قرارگاه اشرف باید موزه شود – مستند “مقر 49”

قرارگاه اشرف باید موزه شود – مستند “مقر 49”

واحد مرکزی خبر، کمپ عراق جدید (سابقا اشرف)، سیزدهم ژانویه 2014: …  قرارگاه اشرف از بخش های مختلفی چون، مراکز فرماندهی، سالن های نشست، یگان های استقرار نظامی، گورستان مروارید، زندان ها و شکنجه گاه ها، سوله های تدارکات، زاغه های مهمات، قرار گاه تبلیغات، ستاد داخله و آسایشگاه ها و تعمیرگاه های خودروهای سبک و سنگین تشکیل می شد که افراد تنها می توانستند در یگان های خود تردد …

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

لینک به منبع (نوشتار)
لینک به منبع (فیلم)


http://youtu.be/zrl9D14Wlw8

مستند “مقر 49”

به گزارش خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر به عراق، قرارگاه اشرف که از سال1365محل حضور و طرح ریزی های عملیاتی تروریستی منافقین علیه ملت ایران بود، تا شهریور1392در دست گروهک تروریستی منافقین به سرکردگی مسعود رجوی بود.

قرارگاه اشرف از بخش های مختلفی چون، مراکز فرماندهی، سالن های نشست، یگان های استقرار نظامی، گورستان مروارید، زندان ها و شکنجه گاه ها، سوله های تدارکات، زاغه های مهمات، قرار گاه تبلیغات، ستاد داخله و آسایشگاه ها و تعمیرگاه های خودروهای سبک و سنگین تشکیل می شد که افراد تنها می توانستند در یگان های خود تردد کنند و خاکریزها و سیم خاردار های نصب شده در هر یگان نیروهای یگان های مختلف را از یکدیگر جدا کرده بود و هیچ کس حق ورود به یگان دیگر را نداشت.

در پادگان اشرف اعضای گروهک منافقین هیچ اطلاعی از مقر و مخفیگاه سری مسعود رجوی نداشتند.

مخفیگاه سرکرده منافقین،20 متر زیر زمین قرار دارد که این مخفیگاه ضد بمب است.

همه درهای فولادی آن با سیستم الکترونیکی باز و بسته می شد و تمامی این درها ضد بمب است.

ورودی این مخفیگاه مخوف با شش در تو در تو و کاملا زرهی آغاز می شود و سپس اتاق ها و سالن های مختلفی را تشکیل می دهد.

خبرها حاکی از این است که مسعود رجوی پس از حمله آمریکا به عراق و سقوط صدام، سال های سال در این مخفیگاه زندگی می کرده و دستور عملیات های تروریستی را از این مخفیگاه به نیروهای خود صادر می کرده است.

طرح ریزی برای به شهادت رساندن شهیدان صیاد شیرازی و لاجوردی و همچنین بسیاری از عملیات تروریستی دیگر در شهرهای ایران اسلامی بر اساس اسناد بدست آمده از این مخفیگاه فوق سری هدایت شده است.

جالب این که تنها تعدادی از افراد بلند پایه گروهک منافقین از این مخفیگاه خبر داشتند و هیچ نیروی دیگری محل این مخفیگاه را نمی دانست و حتی فکر می کرد مسعود رجوی خارج از قرار گاه اشرف حضور دارد.

مقر و مخفیگاه فوق سری سرکرده منافقین به نام مقر49 و 52 معروف است.

همچنین در ضلع شرق قرارگاه اشرف زندان های مخوفی قرار دارد که مسعود رجوی افرادی را که فکر فرار به سر آنها زده بود یا مخالفتی با گروهک می کردند به مدت دو سال زیر شکنجه های مختلف قرار می داد و سپس این افراد تحویل دولت عراق می شدند که بسیاری از این افراد یا در خود قرار گاه اشرف یا در زندان ابو غریب کشته شدند.

در نقطه ای از پادگان اشرف به گفته افراد جدا شده از گروهک، تعداد زیادی از پاسداران و رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس زیر شکنجه های منافقین قرار گرفتند و در گورستان جمعی دفن شدند که گروه تفحص شهدای جمهوری اسلامی باید به این منطقه سری بزند.

در شمال پادگان اشرف گورستان مروارید قرار دارد که تعدادی از دفن شدگان در این محل، نیروهای حاضر در عملیات مروارید بودند که با همدستی صدام به قتل عام کردهای شمال عراق پرداختند.

همچنین تعداد زیادی از افراددفن شده در گورستان مروارید دختران وپسران و زن ها و مردانی هستند که یا به علت مخالفت با مسعود رجوی در پادگان اشرف سر به نیست شدند و یا به دستور جلادان مسعود، قرص سیانور خوردند و یا به علت محدودیت ها و شکنجه ها خود کشی کردند.

همه تجهیزات و اداوت و مهمات این سازمان تخلیه شده و تنها در یکی از قسمت های مرکزی قرارگاه، هنوز بیش از سه هزار خودروی سبک، سنگین و نیمه سنگین که بسیاری از این خودروها صفر کیلومترند، وجود دارد.

به گفته جدا شده هایی از گروهک منافقین، ثروت رجوی بی نهایت بود که تنها قسمتی از درآمد گروهک منافقین فروش درصدی از نفت عراق بود.

کمک های مالی کشورهای غربی و به ویژه آمریکا به این گروهک نیز خود جای بحث مفصلی دارد.

بازدید خبرنگاران از قرار گاه اشرف سه روز به طول انجامید که گزارش مفصل آن و مستند های ساخته شده در شبکه های مختلف سیما پخش شد. همه خبرنگاران در این جمله هم نظر بودند که” قرار گاه اشرف باید موزه شود”.

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

Link to the full description of MKO Logo (pdf file

همچنین:

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، سوم ژانویه 2014: … این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود حمله کنندگان با تکیه بر اطلاعات و با راهنمایی مسعود دلیلی که دو سال قبل فرار کرده است به این محل آمده اند. اطلاعاتی که حتی جزئیات آن هم در دسترس عموم بوده است. این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود آنها و

هشدار نسبت به ترور جداشدگان توسط فرقه رجوی. چه کسی مسعود دلیلی را کشت؟

بنیاد خانواده سحر، بغداد، سی ام دسامبر 2013: … قرار داشتن جسد مسعود دلیلی که از سازمان مجاهدین خلق جدا شده بوده است در میان کشته شدگان تهاجم به پادگان اشرف این حدس را قوت می بخشد که رجوی مابقی این افراد مانند زهره قائمی و گیتی گیوه چیان که احتمالا همگی مسئله دار و حتی جداشده بوده و در عین حال دارای اطلاعات ویژه مربوط به شخص رجوی بود

خوش خدمتی های فرقۀ رجوی به آمریکاییها در عراق

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صدامقربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر 2013: …  اما کثیفترین پروژه در خوشخدمتی به آمریکاییها که من خودم شاهد آن بودم در تابستان سال 85 بود که ماهها طول کشید و آن نوشتن قصه ها به عربی در سه گروه سنی کودکان و نوجوانان

گزارش خبرنگاران از مخفی گاه رجوی در کمپ اشرف، عراق

ایران اینترلینک، بیستم دسامبر 2013: …در فوریه سال 2012 آقای فالح الفیاض مشاور امنیت ملی دولت عراق و مارتین کوبلر ریاست نمایندگی سازمان ملل در عراق در کنفرانس مطبوعاتی مشترک اعلام کردند که ضرب العجل تخلیه کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) را بخاطر رعایت مسائل انسانی مدتی تمدید می کنند. نفرات ا