فرقه رجوی سیرکهای خیابانی . هدف چیست؟

فرقه رجوی سیرکهای خیابانی . هدف چیست؟

فرقه رجوی سیرکهای خیابانی . هدف چیست؟محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژوئن 2019:… در ماه گذشته مریم قجر داعشی با راه انداختن چند سیرک خیابانی در بروکسل ؛ واشینگتن و برلین و یک سیرک درون قفسی در اسارتگاه اعضاء نگون بخت در آلبانی تلاش می کند با تحریف واقعیتها و دروغ و دغل به هر قیمتی که شده قارا کنیزی خود را به اربابان جدیدش اثبات کند . به موضوعات مطرح شده توسط مریم قجر داعشی در هر کدام از این سیرکها توجه کنید تمامآ در امتداد اتهاماتی هست که یا نتانیاهو یا عربستانی ها یا اینکه جنگ طلبان امریکائی مطرح می کنند و مریم قجر برای خوش ایند اربابانش حتا حمله یمنی ها به تاسیسات و فرودگاههای عربستان با پهباد های دست ساز را به ایرانیها نسبت می دهد. فرقه رجوی سیرکهای خیابانی . هدف چیست؟ 

فرقه رجوی سیرکهای خیابانی . هدف چیست؟گردهمایی بقایای مجاهدین خلق در بروکسل و واشنگتن

فرقه رجوی سیرکهای خیابانی . هدف چیست؟ 

هدف فرقه رجوی از برگزاری سیرکهای خیابانی چیست ؟

در ماه گذشته مریم قجر داعشی با راه انداختن چند سیرک خیابانی در بروکسل ؛ واشینگتن و برلین و یک سیرک درون قفسی در اسارتگاه اعضاء نگون بخت در آلبانی تلاش می کند با تحریف واقعیتها و دروغ و دغل به هر قیمتی که شده قارا کنیزی خود را به اربابان جدیدش اثبات کند . به موضوعات مطرح شده توسط مریم قجر داعشی در هر کدام از این سیرکها توجه کنید تمامآ در امتداد اتهاماتی هست که یا نتانیاهو یا عربستانی ها یا اینکه جنگ طلبان امریکائی مطرح می کنند و مریم قجر برای خوش ایند اربابانش حتا حمله یمنی ها به تاسیسات و فرودگاههای عربستان با پهباد های دست ساز را به ایرانیها نسبت می دهد .

در حالی که اماراتی ها نتوانستند اتفاقات بنادر خود را به ایرانی ها نسبت بدهند مریم قجر داعشی با پر روئی و دروغ ان را به ایرانیها نسبت می دهد ! سابقه مزدوری فرقه رجوی در دروغ پراکنی تحریف واقعیت اتفاق جدیدی نیست . درسالهای گذشته وقتی صدام ملعون شهرهای ایران را بمباران شیمائی می کرد رجوی داعشی بلافاصله اطلاعیه می داد و استفاده از بمبهای شیمیائی را به نیروهای ایرانی نسبت می داد و حتا بمباران شیمیائی وحشیانه حلبچه به دستور مستقیم صدام ملعون را رجوی برای شستن دستان خونین صدام ملعون به ایرانیها نسبت می داد .

اماهدف فرقه رجوی از برگزاری سیرکهای خیابانی چیست ؟

فرقه رجوی3 موضوع را در دستور کار خود قرار داده .

اولی ـ با سوء استفاده از شرایط پیش امده درموضوع برجام و اعمال تحریم اقتصادی علیه مردم ایران توسط امریکا و تشویق کشورها و سیاستمداران و بطور خاص سیاستمداران ضد ایرانی برای اعمال تحرمهای اقتصادی بیشتر علیه مردم ایران . مریم قجر و سران فرقه با القاء این موضوع به کشورها و سیاستمداران ضد ایران و ایرانی که گویا با سخت شدن شرایط اقتصادی در ایران مردمشورش و قیام خواهند کرد و در نتیجه رژیم سرنگون خواهد شد ! این ان خطی هست که امریکا بطور خاص امریکا ان را دنبال می کند البته با یک تبصره که این تحریمها یا منجر به قیام و شورش در داخل ایرارن خواهد شد وسران حکومت ایران از ترس قیام و شورش به مذاکره با امریکا روی خواهند اورد .

دوم ــ تلاش اصلی فرقه رجوی در همراهی با اسرائیل و عربستان هست . علاوه بر تحریمها ی اقتصادی امریکا علیه مردم ایران سوق دادن جنگ طلبان امریکائی برای حمله نظامی به ایران هست . سران فرقه رجوی همزمان با اسرائیل و عربستان در حال دروغ پراکنی و طراحی نقشه و ئوطئه هائی هستند که بطور مستقیم امریکا را به درگیری نظامی با ایران بکشاند .

سوم ــ مریم قجر برای اثبات مزدوری ؛ وطن فروشی و برای دریافت دلارهای خونین از عربستان و اسرائیل مجبور دست به راه اندازی سیرکهای خیابانی بزند تا ثابت کند که برای پیشبرد اهداف کثیف عربستان و اسرائیل تلاش می کند و راه اندازی این سیرکها نیاز به پول دارد . همانطور که رجوی روح پلید در مقابل مزدوری ؛ وطن فروشی برای صدام ملعون دلارهای خونین دریافت می کرد مریم قجر راه رجوی روح پلید ادامه می دهند و لاغیر .

اما انچه باید به مریم قجر داعشی و جنگ طلبان امریکائی ؛ بن سلمان معروف به به سلاخ و نتانیاهو بچه کش و هر وطن فروش ؛ مزدور یاد اوری کنم همانطور که سردار مان ستارخان گفتند : ملت ایران خاک می خورند ولی خاک به دشمن و وطن فروشان مزدور نمی دهد .

شخص رجوی که ارزوی نشستن به صندلی رهبری را داشت اخر سر در سوراخ موش ریق رحمت سر کشید مفقودالاثر و مفقود القبر شد .

سران فرقه هم هر چقدر به اسم رجوی روح پلید اطلاعیه در بوق و کرنا کنند رجوی روح پلید زنده نخواهد شد .

میماند مریم قجر داعشی که نزدیک به 30 سال عنوان ریاست جمهوری حسرت بدلی را یدک می کشد ومی خواهد همان راهی را که رجوی روح پلید رفت ادامه بدهد با وطن فروشی ؛ مزدوری ؛ به صندلی ریاست جمهوری بنشیند! این ارزو را مریم قجر هم مثل رجوی روح پلید به گور خواهد برد دیر یا زود دارد اما سوخت و ساز ندارد .

اما به سران فرقه پیشنهاد می کنم در شعارهایشان حتما تجدید نظر بکنند .

ان زمان که برای صدام مزدوری می کردید بر علیه ملت و نیروهای ایرانی می جنگیدید شعار امروز مهران فردا تهران سر می دادید اخر سر از تیرانا سر در اوردید . در سیرکهای خیابانی هم که شعار امروز برلین فردا تهران سر می دهید زیاد به خودتان فشار نیاورید با ان شرکت کننده های کرایه ای سیاه پوستهای نگون بخت که با گرفتن 50 دلار مجبور شده اند جلیقه هائی با عکس رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی را بپوشند بهتر شعار امروز تیرانا فردا گامبیا سر بدهید که شعارها با چهره های شرکت کننده گان همخوانی داشته باشد .

پاریس : محمد رزاقی

فرقه رجوی سیرکهای خیابانی . هدف چیست؟

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/توطئه-خودزنی-مریم-رجوی-سر-خودش-خراب-شد/

توطئه خودزنی مریم رجوی سر خودش خراب شد

فرانسه و ایران علیه تروریسم مجاهدین خلق ایران فرقه رجویمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۹:… با توجه به وجود این همه پرونده های ترور و جنایت  انکار ناپذیر شخص مریم قجر ودیگر سران فرقه رجوی داعشی با دست باز و خیال راحت هر جنایتی را که می خواستند بر علیه هر کس انجام می دادند و خواهند داد . اما به نظر من اگر فرانسه امسال اجازه بر گزاری برای شوء مریم قجر را نداده به خاطر اینکه مقامات سیاسی و امنیتی فرانسه متوجه شده اند که توطئه بمب گذاری سال گذشته در شوء مریم قجر جزء خود زنی برای مطرح شدن و ایجاد اختلاف بین ایران و اروپا بطور خاص فرانسه چیز دیگری نبوده . توطئه خودزنی مریم رجوی سر خودش خراب شد 

فرانسه و ایران علیه تروریسم مجاهدین خلق ایران فرقه رجویسیاست جدید فرانسه، برخورد با مجاهدین خلق  (فرقه رجوی)ا

توطئه خودزنی مریم رجوی سر خودش خراب شد

محمد رزاقی پاریس

محمد رزاقی پاریس

هر ساله مریم قجر با برپائی شوء مشمتز کننده در فرانسه و پرداخت هزاران دلار به هر وزیر سابق ؛نماینده سابق ؛ کانیدی سابق و پرداخت پول هتل و غذا به دانشجویان کشورهای بلوک شرق و بی خانمانها و پناهجویان و … سیاهی لشکر درست می کرد و مدعی می شد بیش از صد هزار ایرانی در شوء مریم قجر شرکت کرده اند ! البته در فرانسه فعلا سالن یا استادیومی درست نشده که گنجایش صد هزار نفر داشته باشد .

اما مریم قجر و سران فرقه رجوی داعشی با دورغ و دغل و شارلاتان بازی و بیان دروغهای گوبلزی ( البته گوبلز در قبر وقتی دروغهای مریم قجر می شنود می گوید بابا شما دیگه کی هستید ) چند هزار بی خانمان و دانشجوهای کشورهای شرقی را بعنوان صد هزار ایرانی قالب می کردند . سال گذشته فرقه رجوی با همدستی نتانیاهو و سرویس جاسوسی موساد طرح خود زنی را ریختند و با نقره داغ کردن یک زوج نگون بخت که از اعضاء خارجه نشین فرقه رجوی بودند مدعی شدند که گویا این زوج عضوء فرقه رجوی ازعوامل رژیم ایران بودند که می خواستند در شوءمریم قجر مواد منفجره کار بگذارند !

همزمان با دستگیری این زوج نگون بخت که قربانی توطئه خود زنی فرقه رجوی شدند بلافاصله نتانیاهو هم مدعی شد که خبر بمب گذاری در شوء مریم قجر را ایشان به مقامات امنیتی اروپا اطلاع داده اند .

امسال فرقه رجوی نمی تواند در ویلپنت فرانسه شوء برگزار کند . بعضی از دوستان نظرشان اینکه چون فرقه رجوی یک گروه خشن و تروریستی هست به همان خاطر فرانسه اجازه برپائی شو سالانه را به مریم قجر نداده . به نظر شخص من این نمی تواند دلیل اصلی برای عدم برپائی شوء مریم قجر باشد .

چون مقامات سیاسی و امنیتی فرانسه بهتر از هر کس می دانند که پرونده جنایت فرقه رجوی داعشی در ایران ؛ عراق و اروپا انقدر سنگین هست که اگر پادرمیانی امریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان و همچنین سوء استفاده خود اروپائیها از فرقه رجوی بعنوان لولو خور خور نبود سران فرقه هزار بار پای میز مجاکمه کشیده شده بودند . رجوی روج پلید در دیدار با ژنرال صدام ملعون ( حبوش ) به زبان اشهد خود اعتراف می کند که کاخ الیزه می دانست هفت تیر ( بمب گذاری درسالن حزب جمهوری اسلامی ) که منجر به کشته شدن بیش از ۷۰ نفر از مقامات سیاسی و … ایران شد بدستور شخص رجوی صورت گرفته است .

مقامات سیاسی و امنیتی اروپاء بطور خاص فرانسه بهتر از همه می داند ترورهای خیابانی و بمب گذاری در ایران و کشتار بیش از ۱۷ هزار نفر بدستور شخص رجوی صورت گرفته است . باز همین مقامات سیاسی و امنیتی بهتر از هر کس می دانند که رجوی روح پلید در عراق دست در دست صدام ملعون در سال ۱۹۹۱ به کشتار کردهای عراق دست زد و اسناد انکار ناپذیر و شاهدان زنده ان حادثه هنوز وجود دارند . همچنین مقامات سیاسی و امنیتی اروپا بطور خاص فرانسه بهتر از هر کس می دانند که در چند سال گذشته مریم قجر و شوهر سابق اش مهدی ابریشمچی که از فرانسه با نام مستعار مهدی تهرانی مدارک گرفته تروریستهای اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام را برای ترور ضرب و شتم ؛ تهدید اعضاء جدا شده که ماهیت ضد بشری و جنایتکارانه سران فرقه را افشاء می کنند از کشورهای مختلف به پاریس اورده و برای ترور اعضاء جدا شده با هدایت مستقیم شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی به خیابانهای پاریس فرستاده شده اند و چندین پرونده دررابطه نزد پلیس و مقامات امنیتی موجود می باشد .

با توجه به وجود این همه پرونده های ترور و جنایت  انکار ناپذیر شخص مریم قجر ودیگر سران فرقه رجوی داعشی با دست باز و خیال راحت هر جنایتی را که می خواستند بر علیه هر کس انجام می دادند و خواهند داد . اما به نظر من اگر فرانسه امسال اجازه بر گزاری برای شوء مریم قجر را نداده به خاطر اینکه مقامات سیاسی و امنیتی فرانسه متوجه شده اند که توطئه بمب گذاری سال گذشته در شوء مریم قجر جزء خود زنی برای مطرح شدن و ایجاد اختلاف بین ایران و اروپا بطور خاص فرانسه چیز دیگری نبوده .

اگر امسال به مریم قجر اجازه برگزاری شوء سالانه در ویلپنت نداده اند فقط به خاطر اینکه مقامات فرانسوی نمی خواهند مریم قجر برای رسیدن به اهداف پلید خود از امنیت فرانسه سوء استفاده کند .

البته هیچ وقت نباید فکر کرد که مقامات فرانسوی برای همیشه مانع حضور مریم قجر و یا سران فرقه و یا مانع برگزاری شوء های مختلف فرقه رجوی دعشی خواهند شد . هیچ وقت این اتفاق نخواهد افتاد .

اولا منافع اروپائی ها با امریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان بیشتر گره خورده تا ایران و حضور این فرقه تروریستی و جنایت کار با حمایت یک مشت جنگ طلب امریکائی ؛ اسرائیل وعربستان که دشمن ایران و ایرانی هستند و استفاده کشورهای اروپائی از این فرقه بعنوان لولو خور خور برعلیه ایران هر زمان نیاز باشد ادامه خواهد داشت . اما انچه مهم اینکه توطئه خود زنی مریم قجر گر چه بصورت عیان از طرف مقامات فرانسوی و یا سران فرقه گفته نشده و مطمئن هستم گفته نخواهد شد . توطئه خود زنی سال گذشته بود که روی سر مریم قجر خراب شد .

پاریس : محمد رزاقی

توطئه خودزنی مریم رجوی سر خودش خراب شد

لینک به منبع 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ترامپ-پمپئو-بولتون-روی-دست-وطن-فروشان/

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشانمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم ژوئن ۲۰۱۹:… موضع گیری های چند روز گذشته ترامپ وعقب نشینی از مواضع جنگ طلبانه و بطور خاص موضع گیری پمپئو و خود داری از ۱۲ پیش شرط برای مذاکره وطن فروشان را در گوشه رینگ قرار داده آچمز کرده . حال باید به مریم قجر و سران فرقه رجوی و دیگران وطن فروشان می گویم تا دیروز برای رسیدن به نیات پلید خود مثل بوزینه ادا اطورا در اوردید رقصیدید صوت و کف زدید از این به بعد به جای صوت و کف باید به سرتان بزنید .مطمئن باشید صد سال دیگر با اویزان شدن از بیضه های ترامپ ؛ بن سلمان و نتانیاهو و …. به اهداف پلید و کثیف خود نخواهید رسید . ترامپ و پمپئو ؛ بولتون روی دستتان خواهد ماند . ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان .

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشانWho do you think you are fooling Mr Pompeo?

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان

ترامپ پمپئو بولتون رو دست خود فروخته ها ؛ وطن فروشان باد کرده !

چند ماه گذته بطور خاص بعد از خروج امریکا از برجام به دستور ترامپ یک مشت خود فروخته ؛ وطن فروش در راس انها فرقه رجوی به جشن و پایکوبی پرداختند و اعمال تحریمهای ضد انسانی ترامپ علیه ملت ایران را بعنوان پیروزی در بوق ؛ سرنا دمیدند در اسارتگاه فرقه رجوی موسوم به اردوگاه اشرف ۳ در آلبانی سران فرقه بطور خاص مریم قجر با برگزاری نشست برای اعضاء اسیر خروج ترامپ از برجام و اعمال تحریمها را شروع سرنگونی رژیم ایران به خورد اعضاء نگون بخت داد و مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر که در بین ایرانیان به ( مهدی قواد ) معروف هست به رقص و پایکوپی در میان اعضاء اسیر می پردازد .

بعد از خروج امریکا از برجام و اعمال تحریمهای ضد انسانی علیه ملت ایران و اظهارات ضد ایرانی ترامپ ؛ پمپئو ؛ بولتون و … و قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی سران فرقه و یک مشت وطن فروش ؛ خود فروخته به کف وصوت زدن برای ترامپ ؛ بولتون و … پرداختند و اوج دریوزگی ؛ وطن فروشی خود را زمانیکه ناو لینکلن به دستور ترامپ به سمت خلیج فارس اعزام شد سران فرقه رجوی با دارا بودن شناسنامه خیانت و جنایت ؛ وطن فروشی در سایتهای خود از زبان وطن فروشان رنگارنگ اظهارات ترامپ ؛ پمپئو ؛ بولتون حلوا حلوا کردند به بهانه سرنگون کردن رژیم ایران رسما خواستار مداخله نظامی و حمله امریکا به ایران شدند ! تا از این طریق به نیات پلید خود برسند .

البته این وضعیت پیش امده باعث شد یک مشت تواب ادم فروش که تا بحال با کلاشی و دروغ دغل رجوی گونه ماهیت اصلی خود را لاپوشانی کرده بودند خود فروشی ؛ وطن فروشی خویش را به نمایش گذاشتند و مدعی شدند می خواهند از پتانسیل ین المللی برای سرنگونی رژیم ایران استفاده کنند ! درچند ماه گذشته از زمان اعمال تحریمهای ضد انسانی علیه ملت ایران توسط امریکا و بطور خاص از زمان اعزام ناو امریکائی لینکلن کسانی که تا بحال با ماسک چهره و ماهیت پلید خود را پوشاند ه بودند نهایت ماهیت و چهره کثیف خود را به نمایش گذاشتند و بیرونی کردند و این مزدوران خود فروش ؛ وطن فروش هم دارای شناسنامه مزدوری ؛ وطن فروشی شدند .

البته در مقابل این عده قلیل وطن فروش بودند و هستند افراد با شرف وطن پرستی که علرغم مخالفت با رژیم ایران با سخنرانی ؛ مقالات و مصاحبه های خود وطن پرستی و محکوم کردن هر نوع تحریم بر علیه ملت ایران و حمله نظامی و .. در مقابل وطن فروشان مثل فرقه رجوی و امثالهم به نمایش گذاشتند و اثبات کردند که با هرمرام و دیده گاه سیاسی و مخالفت با رژیم ایران می توان به هر بهائی در مقابل دشمنان ایران و ایرانی ایستاد و اجازه نداد یک مشت وطن فروش با سوء استفاده از شرایط پیش امده به نیات پلید خود برسند .

واقعیت اینکه تا دیروز وطن فروشان با اویزان شدن از بیضه های ترامپ و پمپئو ؛ بولتون ؛ عربستان و اسرائیل با دروغ و دغل و سفسطه بازی خواهان حمله نظامی امریکا و عربستان به ایران شدند و تمام انرژی خود را برای حمله نظامی علیه ایران بکار بردند و حتا حمله های خود ساخته در امارات درست کردند تا امریکا و شیوخ مرتجع عرب زمینه حمله به ایران فراهم کنند .

اما موضع گیری های چند روز گذشته ترامپ وعقب نشینی از مواضع جنگ طلبانه و بطور خاص موضع گیری پمپئو و خود داری از۱۲ پیش شرط برای مذاکره وطن فروشان را در گوشه رینگ قرار داده آچمز کرده .

حال باید به مریم قجر و سران فرقه رجوی و دیگران وطن فروشان می گویم تا دیروز برای رسیدن به نیات پلید خود مثل بوزینه ادا اطورا در اوردید رقصیدید صوت و کف زدید از این به بعد به جای صوت و کف باید به سرتان بزنید .مطمئن باشید صد سال دیگر با اویزان شدن از بیضه های ترامپ ؛ بن سلمان و نتانیاهو و …. به اهداف پلید و کثیف خود نخواهید رسید . ترامپ و پمپئو ؛ بولتون روی دستتان خواهد ماند .

پاریس : محمد رزاقی

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان

لینک به منبع

***

Bolton’s Plans For A False Flag Op Involving MEK Are Already Underway 1 Bolton’s False Flag Op Involving MEKBolton’s Plans For A False Flag Op Involving MEK Are Already Underway

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/tag/محمد-رزاقی-پاریس/

علی اکبر کلاته اسیر نگون فرقه رجوی در آلبانی مرد

درگذشت-مجاهد-صدیق-علی-اکبر-کلاته-پس-از-سه-دهه-مجاهدتمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم آوریل ۲۰۱۹:… اکبر کلاته از اسیران جنگی هدیه صدام ملعون به رجوی داعشی بود . زمانیکه با اکبر کلاته در یک مقر بودیم اکبر بارها از پیوستن به فرقه رجوی ابراز پشیمانی می کرد و به شوخی می گفت صدام کربلائی بود از دست اش زنده در رفتیم. خدا آخر عاقبت مان را با این همشهریمان مشهدی ( رجوی ) به خیر بکند. سایت فرقه رجوی آنچه در مورد اکبر نوشته جز تاریخ تولد و محل تولد و اسیر بودنش و پیوستن اش از اردوگاه اسرا به فرقه رجوی بقیه یک مشت دروغ و دغل بیش نیست.

بردگی مدرن مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی آلبانیحال و روز مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در آلبانی

اسیر نگون بخت دیگری در آلبانی به دل خاک سیاه رفت . (علی‌اکبر کلاته میمری ) 

درگذشت-مجاهد-صدیق-علی-اکبر-کلاته-پس-از-سه-دهه-مجاهدت

اسیر جنگی، گروگان رجوی، علی اکبر کلاته بعد از مرگ یکباره “مجاهد صدیق” شده است

سایت فرقه رجوی داعشی خبر فوت علی‌اکبر کلاته میمری که در یکی از بیمارستانهای البانی را درج کرده و در وصف اکبرکلاته داستان سرائی کرده تا به خیال احمقانه و ابلهانه سران فرقه رجوی بدین شیوه قاتل اصلی ( مریم قجر داعشی ) را از پیگرد ؛ عدالتخواهی خانواده اکبر کلاته در ببرد .

اکبر کلاته از اسیران جنگی هدیه صدام ملعون به رجوی داعشی بود . زمانیکه با اکبر کلاته در یک مقر بودیم اکبر بارها از پیوستن به فرقه رجوی ابراز پشیمانی می کرد و به شوخی می گففت صدام کربلائی بود از دست اش زنده در؛ رفتیم خدا اخر عاقبت مان را با این همشهریمان مشهدی ( رجوی ) به خیر بکند . سایت فرقه رجوی انچه در مورد اکبر نوشته جز تاریخ تولد و محل تولد و اسیر بودنش و پیوستن اش از اردوگاه اسرا به فرقه رجوی بقیه یک مشت دروغ و دغل بیش نیست .

اکبر کلاته بارها در خلوت در مورد زندگی خودش برایم تعریف کرده بود . اکبر برای کمک خرج خانواده خود فقط مدت کوتاهی در یک کارگاه خانگی فرشبافی مشغول کار می شود از انجا که هم علاقه به فرش بافی نداشت و دستمزد خوبی هم نداشته از ان کارگاه فرشبافی خارج می شود و در مشهد در یکی از تراشکاریهای دروازه قوجان مشغول کار می شود . در تراشکاری هم دستمزدی به اکبر نمی دهند و صاحب تراشکاری می گوید بای دخوب تراشکاری یاد بگیری هر وقت توتنستی پش دستگاه تراشکاری انجام بدهی انوقت در مورد دست مزد صحبت می کنیم . اکبر ازکار در تراشکاری هم منصرف می شود و در یک تعمریگته مشغول کار می وشد به گفته خودش هم صاحب تعمریگاه حقوق می داد و هم صاحبان خودرو پولی بعنوان انعام می دادند . اکبر به این شیوه توانسته بود کمک خرج خانواده اش باشد .

نا گفته نماند که اکبر کلاته به خاطر شروع کار از دوران نو جوانی نتوانسته بود ادامه تحصیل بدهد و در داخل ایران هم هیچ وقت وارد گروه ها یا مسائل سیاسی نشده بود .

اکبر کلاته هم مثل بقیه نفراتی که از اردوگاه اسرای جنگی به فرقه رجوی پیوسته بود بارها از فریبی که خورده بود و به فرقه رجوی پیوسته بود ابراز پشیمانی می کرد . اکبر می گفت مهدی ابریشمچی ( شوهر سابق مریم قجر داعشی ) امد اردوگاه اسرا چنان سخنرانی کرد و گفت ما تا ۲ ماه اینده می رویم ایران هر کس خواست با ما بیاد می بریم اردوگاه خودمان !

مهدی ابریشمچی به اسراء نگون بخت گفته بود . اگر درطول ۲ ماه به ایران نرفتیم کسانی که پیش ما می ایند به هر کجا که دلشان خواست می فرستیم !

اکبر می گفت : گفتیم اگر با اینها به اردوگاه فرقه نرویم ممکن سالها در اردوگاه اسرائ جنگی بمانیم و بپوسیم !

فرقه رجوی در مورد مجاهد بودن و مجاهد ماندن اکبر کلاته نگون بخت انچنان مطلب نوشت هکه گویا جد اباد اکبر کلاته مجاهد بودند ! بر خلاف میرزا بنویس فرقه رجوی من و نفراتی که در نشستها با اکبر کلاته با هم بودیم شاهد تحقیر و توهین سران فرقه به اکبر کلاته بودیم . زنی به اسم میترا گویا انهم از اهالی مشهد بوده بارها در نشست اکبر کلاته را مورد تحقیر قرار می داد می گفت : دهاتی مگر در روستای شما تعمیر گاه بود که تو تعمیرات بلد باشی . ما ترا اینجا ادم کردیم حالا برای خود ما پر رو شدی ! من یکبار از اکبر پرسیدم مگر میترا ترا از مشهد می شناخت ؟

اکبر کلاته گفت : نه این زن می شناختم و نه ان رهبر دیو ث اش را . هر وقت بخار انقلاب مریم خانم در این زنیکه بالا می زند این زنیکه دق دل بی شوهری سر ما خالی می کند .

از این نمونه های نفرت اکبر از فرقه رجوی را بارها از نزدیک دیده بودم و مطمئن شده بودم اکبر کلاته اسیرذهنی و جسمی در چنگال فرقه رجوی هست و بر اساس انتخاب اگاهانه به فرقه رجوی نپیوسته است . میرزا بنویس فرقه رجوی در مورد مخالفت اکبر با دیدار خانواده اش هم به نوشت های اشاره کرده که هر کس از نزدیک اکبر کلاته را می شناخت می داند که اکبر کلاته سواد سیاسی نداشت که بر علیه خانواده خود اطلاعیه صادر کند . همچنین با اطمینان می گویم که اکبر کلاته مشکل خاص جسمی نداشت . مطمئن هستم اکبر بر اثر فشارهای طاقت فرسای جسمی و روحی دچار مشکل شده و به زبان ساده باید گفت مریم قجردعشی و سران فرقه رجوی اکبر کلاته را مثل برده مجبور به کار و به لحاظ روحی در فشار قراردادند تا اکبر دق مرگ شد .

من به وظیفه انسانی ؛ وجدانی خودم می خواهم به خانواده اکبر کلاته ضمن عرض تسلیت بگویم : نوشته هائی که از طرف نام اکبر کلاته برعلیه خانواده اش در سایت فرقه رجوی درج شده تمامآ حرفها و نوشته های میرزا بنویس های فرقه رجوی به دستور مریم قجر داعشی نوشته شده و من چند سالی که با اکبر هم یگانی بودم در یک مقر و اسایشگاه بودیم هیچ وابستگی ایدئولوژیک ؛ سیاسی و حتا تشکیلاتی به فرقه رجوی نداشت و همیشه از پیوستن به فرقه رجوی ابراز پشیمانی می کرد .

باشد روزی که مریم قجر داعشی و سران فرقه در یک دادگاه عادلانه جوابگوی تمام جنایاتشان در حق مردم ایران ؛ عراق ؛ اعضاء خود باشند . ان روز دیر یا زود دارد و سوخت سوز ندارد مگر با مرگ از دست عدالت بگریزند به غیر از ان راهی برای گریز ندارند .

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-قجر-رجوی-و-جیره-خواران-مخ-پوسیده-ا/

مریم قجر (رجوی) و جیره خواران مخ پوسیده اش می خواهند از سیل ماهی بگیرند ! 

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهای وطن فروش عراق عربستانی علیه ملت ایرانمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم آوریل ۲۰۱۹:… مگر شما ادعا نمی کنید نیروی پیشتاز هستید از همه چیزتان ( از جان و مالتان ) را فدای ملت ایران می کنید ؛ خوب اگر الان بهترین فرصت برای سرنگونی و قیام هست از کنار تخت و یا روی تخت که قیام کرد . بفرمائید بروید داخل ایران قیام و شورش کنید ؛ کرسی ریاست جمهوری و یا تخت سلطنتی را صاحب شوید. اطلاعیه صادر کردن برای قیام ؛ سرنگونی ؛ شکستن سد اختناق از کنار رود سن و یا از اطاقهای گرم و نرم اروپا و امریکا و .. وطن فروشان مانند مثل نشسته پارس کردن که مفت گران هست 

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهای وطن فروش عراق عربستانی علیه ملت ایرانکسی از مریم رجوی و مجاهدین خلق ایران نمی پرسد سهم شما چیست؟

مریم قجر (رجوی) و جیره خواران مخ پوسیده اش می خواهند از سیل ماهی بگیرند ! 

 یک مثل معروف هست در مواقعی که فرصت طلبان و وطن فروشان بخواهند به نفع خود اقدام کنند می گوئیم طرف می خواهد از اب گل الود ماهی بگیرد .

با جاری شدن سیل در چند استان و بوجود امدن خسارتهای مالی و جانی به مردم یک عده لاشخور و وطن فروشان  فکر کردند می توانند از سیل هم ماهی بگیرند . با توجه به مشکلات پیش امده بر مردم استانهای سیل زده و البته با بی تدبیری دولتمردان و مدیران خوش گذران و …

مریم قجرداعشی و جیره خوارانش و رجوی صفتان پست فطرت شروع کردند به اطلاعیه و فراخوان صادر کردند که گویا با جاری شدن سیل بهترین فرصت برای شورش و قیام ؛ شکستن سد اختناق و حتا درگیری مسلحانه فراهم شده و مردم مناطق سیل زده باید دست به قیام و شورش و … بزنند !

مریم قجرداعشی از روزی که سیل در بخشی از گلستان و مازنداران جاری شد تا بحال ۸ اطلاعیه صادر کرده و از مردم مناطق سیل زده خواست هبود که قیام کنند و مبارزه مسلحانه را در پیش بگیرند و … که مردم ایران بطور خاص مردم مناطق سیل زده به یاوه سرائی های مریم قجرداعشی یک پاپاسی هم توجه نکرده اند و نخواهند کرد .

البته جیره خواران رجوی هم بیکار ننشستند و یاوه های مریم قجر داعشی و وطن فروشان را به طرق مختلف تکرار کردند . از جمله رحمان ترامادولی بعد از بالا انداختن چند قرص ترامادول همچون رهبر روح پلیدش از مردم ایران خواستند بر خیزند و به این فاجعه نقطه پایان بگذارند . ایشان به مردم نسخه سرنگونی هم نوشتند و فرمودند :

پس ای مردم به عصیان رسیده ایران! پراکندگی، اعتراضات و اعتصابات صنفی موضعی تا کی؟ مرگ یکبار، شیون یکبار. کافی ست چونان سیلاب خشمگین در خیابان های مسلح، جاری شوید برای برافکندن این جرثومه جنایت و فساد و دروغ. سیر تکامل تاریخی متوقف توقف شماست، به این توقف فاجعه آمیز پایان دهید. مطمئن باشید که اگر برخیزید کانون های شورشی و دیگر مبارزان راستین در میان شما هستند و با شما. جان آنان در وقف قیام شماست.

البته این گونه نسخه سرنگونی پیچدن از کنار تخت و یا روی تخت شیوه شناخته شده برای ما جدا شده ها از فرقه رجوی می باشد .

مردم سیل زده در غم از دست دادن عزیزان ؛ خانه و کاشانه ؛ مال اندکی که داشتند هستند به فکر نان ؛ اب ؛جان پناه و… مریم قجر داعشی و جیره خوارانش و رجوی صفتان پست فطرت که در حرامزادگی از رجوی دست کم ندارند و حاضر هستند برای دریافت جیره ماهانه و گذران زندگی خفیف و خائنانه خود با دلار های خونین هر یاوه ای را که مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی تکرار می کنند اینها هم طوطی وار ان را تکرار کنند .

یقین بدانند ملت ایران به یاوه هائی که مریم قجر داعشی و وطن فروشان به شورای دست ساز رجوی روح پلید صادر می شود توجه نمی کنند که هیچ با اطمینان می گویم مردمی که روزها در خانه و شهر خود زندگی عادی می کردند و از حد اقل امکانات ارتباطی و تلویزیون و .. داشتند به یاوه های مریم قجر گوش نمی داند حال در این اوضاع که مردم سیل زده درگیر بدبختی های خود هستند وحتا امکانات اولیه زندگیشان را از دست داده اند در اوارگی و یا چادر زندگی می کنند فکر می کنید می نشینند و منتظر هستند که ببینند مریم قجر داعشی و یا جیره خوارانش چه دستوری صادر می کنند !

اما در جواب اطلاعیه های مریم قجر داعشی و جیره خوارانش و رجوی صفتان یک حرف بیشتر ندارم و ان اینکه :

ــ اگر قیام کردن و شورش ؛ شکستن سد اختناق و … افتخار هست پس چرا خودتان نمی روید در داخل ایران قیام و شورش کنید ؟ ــ

چرا حاضر نیستید مدال شکستن اختناق ؛ به گردن خوتان به اندازید ؟! ــ مگر شما ادعا نمی کنید نیروی پیشتاز هستید از همه چیزتان ( از جان و مالتان ) را فدای ملت ایران می کنید ؛ خوب اگر الان بهترین فرصت برای سرنگونی و قیام هست از کنار تخت و یا روی تخت که قیام کرد . بفرمائید بروید داخل ایران قیام و شورش کنید ؛ کرسی ریاست جمهوری و یا تخت سلطنتی را صاحب شوید .

البته در دنیا تنها کسی که تا بحال توانسته از روی تخت قیام ؛ سرنگونی را هدایت کند شخص رجوی روح پلید بوده و لا غیر .

اطلاعیه صادر کردن برای قیام ؛ سرنگونی ؛ شکستن سد اختناق از کنار رود سن و یا از اطاقهای گرم و نرم اروپا و امریکا و .. مانند مثل نشسته پارس کردن که مفت گران هست . مریم قجر داعشی و جیره خوارانش و رجوی صفتان و وطن فروشان پست فطرت هم مطمئن باشند تا بحال کسی نتوانسته از سیل ماهی بگیرد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ترفند-جدید-مریم-قجر-رجوی-علیه-اعضای-مج/

ترفند کثیف مریم قجر داعشی (رجوی) برای نگه داشتن  اعضاء نگون بخت مجاهدین خلق

تحصن جداشدگان مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانیمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پنجم آوریل ۲۰۱۹:… مریم قجر و سران فرقه رجوی برای نگهداشتن اعضاء نگون بخت در اسارت ذهنی و جسمی به شیوه و ترفند کثیف دیگری دست زده اند . علاوه بر تهدید جدا شده ها به ترور و زدن آخرین تیر به جدا شده ها و کسانی که بخواهند از فرقه رجوی جد اشوند در نشستهائی که با اعضاء بصورت گروههای کوچک تشکیل داده گفته : افرادی که از سازمان جدا شده اند در وضعیت بدی زندگی می کنند . نه برای زندگی دارند نه کار نه پول ! خرج یک عده از جدا شده ها را هم ما می دهیم البته جدا شده هائی که برای ما در بیرون از تشکیلات کار می کنند.

تحصن جداشدگان مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانینامه نجات یافتگان از مجاهدین خلق، فرقه رجوی در آلبانی به رییس کمیساری عالی پناهندگان

ترفند کثیف مریم قجر داعشی برای نگه داشتن  اعضاء نگون بخت در اسارت ذهنی و جسمی .

 در سالهای گذشته زمانیکه رجوی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون در عراق مستقر بود رجوی و مریم قجر  و وطن فروشان  به طرق مختلف مانع خروج اعضاء از اسارتگاههای فرقه رجوی می شدند . از زندانی و شکنجه کردن اعضائی که خواهان جدائی از فرقه رجوی بودند تا فرستادن به زندان بد نام ابوغریب عراق و فرستادن به میدان مین و به رگبار بستن از پشت سر به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی که شاهدان زنده این جنایتها حاضر هستند .

درهردادگاه وسازمان حقوق بشری و .. شهادت بدهند . بعد از سرنگونی صدام ملعون ( ارباب رجوی ) بیش از ۷۰۰ عضو ناراضی و اعضائی که خواهان جدائی از فرقه رجوی بودند موفق شدند با فرار و یا اعلان جدائی به کمپ تیف تحت کنترل نیروهای نظامی امریکا بروند و با تحمل شرایط سخت ؛ طاقت فرسا و شرایط غیر انسانی که جنایتکاران جنگی امریکائی با همکاری سران فرقه رجوی برای اعضاء جدا شده درست کرده بودند دست و پنجه نرم کنند و بتوانند به هر قیمتی به دنیاز ازاد قدم بگذارند و مسیر زندگی خود را انتخاب کنند .

بعد از اخراج فرقه رجوی از عراق و انتقال به البانی باز فرار و جدائی از مقر فرقه رجوی در البانی سرعت گرفته بود که سران فرقه با همکاری سناتورهای ضد ایرانی مثل مک کین ملعون ؛ بولتون… و با پرداخت رشوه به یکسری مقامات البانیائی یک اسارتگاه جدیدی را در البانی ساخت تا بتوانند به اسارت گرفتن اعضاء نگون بخت در البانی ادامه بدهند . مریم قجر و سران فرقه درالبانی با برگزاری نشستها ودر اوج شیادی و فریبکاری از اعضاء نگون بخت برای ماندن در تشکیلات و مناسبات فرقه گرایانه رجوی به اعضاء وعده های محتلف می دهند و از اعضاء نگون بخت امضاء می گیرند . بطور خاص بعد از وعده مریم قجر و بولتون مبنی بر اینکه تا ۲۲ بهمن ۹۷ رژیم سرنگون خواهد شد اخرین ترفند و شارلاتان بازی مریم قجر و سران فرقه برای نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی بود . از انجا که مریم قجر و بولتون ؛ نتانیاهو ؛ بن سلمان و یک مشت وطن فروش نتوانستند به نیات پلید خود قبل از ۲۲ بهمن ۹۷ برسند مریم قجر پا برهنه بر سر کوبان از اردوگاه اوور سوراواز در پاریس به اسارتگاه اعضاء فرقه در البانی رفته و چندین نشست برگزار کرده تا اعضاء اسیر و بی خبر از دنیای بیرون به هر شکل ممکن در اسارتگاه اشرف ۳ در البانی نگهدارد .

مریم قجر و سران فرقه رجوی و وطن فروشان برای نگهداشتن اعضاء نگون بخت در اسارت ذهنی و جسمی به شیوه و ترفند کثیف دیگری دست زده اند . علاوه بر تهدید جد اشده ها به ترور و زدن اخرین تیر به جدا شده ها و کسانی که بخواهند از فرقه رجوی جد اشوند در نشستهائی که با اعضاء بصورت گروههای کوچک تشکیل داده گفته : افرادی که از سازمان جد اشده اند در وضعیت بدی زندگی می کنند . نه برای زندگی دارند نه کار نه پول ! خرج یک عده از جد اشده ها را هم ما می دهیم البته جد اشده هائی که برای ما در بیرون از تشکیلات کار می کنند ( جدا شده هائی که برای حقوق و جیره ماهانه از جد اشده ها و حتا اعضاء فرقه که برای خرید و .. تردد دارند جاسوسی می کنند ) . مریم قجر و سران فرقه برای ترساندن و جلو گیری از جد اشدن به اعضاء نگون بخت گفته : سن و سالتان گذشته بیرون از اینجا یک نان هم کسی به دستتان نمی دهد ! خدا را شکر کنید که اینجا هم جا دارید و هم غذا . کسانی مثل شما در این سن و سال بخواهند از سازمان جدا شوند هیچ کشوری قبول نمی کند و حتا خانواده ها یتان هم حاضر نیستند شما را در این سن و سال قبول کنند ! مریم قجر و سران فرقه رجوی با این شیوه و ترفند کثیف سعی در نا امید کردن اعضاء را دارند و از انجا که خیلی از اعضاء نگون بخت میانگین سنی ۵۵ تا ۶۰ را دارند و در این سن و سال با بیش از ۲۵ سال بیگاری برای رجوی از مال دنیا هیچ چیزی در بساط ندارند و از دنیای بیرون و خانواده هم دور هستند و حتا عده ای از اعضاء بصورت محفلی به همدیگر گفته بودند در این سن و سال وضع جسمی و داشتن بیماریهای مختلف و … کجا برویم و این خبر هم به گوش مریم قجر و سران فرقه رسیده بود .

شخص مریم قجر و سران فرقه رجوی از این نقطه ضعف اعضاء اسیر در البانی سوء استفاده کرده و برای ترساندن اعضاء از دنیای ازاد و حتا خانواده ها برای نگه داشتن اعضاء نگون بخت در اسارتگاه البانی اقدام کرده اند . به نظر من در این موقعیت بهترین اقدامی که باید صورت بگیرد در وحله اول از طرف خانواده های اعضاء اسیر هست به هر طریق ممکن پیام امید و پشتیبانی خانواده ها در هر کجا و در هر شرایطی را به اطلاع عزیزان خود و مجامع بین المللی برسانند .

دوستان جدا شده هم با بیان واقعیت دنیای ازاد و اینکه در دنیای ازاد بدون رجوی می توانند برای مسیر زندگی خود تصمیم بگیرند و اینکه برده کسی نیستند و می توانند روی پای خود به ایستند برای زندگی ( پوشیدن ؛ خوردن ؛ تردد ؛ کار و … ) خود تصمیم بگیرند و مهمتر از همه به جد باید گفت : نفس کشیدن در خارج از مناسبات فرقه گرایانه رجوی ؛ بدون فکر کردن به ایدئولوژی دست ساز و کثیف رجوی ؛ با باز کردن زنجیرهای اسارت تشکیلاتی از دست و پا ؛ ازاد کردن ذهن از یاوه هائی که رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی در مغزها پر کرده و … اگر قرار باشد ادمی یکساعت زنده باشد واقعا ارزش ازاد شدن از اسارت ذهنی و جسمی از فرقه رجوی را دارد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین: