قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی موساد مجاهدین خلقراه نو، چهارم دسامبر 2020:… اسنادی وجود دارد که نشان می دهد گروه تروریستی مجاهدین در جمع آوری اطلاعات شهدای هسته یی کشورمان همکاری تنگاتنگی با سرویس های اطلاعاتی غربی بویژه اسرائیل داشته اند. طی چندین سال گذشته موضوع فعالیت های صلح آمیز هسته یی کشورمان تحت انواع فشارهای سیاسی و اقتصادی کشورهای غربی بویژه آمریکا قرار داشته و همچنان  ادامه دارد. وقتی آنان قدرت علمی ایران در عرصه فعالیت صلح آمیز هسته‌ای را تاب نیاوردند، لاجرم به ترور و حذف فیزیکی دانشمندان هسته یی کشورمان روی آوردند. تا پیشرفت های شگرف علمی کشور بویژه در حوزه هسته یی را متوقف کنند. قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی  

رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهرانرد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهران

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی 

دست های رهبران فاسد و بدنام مجاهدین به خون دانشمندان هسته‌ای کشورمان از جمله شهید دکتر محسن فخری زاده آغشته است.

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی

در این میان گروه تروریستی مجاهدین نیز در کسوت ستون پنجم و در ارتباط با سرویس های جاسوسی غربی بویژه اسرائیل مسئولیت جمع آوری میدانی اطلاعات مراکز هسته یی و دانشمندانی که در این حوزه فعالیت می کردند را با ترفند «افشاگری اتمی» بعهده گرفت. تا برگ خونین دیگری را از وطن فروشی و جنایت علیه مردم ایران را به نمایش بگذارند.

Murdering Iranian Nuclear Scientists

اسنادی وجود دارد که نشان می دهد گروه تروریستی مجاهدین در جمع آوری اطلاعات شهدای هسته یی کشورمان همکاری تنگاتنگی با سرویس های  اطلاعاتی غربی بویژه اسرائیل داشته اند.

دکتر مسعود علی محمدی که در ۲۲ دی ماه ۱۳۸۸ ،  دکتر مجید شهریاری که در هشتم آذر ۱۳۸۹ ، دکتر مصطفی احمدی روشن که در ۲۱ دیماه ۱۳۹۰ ،  دکتر داریوش رضایی نژاد که در یکم مرداد ۱۳۹۰ و اینبار دکتر محسن فخری زاده که در هفتم آذرماه ۱۳۹۹ بدست عوامل اسرائیلی به شهادت رسیدند ، از جمله دانشمندان هسته یی کشورمان بودند که مجاهدین در جمع آوری اطلاعات آنها برای سرویس اطلاعاتی اسرائیل – موساد دست داشته اند.

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

حال برای ثبت در سینه تاریخ برخی از این موارد که توسط خود این گروه علنی شده آورده می شود. هرچند مجاهدین سعی کردند بعدا بخشی از این اطلاعات را که در قالب کنفرانس ها و مصاحبه های مطبوعاتی در پایتخت های برخی از کشورهای غربی ارائه شده بود را از سایت های خبری خود حذف کنند تا بیشتر از این بوی گنداب خیانت و وطن فروشی سران فاسد و بدنام این گروه عالمگیر نشود.

مسلما انتقام خون شهدای هسته یی کشورمان از آمران و عاملان و پادوهای اطلاعاتی آنان، یعنی مجاهدین، بویژه سران فاسد و بدنام آنان برای مردم ایران محفوظ است.

۱ – روز چهارشنبه، ۱۷ نوامبر ۲۰۰۴، فرید سلیمانی به همراه محمد محدثین از اعضای روابط خارجی مجاهدین در جریان یک نشست خبری در پاریس ضمن انتشار برخی ادعاها در مورد فعالیت‌های هسته ‌یی کشورمان، از شهید دکتر محسن فخری‌زاده به‌ عنوان یکی از مقام‌های ارشد وزارت دفاع و برنامه هسته‌یی ایران در لیستی که از کارشناسان و مسئولین هسته یی کشورمان به خبرنگاران ارائه دادند یاد کردند.

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی

۲ – چند روز پس از ترور دو دانشمند هسته ای کشورمان در آذرماه سال ۱۳۸۹؛ دکتر مجید شهریاری و دکتر فریدون عباسی، مجاهدین به مشارکت در شناسایی این دو دانشمند هسته ای اعتراف کرده و نوشتند «نقش شهریاری و فریدون عباسی، در پروژه اتمی جمهوری اسلامی، پیش از این، بارها توسط ما افشا شده است.»

اسناد زیر نشان می دهد نه تنها دانشمندان شهید دکتر شهریاری و دکتر عباسی بلکه شهید دکتر محسن فخری زاده نیز از سوی مجاهدین در معرض شناسایی و ترور قرار داشته است.

سند اول؛ در تاریخ ۳۰ آبان سال ۱۳۸۶ سایت شبکه تلویزیونی فاکس نیوز مقاله ای به قلم یکی از عوامل مجاهدین به نام علیرضا جعفرزاده منتشر نمود که در این مقاله آمده است: «متخصص قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی علیرضا جعفرزادهاتمی عالیرتبه محسن فخری زاده و فریدون عباسی، برنامه تحقیقاتی اتمی نظام را در دانشگاه موسوم به امام حسین اداره می کنند.»

سند دوم؛ در تاریخ ۱۲ آذر همان سال سایت مجاهدین در گفتگو با یکی از عوامل خود مهری حاجی نژاد اعلام کرد: «دانشگاه امام حسین (ع) یک مرکز تحقیقاتی و پشتیبانی تولید سلاح‌های هسته‌ای می‌باشد که برخی از فعالیت‌های انجام شده در آن به قرار زیر است:

۱- با استفاده از یک دستگاه ژنراتور نوترون، آزمایش‌هایی درباره پرتاب نوترون با قدرت بالا زیر نظر پاسدار «فریدون عباسی» ازمتخصصان بالای سپاه پاسداران صورت گرفته است.

۲ – در این نوشته همچنان به سوابق تحصیلی و آدرس محل کار دکتر عباسی اشاره کاملی شده است.

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی مهری حاجی‌نژاد

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی فریدون عباسی

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی محسن فخری‌زاده

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی فریدون عباسی 2

سند سوم؛ در تاریخ ۲۱ آذر سال ۸۶ یکی از سایت‌های مجاهدین اعلام کرد که در صبح روز سه شنبه ۱۱ دسامبر ۲۰۰۷، در ساختمان ملی مطبوعات در واشنگتن دی سی، یکی از سران مجاهدین در یک کنفرانس مطبوعاتی، از کنترل برنامه سلاح اتمی نظام توسط سپاه پاسداران و مخفی کردن برنامه در تونل های زیرزمینی پرده برداشت. وی گفت دانشگاه امام حسین در تهران در برگیرنده متخصصین اصلی اتمی رژیم می‌باشد. فریدون عباسی و محسن فخری زاده که هر دو تحت تحریمات قطعنامه های ۱۷۳۷ و ۱۷۴۷ شورای امنیت ملل متحد می‌باشند از افسران عالیرتبه سپاه پاسداران می‌باشند که اصلی ترین پروژه های اتمی جمهوری اسلامی را اداره می‌کنند.

علیرضا جعفرزاده قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی مجاهدین خلق فرقه رجوی

یادآور می شود ترور شهید دکتر شهریاری و ترور ناموفق دکتر عباسی یک ماه پس از اظهارات رئیس ام آی ۶ مبنی بر ضرورت انجام عملیات اطلاعاتی برای توقف برنامه هسته ای ایران صورت گرفته بود. ساورز گفته بود فعالیت های دیپلماتیک برای توقف برنامه هسته ای ایران کفایت نمی کند.

لازم به ذکر است دکتر فریدون عباسی دوانی صبح روز ۸ آذر ۱۳۸۹ در یک سوقصد ناموفق، منتسب به موساد، در میدان دانشجوی تهران مجروح شد. و دکتر شهریاری  نیز در همان تاریخ در تهران ترور شد که منجر به شهادت وی گردید.

۳ –  اوایل سال ۱۳۹۷، منابع رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند که سازمان جاسوسی این رژیم «موساد» تلاش کرده یک دانشمند هسته‌ای ایران را ترور کند اما عملیات او موفق نبوده است.

در این باره وبگاه «واللا نیوز» گزارش داده بود عوامل موساد پیشتر تلاش کرده‌اند یک دانشمند هسته‌ای ایرانی به نام «محسن فخری‌زاده مهابادی» که مسئول راکتور اتمی تهران است را ترور کنند.

ضمنا «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز نام شهید دکتر محسن فخری زاده را مستقیما در شو تبلیغاتی ۲ سال پیش خود به زبان آورده و مدعی شده بود روی برنامه تسلیحاتی اتمی کار می‌کرده است.

۴ – در مهرماه امسال بود که مجاهدین به نمایندگی علیرضا جعفرزاده در یک کنفرانس خبری مدعی شدند یک سایت هسته‌یی جدید در سرخه حصار کشف کرده‌اند. نماینده مجاهدین این سایت تازه کشف شده را محلی برای انجام پروژه‌های مخفیانه ایران در زمینه هسته‌یی نامیدند.

سایت خبری «دویچه وله فارسی»  در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۲۰ برابر با ۲۶ مهر ۹۹ از قول جعفرزاده نوشت:

«ساخت تاسیسات سرخه حصار از سال ۲۰۱۲ آغاز شد و از سال ۲۰۱۷ بخشی از فعالیت‌های “سازمان پژوهش‌های نوین دفاعی” که زیر نظر فردی به نام «محسن فخری‌زاده مهابادی» انجام می‌گیرد به این محل منتقل شد.»

علیرضا جعفرزاده شواری ملی مقاومت ایران

علیرضا جعفرزاده نماینده رجوی و شورای ملی مقاومت

لینک به منبع

قاتلین دانشمندان هسته‌ای ایرانی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جنایت-مشترک-فرقه-رجوی-با-اسرائیل/

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل علیرضا جعفرزادهانجمن نجات، مرکز لرستان، سی ام نوامبر 2020:… وقتی مزدور مقیم آمریکا ، عضو فرقه رجوی؛ علیرضا جعفر زاده در کنفرانس مطبوعاتی تحت حمایت آمریکا به افشاگری علیه سایت های هسته ای ایران مبادرت مینماید و بعد از او مهدی ابریشمچی از سران فرقه ضد میهن نیز در همان ایام، کنفرانس خبری ترتیب میدهد و دقیقا با استفاده از همان پوستر و همان اسناد ادعایی که در همان هفته در دستان نتانیاهو در اسرائیل علیه ایران عقده گشایی میکند هیچ جایی برای انکار باقی نمیگذارد که همه این عناصر پلید ضد ایرانی سرشان در یک آخور است و البته ترس و وحشت آنها از پیشرفت علمی و اقتدار ایران نیز قابل اغماض نمیباشد . جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل . 

اقدامی دیگر از جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل

انجمن نجات مرکز لرستان یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

بار دیگر دستان تا مرفق آلوده فرقه رجوی در اتحادی خائنانه با اسرائیل جنایت کار در ترور ناجوانمردانه دکتر فخری زاده دانشمند هسته ای ایران نمایان شد .

سابقه همدستی و جاسوسی فرقه رجوی برای اسرائیل بخصوص در ترور دانشمندان هسته ای ایران تازگی ندارد و مسبوق به سابقه میباشد . میتوان با مروری بر حوادث و اتفاقات گذشته ، سبک و مدل فعالیت و تبلیغات فرقه رجوی و نتانیاهو علیه فعالیت هسته ای ایران در خصوص اقدامات مشترک این دو مرکز جنایات بدرستی و وضوح کامل پی برد .

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل علیرضا جعفرزاده

علیرضا جعفرزاده

وقتی مزدور مقیم آمریکا ، عضو فرقه رجوی؛ علیرضا جعفر زاده در کنفرانس مطبوعاتی تحت حمایت آمریکا به افشاگری علیه سایت های هسته ای ایران مبادرت مینماید و بعد از او مهدی ابریشمچی از سران فرقه ضد میهن نیز در همان ایام، کنفرانس خبری ترتیب میدهد و دقیقا با استفاده از همان پوستر و همان اسناد ادعایی که در همان هفته در دستان نتانیاهو در اسرائیل علیه ایران عقده گشایی میکند هیچ جایی برای انکار باقی نمیگذارد که همه این عناصر پلید ضد ایرانی سرشان در یک آخور است و البته ترس و وحشت آنها از پیشرفت علمی و اقتدار ایران نیز قابل اغماض نمیباشد .

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل علیرضا جعفرزاده

بنیامین نتانیاهو

اما وقوع چنین اقدام تروریستی جدید و شهادت دکتر فخری زاده بطور خاص در شرایط زمانی و حوادث اخیر از منظری قابل تامل است که به اختصار به محورهای اصلی آن میپردازیم .

شکست مفتضحانه ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خود اتفاق قابل توجهی است که در تاریخ انتخابات آمریکا بندرت اتفاق افتاده و از 45 رئیس جمهور تاریخ آمریکا تعداد اندکی که حدودا اندازه انگشتان دست نمی شوند موفق به کسب آراء در دور دوم نشده اند که یک نفر از آنها بنام جان اف کندی ترور شده.
و ترامپ نیز بعلت ناکار آمدی و ناتوانی و بی اهمیتی در مقابل ویروس کرونا ، عدم پایبندی به تعهدات بین المللی ، سرکوبی شدید اعتراضات داخلی بخصوص موضوع نژاد پرستی ، تزلزل و بی ثباتی در تصمیم گیری و سیاست گذاری و البته دست انتقام خدا در خونخواهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یار باوفایش ابو مهدی المهندس موجب شکست او در انتخابات شد .

حال آنکه از آغاز روی کار آمدنش با ترکیب جان بولتن ، رودی جولیانی ، پمپئو و سایراعضاء ضد ایرانی کابینه با توپ پر برای به زانو در آوردن ایران پابه صحنه گذاشتند که یا ایران را از موضع پایین وادار به مذاکره کنند و یا از طریق تحریم های ظالمانه و یا اقدامات نظامی موفق به تغییر آرایش در ایران شوند. فرقه رجوی و شخص مریم رجوی سالیان است رفیق گرمابه و گلستان بولتن و رودی جولیانی میباشند.

چندین بار در این چهار سال هفتاد قلم آرایش نموده و برای جشن کریسمس در ایران و رقص با بولتن در تهران قباهای زیادی دوخته بود حال همه به رخت عزا تبدیل شدند و این ترکیب در روزهای اخر دست و پامیزنند تا با اینگونه اقدامات ضد بشری ایران را عملا در یک واکنش احساسی قرار داده ودر آن دام حیله گرانه ای که توسط ترامپ ، اسرائیل و آل سعود و فرقه رجوی پهن شده ایران را وارد درگیری نا خواسته نمایند. ولو محدود تا برای خود دستاوردی تدارک ببینند .

موضوع بعدی عصبانیت اسرائیل از شکست ترامپ و ارتباطات جدیدش با برخی حکام عرب و نگرانی ها از روی کار آمدن جو بایدن و احتمال ناخشنودی بایدن با حکام عرب بخصوص عربستان سعودی ، امکان بازگشت بایدن به برجام و مذاکره با ایران و رفع برخی موانع اقتصادی و پیشرفت هرچه بیشتر برنامه هسته ای ایران که اگرچه قطعا هر رئیس جمهوری در امریکا سرکار بیاید ناگزیر به حمایت قاطع از امنیت اسرائیل است، اما بی مهری احتمالی امریکا به آل سعود و توافقی هرچند نیم بند با ایران و بازگشت به برجام و پیشرفت هرچه بیشتر برنامه هسته ای ایران خود ناکامی و اوقات تلخی قابل توجهی برای این اتحاد شوم محسوب میشود لذا به مصداق ” الغریق یتشبث بکل حشیش ” تلاش میکنند تا مسیر هموار احتمالی آینده را منحرف نمایند .

در این میان موضوع مهم و قابل توجه همان اقتدار ایران در عرصه نظامی – امنیتی میباشد که در این چند سال اخیربا وجود تحریم های بسیار سخت و ظالمانه، ایران درزمینه پیشرفتهای خیره کننده موشکی ، نیروی دریایی و شناورهای جدید سپاه ، پدافند هوایی و راداری ، سیستم پهبادی ، توانمندی اطلاعاتی نظام که موجب شد تا کرک و پر قدرت های خارجی در حمایت و تدارک سران گروه های ضد انقلاب کاملا بریزد و نیروهای مقتدر اطلاعاتی امنیتی ایران در همین سال روح الله زم که بقول خودش همسان با نخست وزیر فرانسه تحت حفاظت بود ، جمشید شارمهد مسئول و سازمانده گروه سلطنتی و عامل انفجارات شیراز و حبیب کعبی مشهور به حبیب اسیود از رهبران تجزیه طلب خوزستان و از طراحان حمله به رژه نیرو های مسلح در اهواز که همه مانند موش آب کشیده در چنگال پرقدرت نیرو های اطلاعاتی ایران قرار گرفتند و نیرو های مسلح را به قدرتی مهم و قابل انکار تبدیل نموده که چین و روسیه با اشتیاق خاص و حتی احساس نیاز به رزمایش مشترک با ایران مبادرت نمودند که البته خود این رزمایش مشترک نیز موجب خشم و ترس آمریکا و اسرائیل و برخی حکام عرب قرار گرفت که خزیدن عربستان و امارات به آغوش اسرائیل نیز در همین زمینه قابل فهم و تحلیل است .

و نهایتا عبور موفقیت آمیز ایران از تنگه ها و بحران های اقتصادی ، سیاسی و تحریم های فلج کننده نیز خود موضوع مهمی ست که به جرات میتوان گفت هرکشوری دیگر بجای ایران بود تاکنون بارها فرو ریخته بود که به لطف خدا ، مردم شریف و مقاوم ایران و صد البته جبهه مقاومت و نیروهای مسلح ، افق های روشنی در چشم آنداز است که نور آن را حتی در دستاوردهای علمی شهید بزرگ هسته ای دکتر فخری زاده در پیشرفت پدافند هسته ای ، و مقابله موثر و موفقیت آمیز با کرونا در آینده نزدیک خواهیم دید . و مردم ایران و مسئولین حکومتی با شهید فخری زاده تجدید عهد میکنند که به پیش می تازیم و هرگز تن به ذلت نخواهیم داد وسران فرقه رجوی نزد مردم ایران همان منافقین منفور و وطن فروش هستند و بس . مرگ تدریجی در آلبانی را انتظار میکشند . مردم ایران موفق خواهند شد .

لینک به منبع

اقدامی دیگر از جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل

***

ز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Mossad MEK Assassinated FakhrizadehMossad And MEK Role in Fabrication of Nuclear Documents against Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وز-جهانی-مبارزه-با-خشونت-علیه-زنان/

بمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

 مجاهدین خلق روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنانراه نو، بیست و پنجم نوامبر 2020:… بمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان – یک مقایسه آماری بین سالهای 1395 تا آبان 1399 از مرگ و میر اعضای مجاهدین نشان می دهد که «امید به زندگی» هر عضو در زنان 63.9 سال و در مردان 62.8 سال است. که اگر آنرا با متوسط طول عمر زنان و مردان ایرانی (79.4 سال برای زنان و 75.5 برای مردان) مقایسه کنیم اختلاف فاحشی را مشاهده خواهیم کرد. بعبارتی اگر این افراد در داخل این فرقه نبودند؛ زنان 15.5 سال و مردان 12.5 سال بیشتر می توانستند عمر کنند. بمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان .

International Day for the Elimination of Violence against WomenInternational Day for the Elimination of Violence against Women

بمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

بررسی وضعیت «امید به زندگی» در سازمان مجاهدین، چرا زنان و مردان عضو این گروه طول عمر کمتری دارند و با ابتلا به انواع سرطان و بیماریهای قلبی جان خود را از دست می دهند؟

امید به زندگی یا متوسط طول عمر (life expectancy  ) یک شاخص آماری است که نشان می‌دهد اعضای یک جامعه به طور میانگین چقدر عمر می‌کنند، یا به عبارت دیگر، انتظار می‌رود چقدر عمر کنند.

هرچه سطح بهداشت و درمان و سایر شاخص هایی که در افزایش طول عمر دخیل هستند در جامعه‌ای افزایش یابد، متوسط طول عمر نیز افزایش خواهد یافت. از این رو، این شاخص یکی از شاخص‌های سنجش پیشرفت و یا عقب‌ماندگی کشورهاست. متوسط طول عمر زنان در همه جوامع چند سال (در کل جهان چهار و نیم سال) بیشتر از مردان است.

طبق گزارش سال ۲۰۱۹ سازمان ملل متحد در میان ۲۰۱ کشور مورد بررسی، ایران در جایگاه ۷۷ دنیا از نظر شاخص امید به زندگی قرار دارد. در گزارش سال ۲۰۱۹ این سازمان آمده است متوسط امید به زندگی در ایران برای مردان ۷۵.۲۶ سال و متوسط این شاخص برای زنان برابر با ۷۷.۵۶ سال است.

این در حالی است که به گفته دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت ایران ، امید به زندگی در بین زنان ایرانی ۷۹.۴ سال و در بین مردان ۷۵.۵ سال است.

اما آنچه که تمامی متخصصین در حوزه سلامت برای رشد امید به زندگی در زنان انگشت می گذارند، افرایش سلامت روحی، روانی و جسمی زنان و مادران است. بنابراین سلامت جامعه علاوه بر ‌زنان، سلامت مردان و نیز سرنوشت کودکان را مورد تأثیر قرار می‌دهد، چرا که محور جامعه را سلامت زنان تشکیل می‌دهند.

اکنون این پرسش مطرح می شود: چرا سازمانی که ادعای مبارزه و انقلابی گری دارد و شعار «زنان نیروی تغییر» را سر می دهد، اغلب اعضای آن بویژه زنان عضو این گروه طول عمر کمتری حتی به نسبت کشورهای عقب مانده داشته و اکثریت آنان نیز همچنانکه رسانه های خود این گروه اعلام می کنند بر اثر ابتلا به بیماریهای صعب العلاج جان می دهند؟

یک مقایسه آماری بین سالهای ۱۳۹۵ تا آبان ۱۳۹۹ از مرگ و میر اعضای مجاهدین نشان می دهد که «امید به زندگی» هر عضو در زنان ۶۳.۹ سال و در مردان ۶۲.۸ سال است. که اگر آنرا با متوسط طول عمر زنان و مردان ایرانی (۷۹.۴ سال برای زنان و  75.5 برای مردان) مقایسه کنیم اختلاف فاحشی را مشاهده خواهیم کرد.

ضمن اینکه اختلاف متوسط طول عمر زنان به نسبت مردان در این فرقه ۱.۱ سال است که در مقایسه با استاندارد جهانی (چهار و نیم سال) نزدیک به فاجعه است.

این نشان می دهد که زنان به مراتب شدیدتر از مردان تحت اجبارات و فشارهای روحی و روانی و جسمی درون فرقه قرار دارند.

بعبارتی اگر این افراد در داخل این فرقه نبودند؛ زنان ۱۵.۵ سال و مردان ۱۲.۵ سال بیشتر می توانستند عمر کنند.

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان مجاهدین خلق

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان مجاهدین خلق

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان مجاهدین خلق

دیهی است علاوه بر کنترل بیماری ها و بالا بردن سطح بهداشت عمومی عوامل دیگری نیز در بالا رفتن سن امید به زندگی بویژه در زنان موثر است.

واقعیت این است که زنان در تشکیلات مجاهدین بمثابه برده های جنسی رهبر فاسد و بدنام این فرقه از یک سو  و ابرازی اجرایی همپای مردان ، برای پیشبرد اهداف وطن فروشانه از سوی دیگر است.

در اینجا سعی می کنیم به عواملی که در کاهش طول عمر اعضای مجاهدین بویژه زنان تاثیر مسقیم داشتهم اشاره کرده و نگاه زهرآلود و مسموم  ایدئولوژی عقب مانده فرقه رجوی را نسبت به این عوامل به چالش بکشیم.

۱ – نداشتن رابطه زناشویی طول عمر را کاهش می دهد.

روابط زناشویی یکی از عوامل اصلی در افزایش طول عمر افراد جامعه محسوب می شود.

براساس تحقیقات علمی، روابط زناشویی سالم در سلامتی و بهبود کیفیت زندگی انسانها ، هم از بعد روانی و هم جسمانی آن تاثیر شگرفی دارد. که به هیچوجه قابل چشم پوشی نیست.

اما این نیاز فطری و ذاتی بشدت در داخل تشکیلات مجاهدین پس زده می شود. «انقلاب ایدئولوژیک» در سال ۱۳۶۳ سرآغاز طلاق های اجباری و زندگی انفرادی زنان و مردان در داخل فرقه رجوی محسوب می شود.

بعبارتی  دقیق تر ریاضت جنسی در پائین و بی بند و باری جنسی و تشکیل حرمسرا در بالا از جمله ویژگیهای فرقه رجوی است.

بدین ترتیب زنان و مردان داخل تشکیلات سالهاست به زندگی فردی و به دور از همسر و فرزند محکوم شده اند. این نوع زندگی دارای عواقب سختی است که بدنبال خود انواع  بیماریهای روحی و روانی و جسمی را به همراه داشته است. بنابراین مرگ و میرهای زودرس با انواع بیماریهای صعب الاعلاج در تشکیلات مجاهدین حاصل چنین محدودیت های ضد انسانی است.

رفع نیاز فطری و ذاتی در انسانها می تواند به بهبود برخی از بیماریها از جمله؛ کاهش خطر بیماریهای قلبی، کاهش افسردگی، تسکین درد، کنترل بهتر کارکرد مثانه، دندان های سالم تر، سلامت پروستات، افزایش جریان خون، کاهش استرس و اضطراب، بهبود کیفیت خواب،  و از همه مهمتر باعث افزایش طول عمر گردد.

نتیجه اینکه برقراری یک رابطه سالم زناشویی برای داشتن یک زندگی سالم ضروری است. امری که در فرقه رجوی بشکل یک تابو با آن برخورد می شود. و اعضای سازمان از داشتن چنین نعمت خدادای محرومند.

۲ – افسردگی های ناشی از عقیم سازی و تجاوز جنسی به زنان در مجاهدین

افسردگی در زنان «مجاهد»! قبل هر چیزی ناشی از دو عامل؛ عقیم سازی که با عمل جراحی و در آوردن رحِم زنان در تشکیلات مجاهدین که تحت عنوان رسیدن به «قله رهایی» از آن نام برده می شود، آغاز می گردد. و تجاوز جنسی رهبر فرقه به اغلب این زنان است که شایستگی عضویت در «شورای رهبری» یا همان حرمسرای مجاهدین را پیدا می کنند.

طبق یافته های جدید، افراد مبتلا به افسردگی زودتر از زمان پیش بینی شده می میرند، الگویی که در سال های اخیر در بین زنان عضو مجاهدین رواج داشته است.

استفن گیلمن، سرپرست یک  تیم تحقیق کانادایی می گوید: «مطالعات زیادی نشان داده‌ است که افراد مبتلا به افسردگی در معرض ریسک بالای بیماری قلبی و سکته هستند.» محققان یکی از علل آن را این گونه عنوان می‌کنند که با بروز افسردگی، فرد انرژی و انگیزه‌اش را از دست می‌دهد. از این رو در معرض بسیاری از مشکلات سلامت قرار می‌گیرد که بر طول عمر وی تاثیر دارد.

محققان دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد نیز می‌گویند یکی از اصلی‌ترین کلیدهای طول عمر سالم و با کیفیت این است: زیاد فکر و خیال نکنید چیزی که به وفور در بین اعضای مجاهدین بدلایلی که فوقا اشاره گردید وجود دارد.

۳ – حس تنهایی

تنهایی معمولا احساسی موقت است اما واقعیت این است که در تشکیلات مجاهدین به شکل مزمن عمل میکند.

چرا که اعضای سازمان بدور از هر گونه چشم اندازی در مورد آینده شان و بدور از محیط خانواده؛  پدر ، مادر، خواهر و برادر و زن و فرزند و فامیل در تنهایی مطلق با کارهای طافت فرسا روزگارشان را سپری می کنند.

تنهایی مزمن می‌تواند به سلامت آسیب بزند، کیفیت خواب را پایین بیاورد و باعث احساس غم و ناامیدی شدید شود. حتی ممکن است فرد را وارد چرخه‌ای خطرناک کرده روی تمام بدنش تاثیر بگذارد و باعث ابتلا یا بدتر شدن بیماری‌های دیگر شود. به گفته متخصصین چنین افرادی  بیش از سایرین به سرطان، به خصوص سرطان روده بزرگ، پروستات و لوزالمعده مبتلا می شوند.

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان مجاهدین خلق

۴ –  اجبار زنان به انجام کارهای خطرناک و طاقت فرسا

علیرغم اینکه فیزیولوژیک بدن زنان اجازه انجام کارهای سخت و طاقت فرسا را به آنان نمی دهد ولی در تشکیلات مجاهدین زنان با اجبار باید اینگونه کارها را به مدت های طولانی و بیشتر از ۸ ساعت در روز انجام دهند.

میلیتاریزه کردن زنان ؛ جنگیدن، نظافت سلاح های سنگین مثل؛ تانک، کارهای ساختمانی، کارگری، کشاورزی و . . .  نیز بخش دیگری از انجام کارهای سختی است که در تشکیلات مجاهدین به زنان سپرده می شوند.

البته مردان نیز به کارهای سخت فیزیکی که بی شباهت به کار در معدن، شخم زدن و . . . نیست در تشکیلات انجام می دهند. انجام این کارها به تدریج سبب ابتلا به بیماری و افزایش رنج و استرس در آن ها می شود و آن ها را از پا می اندازد.

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان مجاهدین خلق

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان مجاهدین خلق۵ – محروم از روابط اجتماعی

چه خوشحال باشید، چه غمگین یا اینکه هیچ حسی نداشته باشید، دوستان شما می توانند در اطراف شما قرار بگیرند. خانم ها توانایی بهتری دارند تا افراد زیادی را دور خود جمع کنند و احساسات خود را با آنها به اشتراک بگذارند.

قرار گرفتن در جمع دوستان می تواند خطر مرگ را تا ۵۰ درصد کاهش دهد. بیشتر آقایان تمایل دارند که استرس ها و ترس های خود را به تنهایی تحمل کنند. در حالی که خانم ها به راحتی آن را با دیگران به اشتراک می گزارند. مردان متاهل که با همسر خود صحبت می کنند، معمولاً طول عمر بیشتری دارند.

در حالیکه داشتن اینگونه روابط اجتماعی برای اعضای مجاهدین با بیرون از مناسبات بدلیل قرنطینه موضوعیت ندارد.

در داخل تشکیلات نیز بشدت ممنوع است و در صورت مشاهده با تنبیهات و عواقب سختی از جمله حسابرسی در جمع ، توهین، کتک کاری، زندانی شدن، خلع رده  و . . .  همراه است. اینگونه روابط در داخل تشکیلات مجاهدین تحت عنوان «محفل» شناخته می شود که رهبر فرقه آنرا  بمثابه وجود شعبه ای از سپاه پاسداران در داخل تشکیلات تفسیر و تعبیر کرده است.

البته در دنیای امروزی این نوع محدویت ها شرم آور است. ولی واقعیت دارد و هنوز فرقه هایی هستند که چنین محدودیت هایی را بر اعضای خود اعمال می کنند. در تشکیلات مجاهدین طبق دستور مریم رجوی زنان وظیفه داشتند همیشه به صورت دو نفره در جلسات با تحت مسئولینشان و همچنین در ترددات در سطح قرارگاهها  حضور داشته باشند. آنها حق نداشتند مستقیم روی صورت مردان نگاه کنند. حتی پمپ بنزین قرارگاه نیز ساعت مراجعه جداگانه برای مردان و زنان داشت.

در سالن های غذاخوری هم محل نشستن مردان و زنان جدا از هم بود  و محیط آنان از همدیگر با رنگ زرد پهنی که بر روی موزائیک های سالن کشیده شده بود از هم جدا می شد.

۶ – عدم مراقبت های فردی

یکی دیگر از عوامل طول عمر در زنان هوشیاری آنان نسبت به سلامتی و نیازهای پزشکی خود است. در تشکیلات مجاهدین هرگونه رسیدگی زنان به خودشان ممنوع است. حتی استحمام کردن هم زمان های مشخصی دارد و هیچ زنی نباید خصلت های زنانگی اش نمود بیرونی پیدا کند. این وضعیت آنقدر در داخل تشکیلات شرم آور بود که حتی قیافه زنان نیز مردانه شده و خیلی هایشان هم به شکل محسوسی دارای سبیل بودند ولی جرات رسیدگی حتی در حد محدود به خودشان را نداشتند.

یادآوری این نکته مهم است تمامی باید و نباید های زنان در تشکیلات مجاهدین توسط مریم رجوی مشخص می شد وی حتی تا آنجا پیش رفته بود که از زنان می خواست خصوصیت و حتی صدایی شبیه مردان را داشته باشند تا هیچ مردی رغبت نزدیک شدن به آنها به ذهنش خطور نکند.

۷ – مطالعه کتاب

به گفته دانشمندان مطالعه کتاب عمر انسان را زیاد می کند. کتاب خواندن قدرت شناختی افراد را تقویت می‌کند که خود باعث تقویت بسیاری از توانایی‌ها از جمله در زمینه دامنه لغات، مهارت‌های تفکر و تمرکز می‌شود. کتاب خواندن همچنین روی احساس همدردی، درک اجتماعی و هوش احساسی تأثیر می‌گذارد که در مجموع به افراد کمک می‌کند عمر طولانی‌تری داشته باشند.

ولی نگاه فرقه ای هرگز اجازه نمی دهد زنان و مردان عضو تشکیلات به امر مطالعه روی بیاورند و آنرا عادتی ضد اصول و ساختار های تشکیلات فرقه مجاهدین قلمداد می کنند.

به همین دلیل سرانه مطالعه در تشکیلات مجاهدین صفر مطلق است و هیچ کتاب و منبعی برای مطالعه و بالا بردن سواد در زمنیه های گوناگون برای اعضا در قرارگاههای این گروه  وجود نداشته و ندارد. آنچه که تنها منبع مطالعه اعضای فرقه محسوب می شد بولتن های خبری بشدت سانسور شده ای است که محتوای آن براساس منافع فرقه تنظیم و در دسترس اعضا قرار داده می شود.

موضوع سواد و  تحصیل آنقدر در داخل  تشکیلات مجاهدین جدی است که رهبران این فرقه کسانی را که دارای تحصیلات بالا بودند را اصطلاحا « قطب » می نامیدند. چرا که معتقد بودند چنین افرادی بشدت در مقابل تعالیم فرقه مقاومت کرده و یا خواهند کرد. لذا آنان هرگز در حوزه تخصصی خودشان در تشکیلات بکار گرفته نمی شدند حتی اگر فرد پزشک هم می بود باید قبل از تخصص اش از تعالیم فرقه پیروی می کرد.
نویسنده : سعید پارسا
منبع خبر : سایت راه نو

لینک به منبع

بمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

***

تجدید چاپ کتاب “فرقه ها در میان ما”ا تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کندمسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

همچنین: