاسی را بعهده داشت.  ارتباط گیری با  نیروهای آمریکایی بود.  وی در طی اقامت آمریکایی ها  در عراق با تلاش های شبانه روزی از طریق مزدوران عراقی و سایر عوامل استخدامی به جمع آوری اطلاعات بر علیه اعضای سفارت و تاجران و سرمایه گذاران ایرانی پرداخته و تقدیم به سرهنگ وسلی مارتین سرکرده نیروهای  امریکایی در عراق  می نمود. هم چنین تحت سرپرستی او  در یک  اقدام یک لیست ۱۶هزار نفره  از ایرانیان  عادی مقیم عراق در شهرهای زیارتی و بغداد  تهیه شد  و به نیروهای آمریکایی  دادند. تا سرسپردگی بیشتر خود را ابراز نمایند. و بتوانند پوئن بیشتری برای ماندن در عراق بدست آورند. بدستور رجوی  زهره اخیانی درطی جلسات هفتگی  بخش سیاسی با امریکایی ها  می بایست   با ارائه اطلاعات  جمع  آوری شده  مبنی بر حضور گسترده ایرانیان در عراق  امریکا یی ها را مجاب کند که در عراق بمانند ومانع حضور نیروهای ایران در عراق شوند.

فرشته یگانه۲٫     فرشته یگانه دبیراعلام شده شورای نمایشی مقاومت رجوی با نام جعلی نسرین صداقتی  و رئیس و سرکرده بخش جنگ  سیاسی فرقه،  نیز همراه با زهره اخیانی فرار می کند.و به کشور آلمان ورود غیر قانونی دارد.

فرشته یگانه از سرکردگان رده اول  سازمان دروغ پراکنی و شانتاژ بر علیه جدا شدگان، مسئولین نظام ایران و مقامات متعهد عراق  است . اداره کننده سایت های بی محتوا و رجز خوان چون ایران افشاگر و آفتاب کاران و یک سری سایت ها و منابع جعلی نشر اکاذیب و دروغ با نام گروه های اروپایی که وجود خارجی ندارند. و هم چنین تهیه کننده برنامه هایی به نام پرونده  که  با هزینه های کلان جاسوسی و جان کندن های بسیار سعی می کنند اخبار دست چندمی را از افراد خود فروخته ای  بدست آورند و با پرداختن و تحریف  بعنوان خبرهای مهم جعل و نشر کنند. یکی دیگر از کارهای کثیف این بخش تهیه مقالات سخیف و منتشرکردن اسامی جدا شدگان با نسبت دادن توهین های بسیار و  منتسب کردن همه آنان به بخش هایی اطلاعاتی می باشد تا راه فرار و جدایی بقیه نفرات ناراضی را سد کنند.

اینگونه  است سرانجام  سران رده اولی که  طبق اعلام سایت های فرقه  که در زیر قید شده باصطلاح قسم هم خوردند که از تعهدات فرقه ای خود و اعضایشان حمایت کنند. پا به فرار می گذارند.

“دبیرکل جدید مجاهدین پس از انتخاب با دست گذاشتن بر قران سوگند خورد که به الزامات و تعهداتی که این مسئولیت به عهده‌اش گذاشته پایبند باشد و برای پیشبرد این مسئولیت همه توان خود را به‌کار بگیرد.”

Posted on سپتامبر ۶, ۲۰۱۱ by ashrafcamp

البته به حق هم همه توان خود را به برای فرار و جعل پاسپورت و اسم بکار گرفتند.

در ادامه   اسامی سایر اعضای رده بالا که بیشتر از همه در وحشت  بسر می برند و تلاش کردند با همین روش جعل اسم از عراق خارج شوند  منتشر می شود. تا کنون تعدادی به همین ترتیب  به آلبانی و یا آلمان و سوئد و نروژ فرارکردند.

حسن نظام الملکی۱٫ حسن نظام الملکی با نام جعلی علی اکبریان فرار می کند وی   از مسئولین  اطلاعات و اخبار و استخدام مزدوران و خبرچینان محلی در عراق بود ویکی از کارهای وی جمع آوری اخبار و اطلاعات نظامی از کشور ایران  و  عراق بوده است.  و در سال های گذشته علاوه بر فرماندهی در عملیات مروارید(کرد کشی) در طی دو دهه به کار شکنجه گری و اذیت و آزار افرادی که خواهان جدایی از تشکیلات بودند می پرداخت–  نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

فائزه محبت کار۲٫ فائزه محبت کار معاون دبیر کل و مترسک فراری بعدی  که با نام جعلی( طاهره زکیانی رود سری) در سری های اول انتقال به آلبانی در سال ۱۳۹۲ فرار کرد.

 اسمائیل مرتضایی۳٫ اسماعیل مرتضایی با نام جعلی امیر حسین خدیر از سران وفرمانده هان عملیاتی از جمله عملیات  مرواریدِ  که منجر به کشتار مردم کرد عراق در انتفاضه شعبانیه شد. نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.وی همچنین یکی از فرمانده هان مورد اعتماد رجوی است که مانع خروج بسیاری از اعضای ساده و فریب خورده سازمان می شد و با انواع ترفند های مغز شویی و تهدید آنها را مجبور به ماندن در کمپ می نمود. اوهم با نام جعلی فرار را برقرار ترجیح داد.

 محمود عطایی۴٫  محمود عطایی با نام جعلی حمید سلایی– از اعضای قدیمی و مرکزیت فرقه که توسط رجوی به زیر کشیده شد. او در گذشته فرمانده قرارگاه اشرف بود و یکی از فرماندهان اصلی عملیات فروغ و مروارید است که منجر به کشتار هزاران تن از مردم کرد عراق شد. (انتفاضه شعبانیه) و تحت تعقیب قضایی عراق است  

محمد حیاتی۵٫ محمد حیاتی با نام جعلی  ابوالحسین هادیزاده از اعضای قدیمی زمان شاه و البته به زیر کشیده شده است در اوایل تشکیل کمپ  ها در عراق  اوفرمانده قرارگاه  پذیرشی حنیف  بود و پس از کودتای رجوی در سال۱۳۶۷  به مدارج پایین تر تشکیلاتی  فرستاده شد اما  در طی سالهای اخیر او یکی از سرکرده های تیم های داخله رو به ایران بوده است . که برای جذب و به دام انداختن نیروهای جوان و بی تجربه در داخل کشور تلاش می کردند.   انها با فریب و وعده پول و پاسپورت و ویزای کشورهای خارجی  جوانان بی تجربه را  به دام های اطلاعاتی خود می کشاندند و دراین راستا تا کنون  افراد  زیادی را  اغفال  نموده و در سال های گذشته به کام فرقه کشاندند نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

ژیلا دیهیم۶٫ ژیلا دیهیم با نام جعلی پروین شفیعیان  که در طی سال گذشته  فرار کرده  از سرکردگان عملیات کشتار کردها در انتفاضه شعبانیه و  در طی یک دهه  فرمانده پذیرش  نیروهای جدید و  مسئول مغزشویی و نگهداری به اجبار آنان در کمپ بوده است نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

سیما جراحی۷٫سیما جراحی – با نام جعلی صغری شریعت پور سر دفتر و حفاظت رجوی در طی دو دهه

سیما وطنخواه۸٫  سیما وطنخواه رحمانی –  با نام جعلی فاطمه رحمانی مسئول گروه های حفاظتی  نزدیک رجوی در طی دو دهه

رقیه عباسی۹٫ رقیه  عباسی  با نام جعلی  رعنا عباسی فرمانده قرارگاه های عملیاتی و اعزام تعداد بسیار زیادی از تیم های عملیاتی خمپاره زنی در داخل کشور و از عناصر رده بالای تشکیلات نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

مریم حسن زاده۱۰٫ مریم حسن زاده کیانی–  با نام جعلی مریم کیانی یکی از فرمانده هان مراکز نظامی وبخش مالی و پولشویی فرقه و از عناصر رده بالای تشکیلات

فاطمه رمضانی۱۱- فاطمه (سرور) رمضانی – با نام جعلی  زهره پیرهاشمی  یکی از مسئولین بخش های سیاسی  در امور جذب نیروهای مزدور در کشورهای عربی از جمله سوریه و اردن که  برای انجام کارهای ایذایی و تبلیغاتی و عملیاتی در عراق  و ایران و تشکیل شبکه های اطلاعاتی  در کشورهای عربی منطقه  تلاش می کردند.  این امور  تحت مسئولیت او از کمپ اشرف هدایت شده و بوسیله حساب های  اینترنتی در اروپا ساپورت مالی کلان می شدند. نام وی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق ثبت شده است.

سپیده ابراهیمی۱۲٫ سپیده ابراهیمی یکی از سران گروهای حفاظت و انتظامات رجوی که سالهایی چند نیز فرمانده مراکز نظامی و بخش های جذب و اقدامات خرابکاری  رو به داخل ایران بوده است. و معاون اول سابق مریم قجر و تحت تعقیب قضایی عراق می باشد.

بخش دیگری از سران  رده بالا فراری که با نام های جعلی  بطور غیر قانونی به کشورهای اروپایی و آلبانی رفتند به شرح زیر می باشد.

جواد برایی – با نام جعلی  احمد طبا طبایی

محمدی سیدی کاشانی با نام جعلی  خسرو میر صادقی

آزاده خرسند با نام جعلی  مینا سپهری

جمیله فیضی با نام جعلی  آهنگ مولوی

مرتضی اسماعیلیان– ( با نام زنانه طناز حجتی امامی یکی از زنان عضو فرقه ساکن اروپا!)

حوری سیدی کمجانی –  با نام جعلی بهناز نیاکان

 اکرم شهرابی–  با نام جعلی نسرین فراهانی

امید برومند –  با نام جعلی مروان صمیمی فرد

حسام شهید زاده  –  با نام جعلی حسین حامدی  

علیرضا امام جمعه –  با نام جعلی رضا امامی

حسن  تقدیری–  با نام جعلی احمد کرمی جواد

سودابه رحمانیان  –  با نام جعلی سودابه صباحی        

افسانه اسعدی –  با نام جعلی سیماشعاعی

علی  خدایی صفت –  با نام جعلی علی نفیسی

 حسن عنایت –  با نام جعلی صادق حسن زاده  

مهناز شهنازی با نام جعلی ژینوس هاشمی مارال

و هم چنین تعداد دیگر نام های جعلی که با  کلاه گذاشتن بر سر عراق و کشورهای مقصد ،  و تبانی با کمیساریا و عوامل خود فروخته عراقی  فرار کردند به قرار زیر است

 فاطمه افتخار –  با نام جعلی  شهلا غفاریان

 زهره اسدی –  با نام جعلی  هوشنگ نژاد

مهین حری – با نام جعلی  پور صدیق

 صدیقه خدایی صفت – با نام جعلی  آذر نبوی

زهرا دارابی –  با نام جعلی  ملکیان

عاتقه خورسندی –  با نام جعلی  سارا خورسندی

زهرا دخت مسرور  –   با نام جعلی  سیما مسرور

سارا رضایی – نام جعلی می باشد

مهری سعادت –  با نام جعلی  زری رضایی

پروین سعیدی پور– نام جعلی می باشد

پروین شفیعیان – با نام جعلی  فرشته پوربخش

صغری صدوقیان زاده  – نام جعلی

فاطمه  غلامی – با نام جعلی  پروین نیکو کار

مهری فائقی  –   با نام جعلی  محبوبه جدی

 بتول قاسمی – نام جعلی می باشد

فاطمه گودرزی  –  با نام جعلی  مریم مظلومی

 الماس جوانپور  – با نام جعلی  فاضله جوانی

طاهره فارسی – با نام جعلی  طاهره پرسین              

علی نفیسی– با نام جعلی  علیرضا پورنفیسی

جاوید میردامادی – با نام جعلی  مسعود کلانی (مسعود کلانی مجری و گوینده مزدور فرقه که از سال ۱۳۸۲ در فرانسه می باشد)

نسرین نظری – با نام جعلی  اکرم برهانی مجد

مژگان همایون فر – با نام جعلی  مهدیه مشیری

مهین نظری – با نام جعلی  مهین سعید احمدی

مینا وطنی – با نام جعلی  ایران فتح الله

شوکت یغمایی – با نام جعلی  مریم صفوی زاده

بتول یوسفی – با نام جعلی  یوسفی زاده

(پایان)

*** 

http://youtu.be/NqorDCZGrRQ

The MKO, Fan club of Saudi Arabia (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیIranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)

مزدور مریم رجوی و اربابان صهیونیست The Israel Project Boosts An Iranian “Terrorist Organization” (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

*** 

چند مطلب پیرامون ملاقات فرمایشی محمود عباس و مریم قجر عضدانلو (+ اخبار اعتراض فلسطینیان)

Mahmoud Abbas Maryarm Rajaviمحمد ب، علیرضا نصراللهی، میر باقر صداقی و پیوند رهایی، ششم اوت ۲۰۱۶:… واقعیت امر بسیار بسیار فاجعه بار تر از آن چیزی است که سازمان در بیرون نشان میدهد. تشکیلات منتقل شده به آلبانی، در یک ساختمان بزرگ نگهداری می شوند که حتی بخاطر اینکه «دچار فاکت جیم» نشوند، شیشه های پنجره سا
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، ششم اوت ۲۰۱۶:… در ۲ هفته گذشته عده ای از اعضاء فرقه رجوی داعشی از کمپ لیبرتی عراق به کشور آلبانی اعزام شده اند که در میان این عده تروریستهای اموزش دیده گارد جمهوری عراق و فدائیان صدام نیز در لیست بودند . در لیست ۷۵ نفره ۲ هفته پیش اسامی تروریستهائی که در استفاده از سلاحه
 
 
 Hassan Danaeifarایرنا، پنجم اوت ۲۰۱۶:…  ‘حسن دانایی فر’ روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اطلاع داد که دولت عراق با همکاری سازمان ملل تاکنون ۶۵درصد عناصر گروهک تروریستی منافقین را از خاک خود اخراج کرده است و مابقی آنان تا ۴۵ روز دیگر از این کشور انتقال می یابند. وی افزود: دولت عراق از گذشته دنبال این بود که اعضای گروه