فعالیت گستردۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس در افشای شوی مریم قجر (رجوی)ا

فعالیت گستردۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس در افشای شوی مریم قجر (رجوی)ا

Paris_ex_members_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_Terrorism_12پیوند رهایی، پاریس، بیست و پنجم ژوئن 2017:… روز شنبه 24 ژوئن 2017 جداشدگان از فرقۀ رجوی با توزیع و نصب تراکتها، بروشورها، بیانیه ها و نیز مجلۀ ماهانۀ انجمن یاران ایران در مناطق مختلف پاریس از جمله جلوی پارلمان فرانسه و مناطق مرکزی شهر به صورت گسترده ای دست به افشاگری علیه شوی سالانۀ مریم قجر در پاریس زدند. این سیرک مسخره که هر سال به مناسبت سالگرد … 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

لینک به منبع

فعالیت گستردۀ اعضای سابق فرقۀ رجوی در پاریس در افشای شوی مریم قجر

روز شنبه 24 ژوئن 2017 جداشدگان از فرقۀ رجوی با توزیع و نصب تراکتها، بروشورها، بیانیه ها و نیز مجلۀ ماهانۀ انجمن یاران ایران در مناطق مختلف پاریس از جمله جلوی پارلمان فرانسه و مناطق مرکزی شهر به صورت گسترده ای دست به افشاگری علیه شوی سالانۀ مریم قجر در پاریس زدند. این سیرک مسخره که هر سال به مناسبت سالگرد آغاز اعمال تروریستی و موج انفجارها و عملیات انتحاری این سازمان در ایران در آغاز دهۀ 1980 میلادی که الهام دهنده و منبع آموزش اعمال تروریستی و جنایتکارانۀ امروز القاعده و داعش و طالبان می باشد و نیز سالگرد دستگیری مریم رجوی توسط پلیس فرانسه در سال 2003 به اتهام اعمال تروریستی و پولشویی برگزار می شود امسال در روز اول ماه ژوئیه در سالن ویلپن در حومۀ پاریس می باشد.

شهروندان فرانسوی و نیز توریستهای خارجی ضمن استقبال گرم از این فعالیت افشاگرانه، بروشورها و بیانیه ها و بویژه مجلۀ انجمن یاران را گرفته و می خواندند و ضمن محکوم کردن اعمال تروریستی و جنایات فرقۀ رجوی تنفر خودشان از این فرقه را ابراز می داشتند.  

اعضا و مسئولین سابق فرقۀ رجوی همچنین در این سلسله فعالیتها با تعدادی از شخصیتها و چهره های سیاسی و فرهنگی و ورزشی و ملی فرانسه از جمله با چندین نمایندۀ پارلمان فرانسه دید ار و گفتگو کرده و ماهیت فرقۀ ای و تروریستی باند رجوی را که در نزدیکی پایتخت فرانسه لانه کرده است برای آنها افشا کردند که مورد توجه و سپاسگزاری آنها قرار گرفت.

آنچه در این فعالیتها بیش از هر موضوع دیگر مورد توجه شهروندان و شخصیتهای فرانسوی بویژه نمایندگان پارلمان فرانسه قرار می گرفت مطالب تراکتها و بروشورها و مجله و توضیحات جداشدگان از فرقۀ رجوی در مورد ترفندها و فریبکاریهای این فرقه و بویژه سردمدار کنونی آن مریم رجوی در جمع آوری سیاهی لشکر غیر ایرانی با توزیع و هزینۀ پولهای هنگفت صدامی و سعودی برای شرکت در شوی سالانه اش در حومۀ پاریس بود که از همین امر به بی پایگاهی و منفوریت این فرقه در میان ایرانیان و مشخصا ایرانیان مقیم خارج و حتی نیروهای اپوزیسیون ایرانی پی می بردند و می گفتند: ما از همین که شما خودتان ایرانی هستید و حتی قبلا در تشکیلات این فرقه بودید و از آن جدا شده اید و اکنون ماهیت واقعی آن را افشا می کنید به نهایت انزوای این فرقه و طردشدگی آن در میان ایرانیان و حتی اعضای قدیمی خودشان و افراد سیاسی مثل شما پی می بریم.

این سلسله فعالیتهای افشاگرانه در توضیح و بیان ماهیت تروریستی و فریبکارانۀ فرقۀ رجوی و شوی پوشالی آن در پاریس توسط اعضا و مسئولین سابق این فرقه همچنان ادامه دارد و تا روز برپایی سیرک مسخرۀ مریم قجر در ویلپن پاریس طبق اعلام خودشان از جمله «برای ابراز خوشحالی از آزادیش از زندان فرانسه»!! به دنبال دستگیریش به اتهام اعمال تروریستی و پولشویی، ادامه خواهد داشت و ما گزارش مصور این فعالیتها در روزهای آینده را نیز متعاقبا منتشر خواهیم کرد. اینک به تصاویر گوشه ای از این فعالیتها که روز شنبه در پاریس صورت گرفته است توجه کنید:

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

نجات یافتگان فرقه رجوی مجاهدین خلق در فرانسه ویلپنت 2017

(پایان)

*** 

مهران کاکاوند قاتل و شکنجه گر اعزامی از عراق به پاریسMehran Kakavand, Mojahedin Khalq agent tried to assassinate ex-member Mansour Nazari in Paris (link to the report in Persian)

Captain Lewis Lee Hawkins killed by Mojahedin Khalq terrorists.
Wondering at those Americans who stand under the flag of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to LOBBY for the murderers of their servicemen

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins
(Recorded and distributed by MEK even years after the revolution. In Persian) 

Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)

Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)

Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

Some questions unanswered regarding the US military invasion of Iran (pdf).
(Mojahedin English Language paper June 1980)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28172

نامۀ حسین نژاد به رئیس و نمایندگان مجلس ملی فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا 

 قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۷:… رهبری سازمان مجاهدین خلق که مقر فرماندهی وی در شهرک اورسوراواز در حومۀ پاریس می باشد با دستور حمله به اعضای جدا شده و تهمت ها و تبلیغات دروغین در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه ما اعضای جدا شده از سازمان کرده و متوسل به خشونت و تهدید و ارعاب و تلاش برای ترور ما شده و بدینگونه .. 

Families of Mojahedin Khalq (MKO, Rajavi cult) hostages visit mayor of Auver Sur d’Oise

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقIn a democracy we don’t beg terrorists not to kill us (Open letter to President Hollande)

لینک به منبع

نامۀ حسین نژاد به رئیس و نمایندگان مجلس ملی فرانسه

ریاست و نمایندگان محترم مجلس ملی فرانسه،

 اینجانب قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی) در عراق که بعد از سی سال عضویت و مسئولیت و کار در این سازمان در فرانسه و عراق از این سازمان مانند هزاران نفر دیگر جدا شده و اکنون به فرانسه بازگشته و پناهنده و مقیم کشور شما هستم با تعجب و تأسف شدید از خبر حضور مریم رجوی رهبر این فرقه در آن مجلس که در رسانه های فرقۀ مذکور منتشر شده است مطلع شدم.

مریم رجوی در حضور برخی از همقطاران شما روز سه شنبه ۱۷ ژانویه ۲۰۱۷ گفته است:

«مقاومت ایران موفق به انتقال تمامی مجاهدان لیبرتی به اروپا و به‌خصوص آلبانی شده است. مایلم از کمیته پارلمانی برای یک ایران دموکراتیک و همه پارلمانترهایی که در این کارزار شرکت کردند، تشکر کنم. حل مسأله استقرار این نفرات، به‌لحاظ مالی برای مقاومت بسیار سنگین است. به‌خصوص درمان بیماران و مجروحانی که مدتها از درمان محروم بودند. اما ما بر این مشکلات به لطف حمایت مردم ایران و دوستانمان فائق خواهیم آمد».

آیا نمایندگان فرانسوی نمی توانستند از مریم رجوی بپرسند: شما اگر خواستار انتقال آنها به اروپا بودید چرا در ۱۵ سال گذشته یعنی بعد از سقوط ارباب سابقتان صدام حسین آنها را از جهنم عراق به اروپا منتقل نکردید؟ چرا در طی اینهمه سالها علیرغم درخواستهای مکرر دولت عراق و دولت آمریکا و سازمان ملل و همۀ ایرانیان بویژه خانواده ها مبنی بر خروج

از عراق همه اش اصرار بر باقی ماندن آنها در خاک عراق می کردید؟ و چرا حتی آنهایی را که از قبل پناهندۀ دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه و آلمان بودند همچنان در کشور آلبانی نگه داشته اید؟ که از جملۀ آنها دختر اینجانب زینب حسین نژاد دارای مدارک اقامت در فرانسه می باشد که رهبران سازمان مجاهدین او را در ۱۷ سالگی از فرانسه به قرارگاههای نظامی و جنگی شان در عراق بردند و اکنون که ۳۸ سالش می باشد هنوز در مقر این فرقه در آلبانی در اسارت بدون حق ازدواج و حق تماس و دیدار با اینجانب و خواهرش که هرگز در عمرش او را ندیده است به سر می برد.

خانمها و آقایان منتخب مردم فرانسه؛

این فرقه که دارای اعتقادات مذهبی اسلامی به عنوان ایدئولوژی آن از نوع داعش می باشد در حالی در مجلس شما خواستار توقف اعدامها و جنایتهای رژیم حاکم در ایران که ما نیز خواستار توقف آنها هستیم می شود که خودش معتقد به وجوب قصاص (انتقام مقدس) و قتل مخالفان اعتقادی خودش است که پیوسته به آن عمل کرده و به اعتراف خودش و با اعلام رسمی و علنی در رسانه های خودش پانزده هزار نفر را در ایران به اتهام وابستگی به رژیم حاکم به قتل رسانده و به این کارها با توصیف «اعدام انقلابی» علنا افتخار هم کرده و می کند و به تأکید بسیاری از سازمانهای حقوق بشری و دولتهای جهان یک فرقۀ تروریستی و خشونت طلب می باشد ولی پیوسته برای جلب حمایت دولتهای غربی و دنیای آزاد و مدرن به ظاهر و در تبلیغات خارجی اش خودش را ضد تروریسم و ضد خشونت و طرفدار دموکراسی و اخیرا نیز طرفدار لغو مجازات اعدام نشان می دهد و مریم رجوی رهبر این فرقه در ساختمان مجلس شما دم از آزادی و ارزشهای دموکراتیک می زند در حالیکه به اعتراف و نوشتۀ بالاترین مسئولان جدا شده از این فرقه و شاهدان عینی در سالهای بعد از ۱۹۹۵ صدها نفر را در داخل تشکیلاتشان و مشخصا در قرارگاه اشرف در عراق به بهانه پیدا کردن نفوذی رژیم زندانی و شکنجه کردند و تعدادی را هم از اعضای شورای رهبری و افراد رده بالا را که مخالف سیاستهای رجوی بودند و یا قصد بیرون رفتن از این فرقه را داشتند به قتل رساندند که از جملۀ آنها مهری موسوی و مینو فتحعلی و معصومه غیبی پور و قربانعلی ترابی و پرویز احمدی و نسرین احمدی، داوود احمدی، کامران بیاتی، خدام گل محمدی، شمس الله گل محمدی، کریم پدرام،علی زرکش، فرمان شفابین، آلان محمدی، زهرا فیض بخش، کمال حیدری (موسوی)، مرضیه علی احمدی، فائزه اکبریان، یاسر اکبری نسب، احمد رازانی،  محمد رضا باباخانلو، علی نقی حدادی، احمد رضا بور، جعفر کهزادمنش، ناصر محمدی، علی رضا طاهر لو، مرتضى هود دشتیان، محمد نوروزی، مجتبی میرمیران، رحیم (رسول)، جلیل بزرگمهر، محمد رضا صباحی، فرهاد طهماسبی، فردین مقصودی، صادق مهدی خزعل، حجه عزیزی، نوح مجدّم، حسین بلوجیان، یعقوب ترابی، سهیل ختار، سعید نوروزی را می توان نام برد.

تعدادی از مقتولین مجاهدین خلق بدست مسعود و مریم رجوی

تازه اینها غیر از موارد دیگر نقض حقوق بشر توسط رجوی و فرقه اش در داخل تشکیلات این فرقه بویژه در عراق هستند که از جملۀ آنها شکنجه های روزانۀ روحی روانی افراد با انواع نشستهای تفتیش عقاید و فحش و فحاشی و کنگاش ذهنی از جمله افکار جنسی و مجبور کردن بیان آنها در برابر افراد دیگر و قطع ارتباط افراد با بیرون از جمله با افراد خانواده و ممنوعیت و محدویت هر گونه تماس و ارتباط و دیدار با افراد خانواده حتی در داخل تشکیلات و انواع کنترلها و تعقیب و مراقبتها برای صحبتهای افراد با همدیگر و طلاقهای اجباری و ممنوعیت ازدواج و… را می توان نام برد.

در داخل تشکیلات رجوی ما جدا شدگان از این سکت بارها شاهد محکومیت برخی اعضا و مسئولین مخالف سیاستهای رجوی به اعدام از سوی خود مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی بودیم که از جمله اینجانب را مسعود و مریم رجوی در تابستان سال ۲۰۰۱ در یکی از قرارگاههای این فرقه تنها به جرم چسباندن یک اعلامیه به تابلوی اعلانات علیه اعمال فشارها و سرکوب عقاید و نظرات در داخل تشکیلات محکوم به اعدام کردند.

رهبری سازمان مجاهدین خلق که مقر فرماندهی وی در شهرک اورسوراواز در حومۀ پاریس می باشد با دستور حمله به اعضای جدا شده و تهمت ها و تبلیغات دروغین در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه ما اعضای جدا شده از سازمان کرده و متوسل به خشونت و تهدید و ارعاب و تلاش برای ترور ما شده و بدینگونه حاکمیت و قانون دولت فرانسه را نقض کرده است و با این اقداماتش اعضای جدا شده  را تهدید می کند تا با ارعاب و ترساندن جلوی آزادی بیان آنان را گرفته و مانع افشاگریها و فعالیتهای سیاسی آنان گردد.

به متن قسمتی از این سخنان مسعود رجوی در ۲ نوامبر سال ۲۰۱۴ که از رسانه های رسمی فرقه اش در این لینگ:  
http://www.irannewsonline.com/?p=11144

پخش شد و طی آن فرمان قتل همۀ مخالفان خود و جداشدگان از فرقه اش را صادر کرده است توجه کنید:

«امشب و فردا شب لشگرهای فدایی باید آماده جنگ، جنگ تمام عیار باشند. آماده کارزار.

ثار ثار، آماده جنگ و کارزار [ثار ثار=خون خون]

قاتلان مجاهدین را باید در برابر عدالت قرار داد تا کیفر ببینند. آنهایی که در پرونده ۱۷ ژوئن [مربوط به سال ۲۰۰۳ دستگیری مریم رجوی و افرادش در فرانسه توسط پلیس این کشور به اتهام پولشویی و تروریسم] شهادت دروغ دادند و آن خودسوزی‌های قهرمانانه مشعل‌های جاودان و شعله‌ور آزادی [در خیابانهای فرانسه و اروپا در همان تاریخ] را برانگیختند یک یک باید حساب پس بدهند و در برابر عدالت قرار بگیرند [بدینگونه رجوی دستور اعدام تک تک مقامات فرانسوی آنزمان را هم صادر کرده است!!]. از اول می‌گویم: خامنه‌ای و رفسنجانی و روحانی و همه آخوندهای دزد و خیانتکار را باید در برابر عدالت قرار داد تا کیفر ببینند. مالکی (نخست وزیر سابق عراق) باید در برابر عدالت قرار بگیرد. باید به ازای هر مجاهدی که کشته یا زجرکش کرد، کیفر ببیند. طبق شریعت خودش، یکی در برابر یکی.آنهایی که در این سالها به مجاهدین تعرض کردند یک به یک باید کیفر ببینند. مزدورهایی که به مالکی نامه نوشتند، از قتل عام و کشتار مجاهدین از گروگانگیری و زدن تیر خلاص در اشرف سپاسگزاری کردند یک به یک باید در برابر عدالت قرار بگیرند و باید به کیفر شایسته و سزاوار خودشون برسند.

ارتش آزادیبخش و مؤسسان چهارم در این زمینه با کسی شوخی ندارد. مشت در مقابل مشت و گلوله در برابر گلوله. مقاومت رهایی‌بخش و ارتش آزادیبخش حق مسلم ملت ماست. (تصویر ۴۵ نفر از جدا شدگان و مخالفین فرقه را نشان می‌دهد). ماموریت هزار اشرف، ماموریت آن هزار زن قهرمان در شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران که روی دیگر سکه هزار اشرف است، ماموریت لشگرهای فدایی، ماموریت نیروی جنگنده ضد رژیم همین است. بیان ایدئولوژیکی و آن روی سکه استراتژیکی هزار اشرف شورشی است. .. اگر ریحانه جباری مأمور وزارت اطلاعات را کشته بسیار کار خوبی کرده است و او یک قهرمان است….».

همچنین این فرقه بعد از انقلاب ایران به صورت علنی و در پیامها و سخنرانیهای رهبری آن و در نشریه اش همیشه خواستار اعدام هر چه زودتر سران رژیم شاه و حتی وزیر بهداری آن رژیم بود و ترورهای خودش در داخل ایران را «اعدام انقلابی» و مجریان ترورها را در اطلاعیه های علنی و نشریۀ فرقه «قهرمان ملی» توصیف می کرد به علاوۀ صدور حکم اعدام توسط شخص رجوی علیه اعضای ناراضی تشکیلاتش و قتل برخی از آنان با قرص سیانور و یا زیر شکنجه در قرارگاههای فرقه در عراق از جمله حکم اعدام برای جانشین نظامی اش علی زرکش.

علت جدایی ما از این سازمان رهبری منفرد و سکتاریستی مادام العمر یک فرد و نبودن دموکراسی در داخل تشکیلات این سازمان و تبدیل شدن آن به یک فرقه مغایر با اصول و موازین دموکراتیک و انسانی و حقوق بشری و نرمهای امروز جهانی بود به علاوۀ سیاستهای غلط مسعود رجوی مبنی بر تروریسم و خشونت طلبی، سکتاریسم و تفتیش عقاید روزانه، عدم وجود آزادی بیان حتی در داخل تشکیلات و انحرافات متعدد دیگر آن از جمله: اجباری بودن طلاق و ممنوعیت ازدواج و هر گونه عواطف و ارتباطات خانوادگی و هر گونه ارتباط با جهان بیرون تشکیلات از جمله با افراد خانواده به علاوۀ همکاری سالیانش با دیکتاتور عراق صدام حسین در همان زمان که در حال جنگ با ایران و اشغال خاک ایران بود و عملیات پرتلفات و شکست خورده اش به کمک ارتش عراق و همگام با آن از خاک عراق وو… انحرافات و سیاستهایی است که موجب از بین رفتن پایگاه این سازمان در میان مردم ایران در داخل و خارج کشور و بلکه انزجار ایرانیان در داخل و خارج ایران و حتی همۀ مخالفان رژیم حاکم و گروههای آپوزیسیون ایرانی از این سازمان که دیگر فرقه ای بیش نیست گردید.

ولی با اینهمه مریم رجوی با دروغ و نیرنگ و فریبکاری و توهین به شعور شما نمایندگان مردم فرانسه در حضور شما می گوید: «ایران امروز، دارای آلترناتیوی با یک برنامه دموکراتیک مبتنی بر احترام به آزادی مذهب، آرا و عقاید، جدایی دین و دولت و برابری زن و مرد است. بایستی که حرف این آلترناتیو شنیده شود»!!

این در حالیست که فرقۀ رجوی به گفتۀ همۀ تحلیلگران سیاسی فاقد هر گونه پایگاهی در میان مردم ایران می باشد مردمی که از این فرقه نهایت تنفر و بیزاری را دارند و به شهادت عینی ما جداشدگان از این سازمان و به تأیید و تأکید رسمی وزارت خارجۀ فرانسه، در داخل تشکیلات این فرقۀ مذهبی سیاسی به شدت ارتجاعی مطلقا خبری از آزادی و دموکراسی و برابری زن و مرد وجود ندارد و این فرقۀ دارای عقاید و ایدئولوژی اسلامی جهادیستی، در داخل خود و به تأکید مکرر رهبر مقدس و مادام العمرش مسعود رجوی دین و مذهب پایه و سرچشمۀ اصلی سیاستهای این فرقه می باشد و اینجانب و دیگر جداشدگان از این فرقه سالها شاهد انواع سرکوب و جداسازی کامل زن و مرد از جمله در سالنهای غذاخوری و جلسات و مراسم و حتی صف پمپ بنزین و تحمیل حجاب ولباس اجباری بر زنان  و ممنوعیت هر گونه آزادی صحبت و اندیشه و ارتباط اعضا با همدیگر در قرارگاههای این فرقه در عراق بودیم.

در ۲۶ ژوئن سال ۲۰۱۴ سخنگوی رسمی وزارت خارجۀ فرانسه اظهار داشت:

«موضع فرانسه نسبت به سازمان مجاهدین خلق ایران بسیار روشن است. ما هیچگونه تماس و ارتباطی با این سازمان که به کارهای خشونت آمیز شناخته شده است نداریم. در فرانسه سازمان مجاهدین خلق ایران به عنوان سازمانی هیچگونه مشروعیت قانونی ندارد… این سازمان به دلیل ساختار خشونت آمیز خود و نبود مناسبات دموکراتیک در درون آن دارای ویژگیها و عملکردهای فرقه ای می باشد. همچنین این سازمانها از نبود همکاری در راستای بازاسکان ساکنان کمپ لیبرتی اظهار تأسف کرده اند».

متن این موضعگیری را می توانید به زبان فرانسه در لینگ زیر در سایت رسمی وزارت خارجۀ فرانسه ببینید:

http://www.diplomatie.gouv.fr/fr/dossiers-pays/iran/http-publication-diplomatie-gouv-fr-fr-dossiers-pays-iran-evenements/article/iran-organisation-des

وزارت خارجه فرانسهسازمان مجاهدین خلق ایران (سوال و جواب. بخشی از اطلاعیه مطبوعاتی بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۴)

این در حالیست که مریم رجوی در سخنرانیش در حضور گروهی از همکاران شما انتقال ساکنان کمپ سابق لیبرتی در عراق یعنی افراد اسیر این فرقه به آلبانی را که در نتیجۀ فشار دولت عراق و جامعۀ بین المللی و خانواده های اسیران این فرقه صورت گرفت و رهبری فرقه به ناچار به این انتقال تن در داد به حساب خود و فرقه اش می گذارد و از شما طلبکار نیز می شود!!

با توجه به آنچه در رابطه با بی اعتباری و بی پایگاهی این گروه در میان ایرانیان و در نزد دولتها و مشخصا دولت فرانسه نوشتم علت اصرار این گروه برای دیدار با شما نمایندگان مردم فرانسه و سخنرانی رهبرش در جلوی شما و با بهره برداری از نام و اعتبار ساختمان مجلس ملی فرانسه  موضع کاملا پایین و نیازمندی شدید آن به چنین دیدارهایی تبلیغاتی با تأکیدشان بر گرفتن فیلم و عکسهای متعدد جهت جبران نبود اعتبار و آبرو نزد ایرانیان و مردم فرانسه و جهان امروز می باشد و بس و این را حتما در رفتارها و برخوردهایشان با خودتان لمس و درک کرده اید.

همچنین همکار شما خانم ناتالی گوله سناتور فرانسوی و عضو کمیسیون روابط خارجی سنای فرانسه که کتابی تحت عنوان «سازمان مجاهدین خلق فرقه ای در قلب جمهوری فرانسه» در افشای ماهیت فرقه ای این سازمان تألیف و منتشر کرده است در گفتگو با خبرگزاری جمهوری آذربایجان (ترند) هنگام سفرش به این کشور در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۱۶ گفت:  سازمان مجاهدین خلق جز «فریبی بزرگ» چیز دیگری نیست و سعی دارد تا خود رابه عنوان راه‌ حلی برای جایگزینی رژیم ایران نشان دهد. وی افزود: همه می‌دانند که سازمان مجاهدین خلق هیچ جایگاهی در ایران ندارد و در واقع در خلال جنگ ایران و عراق به عنوان مزدور علیه ایرانیان عمل کرده‌اند. وی گفت: «حتی اگر شما رژیم ایران را دوست ندارید، حمایت از سازمان مجاهدین خلق به ایجاد رژیم جدید کمکی نمی‌کند. هیچ کس در ایران از مجاهدین خلق حمایت نمی‌کند زیرا این سازمان با حمایت از عراق در خلال جنگی وحشتناک به این کشور خیانت کرد». او افزود: «حمایت عربستان سعودی از سازمان مجاهدین فقط همبستگی بیشتری بین مردم ایران ایجاد می‌کند و باعث ایجاد سوء تفاهم بیشتری بین دو کشور ایران وعربستان سعودی می‌شود. حمایت از مجاهدین فقط وقت تلف کردن و پول هدر دادن است».

در لینگ زیر می توانید اصل مصاحبۀ خبرگزاری آذربایجان (ترند) با خانم ناتالی گوله سناتور فرانسوی را به زبان انگلیسی بخوانید:
http://en.trend.az/iran/politics/2562106.html

ناتالی گولهNathalie Goulet: Saudis, Iran must resume dialogue; Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) a big imposture

لذا از شما نمایندگان محترم مجلس ملی فرانسه می خواهم که به این سکت تروریستی و خشونت طلب که رهبری آن را در حال حاضر مریم رجوی مقیم فرانسه برعهده دارد اجازۀ اینگونه فعالیتها که توهین به شعور مردم فرانسه  و نمایندگان منتخبشان و به حاکمیت دولت فرانسه و فریب افکار عمومی است داده نشود.

قربانعلی حسین نژاد – پاریس

۲۰ ژانویه ۲۰۱۷

رونوشت به:

– دفتر ریاست جمهوری فرانسه

– دفتر نخست وزیری فرانسه

– وزارت خارجۀ فرانسه

– رئیس و نمایندگان پارلمان اروپا

– دفتر مرکزی حزب سوسیالیست فرانسه

– شهرداری شهر اورسوراواز – فرانسه

– شهرداریهای پاریس و شهرداریهای استان والداواز فرانسه و اطراف آن

– استانداری استان والداواز

– روزنامۀ «لاگازت» روزنامۀ محلی استان والداواز

– مطبوعات فرانسه

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27801

دو تیغۀ قیچی سانسور توسط رجوی و عربستان علیه روزنامه نگار لبنانی (پیام به اسرای فرقه رجوی در آلبانی)ا 

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، هجدهم دسامبر ۲۰۱۶:… ماه گذشته مقاله ای را در سایت العربیه به قلم آقای هشام ملحم روزنامه نگار لبنانی مقیم آمریکا به تاریخ انتشار ۱۲ نوامبر ۲۰۱۶۶ با عنوان «من عائله کلینتون إلى عائله ترامب» (از خانوادۀ کلینتون تا خانوادۀ ترامپ) در سایت العربیه دیدم که در مورد بحثها در رابطه با اعضای احتمالی کابینۀ ترامپ (دولت آیندۀ آمریکا) می باشد … 

علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی در بروکسل بلژیکحضور فعال هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی در سمینار باشگاه خبرنگاران اتحادیۀ اروپا در بروکسل

لینک به منبع

دو تیغۀ قیچی سانسور توسط رجوی و عربستان علیه روزنامه نگار لبنانی

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

العربیه شیخ سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسم

ماه گذشته مقاله ای را در سایت العربیه به قلم آقای هشام ملحم روزنامه نگار لبنانی مقیم آمریکا به تاریخ انتشار ۱۲ نوامبر ۲۰۱۶۶ با عنوان «من عائله کلینتون إلى عائله ترامب» (از خانوادۀ کلینتون تا خانوادۀ ترامپ) در سایت العربیه دیدم که در مورد بحثها در رابطه با اعضای احتمالی کابینۀ ترامپ (دولت آیندۀ آمریکا) می باشد.

در این مقاله آقای هشام ملحم از جمله در مورد رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و از لابیهای دلاری رجوی با سوتیتر «جولیانی و شخصیت تند و خشن» نوشته بود: «بعضی اسامی کاندید پستهای حساس بحث گسترده ای را در داخل و خارج حزب جمهوری برانگیخته که برجسته ترین آنها رودی جولیانی شهردار اسبق نیویورک می باشد که در مطرح کردن خودش به عنوان کاندید وزارت خارجه تردیدی به خود راه نمی دهد هرچند که تخصصی در امور بین المللی ندارد ولی مخالفتها و حتی دشمنیها با جولیانی روی شخصیت خشن و تند او متمرکز می شوند و اینکه او مبالغ گزافی را در قبال دادن مشورت به نهادهای وابسته به کشورهایی مانند قطر و ونزوئلا دریافت کرده است. او در تجمعهای سازمان اپوزیسیون ایرانی مشکوک یعنی مجاهدین خلق سخنرانی می کرده». سپس می نویسد: «روزنامۀ نیویورک در سرمقاله اش نوشته است که ترامپ درخواست کرده که جولیانی برای کابینه انتخاب نشود زیرا فاقد مهارت سیاسی و فاقد آگاهی و کاردانی است». و در مورد جان بولتون نوشته است: «او از برجسته ترین تندروهای محافظه کاران است که به شدت از اشغال عراق حمایت کرد و در سال ۲۰۱۵ خواستار بمباران تأسیسات اتمی ایران شد».

از آنجا که به این مقاله دیر برخورد کردم و می خواستم ترجمه و منتشرش کنم، به این منظور باردیگر به لینگ آن مراجعه کردم ولی با تعجب و تأسف دیدم قیچی سانسور با دو تیغۀ رجوی و ارباب سعودیش جملۀ مربوط به لابی گری جولیانی برای فرقۀ رجوی با توصیف آن به عنوان یک «سازمان مشکوک» و نیز پول گرفتن جولیانی از قطر را از وسط مقاله بریده و حذف کرده است!.

کامنت زیر را در زیر مقالۀ آقای هشام ملحم نوشتم ونیز برای العربیه فرستادم:

«من به مدت سی سال عضو و مسئول مطبوعات و رسانه های عربی سازمان مجاهدین خلق و مترجم ارشد رهبر آن مسعود رجوی درعراق و فرانسه بودم تا اینکه چهارسال پیش از این سازمان جدا شدم. من مقاله ای در سایتتان به قلم آقای هشام ملحم در این لینگ دیده و خوانده بودم ولی بعدا دیدم جملۀ زیر از آن مقاله حذف شده: «او در تجمعهای سازمان اپوزیسیون ایرانی مشکوک یعنی مجاهدین خلق سخنرانی می کرده». این موضوع خیلی جای تعجب دارد زیرا چنین سانسوری و تسلیم شدن در برابر خواسته های یک فرقۀ تروریستی مانند فرقۀ رجوی شایستۀ سایت وزینی مثل العربیه نیست در حالیکه مزدوری جولیانی برای آنها واضح و مورد اعتراف می باشد. من به علت موقعیت و کارم در ستاد سیاسی و بخش روابط خارجی سازمان مطلع بودم که جولیانی برای هر سخنرانیش در تجمعهای این سازمان و مریم رجوی در اروپا و آمریکا ده هزار دلار از آنها پول می گرفت و به همین علت حسابها و سرمایه گذاریهای سازمان بر دادن پست وزارتی به او در کابینۀ آیندۀ ترامپ با شکست مواجه شد و به همین علت مزدوری او برای این فرقۀ تروریستی او را وادار کردند که از تصمیمش مبنی بر کاندید کردن خودش برای برعهده گرفتن هر پستی در دولت ترامپ منصرف شود».

باید به مریم قجر گفت همین نمونه کافی است که هر انسان آگاه و شریفی همانند این روزنامه نگار لبنانی و حتما هم دستگاه العربیه و حتی اربابان سعودیت به پوچی ادعاها و طبل و دهلهای «آزادی» و «دموکراسی»!! تو و دروغ بودن این شعر و شعارهای فریبکارانه ات در محافل و مجامع خریداری شده در اروپا و آمریکا به خوبی پی ببرند. معلوم است که به دنبال این نوشتۀ روزنامه نگار لبنانی در سایت العربیه فرقه با دستپاچگی دست به دامان اربابان جدید منطقه ای اش در عربستان و قطر شده که چه نشسته اید در سایتی متعلق به شما گفته شده که جولیانی از شما پول گرفته و برای ما سخنرانی کرده و ما هم یک سازمان مشکوک هستیم!! اربابان سعودی و قطری مریم قجر هم سریعا ضمن دستور سانسور به بوق تبلیغاتی شان العربیه برای حذف جمله علیه فرقه و نیز نام قطر از مقاله حتما گوش آن روزنامه نگار را هم کشیده اند که دیگر از این واقعیتهای تلخ به کام شیوخ نفتی ننویسد و یک لگدی هم به پهلوی عبد الرحمان راشد سردبیر العربیه و کهنه کار تبلیغاتی شیوخ عربستان زده اند که چرا حواست نبوده یک نویسنده حرف دل و فکر خودش و واقعیتی را بدون اجازه و اطلاع شما و ما به رشتۀ تحریر درآورده و به خورد شما داده است!!

بفرمایید حضرات مدعی دموکراسی در غرب که برای فرقۀ رجوی لابیگری می کنید ببینید این نوکران شما هنوز به قدرت نرسیده این چنین یک جمله ای را از یک نویسنده و روزنامه نگار علیه خودشان برنمی تابند پس اگر بر فرض محال بتوانید آنان را در ایران فردا طبق رؤیاها و حسابهایشان روی حمایت شما به قدرت برسانید که امری موهوم و مضحک می باشد آن وقت چه بر سر مطبوعات و آزادی بیان و قلم و چه بر سر نویسندگان و روزنامه نگاران و اهل قلم خواهند آورد؟!!

این تنها یک نمونه از اتحاد و ازدواج دو دیکتاتوری ارتجاعی فرقۀ رجوی و حاکمان عربستان علیه آزادی و دموکراسی است تا همگان خود حدیث مفصل بخوانند از این مجمل.

عین متن قبل و بعد از سانسور مقاله را در دو تصویر زیر می بینید:

العربیه شیخ سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسم

کلمه و جملۀ سانسور شده با مربع قرمز در داخل متن فوق که متن اولی می باشد مشخص شده است.

و این هم متن سانسور شدۀ مقاله با مشخص کردن محل برش و سانسور که در زیر آمده است:

العربیه شیخ سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسم

پیام حسین نژاد جدا شده ازفرقۀ رجوی به بقایای اسرای فرقه در آلبانی

لینک به منبع

https://youtu.be/oFFNLfY5wDw

پیام آقای قربانعلی حسین نژاد عضو و مسئول سابق در ستاد سیاسی و بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین خلق و مترجم ارشد جدا شدۀ رهبری سازمان در عراق و فرانسه خطاب به دوستان و برادران و خواهران اسیر ذهنی باقی مانده در تشکیلات فرقۀ رجوی در آلبانی .

پاریس – دسامبر ۲۰۱۶

(پایان)

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

قربانعلی حسین نژاد خطاب به دختر اسیرش در مجادین خلقفراخوان حقوق بشری برای ترتیب دادن اولین دیدار بین دو خواهری که هرگز همدیگر را ندیده اند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26738

فرقۀ رجوی: عقب نشینی پیروزمند!! ارتش آزادی!! از «جوار خاک میهن» به اروپا مبارک باد!!! 

 قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، دهم سپتامبر ۲۰۱۶:…  اینجانب به نوبۀ خود هم آوا با دیگر دوستان جداشده از این فرقه این اولین مرحلۀ رهایی اسرای فرقۀ رجوی و از خطر جستن آنان را به عموم هم میهنان در داخل و خارج کشور بویژه به خانواده های این عزیزان تبریک می گویم. به مسعود رجوی نیرنگ باز و فریبکار که امروز در اطلاعیه اش در صفحۀ اول سایت رسمیش این انتقال و در حقیقت عقب نشینی از «جوار خاک میهن» به اروپا را «پیروزی بزرگ ارتش … 

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

لینک به منبع

فرقۀ رجوی: عقب نشینی پیروزمند!! ارتش آزادی!! از «جوار خاک میهن» به اروپا مبارک باد!!!

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

روز جمعه ۹ سپتامر ۲۰۱۶ برابر با ۱۹ شهریور ۹۵ سخنگوی فرقۀ رجوی و بعد هم خبرگزاریها بسته شدن کمپ لیبرتی در بغداد و انتقال همۀ رهبران و افراد اسیر این فرقه از جهنم عراق به کشور آلبانی و کشورهای دیگر اروپایی را اعلام کردند. این خبر برای همۀ ایرانیان در داخل و خارج ایران بویژه خانواده های اسیران فرقه خبری بسا خوشحال کننده می باشد چرا که عزیزانشان علیرغم ادامۀ اسارت در «هفت حصار» فرقه ای رجوی حداقل از خطرات تروریسم و آسیب پذیری در دوزخ عراق جنگ زده نجات یافته اند و اینک چشمهای امید تنها به رهایی آنان از چنگال اهریمنی فرقۀ رجوی و پا گذاشتنشان به دنیای آزادی اندیشه و تفکر و کار و تلاش برای آزادی مردم و میهنشان از دیکتاتوری با اراده ای آزاد و شیوه های اصولی نوین در آگاهی بخشی همچون مردم و روشنفکران داخل میهن دوخته شده است.

اینجانب به نوبۀ خود هم آوا با دیگر دوستان جداشده از این فرقه این اولین مرحلۀ رهایی اسرای فرقۀ رجوی و از خطر جستن آنان را به عموم هم میهنان در داخل و خارج کشور بویژه به خانواده های این عزیزان تبریک می گویم.

به مسعود رجوی نیرنگ باز و فریبکار که امروز در اطلاعیه اش در صفحۀ اول سایت رسمیش این انتقال و در حقیقت عقب نشینی از «جوار خاک میهن» به اروپا را «پیروزی بزرگ ارتش آزادی»!! نام نهاده و آن را از زبان لابیهای آمریکایی اش و برخی تشکلهای موهوم خود ساخته اش با ادعای شهرهای داخل ایران!! تبریک و مبارک باد گفته است؛ باید گفت: اگر این انتقال پیروزی بزرگ «ارتش»! موهوم تو می باشد چرا آنهمه بعد از سقوط اربابت صدام حسین کاسۀ گدایی برای آمریکایی ها برداشتی که در عراق به «مجاهدین» پناهندگی جور کنند و آنها را مشمول کنوانسیون چهارم ژنو بشمارند؟ چرا همان موقع چنانکه همگان از جمله رهبران نیروهای اپوزیسیون ایران در خارج کشور به شدت توصیه می کردند این «بزرگترین پیروزی» را محقق نساختی؟ زیرا به راحتی می توانستی همۀ افراد را همان موقع به خارج عراق منتقل کنی تا جان آنهمه کشته از این اسرای دربند فرقه ات پیش پای تروریسم و اوضاع عراق زیر سلطۀ دشمنان آنان را حفظ کنی.

به رجوی شیاد که خوب می دانیم اعلام مرگش جز سیناریویی مشترک با شیوخ بدنام عربستان نیست باید گفت: تو که انتقال خودت و مریمت و نوچه هایت و همۀ ما به عراق را «انتقال به جوار خاک میهن» نام نهادی و پرواز خودت به عراق را «پرواز تاریخساز» توصیف کردی چه گلی در این سی سال بودن در عراق به سر ما و مردم کاشتی و کدام «تاریخ» را جز تاریخ شکست و کشتار و سرافکندگی و وابستگی و خواری ساختی که اینک در اروپا بکاری و بسازی آن هم بی سلاح و با دو هزار و اندی پیر و مسن و بیمار و معلول و مجروح و روحیه باخته و مسأله دار؟!! تو که اشرف را و عراق را همیشه برای ما «کانون نبرد استراتژیک» می نامیدی و هر ایرانی را که به قول تو «در اروپا نشسته و خودش را مبارز می نامد» به باد تمسخر و توهین و ناسزا می گرفتی که چرا بلند شده به عراق نمی آید تا «خدمت زیر پرچم را در ارتش آزادی انجام دهد»؛ اینک چرا اعتراف به شکست آشکار و روشن این استراتژیت نمی کنی؟ هرچند که ما جداشدگان که دهها سال روشهای فرافکنانه و وقیحانۀ تو را در فرار به جلو و انداختن تقصیر شکستها به گردن ما بیچارگان اسیرت را تجربه کرده ایم و می شناسیم، خوب می دانیم که «پیروزی» نامیدنهای این نوع شکستها وعقب نشینیها و در حقیقت فرارهای تو و سران فرقه ات از سال شصت از تهران تا ۶۵ از فرانسه و تا شکست فروغ و تا فرار از عراق بعد از سقوط صدام تنها و تنها مصرف خارجی دارد و به درد نگهداشتن نیروهای خارج کشوری ات می خورد ولی در داخل تشکیلات سازمان بویژه در آلبانی اکنون نیز همانند برخوردت با ما بعد از شکست فروغ و نیز بعد از دستگیری مریم در فرانسه؛ با وقاحت تمام یقۀ اسرای بیچارۀ فرقه ات را گرفتی که: «شرم کنید!! شرم یک احساس انقلابی است!! هر کس باید بنیشند و خودش را بخواند و نکرده اش را بنویسد که چه کاری را نکرده و کدام مسئولیتی را انجام نداده که موجب شد ما را از عراق بیرون کنند و اشرف و لیبرتی را از دست بدهیم»!! و حتما هم اینک به جای «تنگه و توحید» (مقصر شمردن فرد خودش را که چرا از تنگه چهارزبر نزدیک کرمانشاه نتوانسته عبور کند… تا با رهبر به وحدت برسد!) شعار «تیرانا و توحید» را ساز می کنی تا «هر کس خودش را بخواند که چه شد ما به جای تهران از تیرانا سردرآوردیم»!!. زهی وقاحت و بیشرمی! حضرت غایب و پنهان و مرحوم و ملعون و همیشه فراری و دررفته!…

لاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=9635

نگاهی به پیام اخیر رجوی علیه جدا شدگان و افشاگریهای آنها

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، نوزدهم فوریه ۲۰۱۴: … بعد از ت ت ت (تیر و تیغ و تپانچه) در نشستهای شکنجۀ دیگ و جانبی و غسل!! و پ پ پ (پایداری پرشکوه برای پیروزی)!!! یعنی ریختن مفت و مجانی سالیان افراد به تنور دشمن ضد بشری حالا شروع کردی شعار چ چ چ می دهی یعنی خطاب به ما جدا شدگان که چه ها گرفتنت و چقدر گرفتنت و چگونه گرفتنت از اربابت صدام و چه ها گفتنت و کردنت و چقدر همسر گرفتنت …

مهوش سپهری مجاهدین خلق فرقه رجویشهادتهای حسین نژاد در حاشیۀ مقالۀ افشاگرانۀ آقای سعید جمالی و …

لینک به منبع

نگاهی به پیام اخیر رجوی علیه جدا شدگان و افشاگریهای آنها

به چرندباف جبهۀ ولایت عقیدتی:خ خ خ=خر خودتی خفه!!

به قلم قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین خلق

سردمدار همیشه فراری فرقه، بزرگ چرند بافان، اخیرا پیامی بس فریبکارانه و چرندبافانه که سراسر توهین به شعور عمومی و مشخصا افراد داخل سازمان مجاهدین و ساکنان زندان لیبرتی و یا به اصطلاح غیر ادبی و عمومی همان خر حساب کردن همگان می باشد از سوراخ موش خود به به صورت کتبی بیرون فرستاده است که نشان دهندۀ سوزش و بهم ریختگی اش از افشاگریهای جدا شدگان می باشد. در لینگ زیر می توانید به این افاضات جدید بزرگ چرندباف که توسط گویندۀ تبلیغات و تلویزیون سازمان یعنی سعید حسینی خوانده می شود، در سایت مجاهد گوش بدهید:

http://www.mojahedin.org/news/133517/%D9%BE%D9%8A%D
۸%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D9
%۸۸%D8%B7%D9%86%D8%A7%D9%86

رجوی در این پیام خود ابتدا برای لاپوشانی حرف آخر و اصلی اش که عقده گشایی با بارکردن چند فحش و تهمت مسخره و همیشگی اش علیه جداشدگان در اواخر پیامش می باشد و در فرار از هر گونه پاسخگویی به اعتراضها و انتقادها بر سیاستهای شکست خورده اش و ضرباتی که بر جنبش آزادیخواهانۀ مردم ایران وارد کرده بویژه ریختن ۵۲ مجاهد از افراد نگهداشته شده به دستور حماقت بار وی در اشرف به کام دشمن خونخوارشان، به روضه خوانی و یاوه سرایی در مورد دفن پیکرهای شهدای قتل عام اشرف توسط دولت عراق پرداخته و چنین وانمود کرده که انگار برای اولین بار خبر دفن این قربانیان توسط دولت عراق را می دهد و تازه به او خبر را رسانده اند!! در حالیکه سازمان مجاهدین، خودش دو ماه پیش طی سناریوی تهیه شده توسط شخص سردمدار فرقه در مورد قتل مسعود دلیلی در اشرف موضوع دفن کشته شدگان قتل عام اشرف در شهریور گذشته توسط دولت عراق در قبرستانی بین نجف و کربلا همراه با نشان دادن اسناد و مدارک و گواهی دفن با امضای مسئولان دولتی عراق را رسما اعلام کرده بود که حاکی از اطلاع رهبران فرقه از ماهها پیش از این اقدام عراق و نیز اطلاع یافتن سران فرقه از آن توسط مقامات عراقی است، ولی سردمدار فرقه اکنون با وقاحت تمام حتی به افراد دستگاه تبلیغات خودش هم دروغ به این آشکاری را می گوید و ادعا می کند که از دفن پیکرها اطلاع نداشته و دولت عراق آن موقع به آنها اطلاع نداده است!! آخر تو که ذره ای به جان آن افراد وقتی زنده بودند اهمیت نمی دادی و تنها برای کشته شدن بود که آنها را در آنجا نگه داشته بودی حالا چه شده که اینقدر برای پیکرهای بی جان آن قربانیان سیاستهای شومت روضه خوانی کرده و اشک تمساح می ریزی؟!! چرا به جای سخن و فریاد بر سر دولتها و سازمان ملل برای پناه دادن و انتقال زندگان و باقی مانده ها از جهنم عراق و از خطر کشته شدن و دلسوزی برای زنده ها، این قدر به فکر پیکرهای بی جان مرده ها و کشته های آنها هستی که چرا و کجا دفنشان کرده اند و فقط برای اجساد آنها دلسوزی نشان می دهی؟!! آیا این هدف تو را از سیاست مبتنی بر کشته سازی و بهره برداری از خون افراد برای ادامۀ نگهداری باقی ماندگان در دوزخ عراق به منظور حفظ دستگاه و تشکیلات فرقه ای جهنمی ات را نمی رساند؟

این گزارش را که در قسمت چهارم برنامه ای تحت عنوان تخیلی و فریبکارانۀ «ارتش آزادیبخش ملی گزارش می کند» از تلویزیون فرقه پخش شد در سایت مجاهد و چندین سایت وابسته به سازمان مجاهدین و نیز در یوتیوپ گذاشته بودند، از جمله لینگ زیر در سایت «به سوی پیروزی»:

http://www.besoyepirozi.com/allvideos2/video/latest/0610-1392-15.html

ولی اکنون به دنبال افشاگریها در رابطه با قتل مسعود دلیلی و روشن شدن دروغ پردازیها و صحنه سازیهای دستگاه اطلاعات رجوی توسط مقالات متعدد نوشته شده توسط جدا شدگان و کسانیکه مسعود دلیلی را می شناختند، سردمداران فرقه این کلیپ را از تمام سایتهای خودشان و نیز از یوتیوپ حذف کرده اند و در این رابطه هیچیک از لینگهای مربوطه از جمله لینگ فوق کار نمی کند وباز نمی شود.

اما نکته و هدف اصلی این پیام سردمدار فرقه که مطالب قبل از آن از جمله شکوه و شکایتهایش در رابطه با دفن پیکر قربانیان برای سرخ نگهداشتن صورت رنگ پریدۀ خود سردمدار از وحشت افشاگریهای جدا شدگان بوده است ابراز این وحشت و ترسش به صورت فحش و ناسزای بی محتوا و با فرار از پاسخگویی به جدا شدگان می باشد، آنجا که می گوید:

«به چرند بافان جبهه ولایت علیه مجاهدین و مقاومت و به همه قلاده داران نظام خلافت که قیمت پارس کردن آنها در ساحل عافیت را مجاهدین در اشرف و لیبرتی با گوشت و پوست و استخوان در اعدام های جمعی و موشکهای کوچک و بزرگ می پردازند می گوئیم، چـی، چنـد، چگونه؟ چـه گرفتی؟ خود به چنـد و چگونه فروختی؟»!!

به رجوی می گویم اولا بزرگ چرند باف خودت بودی و هستی که ما شاهد سالیان سال آن در حضورت بودیم، هم جبهۀ ولایت هم خودتی که تنها فرق نظامت با «ولایت فقیه» و تنها فرق تو با «ولی فقیه» در حروف وکلمات دجالانه است آنجا که نام نظامت را گذاشتی «رهبری عقیدتی» و نام خودت را هم گذاشتی «رهبر عقیدتی» که معنایی به جز همان «ولایت فقیه» ندارد یعنی کمی پیچیده تر از جمله و مثل سادۀ «چه کچل حسن و چه حسن کچل»!!

ثانیا، حضرت آقا!! کدام مقاومت؟!! شما کجا علیه رژیم مقاومت دارید؟!! مقاومت را در داخل ایران در برابر ستم و غارت و استبداد سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و قومی و فرهنگی همان مردم به جان آمده و به امید و اعتمادشان از جمله توسط جنابعالی خیانت شده انجام می دهند از جمله این روزها هم میهنان بپاخاسته مان در چهار محال بختیاری و لرستان و خوزستان که شما و دستگاه ولایتمدارتان فکرش را هم نمی کردید و اکنون می کوشید با اطلاعیه های فرصت طلبانۀ شماره دارتان از رنج و خون آنان بهره برداری کنید در حالیکه خودتان خوب می دانید همۀ آنها از شما نیز به همانگونۀ نفرت و بیزاری شان از رژیم آخوندی و جنایتها و خیانتهایش نفرت داشته و بیزارند.

ثالثا اگر افشاگریهای ما علیه فریبکاریها و چرندیات و خیانتهای جنابتان پارس کردن درساحل عافیت است دیگر چرا بهایش را جنابتان با به کشتن دادن مجاهدین بیچارۀ اسیر دست تو می پردازید؟!! و چرا اگر از همین ساحل عافیت که علیا مخدره تان حد اقل ده سال قبل از ماها از اشرف به آن ساحل عافیت رود اوایز نزول اجلال فرمودند برای جنابعالی مجیز گویی و مدح و ثنا کنند پارس کردن نیست و فقط اگر انتقاد یا مخالفت کنند پارس کردن است؟!! . خوب معنی عافیت را هم در فرهنگ جنابعالی فهمیدیم که یعنی در خیابانها و متروها و گداخانه ها خوابیدن (که همین سطور را اکنون در یک گداخانه می نویسم) بعد از سی سال دربدری و از دست دادن همه چیز در کار برای تشکیلات جنابعالی در وضعیت عراق و بیابان سوزان و همیشه خاک و غبار اشرف که تو با وقاحت تمام آن را هم در پیام داخلی دیماه سال گذشته ات علیه اینجانب، زندگی در عافیت با تعبیر «خوش نشین اشرف» خواندی، ولی زندگی علیا حضرت همسر مکرمه تان در کاخ اور سور اوایز در ساحل رود اوایز پاریس با بهترین امکانات و غذاها و رسیدگیهای جسمی و روحی و برنامه ها و مهمانیهای آنچنانی همراه با نوکران و چاکران ایرانی و خارجی سالیان سال لمیده در کنارش و زندگی راحت صدها چماقدار و فحاشتان تحت نام هوادار در کشورهای مختلف اروپا و آمریکا آنهم نه یکی دو سال بلکه ده و بیست سال اصلا عافیت نیست بلکه جنگ و مبارزه و فداکاری و رنج و عذاب و مصیبت است؟!! یعنی در فرهنگ شما مخالف و منتقدتان همیشه «درساحل عافیت» و «خوش نشین» است چه در اشرف باشد و چه در خارجه!! عجب فرهنگ و فرهنگنامه ای؟!!

رابعا به قول یکی از دوستان در مقاله ای که نوشته اند، اگر منظورت پناهندگی ما ها است که می گویی حاصل بها پرداختن شما آن هم از جان دوستان و عزیزانمان در آنجا و در زیر چکمه های تشکیلاتی شما می باشد، پس بهای پناهندگی میلیونها انسان در جهان امروز که از دهها سال قبل از حتی وجود سازمان مجاهدین در سراسر جهان و حتی وجود خود جنابعالی و طبق اصل و قانون بین المللی پناهندگی مصوب دهها سال قبل در قرن گذشته صورت می گرفته را هم جنابعالی پرداخته اید؟

اما خامسا و در رابطه با چرند آخریت می گویم:

بعد از ت ت ت (تیر و تیغ و تپانچه) در نشستهای شکنجۀ دیگ و جانبی و غسل!! و پ پ پ (پایداری پرشکوه برای پیروزی)!!! یعنی ریختن مفت و مجانی سالیان افراد به تنور دشمن ضد بشری حالا شروع کردی شعار چ چ چ می دهی یعنی خطاب به ما جدا شدگان که چه ها گرفتنت و چقدر گرفتنت و چگونه گرفتنت از اربابت صدام و چه ها گفتنت و کردنت و چقدر همسر گرفتنت و چگونه کاخ و حرمسرا درست کردنت و چه و چقدر و چگونگی فشارها و فحشها و تهمتها و تحقیرها و جنایتها و خیانتها و سرکوبها و زندانها و شکنجه ها و قتلهایت علیه ما اسیران سالیانت و باقی ماندگان در زندانت و چه وچقدر و چگونگی خدماتت به دشمنان میهن و مردممان و در رأس آنها رژیم خونخوار آخوندی و چرخاندن چرخهای ماشین جنایت و حکومت این رژیم با خونهای بهترین فرزندان این مردم و این مرز و بوم و چه و چقدر و چگونگی ضرباتی که جنابعالی با خطوط و سیاستها و تصمیمات و عملکردهایت در سی و اند سال گذشته به جنبش آزادیخواهانۀ مردممان وارد کردی را افشا کردیم، می گویی: (چه چقدر چگونه گرفتی؟)، و اکنون ما نیز در جوابت می گوییم: خ خ خ یعنی خر خودتی خفه!!!.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=9915

بی حرمتی رجوی به خانواده ربطی به مبارزه ندارد 

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، پنجم مارس ۲۰۱۴: … وقتی در اشرف بودیم به دستور رجوی افرادی دم در اشرف رفته و خطاب به پدران و مادران و خواهران و برادرانی که برای دیدارشان آمده بودند ضمن پرتاب سنگ به آنها شعار می دادند: «ننگ ما ننگ ما فامیل الدنگ ما»!! و در نشستهای رجوی و اکنون نیز در نامه ها یا بیانیه هایی که به نام آنها و به دستور و یا به املا و انشای مسئولین بالای سازمان علیه افراد …

مهوش سپهری مجاهدین خلق فرقه رجویشهادتهای حسین نژاد در حاشیۀ مقالۀ افشاگرانۀ آقای سعید جمالی و …

لینک به منبع

بی حرمتی رجوی به خانواده ربطی به مبارزه ندارد

خطابهای ابراهیم در قرآن به پدر مشرکش: یا أبتِ (پدر جان)! سلامٌ علیک (درود بر تو)

خطابها در فرقۀ رجوی به پدران و مادران و خواهران و برادران مسلمان: «ننگ! الدنگ! مزدور! ناپدری! به عنوان پدرم! نامادری! نا برادر! ناخواهر!»

بی حرمتی فرقۀ رجوی به خانواده ها هیچ ربطی به مبارزه و مجاهدت ندارد و یک رفتار ضد انسانی و ضد اسلامی و روشن ترین دلیل و نشانۀ بی اعتمادی رهبری فرقه به اعضا و افراد سازمان است و تنها هدف رهبری فرقه از این نوع برخورد با خانواده جلوگیری از فرار و جدا شدن افراد از فرقه و در نتیجه فروپاشی آن و در معرض خطر قرار گرفتن رهبران آن می باشد و بس.

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین خلق

رجوی در پیام اخیرش در اعتراض به دولت عراق که چرا پیکرهای شهدای اشرف را بدون اطلاع سازمان و خانواده های شهدا دفن کرده است، می گوید: درخواستهای مکرر خانواده ها که اجساد را تحویل آنها بدهند سودی نداشته است. عجب!! اولا پس چرا این کارها را وقتی زنده بودند برای انتقالشان نکردی؟ ثانیا چه شد که اینجا ناگهان خانواده ها شدند واقعا خانواده و دیگر مزدور اطلاعات و «ننگ» و «فامیل الدنگ» نیستند؟ آیا خانواده ها فقط برای دریافت اجساد عزیزانشان محترم می شوند و باید برای سازمانهای بین المللی نامه بنویسند؟ خانواده هایی که حتی یک نامه به فرزندان زنده شان در تشکیلات سازمان نمی توانند برسانند تا چه رسد به تلفن و تماس و دیدار ولی چه شد که بعد از مرگ فرزندانشان فوری صحبت از انبوهی نامه هایشان به سازمانهای بین المللی برای تحویل گرفتن اجسادشان می شود؟ اگر نامه نوشتن خانواده ها به سازمانهای بین المللی خوب است پس چرا وقتی ما خانواده ها به کمیساریا و دیگر سازمانهای بین المللی نامه نوشتیم و خواستار اطلاع از وضعیت فرزندانمان بعد از حملۀ تروریستی و جنایتکارانۀ اخیر به لیبرتی شدیم گفتید و نوشتید که این نامه ها به دستور اطلاعات رژیم می باشد؟؟!! آیا در ایدئولوژی فرقۀ شما خانواده فقط باید دنبال تحویل گرفتن جسد فرزندش باشد؟ آیا این هدف تو را از سیاست مبتنی بر کشته سازی و بهره برداری از خون افراد برای ادامۀ نگهداری باقی ماندگان در دوزخ عراق به منظور حفظ دستگاه و تشکیلات فرقه ای جهنمی ات را نمی رساند؟

از قدیم هم اگر اجازۀ هرگونه تماس یا نامه نگاری توسط افراد با خانواده هایشان را داده اند تنها و تنها در صورت وجود هدف یا طمعی مبنی بر آوردن فردی از افراد آن خانواده به عراق و به اشرف و یا گرفتن پول و امکانات از آن خانواده بوده است و بس.

در این رابطه خوب است یک نامۀ دختر کوچکترم مونا ساکن ایران به اینجانب را ذیلا نقل کنم که فقط برای آوردن و جذب او به سازمان و به عراق به من و دختر بزرگترم زینب که با هم در تشکیلات و در عراق بودیم اجازه می دادند که با او تماس بگیریم آن هم به دروغ به او بگوییم که ما در آلمان هستیم و می خواهیم تو را پیش خودمان بیاوریم تا در آنجا به تحصیلاتت ادامه بدهی!!

مونا برایم یک و نیم سال پیش نوشت:

«۱۷ ساله بودم (در سال ۷۸) و نه از سیاست چیزی می‌دونستم و نه از مجاهدین و آنها با وعده‌های دروغ می‌خواستند که مرا به اشرف بکشانند. یه خانم تقریبا میان سال بود که باهام صحبت می‌کرد و می‌گفت که آره تو رو میاریم اینجا تو اروپا پیش پدر و مادر و خواهرت تا ادامه تحصیل بدهی و به درجات عالی علمی برسی و … و من هم با رویای کودکانه زندگی در کنار خانواده ام و تحصیل و زندگی در یک کشور خارجی با رفاه کامل چمدانم را بسته بودم و یک نامه خداحافظی برای ننه خدابیامرزم و عمه‌ها و عموها نوشته بودم و ازشون معذرت خواهی کرده بودم که بدون اطلاع آنها می‌روم چون به من گفته بودند که هیچ کس نباید بفهه تا اینکه به یکی از دوستان نزدیکم اعتماد کرده و گفته بودم که او هم به مادرش و مادرش هم به عمه فرح گفته بود و عمه به من گفت که اولا مامان دیگه زنده نیست و بعدش منظور آنها از تحصیل، آموزشهای نظامی و غیره است برای اینکه تو را تربیت کنند و بفرستند برای ماموریت‌های مختلف بعد هم تلفن خونه رو برداشت و قایم کرد و خونه رو هم عوض کردیم که بعدها دوستانم در آن ساختمان گفتند که یه فردی اومده بوده و سراغ من رو می‌گرفته! … و از رجوی چی‌ها بپرسم که آیا به نظر شما بدین شکل (با دروغ و نیرنگ به یک نوجوان خام و بی‌سواد) نیرو جمع کردن کار درستیه؟ و یا درخواست‌های مکرر سمیرا خانم برای صحنه سازی‌های دروغین. (که نمی‌دانم از کدام کشور با ایمیل، با من در ارتباط بود) برای مثال: که با یک اسپری روی در و دیوارهای کوچه و خیابان‌های خلوت و یا باجه‌های تلفن بنویسم درود بر مریم و مسعود رجوی و … و یا روی یک پارچه بزرگ نوشته و برای لحظاتی در یک کوچه نصب کنم و از این شعارها فیلم بگیرم و برایشان ایمیل کنم که به دروغ نشان دهند در ایران همه این چنین طرفدارند و خیلی صحنه سازی‌های دیگه که بابای خوبم من خجالت زده و شرمگین می‌شدم و خیلی افسرده و ناراحت که این چه کاریه که از من می خوان انجام بدم! سر کی رو می‌خواییم شیره بمالیم دشمن رو، یا خودمون رو؟!!!!!!».

و در نامۀ اخیرش به خواهرش زینب که هنوز همدیگر را ندیده اند، نوشت: «وقتی برای نوشتن نامه دست به قلم شدم به یاد آن روزهایی افتادم که مرتباً برای هم نامه می نوشتیم و یا هر از گاهی تو تماس می گرفتی و صدای مهربان و خنده های شیرینت، آرام بخش قلب و روحم بود، هر چند که می دانستم به خواسته و دستور سازمان با من تماس می گیری تا مرا جذب کنید و یا کمک مالی دریافت کنید! با این حال از شنیدن صدایت و خواندن نامه هایت سیر نمی شدم و قلبم آکنده از شادی می شد و جانی دوباره می گرفت.

اما حالا به من خبر رسیده که تو دیگر حاضر به صحبت کردن با من نیستی؟! چرا؟! چون جذب سازمان نشدم؟! چون نتوانستم کمک مالی برسانم؟!».

و پیش از آن در نامه ای به مریم رجوی نوشته بود: « اولین تماس خواهرم با من، حدودا ۱۳ سال پیش بود. و از آخرین باری که صدای مهربان و خنده های دلنشین اش را که هنوز در گوشم میپیچد، شنیدم حدوداً ۴ سال می گذرد ۴سال است که از “تنها خواهرم ” بی خبرم و نمی دانم در چه حالی است!؟ شما بخوبی میدانید که به علت عواطف خانوادگی نبود که این تماسها صورت میگرفت ولی امروز مایل نیستم بیشتر در این مورد بنویسم برای من مهم این بود که صدای خواهرم را می شنیدم. بیش از سی سال از عمرم می گذرد و من تا کنون خواهرم را ندیده و در آغوش نگرفته ام!…».

وقتی در اشرف بودیم به دستور رجوی افرادی دم در اشرف رفته و خطاب به پدران و مادران و خواهران و برادرانی که برای دیدارشان آمده بودند ضمن پرتاب سنگ به آنها شعار می دادند: «ننگ ما ننگ ما فامیل الدنگ ما»!! و در نشستهای رجوی و اکنون نیز در نامه ها یا بیانیه هایی که به نام آنها و به دستور و یا به املا و انشای مسئولین بالای سازمان علیه افراد خانواده ای که از سازمان جدا شده اند آنها را با القابی مانند: «ننگ! الدنگ! مزدور! ناپدری! به عنوان پدرم! نامادری! نا برادر! ناخواهر!» مورد خطاب قرار داده و می دهند مانند بیانیۀ دو برادر آقایان نریمان و قهرمان حیدری یعنی رحمان و سلیمان حیدری که در لیبرتی هستند و در رسانه های سازمان مجاهدین به چاپ رسید و در آن برادرانشان را «نابرادر» خطاب کرده اند و نیز نامۀ نوشته شده به اسم دخترم زینب خطاب به دبیر کل سازمان ملل در یک و نیم سال پیش به دنبال خروج اینجانب از لیبرتی همراه با هیأت دیدار کنندۀ یونامی و اعلام جدایی ام از سازمان که در آن از من با عبارت «شخصی به نام… به عنوان پدرم»! یاد شده است.

در حالیکه مطلقا در شریعت اسلام طبق آیات صریح قرآن و احادیث پیغمبر اسلام بی احترامی به پدر و مادر حتی اگر مشرک و کافر باشد ممنوع و حرام شده و بلکه پیوسته به احترام به آنها بدون هیچگونه شرطی سفارش و دستور داده شده است. چنانکه در قرآن ابراهیم پیامبر پدرش را که از مشرکین و فردی بت پرست بود هر چند هنگام ملامت او و هشدار به او، «یا أبتِ» (پدر جان) خطاب می کند و به او علیرغم تهدیداتش علیه فرزندش مبنی بر تبعید و سنگسار او سلام می کند و می گوید: «درود بر تو از خدا می خواهم تو را ببخشد»!!:

«وَاذْکُرْ فِی الْکِتَابِ إِبْرَاهِیمَ إِنَّهُ کَانَ صِدِّیقًا نَبِیًّا إِذْ قَالَ لِأَبِیهِ یَا أَبَتِ لِمَ تَعْبُدُ مَا لَا یَسْمَعُ وَلَا یُبْصِرُ وَلَا یُغْنِی عَنْکَ شَیْئًا یَا أَبَتِ إِنِّی قَدْ جَاءَنِی مِنَ الْعِلْمِ مَا لَمْ یَأْتِکَ فَاتَّبِعْنِی أَهْدِکَ صِرَاطًا سَوِیًّا یَا أَبَتِ لَا تَعْبُدِ الشَّیْطَانَ إِنَّ الشَّیْطَانَ کَانَ لِلرَّحْمَنِ عَصِیًّا یَا أَبَتِ إِنِّی أَخَافُ أَنْ یَمَسَّکَ عَذَابٌ مِنَ الرَّحْمَنِ فَتَکُونَ لِلشَّیْطَانِ وَلِیًّا قَالَ أَرَاغِبٌ أَنْتَ عَنْ آَلِهَتِی یَا إِبْرَاهِیمُ لَئِنْ لَمْ تَنْتَهِ لَأَرْجُمَنَّکَ وَاهْجُرْنِی مَلِیًّا قَالَ سَلَامٌ عَلَیْکَ سَأَسْتَغْفِرُ لَکَ رَبِّی إِنَّهُ کَانَ بِی حَفِیًّا (قرآن کریم – آیات ۴۱ تا ۴۷ سورۀ مریم). ترجمۀ آیات:

(و در این کتاب به یاد ابراهیم پرداز زیرا او پیامبرى بسیار راستگوى بود چون به پدرش گفت پدر جان چرا چیزى را که نمى‏شنود و نمى‏بیند و از تو چیزى را دور نمى‏کند مى‏پرستى.

اى پدر به راستى مرا از دانش [وحى حقایقى به دست] آمده که تو را نیامده است پس از من پیروى کن تا تو را به راهى راست هدایت نمایم.

پدر جان شیطان را مپرست که شیطان [خداى] رحمان را عصیانگر است.

پدر جان من مى‏ترسم از جانب [خداى] رحمان عذابى به تو رسد و تو یار شیطان باشى.

گفت اى ابراهیم آیا تو از خدایان من متنفرى اگر باز نایستى تو را سنگسار خواهم کرد و [برو] براى مدتى طولانى از من دور شو.

[ابراهیم] گفت درود بر تو باد به زودى از پروردگارم براى تو آمرزش مى‏خواهم زیرا او همواره نسبت به من پر مهر بوده است).

«وَوَصَّیْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَیْهِ حَمَلَتْهُ أُمُّهُ وَهْنًا عَلَى وَهْنٍ وَفِصَالُهُ فِی عَامَیْنِ أَنِ اشْکُرْ لِی وَلِوَالِدَیْکَ إِلَیَّ الْمَصِیرُ وَإِن جَاهَدَاکَ عَلى أَن تُشْرِکَ بِی مَا لَیْسَ لَکَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا وَصَاحِبْهُمَا فِی الدُّنْیَا مَعْرُوفًا وَاتَّبِعْ سَبِیلَ مَنْ أَنَابَ إِلَیَّ ثُمَّ إِلَیَّ مَرْجِعُکُمْ فَأُنَبِّئُکُم بِمَا کُنتُمْ تَعْمَلُونَ». (قرآن کریم – آیات ۱۴ و ۱۵ سورۀ لقمان).

(انسان را در باره پدر و مادرش سفارش کردیم مادرش به او باردار شد سستى بر روى سستى و از شیر باز گرفتنش در دو سال است [آرى به او سفارش کردیم] که شکرگزار من و پدر و مادرت باش که بازگشت [همه] به سوى من است. و اگر تو را وادارند تا در باره چیزى که تو را بدان دانشى نیست به من شرک ورزى از آنان فرمان مبر و [ولى] در دنیا به خوبى با آنان رفتار کن و راه کسى را پیروى کن که توبه‏کنان به سوى من بازمى‏گردد و [سرانجام] بازگشت ‏شما به سوى من است و از [حقیقت] آنچه انجام مى‏دادید شما را با خبر خواهم کرد).

«وَقَضَى رَبُّکَ أَلاَّ تَعْبُدُواْ إِلاَّ إِیَّاهُ وَبِالْوَالِدَیْنِ إِحْسَانًا إِمَّا یَبْلُغَنَّ عِندَکَ الْکِبَرَ أَحَدُهُمَا أَوْ کِلاَهُمَا فَلاَ تَقُل لَّهُمَآ أُفٍّ وَلاَ تَنْهَرْهُمَا وَقُل لَّهُمَا قَوْلًا کَرِیمًا وَاخْفِضْ لَهُمَا جَنَاحَ الذُّلِّ مِنَ الرَّحْمَهِ وَقُل رَّبِّ ارْحَمْهُمَا کَمَا رَبَّیَانِی صَغِیرًا». (قرآن کریم – آیات ۲۲ تا ۲۴ سورۀ اسراء).

(و پروردگار تو مقرر کرد که جز او را مپرستید و به پدر و مادر [خود] احسان کنید اگر یکى از آن دو یا هر دو در کنار تو به سالخوردگى رسیدند به آنها [حتى] اوف مگو و به آنان پرخاش مکن و با آنها سخنى شایسته بگوى. و از سر مهربانى بال فروتنى بر آنان بگستر و بگو پروردگارا آن دو را رحمت کن چنانکه مرا در کوچکی پروردند).

در آیات فوق می بینیم که خداوند انسان را به نیکی و احترام به پدر و مادر و سخن و رفتار نیکو با آنان و حفظ حرمت آنها و پرهیز از هر گونه دشنام و بی حرمتی به آنها حتی اگر از افراد جبهۀ کفر و شرک و باطل یعنی دشمن رویاروی باشند و فرزندشان را به شرک و باطل دستور دهند فرا می خواند و وقتی می گوید که اگر تو را به شرک (راه باطل) فراخواندند از آنان پیروی نکن معلوم می شود که انسان مبارز را نیز مد نظر داشته و مخاطب قرار داده است و مشخصا مؤمنین و مجاهدین و در درجۀ اول پیامبر خود را نیز که مسلما نخستین و بزرگترین مؤمن مجاهد و مبارز می باشد مخاطب قرار داده و او را اینقدر به احترام به پدر و مادر و دشنام ندادن به آنها و دعا در حق آنان دستور اکید می دهد.

همچنین در میان صدها حدیث و سخنان پیامبر اسلام در رابطه با احترام به پدر و مادر و پرهیز از دشنام و ناسزاگویی به آنها بویژه توسط شخص مجاهد و مبارز در کتابهای حدیث صحیح بخاری و صحیح مسلم آمده است:

یقول صلى الله علیه وسلم : [ من الکبائر شتم الرجل والدیه ]… وأَقْبلَ رجُلٌ إِلى نَبِیِّ اللَّه صَلّى اللهُ عَلَیْهِ وسَلَّم، فقال: أُبایِعُکَ على الهِجرهِ وَالجِهَاد أَبتَغِی الأَجرَ مِنَ اللَّه تعالى… قال: « فهَلْ مِنْ والدِیْکَ أَحدٌ حَیٌّ ؟ » قال : نعمْ بل کِلاهُما قال : « فَتَبْتَغِی الأَجْرَ مِنَ اللَّه تعالى؟» قال: نعمْ. قال: «فَارْجعْ إِلى والدِیْکَ، فَأَحْسِنْ صُحْبتَهُما».

(پیغمبر می فرماید: از گناهان کبیره این است که فرد پدر و مادرش را دشنام بدهد. مردی به نزد پیامبر آمد و گفت: من با شما برای هجرت و جهاد پیمان می بندم تا به پاداش از سوی خداوند دست بیابم… پیامبر از او پرسید: آیا پدر و مادرت یا یکی از آنها زنده است؟ مرد پاسخ داد: بله هر دوی آنها زنده اند، پیغمبر فرمود: آیا پاداش خدا را می خواهی؟ مرد گفت: بله. پیغمبر فرمود: برو خوب با پدر و مادرت همدم و هم صحبت بشو) که مسلما منظور پیغمبر ترک جهاد نبوده بلکه یک مجاهد را که با رهبرش پیمان هجرت و جهاد می بندد قبل از عزیمت به پاسخ به عواطف پدر و مادر و مطلع کردن آنها و همدمی با آنان فرامی خواند.

لذا می بینیم که دستور مسعود رجوی مبنی بر دشنام به پدر و مادرها توسط مجاهدین به بهانۀ مبارزه و جهاد چقدر مغایر با ادعای مسلمانی توسط او و همسرش مریم رجوی و دیگر سران امروز سازمان مجاهدین خلق می باشد و تا چه حد مغایر با آیات روشن قرآنی و احادیث پیغمبر اسلام و سفارشها در اسلام برای مؤمنین و مجاهدین به احترام به پدر و مادر می باشد؟! بنابراین بی حرمتی فرقۀ رجوی به خانواده ها هیچ ربطی به مبارزه و مجاهدت ندارد و یک رفتار ضد انسانی و ضد اسلامی و روشن ترین دلیل و نشانۀ بی اعتمادی رهبری فرقه به اعضا و افراد سازمان است و تنها هدف رهبری فرقه از این نوع برخورد با خانواده جلوگیری از فرار و جدا شدن افراد از فرقه و در نتیجه فروپاشی آن و در معرض خطر قرار گرفتن رهبران آن می باشد و بس.

برخی از من می پرسند چرا دخترت را با خودت نیاوردی و یا چرا او را گذاشتی بماند و یا او را به بیرون آمدن از این تشکیلات فرقه ای رجوی متقاعد نکردی؟ در جواب آنها نوشته ام:

وقتی در جامعۀ عادی و همه جای دنیا گفته می شود دختر و پدر یا اصلا فرزند و پدر و مادر یعنی آنها باهم هستند یا حد اقل با هم رفت و آمد و ارتباط دائم دارند و آزادانه می نشینند در خانه شان یا خانه هایشان صحبت می کنند لذا همه هم توقع دارند که بالاخره کم و بیش هوای همدیگر را داشته باشند یا افکارشان نزدیک بهم باشد یا حد اقل دشمن و ضد همدیگر نباشند وقتی هیچگونه ارتباطی و صحبتی و تماسی آنهم آزادانه بین آنها جز رابطۀ خونی وجود نداشته باشد دیگر روابط آنها چه فرقی با روابط افراد بیرونی و بیگانه و افراد کوچه و بازار دارد که با یکدیگر فقط سلام علیک دارند یا فقط از دور همدیگر را می بینند و رد می شوند و یا اصلا همدیگر را نمی بینند. در تشکیلات داخل سازمان مجاهدین روابط خانوادگی که هیچ حتی داشتن عواطف خانوادگی جرم و ممنوع و حرام است و اینها ویژۀ خانوادۀ مسعود و مریم رجوی است و به همۀ بچه ها و جوانها گفته می شود پدر و مادر شما مسعود و مریم رجوی هستند و عین جملۀ مسعود رجوی به ما در یکی از نشستهایش در اشرف می باشد که گفت: «مجاهد پدر و مادر خونی ندارد پدر و مادر عقیدتی دارد و الا هر گربه ای و هر سگی را هم یک مادری زاییده و پدری دارد اگر شما به پدر و مادرتان یا فرزندتان علاقه داشته باشید جه فرقی بین شما و سگ و گربه است؟»!!…

کسانیکه در تشکیلات مجاهدین چه در اشرف و چه در لیبرتی خانواده هایشان در ایران یا خارجه هستند به جز افراد مسئول و بالا و موارد استثنایی آنهم برای کار سازمانی نه خانوادگی هیچ ارتباطی و تماسی حتی نه با نامه و نه با تلفن با خانواده هایشان ندارند بطوریکه خیلی از خانواده ها ۲۰ سال ۳۰ سال است فکر می کنند فرزندشان کشته شده یا فوت کرده و یا نمی دانند زنده است یا مرده من که الان چند ماه پیش آمدم بیرون تازه فهمیدم سالها پیش پدر و مادرم و برادرم فوت کرده اند و دختر کوچکترم را که در ایران و ۳۰ ساله می باشد بعد از ۳۰ سال دیدم و او هم بابایش را که اصلا ندیده بود دید ولی خواهر بزرگترش را که الان در لیبرتی است اصلا ندیده است یعنی دو خواهر سی و سی جهار ساله همدیگر را ندیده اند.

سال گذشته من و دختر کوچکترم مونا از طریق دفتر کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد و نیز وزارت حقوق بشر عراق تلاش کردیم دیداری با دختر بزرگترم زینب داشته باشیم و مسـئولان کمیساریا به این منظور او را به محل مصاحبه های کمیساریا با افراد لیبرتی در نزدیکی کمپ لیبرتی آوردند ولی به خواسته و دستور رهبران سازمان و از بیم مؤاخذه توسط آنان از هر گونه دیدار و حتی انجام یک تماس تلفنی هم با من و هم با خواهرش خودداری کرد تا اینکه مجبور شدند او را به داخل کمپ برگردانند، و خواهرش هم که برای دیدار اولین بار عمرش با من و خواهرش از ایران به عراق آمده بود وقتی هنگام بازگشت به ایران به دم در لیبرتی که نزدیک فرودگاه بغداد قرار دارد رفت و درخواست دیدار برای اولین بار با خواهرش زینب را از مسئولان سازمان کرد به او اجازۀ دیدار ندادند و چند مسئول سازمان دم در کمپ آمده و به او گفتند که شما را اطلاعات رژیم فرستاده است!! لذا او با چشم گریان و بدون اینکه موفق به دیدار و صحبت با خواهرش حتی از فاصلۀ دور گردد به فرودگاه رفت و به ایران بازگشت.

در دنیای امروز هیچ جا و هیچ زندانی و سیاهچالی وجود ندارد که افراد خانواده اینقدر از همدیگر بی خبر باشند. حالا تنها فرقی که خانواده در داخل تشکیلات و بیرون تشکیلات دارد (منظورم پدر و مادر و فرزندان است و الا زن و شوهرها همگی طبق دستور تشکیلاتی از هم طلاق گرفته اند و حق ندارند حتی به همدیگر فکر کنند تا چه رسد به سلام علیک و احوالپرسی) این است که از زنده بودن همدیگر مطلع بودیم چون در صورت فوت به تو که مثلا در مقر ۸ هستی اطلاع می دادند که فرزندت که مثلا در مقر شماره ۳ بود کشته شده یا فوت کرده با به فرزند که پدرت که فلان مقر بود فوت کرده است.

اما دیدار و ملاقات در داخل تشکیلات و حتی آن زمان که هر دو در عراق و در اشرف بودیم (من به مدت ۲۴ سال و دخترم به مدت ۱۸ سال) فقط در عید نوروز آنهم یک تا دو ساعت یعنی سالی یک بار اجازه می دادند که همدیگر را در مقر و یا در پارک عمومی اشرف در میان رفت و آمد و کنترل و انواع مراقبتها با ترفندهای مختلف تشکیلاتی مانند گزارش نویسیها و نشستهای تفتیش عقاید و افکار و صحبتها و بدون اینکه آزاد باشی هر حرفی با هم بزنید ببینیم و صحبت کنیم آنهم فقط خود مسئولین این تصمیم را می گرفتند و زمان و مکان را و ضوابط را تعیین می کردند و الا من یا دخترم حق نداشتیم دنبال دیدار و ملاقات باشیم و حتی فکرش را بکنیم و الا زود انگ و برچسب علاقۀ خانوادگی و وابستگی به خانواده می خوردیم و مورد توهین و تحقیر و تمسخر قرار می گرفتیم. اما در سال ۹۱ حتی عید نوروز هم اجازۀ ملاقات و دیدار بین من و دخترم را در حالی که هر دو در اشرف بودیم و هنوز به لیبرتی نرفته بودیم ندادند و گفتند امسال دیدار نداریم در حالیکه مسئولین بالا و مورد اعتماد خودشان همه شان عید آن سال نیز با فرزندانشان دیدار کردند چرا؟ برای اینکه من و خیلیهای دیگر انتقاد داشتیم و با برخی خط و خطوط و سیاستهای رهبری از جمله دخالتهایشان در امور عراق و بسیج دادنشان به همه برای انجام کارهایی برای سرنگون کردن دولت عراق مخالف بودیم و می گفتیم این کار سودی ندارد و به ضرر خود ما هم تمام می شود و همینطور هم شد، لذا می ترسیدند آن سال که به لیبرتی می رفتیم من با دخترم یک طوری و علیرغم کنترل صحبتها هماهنگ کنیم یا به او بفهمانم که وقتی به لیبرتی برویم در مصاحبه با کمیساریا اعلام کنیم که ما از سازمان خارج می شویم. از این رو نگذاشتند در عید سال۹۱ که هر دو یعنی من و دخترم در اشرف بودیم با همدیگر دیدار کنیم یعنی من الان دختر بزرگترم را که الآن در لیبرتی است نزدیک سه سال است که ندیده ام.

دخترم زینب در دیداری که با او در عید یکی از سالها در قرارگاه اشرف داشتم به من گفت: بابا شنیدم تابستان گذشته در بیمارستان بستری بودی، علتش چه بود؟ تعجب کردم چون مطلقا افراد خانواده را در صورت بیماری آنها از حال همدیگر مطلع نمی کنند مگر مسئولین بالای سازمان مانند عباس داوری (رحمان) که هر وقت بستری می شد پسرش همیشه در بیمارستان اشرف بالای سرش بود. گفتم از کجا شنیدی؟ گفت از صحبت دو نفر ازمربی های کلاس عربی مان با همدیگر در مورد تو فهمیدم؟ گفتم خوب از آنها می پرسیدی که بابام چرا بستری شده؟ برایم تعریف کرد که در یکانشان هر کس صحبتی از پدر و یا مادرش یا حتی خاطره ای ازشان تعریف می کند یا سؤالی در مورد پدر یا مادرش حتی اگر در داخل قرارگاه باشند بکند و بخواهد خبری از آنها بگیرد به او لقب «بابایی» یا «مامانی» می دهند و تحقیرش می کنند و می گویند به فکر پدر و مادرش است!!

اینجانب این نوع رفتار رهبری سازمان مجاهدین با افراد یک خانواده و جلوگیری از دیدار آنها با همدیگر حتی در داخل تشکیلات سازمان و بسیاری از موارد دیگر اعمال محدویت و فشار و سرکوب و خفقان علیه افراد توسط رهبری سازمان را موقع دیدار سال گذشته ام در بغداد با مارتین کوبلر رئیس وقت هیأت نمایندگی سازمان ملل متحد در عراق (یونامی) مطرح کردم که موجب نهایت تعجب او گردید زیرا فکر می کرد رهبری فرقۀ رجوی فقط مانع دیدار افراد خانواده های بیرون تشکیلات با خویشاوندانشان در داخل تشکیلات می شود. از همین رو و در نتیجۀ این دیدار و گفتگوی اینجانب با رئیس وقت یونامی و صحبتها و افشاگریهای جداشدگان دیگر و نیز افرادی در داخل خود لیبرتی نزد مسئولان کمیساریا و یونامی بود که یونامی طی گزارشی که اخیرا در مورد اوضاع عراق در نیمۀ اول سال ۲۰۱۳ تهیه و به شورای امنیت ملل متحد ارسال و منتشر کرده است در پاراگراف مربوط به کمپ لیبرتی و موضوع حضور سازمان مجاهدین در عراق می نویسد: «یونامی به طور مستمر نگران نقض حقوق بشر توسط رهبران سازمان مجاهدین خلق در داخل کمپ الحریه (لیبرتی)دعلیه ساکنان، بوده است. این موارد بر اساس مصاحبه هایی که یونامی با اعضایی که موفق به ترک کمپ لیبرتی شده اند از جمله یک مرد مسنی که از این کمپ خارج شده و همچنین در صحبتهای خصوصی با تعدادی از ساکنان فعلی کمپ که توانسته علیرغم ممانعت رهبری کمپ انجام بدهد، تهیه شده است… سازمان مجاهدین خلق که ساختاری با سلسله مراتب و دیکتاتوری دارد، محدودیتهای سختی را بر حقوق ساکنان کمپ لیبرتی اعمال می کند . این محدودیت ها عبارتند از محدودیت حق آزادی تحرک در داخل کمپ، محدودیت حق ترک سازمان، محدودیت حق ارتباط و اجتماع، همچنین ممنوعیت تماس اعضا با خانواده هایشان (حتی کسانی که خانواده هایشان در داخل کمپ الحریه هستند)، منع دسترسی به ارتباطات اولیه و دسترسی به مراقبت های پزشکی و درمانی».

http://youtu.be/j9ye5eBWOjw

ادامه فریبکاری ها و دسیسه های رجوی

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

همچنین:

آقای رجوی! در پیام اخیرتان بسیار شکر خوردید

عبدالرضا رستمی، پانزدهم فوریه ۲۰۱۴:…  قسمتی اشاره کردید که قیمت بودن ما در کشورهای اروپایی را شما می پردازید بسیار شکر خوردید. قانون پناهندگی در کشورهای اروپایی از سال ۱۹۵۰ یعنی زمانیکه جنابعالی جیک جیک هم نمیکردید به تصویب رسیده است هنوز زنده هستند اعضایی از کنفدراسیون که از زمان شاه که عزیز دردانه کشورهای

نامه خانواده ها به سازمان ملل جهت اعلام اسامی زخمی شدگان در کمپ

وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، چهاردهم ژانویه ۲۰۱۴: … سازمان مجاهدین خلق ایران (P.M.O.I) اسامی و تصاویر کشته شدگان را منتشر کرده ولی از انتشار اسامی زخمی ها خودداری می کند. ما افراد خانواده های ساکنان کمپ لیبرتی طبق قوانین و حقوق بشر دوستانۀ بین المللی و اصول و قوانین
 
 
وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، هشتم ژانویه ۲۰۱۴: …  رهبری سازمان مجاهدین از نامۀ خانواده ها به ابتکار اینجانب به عنوان پدر یکی از ساکنان لیبرتی و دخترم در ایران به عنوان خواهرش که هرگز در عمرش خواهر بزرگترش را ندیده است و نامۀ خانم زهرا میر باقری خواهر سه نفر از ساکنان لیبرتی به کمیساریا و دیگر سازمانهای بین
 
 
قربانعلی حسین نژاد، ایران قلم، پاریس، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۳: … این سازمان که شما در مقاله تان آنهمه روی آن به عنوان تأثیر گذار در تحولات آیندۀ ایران و لقمۀ چربی یا کاکتوسی به تعبیر خودتان برای استفاده از آن به عنوان برگ بازی در برابر رژیم ایران برای تأمین منافع کشورهای عربی خلیج و رام کردن یا به تعبیر واقعا ع