فعالیت افشاگرانۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس (قسمتهای اول و دوم)ا

فعالیت افشاگرانۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس (قسمتهای اول و دوم)ا

 Paris_ex_members_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_Terrorism_8فریاد آزادی (و پیوند رهایی)، بیست و هفتم ژوئن 2017:… روز 17 ژوئن 2003 در پاریس مریم قجر عضدانلو و عده ای از عوامل و نوچه هایش توسط پلیس فرانسه به اتهام تروریستی و پول شویی دستگیر شدند. بعد از آن سال که دیگر نه سلاحی و نه ارتشی داشتند سالگرد 30 خرداد به اصطلاح خودشان «آغاز مقاومت مسلحانه و تشکیل ارتش آزادیبخش» به فراموشی سپرده شد یعنی … 

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

فعالیت افشاگرانۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس- قسمت اول 

فریاد آزادی، بیست و هفتم ژوئن 2017
لینک به منبع

از روز شنبه 24 ژوئن 2017 اعضای جداشده از فرقه رجوی در پاریس ، رسما فعالیت روشنگری و افشای ماهیت و سوابق تروریستی فرقه رجوی از جمله واقعیت ماجرای 30 خرداد را آغاز کردند. یادآوری می شود که در ایام نزدیک به همان روز یعنی روز 17 ژوئن 2003 در پاریس مریم قجر عضدانلو و عده ای از عوامل و نوچه هایش توسط پلیس فرانسه به اتهام تروریستی و پول شویی دستگیر شدند. بعد از آن سال که دیگر نه سلاحی و نه ارتشی داشتند سالگرد 30 خرداد به اصطلاح خودشان «آغاز مقاومت مسلحانه و تشکیل ارتش آزادیبخش» به فراموشی سپرده شد یعنی البته در واقع پیش اربابان جدیدشان که تعهد ترک همیشۀ خشونت به آنان داده بودند دیگر رویشان نمی شد صحبت از مسلحانه و سلاح و ارتش بکنند، از این رو این تاریخ را تغییر دادند و همه ساله مریم قجر سیرک مسخرۀ خودش را بین اواخر ژوئن و اوائل ژوئیه به عنوان گرامیداشت روزهای دستگیری و آزادی مریم قجر در حومۀ پاریس برگزار می کند. امسال این شوی آنها روز اول ژوئیه با دعوت و شرکت مهمانان پولی و پولویی خارجی از عرب و افغانی و آمریکایی و اروپای شرقی و… بدون هیچ سخنرانی حتی یک ایرانی و بدون حضور ایرانیان خارج و حتی اپوزیسیون در سالن ویلپن در حومۀ پاریس برگزار خواهد شد.

در این رابطه اعضای سابق فرقۀ رجوی ضمن روشنگری برای شهروندان فرانسوی در ملاقات هایی که انجام دادند ماهیت تروریستی این فرقه را به طور مشروح برای نمایندگان احزاب و شخصیتها و چهره های سیاسی توضیح دادند.

جدا شدگان از فرقۀ رجوی در تمامی مناطق پاریس و شهرکهای های حومه بخصوص در شهرکی که مریم قجر حضور دارد و در منظقه ای که شوی خود را اجرا می کنند برای اهالی در رابطه با ماهیت واقعی این فرقۀ تروریستی روشنگری کردند که با استقبال گرم فرانسویان بویژه در مناطقی که مردم آنجا با تروریست ها و اعمال تروریستی مواجه بوده اند روبرو شد. این روشنگری ها و فعالیت ها تا هفته اینده هر روز ادامه خواهد داشت و گزارشهای مصور آن را روزانه به

اطلاع هموطنان گرامی خواهیم رساند.

ادامۀ فعالیت افشاگرانه اعضای سابق فرقه رجوی در پاریس- قسمت دوم 

فریاد آزادی، بیست و هفتم ژوئن 2017
لینک به منبع

دوستان ما امروز در منطقه ویلپنت ، همان شهرکی که فرقۀ رجوی قرار است شوی مسخره خود را اجرا کنند دست به تبلیغ و افشاگری با پخش مجله و بروشور و تراکت زدند و برای تعداد زیادی از اهالی منطقه در رابطه با ماهیت تروریستی این فرقه توضیح دادند.

امروز سومین روز است که اعضای جدا شده در پاریس فعالیت های روشنگرانه و افشاگرانه خود را در رابطه باماهیت و سوابق تروریستی فرقه رجوی در پاریس و شهرک های حومۀ آن ادامه دادند. دوستان ما امروز در منطقه ویلپنت ، همان شهرکی که فرقۀ رجوی قرار است شوی مسخره خود را اجرا کنند دست به تبلیغ و افشاگری با پخش مجله و بروشور و تراکت زدند و برای تعداد زیادی از اهالی منطقه در رابطه با ماهیت تروریستی این فرقه توضیح دادند. نکتۀ قابل توجه این است که علیرغم اینکه سالیان طولانی است که فرقۀ رجوی در منطقۀ ویلپنت این شوی خود را برگزار می کند ولی مردم این محل که با آنها صحبت می کردیم بشدت از این فرقه متنفر هستند.

ادامۀ فعالیتهای افشاگرانۀ جداشدگان فرقۀ رجوی در پاریس و حومه برای دومین و سومین روز

پیوند رهایی، بیست و هفتم ژوئن 2017
لینک به منبع

روزهای یکشنبه و دوشنبه 25 و 26 ژوئن 2017 نیز برای دومین و سومین روز پیاپی گروهی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) با توزیع و نصب تراکتها، بروشورها، بیانیه ها و نیز مجلۀ ماهانۀ انجمن یاران ایران در مناطق مختلف پاریس و حومه از جمله شهر اورسوراواز مقر اقامت مریم قجر و شهرک ویلپن محل سالن برگزاری شوی فرقه چند روز دیگر در اول ژوئیه به صورت گسترده ای دست به افشاگری علیه شوی سالانۀ مریم قجر در پاریس زدند.

در این فعالیتهای تبلیغی افشاگرانه اعضای قدیمی جداشدۀ فرقۀ رجوی ضمن توزیع تراکتها و نشریات با مردم محل در مورد ماهیت تروریستی این فرقه و مریم رجوی و جنایات آنها گفتگو کردند و نکتۀ جالب در اینجا این بود که اهالی اورسوراواز شهر محل اقامت مریم قجر و عواملش و نیز اهالی شهر ویلپن که سالیان درازی است همه ساله سیرک مسخرۀ فرقه در آنجا برگزار می شود بیش از دیگر مناطق از این فرقه متنفر و بیزار بودند و اعمال و رفتار و سوابق آن را محکوم می کردند.

همچنین عصر روز دوشنبه 26 ژوئن 2017 عده ای از جداشدگان فرقه اقدام به پخش و نصب تراکتها و بروشورها و مجله در افشای ماهیت ضد انسانی باند رجوی در جلوی درب و راهرو و اطراف سفارت آلبانی در پاریس و خیابان جلوی آن و ماشینهای مسئولین سفارت کردند که مورد استقبال شدید افراد سفارت قرار گرفت. اعضای سابق فرقۀ رجوی ضمن صحبت با افراد سفارت بر ضرورت فشار مسئولین دولت آلبانی به سران فرقۀ رجوی برای رفع محدودیتها و ممنوعیتهای تماس افراد تشکیلات فرقه با دنیای بیرون و دسترسی آنها به رسانه ها بویژه تماس آنان با خانواده هایشان و اجازه دادن به خانواده ها برای سفر به آلبانی جهت دیدار با فرزندان و عزیزانشان تأکید کردند.

photo 2017-06-26 11-44-16

photo 2017-06-26 11-46-10

IMG 0978

IMG-20170625-WA0026

IMG-20170625-WA0045

IMG-20170625-WA0108

IMG 1006

photo 2017-06-26 11-51-47

photo 2017-06-26 11-51-52

photo 2017-06-26 11-52-50

photo 2017-06-26 21-56-53SAM 3979

photo 2017-06-26 23-43-51

viber image

photo 2017-06-26 21-56-55

*** 

تقدیم لیست شهدای ضد امپریالیستی مجاهدین خلق به جان مک کین Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30035

فعالیت گستردۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس در افشای شوی مریم قجر (رجوی)ا 

Paris_ex_members_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_Terrorism_12پیوند رهایی، پاریس، بیست و پنجم ژوئن ۲۰۱۷:… روز شنبه ۲۴ ژوئن ۲۰۱۷ جداشدگان از فرقۀ رجوی با توزیع و نصب تراکتها، بروشورها، بیانیه ها و نیز مجلۀ ماهانۀ انجمن یاران ایران در مناطق مختلف پاریس از جمله جلوی پارلمان فرانسه و مناطق مرکزی شهر به صورت گسترده ای دست به افشاگری علیه شوی سالانۀ مریم قجر در پاریس زدند. این سیرک مسخره که هر سال به مناسبت سالگرد … 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

لینک به منبع

فعالیت گستردۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس در افشای شوی مریم قجر

روز شنبه ۲۴ ژوئن ۲۰۱۷ جداشدگان از فرقۀ رجوی با توزیع و نصب تراکتها، بروشورها، بیانیه ها و نیز مجلۀ ماهانۀ انجمن یاران ایران در مناطق مختلف پاریس از جمله جلوی پارلمان فرانسه و مناطق مرکزی شهر به صورت گسترده ای دست به افشاگری علیه شوی سالانۀ مریم قجر در پاریس زدند. این سیرک مسخره که هر سال به مناسبت سالگرد آغاز اعمال تروریستی و موج انفجارها و عملیات انتحاری این سازمان در ایران در آغاز دهۀ ۱۹۸۰ میلادی که الهام دهنده و منبع آموزش اعمال تروریستی و جنایتکارانۀ امروز القاعده و داعش و طالبان می باشد و نیز سالگرد دستگیری مریم رجوی توسط پلیس فرانسه در سال ۲۰۰۳ به اتهام اعمال تروریستی و پولشویی برگزار می شود امسال در روز اول ماه ژوئیه در سالن ویلپن در حومۀ پاریس می باشد.

شهروندان فرانسوی و نیز توریستهای خارجی ضمن استقبال گرم از این فعالیت افشاگرانه، بروشورها و بیانیه ها و بویژه مجلۀ انجمن یاران را گرفته و می خواندند و ضمن محکوم کردن اعمال تروریستی و جنایات فرقۀ رجوی تنفر خودشان از این فرقه را ابراز می داشتند.  

اعضا و مسئولین سابق فرقۀ رجوی همچنین در این سلسله فعالیتها با تعدادی از شخصیتها و چهره های سیاسی و فرهنگی و ورزشی و ملی فرانسه از جمله با چندین نمایندۀ پارلمان فرانسه دید ار و گفتگو کرده و ماهیت فرقۀ ای و تروریستی باند رجوی را که در نزدیکی پایتخت فرانسه لانه کرده است برای آنها افشا کردند که مورد توجه و سپاسگزاری آنها قرار گرفت.

آنچه در این فعالیتها بیش از هر موضوع دیگر مورد توجه شهروندان و شخصیتهای فرانسوی بویژه نمایندگان پارلمان فرانسه قرار می گرفت مطالب تراکتها و بروشورها و مجله و توضیحات جداشدگان از فرقۀ رجوی در مورد ترفندها و فریبکاریهای این فرقه و بویژه سردمدار کنونی آن مریم رجوی در جمع آوری سیاهی لشکر غیر ایرانی با توزیع و هزینۀ پولهای هنگفت صدامی و سعودی برای شرکت در شوی سالانه اش در حومۀ پاریس بود که از همین امر به بی پایگاهی و منفوریت این فرقه در میان ایرانیان و مشخصا ایرانیان مقیم خارج و حتی نیروهای اپوزیسیون ایرانی پی می بردند و می گفتند: ما از همین که شما خودتان ایرانی هستید و حتی قبلا در تشکیلات این فرقه بودید و از آن جدا شده اید و اکنون ماهیت واقعی آن را افشا می کنید به نهایت انزوای این فرقه و طردشدگی آن در میان ایرانیان و حتی اعضای قدیمی خودشان و افراد سیاسی مثل شما پی می بریم.

این سلسله فعالیتهای افشاگرانه در توضیح و بیان ماهیت تروریستی و فریبکارانۀ فرقۀ رجوی و شوی پوشالی آن در پاریس توسط اعضا و مسئولین سابق این فرقه همچنان ادامه دارد و تا روز برپایی سیرک مسخرۀ مریم قجر در ویلپن پاریس طبق اعلام خودشان از جمله «برای ابراز خوشحالی از آزادیش از زندان فرانسه»!! به دنبال دستگیریش به اتهام اعمال تروریستی و پولشویی، ادامه خواهد داشت و ما گزارش مصور این فعالیتها در روزهای آینده را نیز متعاقبا منتشر خواهیم کرد. اینک به تصاویر گوشه ای از این فعالیتها که روز شنبه در پاریس صورت گرفته است توجه کنید:

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

(پایان)

*** 

مهران کاکاوند قاتل و شکنجه گر اعزامی از عراق به پاریسMehran Kakavand, Mojahedin Khalq agent tried to assassinate ex-member Mansour Nazari in Paris (link to the report in Persian)

Captain Lewis Lee Hawkins killed by Mojahedin Khalq terrorists.
Wondering at those Americans who stand under the flag of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to LOBBY for the murderers of their servicemen

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins
(Recorded and distributed by MEK even years after the revolution. In Persian) 

Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)

Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)

Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

Some questions unanswered regarding the US military invasion of Iran (pdf).
(Mojahedin English Language paper June 1980)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28172

نامۀ حسین نژاد به رئیس و نمایندگان مجلس ملی فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا 

 قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۷:… رهبری سازمان مجاهدین خلق که مقر فرماندهی وی در شهرک اورسوراواز در حومۀ پاریس می باشد با دستور حمله به اعضای جدا شده و تهمت ها و تبلیغات دروغین در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه ما اعضای جدا شده از سازمان کرده و متوسل به خشونت و تهدید و ارعاب و تلاش برای ترور ما شده و بدینگونه .. 

Families of Mojahedin Khalq (MKO, Rajavi cult) hostages visit mayor of Auver Sur d’Oise

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقIn a democracy we don’t beg terrorists not to kill us (Open letter to President Hollande)

لینک به منبع

نامۀ حسین نژاد به رئیس و نمایندگان مجلس ملی فرانسه

ریاست و نمایندگان محترم مجلس ملی فرانسه،

 اینجانب قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی) در عراق که بعد از سی سال عضویت و مسئولیت و کار در این سازمان در فرانسه و عراق از این سازمان مانند هزاران نفر دیگر جدا شده و اکنون به فرانسه بازگشته و پناهنده و مقیم کشور شما هستم با تعجب و تأسف شدید از خبر حضور مریم رجوی رهبر این فرقه در آن مجلس که در رسانه های فرقۀ مذکور منتشر شده است مطلع شدم.

مریم رجوی در حضور برخی از همقطاران شما روز سه شنبه ۱۷ ژانویه ۲۰۱۷ گفته است:

«مقاومت ایران موفق به انتقال تمامی مجاهدان لیبرتی به اروپا و به‌خصوص آلبانی شده است. مایلم از کمیته پارلمانی برای یک ایران دموکراتیک و همه پارلمانترهایی که در این کارزار شرکت کردند، تشکر کنم. حل مسأله استقرار این نفرات، به‌لحاظ مالی برای مقاومت بسیار سنگین است. به‌خصوص درمان بیماران و مجروحانی که مدتها از درمان محروم بودند. اما ما بر این مشکلات به لطف حمایت مردم ایران و دوستانمان فائق خواهیم آمد».

آیا نمایندگان فرانسوی نمی توانستند از مریم رجوی بپرسند: شما اگر خواستار انتقال آنها به اروپا بودید چرا در ۱۵ سال گذشته یعنی بعد از سقوط ارباب سابقتان صدام حسین آنها را از جهنم عراق به اروپا منتقل نکردید؟ چرا در طی اینهمه سالها علیرغم درخواستهای مکرر دولت عراق و دولت آمریکا و سازمان ملل و همۀ ایرانیان بویژه خانواده ها مبنی بر خروج

از عراق همه اش اصرار بر باقی ماندن آنها در خاک عراق می کردید؟ و چرا حتی آنهایی را که از قبل پناهندۀ دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه و آلمان بودند همچنان در کشور آلبانی نگه داشته اید؟ که از جملۀ آنها دختر اینجانب زینب حسین نژاد دارای مدارک اقامت در فرانسه می باشد که رهبران سازمان مجاهدین او را در ۱۷ سالگی از فرانسه به قرارگاههای نظامی و جنگی شان در عراق بردند و اکنون که ۳۸ سالش می باشد هنوز در مقر این فرقه در آلبانی در اسارت بدون حق ازدواج و حق تماس و دیدار با اینجانب و خواهرش که هرگز در عمرش او را ندیده است به سر می برد.

خانمها و آقایان منتخب مردم فرانسه؛

این فرقه که دارای اعتقادات مذهبی اسلامی به عنوان ایدئولوژی آن از نوع داعش می باشد در حالی در مجلس شما خواستار توقف اعدامها و جنایتهای رژیم حاکم در ایران که ما نیز خواستار توقف آنها هستیم می شود که خودش معتقد به وجوب قصاص (انتقام مقدس) و قتل مخالفان اعتقادی خودش است که پیوسته به آن عمل کرده و به اعتراف خودش و با اعلام رسمی و علنی در رسانه های خودش پانزده هزار نفر را در ایران به اتهام وابستگی به رژیم حاکم به قتل رسانده و به این کارها با توصیف «اعدام انقلابی» علنا افتخار هم کرده و می کند و به تأکید بسیاری از سازمانهای حقوق بشری و دولتهای جهان یک فرقۀ تروریستی و خشونت طلب می باشد ولی پیوسته برای جلب حمایت دولتهای غربی و دنیای آزاد و مدرن به ظاهر و در تبلیغات خارجی اش خودش را ضد تروریسم و ضد خشونت و طرفدار دموکراسی و اخیرا نیز طرفدار لغو مجازات اعدام نشان می دهد و مریم رجوی رهبر این فرقه در ساختمان مجلس شما دم از آزادی و ارزشهای دموکراتیک می زند در حالیکه به اعتراف و نوشتۀ بالاترین مسئولان جدا شده از این فرقه و شاهدان عینی در سالهای بعد از ۱۹۹۵ صدها نفر را در داخل تشکیلاتشان و مشخصا در قرارگاه اشرف در عراق به بهانه پیدا کردن نفوذی رژیم زندانی و شکنجه کردند و تعدادی را هم از اعضای شورای رهبری و افراد رده بالا را که مخالف سیاستهای رجوی بودند و یا قصد بیرون رفتن از این فرقه را داشتند به قتل رساندند که از جملۀ آنها مهری موسوی و مینو فتحعلی و معصومه غیبی پور و قربانعلی ترابی و پرویز احمدی و نسرین احمدی، داوود احمدی، کامران بیاتی، خدام گل محمدی، شمس الله گل محمدی، کریم پدرام،علی زرکش، فرمان شفابین، آلان محمدی، زهرا فیض بخش، کمال حیدری (موسوی)، مرضیه علی احمدی، فائزه اکبریان، یاسر اکبری نسب، احمد رازانی،  محمد رضا باباخانلو، علی نقی حدادی، احمد رضا بور، جعفر کهزادمنش، ناصر محمدی، علی رضا طاهر لو، مرتضى هود دشتیان، محمد نوروزی، مجتبی میرمیران، رحیم (رسول)، جلیل بزرگمهر، محمد رضا صباحی، فرهاد طهماسبی، فردین مقصودی، صادق مهدی خزعل، حجه عزیزی، نوح مجدّم، حسین بلوجیان، یعقوب ترابی، سهیل ختار، سعید نوروزی را می توان نام برد.

تعدادی از مقتولین مجاهدین خلق بدست مسعود و مریم رجوی

تازه اینها غیر از موارد دیگر نقض حقوق بشر توسط رجوی و فرقه اش در داخل تشکیلات این فرقه بویژه در عراق هستند که از جملۀ آنها شکنجه های روزانۀ روحی روانی افراد با انواع نشستهای تفتیش عقاید و فحش و فحاشی و کنگاش ذهنی از جمله افکار جنسی و مجبور کردن بیان آنها در برابر افراد دیگر و قطع ارتباط افراد با بیرون از جمله با افراد خانواده و ممنوعیت و محدویت هر گونه تماس و ارتباط و دیدار با افراد خانواده حتی در داخل تشکیلات و انواع کنترلها و تعقیب و مراقبتها برای صحبتهای افراد با همدیگر و طلاقهای اجباری و ممنوعیت ازدواج و… را می توان نام برد.

در داخل تشکیلات رجوی ما جدا شدگان از این سکت بارها شاهد محکومیت برخی اعضا و مسئولین مخالف سیاستهای رجوی به اعدام از سوی خود مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی بودیم که از جمله اینجانب را مسعود و مریم رجوی در تابستان سال ۲۰۰۱ در یکی از قرارگاههای این فرقه تنها به جرم چسباندن یک اعلامیه به تابلوی اعلانات علیه اعمال فشارها و سرکوب عقاید و نظرات در داخل تشکیلات محکوم به اعدام کردند.

رهبری سازمان مجاهدین خلق که مقر فرماندهی وی در شهرک اورسوراواز در حومۀ پاریس می باشد با دستور حمله به اعضای جدا شده و تهمت ها و تبلیغات دروغین در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه ما اعضای جدا شده از سازمان کرده و متوسل به خشونت و تهدید و ارعاب و تلاش برای ترور ما شده و بدینگونه حاکمیت و قانون دولت فرانسه را نقض کرده است و با این اقداماتش اعضای جدا شده  را تهدید می کند تا با ارعاب و ترساندن جلوی آزادی بیان آنان را گرفته و مانع افشاگریها و فعالیتهای سیاسی آنان گردد.

به متن قسمتی از این سخنان مسعود رجوی در ۲ نوامبر سال ۲۰۱۴ که از رسانه های رسمی فرقه اش در این لینگ:  
http://www.irannewsonline.com/?p=11144

پخش شد و طی آن فرمان قتل همۀ مخالفان خود و جداشدگان از فرقه اش را صادر کرده است توجه کنید:

«امشب و فردا شب لشگرهای فدایی باید آماده جنگ، جنگ تمام عیار باشند. آماده کارزار.

ثار ثار، آماده جنگ و کارزار [ثار ثار=خون خون]

قاتلان مجاهدین را باید در برابر عدالت قرار داد تا کیفر ببینند. آنهایی که در پرونده ۱۷ ژوئن [مربوط به سال ۲۰۰۳ دستگیری مریم رجوی و افرادش در فرانسه توسط پلیس این کشور به اتهام پولشویی و تروریسم] شهادت دروغ دادند و آن خودسوزی‌های قهرمانانه مشعل‌های جاودان و شعله‌ور آزادی [در خیابانهای فرانسه و اروپا در همان تاریخ] را برانگیختند یک یک باید حساب پس بدهند و در برابر عدالت قرار بگیرند [بدینگونه رجوی دستور اعدام تک تک مقامات فرانسوی آنزمان را هم صادر کرده است!!]. از اول می‌گویم: خامنه‌ای و رفسنجانی و روحانی و همه آخوندهای دزد و خیانتکار را باید در برابر عدالت قرار داد تا کیفر ببینند. مالکی (نخست وزیر سابق عراق) باید در برابر عدالت قرار بگیرد. باید به ازای هر مجاهدی که کشته یا زجرکش کرد، کیفر ببیند. طبق شریعت خودش، یکی در برابر یکی.آنهایی که در این سالها به مجاهدین تعرض کردند یک به یک باید کیفر ببینند. مزدورهایی که به مالکی نامه نوشتند، از قتل عام و کشتار مجاهدین از گروگانگیری و زدن تیر خلاص در اشرف سپاسگزاری کردند یک به یک باید در برابر عدالت قرار بگیرند و باید به کیفر شایسته و سزاوار خودشون برسند.

ارتش آزادیبخش و مؤسسان چهارم در این زمینه با کسی شوخی ندارد. مشت در مقابل مشت و گلوله در برابر گلوله. مقاومت رهایی‌بخش و ارتش آزادیبخش حق مسلم ملت ماست. (تصویر ۴۵ نفر از جدا شدگان و مخالفین فرقه را نشان می‌دهد). ماموریت هزار اشرف، ماموریت آن هزار زن قهرمان در شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران که روی دیگر سکه هزار اشرف است، ماموریت لشگرهای فدایی، ماموریت نیروی جنگنده ضد رژیم همین است. بیان ایدئولوژیکی و آن روی سکه استراتژیکی هزار اشرف شورشی است. .. اگر ریحانه جباری مأمور وزارت اطلاعات را کشته بسیار کار خوبی کرده است و او یک قهرمان است….».

همچنین این فرقه بعد از انقلاب ایران به صورت علنی و در پیامها و سخنرانیهای رهبری آن و در نشریه اش همیشه خواستار اعدام هر چه زودتر سران رژیم شاه و حتی وزیر بهداری آن رژیم بود و ترورهای خودش در داخل ایران را «اعدام انقلابی» و مجریان ترورها را در اطلاعیه های علنی و نشریۀ فرقه «قهرمان ملی» توصیف می کرد به علاوۀ صدور حکم اعدام توسط شخص رجوی علیه اعضای ناراضی تشکیلاتش و قتل برخی از آنان با قرص سیانور و یا زیر شکنجه در قرارگاههای فرقه در عراق از جمله حکم اعدام برای جانشین نظامی اش علی زرکش.

علت جدایی ما از این سازمان رهبری منفرد و سکتاریستی مادام العمر یک فرد و نبودن دموکراسی در داخل تشکیلات این سازمان و تبدیل شدن آن به یک فرقه مغایر با اصول و موازین دموکراتیک و انسانی و حقوق بشری و نرمهای امروز جهانی بود به علاوۀ سیاستهای غلط مسعود رجوی مبنی بر تروریسم و خشونت طلبی، سکتاریسم و تفتیش عقاید روزانه، عدم وجود آزادی بیان حتی در داخل تشکیلات و انحرافات متعدد دیگر آن از جمله: اجباری بودن طلاق و ممنوعیت ازدواج و هر گونه عواطف و ارتباطات خانوادگی و هر گونه ارتباط با جهان بیرون تشکیلات از جمله با افراد خانواده به علاوۀ همکاری سالیانش با دیکتاتور عراق صدام حسین در همان زمان که در حال جنگ با ایران و اشغال خاک ایران بود و عملیات پرتلفات و شکست خورده اش به کمک ارتش عراق و همگام با آن از خاک عراق وو… انحرافات و سیاستهایی است که موجب از بین رفتن پایگاه این سازمان در میان مردم ایران در داخل و خارج کشور و بلکه انزجار ایرانیان در داخل و خارج ایران و حتی همۀ مخالفان رژیم حاکم و گروههای آپوزیسیون ایرانی از این سازمان که دیگر فرقه ای بیش نیست گردید.

ولی با اینهمه مریم رجوی با دروغ و نیرنگ و فریبکاری و توهین به شعور شما نمایندگان مردم فرانسه در حضور شما می گوید: «ایران امروز، دارای آلترناتیوی با یک برنامه دموکراتیک مبتنی بر احترام به آزادی مذهب، آرا و عقاید، جدایی دین و دولت و برابری زن و مرد است. بایستی که حرف این آلترناتیو شنیده شود»!!

این در حالیست که فرقۀ رجوی به گفتۀ همۀ تحلیلگران سیاسی فاقد هر گونه پایگاهی در میان مردم ایران می باشد مردمی که از این فرقه نهایت تنفر و بیزاری را دارند و به شهادت عینی ما جداشدگان از این سازمان و به تأیید و تأکید رسمی وزارت خارجۀ فرانسه، در داخل تشکیلات این فرقۀ مذهبی سیاسی به شدت ارتجاعی مطلقا خبری از آزادی و دموکراسی و برابری زن و مرد وجود ندارد و این فرقۀ دارای عقاید و ایدئولوژی اسلامی جهادیستی، در داخل خود و به تأکید مکرر رهبر مقدس و مادام العمرش مسعود رجوی دین و مذهب پایه و سرچشمۀ اصلی سیاستهای این فرقه می باشد و اینجانب و دیگر جداشدگان از این فرقه سالها شاهد انواع سرکوب و جداسازی کامل زن و مرد از جمله در سالنهای غذاخوری و جلسات و مراسم و حتی صف پمپ بنزین و تحمیل حجاب ولباس اجباری بر زنان  و ممنوعیت هر گونه آزادی صحبت و اندیشه و ارتباط اعضا با همدیگر در قرارگاههای این فرقه در عراق بودیم.

در ۲۶ ژوئن سال ۲۰۱۴ سخنگوی رسمی وزارت خارجۀ فرانسه اظهار داشت:

«موضع فرانسه نسبت به سازمان مجاهدین خلق ایران بسیار روشن است. ما هیچگونه تماس و ارتباطی با این سازمان که به کارهای خشونت آمیز شناخته شده است نداریم. در فرانسه سازمان مجاهدین خلق ایران به عنوان سازمانی هیچگونه مشروعیت قانونی ندارد… این سازمان به دلیل ساختار خشونت آمیز خود و نبود مناسبات دموکراتیک در درون آن دارای ویژگیها و عملکردهای فرقه ای می باشد. همچنین این سازمانها از نبود همکاری در راستای بازاسکان ساکنان کمپ لیبرتی اظهار تأسف کرده اند».

متن این موضعگیری را می توانید به زبان فرانسه در لینگ زیر در سایت رسمی وزارت خارجۀ فرانسه ببینید:

http://www.diplomatie.gouv.fr/fr/dossiers-pays/iran/http-publication-diplomatie-gouv-fr-fr-dossiers-pays-iran-evenements/article/iran-organisation-des

وزارت خارجه فرانسهسازمان مجاهدین خلق ایران (سوال و جواب. بخشی از اطلاعیه مطبوعاتی بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۴)

این در حالیست که مریم رجوی در سخنرانیش در حضور گروهی از همکاران شما انتقال ساکنان کمپ سابق لیبرتی در عراق یعنی افراد اسیر این فرقه به آلبانی را که در نتیجۀ فشار دولت عراق و جامعۀ بین المللی و خانواده های اسیران این فرقه صورت گرفت و رهبری فرقه به ناچار به این انتقال تن در داد به حساب خود و فرقه اش می گذارد و از شما طلبکار نیز می شود!!

با توجه به آنچه در رابطه با بی اعتباری و بی پایگاهی این گروه در میان ایرانیان و در نزد دولتها و مشخصا دولت فرانسه نوشتم علت اصرار این گروه برای دیدار با شما نمایندگان مردم فرانسه و سخنرانی رهبرش در جلوی شما و با بهره برداری از نام و اعتبار ساختمان مجلس ملی فرانسه  موضع کاملا پایین و نیازمندی شدید آن به چنین دیدارهایی تبلیغاتی با تأکیدشان بر گرفتن فیلم و عکسهای متعدد جهت جبران نبود اعتبار و آبرو نزد ایرانیان و مردم فرانسه و جهان امروز می باشد و بس و این را حتما در رفتارها و برخوردهایشان با خودتان لمس و درک کرده اید.

همچنین همکار شما خانم ناتالی گوله سناتور فرانسوی و عضو کمیسیون روابط خارجی سنای فرانسه که کتابی تحت عنوان «سازمان مجاهدین خلق فرقه ای در قلب جمهوری فرانسه» در افشای ماهیت فرقه ای این سازمان تألیف و منتشر کرده است در گفتگو با خبرگزاری جمهوری آذربایجان (ترند) هنگام سفرش به این کشور در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۱۶ گفت:  سازمان مجاهدین خلق جز «فریبی بزرگ» چیز دیگری نیست و سعی دارد تا خود رابه عنوان راه‌ حلی برای جایگزینی رژیم ایران نشان دهد. وی افزود: همه می‌دانند که سازمان مجاهدین خلق هیچ جایگاهی در ایران ندارد و در واقع در خلال جنگ ایران و عراق به عنوان مزدور علیه ایرانیان عمل کرده‌اند. وی گفت: «حتی اگر شما رژیم ایران را دوست ندارید، حمایت از سازمان مجاهدین خلق به ایجاد رژیم جدید کمکی نمی‌کند. هیچ کس در ایران از مجاهدین خلق حمایت نمی‌کند زیرا این سازمان با حمایت از عراق در خلال جنگی وحشتناک به این کشور خیانت کرد». او افزود: «حمایت عربستان سعودی از سازمان مجاهدین فقط همبستگی بیشتری بین مردم ایران ایجاد می‌کند و باعث ایجاد سوء تفاهم بیشتری بین دو کشور ایران وعربستان سعودی می‌شود. حمایت از مجاهدین فقط وقت تلف کردن و پول هدر دادن است».

در لینگ زیر می توانید اصل مصاحبۀ خبرگزاری آذربایجان (ترند) با خانم ناتالی گوله سناتور فرانسوی را به زبان انگلیسی بخوانید:
http://en.trend.az/iran/politics/2562106.html

ناتالی گولهNathalie Goulet: Saudis, Iran must resume dialogue; Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) a big imposture

لذا از شما نمایندگان محترم مجلس ملی فرانسه می خواهم که به این سکت تروریستی و خشونت طلب که رهبری آن را در حال حاضر مریم رجوی مقیم فرانسه برعهده دارد اجازۀ اینگونه فعالیتها که توهین به شعور مردم فرانسه  و نمایندگان منتخبشان و به حاکمیت دولت فرانسه و فریب افکار عمومی است داده نشود.

قربانعلی حسین نژاد – پاریس

۲۰ ژانویه ۲۰۱۷

رونوشت به:

– دفتر ریاست جمهوری فرانسه

– دفتر نخست وزیری فرانسه

– وزارت خارجۀ فرانسه

– رئیس و نمایندگان پارلمان اروپا

– دفتر مرکزی حزب سوسیالیست فرانسه

– شهرداری شهر اورسوراواز – فرانسه

– شهرداریهای پاریس و شهرداریهای استان والداواز فرانسه و اطراف آن

– استانداری استان والداواز

– روزنامۀ «لاگازت» روزنامۀ محلی استان والداواز

– مطبوعات فرانسه

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27801

دو تیغۀ قیچی سانسور توسط رجوی و عربستان علیه روزنامه نگار لبنانی (پیام به اسرای فرقه رجوی در آلبانی)ا 

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، هجدهم دسامبر ۲۰۱۶:… ماه گذشته مقاله ای را در سایت العربیه به قلم آقای هشام ملحم روزنامه نگار لبنانی مقیم آمریکا به تاریخ انتشار ۱۲ نوامبر ۲۰۱۶۶ با عنوان «من عائله کلینتون إلى عائله ترامب» (از خانوادۀ کلینتون تا خانوادۀ ترامپ) در سایت العربیه دیدم که در مورد بحثها در رابطه با اعضای احتمالی کابینۀ ترامپ (دولت آیندۀ آمریکا) می باشد … 

علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی در بروکسل بلژیکحضور فعال هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی در سمینار باشگاه خبرنگاران اتحادیۀ اروپا در بروکسل

لینک به منبع

دو تیغۀ قیچی سانسور توسط رجوی و عربستان علیه روزنامه نگار لبنانی

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

العربیه شیخ سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسم

ماه گذشته مقاله ای را در سایت العربیه به قلم آقای هشام ملحم روزنامه نگار لبنانی مقیم آمریکا به تاریخ انتشار ۱۲ نوامبر ۲۰۱۶۶ با عنوان «من عائله کلینتون إلى عائله ترامب» (از خانوادۀ کلینتون تا خانوادۀ ترامپ) در سایت العربیه دیدم که در مورد بحثها در رابطه با اعضای احتمالی کابینۀ ترامپ (دولت آیندۀ آمریکا) می باشد.

در این مقاله آقای هشام ملحم از جمله در مورد رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و از لابیهای دلاری رجوی با سوتیتر «جولیانی و شخصیت تند و خشن» نوشته بود: «بعضی اسامی کاندید پستهای حساس بحث گسترده ای را در داخل و خارج حزب جمهوری برانگیخته که برجسته ترین آنها رودی جولیانی شهردار اسبق نیویورک می باشد که در مطرح کردن خودش به عنوان کاندید وزارت خارجه تردیدی به خود راه نمی دهد هرچند که تخصصی در امور بین المللی ندارد ولی مخالفتها و حتی دشمنیها با جولیانی روی شخصیت خشن و تند او متمرکز می شوند و اینکه او مبالغ گزافی را در قبال دادن مشورت به نهادهای وابسته به کشورهایی مانند قطر و ونزوئلا دریافت کرده است. او در تجمعهای سازمان اپوزیسیون ایرانی مشکوک یعنی مجاهدین خلق سخنرانی می کرده». سپس می نویسد: «روزنامۀ نیویورک در سرمقاله اش نوشته است که ترامپ درخواست کرده که جولیانی برای کابینه انتخاب نشود زیرا فاقد مهارت سیاسی و فاقد آگاهی و کاردانی است». و در مورد جان بولتون نوشته است: «او از برجسته ترین تندروهای محافظه کاران است که به شدت از اشغال عراق حمایت کرد و در سال ۲۰۱۵ خواستار بمباران تأسیسات اتمی ایران شد».

از آنجا که به این مقاله دیر برخورد کردم و می خواستم ترجمه و منتشرش کنم، به این منظور باردیگر به لینگ آن مراجعه کردم ولی با تعجب و تأسف دیدم قیچی سانسور با دو تیغۀ رجوی و ارباب سعودیش جملۀ مربوط به لابی گری جولیانی برای فرقۀ رجوی با توصیف آن به عنوان یک «سازمان مشکوک» و نیز پول گرفتن جولیانی از قطر را از وسط مقاله بریده و حذف کرده است!.

کامنت زیر را در زیر مقالۀ آقای هشام ملحم نوشتم ونیز برای العربیه فرستادم:

«من به مدت سی سال عضو و مسئول مطبوعات و رسانه های عربی سازمان مجاهدین خلق و مترجم ارشد رهبر آن مسعود رجوی درعراق و فرانسه بودم تا اینکه چهارسال پیش از این سازمان جدا شدم. من مقاله ای در سایتتان به قلم آقای هشام ملحم در این لینگ دیده و خوانده بودم ولی بعدا دیدم جملۀ زیر از آن مقاله حذف شده: «او در تجمعهای سازمان اپوزیسیون ایرانی مشکوک یعنی مجاهدین خلق سخنرانی می کرده». این موضوع خیلی جای تعجب دارد زیرا چنین سانسوری و تسلیم شدن در برابر خواسته های یک فرقۀ تروریستی مانند فرقۀ رجوی شایستۀ سایت وزینی مثل العربیه نیست در حالیکه مزدوری جولیانی برای آنها واضح و مورد اعتراف می باشد. من به علت موقعیت و کارم در ستاد سیاسی و بخش روابط خارجی سازمان مطلع بودم که جولیانی برای هر سخنرانیش در تجمعهای این سازمان و مریم رجوی در اروپا و آمریکا ده هزار دلار از آنها پول می گرفت و به همین علت حسابها و سرمایه گذاریهای سازمان بر دادن پست وزارتی به او در کابینۀ آیندۀ ترامپ با شکست مواجه شد و به همین علت مزدوری او برای این فرقۀ تروریستی او را وادار کردند که از تصمیمش مبنی بر کاندید کردن خودش برای برعهده گرفتن هر پستی در دولت ترامپ منصرف شود».

باید به مریم قجر گفت همین نمونه کافی است که هر انسان آگاه و شریفی همانند این روزنامه نگار لبنانی و حتما هم دستگاه العربیه و حتی اربابان سعودیت به پوچی ادعاها و طبل و دهلهای «آزادی» و «دموکراسی»!! تو و دروغ بودن این شعر و شعارهای فریبکارانه ات در محافل و مجامع خریداری شده در اروپا و آمریکا به خوبی پی ببرند. معلوم است که به دنبال این نوشتۀ روزنامه نگار لبنانی در سایت العربیه فرقه با دستپاچگی دست به دامان اربابان جدید منطقه ای اش در عربستان و قطر شده که چه نشسته اید در سایتی متعلق به شما گفته شده که جولیانی از شما پول گرفته و برای ما سخنرانی کرده و ما هم یک سازمان مشکوک هستیم!! اربابان سعودی و قطری مریم قجر هم سریعا ضمن دستور سانسور به بوق تبلیغاتی شان العربیه برای حذف جمله علیه فرقه و نیز نام قطر از مقاله حتما گوش آن روزنامه نگار را هم کشیده اند که دیگر از این واقعیتهای تلخ به کام شیوخ نفتی ننویسد و یک لگدی هم به پهلوی عبد الرحمان راشد سردبیر العربیه و کهنه کار تبلیغاتی شیوخ عربستان زده اند که چرا حواست نبوده یک نویسنده حرف دل و فکر خودش و واقعیتی را بدون اجازه و اطلاع شما و ما به رشتۀ تحریر درآورده و به خورد شما داده است!!

بفرمایید حضرات مدعی دموکراسی در غرب که برای فرقۀ رجوی لابیگری می کنید ببینید این نوکران شما هنوز به قدرت نرسیده این چنین یک جمله ای را از یک نویسنده و روزنامه نگار علیه خودشان برنمی تابند پس اگر بر فرض محال بتوانید آنان را در ایران فردا طبق رؤیاها و حسابهایشان روی حمایت شما به قدرت برسانید که امری موهوم و مضحک می باشد آن وقت چه بر سر مطبوعات و آزادی بیان و قلم و چه بر سر نویسندگان و روزنامه نگاران و اهل قلم خواهند آورد؟!!

این تنها یک نمونه از اتحاد و ازدواج دو دیکتاتوری ارتجاعی فرقۀ رجوی و حاکمان عربستان علیه آزادی و دموکراسی است تا همگان خود حدیث مفصل بخوانند از این مجمل.

عین متن قبل و بعد از سانسور مقاله را در دو تصویر زیر می بینید:

العربیه شیخ سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسم

کلمه و جملۀ سانسور شده با مربع قرمز در داخل متن فوق که متن اولی می باشد مشخص شده است.

و این هم متن سانسور شدۀ مقاله با مشخص کردن محل برش و سانسور که در زیر آمده است:

العربیه شیخ سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسم

پیام حسین نژاد جدا شده ازفرقۀ رجوی به بقایای اسرای فرقه در آلبانی

لینک به منبع

https://youtu.be/oFFNLfY5wDw

پیام آقای قربانعلی حسین نژاد عضو و مسئول سابق در ستاد سیاسی و بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین خلق و مترجم ارشد جدا شدۀ رهبری سازمان در عراق و فرانسه خطاب به دوستان و برادران و خواهران اسیر ذهنی باقی مانده در تشکیلات فرقۀ رجوی در آلبانی .

پاریس – دسامبر ۲۰۱۶

(پایان)

*** 

http://youtu.be/j9ye5eBWOjw

ادامه فریبکاری ها و دسیسه های رجوی

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

همچنین:

آقای رجوی! در پیام اخیرتان بسیار شکر خوردید

عبدالرضا رستمی، پانزدهم فوریه ۲۰۱۴:…  قسمتی اشاره کردید که قیمت بودن ما در کشورهای اروپایی را شما می پردازید بسیار شکر خوردید. قانون پناهندگی در کشورهای اروپایی از سال ۱۹۵۰ یعنی زمانیکه جنابعالی جیک جیک هم نمیکردید به تصویب رسیده است هنوز زنده هستند اعضایی از کنفدراسیون که از زمان شاه که عزیز دردانه کشورهای

نامه خانواده ها به سازمان ملل جهت اعلام اسامی زخمی شدگان در کمپ

وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، چهاردهم ژانویه ۲۰۱۴: … سازمان مجاهدین خلق ایران (P.M.O.I) اسامی و تصاویر کشته شدگان را منتشر کرده ولی از انتشار اسامی زخمی ها خودداری می کند. ما افراد خانواده های ساکنان کمپ لیبرتی طبق قوانین و حقوق بشر دوستانۀ بین المللی و اصول و قوانین
 
 
وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، هشتم ژانویه ۲۰۱۴: …  رهبری سازمان مجاهدین از نامۀ خانواده ها به ابتکار اینجانب به عنوان پدر یکی از ساکنان لیبرتی و دخترم در ایران به عنوان خواهرش که هرگز در عمرش خواهر بزرگترش را ندیده است و نامۀ خانم زهرا میر باقری خواهر سه نفر از ساکنان لیبرتی به کمیساریا و دیگر سازمانهای بین
 
 
قربانعلی حسین نژاد، ایران قلم، پاریس، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۳: … این سازمان که شما در مقاله تان آنهمه روی آن به عنوان تأثیر گذار در تحولات آیندۀ ایران و لقمۀ چربی یا کاکتوسی به تعبیر خودتان برای استفاده از آن به عنوان برگ بازی در برابر رژیم ایران برای تأمین منافع کشورهای عربی خلیج و رام کردن یا به تعبیر واقعا ع