فرقه رجوی بی وقفه مزخرف میگوید و تناقض سر هم میکند و دراخبار خود بیان میکند!

فرقه رجوی بی وقفه مزخرف میگوید و تناقض سر هم میکند و دراخبار خود بیان میکند!

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمراد، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و دوم دسامبر 2014:…  چند روز پیش داشتم به سیمای سراسر دروغ و تظاهر که تلوزیون رسمی فرقه مجاهدین است نگاه میکردم که این موضوع به ذهنم زد که کارشان بجایی رسیده است که سراسر اخبارشان را با دروغ و جعل خبر و البته خیانت و وطن فروشی آنهم فقط برای مصرف داخلی یعنی اینکه خبرها را فقط بخورد نیروهای خودشان میدهند. چرا که این ها از بس دروغ گفته اند …

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsدر زیر سایه ملکه تروریست ها!

مردان ما در ایران؟

لینک به منبع

فرقه رجوی بی وقفه مزخرف میگوید و تناقض سر هم میکند و دراخبار خود بیان میکند!

چند روز پیش داشتم به سیمای سراسر دروغ و تظاهر که تلوزیون رسمی فرقه مجاهدین است نگاه میکردم که این موضوع به ذهنم زد که کارشان بجایی رسیده است که سراسر اخبارشان را با دروغ و جعل خبر و البته خیانت و وطن فروشی آنهم فقط برای مصرف داخلی یعنی اینکه خبرها را فقط بخورد نیروهای خودشان میدهند. چرا که این ها از بس دروغ گفته اند کسی دیگر به حرف و خبرهایشان اعتمادی ندارد که بخواهد اخبارشان را گوش دهد!

از یکطرف درخصوص موضوع هسته ای که اکنون سالیان است که مسئولان دیپلماسی و دست اندرکار بدنبال حل و فصل عادلانه و قانونی آن با کشورهای 5+1 هستند میگفت: رژیم آخوندی بدلیل اینکه بقای خود را در داشتن بمب اتم میداند بدنبال آن است که به هر قیمتی شده است به بمب اتم دست یابد تا بتواند برای همیشه ادامه حکومت خودرا تضمین کند!از طرف دیگر میگفت بدلیل تحریمهایی که از سوی کشورهای غربی خصوصا امریکا نسبت به ایران وضع شده است باعث بی ارزشی پول رایج مملکت وگرانی و نارضایتی بیش از حد مردم و اعتراضها و تظاهراتهای پراکنده روزانه از سوی مردم در اعتراض به گرانی و … شده است! خب هر انسانی که فقط به این اخبار گوش بدهد این موضوع به ذهنش میزند که بدیهیست که اعتراضات خیابانی و روزانه و تظاهراتهای پراکنده بدلیل گرانی و تورم و… که فرقه رجوی در اخبار خود ایراد میکند که اگر و اگر و اگر واقعی و صحت داشته باشد که ندارد!! میتواند خیلی سریعتر برای یک حکومت ایجاد مشکل کند تا اینکه حالا یک روزی امریکا که بدجور در باتلاق عراق و افغانستان و …. مانده است بخواهد به ایران بدلیل اینکه ایران بر فرض محال بخواهد بمب اتم بسازد حمله کند! امریکایی ها بارها گفته اند که هدف ما براندازی نظام ایران نیست! ما بدنبال این هستیم که مطمئن شویم برنامه هسته ای ایران به بمب اتم منجر و منتهی نشود! پس هیچ دلیلی ندارد که ایران بخواهد برای حفظ نظام خود به بهاء اینکه با چندین کشور وارد جنگ شود به بمب اتم برسد! اما برای کسی چون من که بخوبی نقطه آغاز تمام این تناقضات را میداند واضح است که فرقه رجوی بدجور به ته دیگ رسیده است! آنها برای گرفتن گوشه چشمی از اربابان خود یعنی اسراییل و امریکا حاضرند دست بهر وطن فروشی و خیانتی بزنند باین خیال باطل که روزی تلاششان به حمله امریکا و متحدانش به ایران منتهی میشود و حکومت ایران به اینها میرسد! فرقه مجاهدین بشدت در توهم و تصورات پوشالی خود فرو رفته است! از دیگر موارد وطن فروشی آنها میتوان به دسیسه امریکایی- سعودی بر سر قیمت نفت اشاره کرد. هر انسان وطن پرست صرف نظراز اینکه طرف که باشد از ضرر کشورش تحت هر شرایطی ناراحت میشود. چراکه فشار مستقیمش به روی مردم کوچه و خیابان خواهد آمد! امریکا برای اینکه بتواند آنطور که خودش میخواهد برسر موضوعات درحال گفتگوبا ایران توافق کند با همکاری و هماهنگی عربستان سعودی قیمت نفت را به پایین ترین سطح خود کشانده اند تا با وارد کردن فشار به ایران که اقتصادش تا حدود زیادی متکی به فروش نفت است بتوانند امتیاز بیشتری در مذاکرات از ما بگیرند! اول اینکه این روشن است که به اقتصاد ایران پایین آمدن قیمت نفت فشار وارد میکند. بخصوص کشور ما که اکنون سالیان سال است که تحت تحریمهای ظالمانه امریکا و متحدانش است. اما بقول رییس جمهور ما هم این فشار را به فرصت تبدیل میکنیم! با تلاش بیشتر سعی میکنیم که با اهمیت دادن بیشتر به صادرات غیر نفتی این فشار را کمتر کنیم! حالا اینکارها و دسیسه چینی ها را دشمنان ما میکنند و قابل فهم است ولی این وسط چرا فرقه رجوی که نام خود را هم مجاهد خلق گذاشته است از این داستان اینهمه خوشحال است و مستمرا در اخبارش آنرا پشت سر هم مطرح میکند و ذوق میکند فقط و فقط به ماهیت ضد مردمی و عمق کینه و دشمنی که با مردم ایران دارند برمیگردد! چرا که آنها بهتر از هرکسی در اعماق قلب سیاه خود میفهمند که مردم ایران آنها را نمیخواهند و جایی در بین آنها ندارند!

همانطور که رهبری هم در فتوایی بیان کردند ما بدنبال بمب هسته ای نبودیم و نیستیم و نخواهیم بود! امریکایی ها باید بفهمند که بمب های اتمی ایران نه در نیروگاه های هسته ای اراک ونظنز و بوشهرو ………. بلکه در خیابانهای تمامی شهرها و روستاهای ایران است. هر ایرانی بدلیل ایرانی بودنش بدلیل اصالتش و به دلیل تاریخ و فرهنگ و ریشه ای که دارد قدرتی بسا بسا بیشتر از بمب اتمی دارد که شما آنقدر از آن می هراسید! دولت امریکا برای سرپوش گذاشتن بروی تضاد های درون کشورش که مستمرا به درگیری های خیابانی و هفت تیر کشی های روزانه در جای جای امریکا می انجامد ناگزیر است که بحرانهای درون کشورش را به کشورهای دیگر صادر کند این تاکتیکی لو رفته از سوی مقامات امریکایی است! درست مانند زمانی که بیل کلینتون باخانم مونیکا لوئینسکی رسوایی اخلاقی ببار آورد و برای منحرف کردن اذهان عمومی دستور حمله هوایی به بوسنی و هرزه گویین آن زمان را صادر کرد!

مراد

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
(پائولو کازاکا، آلجو ویدال کوادراس و استراون استیونسون هر سه بخاطر لابیگری برای تروریسم و رجوی کرسی هایشان در پارلمان اروپا را از دست داده اند)

بی آبرویی رجوی ها برای محکوم نکردن جنایات شدید اسرائیل به غزه


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14553

فرقه رجوی دشمن قسم خورده دانشگاه و دانشجو (بمناسبت ۱۶ آذر)

شهدای 16 آذرعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، ششم دسامبر ۲۰۱۴:…  از آن تاریخ به بعد این روز به عنوان “روز دانشجو” در تاریخ مبارزات دانشجویی به ثبت رسید. مسعود رجوی که به یمن خون هزاران شهید و از جمله شهدای دانشجو و پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران این فرصت را پیدا کرده بود که در صحنه سیاسی سری باز کرده و خودی نشان دهد به منظور جلب حمایت قشر دانشجو و در راستای پیشبرد اهداف …

شهدای 16 آذرشانزدهم آذر سالروز مبارزه با امپریالیسم یا فرصتی برای خودنمایی مجاهدین

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صداممجاهدین با پشتوانه ی امپریالیسم ، مدعی آزادیخواهی!! (رجوی بدنبال لوث کردن حرکت ۱۶ آذز)

لینک به منبع

فرقه رجوی دشمن قسم خورده دانشگاه و دانشجو

روز ۱۶ آذر۱۳۳۲ سه تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف؛ شریعت رضوی، قندچی، وبزرگ نیا در اعتراض به حمایت دولت آمریکا از سیاست سرکوب گرایانه رژیم وابسته به شاه وبه هنگام بازدید نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا از ایران هدف رگبار نیروهای سرکوبگر شاه در مقابل دانشگاه قرار گرفتند و با خون خویش سنگفرش های دانشگاه را رنگین کردند.

از آن تاریخ به بعد این روز به عنوان “روز دانشجو” در تاریخ مبارزات دانشجویی به ثبت رسید. مسعود رجوی که به یمن خون هزاران شهید و از جمله شهدای دانشجو و پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران این فرصت را پیدا کرده بود که در صحنه سیاسی سری باز کرده و خودی نشان دهد به منظور جلب حمایت قشر دانشجو و در راستای پیشبرد اهداف و مقاصد فرصت طلبانه سیاسی خود به محیط دانشگاه چنگ انداخت.

رجوی با عوام فریبی خاص خود از صداقت و کم تجربگی این قشر جوان سوء استفاده نموده و سعی کرد خود را در دانشگاه و دربین دانشجو یان بعنوان یک فرد مترقی وآزادیخواه جا بزند ، بخصوص اینکه بدلیل مشخص نبودن مرزبندیها ماهیت واقعی رجوی و فرقه وی برای آنها ناشناخته بود . در چنین شرایطی بود که انجمن های مختلف در دانشگاه ها شکل گرفت و رجوی با شیادی سیاسی خاص خود پروسه جذب دانشجو را آغاز نمود. صدها دانشجو را با فریبکاری به میتینگ های خود کشاند یا نشریه بدست بر سر چهارراهها و میادین عمومی به شکار دیگر نیروی جوان دانشجو که فاقد تجربه سیاسی بودند پرداخت . با شروع جنگ مسلحانه ازسوی وی بخش عمده ای از این نیروها که هنوز به ماهیت ضد دمکراتیک وخشونت طلبانه رجوی پی نبرده بودند در قالب تیم های تروریستی برای انجام ترورهای کورو کشتن حتی انسانهایی که نقشی هم درحاکمیت هم نداشتن سازماندهی شدند . با شکست مبارزه مسلحانه و فرار فرمانده عالی سیاسی نظامی به جبهه اورسوراواز نیروهای باقیمانده به منطقه کردستان و سپس به عراق انتقال یافتند وبا فراگیری آموزش های پیچیده ترور و بمب گذاری توسط نظامیان بعثی برای انجام ترور و بمب گذاری به ایران اعزام شدند. ترورهای کور، خمپاره باران اهداف غیر نظامی، بمب گذاری در میادین عمومی که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از شهروندان گردید و درنهایت شرکت درعملیات مشترک با ارتش عراق علیه مردم ایران وهمچنین انتفاضه مردم عراق بعنوان بخشی از بیلان کار نیروهایی بود که روزی در توهم بدست آوردن آزادی و رفاه و آرامش هموطنان خودبه دام فرقه رجوی افتاده بودند. دانشجویانی که روزی در سنگر دانشگاه در آرزوی گام گذاشتن در مسیر شهدای۱۶ آذر بودند تا چشم باز کرده خود را در قلعه الموت اشرف و در حصار دیوارهای بتونی و سیم خاردار و برج های سر به فلک کشیده مناسبات فرقه رجوی یافتند جایی که رجوی آن را به اصطلاح دانشگاه واقعی نامیده بود.

در دانشگاهی که درس اول آن ذوب شدن درمناسبات فرقه گرایانه رجوی و تهی شدن از هویت واقعی انسانی خود بود. دراین دانشگاه دانشجویان حق فکر کردن وانتخاب نداشتند واساتید مجرب دانشگاه رجوی برایشان تدریس میکردند که چگونه فکر کنند! وچه بگویند! وچه بخورند!چه بنویسند! چه بپوشند! وچه وقت بخوابند.!

آزادی عقیده وبیان درمناسبات فرقه رجوی به نوعی ضدیت ومخالفت با انقلاب ایدئولوژیک خود ساخته رجوی محسوب می شد وبه فردی که روی آن اصرار میکرد مارک فردیت وروشنفکر نما زده میشد!!

کلمات چرا؟ چگونه ؟چطور؟چه وقت؟ کلمات ممنوعه اعلام گردید ومرز سرخ مناسبات فرقه شمرده می شد!! واگر کسی جرات میکرد از این مرز سرخ ها عبور کند وبه ذهنش خطور میکرد که چرا وچگونه سالیان از بهترین روزهای جوانی اش را بدنبال یک هدف نامعلوم و تحت تاثیر تحلیلهای من درآوردی در یک بیابان خشک وسوزان و در محاصره سربازان تا دندان مسلح صدام سپری کرده می بایست در نشستهای وحشتناک “عملیات جاری” واحد پاس کرده و در دیگ های بقول رجوی صد درجه ای که حرارت آن پیوسته توسط چماقداران سرکوبگر رجوی بالا و بالاتر می رفت سوخته و ترم بگذراند. اگر به ذهن این دانشجویان بخت برگشته دانشگاه مسعود و مریم می زد که چرا و چگونه علیرغم گذشت بیش از ۳۰ سال هیچ خبر و اطلاعی از خانواده اش ندارد و تا چه وقت از یک تماس تلفنی و یک نامه به عزیزترین کسانش محروم است به اتهام وابستگی به خانواده که در فرهنگ لغات دانشگاه رجوی کانون فساد نامیده شده بود! مورد شدیدترین توبیخها قرار میگرفت و مجبور می شد که صدها گزارش غلط کردم نوشته و بخواند. اگر میپرسید چرا طلاق و اینکه جدا شدن زن و شوهرها چه مسئله ای را از مبارزه وسرنگونی حل می کند وتکلیف فرزندان خانواده بلحاظ عاطفی چه میشود به دریافت لقب “نرینه وحشی “از اساتید دانشگاه رجوی یعنی مهوش سپهری، مهدی ابریشمچی ، فهیمه اروانی ودیگر سرکردگان فرقه مفتخر می گردید و میبایست هفته ها در یک بنگال انفرادی قرنطینه می شد تا اثبات کند که این “نون وحشی “بوده که قصد سوراخ کردن انقلابش را داشته است.

نسل دانشجویی که روزی به منظور فریب و سوء استفاده از آنها سمبل مبارزه برای آزادی تلقی میگردید در مناسبات داخلی و نشست های انقلاب ایدئولوژیک رجوی بچه سوسول، تتیش مامانی و جوجه بورژوا لقب می گرفت!!. این چنین بود که رجوی این دشمن قسم خورده ی دانش و دانشگاه واژه دانشجو را نیز همانند آزادی، علم، عدالت، ترقی خواهی به لوث وجود نفرت انگیزخودش آلوده کرد و برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه و کیش شخصیت خود صدها دانشجو را فقط به دلیل اینکه می خواستند سرنوشت خود را رقم بزند و بنای مخالفت با فضای دیکتاتوری حاکم بر مناسبات او را گذاشتند به زندانهای ابوغریب فرستاد ، سربه نیست کرد و یا برای سالیان در مناسبات به اسارت گرفت و خیل دانشجویان جدا شده از فرقه رجوی بزرگ ترین دلیل برای اثبات این ادعاست که دانشجو و دانشگاه در فرهنگ رجوی محلی از اعراب ندارد. ولی بلاخره تاریخ وعبرت روزگار آن روی خودش را نیز به سرکردگان این فرقه نشان داد و به دنبال عقب نشینی مفتضحانه از کمپ بدنام اشرف سابق و انتقال نیروها به لیبرتی و به دنبال آن گشوده شدن قفل خروج نیروها ازعراق و گام نهادن برخی ازآنها به کشورهای آلبانی و آلمان عوامل فرقه که از صحنه اجتماعی و سیاسی ایران به کلی خود را حذف شده می بینند مذبوحانه بار دیگر تلاش می کنند چهره عوض نموده وبا دست زدن به تبلیغات گسترده درفضای مجازی ،دادن پیام های دروغین ومخفی شدن در پشت هویتهای کاملا مجهول بنام های دانشجویان دموکراتیک ،جنبش فعال دانشجویان زن و تشکل های بی نام ونشان در دیارفرنگ بقول خودشان کانونهای اعتراض و شورش در دانشگاهها را در سالروز۱۶ آذر سازماندهی کنند تا همانند دهه اول انقلاب از صداقت دانشجویان سوء استفاده نموده و به زعم خود بار دیگرآنها را جذب مناسبات فرقه کنند . غافل از اینکه دانشجویانی که طی این سالیان با ماهیت واهداف ضد دانشجویی این فرقه به خوبی آشنا شده اند آگاهتر از آنند که در حصارهای ذهنی آنها گرفتار آیند. یقینا ماهیت تروریستی وعملکرد این فرقه درخیانت به منافع خلق ومیهن و خوش خدمتی برای دشمنان مردم ایران آنقدر واضع وروشن است که دیگر هیچ دانشجویی تحت تاثیرشعارها وپیام های فریبنده سرکردگان فرقه منفور رجوی قرارنخواهد گرفت. سرکردگان این فرقه و شخص مریم رجوی درحالی عوامفریبانه وبا وقاحت تمام در روز۱۶ آذر دانشجویان را خطاب قرار داده و می دهند که در حال حاضر صدها دانشجوی سابق را در کمپ لیبرتی به اسارت گرفته و کماکان مانع ازخروج آزادانه آنها ازمناسبات فرقه درعراق می شوند و آنها را از حق تعیین سرنوشت خود که همانا حق انتخاب مسیر آینده زندگی است محروم نمودند . رجویها عملا در طی این سالیان نشان داده اند که دشمن قسم خورده دانشجو و دانشگاه هستند و برای ارضای منافع حقیرمادی و ادامه زندگی خفیف خائنانه خود حاضرند دهها نفر از همین دانشجویان را قربانی خود نمایند.

بنابراین در سالروز۱۶ آذر با صدای رسا باید به رجویها گفت ؛ که دانشگاه و دانشجو بیدار است و هرگز شعارها وپیام های دروغین خائنین ودشمنان قسم خورده مردم ایران نمی تواند آنها فریب دهد وامروز درس اول در محیط دانشگاه گفتن نه بزرگ به رجویهاست و آنها مبارزه بی امان افشاگرایانه برضد این فرقه تروریستی وضدمردمی را مبرم ترین وظیفه ملی و میهنی خود می دانند .

باردیگر درسالروز ۱۶ آذریاد شهدای قهرمان این روز حماسی راگرامی داشته وبرروان پاک آنها درود می فرستیم .

علی اکرامی

محمد حنیف نژادلاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی

***

همچنین:

مجاهدین خلق هم نوا با افراطیون غربی

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK Saddamمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم دسامبر 2014:… مخالفان حکومت ایران از جمله مجاهدین خلق و جنگ طلبان اسرائیلی – امریکایی سعی می کنند این حقیقت را نادیده بگیرند که برنامه ی تسلیحات هسته ای ایران اساساً داستانی ساختگی است که سازمان جاسوس

سخت ترین ضربه به فرقه رجوی با خروج نیروها از عراق

مراد، انجمن نجات، مرکز فارس، هجدهم دسامبر 2014:… شاید برای کسانی که از نزدیک فضای وحشتناک درون تشکیلات مجاهدین را تجربه نکرده باشند پی بردن به عمق ضربه ای که خروج حتی یک نفر از عراق به پیکر تشکیلا

تناقض حرف و عمل در خصوص ۱۶ آذر از فرقه رجوی

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمراد، انجمن نجات، مرکز فارس، هشتم دسامبر 2014:… این روزها که به برنامه های تلوزیونی فرقه رجوی نگاه میکنیم تماما در رابطه با روز 16 آذر است! فرقه کثیف مجاهدین وانمود میکند پنداری ذره ای از آن ظلم و ستمی که با نیروهایش در قرارگاه اشرف کرده است بیاد ندارد! مثلا از

همبستگی با زنان ساکن در قرارگاه های مجاهدین خلق

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، سوم دسامبر 2014:… 25 نوامبر، پانزدهمین سالگرد روز بین المللی حذف خشوت علیه زنان بود. خشونت علیه زن نوع وخیمی از نقض حقوق بشر است ولی متأسفانه از این مفهوم همواره در سازمان مجاهدین خلق سوءاستفاده شده است. تأثیرات نقض حقوق زنان شامل موارد سوءاستفاده ی