قرارداد چین و ایران – نگرانی شدید فرقه رجوی

قرارداد چین و ایران – نگرانی شدید فرقه رجوی

قرارداد چین و ایران - نگرانی شدید فرقه رجویصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و نهم مارس 2021:… کدامیک از ازموارد بالا به ضرر ایران است؟ البته که نیست ودشمنی باند رجوی و اربابانش درست ازهمین بابت است. چرا وصل شدن ایران به کریدور های استراتژیک جهانی که چین را به اروپا وآفریقا وصل میکند و منافع سرشاری را عاید ما میکند، وطن فروشانه است ؟ تولید انرژی پاک در کویر که ما عملااستفاده ای ازاین پهناورترین دشت ایران نمیکنیم ، چگونه میتواند برعلیه منافع ملی ما باشد؟ قرارداد چین و ایران – نگرانی شدید فرقه رجوی 

دروغ گفتن علیه ایران مبارزه نیست مزدوری استدروغ گفتن علیه ایران به پشتوانه دشمنان استقلال ما مبارزه نیست مزدوری است

قرارداد چین و ایران – نگرانی شدید فرقه رجوی 

نگرانی شدید فرقه رجوی از قرار داد تاریخی ایران با چین

08/01/1400

طبق انتظاری که میرفت ، هم باند رجوی وهم اربابان غربی آنها بعد از شنیدن خبر مورد بحث به تکاپو و وحشت افتاده وبا انتشار اخبار ونوشته هایی، درصدد برآمدند که این قرار داد را تخطئه کنند.

فرقه ی رجوی آنرا وطن فروشی وشبیه قرار داد ترکمانچای نامید و رئیس جمهور آمریکا چین را ازاین بابت که به روند تحریم های آمریکا برعلیه ایران لطمه وارد میکند،مورد مذمت وتهدید قرار داد.

رسانه های باند رجوی دراین مورد نوشته اند :

” … یورونیوز افزود: سایت پترولیوم اکونومیست پیش از آن به حضور پنج هزار نیروی امنیتی چین در خاک ایران در چهارچوب این توافق برای حفاظت از پروژه‌های چین اشاره کرده بود و روزنامه نیویورک تایمز نیز ادعا کرده بود که چین در قبال مشارکت در پروژه‌های اقتصادی و نظامی ایران، نفت ایران را برای مدت ۲۵سال با تخفیفی ویژه خواهد خرید “.

ما هنوز ازجزئیات قرار داد اطلاع کافی نداریم ومیدانیم که اگر ایران دراجرای قرار داد سودی به قیمت صنعتی کردن تدریجی خود و شکستن دیوار تحریم ها وتروریزم اقتصادی آمریکا دارد ، پرواضح است که طرف دیگر قرار داد هم باید سود ومزایایی داشته باشد وگرنه در عالم سیاست وبده وبستان ها،هیچ کس عاشق چشم وابروی کس دیگری نیست.

ازاین رو وباتوجه به متن منتشر شده ی سال قبل ، میتوان متوجه شد که آمریکا وشرکایش به شرایطی که چین برعهده گرفته ، هرگز تن نداده اند تا قرار دادی هم با آنها امضاء شود.

قرارداد چین و ایران - نگرانی شدید فرقه رجوی

قرارداد چین و ایران – نگرانی شدید فرقه رجوی

نقطه ی اتکای باند رجوی دراین پاراگرافف 5 هزار نیروی امنیتی چین است که گویا مسئول حفظ امنیت پروژه های خودشان بوده و کار دیگری- ازجمله دخالت درامور داخلی وسیاسی ایران- ندارند.

بقیه پاراگراف ، اقدامات بنیادی ای در ارتقاء صنعت و وقدرت ایران است که البته باند رجوی وشرکایش بعنوان دشمنان ایران باید ازآن ناراضی باشند!

مثلا :

” همچنین بر اساس اخبار مذکور ارتقای همکاری های بانکی، مالی و بیمه ای و گشایش شعبات بانک های ایران و تاسیس بانک مشترک ایران و چین به ویژه ایجاد پیام رسان ملی میان دو کشور ،کمک به ساخت خط آهن در نقاط مختلف کشور، افزایش صادرات فراورده های نفتی به چین، کمک و سرمایه گذاری در حوزه زیرساخت های انرژی فسیلی، سرمایه گذاری در تقویت کریدورهای راهبردی که از ایران می گذرند، سرمایه گذاری برای توسعه تولید و صادرات انرژی از ایران به کشورهای منطقه، مشارکت در توسعه سواحل مکران، سرمایه گذاری برای تولید انرژی های پاک در مناطق کویری ایران و …از جمله بخش های مهم سند است “.

کدامیک از ازموارد بالا به ضرر ایران است؟

البته که نیست ودشمنی باند رجوی و اربابانش درست ازهمین بابت است.

چرا وصل شدن ایران به کریدور های استراتژیک جهانی که چین را به اروپا وآفریقا وصل میکند و منافع سرشاری را عاید ما میکند، وطن فروشانه است ؟

تولید انرژی پاک در کویر که ما عملااستفاده ای ازاین پهناورترین دشت ایران نمیکنیم ، چگونه میتواند برعلیه منافع ملی ما باشد؟

من درمقابل این ابراز تنفرهای فرقه ی رجوی ، قسمتی ازمتن یک نشریه ی اپوزیسیون  غیر برانداز را نقل میکنم تا خواننده ی محترم با ابعاد دشمنی این فرقه ی منحط با مردم ایران آشنائی بیشتری پیدا کنند:

” آیا فقط ایران با چین قرارداد راهبری طولانی مدت امضا کرده است ؟ برخی از کارشناسان مسائل شرق آسیا در ایران معتقد هستند که تهران باید خیلی قبل تر از این ها سند همکاری ها راهبردی با چین را به امضاء می رساند و اجرایی می کرد و مهمترین دلیل آن را وزن بسیار بالا و غیرقابل انکار چین در صحنه تحولات جهانی می دانند. این کارشناسان معتقد هستند که طی سال های اخیر وزن و جایگاه چین در مناسبات جهانی به قدری افزایش پیدا کرده است که بسیاری از کشورهای جهانی به مراتب جدی تر و خیلی قبل تر از ایران مناسبات راهبردی خود را با چین تعریف کرده اند. این کارشناسان بر این موضوع تکید دارند که لزوماً تصویب و اجرایی شدن این سند توسط این کشورها به معنی وابستگی آنها به چین نیست و تعداد قابل توجهی از این کشورها در تقابل با ایالات متحده آمریکا قرار ندارند و حتی تعدادی از این کشورها دوست و متحد جدی واشنگتن تلقی می شوند، اما نقش و نفوذ جدی چین در حوزه اقتصادی و تجاری جهانی به قدری پررنگ است که این کشورها برای کسب منافع حداکثری یا اقدام به امضای سند همکاری های راهبردی با چین کرده‌اند و یا مناسبات تجاری خود را در ابعاد بسیار کلان با پکن توسعه داده اند. به گونه ای که سطح روابط فعلی ایران و چین با هیچ کدام از این کشورها قابل قیاس نیست و ایران در این مسئله عقب تر از دیگر بازیگران جهان حرکت کرده است البته در این بین برخی مسائل مانند تحریم و سیاست فشار حداکثری آمریکا هم سبب شد که ایران نتواند تمرکز بیشتری روی اجرا و پیگیری این سند داشته باشد. به اعتقاد این کارشناسان منافع جمهوری اسلامی ایران ایجاب می‌کند که یک توازن مثبتی در تعامل با کشورهای قدرتمند ایجاد شود، چون در این صورت است که می‌توان گفت ایران به منافع حداکثری در تعامل با هر کدام از بلوک های غرب و شرق دست پیدا خواهد کرد. اگر ما به دنبال برقراری روابط بسیار خوب با برخی از ابرقدرت ها هستیم، لازمه آن این است که با رقبای آن کشورها هم روابطی حسنه و مناسبی را تعریف کنید تا نفوذ خود را در هر کدام از این بلوک های قدرت افزایش دهیم و در سایه پیگیری این مسئله است که می‌توانیم بیشترین منافع را برای خود کسب کنیم. از دیگر سو لزوماً تعریف روابط مشترک راهبردی با چین به این معنا نیست که نمی‌توان با غرب روابط خود را برقرار کرد و اگر ما به دنبال احیای مناسبات خود با غرب هستیم باید روابط خوبی با رقبای آنها از جمله چین و روسیه نیز داشته باشیم.

علت مخالفت برخی از کشورهای غربی با امضای این سند بین ایران و چین

در طی ماه های اخیر برخی از منتقدان این سند ادعا می کنند که در صورت اجرایی شدن سند همکاری های راهبردی ۲۵ ساله تهران و پکن، ایران به مستعمره چین تبدل خواهد شد در صورتی که به نظر می رسد این مسئله از همان هجمه های سیاسی و رسانه های غربی نشأت می‌گیرد، چراکه این سند به هیچ وجه منافعی برای این کشورها در پی ندارد و از دیگر سو امضا و اجرایی شدن این سند، به تقویت و افزایش مناسبات ایران و چین کمک می کند و هم وزن هر کدام از طرفین به خصوص ایران را در صحنه‌های جهانی افزایش می دهد. از دیگر سو باید توجه داشت که این سند یک نقشه راه است که بعد از امضای سند مقامات دو کشور در بخش های مختلف باید در مورد جزییات آن و راهکار های اجرایی شدن مفاد آن در راستای تامین منافع به بحث و رایزنی بپردازند بنابراین برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر واگذاری برخی از جزایر از جمله کیش ازسوی ایران به چین از اساس بی اعتبار است .

تاکید ایران بر انعقاد قراردادهای مشابه با سایر کشورهای دوست

ایران در مدت اخیر بارها اعلام کرده است که علاقمند است که چنین سندهای راهبری را با دیگر کشورهای شریک خود در صورت آمادگی طرف های مقابل به امضا برساند؛ چرا که امضای این گونه سندها در صورت در نظر گرفتن منافع دو کشور می تواند در گسترش همکاریها بین کشورها موثر باشد و روابط کشورها را از حالت روزمرگی خارج کند “.پایان نقل قول

البته گزارش اصلی ظاهرا از خبرگزاری ایسناست ولی نقل قول این سایت اپوزیسیون ازاین خبرگزاری و عدم وارد کردن انتقاد ازطرف سایت اپوزیسیون غیر برانداز ، پر معنی بوده و دراصل بمعنی استقبال ازاین قرار داد استراتژیک بوده است.

این امر نشان میدهد که میتوان مخالف حتی جدی جمهوری اسلامی شد ولی نباید منافع ملی را قربانی این کین وکدورت ها نمود که رجوی میکند.

ابراز نگرانی بایدن را هم بنقل از رایو فردا هم ملاحظه کنیم :

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، روز یک‌شنبه، ۸ فروردین، گزارش‌ها درباره مشارکت در حال شکل‌گیری چین با ایران را نگران‌کننده خواند. به گزارش وب‌سایت کاخ سفید، جو بایدن این مطلب را روز یک‌شنبه پیش از سوار شدن بر هواپیمای ریاست‌جمهوری آمریکا در پاسخ به پرسش یک خبرنگار بیان کرد.رئیس‌جمهور آمریکا در پاسخ به این سوال که «مشارکت در حال شکل‌گیری بین چین و ایران چقدر نگران‌کننده است؟» گفت: «سال‌هاست نگران آن هستم.»

اوکه ازنظرباند رجوی دوست مردم ایران است، چرا باید نگران باشد؟

جزاینکه جرات آزار بیشتر به ایران را ازدست میدهد ؟

رایو فردا :

” وزیران خارجه ایران و چین روز هفتم فروردین، سند برنامه جامع همکاری بین دو کشور را در تهران امضا کردند. این سند فعلاً در سطح امضای اولیه است و تا عملی شدن فاصله دارد “.

اگر فاصله دارد این نگرانی ها وتهاجم های لفظی بیفایده از برای چیست؟

علاوه میکنم دولت آلمان را که چند سالی پیش با مشاهده ی زورگویی های آمریکا وپیش بینی افول این امپراطوری بی همتای قرن بیستم ، سریعا قرار دادهای بزرگی با چین بست ویا ترکیه بعنوان عضو معتبر پیمان ناتو،اعلام آمادگی های چند باره ای برای پیوستن به پیمان شانگهای تحت هدایت چین وروسیه نمود ویا کشورهای آسیای میانه که وابستگی شدیدی به آمریکا دارند، عموما به نقشه ی راه پیشنهادی چین وبعضا پیمان شانگهای پیوسته اند و باند رجوی ابدا مایل نیست که این تغییرات سیاسی مهم را باطلاع اعضای خود برساند .

چرا که میداند ، مرگ او در بالا رفتن سواد سیاسی  وآگاهی این اعضاست!

صابر  تبریزی

قرارداد چین و ایران – نگرانی شدید فرقه رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/هذیان-گویی-رجوی-از-ترس-مکافات/

هذیان گویی رجوی از ترس مکافات

هذیان گویی رجوی از ترس مکافاتصابر تبریزی، ایران اینترلینک، هجدهم مارس 2021:… شخص مسعود رجوی که با لحاظ مسائلی چند ازجمله کشف نشدن مخفی گاهش  واحیانا دادن معروفیت بیشتر به مریم رجوی- که این یکی توسط ترکی فیصل در مراسم خیمه شب بازی ویلپنت رقم زده شد- سالها بود که پیام صوتی نمیداد، این بار سراسیمه وارد گود شد و با پرخاشگری خاص خود، تلاش نمود با طرح مسائل جانبی که هیچ ربطی به شاکیان جدا شده نداشت، موضوع شکایت مورد بحث را لوث نماید. هذیان گویی رجوی و مریدانش از ترس مکافات 

هذیان گویی رجوی از ترس مکافاتاستحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد

هذیان گویی رجوی از ترس مکافات

رجویست های نامی، ازترس مکافات هذیان میبافند!

18/12/1399

رجوی و مریدان نزدیک اش که انتظار طرح دعاوی ازسوی تعدادی از رها یافتگان تشکیلات خودش را نداشت، با دیدن آنچه که درجریان محاکمه ی اخیر دادگاه حقوق بین المللی شعبه 55 تهران اتفاق افتاد، بد جوری قاطی کردند.

شخص مسعود رجوی که با لحاظ مسائلی چند ازجمله کشف نشدن مخفی گاهش  واحیانا دادن معروفیت بیشتر به مریم رجوی- که این یکی توسط ترکی فیصل در مراسم خیمه شب بازی ویلپنت رقم زده شد- سالها بود که پیام صوتی نمیداد، این بار سراسیمه وارد گود شد و با پرخاشگری خاص خود، تلاش نمود با طرح مسائل جانبی که هیچ ربطی به شاکیان جدا شده نداشت، موضوع شکایت مورد بحث را لوث نماید.

مرگ مسعود رجویGrand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

آنها وارد بحث های گوناگون شدند تا ثابت کنند جمهوری اسلامی ایران ضعیف و ضعیف تر شده و کار باند رجوی با درخشندگی زیاد، سرو سامانی بی نظیر یافته است.

مثلا طی مقاله ای نوشته اند :

” محمد جواد ظریف وزیر خارجه آخوند روحانی: ما هیچ مطالبه غیرعادی نداریم و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم پایبندی ما را تأیید کرده است. همان‌گونه که دولت ترامپ بر ایران اعمال فشار می‌کرد، دولت بایدن نیز همان کار را می‌کند… ما به همه آنچه امضا کرده‌ایم پایبند هستیم. به آمریکا توصیه می‌کنیم هر چه سریع‌تر اقدامی انجام دهد، زیرا فرصت کم است… ما در دهه نود قرن گذشته غنی‌سازی بیست درصدی را برای اهداف صلح‌آمیز انجام دادیم. ما سلاح هسته‌یی نمی‌سازیم و امکان ندارد از چنین سلاحی استفاده کنیم و حتی از سلاح شیمیایی هم استفاده نمی‌کنیم. آمریکا نمی‌تواند از ما بخواهد به مذاکره از نقطه صفر برگردیم “.

این حرف های وزیر خارجه ی ایران بسیار منطقی ودرست است واینکه اگرآمریکا درانجام اقداماتی برای بازگشت بی چون وچرا به برجام تعلل ورزد، ایران طبق حقوقی که دارد و تفاهم برجام بدان صحه گذاشته است میتواند باگسترش صنعت هسته ای اش که این بنوبه ی خود بر توانمندی صنعتی ایران درتمامی عرصه ها کمک شایانی بکند ، خواب را ازچشم صهیونیستها ی جهان و رژیم صهیونیستی ربوده وزندگی را را برآنها تبدیل به جهنمی بکند.

واینهم کاملا درست است که ما تن به مذاکراتی عبث نخواهیم داد که هیچ سودی برای ما ندارد وبلکه ما را دربلاتکلیفی تحریم ها قرار خواهد داد.

دادگاه بین‌المللی مسعود رجوی

همچنین :

” در عمل و در کنش واکنش‌های روزانه آنچه به‌چشم می‌خورد، التماس ذلیلانه برای مذاکره در عین سرخ نگه‌داشتن صورت نظام با سیلی‌های مکرر و شعارهای تکراری و سست‌مایه است “.

این را همواره آویزه ی گوش تان قرار دهید که هدف اصلی این اقدامات دشمن ، تداوم زدن ضربات اقتصادی بزرگ به ماست که بجای آنکه ما را بطرف تسلیم شدن ( دراصل رها کردن پروسه ی تقویت قدرت دفاعی مان) ، ببرد، اراده ی ما را برای تلاش هرچه بیشتر قوی کردن بنیه ی دفاعی مان – بنیه ای که تاکنون تنها مانع هجوم دشمنان بما شده- صد چندان قوی تر خواهد کرد و برای همیشه قبول کنید که مذاکره ای روی منافع ملی خود انجام نخواهیم داد.

وقتی درحال حاضر صحبت ازمذاکرات غیر مستقیم و … مطرح است ، بمعنی این است که طرفین با کوتاه آمدن از بعضی مسائل فرعی- شبیه اینکه تحریم ها بطور تدریجی وزمان بندی شده برداشته شود ویا ایران فعالیت های هسته ای خود را طبق کدام زمان بندی به حالت اولیه برگرداند- به حل اختلافات – که این اختلاف افکنی بدست آمریکا وبه توصیه ی اسرائی انجام شده- کمک شود وگرنه ایران هرگز به مذاکره درباره ی اصل برجام ومخصوصا فعالیت های موشکی اش تن نخواهد داد.

بعبارت دیگر، اگرهم این مذاکرات باواسطه درجریان است، درشکل  قضایا بوده و محتوایی عوض نمیشود.

 دوباره :

” در روند اخیر، نظام آخوندی روز‌به‌روز مجبور به عقب‌نشینی بیشتری شده است؛ تا جایی که اکنون صحبت از این است که برای خروج از این تنگنا باید در دکترین دفاعی و هسته‌یی خود تجدیدنظر کند “.

گفتم که اگر قرار است عقب نشینی های دوطرفه ای درکار باشد که خواست دیگر اعضای برجام هم هست، شامل شکل قضیه است وایران بطور ماهوی هیچ شرط دیگری را نخواهد پذیرفت ومخصوصا دردکترین دفاعی اش هیچ انعطافی ندارد ودکترین هسته ای اش را با توجه به مفاد برجام- برجامی که آمریکا باید به آن برگردد والتزام عملی مورد قبول تمام طرفین قضیه را بسپارد، تعیین خواهد کرد.

دراصل کار ایران نه مذاکره ، بلکه کمک به برنامه ریزی مرضی الطرفین به اجرای برجام است که یک کار منطبق با عرف دیپلماتیک بوده و به سایرین نشان میدهد که اهل حل مسالمت آمیز مشکلاتی است که آمریکا با خواست اسرائیل و … بوجود آورده است.

صابر  تبریزی

هذیان گویی رجوی از ترس مکافات

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

مریم رجوی مزدور عربستان سعودی گردن زدن را تایید می کنداز «ضارب دختران» تا «اعدام ضدبشری یک زندانی»! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شما-رجویست-ها-،-برجام-را-جام-زهر-میدانست/

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !ا

Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هفدهم ژوئیه 2017:…  به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به … 

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

https://iran-interlink.org

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !

26 تیر ماه 1396 خورشیدی

فرقه ی رجوی بنقل از دونالد ترامپ مینویسد :

” سیاست اعمال تحریم و ایجاد محدودیت علیه ایران باید ادامه یابد تا ما در منطقه خاورمیانه بتوانیم برنامه های خودرا به پیش ببریم “.

مناسبات وتحرکات  نامعقول وبی رحمانه ای را درجهان مشاهده میکنیم !

اصلا چراباید آمریکا از چندین هزار کیلومتر براه افتاده و به خاورمیانه بیآید وبرنامه ای برای خود داشته باشد وبرای اجرای آن ، فکرکند باید برعلیه ایران که درناف خاورمیانه قرار دارد ، اعمال محدودیت کند ؟!

این چه برنامه ایست که ترامپ فکر میکند که با اعمال محدودیت برعلیه ایران – کشوری  درمنطقه که طبیعتا بخاطر داشتن حق ” آب وگل “، ده ها بار صلاحیت بیشتری نسبت به آمریکا دارد- میتواند آنرا به پیش ببرد؟!

آیا این برنامه ها بخاطر رضای خداوند وجهت کمک به مردم خاورمیانه است ؟!

اگر اینطور باشد که ایران که خود یک کشور مهم – شاید با اهمیت ترین کشور خاورمیانه – است دارای منافع عمده ای میباشد وچرا باید درمقابل کاری که رضایت خالق ومخلوق را درپی دارد ، مانعی شمرده شود ؟!

بدی این ادعای ترامپ – که باند رجوی دنیای خوش وخرمی را درآن میبیند –  دراین است که موضوع را روشن نکرده تا ما مردم ایران درمقابل دولت خود که طبق فرضیه ی بالا درمقابل آن که دربرابر خشنودی خدا وخلق خدا ایستاده ، تکیف مان را روشن کنیم!

اما تجارب وشواهد موجود ، چیز دیگری را میگویند وثابت میکنند که دلواپسی های ترامپ ، ازموارد زیر حاصل میشود :

1-  او دولتی را با اقلا 20 تریلیون دلار بدهی تحویل گرفته که عواقب آن میتواند موجب شورش های مردمی درآمریکا باشد وترامپ ناچار است که به نیابت ازطرف چند درصدی های ثروتمندان آمریکا- که اینک برغم وعده های انتخاباتی اش تسلیم آنها شده – بادمیدن بر شیپور جنگ ، منطقه را به مسابقه ی تسلیحاتی وخرید اسلحه ی هرچه بیشتر واداشته  تا بدین طریق صنایع نظامی این کشور رونق بیشتری پیدا کرده و اشتغال بیشتری ایجاد کند!

2- حدود یک سوم این بدهکاری به دولت چین است که هیئت حاکمه ی آمریکا تلاش دارد با دست زدن به جنگ و دشمنی ، ازپرداخت این قرض سنگین  خود به چین خود داری کند!

3- همین کشور چین که با وجود نقش برجسته اش در پیشرفت تمدن جهانی در سده های گذشته، حدود 70 سال مستعمره ی انگلستان وامریکا بود، اینک بطور آهسته وپیوسته ازآمریکا پیشی گرفته وبه اقتصاد اول جهان تبدیل میشود ، خیال غارتگران جهانی به سرکردگی اشرافیت مالی- نظامی آمریکا را آشفته کرده است!

4- در جلوگیری ازاین آشفتگی خیال ، آن قسمت ازچرخ های اقتصادی چین که وابسته به منابع خلیج فارس هستند ، باید که با نا امن کردن خلیج فارس ازکار بیافتد!!

5- برخلاف گذشته، امریکا که با بکار گیری متدهای ضد محیط زیستی قادر به استخراج نفت از خاک خود وکشورهای فرمانبردار همسایه اش میباشد ، امنیت خلیج فارس ، اهمیت گذشته را برای خلیج فارس نمیدهد  وچه  بهتر است که نا امن هم بشود!

6- اروپا نیز که وابستگی اش به نفت وگاز خلیج فارس حیاتی است ، مجبور به تامین این مواد از آمریکا باشد وبدین ترتیب ، آمریکا بادردست گرفتن کنترل انرژی ، حاکمیت درحال ازدست رفتن خود برجهان را اعاده نماید و ….!

در اجرای این نقشه ی ضد انسانی ، ایران یکی از موانع مهم آن بوده وباید که با تحریم و شیطان سازی ازآن ، منزوی وتضعیف گردد!!!

به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به سر کشیدن جام زهر نیستند ، اینهمه فداکاری میکنید ؟!

من با وجود پیش بینی احتمال وقوع  تحولات عظیم درمنطقه ، تصور نمیکنم که هرچه را که آمریکا اراده کند ، همان خواهد شد!

دیگران که من حیث المجموع قوی تر ازآمریکا هستند ، ازتماشای دیوانه بازی های ترامپ خسته خواهند شد ونتیجه آن نخواهد شد که باند رجوی با تحلیل های تک خطی خود آرزو وتصور آنرا میکند!

این هموطنان ما نمیدانند که اصرار بر زورگویی ازطرف آمریکا ، حد ومرزی دارد و دراصل از بی میلی طرف مقابل به وقوع جنگ جهانی سوء استفاده میکند!

اما صبر وبردباری طرف مقابل هم حدی دارد که اگر ازآن عبور شود ، نه جهانی باقی خواهد ماند که ترامپ آنرا تبدیل به آزمایشگاه افکار مالیخولیایی خود کند ونه جایی که بتوان مریم تابان را برتخت سلطنت نشاند!

من شخصا آرزومیکنم که ترامپ ها دست ازاین زیاده خواهی های خود برداشته وبگذارند که زندگی هم برای آنها وهم دیگران ادامه داشته باشد ودر غیر اینصورت کسی وجود نخواهد داشت وتوقعاتی هم دربین نخواهد بود!

صابر

*** 

همچنین: