فرامرز دادرس: اولین عملیات برون مرزی ققنوس و مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

فرامرز دادرس: اولین عملیات برون مرزی ققنوس و مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

فرامرز دادرس کارشناس امنیت و اطلاعات3سایت خبری ایرانیان کانادا و امریکا، سی ام مارس 2019:… اولین عملیات مشترک ققنوس و مجاهدین: شکایت از اعضاء ایرانی کنگره کانادا به دلیل جمع آوری امضاء جهت پیگیری قضایی اختلاس گران متواری به کانادا، مرجان شیخ الاسلام آل آقا و محمودرضا خاوری./شایان معین یکی از شاکیان جزء کمپین یکی از نمایندگان ایرانی تبار پارلمان کانادا که گفته می شود هوادار سعودی ها و مجاهدین است به همراه یکی از کارگزاران انجمن تیرگان که توسط شریک مالی آقای خاوری حمایت مالی می شود در این شکایت سهیم بوده و از کنگره کانادا به اسم یک شرکت شکایت کرده اند تا بتوانند به اطلاعات محرمانه و شخصی اعضا دسترسی یابند.

هاشم خواستار جنبش معلمین مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم خیانت وطن فروشیچرا مافیای مجاهدین خلق برخی از فعالین مدنی را حمایت میکند؟!ا

لینک به منبع

فرامرز دادرس: اولین عملیات برون مرزی ققنوس و مجاهدین خلق/ شکایت از اعضاء ایرانی کنگره کانادا بعلت جمع آوری امضاء علیه آل آقا و خاوری

فرامرز دادرس کارشناس امنیت و اطلاعات3

ساعتی پیش جناب فرامرز دادس تحلیلگر مسائل امنیتی اطلاعاتی مطابق جمعه شب ها برنامه ی جدید خود را اجرا نمود. -فرامرز دادرس درموردمسئله به رسمیت شناختن الحاق بلندیهای جولان به اسرائیل توسط آمریکا به خطرات این تصمیم ترامپ برای ایران پرداخت و گفت: “…اول جولان و سپس کردستان و خوزستان و سه جزیره متعلق به …
ساعتی پیش جناب فرامرز دادس تحلیلگر مسائل امنیتی اطلاعاتی مطابق جمعه شب ها برنامه ی جدید خود را اجرا نمود.

-فرامرز دادرس درموردمسئله به رسمیت شناختن الحاق بلندیهای جولان به اسرائیل توسط آمریکا به خطرات این تصمیم ترامپ برای ایران پرداخت و گفت: “…اول جولان و سپس کردستان و خوزستان و سه جزیره متعلق به ایران… این خطر وجود دارد آقای ترامپ که مثل معاملات ملکی ها سرزمین های متعلق به دیگران را به خریداری مناسب می بخشد در پاینده سند کردستان یا خوزستان ما را نیز به بهترین خریدار بفروشد و به دیگری دهد.

فرامرز دادرس در ادامه به نقش مهم رسانه ها و روزنامه نگاران در تحلیل مسائل مهم اینچنینی پرداخته و گفت: اپوزیسیونها یا هیچ کدام از سران آنها و تلویزیونهای ماهواره ای و شبکه های لس آنجلسی نه تنها نسبت به رسمیت شناختن الحاق جولان به اسرائیل سکوت کرده اند بلکه بسیاری از جمله مجاهدین ابراز خوشحالی نیز نموده اند.

اولین عملیات مشترک ققنوس و مجاهدین: شکایت از اعضاء ایرانی کنگره کانادا به دلیل جمع آوری امضاء جهت پیگیری قضایی اختلاس گران متواری به کانادا، مرجان شیخ الاسلام آل آقا و محمودرضا خاوری./شایان معین یکی از شاکیان جزء کمپین یکی از نمایندگان ایرانی تبار پارلمان کانادا که گفته می شود هوادار سعودی ها و مجاهدین است به همراه یکی از کارگزاران انجمن تیرگان که توسط شریک مالی آقای خاوری حمایت مالی می شود در این شکایت سهیم بوده و از کنگره کانادا به اسم یک شرکت شکایت کرده اند تا بتوانند به اطلاعات محرمانه و شخصی اعضا دسترسی یابند.

فرامرز دادرس به شکایت تنظیم شده علیه اعضاء ایرانی کنگره ایرانیان کانادا پرداخت. وی با پرداختن به پرونده ای که اخیرا توسط سیستم قضایی ایران مطرح شد و طی آن روشن آقای جمشید برزگر مدیر بخش فارسی زبان دویچله وله فارسی (سردبیر پیشین بی بی سی) شریک تجاری آقای شیخ مهدی خلجی همسر مرجان آل آقا است گفت: این وظیفه روزنامه نگاران و رسانه هاست که به این مسائل بپردازند اما بنا به سکوت روزنامه نگاران من به این مسئله می پردازم؛ به گفته منبعی موثق اوضاء احوال روحی “آل آقا” اصلا خوب نیست و بر روی یک صندلی خیره نشسته است و به روانکاو مراجعه می کند و این شرکت مشترک آقای برزگر و خلجی به نام media aid foundation همانگونه که در برنامه ی قبل به جاسوسان روزنامه نگار پرداختم مشغول جذب خبرنگاران و فعالان سیاسی بوده است. این سازمانها ضد ایرانی هستند، من فقط نمی گویم ضد جمهوری اسلامی چراکه اعمالی که این سازمان ها در خارج انجام میدهند ضد مردم ایران هم هست؛ بعنوان مثال حامیان تحریم که من نام آنها را حامیان قحطی نهاده ام.

اکنون 5 نفر با پشت گرمی به نفراتی علیه اعضاء ایرانی کنگره کانادا شکایتی تنظیم کرده اند و دلیل آن جمع آوری امضاء جهت استرداد مجرمین بزرگ اقتصادی که در حقیقت منافع و منابع ایران را به سرقت برده اند می باشد. این 5 نفر به نامهای- مهردخت هادی، شایان معین، بابک پیامی، شهرام تابع محمدی و کامنوش شهابی- قبلا از اعضاء اخراجی همین کنگره هستند که به دلیل سوء استفاده از جایگاهشان در جهت اهداف اربابانشان اخراج شده اند. این چند نفر لایحه هایی را جهت تحریم علیه ایران به کنگره می برده اند و آقای فرخ زندی نیز کنار این 5 است.

شایان معین جزء کمپین یکی از نمایندگان ایرانی تبار پارلمان کانادا که گفته می شود هوادار سعودی ها و مجاهدین است به همراه یکی از کارگزاران انجمن تیرگان که توسط شریک مالی آقای خاوری حمایت مالی می شود در این شکایت سهیم بوده و از کنگره کانادا به اسم یک شرکت شکایت کرده اند تا بتوانند به اطلاعات محرمانه و شخصی اعضا دسترسی یابند.

جهت دسترسی به ویدئو کامل صحبت های جناب دادرس به لینک زیر مراجعه نمایید:

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پروژه-مجاهد-مخفی-و-روش-یک-کلاغ-چهل-کلاغ/

پروژه مجاهد مخفی و روش یک کلاغ چهل کلاغ (مجاهدین خلق و شبکه های اجتماعی)

مجاهدین خلق فرقه رجوی مریم رجوی مسعود رجویفرامرز دادرس، صفحه فیسبوک، دوازدهم نوامبر ۲۰۱۷:…  مجاهدین وقتی دریافتند که مردم ایران به گفته هایشان توجهی نمی کنند، پروژه مجاهد مخفی ! براه انداختند. به این ترتیب که چند تن ازاعضای سرسپرده خود را به عنوان اعضای جدا شده قلابی! در گوشه و کنار ماًمور کردند که به نوع زیرکانه از مواضع کهنه و پوسیده مجاهدین دفاع کنند. مجاهدین حتی با پرداخت پول، برای این … 

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

روش یک کلاغ، چهل کلاغ

فرامرز دادرس، صفحه فیسبوک
لینک به منبع

مجاهدین خلق فرقه رجوی شبکه های اجتماعیدوستان گرامی، به تازگی آمار اخبار جعلی و دروغ در صفحات فیس بوک، تلگرام و ….. دیگر شبکه های مجازی افزایش چشمگیری داشته است. این روش انتشار و پخش اخبار دروغ، بسیار زیرکانه و از سوی کسانی است که به پرورش اخبار به هدف دسترسی به اطلاعات آگاه می باشند و بطور دانسته صورت می گیرد و متاسفانه از سوی دو گروه از هم میهنان، دانسته یا ندانسته پخش می شود:

۱- ساده لوحان و زود باوران
۲- مغرضان و هدفمندان

خبرسازان که با آگاهی از خصوصیات فرهنگی و سنتی کهن ایرانیان، به قول معروف از روش ( یک کلاغ، چهل کلاغ) استفاده می کنند تا به بهترین روش ممکن بر روی افکار هم میهنان اثر بگذارند.

هدف از این اخبار جعلی به وجود آوردن؛ آشفته بازار! خبری است. متاسفانه همین اخبار جعلی منابع تفسیر و تحلیل متخصصین ! بسیاری از رسانه های ایرانی ؛ به اصطلاح لوس آنجلسی! می شود.

عملیات جعل! یکی از بخش های جنگ روانی! می باشد. هدف از این کار سرگرم کردن مردم و انحراف افکار عمومی از موضوعات واقعی و جدّی است. از سوی دیگر خنثی کردن تاًثیرات اخبار و اطلاعات بر روی مردم می باشد و به نوعی واکسینه! کردن مردم تلقی می شود.

این جریان هدایت شده از سوی سازمان های اطلاعاتی گوناگون؛ منجربه بی تفاوت کردن مردم و در نتیجه به ستوه آوردن آنان، خنثی سازی و در پایان اخته سازی ! مخالفین رژیم جمهوری اسلامی خواهد شد.

به یک نمونه از جعل خبر توجه کنید که در صفحات ایرانیان با هویت های جعلی پخش می شود.

امانوئل ماکرون :(موشک پرتاب شده ازسوی حوثی هابه ریاض، متعلق به ایران است، این موضوع نشان میدهد توافق هسته ایی با ایران باید متوقف شود.)

اصل خبر : ( ماکرون:خواستار گفتگو درباره برنامه موشکی ایران شد . با این همه او از حفظ توافق هستهای، برجام، با ایران دفاع کرد.) و خانم موگرینی، مسئول سیاست خارجی اروپا گفته است که نشانه هایی ا زحفظ برجام در واشنگتن دیده می شود.

با پخش اخبار جعلی قصد دارند یکبار دیگر مخالفین جمهوری اسلامی را امیدوار کنند که لازم نیست شما حرکتی علیه رژیم انجام دهید، بلکه مانند سی و هشت سال گذشته در انتظار سرنگونی رژیم به دست قدرت های خارجی در انتظار باقی بمانید.

پروژه مجاهد مخفی چیست ؟

فرامرز دادرس، صفحه فیسبوک
لینک به منبع

مجاهدین خلق فرقه رجوی مریم رجوی مسعود رجویمجاهدین وقتی دریافتند که مردم ایران به گفته هایشان توجهی نمی کنند، پروژه مجاهد مخفی ! براه انداختند. به این ترتیب که چند تن ازاعضای سرسپرده خود را به عنوان اعضای جدا شده قلابی! در گوشه و کنار ماًمور کردند که به نوع زیرکانه از مواضع کهنه و پوسیده مجاهدین دفاع کنند.

مجاهدین حتی با پرداخت پول، برای این جدا شدگان قلابی ! برنامه های تلویزیونی در رسانه های لوس آنجلسی اجاره کردند و جدا شدگان قلابی را با پرداخت ماهانه ! ماًمور مبارزه با ایران دوستان کردند که با انتشار شایعات و چرندیات ایرانیان وطن پرست را که چون خاری در چشمان رهبران مجاهدین بدون خلق فرو می روند، ا زسر راه کنار بزنند.
مجاهد مخفی ها از روی نظرات، کمنت ها و موضع گیری هایشان به آسانی قابل تشخیص می باشند. 
• اگر جایی دیدید یا شنیدید که از آمریکا، ترامپ، اسرائیل و نتانیاهو انتقاد می شود و کسی رگ گردنش برافروخته می شود آن شخص مجاهد مخفی است.

• آگر جایی دیدید و شنیدید که از عربستان سعودی انتقاد می شود و رگ گردن شخصی ورم می کند، او مجاهد مخفی است.
• اگر جایی دیدید و شنیدید که یک ایرانی با تجزیه ایران مخالفت می کند وشخصی رگ گردنش برای تجزیه متورم می شود او مجاهد مخفی است.
• اگر جایی دیدید و شنیدید که یک ایرانی از حکومت اسلامی انتقاد می کند و خواهان جدایی دین از دولت است و شخصی رگ های گردنش متورم می شود، او مجاهد مخفی است، چون مجاهدین طاقت انتقاد از حکومت اسلامی را ندارند و معتقدند که می خواهند جمهوری دموکراتیک اسلامی را بجای آخوند ها به مردم ایران قالب کنند. 
• اگر جایی دیدید و شنیدید که کسی از مراسم عاشورا انتقاد می کند و باز هم رگ های گردن کسی از شدّت تورم می ترکد، او مجاهد مخفی است، چون مراسم سینه زنی و قمه زنی رهبران مجاهد و اعضای آن با شکوه هر چه تمام تر هر ساله برگزار می شود.
• اگر جایی دیدید وشنیدید که کسی از فساد نهاد یا سازمانی بویژه فساد اخلاقی و مالی انتقاد می کند و کسی لال می شود و موضع گیری نمی کند، او مجاهد مخفی است، چون همه نوع فساد اخلاقی و مالی در این سازمان از اصول بنیادین می باشد.

• اگر جایی دیدید و شنیدید که کسی به سازمان مافیایی و عشیره ای مجاهدین انتقاد می کند و شخصی فریاد می کشد؛ افسوس که چرا مجاهدین به چنین روزی افتادند که هر کلاغی جرات عطر پاشی به آنان پیدا کند، آن شخص مجاهد مخفی است و بی شک مزدور ! دلاری و یورویی مجاهدین است.

دوستان گرامی محبت کنید و با ارائه آگاهی های خود این فهرست را پربار تر کنید.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31885

چرا از برگزاری ختم برای مسعود رجوی جلوگیری می کنند؟ آیا مسئله تقسیم ارث و میراث است؟

Faramarz_Dadrasفرامرز دادرس، صفحه فیسبوک، بیست و هشتم اکتبر ۲۰۱۷:…  در ژوئیه ۲۰۱۶، ترکی الفیصل، شازده سعودی که سال ها رئیس سازمان استخبارات عربستان سعودی بود در گردهمایی مجاهدین در حومه پاریس دو بار مریم رجوی را زوجه مرحوم ! مسعود رجوی نامید و به این وسیله مرگ مسعود رجوی را اعلام کرد. خلاف خواسته سرکردگان کنونی این گروه که مایلند مرگ رهبر تاریخ سازشان را پنهان نگهدارند،شماری … 

رجوی نفرات را در لیبرتی به قصد به کشتن دادنگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدمروری مختصر بر فرقه های مخرب کنترل ذهن (۱۰) – قسمت پایانی

لینک به منبع

چرا مسئولین سازمان مجاهدین از برگزاری مراسم ختم مسعود رجوی جلوگیری می کنند.

آیا مسئله تقسیم ارث و میرآث در کار است؟

مرگ مسعود رجوی توسط پرنس ترکی الفیصل عربستان اعلام شد

فرامرز دادرسدر ژوئیه ۲۰۱۶، ترکی الفیصل، شازده سعودی که سال ها رئیس سازمان استخبارات عربستان سعودی بود در گردهمایی مجاهدین در حومه پاریس دو بار مریم رجوی را زوجه مرحوم ! مسعود رجوی نامید و به این وسیله مرگ مسعود رجوی را اعلام کرد.

خلاف خواسته سرکردگان کنونی این گروه که مایلند مرگ رهبر تاریخ سازشان را پنهان نگهدارند،شماری از اعضای مجاهدین و همسران بیشمار مرحوم رجوی این حق را دارندکه در سوگ او عزاداری کنند و هر ساله مراسمی در بزرگداشت مرحوم متوفی برگزار کنند و بر پایه باور های مذهبی خود حتی به سینه زنی و زنجیر زنی بپردازند.

بجز باور های اسلامی و شیعه ، در فرهنگ ایرانیان عزاداری و بدرقه شخص متوفی از جایگاه ویژه آی برخوردار آست.
خاک سپاری، مجلس ترحیم، هفته، چهلم، سال و…از مسائل عادی بشمار می روند و در همه ادیان مراسم خاص خود را دارند.

سال ها است مسعود رجوی از انظار عموم پنهان است، و هیچ یک از اعضای این سازمان یارای پرسیدن در باره سرنوشت رهبر تاریخی خود را ندارند.

تا اینکه تابستان گذشته ترکی الفیصل یکی از منابع مالی سازمان مجاهدین در یک گرد همایی عمومی در برابر چند هزار شرکت کننده که اغلب آنان خارحی بودند ، مرگ مسعود رجوی را اعلام کرد.

حال پرسش آین است ؛ چرا سازمان مجاهدین از تایید سخنان ترکی الفیصل خود داری می کند ؟

چرا سازمان مجاهدین به خانواده مسعود رجوی ، فرزندش و همسران وی که همگی از اعضای این سازمان می باشند اجازه سوگواری نمی دهد ؟

آیا مسئله تقسیم ارث و میراث وی در کار است؟

می دانیم که کلیه اموال، املاک و میلیون ها دلار دارایی های سازمان به نام مسعود و بستگان وی می باشد.

در صورت اعلام رسمی مرگ مسعود رجوی دولت فرانسه و دولت هایی که اموال آین سازمان در خاک آنان واقع آست با بهره گیری از مالیات بر ارث می توانند مالیات کلانی از میلیون ها دلار از دارایی های مرحوم مسعود رجوی درخواست کنند.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/امروز-هر-کسی-میتواند-با-مایک-پمپئو-عکس/

امروز هر کسی میتواند با مایک پمپئو عکس بیاندازد الا مریم رجوی و مجاهدین خلقش

فرامرز دادرس، محمد سهیمی و الناز کیان، صفحات فیسبوک، پنجم فوریه ۲۰۱۹:… کجا هستند لابی های فرقه رجوی که میلیون ها دلار از فرقه رجوی پول گرفته اند ؟  این کار آقای پمپئو عالی بود ، آب پاکی را روی دست این انگل های اپوزیسیون قلابی ریخت. البته پیش از این خانم، رهبران گروه های تروریست و تجزیه طلب کرد با این آقای چاقالو ! عکس یادگاری انداختند. حالا پس از این هر … می تواند با پمپئو عکس بیاندازد … 

مسیح علینژاد جایگزین مریم رجوی شد مایک پمپئو و سازمان سیافکر می کنی چه کسی را داری گول می زنی آقای پمپئو؟ شرط بندی روی اسب مرده 

هر کسی میتواند با مایک پمپئو عکس بیاندازد الا مریم رجوی و سازمان پرافتخار مجاهدین خلقش

۱- کجا هستند مدعیان رهبری آپوزیسیون؟

فرامرز دادرس، صفحه فیسبوک، پنجم فوریه ۲۰۱۹
لینک به منبع

کجا هستند رضا پهلوی و مریم قجر ؟

کجا هستند لابی های فرقه رجوی که میلیون ها دلار از فرقه رجوی پول گرفته اند ؟

کجا هستند آن چهار صد ایرانی نما! که به کاخ سفید ، ذلیل نامه ! نوشتند و گفتند پول های ایران را مصادره کنید و به حساب شازده بریزید.

