فریبکاری نهادینه شده در ذات سازمان مجاهدین خلق

فریبکاری نهادینه شده در ذات سازمان مجاهدین خلق

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و سوم اوت 2014: … لاریسون درباره ی ریاکاری و فریب کاری مجاهدین می نویسد:” مجاهدین خلق برای احیای خود در غرب، هر جور ادعای دروغینی درباره ی خود دارند . علیرغم آن که فرقه ای عجیب و دیکتاتوری هستند با دیدگاه های مارکسیستی و نیمه اسلامی ، اکنون وانمود می کند که دقیقاً همانی است که غربی ها از یک گروه تبعیدی  …

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultچرا موضع منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) درباره داعش تغییر کرد!

لینک به منبع

فریبکاری نهادینه شده در ذات سازمان مجاهدین خلق

زمانی که سازمان مجاهدین خلق از فهرست سازمان های تروریستی خارجی وزارت امور خارجه ی امریکا حذف شد، انتظار می رفت که این گروه همه ی توان تبلیغاتی و لابی گری اش را به کار بگیرد تا حمایت مالی و نظامی امریکا را به دست آورد. حمایت برخی سیاستمداران امریکایی ، از سازمانی که تا کمی پیش در فهرست گروه های تروریستی بود و وزارت امور خارجه آن را ” اساساً غیردموکراتیک” و ” جایگزینی نامناسب برای حکومت کنونی ایران ” می خواند، در سپتامبر 2012 قانونی شد.

ماشین تبلیغاتی ماهر و شستشوی مغزی دهنده ی سازمان در کنگره ی امریکا، چهره ی یک جایگزین دمکراتیک برای جمهوری اسلامی را از خود به تصویر کشیده است. فهرست بلندبالایی از مقامات سابقاً سرشناس امریکایی نیز ظاهراً این چهره را باور کرده و تبدیل به شرکت کنندگان و سخنرانان ثابت مراسم ها و کمپین های تبلیغاتی مجاهدین شده اند و در مدح و ثنای رهبر فرقه مریم رجوی داد سخن می دهند.

فرقه ی مجاهدین خلق هم به نوبه ی خود بخش مهمی از تبلیغات رسانه ای خود را اختصاص داده است به مباهات کردن به حمایت های امریکایی های بدنامی چون جان بولتون در وب سایت سازمان آیکن ویژه ای قرار داده شده که حاوی کلیپ های چندین سخنرانی از چهره های امریکایی در پشتیبانی از سازمان است. بدیهی است که سازمان برخورداری از حمایت جنگ طلبان امریکایی که به مذاکره با ایران اعتقادی ندارند مایه ی فخر و مباهات می داند.

دنیل لاریسون از نشریه ی امریکن کانسروتیو طنز موجود در حمایت بخشی از جامعه ی سیاسی امریکا که فریب مجاهدین را خورده اند به تصویر میکشد. او به اظهارات رئیس سابق ستاد مشترک ارتش امریکا هیو شلتون اشاره می کند که ” مخالف دیپلماسی با حکومت ایران است چون به ایران نمی توان اعتماد کرد که به توافقاتش پای بند باشد.”! لاریسون پرده از رفتار فریب کارانه ی مجاهدین خلق که امروز عمیقاً مورد اعتماد این دسته از سیاستمداران است، بر می دارد. وی می نویسد:” گذشته از آن که رد دیپلماسی به دلیل این که حکومت ها گاهی دروغ می گویند یا وعده های خود را می شکنند چقدر دیوانگی است، اینجا چیزی شدیداً عجیب و غریب وجوددارد درباره ی دیدگاهی که همزمان از هدف مجاهدین پشتیبانی می کند و در عین حال از فریبکاری ایران شاکی است.” فراموش نشود که اصل اساسی مبارزه در سازمان مبارزه ضد امپریالیسم بوده است.

لاریسون درباره ی ریاکاری و فریب کاری مجاهدین می نویسد:” مجاهدین خلق برای احیای خود در غرب، هر جور ادعای دروغینی درباره ی خود دارند . علیرغم آن که فرقه ای عجیب و دیکتاتوری هستند با دیدگاه های مارکسیستی و نیمه اسلامی ، اکنون وانمود می کند که دقیقاً همانی است که غربی ها از یک گروه تبعیدی انتظار دارند.” در عین حال ، نویسنده ی امریکن کانسروتیو بیان می کند که مادامی که مجاهدین خلق دستور کار حامیان غربی خود علیه ایران را پیش ببرد آن ها برایشان مهم نیست که رفتار مجاهدین تا چه حد فریب کارانه است. وی می نویسد:” هواداران امریکایی مجاهدین اهمیت نمی دهند که سازمان درباره ی دیدگاه های سیاسی اش دروغ می گوید و بدیهی است که نگران نقل دوباره ی این دروغ ها برای مخاطبان غربی نیستند. در واقع، این گروه چنان تمام عیار آنها را فریب داده است که فکر می کنند باید با حمایت امریکایی به آن ها پاداش داد.”

لاریسون به این نتیجه می رسد که ” بازارگرمی های بسیاری از سیاستمداران و مقامات سابق امریکا برای این گروه یکی از شرم آورترین نمایش های یک دهه ی گذشته است، و تا وقتی که ادامه داشته باشد باید مایه ی تمسخرو مضحکه است.”

همه ی این ها را اضافه کنید به همکاری نظامی و جاسوسی مخفیانه ی سازمان با اسرائیل علیرغم سابقه ی طولانی ایدئولوژی ضد صهیونیسم و ضد امپریالیسم سازمان . تریتا پارسی رئیس شواری ملی ایرانی امریکایی (نایاک) از خصومت قدیمی سازمان مجاهدین خلق با اسرائیل می نویسد: “تاریخ خشونت و فعالیت های ضد اسرائیلی مجاهدین خلق طولانی و خونین است. در دهه ی 70 میلادی سازمان با یاسر عرفات روابط عمیقی داشت و از مبارزان جنبش فتح فلسطین حمایت نظامی و آموزش نظامی دریافت میکرد … مسعود رجوی ،رهبر مجاهدین خلق در تهران با یاسر عرفات ملاقات کرد و برای خوش آمدگویی کلاشینکوف به وی هدیه کرد.”

رئیس نایاک معتقد است که ترکیب غریب اسلام و مارکسیسم در ایدئولوژی مجاهدین خلق آن را کاملاً مورد تنفر اسرائیلی ها کرده بود چرا که در هر دو دسته ی گروه های ضد صهیونیسم می گنجیدند. به نوشته ی تریتا پارسی ” دیپلمات های اسرائیلی می دانستند که هر کس درایران 1979 به قدرت برسد دیگر علاقه ای به اسرائیل نخواهد داشت – چه اسلام گرایانی باشند که به لحاظ ایدئولوژیک و مذهبی مخالف اسرائیل هستند و چه چپ گرایانی که اسرائیل را پاسگاه مرزبانی امپریالیسم امریکا در منطقه می بینند.”

پس چه شد که سازمان مجاهدین خلق تبدیل به متحد اسرائیل شد؟

تریتا پارسی موضع گیری های یک شبه را در خاورمیانه غیرعادی نمی داند اما هشدار می دهد که شریک شدن اسرائیل با گروهی تروریستی و فرقه گرا در سطوح مختلفی برای اسرائیل آسیب و صدمه در پی دارد.

این هشدار به صهیونیست ها که خود سالهاست با نهایت فریبکاری ملت فلسطین را مورد آزار و شکنجه قرار داده اند نشان از شهرت بسیار بد مجاهدین خلق در میان روشنفکران و فعالان اجتماعی دارد. فریبکاری مجاهدین خلق چیزی نیست که به سادگی قابل کتمان باشد.

مزدا پارسی

***

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12490

حمایت آمریکایی‌ها از منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) تمسخرآمیز است

هابیلیان به نقل از امریکن کانسرواتیو، یازدهم اوت ۲۰۱۴: …  «دانیل لریسون» در مقاله‌ای که در مجله امریکن کانسروتیو منتشر کرد، نوشت: شاید نبرد برای خروج از لیست گروه‌های تروریستی تمام شده باشد؛ ولی معرکه‌گیران آمریکایی مجاهدین خلق (منافقین) از تکرار غیرنقادانه تبلیغات این گروه بازنایستاده‌اند.  وی با اشاره به بخش‌هایی از یادداشت یکی از حامیان منافقین در مجله نیوزویک که در آن همانند این گروهک …

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ای(Screen shot from Rajavi cult website, The Grand Gathering of Iranians? Where are they?)

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

حمایت آمریکایی‌ها از منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) تمسخرآمیز است

یک نویسنده و مورخ آمریکایی گفت: حمایت سیاسیون و مسئولین سابق آمریکایی از منافقین یکی از شرم‌آورترین نمایش‌ها در یک دهه گذشته است که تا زمانی که ادامه داشته باشد باید آن را به سخره گرفت.

به‌گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان، «دانیل لریسون» در مقاله‌ای که در مجله امریکن کانسروتیو منتشر کرد، نوشت: شاید نبرد برای خروج از لیست گروه‌های تروریستی تمام شده باشد؛ ولی معرکه‌گیران آمریکایی مجاهدین خلق (منافقین) از تکرار غیرنقادانه تبلیغات این گروه بازنایستاده‌اند.

وی با اشاره به بخش‌هایی از یادداشت یکی از حامیان منافقین در مجله نیوزویک که در آن همانند این گروهک تروریستی اتهامات متعددی به ایران وارد کرده بود، افزود: شلتون با دیپلماسی با دولت ایران مخالف است و جالب است که به ترویج اهداف مجاهدین خلق می‌پردازد.

لریسون افزود: علی‌رغم اینکه این گروه یک فرقه تمامیت‌خواه با دیدگاه‌های مارکسیستی و شبه‌اسلامی است، برای تقویت خود در غرب از القاب جعلی استفاده می‌کند و تظاهر می‌کند که دقیقاً همان گروهی است که غربی‌ها خواهان آن هستند.

وی افزود: برای حامیان منافقین مهم نیست که این گروه درباره دیدگاه‌های سیاسی خود دروغ می‌گوید و آن‌ها از انتقال آن دروغ‌ها به مخاطبین غربی خود هم نگران نیستند؛ درواقع این گروه چنان آن‌ها را فریب داده است که خیال می‌کنند باید از آن‌ها با حمایت آمریکایی‌ها تقدیر کرد.

وی بار دیگر تأکید کرد که منافقین و سازمان پوششی آن به هیچ وجه اپوزیسیون اصلی ایران نیستند و در پایان خاطرنشان کرد که حمایت‌ سیاسیون و مسئولین سابق از منافقین یکی از شرم‌آورترین نمایش‌ها در یک دهه گذشته است که تا زمانی که ادامه داشته باشد باید آن را به سخره گرفت.

***

همچنین:

از منتفی شدن بهانه پایان اعتصاب غذای مجاهدین خلق و حکم قاضی اسپانیایی تا گم شدن جورابهای رجوی و زنش در لیبرتی

حامیان امریکایی ترویسم مجاهدین خلق فرقه رجویوعده سرنگونی، این بار از زبان رودی جولیانی

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIFrance warns against “disinformation” campaign by MKO (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

دلواپسی سرهنگ جان مک کین جنایتکار و همفکرانش برای اسرای لیبرتی!

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلنوید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۴: … وقتی جان مک کین ، سناتور خلبان و قاتل مردم ویتنام سردمدار دفاع ازحقوق برده های لیبرتی میشود، انسان نمیتواند شک وشبهه اش را نسبت به وابستگی عمیق گروه رجوی به جناح هارتر هیئت حاکمه آمریکا به کنار

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی

مصاحبه کریستین ساینس مانیتور با همسر شهید علیمحمدی: جنگ پنهان اسرائیل و آمریکا با دانشمندان هسته ای ایران

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، به نقل از کریستین ساین مانیتور، تهران، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … اسکات پیترسون، از دبیران نشریه آمریکایی کریستین ساینس مانیتور، روز پنجشنبه ۱۷ ژوئیه، ضمن گفت و گو با منصوره کرمی همسر شهید علی محمدی در دفتر انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، از جنگ پنهان