لیبرتی و روایت کانون استراتژیکی !! نبرد

لیبرتی و روایت کانون استراتژیکی !! نبرد

میلاد آریایی، ایران قلم، پنجم ژانویه 2015:…  راستش اینجاهوا خیلی پسه !! برادر حسابی عصبانی است و معلوم نیست پاچه چه کسی را میخواهد ااول بگیرد همه مسئولین از دست اش در می‌روند و خودشان را آفتابی نمی‌کنند. البته اول قرعه به نام آمریکا و بعدش سازمان ملل و مالکی و آخر سر هم قرعه به نام جدا شدگان از خدا بی‌خبر ما افتاد .موضوع دادگاه فرانسه بود که خدا را صد هزار مرتبه شکر ما بردیم خوب قاعدتاً …

مسعود رجوی در حال مبارزهچراغ خاموش کردن رجوی (امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمدرخواست مضحک برگرداندن ده در صد سلاح زمینه سازی برای کشتار ساکنان لیبرتی

لینک به منبع

لیبرتی و روایت کانون استراتژیکی !! نبرد

راستش اینجاهوا خیلی پسه !! برادر حسابی عصبانی است و معلوم نیست پاچه چه کسی را میخواهد ااول بگیرد همه مسئولین از دست اش در می‌روند و خودشان را آفتابی نمی‌کنند.

البته اول قرعه به نام آمریکا و بعدش سازمان ملل و مالکی و آخر سر هم قرعه به نام جدا شدگان از خدا بی‌خبر ما افتاد .موضوع دادگاه فرانسه بود که خدا را صد هزار مرتبه شکر ما بردیم خوب قاعدتاً باید خوشحال می‌شدیم کلی جشن و پیروزی و مارش جدید می ساختیم – دودور -دو دور – می‌کردیم و خلاصه حال میدادیم به رزمندگان بی‌حال !؟

ولی نمی‌دانم چرا اینطوری نشد واقعاً نمی‌دانم چرا ؟ معلوم نیست توی دادگاه فرانسه که ما بردیم! و نباختیم !! چی از ما خواستند که آنچنان برادر از کوره در رفته بود که دروغ پشت دروغ ردیف میکرد مثلاً اینکه جدا شدگان از رئیس دولت عراق مالکی تشکر کردند از تیر خلاص زدن به بچه‌ها در حالیکه من در اروپا یواشکی خودم رفتم توی سایت شان و اطلاعیه آنان به مالکی پدر سوخته را دیده بودم میگفتند یک کاری کنید رزمندگان نجات پیدا کنند از خاک عراق .

ولی به هر صورت عالمان دانند و بیش از همه برادر که موقعیت را درست تشخیص داده و عاشورا هم بود چراغ ها خاموش کسی چیزی نفهمید و اصل ماجرا عوض شده بود و درست همین بود که اینطوری یقه شاهدان از خدا بی‌خبر دادگاه مساله روز شده بود.

شاهدان اگر حرف شان حرف بود و درست بود که ما در دادگاه فرانسه پیروز نمی‌شدیم ولی نمی‌دانم چی شده ؟ حتماً یک خبری هست که به ما نمی‌گویند، البته حق دارند که نمی‌گویند چون ما صلاحیت اش را نداریم و یک دفعه خارج از ظرفیت مان چیزی می‌شنویم ، سیم هایمان می‌افتد روی هم اتصالی میکند و یک دفعه فیوز می پرانیم همان بهتر که صلاحیت شنیدن این خبرها را نداریم که واقعاً خون به جگر کردند این برادر را این آمریکایی ها و فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها وهر روز یک مشکل جدید درست کردند برای ما.

خودم پیش خودم می‌گفتم حالا یک دادگاهی بوده – مربوط به 10-12 سال قبل – توی این وانفسا که برای ما یک دانه گندم حکم یک سیلوی گندم را دارد این موضوع را نبش قبر کردن واقعاً چرا ؟– نمیدانم والا – اگر توی دادگاهی که تازه میگوییم پیروز شدیم و شاهدان هم آلان معلوم نیست کجا هستند یک سری شان که همان موقع غیب شدند و رفتند رستوران برادرشان کار کردند و دیگر پشت سرشان را نگاه نکردند چرا باید آن‌ها را مطرح کنیم و به نظر من هیچ منطقی نمی‌آید.

آنچه که من حدس میزنم به عنوان یک هوادار انقلابی که همه چیز را هم به ما نمی‌گویند همه ماجرا برد ما در دادگاه نیست بایست یک تعهداتی ، چیزی از ما گرفته باشند وگر نه به لحاظ حقوقی شما میدانید اگر در دادگاهی شما چه ببرید یا چه ببازید ولی شاهدان دو طرف را تهدید کنید یا برایشان خط و نشان بکشید و بالاتر اینکه تهدید به قتل کنید اتوماتیک یک دادگاه دیگر برایتان تشکیل می‌شود و حالا خر بیاورید و باقالی بار کنید که خدای نکرده دادگاه برده را نزنید خراب کنید و مشکل ساز شوید.

آن هم دادگاهی که از طرف قاضی با تضمین های مشخص جانی و با اطلاع پلیس کشور مطبوع تان در آن حضور یافته و همه چیز هم عیان و قابل بیان است و هیچ چیز پنهانی وجود ندارد حالا ما را بگو که در این وانفسا بدبخت بیچاره های ماندگار در لیبرتی را بلا نسبت یابو گیر آورده و برایشان رجز میخوانیم.

به نظر من حقیر ( این یک کلمه حقیر را شخصاً از خود برادر یاد گرفتم) هم سان کردن جداشدگان از خدا بی‌خبر با آمریکا و سازمان ملل و مالکی کار درستی نبود این‌ها همینطوری پدر ما را درآورده‌اند الان که دیگر باد میکنند و کسی جلو دارشان نیست جدا شده را بایست اصلاً حرف شان را نزد و هیچ محل نگذاشت تا خودش خسته شود بیفتد، اینطور نیست؟

و به چشم ببیند که سازمان انقلابی ما چطور در میان امواج خروشان مشکلات مثل خرس، ببخشید مثل نهنگ پیش می‌رود البته کجا پیش می‌رود بماند .

به هر صورت نتیجه ماجرا اینکه در کانون استراتژیکی نبرد هوا خیلی پس است امیدوارم آنجا هوا بهتر باشد . هر جا که هستید سفت بچسبید که در روز های آینده هوا بارانی و بسا طوفانی همراه با رگبار های پراکنده و سرمای فزاینده باشد وگر نه برادر این چنین نمی‌کرد که کرد.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14800

اندر فواید انقلابی « دروغ »

میلاد آریایی، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۴:…  شما نگاه کنید به گذشته وقتی با کمال احترام در زیر قبای صدام حسن جا خوش کرده و به خاک عراق قدم گذاشتیم به دروغ نام آنرا – سفر تاریخ ساز صلح و آزادی – گذاشتیم به این میگویند دروغ مصلحت آمیز از نوع انقلابی آن. یا مثلاً در زیر تنور جنگ فوت می‌کردیم و تلاش داشتیم هر چه بیشتر جنگ ایرانم و عراق اوج بگیرد که ما هم به نان و نوایی برسیم میگفتیم – تلاش‌های …

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

لینک به منبع

اندر فواید انقلابی « دروغ »

دروغ امری ناپیند و مزموم وخیلی بد در میان ملت هاست . دروغ ویران کننده جوامع و اندیشه هاست ! زکی

این دروغ است که سر منشاء بسیاری بدبختی‌ها – انحرافات – گسست ها و سقوط اخلاقی و معنوی است – دم ات گرم.

ولی باید پذیرفت که هر چیزی مصرف دوگانه دارد مثل ماشین‌های دوگانه سوز یا همین انرژی هسته ای اگر اسراییل از آن استفاده کند خوب و خیلی حال میدهد ولی اگر ایران بخواهد به آن نزدیک شود شنیع – ضد انقلابی و حتی ضد انسانی است.

بنابراین ما به عنوان سازمان انقلابی مجاهدین خیلی دقیق و متین بایست بفهمیم و یا اگر نمی‌فهمیم به ما یاد بدهند که از هر چیزی چگونه و کجا و به چه شکل استفاده کنیم.

مثل ( دروغ ) که به عنوان یک انقلابی تمام وقت بدانیم مصارف چندگانه ای دارد و از این مصارف چند گانه نوع انقلابی انرا برگزینیم و سر لوحه سازمان انقلابی و بی جانشین خود قرار دهیم اینکه میگویم بی جانشین بعداً کاملاً توضیح میدهم.

شما نگاه کنید به گذشته وقتی با کمال احترام در زیر قبای صدام حسن جا خوش کرده و به خاک عراق قدم گذاشتیم به دروغ نام آنرا – سفر تاریخ ساز صلح و آزادی – گذاشتیم به این میگویند دروغ مصلحت آمیز از نوع انقلابی آن.

یا مثلاً در زیر تنور جنگ فوت می‌کردیم و تلاش داشتیم هر چه بیشتر جنگ ایرانم و عراق اوج بگیرد که ما هم به نان و نوایی برسیم میگفتیم – تلاش‌های مسئول شورا برای صلح و قطع بمباران – ببینید چقدر قشنگ و انقلابی لایی در میکردیم حال بگذریم که کسی برای این حرف‌ها تره هم خورد نمی‌کرد ولی منظورم بیان دروغ و استفاده های متنوع از آن است حتی یادتان باشد چقدر همپای آن هفته صلح و بردن شعار آن به میان توده ها راه میانداختیم بواسطه آن کلی دستگیر میشدند و چرخ انقلاب میچرخید.

می‌گفتیم و می‌گوییم مزدوری بد است انقدر که هر کس از ما جدا می‌شود و ما را دیگر قبول ندارد سریعاً یک تیتر مزدئر وزارت اطلاعات برایش دست و پا می‌کنیم و فرقی نمکند این طرف وزیر امور خارجه آمریکا ( آلبرایت ) باشد یا نماینده سازمان ملل ( کوبلر ) یا کسی که ۳۰ سال در کنار ما بده و برایمان چه حمالی ها که نکرده است. ولی خ.دمان شب و روز بدنبال خریدار می‌گردیم که ما را به مزدوری دور و نزدیک خود ببرد.

خوب این‌ها شیوه‌های بسیار انقلابی از دروغ است که بایست آویزه گوش هر هوادار گوشه و کنار دنیا باشد به این ترتیب ما جایگاه خودمان به عنوان نوک پیکان تکامل اجازه داریم هر استفاده‌ای میخواهیم از کلمات و احساسات و حقایق ریز ودرشت دنیا بکنیم و اما اندر فواید دروغ را چند تایی را من اشاره میکنم شما خودتان قضاوت کنید که این کار چقدر انقلابی و بر حق است – بر منکرش لعنت !؟

نیروی رزمنده انقلابی پشیمان و چه کنم چه کنم را در کمپ لیبرتی سر پا نگه میدارد.

جلوی مزدور شدن وزارت اطلاعات را در ابعاد گسترده میگیرد.

خودمان را به عنوان رهبری و عضو بی جایگزین که واقعاً وانصافا دیگر هیچ جایگزینی برای آن متصور نیست ، به تعادل میرساند که حداقل شب خوابمان ببرد و اینقدر از بد حوادث به خود نلرزیم.

میتوانیم خود را به کشورهایی چون عربستان و اسراییل به نیکی عرضه کنیم که روی ما حساب کنند.

همه را میتوانیم به جان هم بیندازیم بسته به اینکه چقدر دروغ را بپزیم و بزرگ جلوه دهیم و سناتورهای پیر و از جا در رفته را که حواس درستی هم در این آخر عمری ندارند به خدمت خود درآوریم و واقعاً مفت توی بازار، زیر قیمت به مصرف برسانیم.

جایگاه مقاومت انقلابی خودمان را روی – حباب آب- تثبیت کنیم.

باز هم بگویم ، خلاصه آقا خیلی کارها بکنیم خدا حفظ بکند این رهبری را که به ما میفهماند که چگونه به عمق برویم و چگونه ملتی را سر کار بگذاریم

همیشه شاد وشنگول باشید

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14610

توافق هسته ای، راه بند نوین و خیلی جدید انقلاب

میلاد آریایی، نهم دسامبر ۲۰۱۴:… شرایط بسا دشوار تر از گذشته است خوشبختانه «برادر» نیست که این روزها را ببیند و فقط خبرها را می‌شنود و پیام‌های تاریخ سازش را بر همین اساس تنظیم میکند و اگر مشاهده میکنید که تحلیل‌ها اساساً ۱۸۰ درجه آن طرف ماجرا است به همین دلیل است شما به بزرگی خودتان ببخشید. ذکر این مصیبت ، ببخشید این واقعه کوتاه کنم به عنوان یک هوادار انقلابی در اروپا به تبعیت از برادر …

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

لینک به منبع

توافق هسته ای، راه بند نوین و خیلی جدید انقلاب

پس از یکسال چشم انتظاری مقاومت از سوم اذر ماه پارسال تا سوم آذر ماه امسال برای رهبری پر واضح شد که ضد انقلاب از آنزمان تاکنون در حال ساخت یک (راه بند جدید) برای انقلاب نوین ما بوده است ، البته همگان میدانند که در کنفرانس های خبری رنگانگ با اطلاعاتی غیبی که بدست ما میرسید هشدار های زیادی دادیم ولی گوش کسی به این حرف‌ها بدهکار نبود.

پس از لیست تروریستی آمریکا که به عنوان راه بند کمر شکن که ۱۵ سال سیاه به طول انجامید ( از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۲) تا آخر سر با میانجگری آمریکا که میخوام صد سال سیاه نباشد که براستی ما را خون به جگر کرد با تحمیل شرایط اجباری و استعماری مجبور به ترک خاک اشرف شدیم و به واسطه قبول این شرایط آمریکا هم پذیرفت ما را از لیست گروههای تروریستی خارج کند و این چنین بود که معجزه شده و ( راه بند !!) برداشته شد .ولی مگر معجزه چند بار اتفاق می‌افتد.

اکنون به عنوان یک هوادار – لم یر تابو- پیشاپیش هشدار میدهم که کم هشیارید و چه نشسته اید که این راه بند جدید چنان ماهرانه طراحی شده که میتواند تا ۱۵۰ سال راه ما را ببندد و راه مان را سد کند درست برادر خویشتن داری میکند و بخصوص در همین پیام اخیرشان هم لام تا کام هیچی نگفتند ولی من و تو که باید حواس مان جمع باشد!؟

بر اساس پیش‌بینی ها این راه بند جدید بتونی بود و بر اساس اطلاعاتی که از داخل کشور بدست مان رسیده است در اعماق لایه‌های بتون ارمه آن از مدل های جدید سانتریفوژ هم بکارگرفته شده است . خلاصه اینکه سرتان را درد نیاورم به این ترتیب انقلاب نوین گاوش زاییده است.

ما که قبلاً در گل گیر کرده بودیم اکنون باید اعتراف کنم که در بتون آرمه ساخت ارتجاع که با کمک دول امپریالیستی همراه بوده است و از بد روزگار چین و روسیه هم به آن افزوده شده است گیر کرده ایم.

بر اساس تحلیلی که خودم ارائه میدهم هشیاری انقلابی طلب میکند که حتی شده به قیمت دوپینگ این حقیقت مسلم را فهم کنیم که قبلاً انقلاب ما در جریان راه بند نخستین فقط با آمریکا در جنگ و پیکار بود و این چنین بود که برادر با فرستادن خواهر مریم به قلب اروپا و لابی های متعدد و خرج های بسیار دم مسیحایی آمریکا را ببیند و خدا را شکر این چنین شد و تیر ما به هدف خورد و از لیست تروریستی با هزار بدبختی بلاخره سرافراز و پیروز و قدرتمند تر از قبل پس از ۱۵ سال دربدری بیرون آمدیم.

ولی اکنون علاوه بر آمریکا ۵ ابر قدرت دیگر به آن‌ها اضافه شده است بدبختی این است که روسیه و چین هم برای ما آدم شده‌اند . باید بدانید که واقعاً ما نماینده و لابی در این کشور ها نداریم و مشکل بزرگ این است که نمیدانیم در این آخر عمری چگونه – چینی – صحبت کنیم یا – روسی – یاد بگیریم.

شرایط بسا دشوار تر از گذشته است خوشبختانه «برادر» نیست که این روزها را ببیند و فقط خبرها را می‌شنود و پیام‌های تاریخ سازش را بر همین اساس تنظیم میکند و اگر مشاهده میکنید که تحلیل‌ها اساساً ۱۸۰ درجه آن طرف ماجرا است به همین دلیل است شما به بزرگی خودتان ببخشید.

ذکر این مصیبت ، ببخشید این واقعه کوتاه کنم به عنوان یک هوادار انقلابی در اروپا به تبعیت از برادر تکرار میکنم از حالا به بعد شرایط هر طور که بچرخد ما هم میچرخیم و تأکید میکنم تحولات به هر سو که برود ما هم به همان سو می‌رویم تا …… تغاری بشکند ماستی بریزد ….. جهان گردد به کام کاسه لیسان .همیشه شاد و شنگول باشید

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمحامد صرافپور: از نیایش عاشورا و زیارت آل علی تا طواف کاخ سفید و دمیدن در صور صهیونیزم

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

رمز گشایی از نماد «مهدی ابریشمچی»

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویمجتبی رشیدی: اجلاس میان دوره یا وحشت از فروپاشی شورای دست ساز رجوی

همچنین:

پاسخگویی موشکافانه ، چرا ما رفتیم به عراق! و باقی قضایا

میلاد آریایی، ایران قلم، سوم دسامبر ۲۰۱۴:…  ببینید، گفته‌ام و خیلی هم روی این مساله من جدی هستم که من همیشه به پیروزی در ایران و اینکه به قدرت برسیم و تشکیل دولت بدهیم و رئیس جمهور خواهر مریم را معرفی و سپس بلافاصله انتخاب و نهایتاً به جهانیان اعلام کنیم ، پایبند هستم . بارها در خواب دیده‌ام که به مجلس بهارستان می‌رویم

دلیل اصلی و خیلی مهم عدم پاسخگویی به سؤالات ازطرف سازمان انقلابی ما

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و یکم نوامبر ۲۰۱۴:…  من حقیقتاً خیلی به مسایل سازمان و همچنین پیروزی بی تردید مان در ایران فکر میکنم و شبی نیست که خود را در وسط میدان آزادی ، خواب نبینم. پیش خودم فکر کردم با توجه به اینکه این همه سؤال از برادر ورهبری مادالعمر ما شده واقعاً ما هواداران در اروپا به چه دردی میخوریم … عراق

یک لوطی و هزار نالوطی!!!

میلاد آریایی، ایران قلم، یازدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  این روزگار بد سرشت ——– دیدی که سرنوشت برادر چون نوشت !» به هرصورت آنچه که برادر دارد که وی ندارد هزاران مشکلی است که یک قطره آنرا به کوه بزنند ، کوه با آن عظمت اش به غرش می‌افتد این مثالی بود که خود برادریکبار توی نشست زد وخیلی به من چسبید و به دل ام نشست ویادم آمد که به آن هم�

شورای رهبری ! بلای جان رهبری

میلاد آریایی، ایران قلم، سوم نوامبر ۲۰۱۴: …  من دفعه قبل روی یک موضوع بسیار ظریف دست گذاشتم که همانا انحلال یواشکی شورای رهبری بود این مساله باعث شد حسابی در نشست عملیات جاری که هر شب حتی در همین اروپا برگزار می‌شود حال مرا بگیرند که چرا یهویی به هواداران شوک وارد میکنم و هیچ توضیحی نمی‌دهم بخصوص که خواهر شورای رهبری ام

چاره واقعه قبل از وقوع حادثه

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و هفتم اکتبر ۲۰۱۴: …  سوماً – خوب باید بفهمیم که پس از این تحول شگرف و انقلابی دیگر شورای رهبری نداریم و این اصل ماجرا و بن مایه کل این تحول انقلابی تاریخ ساز و جدید است و همین الان واقعاً به نبوغ مادرزادی رهبری مادالعمر برادر مسعود پی بردم که چگونه آینده را از همین امروز تصویر میکند و از دل آن