لابی های فرقه رجوی ، گربه هایی که محض رضای خدا موش نمیگیرند

لابی های فرقه رجوی ، گربه هایی که محض رضای خدا موش نمیگیرند

لابی های فرقه رجوی ، گربه هایی که محض رضای خدا موش نمیگیرندغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، پنجم فوریه 2020:… چند روز پیش در سایت های مختلف خواندم که یک روزنامه اسپانیایی به نام «ال پائیس» ابعاد جدیدی از حمایتهای مالی سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به رهبران حزب وکس حزب راست افراطی اسپانیا را فاش ساخته است. بر اساس این روزنامه سازمان مجاهدین خلق افزون بر یک میلیون یورو کمک های گسترده برای تأسیس و استقرار این حزب راست افراطی پرداخت کرده است. یادآوری می شود که سال گذشته نیز فاش شده بود که سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به دو نفر از رهبران این حزب که اکنون نماینده کنگره اسپانیا هستند به مدت هشت ماه به طور مخفیانه حقوق ماهانه پرداخت کرده است. میزان حقوق سازمان مجاهدین به این دو رهبر حزب راست افراطی طی این مدت در حدود 65 هزار یورو بوده است. لابی های فرقه رجوی ، گربه هایی که محض رضای خدا موش نمیگیرند

لابی های فرقه رجوی ، گربه هایی که محض رضای خدا موش نمیگیرندNCRI MEK Terror Group Paid VOX MPs Salaries

لابی های فرقه رجوی ، گربه هایی که محض رضای خدا موش نمیگیرند

کسانی که سر و سری با فرقۀ رجوی دارند همگی از آن پول می گیرند

هیچ گربه ای در راه خدا موش نمی گیرد

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

چند روز پیش در سایت های مختلف خواندم که یک روزنامه اسپانیایی به نام «ال پائیس» ابعاد جدیدی از حمایتهای مالی سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به رهبران حزب وکس حزب راست افراطی اسپانیا را فاش ساخته است. بر اساس این روزنامه سازمان مجاهدین خلق افزون بر یک میلیون یورو کمک های گسترده برای تأسیس و استقرار این حزب راست افراطی پرداخت کرده است.

یادآوری می شود که سال گذشته نیز فاش شده بود که سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به دو نفر از رهبران این حزب که اکنون نماینده کنگره اسپانیا هستند به مدت هشت ماه به طور مخفیانه حقوق ماهانه پرداخت کرده است. میزان حقوق سازمان مجاهدین به این دو رهبر حزب راست افراطی طی این مدت در حدود 65 هزار یورو بوده است.

این موضوع برای ما جدا شدگان که با شیادیها و شگردهای این فرقه آشنایی کامل داریم کاملا طبیعی است زیرا این فرقه برای به دام انداختن این عناصر دو چیز دراختیار دارد یکی پول و دیگری زن که برای به دام انداختن و به خدمت گرفتن لابیها از آنها استفاده میکند همچون جولیانی که سالیان قبل توسط فیهمه اروانی به خدمت گرفته شده شده و تا همین امروز پادوی فرقۀ رجوی است و یا امثال جان بولتون و غیره زیاد است. فرقۀ رجوی همچنین افسران بازنشستۀ آمریکایی را هم زمانی که در اشرف بودند با پول خریداری می کرد و این را تمام مسئولین سازمان در اشرف به ما بیان می کردند بطوریکه وقتی می خواستند پز بدهند می گفتند توان سازمان آنقدر زیاد است که ما بولتون را خریدیم و فردای آزادی ایران هم کاری نمی تواند علیه ما بکند زیرا ما تمام اسناد و مدارک پرداخت پول را داریم یعنی اینکه هیچ کسی مفتی برای ما کار نکرده است.

آن زمان که ما در عراق بودیم بعد از سرنگونی صدام حسین و محاصرۀ پادگان اصلی سازمان یعنی قرارگاه اشرف توسط نیروهای آمریکایی وگرفتن تمام سلاحهای ارتش دست ساز رجوی که دیگر هیچ کاری برای اسیران تحت سلطه رجوی باقی نمانده بود رجوی برای سرگرمی این اسیران یک سیستم در ست کرد که کارش آوردن افراد فقیر عراقی به داخل پادگان اشرف بود و به هر کدام از این افراد پول پرداخت میکرد که بستگی به میزان همکاری طرف عراقی داشت. بسیاری از این عراقیان که بیشتر از قشر فقیر بودند به پول و غذا نیاز فوری داشتند و فرقۀ رجوی هم از همین نهایت سوء استفاده را می کرد و کار سیاسی و تبلیغاتی خودش را روی این افراد پیاده می نمود. من خودم از نزدیک شاهد بودم که بسیاری از این افراد را که سواد خواندن و نوشتن نداشتند با پوشاندن لباس مناسب به فرانسه می فرستادند و به عنوان شیخ فلان عشیرۀ عراقی نزد اروپائیان آنها را لانسه می کردند تا بدینگونه از اروپایی ها کلاه برداری سیاسی کنند که مردم عراق از ما حمایت می کنند. سران فرقۀ رجوی پول کلانی هم به این افراد عراقی تحت عنوان شیوخ عشایر می دادند در حالیکه افراد داخل تشکیلات خود فرقه که همه چیزشان را برای رهبری جنایت کار این فرقه گذاشته بودند سالها بود پشت خرید یک جفت کفش مانده بودند ولی این فرقه برای چنین کسانی با دست باز خرج می کرد. تمام افراد اسیر در تشکیلات فرقه با این سیاست ناجوانمردانۀ فرقه رجوی مخالف بودند و می گفتند کسانی که با پول برای ما کار می کنند اصلا نمی شود روی آنها حساب کرد ما فقط پولمان را هدر می دهیم. ولی مسئولین سازمان می گفتند این خط رهبری سازمان است و کسی نباید در مقابل این خط بایستد. یک بار رحمان (عباس داوری) از سران قدیمی فرقۀ رجوی در یک نشست که برای همین منظور گذاشته بود تا افراد را در رابطه با به اصطلاح دستاوردهای این کار سازمان توجیه کند بسیاری از افراد مخالف بودند و این کار را بیهوده می دانستند. در آخر رحمان ناراحت شده و گفت این کار سیاسی ما چه در عراق و چه در خارج از کشور که انجام می دهیم هیچ دستاوردی و نتیجه ای هم نداشته باشد یک کار را انجام می دهد و آن اینکه جزّ جمهوری اسلامی را در می آورد یعنی این فرقه تمام زور خودشان را می زد و آنهمه پول خرج می کرد تا جزّ جمهوری اسلامی را در بیاورد!!.

یادم می آید که سالها پیش ازاین یعنی در زمان صدام، روزی برای مأموریتی از محل کار خودم قرارگاه اشرف به مقر بدیع زادگان (واقع در غرب بغداد محل اقامت مسعود و مریم رجوی) رفته بودم و چند روز در آنجا ماندم. مسعود رجوی با تعدادی از افراد در آنجا نشست گذاشته بود که من هم چون کاری نداشتم در آن نشست شرکت کردم. مسعود رجوی می گفت: همین چند وقت پیش نزد سید الرئیس (صدام حسین) رفته بودم، من به او عکس این بهنام (محمد سید المحدثین از سران فرقه) در کنار بیل کلیتون رئیس جمهور وقت آمریکا را نشان دادم و گفتم ما کار سیاسی خیلی قوی را پیش می بریم و در این زمینه تجربه داریم که صدام در جواب من گفت کارتان خوب است ولی اگر مبنا را صد بگیرید این یک است زیرا ارتباط با مردم در داخل ایران 99 است، باید به من نشان بدهید که در داخل ایران چقدر از شما حمایت می کنند؟!

رجوی در این نشست صدام را مسخره می کرد و می گفت که سید الرئیس این صاحب خانۀ ما از لحاظ سیاسی خیلی خیلی عقب است!!

لذا معلوم بود که صدام هم در آن زمان به کارهای پوشال رجوی که هیچ دستاوردی نداشته پشیزی ارزش قائل نبوده است.

اکنون هم با گذشت زمان مشخص شده که رجوی آن همه هزینه روی دلالان سیاسی و باز نشستگان بیکار آمریکا کرد ولی از آنها هیچ آبی برای این فرقه گرم نشد.

لابی های فرقه رجوی ، گربه هایی که محض رضای خدا موش نمیگیرند

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-رهبر-انقلابیون-عراق-هم-شد/

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شد

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شدغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیست و نهم ژانویه 2020:… کسی نیست از خود این مرده حقیر و سران بی وطن فرقه رجوی سوال کند که شماها که بیش ازسی و پنج سال در عراق بودید هیچ غلطی نتوانستید بکنید و تنها کاری که کردید سوء استفاده از مردم فقیر عراق بود که با دادن پول و غذا و امکانات توانستید نامه و بیانیه های جعلی ساخته و پرداختۀ خود مسئولین سازمان و با امضاهای جعلی را به نام مردم عراق انتشار بدهید. تازه همین مردم عراق بودند که شما را با خفت و خواری از عراق بیرون انداختند. آنوقت این مسعود حقیر با پررویی تمام به همین مردم عراق پیام می دهد. اگر به خاطر داشت باشید آن زمان که داعش به عراق حمله کرد رجوی با تمام ذلت از قول خودش و همچیین با نام مستعار سخنگوی مجاهدین همین داعش را با نام انقلابیون غیور عراقی نام گذاری می کرده وبه آنها پیام می داد. رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شد 

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شدمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شد

رجوی از درون قبر خود را رهبر «انقلابیون عراق» هم خواند!!

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

قبل از هر نکته ای می خواستم یادآوری کنم که این مردک فراری بی وطن و بی هویت یعنی مسعود رجوی به توصیف خودش «حقیر» از ابتدای تشکیل سازمان مجاهدین تا به همین امروز در هر سر فصلی یا زمانی که کوچکترین خطری احساس کرده قافیه را باخته و فراری شده است. همانطور که گفتم در زمان شاه که همبندان زندانی او همگی اعدام شدند رجوی زنده ماند تا اینکه در سال شصت تمام نیروهایش را در ایران گذاشت و خودش به فرانسه گریخت.

وی از فرانسه نیز به عراق رفت و در حقیقت فرار کرد زیرا به گفتۀ خودش احساس کرده بود که دولت فرانسه قصد تحویل دادن او به رژیم ایران را دارد. این مردک مزدور همیشه فراری در چندین سرفصل مهم دیگر نیز از جمله در حالیکه تمام نیروهایش در مقابل بمبارانهای امریکا سینه سپر کرده بودند با همسرش مریم قجر از صحنه متواری شدند.

درآخرین مورد هم وقتی رژیم صدام سرنگون شد رهبر مقاومت!! و رهبر عقیدتی تمام عالم!! مخفی شد بطوری که زنده یا مرده بودنش بعداز این همه سال تا به همین امروز معلوم نیست و در هاله ای از ابهام است بطوری که پیامهای جعلی با نامهای جعلی بدون نام و نشان با عنوان سخنگوی مجاهدین برای تمام انقلابیون عالم پیام می فرستد آن هم با یک عکس از چهرۀ سی سال پیشش که در حقیقت اعتراف به این است که رهبر فراری بزدل در قید حیات نیست که عکس جدیدی از خود منتشر کند.

خیلی جالب است که اخیرا این مرده برای عراقیان با توصیف «انقلابیون عراق» هم پیام داده و کانونهای دروغین شورشی هم برای آنها مانند ادعایش در ایران درست کرده است که اگر از عربهای عراقی سوال کنی نمی دانند کانون شورشی چیست و بدرد چی می خورد؟!!

کسی نیست از خود این مرده حقیر و سران بی وطن فرقه رجوی سوال کند که شماها که بیش ازسی و پنج سال در عراق بودید هیچ غلطی نتوانستید بکنید و تنها کاری که کردید سوء استفاده از مردم فقیر عراق بود که با دادن پول و غذا و امکانات توانستید نامه و بیانیه های جعلی ساخته و پرداختۀ خود مسئولین سازمان و با امضاهای جعلی را به نام مردم عراق انتشار بدهید. تازه همین مردم عراق بودند که شما را با خفت و خواری از عراق بیرون انداختند. آنوقت این مسعود حقیر با پررویی تمام به همین مردم عراق پیام می دهد.

اگر به خاطر داشت باشید آن زمان که داعش به عراق حمله کرد رجوی با تمام ذلت از قول خودش و همچیین با نام مستعار سخنگوی مجاهدین همین داعش را با نام انقلابیون غیور عراقی نام گذاری می کرده وبه آنها پیام می داد.

البته این فرقه از بیناد وضعش خراب و ویران است و به هر خس و خاشاکی برای چند صباحی چنگ می زند تا خودش را از فروپاشی حتمی قریب الوقوعش نجات دهد. مثل همین ارتش ازاد سوریه که رجوی تمام هست ونیست خودش را روی آن گذاشت آخر هم پوزۀ رجوی به خاک مالیده شد و ارتش آزاد سوریه و شاخ افریقا هم دردی از او دوا نکرد. رجوی از این همه باتلاقی که برای خودش و مریدانش درست کرده خلاصی نخواهد داشت.

در ضمن برای همگان کاملا روشن است که صدای رجوی از قبر یا سوراخ موش به هر شکلی باشد چه با نوار و چه با نام سخنگوی مجاهدین تنها و تنها به درد روحیه دادن مقطعی به بیماران روانی و کهنسالان این فرقه در مقرش در آلبانی می خورد که نسبت به سیاستهای خود مسعود رجوی و مریم قجر از چهل سال پیش تا به همین الآن مسأله دار و معترض هستند.

از این رو رجوی در هر بزنگاهی که جاسوسان او در داخل تشکیلات آژیر قرمز را می کشند و هشدار قرمز تشکیلاتی به رجوی می دهند بلافاصله رجوی ترفند جدیدی رو می کند تا چند روز به این بدبختهای علیل روحیۀ تشکیلاتی بدهد اخیرا هم بدلیل تمام شدن مدت قول و قرارهای سرنگونی در سال شمسی ایرانی اکنون رجوی سال میلادی را سال سرنگونی اعلام کرده است آنهم با صدای ساخته شدۀ خودش!! حال بماند تا سال دیگر ببینیم که رجوی ساز سرنگونی را برای کدام سال کوک کرده و این بار کدام فیلی را هوا خواهد کرد؟!!!…

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شد

لینک به منبع

***

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شدمسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/صدای-جنازه-مسعود-رجوی-در-سایتهای-مجاهد/

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلق

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، هفتم ژانویه 2019:… سایت فارسی زبان فرقه خائن و کثیف رجوی برای سر پا نگه داشتن مشتی علیل و ذلیل پوشاکی و سالمند که در خانه سالمندان در نزدیکی پایتخت آلبانی روزگار خیانت و خباثت را می گذارنند، یک شبه پیام صوتی یک مرده پوسیده را پخش می کند که خود صحبت های درست شده با کپی سازی صدا برای این مرده داستانی جداگانه ای دارد. ولی من با شناختی که از این مردۀ وطن فروش دارم و چندین بار هم گوش دادم و با شناخت دیگری که از این فرقه در حرامزادگی دارم فکر می کنم که این را صدا گذاری کردند تا بگویند رجوی یا همان سخنگوی مجاهدین زنده است. صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلق 

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلق

خرناسهای یک مرده و بزدل فراری از قبر چندین ساله

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

باند رجوی خائن بوی کباب را شنیده و مرده چندین ساله و پوسیده را زنده کرده ولی غافل از اینکه در اینجا خر داغ می کنند و خبری از بوی کباب نیست.

سایت فارسی زبان فرقه خائن و کثیف رجوی برای سر پا نگه داشتن مشتی علیل و ذلیل پوشاکی و سالمند که در خانه سالمندان در نزدیکی پایتخت آلبانی روزگار خیانت و خباثت را می گذارنند، یک شبه پیام صوتی یک مرده پوسیده را پخش می کند که خود صحبت های درست شده با کپی سازی صدا برای این مرده داستانی جداگانه ای دارد.

ولی من با شناختی که از این مردۀ وطن فروش دارم و چندین بار هم گوش دادم و با شناخت دیگری که از این فرقه در حرامزادگی دارم فکر می کنم که این را صدا گذاری کردند تا بگویند رجوی یا همان سخنگوی مجاهدین زنده است. حال بگذریم که زنده و مرده بودن او هیچ فرقی با هم ندارند ولی اگر مرده اعلام می شد خیلی برایش بهتر بود زیرا سالمندان آلبانی حداقل دچار تناقض این پرسش نمی شدند که این مردکه بزدل چرا خودش را مخفی کرده است. حال باز هم بماند که این مردک دجال همان کسی بود که اقای عبدالله اوجلان را مورد نکوهش قرار می داد که چرا نیروهاییش را تنها گذاشته است و اگر رهبری در میان نیروهایش نباشد که دیگر رهبر نیست این همان حرفی است که خود رجوی زده

و باید به سران این فرقه جنایت کار و وطن فروش گفت این پیام صوتی که برای این مرده درست کرده اید اگر واقعا صدای او است چرا جرات ندارد خودش را نشان بدهد؟ وانگهی مگر کسی هم به جز خود شما حتی آن سالمندان آلبانی یعنی اصحاب کهفی که هیچ اطلاعی از بیرون ندارند این صداگذاری رجوی را باور می کند؟ من مطمئن هستم که بیشتر همین سالمندان هم متناقض شده اند و می گویدند این چه رهبری است که در همۀ سر فصل ها اول زنش را یعنی همان مریم خانم را فراری می دهد سپس خودش فراری می شود؟!

از اینها گذاشته صدا گذاری برای این مرده هم بسیار ناشیانه صورت گرفته بطوری که هر کسی که به این اراجیف گوش می کند در ابتدا فکرمیکند که گوینده دیوانه ای است که به تخت بیمارستان روانی غل و زنجیر شده است مخصوصا آنجا که از ارتش و نیروهای نظامی ایران می خواهد که سلاحها را تحویل “ارتش” موهوم رجوی بدهند؟ خوب پس چرا در عراق سلاحهای خودمان را به دستورخودت تحویل آمریکایی ها دادیم؟ همان سلاحهایی که تو سالیان سال با آنها بر سر ماها کلاه گذاشتی و گفتی سلاح ناموس مجاهدین خلق است پس چی شد؟؟!!

در جای دیگر این خرناسهای متوهمانه و خیالپردازانه می گوید مردم باید بها بدهند!! باید از این مرده سوال کنیم کی باید بها بدهد؟ تو که همان روز اول فرار کردی و تازه معلوم نیست زنده یا مرده هستی جرات نداری زنده و مرده بودن خودت را اثبات و اعلام کنی چرا حاضر به دادن هیچ بهایی نبوده و نیستی؟!!
وسپس می گوید امسال را سال سرنگونی اعلام می کنیم این همان کسی است که درست سی سال بیش هم تا به امروز هر سال را سال سرنگونی اعلام کرده است حال یک خاطره تلخی را برای خوانندگان بیان کنم
در ان زمان که من در پادگان بدنام اشرف بودم در سال 77 رجوی این سال را سال سرنگونی اعلام کرد و روی ان خیلی تبلیغات کرد بیشتر کسانی که در انجا بودند این توهمات رجوی را باور کرده بودند در یکی از این نشستها که من در کنار یکی از مسئولین بالای سازمان نشست بودم و رابطه خوبی با من داشت و همین الان هم در البانی است که راجب همین سال سرنگونی نظرش را پرسیدم که به من گفت نه الان و نه صد سال دیگر خبری از سرنگونی نیست سرنگونی برای ما مجاهدین همانند این است که بخواهیم پیاده تا کره مریخ بروید ایا امکانش هست و خود رجوی هم بهتراز من و همه اینها می داند که خبری نیست ولی برای ساکت کردن این نرینه های وحشی یعنی تمام مردانی که در انجا بودند هر سال را سال سرنگونی اعلام می کند و جزئ این راهی نداریم

و باید نیروهایش را سال به سال چشم انتظار سرنگونی نگه دارد واگرنه از هم می پاشد و کسی برایش نمی ماند

در جای دیگر هم ما جدا شدگان از این فرقه را تهدید می کند. باید به این مرده فراری بگویم: ما را از سر بریده می ترسانی؟ خیال می کنی همه مثل ترسو و بزدل و فراری هستند که جرات نکنند حتی خود را نشان بدهند؟ بهتر بود که همان مرده می ماندی چون این هم برای خودت و هم برای همه خیلی بهتر بود.

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلق

لینک به منبع

***

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

بررسی تحولات مجاهدین خلق خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردمحدودیت مجاهدین در فرانسه بی پایه و اساس نیست – لوبلاگ 

گلریزان و همیاری مجاهدین با حرکت به سمت خاورمیانه بزرگرجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

همچنین: