قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد 6راه نو و اسپوتنیک، چهارم ژانوی202019:… در این میان آنچه که جالب توجه تر است نبش قبر از مسعود رجوی است. او که هنوز جسم ناپاکش بر روی ناموس اعضای نگونبخت این فرقه سنگینی می کند و پیام های بی خاصیت اش هیچ مشکلی از هزاران درد بی درمان این فرقه حل نکرده مانده است، حال از سر استیصال و درماندگی سر از قبر تاریخی خود برآورده تا زوزه های مریم رجوی را همراهی کند. رهبران فرقه رجوی، این جرثومه های فساد و تباهی ،خیلی زود به میدان آمدند و با جست و خیزهای میمون وار، شادی های ابلحانه، و احمقانه ی خود در رسانه هایشان را، با صدرو انواع و اقسام اطلاعیه به نمایش گذاشتند تا شاید بتوانند محبوبیت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی را تحت الشعاع قرار دهند. زوزه های مریم رجوی این جانی وحشی و بدنام که در توهم «سرنگونی» روزگار می گذراند، قابل درک است. یک روز در لباس «سخنگوی مجاهدین» از آمریکا درخواست سلاح می کند تا دوباره به عراق بازگردد!  و روز بعد از ارتش ایران می خواهد تا سلاح بر زمین بگذارد. قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد

1- سران فرقه رجوی محبوبیت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی را بر نتافتند

سعید پارسا، راه نو، چهارم ژانویه 2020
لینک به منبع

به گزارش خبرگزاریها، به دنبال ترور سردار شهید قاسم سلیمانی به دست نظامیان تروریست آمریکایی در عراق، بیشترین حجم اخبار در رسانه‌های جهان و به ویژه رسانه‌های تصویری و مکتوب منطقه به پوشش آن اختصاص یافت و هشتگ سردار سلیمانی ترند جهانی شد. رهبران فرقه رجوی، این جرثومه های فساد و تباهی ،خیلی زود به میدان آمدند و با جست و خیزهای میمون وار، شادی های ابلحانه، و احمقانه ی خود در رسانه هایشان را، با صدرو انواع و اقسام اطلاعیه به نمایش گذاشتند تا شاید بتوانند محبوبیت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی را تحت الشعاع قرار دهند.

ساعات اولیه بامداد امروز جمعه در یک حمله بالگردها و پهبادهای ایالات متحده آمریکا، سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به همراه ابومهدی مهندس، فرمانده نیروهای حشد الشعبی عراق در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند. و جهانی را در حیرت و اندوه فرو بردند.

تروریسم عریان دولت آمریکا بخوبی آن روی سکه ماهیت جنگ طلبی و جنایتکارانه ایالات متحده را در سطح جهان به نمایش گذاشت. بنحویکه بسیاری از هم‌پیمانان اروپایی و عربی آمریکا نیز به تصمیم بی منطق و سخیف ترامپ واکنش نشان داده و  آنرا را محکوم کردند.

بعبارت دقیق تر ترامپ انتقام شکست داعش در سوریه و عراق را از سردار شهید قاسم سلیمانی که این چنین پوزه آنان را در خاک ایندو کشور به خاک مالید، گرفت.

در این میان آنچه که جالب توجه است عکس العمل هم کیشان داعشی «مجاهدین» بود.

رهبران فرقه رجوی، این جرثومه های فساد و تباهی ،خیلی زود به میدان آمدند و با جست و خیزهای میمون وار، شادی های ابلحانه، و احمقانه ی خود در رسانه هایشان را، با صدرو انواع و اقسام اطلاعیه به نمایش گذاشتند تا شاید بتوانند محبوبیت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی را تحت الشعاع قرار دهند.

زوزه های مریم رجوی این جانی وحشی و بدنام که در توهم «سرنگونی» روزگار می گذراند، قابل درک است. یک روز در لباس «سخنگوی مجاهدین» از آمریکا درخواست سلاح می کند تا دوباره به عراق بازگردد!

و روز بعد از ارتش ایران می خواهد تا سلاح بر زمین بگذارد.

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کرد

ظاهرا مریم رجوی بهنگام دادن این پیام فراموش کرده است که این ارتش ایران بود که دوشاوش سپاه پاسداران ۸ سال در مقابل دشمن بعثی و مزدوران «وطنی» آنان یعنی «مجاهدین» جنگید.

در این میان آنچه که جالب توجه تر است نبش قبر از مسعود رجوی است. او که هنوز جسم ناپاکش بر روی ناموس اعضای نگونبخت این فرقه سنگینی می کند و پیام های بی خاصیت اش هیچ مشکلی از هزاران درد بی درمان این فرقه حل نکرده مانده است، حال از سر استیصال و درماندگی سر از قبر تاریخی خود برآورده تا زوزه های مریم رجوی را همراهی کند.

ولی آنچه که در این میان باعث خشم و غضب رهبران «مجاهدین» گردید و بشدت در رسانه های این گروه سانسور شد، محبوبیت سردار شهید، قاسم سلیمانی در دل میلیون ها زن و مرد، پیر و جوان در سرتاسر نه تنها ایران بلکه در اقصی نقاط جهان بود. از عزاداری مردم روسیه گرفته تا غم کودکان فلسطینی در فقدان سردار، تا تجمعات مردم در هند و کشمیر، لبنان، عراق، یمن و هزاران جای دیگر.

به گزارش خبرگزاریها، به دنبال ترور سردار شهید قاسم سلیمانی به دست نظامیان تروریست آمریکایی در عراق، بیشترین حجم اخبار در رسانه‌های جهان و به ویژه رسانه‌های تصویری و مکتوب منطقه به پوشش آن اختصاص یافت و هشتگ سردار سلیمانی ترند جهانی شد.

در شبکه‌های اجتماعی نیز کاربران به صورت گسترده این ترور و اخبار مربوط به آن را پوشش داده‌اند؛ به طوریکه هشتگ انگلیسی سلیمانی #Soleimani با حدود یک میلیون توئیت، هشتگ عربی #قاسم_سلیمانی با ۲۵۷ هزار توئیت و هشتگ ترکی سردار سلیمانی با ۱۷ هزار توئیت طی چند ساعت گذشته به ترند شبکه اجتماعی توئیتر در ترکیه تبدیل شده است.

در ترند جهانی نیز، هشتگ #ایران ترند اول جهانی است و هشتگ سردار سلیمانی ترند سوم جهانی است.
بعضی از کاربران عنوان کردند که مطالبی که با این هشتگ ها نوشته بودند، توسط اینستاگرام پاک شده است.

بسیاری از کاربران از این اتفاق ناراحت شدند. به گفته بسیاری فارغ از هر نگاه سیاسی، سردار سلیمانی برای آنان نماد غرور ملی بوده است. بسیاری از کاربران نیز از اینکه در آینده بدون سردار سلیمانی چه اتفاقی میفتد، واهمه دارند.

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد 1

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد 2

«مایکل مور» «مستندساز» آمریکایی به دنبال  شهادت سردار سلیمانی در دو پست جداگانه به شرح ظلم تاریخی آمریکا علیه ملت ایران پرداخت. او در یکی از پست هایش اینطور نوشت:

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد 3

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد 4

سه مرد خردمند، معروف به “سه فرزانه” از ایران بودند. داستان _در کتاب مقدس_ اینطور گفته شده است که این سه نفر از “شرق” هدایایی از طلا، کندر و گیاهان معطر برای فرزند تازه متولد شده آوردند. این باید لحظه‌ی بسیار زیبایی بوده باشد.

حالا پیروان مسیح تازه متولد شده، ۱۹۵۳ سال بعد لطف آن‌ها را اینطور جبران کردند؛

‌اول آن‌ها یک کودتا را برنامه ریزی کردند تا نخست وزیر منتخب مردم را برکنار کنند. بعد آن را با یک دیکتاتور بی‌رحم جایگزین کردند، شاه ایران.
‌آمریکایی‌های معتقد به مسیح (ع) بعد از آن به صدام حسین کسی که از ایرانیان متنفر بود سلاح‌های کشتار جمعی (شامل سلاح‌های شیمیایی) دادند تا در دهه‌ی ۸۰ میلادی عراق بتواند به ایران حمله کند و بیش از یک میلیون ایرانی را بکشد. بعد آمریکایی‌های مسیحی تصمیم گرفتند که به هم پیمانان قبلی خود حمله کنند و با گرفتن کشورش یک بار دیگر آن را تهدید کنند.
‌چند سال بعد یک رییس جمهور جدید آمریکا با پشتیبانی اونجلیست‌ها یک تهدید اتمی علیه ایران را شروع کرد و با قطعنامه‌ها سعی کرد زندگی را برای مردم ایران سخت کند.
‌وقتی که این‌ها کافی نبود یک مدعی مسیحیت در کاخ سفید [ترامپ]دستور داد تا یکی از رهبران این کشور، یک مبارز با شرارت را ترور کنند.
تا آن زمان، در سال ۲۰۲۰ میلادی، بیشتر مردم داستان مردان ایرانی که با شترهایشان آمدند تا به دنیا آمدن مسیح، آورنده‌ی صلح به زمین را گرامی بدارند، فراموش کردند.

این روز اشاره شده همین دوشنبه پیش‌رو است.

‌الان دیگر نیازی به جشن گرفتنش نیست.
در واقع تا یک ماه آینده اگر دیدید سه مرد ایرانی به سمت شما می‌آیند عاقلانه است مسیرتان را عوض کنید

و اگر شما ایرانی هستید و دیدید سه مسیحی از ایالات متحده‌ی آمریکا به مسیر شما آمدند دعای خیر من پشت سرتان است اگر آن‌ها را متوقف کنید و یک نسخه از “قرآن” را که در آن داستان “مریم، مادر مسیح” را می‌گوید و بزرگ می‌دارد به آن‌ها بدهید، زنی که مورد احترام همه مسلمانان است.

آن‌ها نمی‌توانند ما _مسیحیان_ را دوست نداشته باشند، ناراحت کننده است که ما نمی‌توانیم با چیزی غیر از قتل آن را جبران کنیم.

به گزارش اسپوتنیک، «ریکی مارتین» خواننده معروف پاپ با ١٣.۴ میلیون دنبال‌کننده در استوری اینستاگرامش در حمایت از سردار قاسم سلیمانی تصویری را به اشتراک گذاشت.

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد 5

باشد این جانیان وحشی نیز روزی به سزای اعمال ننگین شان که بیش از چهل دهه است همراه با اربابانشان مردم  این مرز و بوم را به خاک و خون کشیده اند برسند.

نویسنده : سعید پارسا

برادران مجاهد خلق و روسپی خانه های آلبانی – سالگرد ۲۲ بهمن بدون مرحوم مسعود رجویگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده. واقعیتهایی از مریم رجوی، مسعود رجوی و مجاهدین خلق از درون

2- قاسم سلیمانی زنده است

عماد آبشناس اسپوتنیک، چهارم ژانویه 2020
لینک به منبع

آیا واقعا آمریکایی ها تصور می کنند با ترور شهید قاسم سلیمانی نتیجه گرفته اند و کار تمام شده؟

تازه اول کار است.

قاسم سلیمانی به آرزوی دیرینه خود که همانا شهادت بود رسید و طبق باور وی و باور همه ایرانی ها شهیدان همیشه زنده هستند وقاسم سلیمانی تا ابد در دل همه ایرانی ها زنده خواهد ماند.

اگر تصور آمریکایی ها این است که با ترور شهید سلیمانی کار موفقیت آمیزی انجام داده اند باید به آنها گفت سری به شهرهای ایران بزنید تا ببینید صدها هزار قاسم سلیمانی دیگر در خیابان ها هستند.

شهید سردار سلیمانی که به صورت رسمی برای کمک به حل و فصل مشکلات داخلی عراق از طریق فرودگاه رسمی این کشور وارد بغداد شده بود و سفر وی با هماهنگی کامل با دولت عراق انجام شده بود، طبیعتا ایرانی ها هم کاملا مطلع بودند وقتی که هماهنگی با دولت عراق انجام شده طبیعتا مقامات امنیتی عراق آمریکایی ها را هم در جریان می گذارند.

توجه داشته باشید که شهید سلیمانی هم به صورت هماهنگ شده و هم با پاسپورت دیپلماتیک وارد عراق شد.

پس می توان گفت ترور شهید سلیمانی یک نامردی کامل به حساب می آمده.

تا به حال ایران و متحدان ایران در منطقه تلاش داشتند خطوط قرمز نا نوشته ای را مراعات کنند که با آمریکایی ها و متحدین آنها داشته اند، اما عبور آمریکا از خطوط قرمز به این معنا است که از این پس دیگر قابل مراعات نخواهد بود و هم نظامیان هم دیپلمات های آمریکایی و هم شهروندان و هم پیمانکاران آمریکایی دیگر در منطقه و جهان امنیت نخواهند داشت چون هیچ خطوط قرمزی دیگر وجود ندارد.

بر عکس تصور آمریکایی ها امروزه ایران گزینه های بسیار زیادی برای پاسخ دارد و به قول معروف چتری از گزینه ها را دارد که حالا می تواند از آنها انتخاب کند که کدام را انجام خواهد داد.

قطعا از این پس دیگر نباید به فکر گفتگو و یا مذاکره بود و حتی اگر گفتگوهایی قبلا به صورت محرمانه و یا با میانجی گری کشورهای ثالث برای مثلا آزادی برخی زندانیان بود دیگر باید آنها را فراموش کرد.

برخی باور دارند که این عملیات توسط اسراییلی ها انجام شده اما آمریکا آن را پوشش داده و دلیل آن هم بی اطلاعی پنتاگون از ماجرا می دانند، به هر حال آنها نیز تاوان این ماجرا را ممکن است مجبور شوند بدهند.

ایرانی ها قطعا در حال تحقیق هستند که عملیات توسط که انجام شده و به دنبال آن خواهند بود که پاسخی در حد و اندازه این ماجرا نشان دهند.

نباید تصور کرد که مثلا پاسخ ترور شهید سلیمانی با حمله به چهارتا سرباز آمریکایی داده خواهد شد چون ماجرا در این حد نیست بلکه ایرانی ها امروزه باور دارند باید اطمینان داشت که پاسخ هم به صورت واضح توسط ایران داده شود هم اینکه آنقدر سنگین باشد که ترامپ و نتانیاهو از درد آن فریاد بزنند.

برخی باور دارند که این عملیات به این دلیل انجام شده که هم ترامپ در داخل با مشکلات عدیده مواجه است هم نتانیاهو و آنها تلاش دارند توجه ها را به خارج جلب کنند.

قطعا ایران به دنبال آن خواهد بود که پاسخ اش منجرشود که مشکلات آنها دو چندان شود و قطعا سرنگون گردند.

مضاف بر این باید توجه داشت که مساله فقط به ایران بر نمی گردد بلکه عراقی ها هم یکی از فرماندهان بزرگ خود را از دست داده اند و امروزه هم دولت هم نیروهای نظامی و امنیتی عراق باید به فکر پاسخ دادن به ترور یکی از فرماندهان بزرگ که رسما یک مقام دولتی بوده باشند.

آمریکا عملا خواسته کار نا تمام داعش را تمام کند اما متوجه نیستند که تازه شروع شده و دیگر در هیچ جای منطقه هیچ آمریکایی ای امنیت نخواهد داشت، حتی جاهایی که همین دیروز آمریکایی ها می توانستند به راحتی در آن تردد کنند.

Saudi_Arabia_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Terrorism_Financeوبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

3- گزارش| سردار قاآنی؛ فرمانده در سایه‌ای که به میدان آمد/ حرکت پرشتاب در مسیر حاج قاسم

خبرگزاری تسنیم، چهارم ژانویه 2020
لینک به منبع

سردار قاآنی فرمانده‌ای عملیاتی – اطلاعاتی است که بیش از یک دهه همراه با سپهبد سلیمانی در جبهه مقاومت حضور داشته است. ناشناخته ماندن او علیرغم نقش مهم و راهبردی که در نیروی قدس سپاه داشت، باعث شده بود به او لقب «فرمانده در سایه» و «مغز متفکر» بدهند.

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد 6

ه گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته و در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در عراق توسط تروریست‌های آمریکایی، فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه را به فرماندهی این نیرو منصوب کردند.

امام خامنه‌ای در این پیام عنوان فرمودند: «درپی عروجِ شهید عالی‌مقام سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی رضوان الله علیه، فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سردار سرافراز سرتیپ اسماعیل قاآنی که در شمار برجسته‌ترین فرماندهان سپاه در دفاع مقدس بوده و در طول سالیان متمادی در نیروی قدس در کنار سردار شهید در منطقه خدمت کرده است می‌سپارم. برنامه‌ی آن نیرو عیناً همان برنامه‌ی دوران فرماندهی شهید سلیمانی است. از همه‌ی همکاران آن نیرو حضور و همکاری آنان را با سردار قاآنی خواهانم و توفیق و تأیید و هدایت الهی را برای ایشان مسألت می‌کنم.»

سردار قاآنی اگرچه از برجسته‌ترین فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس بوده و در آن دوران فرماندهی لشکرهای 21 امام رضا و 5 نصر برعهده داشته و سال‌ها نیز جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه بوده، اما چهره‌ای کمتر شناخته شده برای مردم و رسانه‌هاست.

معدود سخنانی که در سال‌های گذشته از سردار قاآنی منتشر شده مربوط به سخنرانی‌های وی در یادواره‌های شهدا در شهرهای مختلف کشور است. تنها گفتگویی هم که از او در رسانه‌ها منتشر شده، مربوط به گفتگوی ماهنامه رمز عبور در سال 94 است که بیشتر آن مصاحبه هم در خصوص دفاع مقدس و عملیات‌های کربلای چهار و پنج است.

سردار قاآنی متولد شهر مشهد است. او در دوران پیروزی انقلاب جوانی 20 ساله بود که در اواخر سال 58 به عضویت سپاه پاسداران درآمد و در اوایل سال 59 برای آموزش به تهران رفت. به‌گفته خودش، با شهید خادم‌الشریعه مؤسس تیپ 21 امام رضا (ع) و شهید چراغچی فرمانده تیپ امام رضا (ع) در یک کلاس آموزشی در پادگان سعدآباد ــ که اکنون پادگان امام علی(ع) است ــ آموزش دیدند.

او پس از آموزش به مشهد رفت و در مرکز آموزش سپاه به‌عنوان کادر مشغول به فعالیت شد. با وقوع حوادث کردستان، اواسط سال 59 راهی غرب کشور شد. اسماعیل قاآنی از سال 60 تا پایان جنگ در جبهه‌های مختلف حضور داشت و در آن دوران فرماندهی یگان‌های 5 نصر و 21 امام رضا (ع) که عمده نیروهای آن خراسانی و بخشی از آن مجاهدان افغانستانی بودند، را به‌ عهده داشت. سردار قاآنی تا سال 66 فرمانده لشکر امام رضا (ع) بود و آن زمانی که این یگان در بانه بود، از فرماندهی لشکر امام رضا تودیع و به عنوان فرمانده لشکر 5 نصر معرفی شد.

بخشی از مجاهدت‌های سردار قاآنی در کتاب خاطرات سردار شهید محمدحسن نظرنژاد که با عنوان «بابانظر» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده، بیان شده است. شهید نظرنژاد از فرماندهان خراسانی دفاع مقدس بود که سال‌ها همراه با سردار قاآنی در جبهه‌های جنوب و غرب کشور بود. لشکرهای امام رضا (ع) و نصر در عملیات‌های مختلف دفاع مقدس، جزو لشکرهای خط‌شکن و موثر بودند.

او در دوران دفاع مقدس چند بار از ناحیه چشم و پا مجروح شد و از جانبازان جنگ تحمیلی است.

پایان مجاهدین خلق فرقه رجوی در عراقمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

سردار قاآنی از ابتدای دفاع مقدس با سردار قاسم سلیمانی آشنا و دوستی آنان از سال 61 آغاز شد. در نهایت سردار قاآنی پس از 25 سال از آغاز آشنایی‌اش با سردار سلیمانی و برعهده داشتن مسئولیت‌های مختلف نظامی در خراسان و ستاد مشترک سپاه، با درخواست سردار سلیمانی به نیروی قدس سپاه رفت و با جانشینی این نیرو، یار سردار سلیمانی در انجام ماموریت‌های منطقه‌ای در جبهه مقاومت شد.

سردار قاآنی پیش از ورود به نیروی قدس سپاه، علاوه بر مسئولیت‌های عملیاتی که در دفاع مقدس و پس از آن برعهده داشت، مسئولیت‌های اطلاعاتی و حفاظتی هم داشت. او سال‌ها مسئول اطلاعات و همچنین مسئول حفاظت اطلاعات ستاد مشترک سپاه بود. در نتیجه سوابق سردار قاآنی از او چهره‌ای عملیاتی – اطلاعاتی در حوزه نظامی‌گری ساخته است که برای بسیاری ناشناخته است.

اگرچه معدود تصاویری از کنار هم بودن سردار سلیمانی و سردار قاآنی منتشر شده، اما با تقسیم کاری که بین این دو فرمانده صورت گرفته بود، سردار قاآنی نیز حضور فعالی در تحولات منطقه‌ای و اتفاقات میدانی جبهه مقاومت داشت. همچنین با توجه به اینکه سردار سلیمانی چهره‌ای برجسته و مورد توجه رسانه‌ها بود، نگاه‌ها کمتر به سوی نفر دوم نیروی قدس سپاه و مرد در سایه‌ی این نیرو معطوف شده بود. از این رو عمدتا تصویری از حضور او در جبهه مقاومت دیده نمی‌شود.

سردار قاآنی حوالی جنگ 33 روزه لبنان و در سال‌های 85 و 86 به نیروی قدس سپاه پیوست. او در تحولات جنگ 33 روزه و در جنگ‌های غزه که معروفترین آنان جنگ 22 روزه بود، نقش مهمی در حمایت از جبهه مقاومت داشت. با پدید آمدن داعش، او در کنار سردار سلیمانی در جبهه مقاومت حضور یافت و در قامت جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه نقش موثری در شکست داعش داشت، به گونه‌ای که دشمنان او را در لیست ترور قرار دارند و او را مغز متفکر نیروی قدس سپاه نامیدند.

سردار محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه در این خصوص گفته است: «سردار قاآنی به تمام رموز جبهه مقاومت آشناست. او سرخط است و فرمان را در دست دارد. سردار قاآنی در جریان سوریه و عراق نقش جدی داشت و وقت زیادی را برای پشتیبانی از نیروی قدس و مقاومت صرف کرد.»

سردار شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان با تاکید بر اینکه “سردار قاآنی دوشادوش سردار سلیمانی در جبهه مقاومت حضور داشته است”، گفت: «جبهه مقاومت از تفکر و اندیشه سردار قاآنی که کوهی از تجربه است، استفاده خواهد کرد.»

مهمترین مواضعی که از فرمانده جدید نیروی قدس سپاه منتشر شده این است که «آمریکایی‌ها به آسمان هم بروند رهایشان نخواهیم کرد» و «امروز مقتدرتر از هر زمانی آماده مقابله با رژیم صهیونیستی هستیم.»

سردار اسدی که سال‌ها فرمانده مستشاران نظامی ایران در سوریه و لبنان بوده و در جنگ‌های 33 روزه و مقابله با داعش حضور داشته در گفتگو با تسنیم گفت: «راه شهدا و به خصوص راه سردار شهید سلیمانی ادامه پیدا خواهد کرد. سردار قاآنی راه ایشان را ادامه خواهد داد و دشمنان در عمل خواهند دید که ایشان کیست.»

با شهادت شناخته‌ترین فرمانده سپاه ایران، سردار اسماعیل قاآنی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه انتخاب شد تا جانشین فرمانده شهید شود. رهبر انقلاب تنها ساعتی پس از شهادت سپهبد سلیمانی حکم انتصاب سردار قاآنی را صادر کردند.

سرلشکر رضایی حدود دو ساعت پیش از صادر شدن حکم انتصاب سردار قاآنی در یک برنامه تلویزیونی گفت: «حاج قاسم چون انتظار شهادتش را داشت، همه چیز را فراهم کرده و مشخص کرده چه کسانی و چگونه راهش را ادامه بدهند.»

همچنین انتصاب سریع سردار قاآنی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه و انتخاب جایگزین برای سردار سلیمانی، حاوی این پیام بود که فعالیت‌های نیروی قدس سپاه در منطقه نه تنها متوقف نخواهد شد، بلکه در مسیری که سردار سلیمانی ریل‌گذاری کرده بود، ادامه خواهد یافت. ضمن اینکه این انتصاب سریع نشان داد که دشمنان در جبهه مقاومت با یک فرد روبرو نبودند، بلکه با نیروی قدس سپاه و جبهه مقاومت مواجهه بودند که سردار سلیمانی نقش راهبردی در شکل‌گیری و انسجام آن داشت.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه نیز بلافاصله پس از انتصاب سردار قاآنی پیامی خطاب به فرمانده جدید نیروی قدس سپاه صادر کرد  و گفت: «با سردار قاآنی رابطه خوبی دارم. امروز دو بار با سردار قاآنی دیدار داشتم و بعد از انتصاب وی توسط رهبر انقلاب هم تلفنی صحبت کردم و از آمادگی خود و وزارت خارجه برای همکاری گفتم.»

امام خامنه‌ای در حکم انتصاب سردار قاآنی عنوان فرمودند که “برنامه‌ی آن نیرو عیناً همان برنامه‌ی دوران فرماندهی شهید سلیمانی است”؛ برنامه‌ای که سردار قاآنی در تدوین و اجرای آن نقش مهمی داشت و حال مرد در سایه نیروی قدس به میدان آمده تا اجرای آن برنامه را ادامه دهد.

قاسم سلیمانی زنده شد و مسعود رجوی مرد

(پایان)

***

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

از گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجویاز گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشانانسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

جمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلقجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

عبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردندعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

همچنین: