فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، دوازدهم ژوئن 2021:…  سازمان مجاهدین در تمامی این سال ها تمام سعی و تلاش خودش را برای جلوگیری از ورود اعضای جداشده به اروپا انجام داد و برای رسیدن به این مقصود از هیچ جرم و جنایتی کوتاهی نکرد. با خیلی از سیاستمداران باز نشسته  و شاغل در تمام کشورهایی که ضد ایران و ایرانی هستند دست همکاری داد. در تمام مدت روی کار آمدن جمهوری اسلامی ایران از هیچ خیانتی کوتاهی نکرد. از جنگ تحمیلی گرفته تا پروژه های اتمی و غیره. با فروختن اطلاعات جنگ به صدام و شرکای آن در آن زمان که پشت صدام بودنند همانند آمریکا،اسراییل، انگلیس، فرانسه و کشورهای دیگر که باعث ریختن خون بهترین و رشیدترین فرزندان این آب و خاک شدند. فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است 

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت کارت هویت بلای جان رجوی

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است

«علیرضا نصراللهی،انجمن یاران ایران،یازدهم  ژوئن ،۲۰۲۱»

علیرضا نصراللهی باشگاه خبرنگاران بروکسل

آقای علیرضا نصراللهی

همانطور که در خبرها شنیده اید و در سایت های مختلف  مشاهده کرده اید در این روزها فرقه رجوی افسارگریخته و ترمز بریده خودش را به هر آب و آتشی می زند،تا بتواند از شتاب دولت آلبانی،برای به رسمیت شناختن،افرادی که در این کشور به هر دلیلی بی هویت هستند،بکاهد.

که این قانون جدید دولت آلبانی نه برای دل سوختن است نه برای حقوق بشر،بلکه این کار دولت آلبانی تلاش شبانه روزی و بی وقفه اعضای جداشده از فرقه رجوی و خانواده های محترم آنها و تعداد اندکی از آزادیخواهان روزنامه نگار کشور آلبانی،وگرنه چرا دولت آلبانی در سال های پیش از ورود،فرقه رجوی به آلبانی چنین قانونی را در مجلس خودش تصویب نکرده بود؟

بعد از اینکه تصمیمات بر این گرفته شد که فرقه رجوی برای جابجایی از عراق از لیست گروه های تروریستی بیرون بیاید،و به دولت آلبانی هم تاکید شد که آنها را پذیرش کند،وعده و عیدهایی هم به این کشور داده شد،دولت آلبانی هیچگاه فکرش را هم نمی کرد با پذیرش این گروه در آینده به چنین دردسرهایی بی افتد،و این فرقه تا قلب سیستم هایی دولتی این کشور هم نفوذ کند،و مردم این کشور با حضور خودشان اعتراض حضور این فرقه را در کشورشان اعلام کند،و تا انجا پیش روند که کار به درگیرهایی هم بین فرقه و مردم آلبانی رخ دهد.

کارت هویت معضل رجوی – خاتمه برده داری فرقه مجاهدین شرط اتحادیه اروپا برای پذیرفتن آلبانی

از آنجایی که کشور آلبانی یک کشور فقیر به حساب می آید،فرقه رجوی هم با خرج کردن پول های باد آورده،توانست با فشار حداکثر بر روی نفرات خودش و حتی اعضای جداشده زندگی را بر همه ی آنها تلخ کند،تا آنجا که نفرات با تصمیم خودشان به ایران برگردند،و این هدفی بود که فرقه رجوی از عراق آن را دنبال می کرد،تا نگذارد پای هیچ جداشده ای به اروپا باز شود تا آنها خیالشان از افشاگری هر چه بیشتر آدمها در امان بمانند.

فرقه رجوی با پُر کردن گوش همگان از اینکه هر جداشده وقتی به ایران باز می گردد،با فشار وزارت اطلاعات دست به افشاگری بر علیه آنها می زنند،و چون با شکنجه چنین اعترافاتی را می کنند در جوامع بین اللملی هیچ سندیتی ندارد،این طرز فکر فرقه رجوی که به دروغ به همه ی اعضای جداشده نسبت داده می شود،اشکال خیلی بزرگی داشت،که فرقه رجوی با تمام زیرکی که در دنیای ضد انقلابی داشتند و دارند،متوجه این نشدند که کسانی که به هر دلیل به مهین برمی گردند،هر کدام از آنها صدها هزار نفر هستند،که در جامعه پخش می شوند،و با مردم روزانه در ارتباط هستند،و این یعنی میتواند از گذشته خود برای مردم سخن بگویند،و خاطرات دوران اسرات خود را تعریف کنند،و این فرقه را به مردم معرفی کنند و از خیانت ها و جنایت های آنان پرده بر دارند،همان مردمی که فرقه رجوی به دروغ اسم آنان را کانون های شورشی و یا هر اسم دیگری خطاب می کند.

بزرگترین اشتباه فرقه این بود که خودش با دست خودش کسانی را به کشور روانه کرد که همه ی آنان با کوله باری از شکنجه،و خاطرات تلخ در اسارت راهی خانه شدند،و الان همه ی ما شاهد این موضوع هستیم که در کشور تمام مردم از بچه تا بزرگ همه به خوبی با گروه تروریستی رجوی به خوبی آشنایی پیدا کرده اند،و می تواند به راحتی خودشان را از این گروه خطرناک حفظ کنند،نه مثل دروان ما که حتی کوچکترین اطلاعاتی از این فرقه نداشتیم،و برای همین بی اطلاعاتی به راحتی در دام آنان قرار گرفتیم،و نتیجه آن فقط سال ها ارسات و شکنجه برایم باقی گذاشت.

در اصل ما سپر بلا شدیم و شدیم راهنمای نسل های آینده بچه های ایران،و این بزرگترین افتخار ما می باشد تا بتوانیم گذشته خود را از وجود کثیف این فرقه کمی پاک کنیم،چیزی که فرقه رجوی هرگز نخواهد فهمید که ایران و ایرانی در هر کجای این جهان باید یک ایرانی با غیرت باشد، و نسبت به کشور و مردمش تعهد داشته باشد،نه اینکه هر بی ناموسی از راه رسید با گرفتن چند صد دلار خاک ایران و ریشه ی خودش را به تاراج بگذارد،همانند فرقه رجوی و خیلی های دیگر …

فرقه رجوی بعد از سر نگونی صدام با در دست گرفتن همین پروژه،که تمام کسانی را که میخواهند از او جدا شوند مجبور کند به ایران برگردنند،بزرگترین خدمت را به جامعه ایران کرد،چون هیچ کس نمی توانست به خوبی اعضای جداشده از این فرقه ماهیت پلید و ضد بشری،این گروه تروریستی را به مردم این نشان دهد،

بله دوستان تنها اعضای جداشده از این فرقه می توانستند به مردم ایران و جهان بفهماند که سازمان مجاهدین فقط یک پوشش است برای رسیدن به جاکمیت و قدرت،نه صحبت از آزادی خلق قهرمان است و نه صحبت از جامعه بی طقبه توحیدی،اگر قرار بود چنین جامعه ای به وجود آید اول باید از درون این فرقه رقم می خورد و بنای این جامعه و ریشه ی آن با همین اعضا تشکیل می شد،نه خلق قهرمان،وقتی این رهبران به اصطلاح آزادی خواه،نمی تواند برای نفرات و اعضای خودشان صداقت و فدا داشته باشند چگونه می خواهند برای مردم ایران آزادی و جامعه ای عاری از طبقه به وجود اورند؟

سازمان مجاهدین در تمامی این سال ها تمام سعی و تلاش خودش را برای جلوگیری از ورود اعضای جداشده به اروپا انجام داد و برای رسیدن به این مقصود از هیچ جرم و جنایتی کوتاهی نکرد. با خیلی از سیاستمداران باز نشسته  و شاغل در تمام کشورهایی که ضد ایران و ایرانی هستند دست همکاری داد.

در تمام مدت روی کار آمدن جمهوری اسلامی ایران از هیچ خیانتی کوتاهی نکرد. از جنگ تحمیلی گرفته تا پروژه های اتمی و غیره. با فروختن اطلاعات جنگ به صدام و شرکای آن در آن زمان که پشت صدام بودنند همانند آمریکا،اسراییل، انگلیس، فرانسه و کشورهای دیگر که باعث ریختن خون بهترین و رشیدترین فرزندان این آب و خاک شدند.

حال چگونه می توان بارو کرد که این فرقه دلش به حال این مردم سوخته و می خواهد برای همان مردم که زمانی باعث کشته شدن بچه های آنان شده آزادی به ارمغان بیاورد؟

حتی همین الان هم که دست این فرقه برای تمامیه مردم ایران و اکثر مردم جهان باز شده باز دست از وطنفروشی برنمی دارد،و با دشمنان همین آب و خاک دست همکاری دارد،و با فشار بر روی اعضای در بند و جداشده می خواهد به هر ترتیب که شده آنها را سر به نیست کند،و نگذارد پای این آدمها به جامعه و خبرگزاری های بی طرف باز شود،و کرونا بزرگترین حامیه این فرقه شد.

بازتاسیس ارتش خصوصی صدام در آلبانی، وحشت رجوی از صدور کارتهای هویت

فرقه رجوی به خوبی آگاه بود هر نفری که پایش به دنیای آزاد باز می شود برای رسیدن به آرامش روحی و تلافی کردن سال های گذشته خودش و خدمت به جامعه ایران دست به افشاگری بر علیه این فرقه می زنند،تا همگان بفهمند که در پشت این چهره ی به اصطلاح فرشته،چه مار افعی خوابیده است و منتظر رسیدن به فدرت است تا بعد از رسیدن به قدرت خون مردم را در شیشه کند.

دوستان و هم میهنان عزیز و ارجمند،بالاخره بعد از سال ها تلاش و افشاگری و رونمایی از سندهای خیانت این فرقه،توانستیم با فشار بر روی سازمان های به اصطلاح حقوق بشری،به این مهم برسیم تا بر اثر فشارهای خانواده ها و اعضای جداشده،دولت آلبانی نه به دلخواه بلکه با تحمیل تن به مینیمم قوانین پناهندگی دهد،و برای نفرات پناهند به این کشور کارت های هویت صادر کند،چیزی که اصلا خوشایند فرقه تروریستی رجوی نبوده و نیست ولی دگر کاری از دستش ساخته نیست .و باید تن به این قانون دهد،قانونی که با صدور آن باعث متلاشی شدن این فرقه خواهد شد.

از این به بعد همه شاهد خواهیم بود که با شروع رفت و آمد اعضای جداشده به اروپا و صدور ویزا برای خانواده های دردمند و چشم انتظار،ریشه ی این گروه را خواهند سوزاند،مریم رجوی به خوبی از این موضوع آگاه می باشد،برای همین شروع کردند،به بازی با کلمات،مثل موسسان پنجم،و تعهد تا سرنگونی و خیلی بازی های دیگر…

مسعود رجوی با راه انداختن این شعبده بازی و بهتر بگویم این مسخره بازی میخواهد برای خودش زمان بیشتری بخرد،وگرنه در دنیای واقعی اگر شما علوم سیاسی داشته باشید با وجود ارتش آزادیبخش و ریيس جمهور برگزیده،راه اندازی و تاسیس موسسان پنجم یک جُک بیش نیست که هم خودش می داند و هم همراهانش،ولی خوب از آنجا که ما عادت به چنین مسخره بازیهایی در این فرقه داریم زیاد تعجب نکردیم،همانند چهل سال گذشته که هر سال دولت ایران سرنگون شد،و تحلیل های پوچ و کشکی مسعود رجوی.

مسعود خدابنده در گفت‌وگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

دوستان بالاخره بعد از سال های سال رسیدیم به پایان سازمان مجاهدین،پایانی تلخ و پر از جرم و خیانت،آنهم نسبت به اعضای خود،و خانواده های آنان،سازمان مجاهدین به زودی در دادگاهای حقوق بشری و بی طرف که با فشار اعضای جداشده و شکایات خانواده های رنج کشیده و دردمند،که خواهان رسیدن به مجازات سران این فرقه و به خون خواهی از فرزندان خود در جامعه جهانی خواهند بود.

و امیدورام در آینده نزدیک به جای دادگاه های خارجی روزی برسد که خلق قهرمان ایران خودش به پروندهای کثیف این فرقه رسیدگی کند،و حق مظلوم را از ظالم بگیرند.

پیروز باشید.

لینک به منبع

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است 

***

مسعود خدابنده مسعود خدابنده : مدارک هویتی موجب رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی می گردد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اعضای-فرقه-تروریستی-مجاهدین-را-ممنوع-ا/

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنیدعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، بیست و هشتم می 2021:… آقای مکرون، این فرقه بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی می باشد. در اوج آرامش،به سرعت تغییر ماهیت می دهد و همه را شگفت زده خواهند کرد. همانند کارهای تروریستی که در چند ماه گذشته همه را دچار اندوه کرد. کشتن پلیس های فرانس، عملیات های انتحاری و غیره… آقای مکرون، شما و دولت شما اگر ضریب سطح امنیت را به صد هم برسانید، اگر این گروه ها را به لحاظ فیزیکی مهار نکنید باز هم ضربه خواهیم خورد. به این دلیل شما نمی توانید همه نفرات را هر روز زیر نظر داشته باشید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید 

غفور فتاحیان - تایید اخراج مجاهدین خلق - ویزای چندروزه مریم رجویاخراج مریم رجوی و سران مجاهدین خلق از اروپا 

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه 

نامه به رئیس جمهور محترم فرانسه برای ممنوع ورود کردن اعضای تروریستی فرقه رجوی

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران یاران، بیست و هشتم می۲۰۲۱

رئیس جمهور محترم فرانسه

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی

آنچه که در این روزها مرا بخود مشغول تر و نگرانتر از پیش کرده است،وضعیت امنیت فرانسه نسبت به  اقدامات بیش از پیش افراطگرایان و آشکار آنها در کارهای تروریستی از جمله،فرقه مجاهدین بر علیه جدا شده گان در فرانسه است.

آقای مکرون، این فرقه بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی می باشد. در اوج آرامش،به سرعت تغییر ماهیت می دهد و همه را شگفت زده خواهند کرد. همانند کارهای تروریستی که در چند ماه گذشته همه را دچار اندوه کرد. کشتن پلیس های فرانس، عملیات های انتحاری و غیره…

آقای مکرون، شما و دولت شما اگر ضریب سطح امنیت را به صد هم برسانید، اگر این گروه ها را به لحاظ فیزیکی مهار نکنید باز هم ضربه خواهیم خورد. به این دلیل شما نمی توانید همه نفرات را هر روز زیر نظر داشته باشید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

آقای مکرون،در این چندین سال که من دوستان در کشور شما مهمان هستیم،این فرقه در رابطه با ما،اقداماتی نظیر تهدیدهای فیزیکی، پخش کردن اعلامیه های ضدّ جدا شده گان در سطح شهر، مخدوش کردن چهره جدا شده گان با چسباندن عناوین مزدوری و … که در جواب مبارزه دور از خشونت و آرام اعضای جدا شده مجاهدین است.

مبارزه ای که در آن فقط و فقط بیان واقعیات و آشکارسازی آنچه که بر ما طی سالیان سال در اسارتگاه رجوی گذشته است، میباشد. بدون هیچ افراط گرایی کلامی و بدون هیچ مبارزه فیزیکی و اعمال خشونت.

حال آنکه درفرانسه- کشوری که عنوان دمکراسی را یدک میکشد- در روز روشن، بصورت علنی و در ملاء عام و در جلو چشم همگان، عوامل گروه به قطع تروریستی مجاهدین به جان ما، تهدید فیزیکی و ارعاب می کنند و آنچه که مورد انتظار جوامع حقوق بشری و ما شهروندان دارای تابعیت فرانسوی از دولت فرانسه است، متاسفانه برآورده نمیشود.

 رئیس جمهور محترم فرانسه

سازمان مجاهدین که الان در کشور آلبانی و با دست گرفتن قسمتی از خاک این کشور به عنوان پناهنده جاگزین شده اند و با مداخله در بیشتر ارگان های داخلی این کشور باعث آزار و اذیت جداشدهگان شده است و با زد و بند با سیاستمداران این کشور فشار حداکثری را به خانواده های جداشده ها و خود آنها وارد آورده است،آیا چه لزمی دارد که بازهم پناهنده کشور فرانسه هم باشند؟

جناب آقای رئیس جمهور

سران فرقه رجوی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به اعضای جداشده با همکاری سران کشور آلبانی دریغ نکرده اند،تا آنجا که حتی در بعضی از موارد باعث مرگ و شکنجه آنها شده اند،نمونه های آنها در دست است،و فرقه کثیف رجوی هیچ حیایی نسبت به کارهای ضد بشری خودش ندارد واقعآ سوال اینجاست آنها چگونه به خود اجازه می دهند که به این راحتی دست به چنین شکنجه های بزنند؟

جناب آقای رئیس جمهور

اردوگاه فرقه رجوی در کشور آلبانی همانند زندان گوانتاملا،،پشت درب های بسته باعث شده که سران این فرقه تمامیه اعضای داخل آن را زیر شدیدترین شکنجه های روحی روانی و در بعضی از موارد با حضور بی وقفه کرونا باعث مرگ اعضای ناراضی گردنند،و به راحتی و بدون حضور هیچ ارگان حقوق بشری جنازهای آنها را دفن کنند بی آنکه مرجع قضایی از انان باز خواست کنند و علت مرگ را دربیاورند؟

جناب آقای رئیس جمهور

فرقه رجوی یکی از شکنجه گران تاریخ بشریت می باشد،شما اگر نگاهی به تاریخ نکبت بار این سازمان داشته باشید خواهید فهمید که از زمان خروج از فرانسه تا رورد به عراق،چه کسانی که بی هیچ نام و نشان در این فرقه به دست شکنجه و مرگ سپرده شدند،و حتی هیچ کس نام آنها را هم نمی داند.

جناب آقای رئیس جمهور

من به عنوان یک عضو جداشده از این سازمان از شما تقاضا دارم که شما به عنوان یکی از اصلی ترین مقامات این کشور با ورود این گونه حیوانات به خاک فرانسه جلوگیری نمایید تا بشریت از گزند این وحشی ها در امان بماند.

جناب آقای رئیس جمهور

این که این کشور از نظر دیپلماتیک، روابط بسیار قوی با آمریکا دارد،ولی چیزی که معلوم نیست اینه که چرا امریکا و فرانسه این سازمان را به رسمیت می شناسد و این کشور به مهد جولان دادن آزادانه این فرقه تبدیل شده است».

مگر می شود معیارهای تشخیص تروریست بودن یا نبودن یک گروه یا فرقه، نسبی باشد 

کشور فرانسه در طی این دو دهه شاهد همه گونه عملیاتهای تروریستی بوده و خواهد بود،چطور امکان دارد این گروهای خشونت طلب همانند فرقه رجوی،در این کشور آزادانه به کارهای تروریستی خودشان ادامه دهند و هیچ کس هم از آنها باز خواست نکند؟

آقای مکرون بارها گفته ایم و باز هم خواهیم گفت،تنها راه جلو گیری از این گونه گروه ها برخورد قانوی و کشیدن آنها به پای میز دادگاهی بیطرف و بدون زد و بند می باشد،مردم فرانسه دیگر طاقت دیدن بریدن سر،انتحاری،کشتن پلیس،و مردم عادی را ندارد،هر کدام از ما وظیفه ای در مقابل جامعه داریم،و اگر ساکت و یا بی طرف و بی اهمیت از کنار آنها بگذریم دود آن در چشم بچه هایمان،و نسل های آینده خودمان خواهد رقت.

آقای مکرون،با عرض پوزش از شما،دولت شما هیچگونه اقدام عملی را در رابطه با این گروه جنگ طلب نکرده است، فرقه رجوی تقریبآ نیمی از مراکز خرید و تاکسی و رستوران و در این کشور خریداری کرده و با بنام زدن آنها به اشخاص مختلف از زیر بار دستگاه های اطلاعاتی شما پنهان مانده،و با آنها با راحتی پول شویی می کند،و توسط همین نفرات با جابجا کردن پول های سیاه،دست به خشونت و کارهای وحشتناک په در اینجا و په در جاهای دیگر می گردد.

آقای مکرون،من به شما پیشنهاد می دهم اگر شما ما اعضای جداشده از این سازمان را ملاقاتی دهید تا ما بتوانیم در حضور شما با اسناد و مدارک حقیقی و حقوقی،که در دست داریم شما را از گزند این فرقه دور نگهداریم،و مردم فرانسه از وجود کثیف این فرقه به آرامش برسند.

آقای مکرون این چشم پوشیهای آشکار که دولت ها در دستور کار دارند، دود آن مستقیماً بر چشم همه خواهد رفت.

آنچه که روشن است این فعالیتهای خشونت آمیز و ناقض قانون، قطعاً از چشم مراجع امنیتی فرانسه دور نمانده است.

حتی اگر این فرقه از نظر دولت فرانسه و سایر دول اروپایی دردسته گروههای تروریستی قرار نگیرند، ولی فعالیتهای آنها طبق قوانین مدنی فرانسه، غیرقانونی است و تابع مجازات متناسب می باشد.

اینجانب، به عنوان کسی که در این کشور زندگی می کنم و تهدیدهای فرقه رجوی و عوامل آنها را در نزدیکی خود می بینم، از شما و دولت شما رسماً درخواست می کنم به وضعیت موجود رسیدگی و آرامش امنیتی از دست رفته ما اعضاء جدا شده توسط سازمان مجاهدین را تامین نمایید.

آنچه که در حال حاضر بیش از هر چیزی برای ما ضروری است، اطمینان خاطر ما از امنیت و دوری از تهدیدات فرقه رجوی در این کشور است که امیدواریم شما آن را بازگردانید.

با نشکر از شما علیرضا نصراللهی

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه

لینک به منبع

متن فرانسوی نامه:

“Alireza Nasrollahi, Association Yaran Yaran, 28 mai 2021”

Lettre au très estimé président de la France, pour interdire l’entrée de terroristes membres de la secte Radjavi

Honorable Président de la France, M. Macron

Honorable Président de la France Ce qui me préoccupe de plus en plus ces jours-ci, c’est la situation sécuritaire en France face à la multiplication des actes de terrorisme extrémistes et manifestes, y compri secte des Moudjahidines contre les séparatistes en France. M. Macron, cette secte est très dangereuse, et imprévisible, au plus fort de son calme, elle change rapidement de nature, et elle surprendra tout le monde, à l’image des actes terroristes qui ont attristé tout le monde ces derniers mois, tuant la police française , opérations suicides, etc.…
Monsieur Macron, vous et votre gouvernement, si vous augmentez le facteur niveau, sécurité à cent, si vous ne contrôlez pas physiquement ces groupes, nous serons quand même touchés, car vous ne pouvez pas surveiller tout le monde tous les jours. Mieux vaut prévenir que guérir . M. Et… qui en réponse à la lutte est loin d’être des membres violents et pacifiques des Moudjahiddines. Une lutte dans laquelle la seule déclaration est les faits et la révélation de ce qui nous est arrivé pendant la captivité de Radjavi pendant de nombreuses années. Sans aucun extrémisme verbal et sans aucune lutte physique ni violence.

En France, pays qui porte le titre de démocratie, en plein jour, en public et devant tout le monde, les agents du groupe menacent et intimident physiquement les Moudjahiddines pour nous couper la vie, et ce que la société attend Les droits de l’homme et nous citoyens avoir la nationalité française du gouvernement français, malheureusement pas rencontré. Honorable Président de la France L’Organisation des Moudjahidine, qui a maintenant été remplacée en tant que réfugié en Albanie en s’emparant d’une partie du territoire du pays, est intervenue dans la plupart des organes internes du pays, harcelant les déportés et faisant pression sur les politiciens du pays. Elle a apporté un maximum aux familles. des séparés et à eux-mêmes, pourquoi est-il nécessaire qu’ils soient à nouveau réfugiés en France? Monsieur le Président

Les dirigeants de la secte Radjavi n’ont épargné aucun effort pour frapper les membres dissous en coopération avec les dirigeants albanais, dans la mesure où, dans certains cas, ils ont même été tués et torturés, des exemples sont disponibles, et la sale secte Radjavi n’a aucun Cela n’a pas à voir avec ses propres actes inhumains. La vraie question est de savoir comment se laissent-ils si facilement subir une telle torture? Monsieur le Président

Le camp de culte Radjavi en Albanie, comme la prison de Guantanamo Bay, est à huis clos, ce qui oblige les dirigeants du culte à soumettre tous ses membres à la torture psychologique la plus sévère, et dans certains cas à la présence constante de la couronne, causant la mort de enterrer leur corps facilement et sans la présence d’un organe de défense des droits de l’homme, sans que l’autorité judiciaire leur demande de déterminer la cause du décès? Monsieur le Président

La secte Radjavi est l’un des tortionnaires de l’histoire de l’humanité. Ils ont été mis à mort et personne ne connaît même leurs noms. Monsieur le Président En tant que membre détaché de cette organisation, je vous demande, en tant que l’un des principaux responsables de ce pays, d’empêcher de tels animaux d’entrer sur le territoire français afin que l’humanité soit à l’abri des morsures de ces sauvages. Monsieur le Président

“Elle a des relations diplomatiques très fortes avec les États-Unis, mais ce qui n’est pas clair, c’est pourquoi les États-Unis et la France reconnaissent l’organisation et elle est devenue le berceau de la libre circulation de la secte.” Les critères permettant de déterminer si un groupe ou une secte est ou non un terroriste peuvent-ils être relatifs ? La France a été témoin et continuera d’être témoin de toutes sortes d’opérations terroristes au cours de ces deux décennies. Comment est-il possible que ces groupes violents, comme la secte Radjavi, poursuivent librement leurs activités terroristes dans ce pays et que personne ne leur demande d’arrêter?
 
Monsieur Macron, nous avons dit à maintes reprises, et nous le répéterons, que la seule façon d’empêcher de tels groupes est d’intenter une action en justice et de les traîner à la table du tribunal de manière impartiale et sans se quereller., Et il n’y a pas de gens ordinaires, chacun de nous a un devoir envers la société, et si nous passons devant eux en silence ou de manière impartiale et insignifiante, la fumée fondra aux yeux de nos enfants et de nos générations futures.
Monsieur Macron, je m’excuse, votre gouvernement n’a demandé aucune action concrète contre ce groupe de guerre. La secte Radjavi a acheté près de la moitié des centres commerciaux, taxis et restaurants de ce pays et les a nommés d’après différentes personnes. sous le poids de votre appareil de renseignement, et blanchit facilement de l’argent avec eux, et par ces mêmes personnes, en déplaçant de l’argent noir, commet des violences et des actes horribles ici et là dans d’autres endroits.

Monsieur Macron, je vous suggère que si vous nous rendez visite, les membres détachés de cette organisation, afin que nous puissions vous tenir à l’écart de la morsure de cette secte en votre présence, avec les documents réels et juridiques que nous avons, et le peuple de France, détendez-vous de la sale existence de cette secte. M.

Ce qui est clair, c’est que ces activités violentes et respectueuses de la loi n’ont certainement pas échappé aux yeux des autorités de sécurité françaises. Même si la secte n’est pas considérée comme un groupe terroriste par le gouvernement français et d’autres pays européens, leurs activités sont illégales au regard du droit civil français et passibles de sanctions appropriées. En tant que personne vivant dans ce pays et voyant les menaces de la secte Radjavi et de ses agents dans mon voisinage, je vous demande formellement, à vous et à votre gouvernement, de remédier à la situation actuelle et au manque de sécurité de nos membres perdus.

Ce qui est le plus important pour nous en ce moment, c’est de rassurer la sécurité et d’éviter les menaces de la secte Radjavi dans ce pays, que nous espérons que vous restaurerez.

Merci Alireza Nasrollahi

*** 

اخراج مجاهدین از آلبانی به اریترهاخراج مجاهدین از آلبانی به اریتره

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/درون-و-بیرون-مجاهدین-خلق/

درون و بیرون مجاهدین خلق

علیرضا نصراللهی - درون و بیرون مجاهدین خلقعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، پانزدهم آوریل 2021:… این برادران و خواهران که با من مخندیدند و با من گریه می کردنند و غم و شادی من غم و شادی آنان بود چه شد که به یکباره چهره عوض کردنند و از آن چهره مهربان تبدیل شدند به کسانی که هرگز نمی شود لحظه ای با آنان دمخور شد. و بعد پیش خودت فکر می کنی که اگه قبل از ورود به عراق میتوانستم به چهره ی واقعی آنان پی ببرم دیگه هرگز پا به این سرزمین نفرین شده نمی گذاشتم ولی دیگه شاید و امّا هیچ فایده ای ندارد چون تمام راه به گذشته قطع شده و تو محکوم به ماندن و صبوری هستی.  درون و بیرون مجاهدین خلق 

علیرضا نصراللهی - درون و بیرون مجاهدین خلقایئولوژی التقاطی مجاهدین خلق

درون و بیرون مجاهدین خلق 

چه فرقی بین مجاهدین بیرون مناسبات با مجاهدین در دورن مناسبات است؟

علیرضا نصراللهی،انجمن یاران یاران،پانزدهم‌ آوریل ۲۰۲۱

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی، پاریس

این سوال برای هر کسى که وارد مناسبات فرقه شده باشد پیش آمده که چرا بطور ناگهانی و غیره عادی اخلاق اینها ( مجاهدین ) عوض شد و آنجاست که کمی به خودتان شک می کنید که آیا من کاری کردم و عمل زشتی از من سر زده که باعث تغییر رفتار این برادران و خواهران مهربان و دلسوزی که تا قبل از ورودم به عراق و قرارگاه های مجاهدین شده است؟

این برادران و خواهران که با من مخندیدند و با من گریه می کردنند و غم و شادی من غم و شادی آنان بود چه شد که به یکباره چهره عوض کردنند و از آن چهره مهربان تبدیل شدند به کسانی که هرگز نمی شود لحظه ای با آنان دمخور شد.

و بعد پیش خودت فکر می کنی که اگه قبل از ورود به عراق میتوانستم به چهره ی واقعی آنان پی ببرم دیگه هرگز پا به این سرزمین نفرین شده نمی گذاشتم ولی دیگه شاید و امّا هیچ فایده ای ندارد چون تمام راه به گذشته قطع شده و تو محکوم به ماندن و صبوری هستی.

وقتی هیچ راهی برایت وجود ندارد و نمی توانی از درون مناسبات وحشی و دیکته شده ی رجوی به دنیای قبلت برگردی واقعآ نمیدونم آیا به غیر از اعضای درون محاهدین کسی میتواند تصور کند باید از هر آنچه که تو را به گذشته ات وصل می کند دور و دروتر شوی پدر و مادرت برادر و خواهرت دوستانت خاطرات و همه ی آن چیزی که تو را استوار و نشانه دارت کرده بود زمانی،باید بگذاری زمین و با یک نام جعلی و نشانه های دروغین یک راه اجباری و تحمیلی ادامه دهی.

من و شاید تمام کسانی که قبل از وارد شدن به این فرقه گول خوردیم نود و نه درصد فریب زبون بازی اعضای آموزش دیده ی سازمان مجاهدین را خوردیم کسانی که در تیم های مختلف با پل های ارتباطی در اروپا توانست در دورای با خیلی از جوانان غیرتی ایران تماس حاصل کنند و اکثراً در این موضوع هم موفق شدند.

البته باید خدمت شما عرض کنم در این تیم ها با همه به یک شکل رابطه زده نمی شد با هر شخص با اطلاعاتی که از دوستان و فامیل آن می گرفتند برخورد می کردند مثلا در رابطه با خود من از دایی و عمه و دختر عمه ام اطلاعات گرفته بودند و دست بر روی نقطه ضعف شما می گذاشتند.

در مورد دیگر بچه ها هم به همین صورت عمل می کردند من با خیلی از دوستان که صحبت می کردم بیشتر آنها میخواسته اند به اروپا بروند ولی یک دفعه سر از عراق درآوردند.

روش کار به اینصورت بود که بعد از اینکه آنها را غیر قانونی وارد عراق می کردنند آن فرد دستش از تمام حق و حقوق قانوی بریده می شد و تنها یک راه برایش باقی میماند زندان و یا به قول آنها خروجی مجاهدین و زندان ابوقریب

وقتی شما راه های قانوی و حقوقی را بلد نباشید تازه مثل من و دوستانم خواهید شد.من بعد از چند ماه که در مناسبات فرقه بودم به دلیل مناسبات کثیف و دیکتاتوری رجوی در مقر پذیرش درخواست شفاهی و برگشت را به شخصی به نام رضا مرادی گفتم اونم هم با چهرای خیلی بیخیال سرش را تکان داد و رفت و بعد از چند ساعت برایم نشست کوتاهی گذاشتند و بهم این جملات را ابلاغ کردنند:

برادر افشین (اسم مستعار من در فرقه افشين بود ) به علت مرحله ی( سین آ ) سرنگونی که ما الان در آن هستیم و تو وارد مناسبات ما شده ای و اطلاعات ما داری ما نمی توانیم به تو اجازه دهیم که برگردی و نکته دیگر چون تو غیر قانونی وارد کشور عراق شده ای قوانین عراق حکم می کند که هر کسی که  بدون ویزا و پاسپورت وارد خاک عراق شود به هشت سال زندان ابوغریب محکوم می شود حالا تصمیم با خودت است ما تو را دوسال به خروجی یعنی همان زندان می فرستیم و بعد ار آن تو را تحویل مقامات عراق می دهیم و باید هشت سال به ابوغریب بروی اگه زنده ماندی میتوانی برگردی به همان جا که از آن آمده ای این است منطق رو راستی با عنصر پیشتاز منو خودشان غیر قانونی وارد عراق کردنند به من می گویند چون غیر قانونی وارد عراق شده ای حرامزاده ها

راستش من بعد از آن نشست تصمیم گرفتم برای زنده ماندن روش انطباق را پیش بگیرم البته فقط زنده ماندن چون با اطلاعاتی که بدست آورده بودم در آن زمان فرار از قرارگاه های مجاهدین ضریبش صفر بود.

مسعود رجوی از صدام درخواست کرده بود که ارتش و نیروهایش را دور تا دور قرارگاه های او بچیند و یا به او در جاهایی زمین دهد که ارتش صدام هم در آنجا مستقر باشد البته برای جلوی گیری از ورود و خروج و کنترل کامل البته باید بگویم این چیدمان فقط برای اشرف نبود شامل همه ی قرارگاه می شد.

در زمان صدام مسعود رجوی خودش را نفر دوم عراق می دانست و اگر نخواهم دروغ بگویم در حقیقت هم صدام خیلی به مجاهدین قدرت داده بود شما حساب کنید ما وقتی در عراق تردد می کردیم هیچ یک از ارگانهای دولتی و اطلاعاتی صدام حق بازرسی و ایست مجاهدین را نداشت و فقط با گذاشتن احترام راه را برای آنها باز می کردنند.

شما فکر می کنید این همه اعتماد از کجا سر چشمه گرفته است؟

شما فکر می کنید صدام چرا حتی یک درصد هم فکر اینکه مسعود رجوی بهش خیانت کند را هم نمی کرد؟

مسعود رجوی امتحان هایش را در مدت هشت سال جنگ تحمیلی و بعد در زمان جنگ خلیج پس داده بود و برادری را در حق صدام حسین تمام کرده بود و حتی مسعود رجوی از نزدیکترین نفرات به صدام مورد اطمینانتر او بود.

مسعود رجوی برای صدام حکم یک ناجی را بازی کرده بود چه آن زمان که اطلاعات ارتش ایران را به صدام می داد و چه آن زمان که به خاطر سقوط نکردن صدام کردستان عراق را به خاک خون کشید من فقط تعحب می کنم که چرا کردهای کردستان عراق به دادگاه های ببین المللی شکایت بیشتر نکرده اند؟

کردهای عراق با داشتن مدارکی زنده و اسناد تکان دهنده به راحتی می تواند سران این فرقه را به میز محاکمه بکشاند و سبب رسوایی این فرقه خونخوار گردنند کردهای عراق باید بدانند که اعضای جداشده از این فرقه در تمام شکایت آنها مثل کوه پشت آنها خواهند بود و می تواند از ما به عنوان شاهد زنده استفاده کنند.

مجاهدین و یا بهتر است بگویم فرقه رجوی تا زمانی که هر فرد مورد استفاده اش باشد از او استفاده می کند و بعد هم او را در بایگانی قرار می دهد تا شاید دوباره مورد ابزاری قرار گیرد و اگر هم نگیرد خوب خرجی ندارد تا پایان مرگش دور خودش می چرخد.

بهتر است برگردم به اصل داستان باور کنید وقتی میخواهم داستانی را تعریف کنم این فرقه آنقدر جنایت و خیانت کرده که ناخداگاه مسیر خودش به قسمت های مختلف کشیده می شود بله دوستان فرار از زندان رجوی نمیگم اطلا نمی شد ولی باور کنید از هر صد نفر شاید یک نفر شاید یک نفر تازه اگه از قرارگاه دور می شد تازه باید مواظب نیروهای صدام می بود.

خیلی از بچه ها فرار کردنند ولی دوباره دستگیر شدند و به مجاهدین تحویل داده شدند و شما باید بدانید که چه چیزی در انتظارش خواهد بود که بارها آرزوی مرگ می کند چون دیگه مارک وزارت اطلاعات بر پیشانیت چسبیده و دست باز به همه ی جلادان و شکنجه گران فرقه میدهی فرار از مجاهدین!

خیلی ها حتی نامی هم از آنها باقی نماند و جزوه مفقودالاثرها باقی ماندند مسعود رجوی آدم نرمالی نبوده و نیست آون به زن و بچه و دوستان نزدیک خودش هم رحم نکرد؟

شما در زندگی خودتان تابحال با چند نفر برخورد کرده اید که اول جان خودش را نجات دهد اگه خودش جان سالم بدر برد بعد فکری برای زن و بچه اش خواهد کرد! تازه در این رابطه که خیلی فداکاری می کند که  فکر جان زن و بچه ی خودش باشد در رابطه با این حیوان که خودش آگاهانه محل استقرار زن و بچه اش و دوستان نزدیک خودش را مثل موسی خیابانی را به مخبر می دهد تا برای همیشه از شَر آنها راحت شود.

مسعود رجوی می دانست موسی خیابانی کسی نیست که ریز بار خیانت به کشور رود و کسی نیست که با صدام دست دوستی دهد نمیخواهم از او دفاع کنم ولی او زمین تا آسمان با عقیده ها و نظرهای مسعود رجوی مشکل داشت و مسعود رجوی این را در مدتی که باهاش همخانه شده بود به خوبی حس کرده بود برای همین به راحتی سر او را زیر آب کرد.

شما از چنین موجودی چه انتظاری دارید که در هنگام فرار و دستگیری بخواهید بهش بگویید؟

من وقتی تصمیم گرفتم که روش انطباق را سر مشق خودم کنم حتی در خواب هم نمی دیدم روزی خواهد رسید که بتوانم از فرقه رجوی جدا شوم یک زندگی عادی و پر از حادثه را برای خودم رقم زده بودم و زمانی که یواش یواش در نشست های سیاسی تابلو جنگ آمریکا و عراق پُر رنگ می شد حس درونیم از اینکه بالاخره داریم تعیین و تکلیف می شویم خوشحال بودم و پیش خودم گفتم به آخر راه نزدیک شدم فقط در آن زمان یک آرزو داشتم آنهم شنیدن صدای خانواده ام بود ولی خوب افسوس که مرحله سرنگونی بود و اطلاعات نون آب و توشابه و لباس های ما لو می رفت.این را برای مسخره کردن فرقه عرض کردم آخه شما نمیدونید چنان از اطلاعات و مرحله سین آ صحبت می کردنند هر کسی آنها را نمی شناخت فکر می کرد فردا صبح تهران هستند.بله دوستان این آزادی من و خیلی از دوستان که الان از سازمان جدا شده ایم نتیجه زحمات کسانی هست که توانستند چراغ خاموش این مسیر را باز کنند که اگه صحبت از درز اطلاعات نبود باید از تک تک آنها نام برد و به خاطر تمام زحمات شبانه روزی آنها دست آنها را بوسید.

دوستان و هم میهنان عزیز و گرامی فرقه رجوی خودش را هم نمی تواند نجات دهد چه برسد به اینکه به شماها قول های توخالی و یک مشت دروغ تحویل می دهد اینها به فرزندان و عزیزان خودشان هم رحم نمی کنند چه برسد به اینکه بخواهند برای فردای ایران آزادی به ارمغان بیاورند.

یکی از نمونه های بارز آن دسیسه جدیدی که برای فرزند مسعود رجوی در کشور نروژ به وجود آورده اند و از او خواسته اند تا بیاید و در فضای مجازی بر علیه ایرج مصداقی صحبت کند و به او بگوید که مزدور وزارت اطلاعات است.و چون او به هر دلیل این موضوع را قبول نکرده است او را از طرف کارفرمایش تحت فشار قرار داده اند.ببینید اینها چقدر حرامزاده هستند.

فرقه رجوی دارای دو شخصیت کاملا متفاوت هست یکی برای کسانی که آنها را از بیرون تماشا می کنند و دیگری برای کسانی که با فریب و ریا با داخل مناسبات کشیده شده اند.

البته باید عرض کنم اینها برای بازی با کلمات خیلی چیزها را جابجا می کنند و می گویند عنصر پیشتاز باید بتونه سختی بکشه باید چنین و چنان باشد فقط من نمی فهم که چرا اعضای رده بالای فرقه خودشان در این چند سال هر غلطی که میخواستند کرده اند اگه به قول خودشان ما همه یکسان هستیم پس چرا مسعود خان شما در عراق برای خودت کاخ و حرمسرا ساخته بودی؟

باش تا صبح دولت بدمد ما منتظر روز باز خواست هستیم ما از تو و فرقه ات به خدا شکایت کرده ایم و میدانیم خدا خودش جزای شماها را خواهد داد چشم گریان مادران و دل درد کشیده پداران بی پاسخ نمی ماند.

درون و بیرون اعضای فرقه تروریستی مجاهدین

***

مسعود خدابنده لوبلاگ: مجاهدین خلق فرقه رجوی به آخر خط رسیده اندآن خدابنده: اشتباه نکنیم. سازمان مجاهدین خلق ایران یک تشکل “آپوزیسیون” نیست (انگلیسی)

همچنین: