لیبرتی و اسیران کماکان در بند

لیبرتی و اسیران کماکان در بند

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، بیست و سوم اوت 2015:…  اما براستی چرا هنوز سازمان هنوز نفراتی را در عراق نگه دار ی میکند. که امار چه چیزی را بالا ببرد؟ امار ارتش ازادی بخش ملی ایران را می خواهد به این وسیله بالا ببرد.؟ یا امار اشخاصی را که هنوز در سازمان مانده اند و به دینوسیله سعی در این دارد که تفاوتی بین ین افراد قائل شود . گویا که این اشخاص که در لیبرتی مانده اند کماکان به همان ایدئولوژی سابق …

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

لینک به منبع

لیبرتی و اسیران کماکان در بند

تا کنون گروه های متعددی از نفرات در بند و اسیر از لیبرتی به آلبانی منتقل شده اند و گروه های کوچک دیگری نیز به کشورهای دیگری نیز منتقل شده اند. اما کماکان هنوز نفراتی اسیر دست سازمان در لیبرتی هستند. که امکان شانتاژ سازمان را فراهم میکنند.

اما براستی چرا هنوز سازمان هنوز نفراتی را در عراق نگه دار ی میکند. که امار چه چیزی را بالا ببرد؟ امار ارتش ازادی بخش ملی ایران را می خواهد به این وسیله بالا ببرد.؟

یا امار اشخاصی را که هنوز در سازمان مانده اند و به دینوسیله سعی در این دارد که تفاوتی بین ین افراد قائل شود . گویا که این اشخاص که در لیبرتی مانده اند کماکان به همان ایدئولوژی سابق سازمان که همان سرنگونی از طریق اعمال مسلحانه بود مقید هستند. . و این را ندیده میگیرند که تمامی نفرات باقی مانده نیز تمایلی به ماندن در لیبرتی ندارند. اما جبر تشکلیلات انها را مجبور به این می کند که جهت گیری مستمر از سازمان بگیرند.

بهرحال این نفرات باقی مانده در سازمان و لیبرتی نه ان ارتش ازادی بخش ملی ایران – به گفته سازمان مجاهدین- خواهند شد. و نه قدرتی که که در سرنگونی مثمر ثمر واقع شد.

تنها جای سوالی که باقی میماند این است که رجوی چه سودی از نگه داری این افراد در لیبرتی می برد؟؟؟؟

شاید تنها سودی که ببرد این باشد که تعداد اسیران در بند خود را بالا ببرد و بتواند از خانواده ها باج بیشتری بگیرد. نه تنها یک خط بیشتر یا یک خط کمتر.

به امید روزی که سازمان مجاهدین و در راس ان مسعود رجوی پاسخ گوی تمامی ابهامات خلق قهرمان ایران باشد.

حمید رضا سلمانی انجمن یاران ایران

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمدرخواست مضحک برگرداندن ده در صد سلاح زمینه سازی برای کشتار ساکنان لیبرتی

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویکارت زرد ( هشدار ) دولت فرانسه به فرقه تروریستی رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19906

مجاهدین را در لیبرتی در برابر حمله شبه نظامیان و پاسداران مسلح کنید؟؟؟؟ (+ لا اکراه فی الدین)

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۵:… واقعا چرا سازمان مجاهدین در همچین برحه ایی از زمان در خواستی غیر معقول دارد.؟ چرا بجای در خواست سلاح کردن این موضوع را مطرح نمی کند که بجای ان مجاهدین باقی مانده و اسیران دست سازمان را هر چه سریعتر از لیبرتی خارج کنند و به یک کشور امن بفرستند. حالا این کشور امن هر کجا که …

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

لینک به منبع

مجاهدین:را در لیبرتی در برابر حمله شبه نظامیان و پاسداران رژیم برای حفاظت و دفاع از خود مسلح کنید؟؟؟؟

واقعا چرا سازمان مجاهدین در همچین برحه ایی از زمان در خواستی غیر معقول دارد.؟ چرا بجای در خواست سلاح کردن این موضوع را مطرح نمی کند که بجای ان مجاهدین باقی مانده و اسیران دست سازمان را هر چه سریعتر از لیبرتی خارج کنند و به یک کشور امن بفرستند. حالا این کشور امن هر کجا که میخواهد باشد حتی البانی که بطور خیلی مشخص در حیطه اختیارات انها قرار دارد و روی نفراتی که به البانی اعزام میشوند تسلط کامل دارند و با تمهدات و حیله های مختلف نفرات را در چنگال حیطه خود قرار میدهند.

ایا غیر از این است که سازمان قصد دارد با استفاده از این موضوع و با گرفتن سلاح تاریخ و یا حتی جابجایی باقی مانده نفرات را به عقب بیاندازد و یا کلا کنسل کند. که صد البته خواسته سازمان همین بوده و هست. که هیچ کس حتی نفرات کاملا تشکیلاتی خودش پایشان را از تشکیلات بسته سازمان بیرون نگذارند و در همان جهنم خود ساخته رجوی بمانند.

و تا مادامی که رئیس جمهور مادام العمر مریم رجوی حضور دارد نیاز به این دارند که نفراتی برایشان کف و دست و سوت و هوراااااا بکشند و این کار غیر ازاین که نفراتی را در چنگال و محاصره خودشان نگه دارند امکان پذیر نیست.

حمید رضا سلمانی انجمن یاران ایران

۲۰/۷/۲۰۱۵ پاریس

«لااکراه فی‌الدین»

لینک به منبع

در سخنرانی جدید مریم رجوی در کنفرانس خود ساخته اسلام بردبار و دموکراتیک. سخنرانی اجرا کرده است تحت عنوان لا اکراه فی الدین…..

واقعا جای بسی سوال از خانم رجوی باقی می ماند که این گونه سخنان خنده دار تا بی کی میخواهد ادامه پیدا کند. این سخنان و اطلاعیه ها تماما خوراک تبلیغاتی شما را فقط تامین می کنند. چرا اینکه برای تمامی اعضایی که از شما جدا شده اند کاملا مشخص است که شما و فرقه ظاله رجوی هیچ گاه به هیچ کدام از حرفها و شعارهایی که در بیرون از سازمان مجاهدین زده اید سر سوزنی اعتقاد ندارید و حتی بدترین حالت را برای اعضای بی گناهی که سالهای سال جوانی و عمر گران خود را صرف قدرت جویی و کامجویی های رجوی کرده است.

چرا انتهایی برای قباحت و دروغگویی خود و سازمانتان قائل نمی شوید خانم رجوی . چرا اصرار بر این دارید که چهره ایی کاملا متفاوت از سازمان مجاهدین به مردم دنیای بیرون نشان دهید. در صورتی که برای همگان مشخص است که سر سوزنی ازادی اجتماعی در سازمان به اصطلاح پیشتاز شما وجود ندارد. تنها چیزی که در سازمان رجوی وجود دارد سرکوب بی انتها و توهین و تحقیر می باشد.

اما خانم رجوی با خرج کردن پول های کلان که از ارباب جدید میگیرد سعی در دموکراتیک نشان دادن سازمان مجاهدین دارد گویا که این سازمان دو روی یک سکه نیستند.

از شما خواهش دارم لطفا دروغ نگویید و سعی در دغل کاری نداشته باشید. چون تنها کاری که از پیش می برید باعث تحقییر هرچه بیشتر خودتان در بین جوامع ایرانیان می شوید.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18706

ترس رجوی از حضور خانواده ها

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، بیست و هفتم می ۲۰۱۵:…  رجوی همیشه خانواده را لانه فساد تعریف میکرد و از دیدگاه شخص رجوی این تنها پاشنه اشیلی بود که میتوانست فرد را از مسیر مبارزه دور کند. و به اصطلاح از مبارزه ببراند. رجوی با تمامی خصومتی که نسبت به مردم ایران داشته و دارد این را به درستی متوجه شده و به همین دلیل جلوی ملاقات خانواده ها با فرزندان و عزیزانشان را میگیرد. زیرا که …

فوبیای خانواده ها، باند رجوی را دچار جنون کرده است!

لینک به منبع

ترس رجوی از حضور خانواده ها

رجوی همیشه خانواده را لانه فساد تعریف میکرد و از دیدگاه شخص رجوی این تنها پاشنه اشیلی بود که میتوانست فرد را از مسیر مبارزه دور کند. و به اصطلاح از مبارزه ببراند. رجوی با تمامی خصومتی که نسبت به مردم ایران داشته و دارد این را به درستی متوجه شده و به همین دلیل جلوی ملاقات خانواده ها با فرزندان و عزیزانشان را میگیرد.

زیرا که تمامی پنهان کاری ها و بن بست هایی را که سازمان با انها روبرو است از طریق خانواده به نفرات منتقل میشود . چرا که تمامی احساساتی که رجوی سعی در دزدیدن ان به سمت خود دارد با بودن خانواده دیگر جایی برای سازمان و بطور اخص ان شخص ر جوی نمی ماند.

این ترس تا این حد است که سازمان نفرات را مجبور به نوشتن تکذیب نامه در سایتهای رسمی و غیره رسمی اش میکند. و گاهی حتی بدون اطلاع افراد دست به این کار میزند. چرا که نفرات مادامی که در قلعه رجوی بسر می برند خبری از دنیای بیرون ندارند. همه چیز فیلتر شده در اختیار نفرات قرار میگیرد و خیلی ساده است که رجوی به اسم نفرات و از جانب انها تکذیب نامه بنویسد. البته که تکذیب نامه اسم محترمانه ایی است. چرا که فرهنگ مجاهدین پر از فحش و بد بیراه نسبت به خانواده است.

احترام کلا در این فرهنگ جایی ندارد. همه چیز با تهمت و دروغ و افترا شروع میشود. و با فضیحت پایان می یابد. در همین سایت سازمان مجاهدین در طرف شخص حسن خانی نامه ایی درج شده تحت عنوان خانواده من کیست؟؟؟؟

شاید به جرات بشود گفت که سطح انشا در حد دانش اموز دبستانی سالهای دهه ۱۳۶۰ باشد. سازمان با استفاده از این شیوه سعی در واقعی جلوه دادن نامه نوشته شده دارد. در حالی که بر هیچ کس پوشیده نیست این گونه سیاست های دغلکارانه سازمان.

حمید رضا سلمانی

پاریس انجمن یاران

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16530

رجوی حتی درآلبانی هم از خانواده واهمه دارد

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، هجدهم فوریه ۲۰۱۵:… اخیرا در تماسهایی که با نفراتی که جدیدا به از لیبرتی به آلبانی آمده اند داشتم متوجه شدم که سازمان مجاهدین و در راس ان شخص رجوی چند نفر از نفراتی را که از کادرهای خودش بودند را مجبور شده از مناسبات جهنمی خود بیرون کند تنها به این دلیل که خانواده آن نفرات خواهان تماس با فرزندانشان بودند که بعد از سالیان از آن جهنم عراق بیرون …

انجمن یاران پاریس سفارت آلبانینامه ای به وزارت کشور آلبانی (+نامه سرگشاده به سفیر آلبانی در پاریس)

لینک به منبع

رجوی حتی درآلبانی هم از خانواده واهمه دارد

اخیرا در تماسهایی که با نفراتی که جدیدا به از لیبرتی به آلبانی آمده اند داشتم متوجه شدم که سازمان مجاهدین و در راس ان شخص رجوی چند نفر از نفراتی را که از کادرهای خودش بودند را مجبور شده از مناسبات جهنمی خود بیرون کند تنها به این دلیل که خانواده آن نفرات خواهان تماس با فرزندانشان بودند که بعد از سالیان از آن جهنم عراق بیرون آمده اند اما سازمان و در راس آن خود مسعود رجوی تاب و تحمل این را ندارد که افرادش حتی برای لحظاتی با خانواده هایشان دیدار داشته باشند یا یک تماس تلفنی ساده داشته باشند. در اشرف که بودیم خانواده های زیادی برای دیدار با فرزاندانشان به کنار اشرف می آمدند ولی سازمان اجازه ورود به آنها را نمی داد وهمیشه شخص رجوی می گفت ما با خانواده مشکل نداریم و هرکس می تواند آزادانه با خانواده اش تماس داشته باشد ولی اینها مزدوران وزارت اطلاعات هستند و ما با آنها مرز داریم، باشد حرف را به فرض قبول می کنیم و میگوییم تو راست میگویی ولی الان چه؟ الان در آلبانی که اطلاعات آنها را نیاورده است اصلا طرف از ایران نیامده است نفر از کشوری اروپایی آمده و میخواهد فامیلش را ببیند این هیچ نفر میگوید میخواهم با خانواده ام در فلان کشور اروپایی تماس تلفنی بگیرم میگویند قوانین اینجا با قوانین اشرف هیچ فرقی ندارد و تو نمیتوانی تماس داشته باشی اگر هم میخواهی باشد باید در نوبت بمانی تا اگر فرصت و زمان برایت تامین شد اجازه تماس به تو می دهیم.

پس کو آن انقلاب مریم که اگر کسی یک گرم از آن داشته باشد میتواند در مقابل هر ایدئولوژی جنسیتی که مدعی آن هستی بایستد.

حداقل دیگر اینجا چهره کثیف و ضد انسانی تو رو شد و دیدیم که همه آن حرفهایی که درباره خانواده ها میزدی دروغ و یاوه بود و این تو هستی که از تماس کادرهایت با خانواده هایشان ترس داری و اینجا روشن میشود که انقلاب مریم تو همچون بادکنکی است که با یک سوزن می ترکد.

در اینجا امید دارم که آنها که به آلبانی آمده اند و هنوز در سازمان و زندان رجوی خود را اسیر نگه داشته اند از این خواب خرگوشی بیدار شوند و هرچه زودتر خود را رها ساخته و به دنیای جدید و آزاد پا بگذارند و با خانواده هایشان که سالیان سال است چشم انتظارشان می باشند دیدار و گفتگو داشته باشند.

حمید رضا سلمانی

انجمن یاران پاریس

۱۸/۲/۲۰۱۵

***

فائزه محبت کار فرقه رجوی تاکتیک کودکانه فرقه رجوی در آلبانی ، تعهد به معبد پرچم !!

mek_albania_June2013پایان غم انگیز یک عمر مبارزه در سازمان مجاهدین خلق ایران

ابراهیم خدابنده دسامبر 2014ابراهیم خدابنده: آیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

link to one of the Mojahedin Khalq songs
advocating terror and killing Americans
 
(In Persian, After Iranian revolution) 

رجوی داعش 5The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy: Methods of Information Manufacture

همچنین:

جنایت های بی پایان رجوی ها

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، دوم فوریه ۲۰۱۵:… اگر بخواهیم که لیست خیانت های مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو را بازگو کنیم مثنوی هفتاد من کاغذ می شود و از حوصله این نوشته خارج است. و ما فقط به اشاره کردن به موضوعاتی کوچک بسنده کردیم ولی این قصه سر دراز دارد و جای این که تمامی این موضوعات خیانت های رجوی ها نکت

پیام تهدید به قتل جداشدگان، انتهای سیاستهای غلط رجوی

حمید رضا سلمانی و علیرضا نصر اللهی، انجمن یاران، پاریس، ششم ژانویه ۲۰۱۵:…  در اخرین پیامی که مسعود رجوی به نفرات اسیر در کمپ موقت ترانزیت لیبرتی داده است برای جلوگیری از ریزش هر چه بیشتر نیروها امده خط نشان برای جداشدگان منتقد سیاست های غلط رجوی کشیده است. و اعضای سابق سازما

رهبر مخفی مقاومت

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، هشتم دسامبر ۲۰۱۴:…  سوال اصلی از اقای رجوی این است که جناب اقای رجوی اگر مخفی شدن و از گزند حوادث و بمباران های امریکاهایی و یورش نیروهای عراقی و و و و خوب است پس چرا شما این را فقط و فقط برای شخص خودت و همسر گرامی ات مریم رجوی میخواهی. چرا این را برای بقیه نیروها و اعضای دیگر ک

شیر همیشه بیدار!!!

رجوی شیر همیشه بیدار!!حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، بیست و ششم نوامبر ۲۰۱۴:…  لطفا اقای رجوی از سوراخ موش خود بیرون بیایید و شاهد زوال روز افزون سازمانی که به زور ترس و ارعاب و با کمک رژیم سابق عراق ساخته بودید نگاهی بیاندازید. واقعا چه هیبت پوشالی برای خودت ساخته بودی اقای م

چراغ خاموش کردن رجوی (امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم نوامبر ۲۰۱۴:… در ثانی اقای رجوی که به اصطلاح این واژه را از امام حسین قرض گرفته و خود را دنباله رو امام حسین مید اند. گویا چشم خود را به این موضوع که امام حسین در ان شب خود در میان جمع یاران اش حضور داشت و نه اینکه قبل از شروع جنگ فرار کرده باشد. پس باید از همین پله ا