فرقه رجوی جداشدگان و خانواده ها را تهدید به مرگ می کند (+ تا کی حبس انفرادی)ا

فرقه رجوی جداشدگان و خانواده ها را تهدید به مرگ می کند (+ تا کی حبس انفرادی)ا

مریم رجوی مجاهدین خلق منتقدین را به مرگ و اعدام تهدید می کنندبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوازدهم اوت 2017:… تو رو خدا دیگه به اشرف بعدی تن ندید که ایندفعه بدتر از عراق به سرتون میارن. مگه نبود موقع موشک باران لیبرتی. خودم و نفرات میگفتیم “بخوره به سنگر ما راحت بشیم”. جان عزیزه، با عرض پوزش از دوستانم که هنوز در چنگال ضحاک اسیرن، حتی گوسفند هم وقتی میفهمه که میخوان بکشنش … 

کمپ تیرانا آلبانی مجاهدین خلق فرقه رجویخبر جدید: حصارکشی و زندان سازی جدید سازمان در حومه تیرانا!ا

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیاگر این اعتلااست، پس ارتجاع واضمحلال چیست ؟

*** 

ای خدا تا کی حبس انفرادی

نوشته ای از اکبر حسنی
لینک به منبع

الان شرایط بسا بیشتر برای کسانی که قصد جدا شدن دارند سخت تر و غیر انسانی تره. شرایط داخلی فرقه همینطوری غیر قابل تحمل هست که با پدیده سلول انفرادی به مراتب بدتر هم میشه.

یه روز گفتن که دیگه مثل قبل نیست که هر کس میخواد بره بیرون از این جهنم باید توی نشست جمعی بگه که میخوام برم بیرون. این مثلا نشست جمعی، چیزی نبود جز زیر فشار بردن نفرات و ترسوندن کسانی که حتی فکر بیرون اومدن از اون جهنم توی سرشونه.

تازه توی اون مثلا نشست، طرف رو زیر ماکزیمم فشار عصبی و روحی میبرن که شاید کوتاه بیاد. الان اون سازمان جهنمی حتی دیگه به همین هم راضی نیست. از نظر رجوی این هم هنوز کمه چون باید طرف رو برسونن به مرز جنون و خودکشی تا دست برداره.

این بود که فرقه رجوی دوباره به اصطلاح قرنطینه رو راه انداخت که تازه دو ماه بعد از اون نشست کذایی نفرات برن سلول انفرادی که برای کمترین چیزی التماس کنن. شما فکرشو بکنید برای چی آدمها فرار میکنن از توی فرقه.

اگر خیلی گل و بلبل بود که کسی نمیومد فرار کنه. اگه حتی لااقل شرایط الان کمی انسانی بود (گرچه تنها چیزی که توی فرقه ازش بویی نبرده اند انسانیت است)، افراد راحت میومدند بیرون و نیازی به فرار نبود.

الان به خدا روزهایی یادم میاد مثل ۱۹ فروردین یا ۶ و ۷ مرداد. با اینکه عراقی ها داشتند میکشند حرف دل بالای ۹۰% نفرات این بود که می گفتند “بمیریم از این وضعیت بهتر است”. روزایی رو یادم میاد که پشت سیاج اشرف قدم میزدیم و حرف این بود که “خدایا کی میشه این لعنتی ها برداشته بشن”؟

تو رو خدا دیگه به اشرف بعدی تن ندید که ایندفعه بدتر از عراق به سرتون میارن

مگه نبود موقع موشک باران لیبرتی. خودم و نفرات میگفتیم “بخوره به سنگر ما راحت بشیم”

جان عزیزه، با عرض پوزش از دوستانم که هنوز در چنگال ضحاک اسیرن، حتی گوسفند هم وقتی میفهمه که میخوان بکشنش یه تقلایی میکنه، اما ما حاضر بودیم بمیریم.

آهای مسلمون ها! آیا شنونده ای هست که به داد این آدمها برسه؟

باور کنید حاضر بودیم بمیریم از اون وضعیت راحت بشیم.

از خوانندگان محترم درخواست دارم یا از مسئولین محترم بنیاد خانواده سحر که قسمت‌هایی از حمله ۶ و ۷ مرداد رو بگذارید اگر امکانش هست که خوانندگان محترم ببینند که چطوری آدمها میرفتند جلو که با میله گرد به فرق سرشون بزنن که شاید راحت بشن از اون وضعیت.

این ایدئولوژی فرقه نبود که نفرات بخواهند “به خاطر یک مشت خاک یا چهار تا درخت” (داخل گیومه عین حرف مسعود رجوی بعد از تخلیه اشرف بود) بخواهند عزیزترین چیزشون رو یعنی جونشون رو بدهند.

نه عزیزان من، فقط و فقط برای این بود که از اون مثلا زندگی که به همه چیز شباهت داشت جز زندگی که در خور هیچ انسانی نیست پایان بدهند.
سخنی چند با دوستان در بندم

اینجا عراق نیست که فرقه بتونه ترکتازی کنه. اگر پای شما به اون اشرف برسه، چون دوباره به قول خودش چهار دیواری اختیاری، بدتر از اون بلاها سرتون میاد. پس زنجیرها را از ذهن و دست و پا پاره کنید. بیابید بیرون از اون جهنم که اگر برید توی اون اشرف بعدی باز بلایی از بلایی بدتر به سرتون میارن.

اکبر حسنی اسیر آزاد شده از فرقه رجوی در آلبانی

فرقه رجوی جداشدگان و خانواده ها را تهدید به مرگ می کند

“زالوصفتان تاریخ ایران”

مقاله ای از ایرج دادگر
لینک به منبع

پس از گردهمایی شکست خورده مریم رجوی و خیمه شب بازی سالیانه او در پاریس، فرقه ضدانسانی رجوی پرده ها را کنار میزند و در یک اقدام عجولانه و البته از فرط شدت فشارهایی که جامعه جداشدگان بر آنها وارد ساخته، اما شهامت بیان آنرا ندارد، به عقده گشایی و روکردن درون مایه کثیف و خائنانه خود از زبان اسیران دربند نموده و با  همان سناریویی که در هنگام پرداخت مستمری پناهندگی به جداشدگان آنان را وادار به نوشتن ندامت نامه و اعتراف نامه می نماید، دقیقا مشابه همان الگوی کثیفی که سالیان با آن از نزدیک آشنا بودم اما هیچگاه شرافت خودم را به آنان نفروختم و زیر بار زورگویی های آنان نرفتم، اینبار همین الگو را داخل مناسبات براه انداخته و حرفهای شخص مریم رجوی و مژگان پارسایی را از زبان اسیران میخواهد به گوش ما جداشدگان برساند.

در حالیکه اگر کمی بدان دقت و آنرا مورد کنکاش قرار دهید، اولا ملاحظه می کنید که در پهنه سیاسی آنهم در اروپای آزاد امروزی این نوع تهدید و این موضع گیری گاف سیاسی محسوب میشود و علی القاعده هر نیرویی آنرا فرو میخورد و برای سفید سازی خودش در عرصه بین المللی دم برنمی آورد، اما این فرقه آنچنان تو دهنی محکمی از جامعه جداشدگان در ماههای اخیر خورده است که دیگر قرار از کف داده و دست به خودزنی سیاسی میزند.

بالطبع چنین کاری و چنین اقدامی قطعا در روز موعود مورد دادخواهی و حسابرسی قرار خواهد گرفت، اما ضعف و سردرگمی سران و فرماندهان این فرقه از بعد از نقل و انتقال و آمدن به آلبانی آنچنان زیاد شده و آنچنان در منجلاب پلشتی و پلیدی شعارهای خود گیر کرده اند که چاره ای به غیر از اقدام به چنین موضع گیری هایی نداشته و ندارند.

حال شاید بپرسید موضوع چیست؟ من تنها به مطلبی که این فرقه دست به انتشار آن زد و تصویر اطلاعیه ای که عینا در آن درج نمود ارجاع میدهم و کاری به مواضع فرد مزبور ندارم، چراکه او هم دوست و هم رزم قدیمی خودم میباشد و خودم میدانم که برای خلاصی از دست این زالوصفتان چاره ای نداشته و ندارد. با این حال هم برایم خوشحال کننده بود و هم غم انگیز که این فرقه با همه دبدبه و کبکبه اش اما ملاحظه بفرمایید که درون مایه پلیدش چیست.

مریم رجوی مجاهدین خلق منتقدین را به مرگ و اعدام تهدید می کنند

این اطلاعیه نیروهای مقاومت فرانسه در جریان جنگ جهانی دوم علیه نیروی اشغاگر نازی است که با نمای طناب دار مزدوران نازی و وطن فروشان فرانسوی را تهدید به مرگ می کند.

در ادامه سوز وگذاز این فرقه نوشته است که نهایت سرنوشت تمامی جداشدگان این است و تلویحا بیان نموده است که هرجا که باشید طناب دار در انتظار شماست. حال بایستی به فرقه گوشزد نمود که این بازیهای بچه ترسان لااقل برای ما که تا همین دیروز کنار شما بودیم فایده ای ندارد. ما هم همانهایی هستیم که برعکس مژگان پارسایی و مریم رجوی که در هنگام موشک باران و بشکه های انفجاری در کاخها و سنگرهای بتونی خودشان بودند از خاکستر خودمان بلند شدیم و دیگر نخواستیم تن به زورگویی های شما بدهیم. شما که دم از جامعه بی طبقه توحیدی میزنید اما اکنون با سرقت پولهای جداشدگان برای جنگ طلبان امپریالیستی جشن برگزار میکنید، شما که در منشور به اصطلاح آزادی ایران فردا دم از ممنوعیت حکم اعدام میزنید اما گام به گام همچون تف سربالا یک به یک مجبور به بالا آوردن آنها میشوید و یکی یکی کتمان میکنید.

باید به فرقه گفت که مطمئن باشید پای شماهم که فردا به ایران برسد ما برخلاف شما بجای طناب دار تک به تک سران فرقه را به پای میز محاکمه عدالت خواهیم کشاند تا علاوه بر خیانت همکاری با دشمن متجاوز به خاک میهن و اقدام مشترک علیه مرزبانان و مدافعان کشور، پاسخگوی یک قلم مادران و خواهران داغداری باشید که این روزها در یک اقدام کثیف دیگر با آوردن عزیزانشان به مقابل دوربین تلویزیون دست به ترور شخصیت افراد میزنید.

پس مطمئن باشید آن روز دور نیست.

ایرج دادگر (تیرانا – آلبانی)

توضیح: این مطلب ناظر بر مقاله ایست که در سایت موسوم به “ایران افشاگر” متعلق به فرقه تروریستی رجوی درج شده است. در این مقاله جداشدگان و خانواده های اعضای فرقه رجوی که اولیه ترین حقوق انسانی آنان نقض شده با وطن فروشان فرانسوی که با نیروهای اشغالگر نازی همکاری داشتند مقایسه گردیده و عملا تهدید به مرگ شده اند. البته مصداق عینی این موضوع شخص مسعود رجوی است که با تشکیل ارتش خصوصی صدام حسین و همکاری با دشمن متجاوز به خاک میهن و جاسوسی و اقدام عملی علیه مدافعان مرزها، بارزترین نوع خیانت و وطن فروشی شناخته شده در تاریخ را نمایان ساخت که در هر نظامی مجازاتی به غیر از اعدام نداشته و ندارد. 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30819

پیروزی روز افزون یا شکست مفتضحانه؟

Albania_MEK_Rajavi_Maryam_Lostبنیاد خانواده سجر، تیرانا، آلبانی، یازدهم اوت ۲۰۱۷:… در صحبت با یکی از دوستان عزیزم که اکنون همچنان در درون فرقه میباشد اطلاع یافتم که شخص مریم رجوی مجددا کاخ خرابه خود در اورسورواز فرانسه را با فلاکت و روسیاهی ترک نموده و چند روز پیش به ناچار وارد آلبانی شده است. شاید بپرسید علت چیست؟ علت یک چیز بیشتر نیست. تاثیر جام زهر انتقال به آلبانی هر روز … 

گروگانهای مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی تیرانا آلبانی شرایط اعضا در داخل فرقه رجوی در آلبانی

پیروزی روز افزون یا شکست مفتضحانه؟

مقاله ای از ایرج دادگر
لینک به منبع

شکست مفتضحانه مریم رجوی تیرانا آلبانی

با سلامی گرم خدمت خانواده های گرامی

پیش بینی کرده بودیم و به شما قول داده بودیم که بنشینید و تنها اوضاع و احوال کشور آلبانی را رصد نمایید، ولی به واقع خود ما هم از زمان عقب افتاده ایم. سرعت تحولات آنچنان شتابان و سریع است که گوی سبقت را از ما که در قلب قضیه قرار داریم ربوده است.

طبق خبرهایی که از داخل تشکیلات جهنمی فرقه بدستم رسیده است، اوضاع و احوال تشکیلاتی فرقه آنچنان آشفته شده که کنترل از دست آنان خارج شده است. من وظیفه خود میدانم که موارد را جهت اطلاع به خانواده های دردمند و البته گرامی گزارش نمایم.

در صحبت با یکی از دوستان عزیزم که اکنون همچنان در درون فرقه میباشد اطلاع یافتم که شخص مریم رجوی مجددا کاخ خرابه خود در اورسورواز فرانسه را با فلاکت و روسیاهی ترک نموده و چند روز پیش به ناچار وارد آلبانی شده است.

شاید بپرسید علت چیست؟ علت یک چیز بیشتر نیست. تاثیر جام زهر انتقال به آلبانی هر روز که میگذرد بر این پیکره فرسوده و مندرس بیشتر بارز میشود و موج اعتراضات و درخواستهای جدائی از این فرقه روزانه فوران نموده است. لذا مریم رجوی به ناچار شخصا مجددا وارد کشور آلبانی شده و باز در این جا زمین گیر شده است.

در صحبت با دوست قدیمی خودم اینچنین بازگو نموده است که او شخصا و بدون واسطه و حضور فرماندهان نیرویی فرقه، نفرات را در ابعاد ده الی پانزده نفره صدا میکند و برایشان نشست میگذارد تا بلکه بدین وسیله بتواند خودش مستقیما تاثیر ایدئولوژیک یا همان مغزشویی نیروها را برعهده بگیرد و حتی با انتقاد نمودن از بعضی از فرماندهان نیرویی بدین وسیله با فرار بجلو سعی در تاثیر گذاری و جلوگیری از بیرون رفتن نفرات معترض نماید. غافل از اینکه تیک تاک ساعت هر روز که میگذرد به ضرر شخص خودش و سپس این بنای پوسیده میباشد. حتی در بعضی موارد وقتی نفرات اعتراض نمودند که چرا پول توجیبی اینقدر کم است و چرا اینقدر تحت فشار و کنترل هستند با وعده و وعید سعی در جمع و جور نمودن اوضاع نموده است.

داغ و درد اصلی اما از جای دیگری آب میخورد. حضور جامعه جداشدگان همچون جام زهر دیگری بر حلقوم شخص مریم رجوی در گرداب آلبانی ریخته شده است. او که با زورگویی تمام ابتدا دست به ترور شخصیت افراد جدا شده زد و در قدم بعد به قطع ظالمانه مستمری پناهندگی جداشدگان مبادرت ورزید، اکنون از غلط های خود صد البته پشیمان گشته است تا جاییکه اکنون مفتضحانه مجبور به بازگشت به آلبانی شده است.

آیا مریم رجوی همچنان از پیروزی روز افزون سخن خواهد گفت یا بالاخره به شکست مفتضحانه اعتراف خواهد نمود؟

ایرج دادگر (تیرانا – آلبانی)

*** 

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش تروریسم تهرانISIS Drew On MEK Expertise For Terror Attacks On Tehran (aka Mojahedin Khalq Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30797

اطلاعات تکمیلی از فرقه رجوی در تیرانا – مریم رجوی مجددا در آلبانی 

 بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هشتم اوت ۲۰۱۷:…  گفته میشود که مریم رجوی مقر به مقر افراد را صدا می کند و با وعده و وعید از آنان تعهد می گیرد. تاکنون برای هر مقر یک روز وقت گذاشته است و عجیب اینست که نشست ها را در تعداد ۲۰ الی ۳۰ نفر می گذارد که سابقه نداشته و بیانگر وخامت اوضاع در نظر اوست. تعداد کم در هر نشست برای این منظور است که بتواند تأثیر بیشتری بگذارد و  …

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

لینک به منبع

اطلاعات تکمیلی از فرقه رجوی در تیرانا

مریم رجوی مجددا در آلبانی

به دنبال درج مقاله “فرقه رجوی در گرداب آلبانی“، اطلاعات تکمیلی زیر از منابع متعددی بدست آمده است:

آخرین خبر بدست آمده از درون فرقه رجوی در تیرانا حاکی است که مریم رجوی مجددا به آلبانی آمده است. این سفر به صورت فوری و غیر مترقبه به دلیل امتناع تعداد کثیری از اعضا در نوشتن تعهدنامه و امضای سوگند نامه انجام پذیرفته است. ظاهرا وضعیت تشکیلاتی فرقه فوق العاده وخیم ارزیابی شده که مریم رجوی را مجددا به آلبانی کشانده است. خصوصا اینکه بازگشت او به فرانسه این بار می تواند با مشکلاتی همراه باشد.

گفته میشود که مریم رجوی مقر به مقر افراد را صدا می کند و با وعده و وعید از آنان تعهد می گیرد. تاکنون برای هر مقر یک روز وقت گذاشته است و عجیب اینست که نشست ها را در تعداد ۲۰ الی ۳۰ نفر می گذارد که سابقه نداشته و بیانگر وخامت اوضاع در نظر اوست. تعداد کم در هر نشست برای این منظور است که بتواند تأثیر بیشتری بگذارد و افراد را مجاب نماید که تعهد بدهند.

البته قدم بعد کشاندن آنان به مقر “اشرف ۳” است. همان جائی که خاطره هولناک اشرف در عراق را تداعی می کند و لذا افراد از رفتن به آنجا سر باز می زنند. همچنین خبر رسیده که تردد افراد به شهر فعلا برای شرکت در نشست ها ممنوع اعلام شده است و همچنین به شدت کنترل می شود که اخبار فرقه به بیرون درز نکند.

شنیده شده است که فرقه رجوی در محلی نرسیده به سیتی پارک در حومه تیرانا بین ۳۰ تا ۴۰ خانه را اجاره کرده و حدود ۴۵ نفر را ظرف مدت یک ماه به تدریج در این خانه ها مستقر نموده است.

هدف اصلی نشست های مریم رجوی در تیرانا و گرفتن تعهدنامه از اعضا برای آماده نمودن آنان اولا برای انتقال به محل جدید و ثانیا پذیرش موضوع جداشدن تعداد زیادی از اعضا می باشد که در کل دیگران شوکه نشوند.

همچنین اطلاع یافتیم که نشست های مریم رجوی هدف دیگری را هم دنبال می کند و آن تقسیم بندی اعضا است. در این نشست ها اعضا ارزیابی شده و به محکم، وسط، و شل تقسیم می شوند. احتمالا نقطه بعدی تقسیم بندی تشکیلاتی به نوعی است که کسانی که محکم هستند مراقب کسانی که شل شده اند باشند تا فرار نکنند چون اخیرا خیلی ها بدون اطلاع سازمان فرار کرده اند که موجب خشم و عدم رضایت سازمان شده است.

در هر صورت این تحرکات پیش زمینه انتقال به خارج از تیرانا و مقر جدید تلقی میگردد که به نظر می رسد سازمان همچنین خود را برای یک ریزش نیروی وسیع آماده می کند.

بنیاد خانواده سحر
تیرانا – ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

(پایان)

*** 

Elona Gjebrea_Maryam Rajaviایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30655

هراس رجوی از جریان جدائی در تیرانا (+ آدم های فضایی در آلبانی)ا

علی بابائی و حمید حقیقی، بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، اول ژوئیه ۲۰۱۷:… مردم تیرانا اصلا انگشت به دهان میمونند که اینا کیا هستند، از طرز لباس پوشیدن گرفته، از حالت راه رفتن و نگاه کردن به مردم و …. ، اصلا مال این دوران از حیات بشر نیستند و همین رو مردم تیرانا خوب گرفتند و فهمیدند و به همین خاطر به این آدم ها اینطوری نگاه میکنند، من خودم بارها شاهد این نگاه ها بودم، از طرفی باعث ناراحتی من میشد، که … 

سازمان مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقتبریک بجای تسلیت! (ادعاهای مضحک سران فرقه رجوی بعد ازاخراج خفت بارشان ازعراق)

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیراناپیروزی یا شکست مفتضحانه؟

هراس رجوی از جریان جدائی در تیرانا

نوشته علی بابائی، جدا شده در آلبانی

لینک به منبع

با عرض ادب و ارادت خدمت همه عزیزانی که دارید مطلب مرا می خوانید. از اینکه احساس می کنم کسانی این مطلب را خواهند خواند خیلی صفا میکنم، چون این احساس خیلی به حال من کمک میکنه.

رجوی و تشکیلات جهنمی اون رو باید به همه بشناسونیم.

در این مطلب میخوام برایتان از بیم و هراس رجوی بگم. میدونید که الان ما شاهد این هستیم که ظرف کمتر از یک هفته اخیر پنج نفر از سازمان جدا شدند. این کار در حالی صورت گرفته که اونا کاملا در شرایط اختناق رجوی بودند. حالا شما تصور کنید، تور اختناق رجوی پاره بشه و آدم ها امکان نفس کشیدن در خارج از تشکیلات رو داشته باشند. بخدا روزانه دسته دسته آدم ها از سازمان جدا میشند و به ما جامعه جداشدگان ملحق میشند، و من روزانه شاهد این هستم.

بطور خاص وقتی که آدم های این فرقه رو در سطح شهر میبینم، از سر و روشون میباره، که آدم ها دیگه از این سازمان و تشکیلات خسته شدند و دیگه نمیخواهند در سازمان بمانند، و رجوی از همین بیم و هراس داره که آمار جدا شدگان هر چه بیشتر بشه.

از من به رجوی نصحیت، لطفا گوش کن، دیگه اون دوران گذشت که تو آدم ها رو در یک محیطی مثل اشرف و لیبرتی، محصور کرده بودی و اجازه نفس کشیدن به اونا نمیدادی، گرچه میدونم الان هم در صدد این هستی که در اینجا هم، یک زندان مثل اشرف و لیبرتی برپا کنی، ولی کور خوندی، اینجا تیرانا است و نه بیابان های عراق که هیچ کسی اونجا به داد افراد نمیرسید، و هیچی نمیتونستیم بگیم و صدامون در نمی اومد.

حتی وقتی خانواده ها اومده بودند، به افراد جرات نمیکردی بگی که خانواده تون اومده، و حالا در اینجا ما اجازه نمیدیم که تو به اهداف شوم خودت برسی و اشرف دیگه ای درست کنی و افراد رو اسیر خودت بکنی.

دیگه اون دوران گذشت که با انقلاب باصطلاح مریم، افراد رو گول بزنی و اونا رو از زندگی کردن محروم کنی، در تیرانا، آدم ها واقعیت بیرون رو می بینند و به این میرسند که بله میشه انقلاب نکرد و خارج از سازمان، زندگی کرد، و ما برای اونا بزرگترین بینه و گواه هستیم و با دیدن ما در سطح شهر این انگیزه، بیشتر و بیشتر میشه.

متاسفانه بخاطر همین تو به افراد اجازه نمیدی که با ما حرف بزنند، حرف زدن که چه عرض کنم، حتی سلام بدهند، از چی میترسی؟ دقیقا از همین می ترسی که افراد با دیدن ما و حرف زدن با ما، آگاه بشند و از خواب غفلت بیدار بشند و به آینده خودشون فکر کنند، و دیگه به حرف های تکراری و یکبار مصرف تو گوش نکنند. میدونم که از این بیم و هراس داری، چون من به خوبی تو و انقلاب از دور مصرف خارج شده تو رو میشناسم.

خوانندگان عزیز ببخشید که وقت شما رو گرفتم، ولی نیازه که یک جا این حرفا زده بشه، چون رجوی و فرقه اش مطلقا همچین امکانی به آدم ها نمیدند که حرفا شون رو بزنند، بلکه تنها اجازه دارند به حرفای اونا گوش کنند و عمل کنند. ولی ما اجازه نمیدیم که این روند ادامه پیدا بکنه و با روشنگری، دست اونها را رو میکنیم، بیشتر از این وقت شما رو نمیگیرم، منتظر نوشته ها دیگر باشید ….

با تشکر و سپاس فراوان

علی بابایی- عضو جدا شده مجاهدین خلق، تیرانا

آدم های فضایی در تیرانا

مقاله ای از حمید حقیقی، جداشده در آلبانی

لینک به منبع

با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز و گرامی سایت سحر،

فکر کنم برای شما هم این عنوان جالب هستش، که منظور از آدم های فضایی چیه؟ و اینا کیا هستند؟ میخوام یک خورده برگردم به دوران کودکی، وقتی بحث از آدم های فضایی میشد، و بطور خاص وقتی در فیلم سینمایی میدید که یک سفینه از فضا بر روی زمین میشینه و یکسری آدم با لباس فضایی و اجق وجق از اون پیاده میشدند، برای همه خیلی عجیب و غریبه، حالا شما همین فضا رو داشته باشید و من شاهد همین حال هوا در تیرانا بودم و هستم که بطور واقعی همچین آدم های در اینجا هستند، که انگار از یک سیاره دیگه به تیرانا اومدند و شاهد نگاه مردم تیرانا با دیدن اینا بودم و این آدم ها رو، یک جوری نگاه میکنند که انگار آدم فضایی دیدند، ببخشید که این موضوع رو به این صورت مطرح کردم، منظور من از آدم های فضایی، ”مجاهدین خلق انتقالی به آلبانی”، که در تشکیلات جهنمی رجوی هستند، میباشد.

بطور واقعی وقتی اینا در بازار و سطح شهر بطور خاص شنبه ها که روز تعطیل اونا هست و شاهد این هستیم که اونا گله وار، در سطح شهر سرازیر میشند، برای کوهنوردی و رفتن به شهر و باصطلاح خرید و گردش… و در سطح شهر پخش میشند، مردم تیرانا اصلا انگشت به دهان میمونند که اینا کیا هستند، از طرز لباس پوشیدن گرفته، از حالت راه رفتن و نگاه کردن به مردم و …. ، اصلا مال این دوران از حیات بشر نیستند و همین رو مردم تیرانا خوب گرفتند و فهمیدند و به همین خاطر به این آدم ها اینطوری نگاه میکنند، من خودم بارها شاهد این نگاه ها بودم، از طرفی باعث ناراحتی من میشد، که چرا هنوز آدم ها اینطوری اسیر این دستگاه جهنمی مجاهدین خلق هستند؟ و کی میشه اینا از فضای مجازی و غیرواقعی خودشون، به دنیای واقعی و به زمین بیایند و واقعیت جهان بیرون خودشون رو ببینند و برای اون روز دارم لحظه شماری میکنم.

به نظر من اون روز دست یافتنی هست، به شرط این که ما حقایقی که با اون مواجه شدیم و میشیم رو برای بقیه بازگو کنیم، و نباید از این بیم و هراس داشت، چون تشکیلات جهنمی مجاهدین خلق اصلا خواهان این نیست که کسی در مورد اونا چیزی بگه و اتفاقا اونچه که به ما اعضای جدا شده برمیگرده، باید هرچی بیشتر این حقایق رو به گوش انسانهای آگاه و بیدار رسوند، که واقعیت تشکیلات فرقه رجوی چیه و چه بلایی سر اعضای خودش آورده و اونا رو کاملا از انسانیت خالی کرده و مثل آدم فضایی ها شدند و این خیلی تاسف بار است.

از اینکه به این واقعیت توجه کردید خیلی ممنونم و همچنان برای شما در مقالات بعدی، از موضوعات مختلف دیگه خواهم گفت…

حمید حقیقی – عضو جدا شده مجاهدین خلق تیرانا

***  

DURRES – MUXHAHEDINET IRANIANE MEK

https://youtu.be/QMF6vf417vI

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین (کیهان لندن)

اعتصاب غذا مریم رجویگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده (در دو قسمت)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq (MEK) presence in Albania highlights security risks for Europe

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30468

پس لرزه های ویلپنت (شدت گرفتن فرار از کمپ مجاهدین خلق، فرقه رجوی، در آلبانی)ا 

villepinte_MEK_Rajavi_cult_Franceبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  طبق خبرهایی که از دوستانم در درون فرقه بدستم رسیده است، در چند روز گذشته دو نفر از فرماندهان این فرقه بدلیل شدت فشارها و محدودیتهای روزافزون و نبودن کوچکترین روزنه امید، مقر فرقه را ترک کردند و بدون اینکه حتی اطلاع دهند صف خود را با فرقه جدا نموده و به دنیای آزاد قدم گذاشته اند، که از این بابت جای بسی تبریک … 

گزارش کمپ لیبرتی 6جامعه ۹ طبقه (+ داستانی از حامیان فرقه رجوی در عراق)ا

مجاهدین خلق فرقه رجوی در امریکارضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

لینک به منبع

« پس لرزه های ویلپنت »

نوشته ای از الف. دال. جداشده در آلبانی

با سلامی مجدد خدمت خوانندگان گرامی سایت سحر و خانوادهای ارجمند

پس لرزه های ویلپنت مریم رجوی مجاهدین خلق فرانسههمانگونه که از یکماه قبل پیش بینی کرده بودم، موج روز افزون نارضایتی و مخالفت در درون تشکیلات فرقه تروریستی رجوی هر روز ابعاد جدیدتری بخود میگیرد. گفته بودم که این روند نه تنها تمامی ندارد بلکه روز به روز اوج بیشتری خواهد گرفت.

خیلی جالب است که فرقه با وجودیکه از ماه ها قبل در تدارک برگزاری مراسم خودش بود و میلیون ها دلار هزینه کرد و انواع و اقسام لابی های جنگ طلب آمریکایی و صهیونیستی و وهابی و همچنین دانشجویان و پناهندگان خارجی را برای رونق بخشیدن به این گردهمایی پوشالی بسیج نموده بود، علی رغم اینکه با آوردن انواع و اقسام نفرات غیر ایرانی درصدد نشان دادن سیل جمعیت بر می آمد، علی رغم تمام اقدامات ضدانسانی و کثیفی که در آلبانی بر سر جداشدگان در می آورد، اما از قدیم گفته اند که خدایی هم آن بالا حی و حاضر هست و بقول معروف چوب خدا صدا ندارد و این روزها بخوبی شاهدش هستیم که چگونه پس گردن سران این فرقه را گرفته است.

فرقه ای که دم از گردهمایی بزرگ ایرانیان می زند و خود را نماینده برحق امام زمان میداند، فرقه ای که خود را صدای سرکوب شدگان میهن می نامد، خیلی جالب و مضحک و خنده دار است که چگونه ایرانیان از آن رویگران هستند و خود چگونه سرکوب کننده افراد و نیروهای خودش هست، بطوری که این روزها صحنه های جدیدی آنهم در اروپا – قدری توجه بفرمایید آنهم در خود اروپا – شاهدش هستیم که اکنون شرح میدهم:

طبق خبرهایی که از دوستانم در درون فرقه بدستم رسیده است، در چند روز گذشته دو نفر از فرماندهان این فرقه بدلیل شدت فشارها و محدودیتهای روزافزون و نبودن کوچکترین روزنه امید، مقر فرقه را ترک کردند و بدون اینکه حتی اطلاع دهند صف خود را با فرقه جدا نموده و به دنیای آزاد قدم گذاشته اند، که از این بابت جای بسی تبریک دارد.

همانطور که میدانید در این مدت شاهد افت روند گذشته خروج نفرات بودیم. دلیلش نیز همانگونه که قبلا توضیح داده بودم در قدم اول بدلیل همزمان شدن با ماه مبارک رمضان و دوم بدلیل بسیج تمام عیار فرقه بود که در آستانه برگزاری گردهمایی ویلپنت تمام تلاش خودش را با نیرنگ و فریب کرده بود تا مانع خروج افراد بشود و انواع وعده و وعیدها بر سر انتخابات ریاست جمهوری داده بود. اما همانطوری که به اطلاع رساندم اولین نفر بلافاصله بعد از اتمام مراسم از فرقه جدا شد و صف خود با فرقه را جدا نمود. سپس موضع گیری مطبوعاتی و سیاسی علامه حسینی از حامیان گذشته فرقه در پاریس بود که همچون سونامی بر سر فرقه خراب و آوار شد و اکنون نیز فرار این دو فرمانده دیگر که از فرقه خارج شده اند.

توجه میکنید که این فرقه در حضیض ذلت و انحطاط روزافزون دیگر در این روزها جای فراری برای خود پیدا نمی کند چراکه همگان به عینه و به چشم و در عمل می بینند که در آلبانی علیرغم زورگویی ها،  فشارهای روحی و قطع مستمری پناهندگی جداشدگان، اما آنچه که خود محکوم به آن است و از آن گریزی ندارد را تجربه می کند.

حال باید به فرقه و مشخصا شخص مریم رجوی گفت که اگر در تاریخ ملتها نمونه ای حتی یک نمونه  پیدا کردید که فرقه ای توانسته باشد تا به ابد اعضای خودش را با فریب ذهنی و شستشوی مغزی و کنترل فکری در حصار و چنگال خود نگاه دارد، اگر نمونه ای یافت شد که ناراضیان را تا ابد سرکوب نموده باشد، بی شک شما نیز نمونه دوم آن خواهید بود.

شما آنقدر در انحطاط روزافزون خودتان بسرعت پیش میروید که حتی اکنون نیز نمی خواهید دست از حماقت خود بکشید. این فریضه و رسالتی است که صد البته بر عهده ما خواهد بود تا کوس رسوایی تان را عالم گیر نماییم .

الف. دال. (تیرانا – آلبانی)

***

کمپ تیرانا آلبانی مجاهدین خلق فرقه رجویخبر جدید: حصارکشی و زندان سازی جدید سازمان در حومه تیرانا!ا

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیپیامی به دوستان در زنجیرم در فرقه رجوی

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش تروریسم تهرانISIS Drew On MEK Expertise For Terror Attacks On Tehran (aka Mojahedin Khalq Rajavi cult)

همچنین:

 •  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… چقدر هی اراجیف گفتید. سر داشتن هوادار و نیرو در داخل بقول یکی از دوستام که میگفت طرف توی دستشویی خونشون عکس رجوی رو میزنه صد بار هم از زاویه های مختلف عکس میگیره بعد چند بار هم شما دست کاریش میکنین اون وقت میشه ” فعالیت یگ

   Camp Ashraf 90بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما در آرامش بودیم که به ما ابلاغ شد که نیروهای عراقی را با تیر کمان و فلاخن بزنید. من که خودم برای دوستم سنگ آماده میکردم و او با فلاخن میزد خودم هم ناراحت بودم که اینها که حمله نکردند و آرام آنجا ایستاده اند این چه کاری است ما میکنیم؟ این چه دستوری است؟ با این کار

  محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… آقایان سیاوش سیفی و محمود ممبینی که هر دو از فاز سیاسی همراه تشکیلات سازمان بودند روز چهار شنبه ۲۱ تیر ماه ( ۱۲ ژوئیه ) از مقرهای فرقۀ رجوی در آلبانی فرار کرده و از این فرقه اعلام جدایی کردند …. روی پای خود و مستقل بودن سخت است اما برخلاف آنچه که سران فرقه می گویند تا به حال 

  Iranpour-MKO-MEK-Albania-march20171نیم نگاه، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  باز فرقه‌ی رو به نابودی رجوی‌ها در اقدامی مذبوحانه و نابخردانه و از سرِ ناچاری و تحت فشارِ ریزشِ بسیار نیروهای فریب‌خورده در خاک آلبانی، با انتشار بیانیه‌ای دروغین منسوب به عزیزِ رشید و زیبا و هنرمند و بهتر از جانمان محمد‌رضا ایران‌پور سعی در تخریبِ شخصیت خو

  Elona Gjebrea_Maryam Rajaviپیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در کشور دموکراتیک شما ، هنوز این کمپ نشینان ، حق تماس با خانواده های خود وحق ملاقات  با آنها را ندارند ورهبری سازمان صراحتا گفته است که شما خانواده ها ، تنها بانفی دولت قانونی خود و قبول بی چون وچرای شعارهای ما ، میتوانید  که با عزیزان خود درآلبانی ملاقات داشته باشند!! یعنی  دا

  alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviسعید زمانی، فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در حیرت این بودیم که چه شده  نفر مهمی به این سطح یک دفعه از فرقه کشید بیرون دلیل این بود که این علامه که به سخن خودش فریب حرفهای زیبای آنها را خورده است واینکه از هر که میپرسیده دل از شکوه وشکایت از این رهبران خودکامه فرقه میزند واینک

   بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  دیگر همگان میدانند که موضوع در آلبانی چیست. موج ریزش روزافزون و روزانه نیرویی از این تشکیلات اهریمنی خواب خوش را از چشم فرقه و سران آن ربوده است. کما اینکه بمحض پایان مسخره گردهمایی کذئی اولین نیرو از این فرقه اعلام جدایی نمود و خارج شد. ولی واقعیت تلخ اینست که این فرقه آن

   alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviنجات یافتگان در آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… انجمن نجات یافتگان در آلبانی بدین وسیله حمایت رسمی خود را از اقدامات افشاگرانه آقای علامه الحسینی مشاور ارشد مریم رجوی اعلام می کند. همچنین ما از علامه الحسینی درخواست می کنیم که پیرامون چند موضوع زیر ما را یاری دهند. ۱ ـ با نامه نگاری به کمیساریای

  برای دخترم سمیه محمدیایران وایر، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این سفر قرار بود دو هفته به طول بیانجامد اما ۲۰ سال است که سمیه اجازه ندارد نزد خانواده‌اش برگردد؛ مثل شمار بسیاری از کودکانی که به همین بهانه به کمپ «اشرف» برده شدند و هر سال خانواده‌های بسیاری مقابل آن‌ جمع می‌شدند تا بلکه بتوانند با فرزندان‌شان ملاقات کنند یا آن‌ه

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، یازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  شما حتی جرات برگزاری یک انتخابات ساده را هم در دستگاه خود ندارید. حتی جرات این را ندارید که نفرات شما با خانواده های خود در ارتباط باشند. مینیموم آزادی آزاد گشتن فرد در ارتباط با بیرون است. چه برسد که نفرات بتوانند نفر بال

   Rajavi_Faisal_1بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  حال می بینم که همین فرقه رجوی گویا درس عبرت نگرفته و به دنبال جایگزین صدام حسین در میان دشمنان ایران و ایرانی می گردد. خودم هم نمیدانم چه حکمتی است، ولی چرا همیشه در جبهه داخلی باید یک ستون پنجمی هم باشد که بخاطر رسیدن به قدرت، حقیرانه دست به خیانت و جنایت بزند. سوال

  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  همان نیرویی که سابقا برخود می بالید که مستقل است و هیچ انگ سیاسی بر او نمی چسبد، دست برقضا آنچنان مراحل خیانت را به سرعت درنوردید که دیگر بر همه مسجل شده بود که این فرقه همانا خصلت بوقلمون را داشته و دارد و

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی در طول حیات خوار و خفیف و خائنانه اش دچار بحرانهای زیادی در مقاطع مختلف بوده است . اما در مقطع کنونی که تا فرق سر در باتلاق کمپ تیرانا فرو رفته است دچار بحرانهای زیادی نظیر : بحران تشکیلاتی ؛ سیاسی ؛ مشروعیت ؛ استراتژیکی و فقدان رهبری ذیصلاح می باشد و با این بحران ها

  علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، هشتم ژوئیه ۲۰۱۷:… اگر اشرف یک را درشهر خالص عراق و اشرف دو را در نزدیکی بغداد (لیبرتی پایگاه سابق نیرو های امریکایی) در نظر بگیریم که همین هم ادعای خودشان بود پس درست است اشرف ۳ همان آلبانی میباشد و چه عقب نشینی خفت باری !!!! و تازه قصد دارند هزار اشرف دیگر بسازند که 

   Rajavi_Cult_MEK_MKO_Albania_Tiranaبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هفتم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در تشکیلات ضد انسانی فرقه رجوی، برای کنترل بیشتر اعضا در ترددات بیرونی، علاوه بر حصار آهنی اطراف مقر مفید در آلبانی و اضافه کردن چند پست نگهبانی با دوربین مدار بسته، یک موضوع که تبدیل به طنز در بین افراد شده نصب درب آهنی وسط خیابان است. این درب

  esmail Mortezaee (Javad Khorasan)بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  بیش از ۹۰ درصد افراد که خودم شنیده ام روی همین سه موضوع مانده اند. خودم همین مشکلات را تجربه کردم و ذهن خودم هم درگیر این چیزها بود. اما یک مشکل دیگر از مشکلات بعد از این مسائل که در این مقاله می خواهم به آن بپردازم و افرا

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما به حرکت خودمان به دنبال آنها ادامه دادیم. بعد از طی مسافت کوتاهی نفر همراه مراقب او برگشت و به ما نگاه تندی نمود. بعد توقف کرد و از حرکات و وجناتش مشخص بود که در حال حسابرسی از آن مظلوم بی گناه