کجا هستند دیگر مدعیان رهبری اپوزیسیون؛ نوری اعلا ، نور یزاده و دیگر پفیوز زاده ها ؟

این کار آقای پمپئو عالی بود ، آب پاکی را روی دست این انگل های اپوزیسیون قلابی ریخت.

بروید گم شوید، بروید باز نشسته شوید، وگرنه جایتان در خانه سالمندان خواهد بود و یا پشت رسانه های لوس آنجلسی سکته خواهید کرد.

البته پیش از این خانم، رهبران گروه های تروریست و تجزیه طلب کرد با این آقای چاقالو ! عکس یادگاری انداختند.

حالا پس از این هر … می تواند با پمپئو عکس بیاندازد.

۲- ملاقات مایک پامپئو با معصومه علی‌ نژاد قمی در دنباله پروژه آمریکا برای “رهبر” تراشی برای ایران

محمد سهیمی، صفحه فیسبوک، پنجم فوریه ۲۰۱۹
لینک به منبع

دوستان سلام: چندی پیش در پستی اینجا نوشتم که دولت آقای ترامپ پروژه‌ای را برای “رهبر تراشی” برای ایران دنبال می‌کند. در آن زمان نوشتم که کاندیدا‌های این “رهبران” رضا پهلوی، منتظر السلطنه، معصومه علی‌ نژاد قمی یا همان مسیح علی‌ نژاد، و یکی‌ دو نفر دیگر هستند. به همین دلیل است که صدای آمریکا به هر دو امکانات گسترده داده است. امروز مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا، یعنی‌ همان کسی‌ که در سال ۲۰۱۴ پیشنهاد ۲۰۰۰ بمباران برای نابودی تمامی تأسیسات هسته‌ای و نظامی ایران را داد، و همان کسی‌ که چندی پیش گفت اگر مردم ایران قرار است گرسنگی نکشند رهبران آنها باید به حرف ما گوش کنند، با این خانم فرصت طلب، بی‌ دانش، و پر هیاهو دیدار کرد. در این ملاقات پامپئو به علی‌ نژاد تعهد آمریکا برای کمک به “مردم ایران” — بخوان اپوزیسیون قلابی — برای نیرومند تر کردن صدای آنها را تاکید نمود.

به نظر می‌رسد آمریکا “احمد چلبی” ایرانی‌ از جنس زن را در حال یافتن است. تو خود حدیث مفصل خوان از این مجمل.

۳- قبح وطن فروشی ریخته شده است

الناز کیان، صفحه فیسبوک، پنجم فوریه ۲۰۱۹
لینک به منبع

رژیم ایران کاری کرد، وطنفروشی که قبل از این عملی‌ بسیار شرم آور و چندش آور بود و در خفا صورت میگرفت، به یک عمل انقلابی‌ و افتخارامیز تبدیل شود، ببینید این موجودات بی‌ مقدار و فرصت طلب چگونه در کنار جنایتکارترین افراد ضدبشر با افتخار می‌‌ایستند و برای ملت ایران “آزادی” گدایی میکنند.!!!

گزارش سازمان سیا به کنگره جالب است که میگوید در ایران هیچ اپوزیسیون منسجم و قابل اتکا که در داخل ایران طرفدار داشته باشد موجود نیست و هیچکدام از مخالفان مقیم خارج هوادار لازمه در ایران را ندارند.!!، پس از این تفاله‌ها صرفا برای بالا بردن جو ایران هراسی، تحریم‌های بیشتر و فروش بیشتر سلاح استفاده میکنند …

(پایان)

*** 

مسیح علینژاد جایگزین مریم رجوی شد مایک پمپئو و سازمان سیا

فکر می کنی چه کسی را داری گول می زنی آقای پمپئو؟ شرط بندی روی اسب مرده

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران سایت آفتابکاران خائنین به ملت ایران انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

همچنین: