فرقه خشونت گرای رجوی و روز جهانی عدم خشونت

فرقه خشونت گرای رجوی و روز جهانی عدم خشونت

فرقه خشونت گرای رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سوم اکتبر 2021:… دوم اکتبر همه ساله که مصادف با زاد روز تولد مهاتما گاندی رهبر فقید هند هست توسط سازمان ملل متحد روز جهانی عدم خشونت نام گذاری شده است و توسط همه صلح خواهان جهان گرامی داشته می شود. در حالی که امروزه در جهان همه به‌ سمت راه حل های سیاسی و گفتمان و صلح و آرامش حرکت می کنند فرقه خشونت گرا و تروریستی رجوی مفقودالاثر که خودش را تنها آلترناتیو می داند علی رغم ظاهر سازی نه تنها هیچ اعتقادی به راه حل های سیاسی و گفتمان و انتخابات آزاد و دموکراسی و راه حل های صلح آمیز ندارد و حامیانش را سازشکار و خائن می داند بلکه همچنان پاشنه درش روی راه حل های خشونت و ترور می چرخد. فرقه خشونت گرای رجوی

فرقه خشونت گرای رجویاستراتژی ترور و خشونت جان مایه فرقه رجوی است

فرقه خشونت گرای رجوی و روز جهانی عدم خشونت 

دوم اکتبر همه ساله که مصادف با زاد روز تولد مهاتما گاندی رهبر فقید هند هست توسط سازمان ملل متحد روز جهانی عدم خشونت نام گذاری شده است و توسط همه صلح خواهان جهان گرامی داشته می شود. در حالی که امروزه در جهان همه به‌ سمت راه حل های سیاسی و گفتمان و صلح و آرامش حرکت می کنند فرقه خشونت گرا و تروریستی رجوی مفقودالاثر که خودش را تنها آلترناتیو می داند علی رغم ظاهر سازی نه تنها هیچ اعتقادی به راه حل های سیاسی و گفتمان و انتخابات آزاد و دموکراسی و راه حل های صلح آمیز ندارد و حامیانش را سازشکار و خائن می داند بلکه همچنان پاشنه درش روی راه حل های خشونت و ترور می چرخد و تنها راه حل را خشونت و ترور می داند و بدان اصرار می ورزد.

فرقه خشونت گرای رجوی

فرقه خشونت گرای رجوی

فرقه رجوی و بطور خاص مسعود رجوی رهبر مفقودالاثر این فرقه تروریستی در سی خرداد ماه سال شصت خورشیدی که اعلام مبارزه مسلحانه علیه انقلاب نو پای ضد سلطنتی مردم ایران را اعلام کرد خشونت گرایی را استارت زد و بعدش با رفتن به عراق در زمان جنگ ایران و عراق و پذیرش نوکری و مزدوری تمام عیار صدام حسین دیکتاتور سابق عراق و شرکت در این جنگ ضد میهنی و کشتن سربازان ایرانی در مناطق مرزی خشونت علیه مردم ایران را به اوج رساند. رجوی خائن توسط ارتش به اصطلاح آزادی بخش خودش که در حقیقت ارتش خصوصی صدام حسین بود تحت عنوان عملیات سرنگونی بیش از هفده هزار نفر از مردم بی دفاع و غیر نظامی ایران را کشته است و در این رابطه هزاران نفر از اعضای نگون‌بخت سازمان را هم به کشتن داده است.

مجاهدین خلق مبارزه مسلحانه و ممنوعیت بزرگداشت ترور

ابعاد خشونت در فرقه رجوی تنها به این خلاصه نمی شود بلکه رجوی بخاطر قدرت طلبی ها و هوس بازی های مفرط خودش خشونت علیه زنان در تشکیلات قرون وسطایی اش را تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیک که در حقیقت طلاق های اجباری بود را به اوج رساند. در این فرقه تروریستی و خشونت گرا خشونت جنسی با آزار و اذيت های جنسی علیه زنان و خشونت علیه کودکان با جدا کردن آنها از والدین و فرستادن آنها به عملیات نظامی و به کشتن دادن آنها و کلا خشونت علیه نیروهای معترض با زندانی و شکنجه و اعدام کردن به اوج رساند و رجوی با راه‌اندازی سرکوب و سانسور و خفقان شديد در تشکیلات استالینی اش  مرتکب نقض فاحش حقوق بشر و جنایت جنگی شده است و بایستی در یک دادگاه عادلانه محاکمه شوند و حساب جنایات و خیانت های بی شمارش را پس بدهند. اما علی رغم اصرار سران فرقه و بطور خاص رهبری اش بر روی استراتژی ترور و خشونت جالب اینجاست که خودش را حامی حق و حقوق اقشار مختلف مردم ایران و آزادی خواه و صلح طلب می پندارند و با ادعای مدافع سرسخت دمکراسی و آزادی خواهی و عدالت اجتماعی می خواهند برای مردم ایران صلح و آرامش و امنیت و عدالت اجتماعی را به ارمغان بیاورند. اما باید به این سران فرقه و بطور خاص رجوی ها گوش زد کرد که هیچ وقت از دهانه لوله سلاح بجای گلوله گل بیرون نمی آید و هیچ وقت یک گروه تروریستی که می خواهد به‌ وسیله آویزان شده و تحت هر قیمتی و با زور سلاح حکومتی را ساقط کرده و به قدرت برسد حاضر نیست که تن به انتخابات آزاد و دموکراسی و حقوق بشر و عدالت اجتماعی بدهد. بنابراین گروهی که معتقد به رسیدن قدرت بوسیله زور و اسلحه هست مسلما برای حفظ قدرت خودش بیش از پيش از زور و اسلحه استفاده خواهد کرد و هیچ وقت به دمکراسی و انتخابات آزاد تن نخواهند داد. 

بمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

مگر می شود که گروهی که رهبری اش نه تنها کوچکترین مخالفتی و انتقادی را از جانب هیچ کسی حتی از جانب اعضای سازمان بر نمی تابد بلکه منتقدان را تهدید به قتل می کند مدعی آزادی خواهی و دموکراتیک بودن باشد؟ و مگر می شود گروهی که به استراتژی ترور و خشونت اصرار می ورزد و بی دلیل برای رسیدن به قدرت خون می ریزد و در راستای رسیدن به اهداف شیطانی خود از کشته شدن نیروهای سازمان اش هم ابائی ندارد و نیروهای نگون‌بخت سازمان را مجبور به دادن امضای خون و نفس به خودش کرده است دمکراسی خواه و مدافع حق و حقوق مردم ایران باشد و برای شان آزادی و عدالت اجتماعی را به ارمغان بیاورد؟ و مگر می شود گروهی که نیروهای سازمان را برای آزادی مریم عضدانلو وادار به خود سوزی می کند آزادی خواه باشد؟ البته جواب در یک کلام منفی است چرا که افی هیچ وقت کبوتر صلح نمی زاید و يک گروه فرقه گرا که تنها به خشونت و ترور فکر می کند و از هیچ فرصتی برای اعمال خشونت دریغ نمی کند این گروه تروریستی تنها راه بقای حیات خوار و خفیف و خائنانه اش را ادامه استراتژی ترور و خشونت می داند و بس و دشمن سر سخت دمکراسی و حقوق بشر و صلح و آرامش هست و به شدت از انتخابات آزاد وحشت دارد و درست به همین دلیل ارازل و اوباش خودش را برای حمله به صف رای دهندگان می فرستد. اما باید به این رهبری گروه تروریستی رجوی یاد آوری نمایم که عصر خشونت گرایی به سر رسیده و جهان به سمت عدم خشونت گرایی حرکت می کند و نیروهای حامی خشونت به سمت فروپاشی و اضمحلال پيش می روند و درست به همین دلیل اصرار شما بر استراتژی شکست خورده خشونت و ترور هست که فرقه تروریستی شما در آستانه فروپاشی کامل قرار گرفته است. 

لینک به منبع

فرقه رجوی و خشونت – بمناسبت سالگرد خودسوزیهای 17 ژوئن 2003

فرقه خشونت گرای رجوی و روز جهانی عدم خشونت

***

سادیسم در اپوزسیون قلابی - منصور نظریسادیسم در اپوزسیون قلابی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اصرار-رجوی-بر-ترور-و-خشونت/

اصرار رجوی بر ترور و خشونت ، استراژی به گل نشسته

اصرار رجوی بر ترور و خشونت - علی جهانیعلی جهانی، وبلاگ آیینه، آلمان، بیست و سوم ژوئن 2021:… به نظر بنده این نشانه بارز بن بست استراتژیکی سازمان هست که دیگه به‌ آخر خط رسیده و هیچ راه برون رفتی از این بحران های لاعلاجی که دارد برای شان متصور نیست و  بقول معروف این استراتژی ترور و خشونت رگ حیات سازمان می باشد و بدون ادامه و اصرار بر این استراتژی شکست خورده و به بن بست رسیده نمی تواند به حیات خوار و خفیف و خائنانه اش لحظه ای ادامه دهد و تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش هم در حال فروپاشی کامل قرار گرفته است و با مشکل ریزش روز افزون نیرویی هم مواجه شده و این نمایش های تکراری و مضحک و مسخره و فیل هوا کردن ها نظیر هزار اشرف و هزار همردیف هزار زن شورای رهبری و کانون های شورشی و مؤسسان پنجم دردی از درد های بی درمان شان را حل نکرده. اصرار رجوی بر ترور و خشونت ، استراژی به گل نشسته 

اصرار رجوی بر ترور و خشونت - علی جهانیمجاهدین خلق ضد انقلاب و قهر مسلحانه ی انقلابی؟

اصرار رجوی بر ترور و خشونت ، استراژی به گل نشسته 

چرا فرقه رجوی همچنان بر ادامه استراتژی ترور و خشونت اصرار می ورزد؟

علی جهانی 2021

آقای علی جهانی

چهل سال از اعلام مبارزه مسلحانه توسط رهبری سازمان در سی خرداد سال ۱۳۶۰ خورشیدی می گذرد و این استراتژی ترور و خشونت در این مدت نه تنها هیچ دستاوردی برای پیشرفت اهداف سازمان فرقه گرای مسعود و مریم نداشته است بلکه حاصلی جز کشتار بیش از هفده هزار نفر از مردم بی گناه ایران اعم از سربازانی که در جنگ ایران و عراق حضور داشتند و دستفروشان تحت عنوان واهی سرانگشتان رژیم و ساکنان مناطق مرزی که آماج حملات خمپاره ای تیم های تروریستی اعزامی رجوی به داخل کشور در زمان صدام حسین دیکتاتور سابق عراق و کشته شدن هزاران نفر از نیروهای نگون‌بخت سازمان که یک قلم آن در عملیات به اصطلاح سرنگونی تحت عنوان فروغ جاویدان که بهتر است بگوییم دروغ جاویدان بیش از هزار و پانصد تن از اعضای سازمان کشته و مجروح و مفقودالاثر شدند. و نهایتا هم این سازمان و رهبری اش که برای سوار شدن بر جنگ ایران و عراق و گره‌ زدن استراتژی ترور و خشونت خودش به این جنگ به عراق رفته بود تا بقول خودشان در جوار خاک میهن و تحت حمایت های همه جانبه صدام حسین دیکتاتور سابق عراق راحت‌تر به اقدامات تروریستی اش علیه مردم ایران ادامه دهند با سرنگونی صدام حسین دیکتاتور سابق عراق رویا های رجوی مفقودالاثر هم بر باد رفته و خوابهای پنبه دانه اش آشکار گشت و بجای اینکه  بقول رجوی صلح بین ایران و عراق طناب دار رژیم ایران گردد منجر به سرنگونی رژیم صدام حسین گشته و بعد هم طناب دار رجوی مفقودالاثر و استراتژی ترور و خشونت اش تحت عنوان مبارزه مسلحانه گشت که در نتیجه با سقوط صدام حسین این پدر خوانده رجوی ارتش به اصطلاح آزادی بخش خلع سلاح گشت و بعد هم با خواست اکثریت مردم عراق به شکل مفتضحانه ای از عراق اخراج شده و به کمپی در تیرانا مرکز کشور آلبانی منتقل شدند.

حالا از این ارتش آزادی بخش شان که تا بحال توسط رهبری سازمان پنج بار تاسیس و منحل شده چیزی شبیه به یک خانه سالمندان باقی مانده است و سلاح و قرار گاه استراتژیکی اشرف و حتی لباس فرم خودشان را از دست داده اند. البته بقول خودشان الان کمپ آلبانی اشرف سه هست و در صدد هستند با نیروهای هوادار نداشته خودشان تحت عنوان اشرف نشان نان هزار خواهر شورای رهبری که همه شان هم همردیف مسؤل اول سازمان هستند هزار اشرف تشکیل بدهند و علاوه بر این کانون های شورشی که توهم و دروغی بیش نیست را هم یدک می کشند ولی نه تنها هیچ قدمی رو به جلو نداشته اند بلکه اکنون با بحران های لاعلاج تشکیلاتی و ریزش روز افزون نیرویی مواجه هستند و رجوی هم مفقودالاثر هست و مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی هم توان اداره يک تیم را هم ندارد تا چه برسد که بخواهد سازمان را رهبری و اداره کند. همه این واقعیت ها را سران فرقه رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو بهتر از هر کسی می داند. حالا سوال اساسی اینجاست که چرا علی رغم شکست استراتژی ترور و خشونت بعد از چهل سال همچنان روی آن اصرار می ورزند و هر وقت هم فرصت پیدا کرده اند مانند روز انتخابات  که به‌ مراجعه کنندگان به سفارت خانه های جمهوری اسلامی در کشورهای اروپایی که برای شرکت در انتخابات و رای دادن رفته بودند حمله ور شدند؟

تخم و ترکه رجوی ، مبلغان ترور و خشونت از کنار گود

به نظر بنده این نشانه بارز بن بست استراتژیکی سازمان هست که دیگه به‌ آخر خط رسیده و هیچ راه برون رفتی از این بحران های لاعلاجی که دارد برای شان متصور نیست و  بقول معروف این استراتژی ترور و خشونت رگ حیات سازمان می باشد و بدون ادامه و اصرار بر این استراتژی شکست خورده و به بن بست رسیده نمی تواند به حیات خوار و خفیف و خائنانه اش لحظه ای ادامه دهد و تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش هم در حال فروپاشی کامل قرار گرفته است و با مشکل ریزش روز افزون نیرویی هم مواجه شده و این نمایش های تکراری و مضحک و مسخره و فیل هوا کردن ها نظیر هزار اشرف و هزار همردیف هزار زن شورای رهبری و کانون های شورشی و مؤسسان پنجم دردی از درد های بی درمان شان را حل نکرده لذا تنها راه برای بقا و ادامه چند صباحی بیشتر عمر ننگین تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده شان مجبور شدند دوباره با اصرار بر سر این استراتژی ترور و خشونت اظهار وجود کنند و حتی پیه بی آبرو تر شدن خودشان را به جان خريده و به رای دهندگان در کشورهای اروپایی حمله ور شوند . اینطوری ماهیت خشونت طلبی شان در پس شعار های آزادی خواهی و حقوق بشری و مدره نمایی بیشتر برای همه از جمله شهروندان اروپایی آشکار تر گشت و این هم یک نمونه از خشونت طلبی سازمان به اصطلاح آزادی خواه و انقلابی بود که چهره واقعی خودشان را عیان کردند و مهر باطلی بود بر همه ادعاهای پوشالی و شعار های پر طمطراق سازمان نظیر اسلام انقلابی و اسلام بردبار و آزادی خواهی و مدافع حقوق بشر و دموکراسی عدالت اجتماعی و نشانه بارز بن بست رسیدن این گروه تروریستی و فرقه گرا می باشد که به آخر خط رسیده و به سیم آخر زده است. 

لینک به منبع

اصرار رجوی بر ترور و خشونت ، استراژی به گل نشسته 

***

اعتراضات مردمی مجاهدین خلق و زهر خشونتمبارزه از منظر رجوی و سازمان مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بن-بست-استراتژی-فرقه-رجوی/

بن بست استراتژی فرقه رجوی

بن بست استراتژی فرقه رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهارم دسامبر 2019:… واقعیت اینست که نه تنها همه این شعر و شعار پوچ و تو خالی است و همه این ادعا ها دروغین هست بلکه این خود سازمان تروریستی و فرقه گرای رجوی هست که هیچ آینده روشنی ندارد و در یک بن بست استراتژیکی برگشت ناپذیر و لاعلاجی گیر کرده است و نه راه برون رفت و نه راه برگشت دارد و الان هم در باتلاق کمپ کشور آلبانی تحت عنوان اشرف سه بد جوری گیر کرده است و با مشکل اساسی موج روزافزون ریزش نیرویی مواجه هست که بخاطر همین بن بست استراتژیکی گریبان گیرش شده که نه تنها راه برون رفتی برای سراان فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی متصور نیست بلکه آینده تیره و تاری برای سازمان رقم زده و این تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش را در آستانه فروپاشی کامل قرار داده هست. بن بست استراتژی فرقه رجوی 

بن بست استراتژی فرقه رجویخدابنده: استراتژی مجاهدین خلق دستورات کاخ سفید است

آینده و بن بست استراتژی فرقه رجوی

همانطور که در تبلیغات دروغین فرقه تروریستی رجوی مشاهده می کنید همچنان بقول معروف در روی یک پاشنه می چرخد و همچنان خود را تنها آلترناتیو می دانند و همچنان روی استراتژی ترور و خشونت تحت عنوان مبارزه مسلحانه پا فشاری و اصرار می ورزند و همچنان تحت عنوان مقاومت به دروغ مدعی آزادی خواهی و مدافع حقوق بشر و خواهان بر قراری عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی مانند حقوق زنان و جوانان و آزادی بیان و غیره هستند. و همچنین پیوسته شعار دروغین سرنگونی می دهد و وعده های تکراری سرنگونی نشخوار می کند حالا یک زمان که تحت حمایت همه جانبه صدام حسین دیکتاتور سابق عراق بود می خواست سرنگونی را با ارتش به اصطلاح آزادی بخش خود محقق کند و حالا هم که دیگه از آن ارتش به اصطلاح آزادی بخشش چیزی باقی نمانده می خواهد با کانون های دروغین شورشی این کار را انجام دهد.

اما  واقعیت اینست که نه تنها همه این شعر و شعار پوچ و تو خالی است و همه این ادعا ها دروغین هست بلکه این خود سازمان تروریستی و فرقه گرای رجوی هست که هیچ آینده روشنی ندارد و در یک بن بست استراتژیکی برگشت ناپذیر و لاعلاجی گیر کرده است و نه راه برون رفت و نه راه برگشت دارد و الان هم در باتلاق کمپ کشور آلبانی تحت عنوان اشرف سه بد جوری گیر کرده است و با مشکل اساسی موج روزافزون ریزش نیرویی مواجه هست که بخاطر همین بن بست استراتژیکی گریبان گیرش شده که نه تنها راه برون رفتی برای سراان فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی متصور نیست بلکه آینده تیره و تاری برای سازمان رقم زده و این تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش را در آستانه فروپاشی کامل قرار داده هست.

بله  دوستان گرامی سازمان و بطور خاص رهبری نا صالح اش بخاطر خیانت و  جنایات بیشمارش علیه مردم ایران و به سبب عدم استقلال سیاسی و همسویی کامل با آمریکا و متحدین منطقه ای اش نظیر عربستان سعودی و اسرائیل آینده اش را تیره و تار کرده و بی آینده گشته است و حال که این سیاست ضد مردمی اربابانش به شکست انجامیده است این سازمان که استراتژی اش روی همین سیاست های ضد ایرانی سوار کرده بود به بن بست کامل استراتژیکی رسیده است.

آینده و بن بست استراتژی فرقه رجوی

***

ترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجویترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجوی

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

Saudi_Arabia_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Terrorism_Financeوبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

از گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجویاز گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

همچنین: