فرقه رجوی مدافع اسرائیل

فرقه رجوی مدافع اسرائیل

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی مدافع اسرائیلعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیستم می 2021:… دولت آلبانی اعلام کرده که می خواد به تمام پناهنده هایش سر و سامان دهد و مشکلات حقوقی و قانونی آنان را حل و فصل کند،که همین باعث دگرگونی فرمانده ها و اعضای رده بالای فرقه شده است. حالا این فرقه مدام به دروغ به پخش اخبارهای دروغ و کذب خودش در رابطه با جداشدگان، خانواده ها، ایران، حماس،…و غیره بپردازد تا ببینیم آخر به کجا خواهد رسید. فرقه ای که تمام آرمان و هدف خودش را فدای قدرت و جاطلبی می کند روزگارش مشخص است و به زودی خواهیم دید نه تنها مردم ایران بلکه تمام کشورهایی که آنان در آن نقش و رابطه ای داشته اند آنان را به میز دادگاه خواهند کشید. فرقه رجوی مدافع اسرائیل

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی مدافع اسرائیلکشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی

فرقه رجوی مدافع اسرائیل 

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران ایران، نوزدهم می ،۲۰۲۱

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی

در چند هفته اخیر همه ی دنیا شاهد و ناظر بی اعدالتی رژیم ضد بشری اسرائیل نسبت به حقوق انسانی و شهروندی مردم بی پناه فلسطین هستند،و تا آنجا که در توان داشته اند با تضاهرات در کشورهای مختلف خواهان آتش بس فوری آن شده اند.

ولی آنجا که این فرقه منفور برای خود شیرینی و دم تکان دادند به اربابان خود دست به هر خیانتی می زند،تا بتواند نظر و رضایت آنها را،به خود جلب کنند،برای همین برای پیشبرد این خیانت که در طول تاریخ این فرقه همیشه ثبات کرده که به خیانت عادت بسیاری دارد،ار هر خبرگذاری که در این رابطه بتواند به اسرائیل کمک کند اینها آن خبر را باز پخش و دستکاری می کنند.

یادم هست در یکی از نشست ها مسعود رجوی،در همان لحظه که در نشست بود خبر محاصره غزه را در زمان یاسر عرفات،پخش کردنند،و این خبر در این نشست،عموی شد و با قیافه کاملا ناراحت،دست هایش را بهم می سابید و همش می گفت چکار باید بکنیم،راه بی افتیم بریم،و به این شکل ناراحتی خودش را به اسرائیل نشان داد.

حالا چی عوض شده که جای ظالم و مظلوم عوض شده و فرقه رجوی مدافع حقوق اسرائیل شده. البته این فرقه بی خدا و بی وجدان برای اینکه بخواهد حماس را یک گروه تروریستی بنامد مجبور هست که پای سپاه پاسداران را به میان بکشد و مثل همیشه تهمت و افترا به دولت ایران بزند که تمام موشک های حماس مطلق به ایران می باشد تا بدین وسیله بتواند جلوگیری از مذاکرات وین به عمل بیاورد،ولی اینبار کور خوانده است،چون نه تنها اکثر دولت ها با عمل وحشیانه دولت اسرائیل مخالف هستند،بلکه برای رسیدن به برجام این اروپا و امریکا هستند که خیلی دوست دارند با ایران به فوافق برسند.

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

ولی علارغم تمام درگیرهای بین فلسطین و اسرائیل، اینبار با تمام دفعات فرق می کند، حماس اینبار عظم خودش را جزم کرده تا بتواند از تمامیه حق و حقوق فلسطینی ها دفاع کند و در این رابطه هم کوتاه نمی آید،و تا آنجا که به دولت هایی قدرتمند بر میگردد،آنها هم خواستار مذاکراتی بین فلسطین و اسرائیل شده اند،و بنیامین نتانیاهو خوب فهمیده بود که حماس دیگه حماس قدیم نیست برای همین فکر می کنند می تواند با ابزارهای آمریکایی جلوی مقاومت مردمی را گرفت که سال هاست در اسارت این دولت غاصب هستند.

فرقه رجوی هم در همین راستا در زیر این مشکلات موش خودش را می خواهد پیش ببرد که البته با مسایل داخلی و خارجی این فرقه دیگه نمی تواند تمام تلاش خودش را متمرکز بر روی سیاست خارجه ی تقلبیش بگذارد،چون مشکلات داخلی فرقه چنان برهم ریخته  هست که مریم قجر باید در تمام مدت در آلبانی برای اعضای پاسیو و مسله دار نشست بگذارد و به حل مشکلات آنان بپردازد.

و از طرفی دولت آلبانی اعلام کرده که می خواد به تمام پناهنده هایش سر و سامان دهد و مشکلات حقوقی و قانونی آنان را حل و فصل کند،که همین باعث دگرگونی فرمانده ها و اعضای رده بالای فرقه شده است.

حالا این فرقه مدام به دروغ به پخش اخبارهای دروغ و کذب خودش در رابطه با جداشدگان، خانواده ها، ایران، حماس،…و غیره بپردازد تا ببینیم آخر به کجا خواهد رسید. فرقه ای که تمام آرمان و هدف خودش را فدای قدرت و جاطلبی می کند روزگارش مشخص است و به زودی خواهیم دید نه تنها مردم ایران بلکه تمام کشورهایی که آنان در آن نقش و رابطه ای داشته اند آنان را به میز دادگاه خواهند کشید.

لینک به منبع

فرقه رجوی مدافع اسرائیل 

***

Rajavi Silent On Palestine IsraelRajavi Silent On Palestine , Awaiting New Instruction

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مواضع-فرقه-رجوی-در-برابر-جنایات-اسرائی/

مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل چیست؟

مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیلعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هجدهم می 2021:… فرقه رجوی که روزی خود را طرفدار دو آتشه فلسطین و مبارزان آن نشان می داد و رسم مبارزه و الگوی انقلابی گری را مدیون مبارزان فلسطین بر ضد اشغالگری رژیم غاصب اسرائیل، می دید و سنگ فلسطین را بیش از خود انقلابیون آن جا به سینه می زد، چرا  الان در مقابل این همه ویرانی و قتل و عام زن  و بچه فلسطینی خفه خون گرفته است و موضعی در این رابطه نگرفته است؟! چه شد آن ادعا و تصویر مسعود و مریم کنار عرفات و آن حمایت های ریاکارانه این دو از آرمان فلسطین بر ضد اشغالگری و جنایات جنگی سران غاصب اسرائیل؟!  مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل 

معامله قرن و سکوت رجویمعامله قرن و سکوت رجوی

مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل چیست؟

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 16.05.2021

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

جنایاتی که این روزها بر ملت فلسطین روا می شود دل هر انسان با وجدان و آزاده ای را به درد می آورد. جانیانی که برای غصب زمین های فلسطینی از هیچ جنایتی فروگذار نمی کنند و سرزمینی را به خاک و خون می کشانند و زنان و کودکان بی گناه آن را قتل و عام  و خانه هایشان را بر سرشان تخریب می نمایند و جنایات جنگی بیشماری از روز تولد این مولود نامبارک تا به امروز در حق ملت مظلوم فلسطین روا داشته اند و سرزمینی را غصب و به اسم خود درآورده اند!

آیا توانسته است تا به امروز صدا و مبارزه مردم فلسطین بر علیه اشغالگری و کشتار رژیم غاصب صهیونیسم را خفه کند و به هدف شوم خود برسد؟ یا اینکه مقاومت زنان و مردان غیور فلسطین به نقطه ای از مهارت و کسب قدرت رسیده اند که در مقابل زورگویی و تجاوزات سران صهیونیسم با پاسخی شایسته و بازدارنده و البته در آینده به پس گیری حق قانونی و سرزمین خود برسند و دو ملت با آرامش در کنار هم زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند و از کشتار و قتل خبری نباشد.

دنیا به سمت واقعیت ها و عدالت در حرکت است. دیگر نمی شود بی چون و چرا حامی جانیان آدم کش و مشوق جنایات جنگی آنان بود و تسلیحات قلع و قمع آنان را فراهم کرد و تاوان پس نداد.

امروز به عینه جهان شاهد آن است که قدرت فلسطین که به رخ  سران صهیونیسم کشیده می شود دیگر مثل گذشته نیست که با دست خالی به مقابله با تجاوزگری بپردازند و این نویدی است که در آینده فلسطینیان هستند که به حق خود خواهند رسید و این صهیونیست است که تاوان جنایات بیش از نیم قرن خود را بر علیه کشور و مردم فلسطین پس خواهد داد.

آزادگان و وجدان های بیدار جهان حامی مردم فلسطین و ضد کشتار و قتل عام و غصب این سرزمین هستند و ‌خواهند بود و در این هفته ای که جانیان صهیونیسم به کشتار و قتل عام رو آورده اند و جنایات جنگی در حق مردم مظلوم فلسطین روا می دارند و کودکان و زنان بی گناه را می کشند، موج محکومیت جنایات این رژیم غاصب زبان زد است و وجدان های بشری نگران این وضعیت و کشتار هستند.

فرقه رجوی که روزی خود را طرفدار دو آتشه فلسطین و مبارزان آن نشان می داد و رسم مبارزه و الگوی انقلابی گری را مدیون مبارزان فلسطین بر ضد اشغالگری رژیم غاصب اسرائیل، می دید و سنگ فلسطین را بیش از خود انقلابیون آن جا به سینه می زد، چرا  الان در مقابل این همه ویرانی و قتل و عام زن  و بچه فلسطینی خفه خون گرفته است و موضعی در این رابطه نگرفته است؟!

مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل

مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل

چه شد آن ادعا و تصویر مسعود و مریم کنار عرفات و آن حمایت های ریاکارانه این دو از آرمان فلسطین بر ضد اشغالگری و جنایات جنگی سران غاصب اسرائیل؟!

واقعیت این است که اولا عمر این فرقه به سر آمده است و پرده ها کنار رفته و چهره این فرقه بدون روتوش ظاهر شده  است. یعنی اینکه ماهیت رجوی و فرقه اش بر خلاف آن چه که در ظاهر وانمود می ‌کردند نه انقلابیگری و ضد زورگویی  و ظلم باشد بلکه ماهیت این فرقه و خوی درندگی آن همکاسه شدن با صهیونیسم و آمپریالیسم است و برای بقاء خود حاضر است دست به هر خباثت و جنایتی بزند و حتی جنایات رژیم صهیونیستی را مشروع جلوه دهد و مقاومت فلسطین را محکوم نماید.

این است عاقبت فرومایگی رهبران این فرقه که روزی به دروغ خود را حامی آرمان فلسطینیان نشان می دادند.

ننگ و نفرین بر رهبری و سران جانی فرقه رجوی.

„پایان“

لینک به منبع

مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سکوت-خفت-بار-رجوی-جنایات-اسرائیل/

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیلمحمد رزاقی، کانون آوا، چهاردهم می 2021:… رجوی روح پلید در دیدار با یاسر عرفات با انداختن چپیه ( شال فلسطینی ) روی گردن و هدیه دادن سلاح به عرفات مدعی بود با الهام از مبارزات مردم فلسطین مبارزه با رژیم شاه را شروع کرده اند و … در همه نشستهای درونی وقتی رجوی می خواست از خودش قهرمان بسازد رفتن به اردوگاههای فلسطین برای گذراندن آموزش نظامی را با اب و تاب به خورد اعضاء نگون بخت می داد . سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل 

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیلRajavi Silent On Palestine , Awaiting New Instruction

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل !

محمد رزاقی تلویزیون مردم پاریس

آقای محمد رزاقی ، پاریس

سکوت خفت بار مریم قجر داعشی درمقابل جنایات اسرائیل

محمد رزاقی پاریس, 13.05.2021

نزدیک 2 هفته گذشته  اسرائیلی های جنایتکار دست به کشتار و ضرب و شتم مردم فلسطین زده و چند روز گذشته با بمباران نوار غزه فلسطین مردم خاص کودکان فلسطینی به شهادت رساند .

جنایات اسرائیلی ها در حق مردم مظلوم فلسطین چندین دهه هست که ادامه دارد . مردم ایران با پیروزی انقلاب ضد سلطنتی در سال 57 بیشتر با مردم مظلوم فلسطین و جنایتهای اسرائیل و مبارزات مقاومت مردم فلسطین آشنا شدند .

یاسرعرفات رهبر فلسطینیها در نخستین روزهای پیروزی انقلاب ضد سلطنتی  در بهمن ماه سال 57 به ایران سفر کرد و پیروزی ضد سلطنتی مردم ایران را با دیدار خود از ایران تبریک گفت .

سال 58 رجوی روح پلید با درست کردن میلیشیا ادعا کرد هزاران نفر از اعضاء و هوادارانش اماده اعزام برای جنگ با اسرائیل و ازادی فلسطین است !

رجوی روح پلید در دیدار با یاسر عرفات با انداختن چپیه ( شال فلسطینی ) روی گردن و هدیه دادن سلاح به عرفات مدعی بود با الهام از مبارزات مردم فلسطین مبارزه با رژیم شاه را شروع کرده اند و … 

محمد رزاقی - سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل

در همه نشستهای درونی وقتی رجوی می خواست از خودش قهرمان بسازد رفتن به اردوگاههای فلسطین برای گذراندن آموزش نظامی را با اب و تاب به خورد اعضاء نگون بخت می داد . 

محمد رزاقی - سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل

اما با یک نگاه دقیق می توان به همکاری رجوی داعشی با اسرائیل را به راحتی دید و نیاز به کند و کاو تحقیق و تفحص خاصی نیست .

 رجوی با مستقر شدن در عراق و با قارا کنیزی برای صدام ملعون همکاری خود با اسرائیل را بصورت مخفیانه توسط مزدوران خود در اروپا و امریکا با اسامی مختلف پیش می برد و در سال 72 رجوی در نشستهای درونی خود ادعا کرد به منابعی دست یافته و توانسته از طریق ان منابع فعالیت های هسته ای ایران را افشاء کند ! البته رجوی روح پلید هیچ وقت نگفت عکسهای ماهواره ای از مناطق حساس نظامی و هسته ای ایران را از کجا بدست اورده است ؟! 

البته بی دلیل نبود رجوی روح پلید همزمان با همکاری مخفیانه با سرائیل به کوبیدن وبد نام کردن عرفات در درون تشکیلات شروع کرد و با کینه و نفرت ازعرفات حرف می زد و شهدا فلسطینی را در ارگانهای خبری خود کشته می نامید ! در حالی که رجوی روح پلید در سالهای قبل از نوکری و قارا کنیزی برای اسرائیل مدعی بود که ناف اش را با نام فلسطین بریده اند و برای خود نمائی چنان از بیضه های عرفات اویزان می شد و می پرستید که خود فلسطینی ها عرفات را نمی پرستیدند .

سال 74 در نشستهای موسوم به حوض رجوی برای بار چندم در نشست درونی مدعی شد با شگردهای پیچیده توانسته از سالها پیش به منابع ای دست یابد که عکسهای ماهواره ای در داخل ایران را در اختیار فرقه رجوی قرار می دهد و حتا چند عکس ماهواره ای نشان داد و گفت :

در زمان جنگ ایران و عراق چند عکس از منطقه جماران بدست اوردیم و به عراقی ها دادیم تا انجا را بمباران کنند !

سپس رجوی گفت :

الان هم با بدست اوردن عکسهای ماهواره ای از مراکز وسایتهای هسته ای و نظامی از ایران توانستیم با افشاگری های هسته ای در امریکا و اروپا توجه همه دولتها را جلب کنیم .

دقیقا یکی از دوستان که هنوز هم در تشکیلات فرقه رجوی در اسارت ذهنی و جسمی هست ولی در دانشگاه های اروپا تحصیل کرده بود و با هم صمیمی بودیم و مطمئن بود که وقتی با هم بصورت مخفیانه صحبت می کنیم اهل گزارش نوشتن و … نیستم بعد از اتمام نشستهای موسوم به حوض و برگشت از بغداد به اردوگاه بد نام اشرف فرصتی بدست امد تا با هم صحبت کنیم .

دوستم که اطلاعاتی بیشتری در مورد سیستم های ارتباطی داشت از من پرسید به نظر تو این اطلاعات ماهواره ای را رجوی از کجا بدست می اورد ؟ ماهواره وسیله ای نیست که هر ننه قمری داشته باشد و رجوی برود از انها اطلاعات مراکز هسته ای ایران بگیرد . فقط چند کشور دارای ماهواره است و کشورهایی که بیشتر روی ایران حساس هستند امریکا و اسرائیل هستند .

اگر امریکا این اطلاعات داشت که خودشان افشاء می کردند و نیازی نبود بروند در جلسه ای که بهنام ( محمد محدثین ) در امریکا بر گزار می کند. بس می ماند اسرائیل و مطمئن که رجوی این اطلاعات از اسرائیل می گیرد ! 

البته فرقه رجوی تلاش زیادی کرد تا همکاری رجوی داعشی با اسرائیل در زمان صدام ملعون افشاء شود تا اینکه چند سال پیش همکاری فرقه رجوی داعشی با اسرائیل موقعی به اثبات رسید که مقامات اسرائیلی به همکاری با فرقه رجوی داعشی و دادن اطلاعات سایتها و مراکز هسته ای  به اصطلاح برای افشا توسط فرقه رجوی را اعتراف کردند .

البته همکاری فرقه رجوی داعشی با اسرائیل  در حد گرفتن عکس های ماهواره ای نبوده بلکه در ترورها و جمع اوری اطلاعات دانشمندان ایرانی فرقه رجوی داعشی با اسرائیل همکاری نزدیک داشته و دارند و همکاری فرق رجوی با موساد اسرائیل چنان تنگا تنگ شده که در تاریخ 29  تیر سال 97 بی بی سی با انتشار خبر از منابع اسرائیلی گزارش داد :

رسانه‌های اسرائیلی گزارش داده‌اند که سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) به خنثی کردن طرح ادعایی حمله به نشست مجاهدین خلق در فرانسه کمک کرده است.

به نوشته رسانه‌ها این خبر بعد از برداشته شدن سانسور خبری مربوط به این موضوع از سوی دولت اسرائیل، منتشر شده است.

اما یکی دیگر از مدارکی که اثبات نوکری و قارا کنیزی فرقه رجوی برای موساد و اسرائیل را اثبات می کند اینکه در سالهای گذشته هر وقت اسرائیل دست به کشتار مردم مظلوم فلسطین زده و مردم فلسطین به خاک و خون کشیده سران فرقه رجوی بطور خاص مریم قجر داعشی در مقابل جنایتهای اسرائیل در حق مردم فلسطین سکوت خفت بار در پیش گرفته و یا با یک اشاره کوتاه برای اینکه ارباب خود را رنجیده نکند تقصیر کشتار مردم فلسطین توسط  اسرائیل را به گردن ایران انداخته !

سکوت خفت بار مریم قجر داعشی در مقابل کشتار بچه ها و مردم فلسطین در سالهای گذشته و بطور خاص درروزهای  گذشته در حالی صورت می گیرد که عباس به دستور عربستان و اسرائیل در پاریس چند دقیقه با مریم قجر ملاقات می کند و یا چند هفته پیش مریم قجر با ادا اطوار بوزینه وار با برگزاری کنفرانس عربی اسلامی دم از مسلمانی می زند ولی در مقابل کشتار عربها و مسلمانان توسط اسرائیل  برای خوش ایند اربابان جدیدش به سکوت خفت بار ادامه می دهد .

شاید ؛شاید فردا یا در روزهای اینده مریم قجر برای ابراز وجود  از خود اطلاعیه در کند و با نعل وارونه زدن باز کشتار مردم و بچه های فلسطینی توسط اسرائیل جنایتکار توجیه کند و یا به نام رجوی روح پلید اطلاعیه ای صادر کنند یک پاپاسی هم ارزش ندارد .

پاریس : محمد رزاقی 

لینک به منبع

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل !

***

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees RevealedJohn Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

Massoud Khodabandeh Anne Singleton on MEK MKo Rajavi cultSecret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین: