مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی

مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی

مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی - علی جهانیعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هفتم ژوئن 2021:… تاسیس دوباره ارتش‌ به اصطلاح آزادی بخش یکی از این فیل هوا کردن های رجوی مفقودالاثر هست که هر وقت اوضاع تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش بسیار وخیم شده است رجوی با شعبده بازی آنرا اعلام می کند. برای روشن‌تر شدن این موضوع کمی به عقب برمی گردیم و نگاهی به شرایط اعلام مؤسسان دوم ارتش به اصطلاح آزادی بخش می اندازیم.  در موقع من از طرف سازمان برای مالی اجتماعی به اروپا رفته بودم و مریم عضدانلو هم که بقول رجوی موشک استراتژیکی بود به‌ خارجه آمده بود تا از اروپا سرنگونی را محقق کند و بعنوان رئیس جمهور مادام‌العمر منصوب شده شوهرش مستقیما به تهران برود مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی 

علی جهانی - مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجویموسسان پنجم مسعود رجوی چرا و چگونه؟

مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی 

فیل هوا‌ کردن جدید فرقه رجوی تحت عنوان مؤسسان پنجم

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

سران فرقه رجوی و بطور خاص رجوی ید طولایی در هوا کردن انواع و اقسام فیل هوا کردن ها دارد و تاسیس دوباره ارتش‌ به اصطلاح آزادی بخش یکی از این فیل هوا کردن های رجوی مفقودالاثر هست که هر وقت اوضاع تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش بسیار وخیم شده است رجوی با شعبده بازی آنرا اعلام می کند. برای روشن‌تر شدن این موضوع کمی به عقب برمی گردیم و نگاهی به شرایط اعلام مؤسسان دوم ارتش به اصطلاح آزادی بخش می اندازیم.  در موقع من از طرف سازمان برای مالی اجتماعی به اروپا رفته بودم و مریم عضدانلو هم که بقول رجوی موشک استراتژیکی بود به‌ خارجه آمده بود تا از اروپا سرنگونی را محقق کند و بعنوان رئیس جمهور مادام‌العمر منصوب شده شوهرش مستقیما به تهران برود ولی این موشک استراتژیک سازمان کمانه کرده و دوباره بر سر نیروهای نگون‌بخت سازمان در قرارگاه اشرف فرود آمده بود و تحلیل های آبکی رجوی مفقودالاثر مثل همیشه اشتباه از آب درآمده بود و اکثریت نیروهای سازمان مسئله دار و متناقض شده بودند و سازمان دچار مشکل ریزش نیرویی شده بود. و خلاصه اینکه سازمان در بدترین شرایط تشکیلاتی قرار گرفته بود که در آن موقع رجوی با راه‌اندازی یک نشست به دروغ گفت می خواهد ارتش آزادی بخش را منحل کند و همه بروند پیکار خودشان بعد هم عده ای دلقک  در همان نشست آمدند پشت تریبون و با گریه و زاری از رجوی درخواست کردند که ارتش آزادی بخش را منحل نکند و قول می دهند که بچه‌های خوبی برای مسعود و مریم باشند و کاملا گوش به فرمان رهبری باشند که‌ در این هنگام رجوی با شعبده بازی گفت پس دوباره ارتش آزادی بخش را تاسیس می کنیم و شما دوباره باید درخواست عضویت در این ارتش بدهید و مؤسسان دوم ارتش آزادی بخش باشيد و بدین ترتیب رجوی با یک نمایش مسخره در عرض چند ساعت ارتش آزادی بخش را منحل و مؤسسان دوم را اعلام کرد تا بدین وسیله هم از پاسخگویی فرار کند و هم دهان نیروهای معترضین و متناقض را ببندد و هم با راه‌اندازی سرکوب شدید از ریزش نیرویی جلوگیری کند. حالا هم که شرایط تشکیلاتی بسیار وخیم تر از آن موقع هست و سازمان دچار مشکل ریزش روز افزون نیرویی هست می خواهد فیل مؤسسان پنجم را هوا کند تا شاید بتواند دردی از درد های بی درمان خودشان را درمان کنند. واقعا خیلی مضحک و خنده دار است طوریکه مرغ پخته هم خنده اش می‌گیرد. البته این گونه فیل هوا کردن ها برای نیروهای سازمان دیگه امری عادی شده است و رجوی نمی تواند با این کارت سوخته مؤسسان چندم سر نیروهای نگون‌بخت سازمان را شیره بمالد.

موسسان پنجم ارتش آزایبخش ، سناریوی رجوی برای ادامه اسارت اعضای نگونبخت

دراینجا روی سخنم با این زوج رجوی ها هست که آخر شما آنموقع تحت حمایت های همه جانبه صدام حسین دیکتاتور سابق عراق در اوج قدرت بودید و قرار گاه استراتژیکی اشرف را داشتید و سلاح داشتید و نیروهای سازمان هم هنوز از کار افتاده نشده بودند چکار توانستید بکنید که حالا در اسارتگاه کشور آلبانی تحت عنوان اشرف سه که دیگر نه از قرار گاه استراتژیکی اشرف در جوار خاک میهن و نه از سلاح خبری هست و از ارتش به اصطلاح آزادی بخش تان هم که فقط يک عده زن و مرد مسن و سالخورده و بیمار چیزی باقی نمانده است و هر روز هم عده ای جدا شده و آمار مرگ و میر هم زیاد است و بیشتر این کمپ به اصطلاح اشرف سه شما شبیه خانه سالمندان هست می خواهید انجام بدهید. واقعا این بار دیگر این سناریوی مؤسسان پنجم خیلی مضحک تر از قبل می باشد ارتش بی رهبر و بی سلاح که نیروهای آن همه سالخورده و پیر و از کار افتاده  و بیمار هستند می خواهد مؤسسان پنجم را تاسیس کند ارتشی که عملا منحله است و هیچ کارآیی ندارد . لابد خانم مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی می خواهد اینبار با کانون های دروغین خودش تحت عنوان کانون های شورشی این مؤسسان پنجم را راه‌اندازی کند. خلاصه اینکه در این شرایط که رجوی مفقودالاثر و مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی به‌ لحاظ سیاسی ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا و بن یامین نتانیاهو  نخست وزیر اسرائیل را از دست داده و شیوخ عربستان سعودی هم در حال مذاکره با دولت ایران هستند و رجوی ها حمایت آنها را هم از دست داده اند و به لحاظ تشکیلاتی هم که در بدترین شرایط تشکیلاتی در طول حیات سازمان قرار گرفته است بنابراین سران فرقه و بطور خاص رجوی ها به فکر فیل هوا کردن مؤسسان پنجم افتاده اند تا بدین وسیله سر نیروهای نگون‌بخت سازمان  را شیره بمالند و راه برون رفتی برای بحران های لاعلاج خودشان پیدا کنند و چند صباحی بیشتر نیروهای سازمان را در اسارتگاه کشور آلبانی تحت عنوان اشرف سه نگه دارند و به عمر تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده شان بیفزایند و به زندگی خوار و خفیف و خائنانه شان ادامه دهند.  ولی دیگه زمان اینگونه فیل هوا کردن های تکراری بسر رسیده و کسی   حتی نیروهای سازمان را نمی توان فريب داد . آنموقع که همه چیز داشتید شاید يک مقداری با این گونه فیل هوا کردن ها موفق می شدید ولی الان چیزی ندارید دیگه اصلا نه تنها هیچ دستاوردی نخواهید داشت بلکه بیشتر دست خودتان رو می شود. بنابراین خانم مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی بهتر است بجای این فیل هوا کردن مؤسسان پنجم به انبوه سوالات پاسخ دهد سؤالاتی نظیر: رجوی کجاست و انقلاب کذایی چی شد و ارتش آزادی بخش چی شد و هزاران سؤال بی پاسخ دیگر و باید به ایشان بگویم که خودتان بهتر از هر کسی می دانید که با  این فیل هوا کردن ها نظیر: کانون های شورشی و هزار اشرف و اشرف نشان ها و هزار هم ردیف  و بجای مؤسسان پنجم با هزار مؤسسان هم نمی توانید از وخیم تر شدن اوضاع تشکیلاتی و سیاسی سازمان فرقه گرای تان را جلوگیری کنید.

لینک به منبع

مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فراخوان-ثبت-نام-در-مؤسسین-پنجم/

خیمه شب بازی دوباره رجوی، فراخوان ثبت نام در مؤسسین پنجم

عبدالکریم ابراهیمی - خیمه شب بازی دوباره رجوی، فراخوان ثبت نام در مؤسسین پنجمعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، اول ژوئن 2021:… فرقه رجوى در اوج بحران اضمحلال و از هم پاشيدگى تشکیلاتی که در کشور آلبانی با آن گریبانگیر است، به یک ترفند و فریب برای سرپوش گذاشتن بر بحرانی که با  آن روبروست، دست زده است و فراخوان به نیروی اندک کهنسال و کانون های موهوم شورشی نداشته اش که در مؤسسان پنجم ارتش ( بخوانید خانه کهنسالان بی سلاح و بی فشنگ) رجوی ثبت نام نمایند! ناخودآگاه بیاد نشست های چندین ماهه سرکوب و شکنجه روحی و روانی بنام« نشست های حوض و مؤسسان دوم» در بغداد افتادم که در زیر چتر حمایتی مخابرات و استخبارات عراق تحت حاکمیت دیکتاتور معدوم شده، صدام حسین قرار داشتند و‌ در بغداد برگذار می ‌شد. خیمه شب بازی دوباره رجوی، فراخوان ثبت نام در مؤسسین پنجم 

عبدالکریم ابراهیمی - خیمه شب بازی دوباره رجوی، فراخوان ثبت نام در مؤسسین پنجمتناقض فرقه رجوی با جهان امروز

خیمه شب بازی دوباره رجوی، فراخوان ثبت نام در مؤسسین پنجم

مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی 

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 30.05.2021

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

فرقه رجوى در اوج بحران اضمحلال و از هم پاشيدگى تشکیلاتی که در کشور آلبانی با آن گریبانگیر است، به یک ترفند و فریب برای سرپوش گذاشتن بر بحرانی که با  آن روبروست، دست زده است و فراخوان به نیروی اندک کهنسال و کانون های موهوم شورشی نداشته اش که در مؤسسان پنجم ارتش ( بخوانید خانه کهنسالان بی سلاح و بی فشنگ) رجوی ثبت نام نمایند!

ناخودآگاه بیاد نشست های چندین ماهه سرکوب و شکنجه روحی و روانی بنام« نشست های حوض و مؤسسان دوم» در بغداد افتادم که در زیر چتر حمایتی مخابرات و استخبارات عراق تحت حاکمیت دیکتاتور معدوم شده، صدام حسین قرار داشتند و‌ در بغداد برگذار می ‌شد.

این نشست های طویل المدت که به اسم انحلال ارتش آزادیبخش رجوی نام داشت و باید نفرات بالاجبار قوانین وحشیانه انقلاب کذایی مریم رجوی را (قوانین سخت دیکتاتوری و‌خود محوری مسعود و مریم رجوی برای پرستش خداگونه این دو و خط و خطوط آن ها بدون چون و چرا و اما و اگر به صورت خودکار و کورکوانه  آن ها می پذیرفتند و تعهد می دادند که با شرایط جدید بیایند و عدول از آن مساوی با حکم اعدام فرد با اذعان و نوشتن کتبی آن و به دست خود نفر بود) که سرکوب و شکنجه روحی و جسمی بود بپذیرند و تک تک از آن مرحله عبور کنند.

اولین قانون تدوین شده در این نشست قانون عملیات جای بود که می بایست از این پس بصورت روزانه برگذار می ‌شد و همراه با شکنجه روحی، جسمی و تفتیش عقاید صورت می گرفت و  در کنار آن زمینه نشست های وحشیانه جنگ و کتک کاری و سربه نیست کردن افراد موسوم به نشست های دیگ فراهم کردند که این خود بحثی جداگانه می طلبد.

ترفند رجوی در آن موقع برای این تز و ایده خود برای انحلال ارتش به اصطلاح آزادیبخش این بود که افراد دچار اپورنونیسم شده و باید ارتش منحل شود. این در شرایطی بود که مریم رجوی بعنوان رئیس جمهور خودخوانده برای فتح به اصطلاح خارجه به اروپا و فرانسه رفته بود که اروپا و آمریکا را به حمایت از ارتش رجوی وادارد و ایرانیان خارج از کشور را روانه عراق نماید یا حامی خود کند و به اصطلاح خارجه را از چنگ آخوندها در بیاورد و آن جا را فتح نماید. اما نتنها نتوانست نفرات جدید را وارد تشکیلاتش کند بلکه برعکس تعداد زیادی از کادرهای رجوی که مریم را همراهی می ‌کردند در اروپا و آمریکا از فرقه و تشکیلات رجوی جدا شده و به عراق برنگشتند و در آن جا به دنبال زندگی شخصی خود رفتند. از طرف دیگر  در قرارگاه اشرف یک نارضایتی عمومی از وضعیت موجود با توجه به زندانی و شکنجه و کشتار سال ۱۳۷۳ که بیش از ۷۰۰ نفر زیر شکنجه رفتند و بعضی کشته و سر به نیست شدند، جوی از یأس و ناامیدی بر همه حاکم بود ولی کسی جرأت بیان درون خود را نداشت چرا که با زندان و شکنجه و ترس از سربه نیست شدن روبرو بود، در چنین شرایطی رجوی همه را به تیغ و درفش تهدید و شرایط قرون وسطایی ناشی از انقلاب درونی مریم که چیزی جز تهی شدن افراد از خود و بی هویتی فردی در خدمت رجوی در بر نداشت، فرا خوان انحلال ارتش و ثبت نام در مؤسسان دوم را داد و کسی جرآت نه گفتن به رجوی را نداشت.

این فراخوان و نشست های سرکوب رجوی در آن زمان که زیر رعب و وحشت ناشی از زندان و شکنجه و سر به نیست شدن و در سایه حمایت بعث عراق صورت می گرفت بالاجبار تضاد رجوی را موقتا حل می ‌کرد و بر بحران  درونی با زور چماق غلبه می نمود اما الان در کشور آلبانی که نه نیروی قابلی برای رجوی مانده است و نه شرایط و حمایت های دیکتاتور عراق با خود دارد و از همه مهم‌تر  اندک اسیران کهنسالی که در آلبانی انتظار مرگ می کشند، این فراخوان رجوی برای ثبت نام در مؤسسین پنجم برای چیست؟

به نظر میاید با توجه به ربع قرن تجربه در تشکیلات رجوی و شرایط کنونی بین المللی  و با موقعیت سیاسی و نظامی و منطقه ای ایران و همپیمانان آن که می‌ رود تک تک امیدها و خواب‌های پنبه دانه رجوی برای خاورمیانه از جمله شکست حاکمیت سوریه، تسخیر کشور عراق به دست داعش و بعثی ها، نابودی ملت مظلوم یمن که خط مقابله با ارباب قدرت آن ها در منطقه یعنی رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل است، نقش بر آب کرده و نتیجه معکوس برای رجوی در بر داشته و اربابش اسرائیل به نقطه ضعف  رسیده و عربستان و آمریکا دیگر آن ابهت و قدرت نعره کشی را از دست داده اند و از در  رابطه و دوستی با ملت ایران برآمده اند و اروپا نیز پیش قراول این وضعیت است و حمایت های سیاسی و مالی آمریکا و اروپا و عربستان و چند کشور کوچک عرب و حتی اسرائیل از فرقه کم شده و چشم انداز برداشتن این حمایت‌ها بسیار زیاد است و آثار آن در آلبانی هویداست، رجوی شلوار خود را خیس نموده و از ترس مرگ، چنین فیلی را هوا کرده و به کانون شورشی موهوم و نداشته اش و ثبت نام در مؤسسین پنجم فراخوان داده است.

این چیزی نیست جز نا امیدی مطلق مسعود و مریم رجوی در شرایط کنونی جهان و منطقه و غروب تشکیلات آن ها که چشم انداز آن بسیار واضح و روشن است.

باید به رجوی گفت « آن صبو بشکست و آن پیمانه بریخت» اربابت صدام که رفت اگر مرد بودی باید با او می رفتید چون هر چی داشتید از اون ملعون دیکتاتور بود و الان نعره فریبکارانه ات بعد از صدام آن هم در اروپا، خریداری ندارد و بیش از آین خودتان را فریب ندهید. بهترین راه برون رفت از این پریشان حالی و مخمصه تسلیم خود و خانم البانی نشین ات به یک دادگاه عدالت اروپایی و رها کردن اسیران در چنگ ات و رفتن آن ها به دنبال فرجام خود است. به امید یک زندگی آزادانه و به درو از قل و زنجیر.

„پایان“

لینک به منبع

خیمه شب بازی دوباره رجوی، فراخوان ثبت نام در مؤسسین پنجم 

مؤسسان پنجم فیل جدید فرقه رجوی  

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اراجیف-فرقه-رجوی-در-مورد-انتخابات/

نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات

علی جهانی - نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخاباتعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و سوم می 2021:… در این میان مضحک ترین نمایش انتخاباتی سازمان انتخاب مسؤل اول هست که اولا يک زن باید باشد و ثانیا این به اصطلاح انتخابات يک کاندید بیشتر ندارد و ثالثا اعلام می کنند که این فرد برگزیده رهبری سازمان هست یعنی هیچ کس حق دادن رای مخالف یا ممتنع را ندارد و همچنین حق عدم شرکت در این انتخابات فرمایشی و تحریم آنرا ندارد و همه باید به‌ اتفاق آرا در آن شرکت کرده و دستان خود را به علامت موافقت بالا برده و رای موافق بدهند و اینگونه مسؤل اول انتخاب می شود يا بهتر بگوییم  از جانب رهبری انتصاب می گردد و این نمایش مسخره و مضحک هر دو سال یک بار تکرار شده و یکی از این زنان که بیشتر گوش به فرمان رهبری باشند در این مسند فرمالیستی قرار گرفته و تحت عنوان مسؤل اول سازمان از آنها ياد می شود. نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات 

رد صلاحیت مسعود رجوی انتخاباتخوشحالی سایت ایران افشاگر رجوی از یادآوری رد صلاحیت مسعود رجوی در مطبوعات ایران بعد از چهار دهه

نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات

در آستانه  برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران هستیم و زمان ثبت نام کاندیدا ها تمام شده و بیش از پانصد تن از شخصیت‌های سیاسی و اقتصادی ثبت نام کرده اند و اکنون شورای نگهبان در حال بررسی است و احتمالا تعدادی از آنها بر اساس معیارهای شورای نگهبان تایید شده و می توانند وارد رقابت های انتخاباتی شده و یکی از آنها انتخاب شده و کرسی ریاست جمهوری را برای یک دوره چهار ساله صاحب شود .

جدا از هر گونه گونه کمی و کاستی ها و ایراد هایی که منتقدان سیاسی در ایران به نحوه برگزاری انتخابات در ایران دارند که ما کاری به درستی يا غلط بودن این ایرادات از جانب منتقدان نداریم و حق طبیعی شان هست که نظرات شان را در این زمینه ابراز نمایند. ولی در اینجا جا دارد نگاهی بیندازیم به اراجیف تکراری سران فرقه رجوی بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی که همواره در آستانه برگزاری هر انتخاباتی حال چه انتخابات در ایران و چه در کشورهای دیگر باشد خودشان را صاحب نظر دانسته و اظهار نظر نمایند و تحلیل کنند و يا سلامت انتخابات را زیر سوال برده و آنرا تحریم کنند. البته حق اظهار نظر هر کسی  در هیچ زمینه ای بطور خاص در زمینه انتخابات اشکالی ندارد ولی به نظر من کسانی حق اظهار نظر در زمینه انتخابات را دارند که خودشان بدان اعتقاد داشته و بدان عمل نمایند. ولی سازمان به اصطلاح مجاهدین خلق ایران که  نه تنها هیچ بویی از آزادی و دموکراسی و انتخابات آزاد نبرده است بلکه معتقد است که با استراتژی ترور و خشونت بايد به قدرت رسید و صندوق های رای گیری را اساسا قبول ندارد و همه راه حل های مشکلات را از دهانه لوله سلاح نگاه می کند و نه تنها هیچ اعتقادی به راه حل های سیاسی و گفتمان و انتخابات ندارد بلکه کسانی را که معتقدبه چنین راه حل هایی هستند را سازشکار و خاین می پندارد. آیا چنین سازمان تروریستی حق اظهار نظر در مورد مسایل مختلف از جمله انتخابات را دارد؟ 

به نظرم چنین گروه تروریستی و فرقه گرا حق اظهار نظر  در هیچ زمینه ای از  جمله در مورد نحوه برگزاری انتخابات  را ندارد. برای روشن‌تر شدن این موضوع نگاهی گذرا بیندازیم به نحوه انتخابات در سازمان مجاهدین خلق ایران که البته بهتر است  بگوییم انتصابات، را که تحت عنوان انتخابات به نیروهای نگون‌بخت سازمان قالب می کنند. رجوی مفقودالاثر که خودش با خیانت به بنیان گزاران سازمان که‌ منجر به اعدام شان توسط ساواک شاه شد رهبری سازمان را بدون انتخاباتی تصاحب کرده و خودش را رهبری عقیدتی نامیده و مادام‌العمر شده است. بعدش هم مریم عضدانلو همسرش را طی یک نمایش مضحک از شورای دست ساز خود تحت‌ عنوان شورای ملی مقاومت بیرون آورده و به‌ عنوان رئیس جمهور مادام‌العمر منصوب کرد و برای شورای رهبری سازمان هم عده ای از زنان را در نشست معرفی می کرد و می گفت اینها را مریم رجوی قبول دارند و همه باید بدون يک رای مخالف با انتخاب  این افراد برگزیده مسعود و مریم موافقت می کردند و حق کوچکترین مخالفتی با انتخاب این افراد از طرف رهبری را نداشتند وگرنه مورد اذیت و آزار از جانب شکنجه گران سازمان قرار می گرفتند من یادم هست در یکی از این شو های مسخره  تحت عنوان انتخابات شورای رهبری که‌ رجوی براه انداخته بود یکی از افراد بنام احسان امین الرعیا با معرفی خانم حشمت سریری بعنوان شورای رهبری مخالف بود به دستور مسعود و مریم چنان او را تحت فشار روحی و جسمی قرار دادند که مجبور شد مخالفت خود را پس بگیرد. 

شورای به اصطلاح ملی مقاومت هم که ریاست آن با همین رئیس جمهور مادام‌العمر یعنی خانم مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی می باشد بیش از پانصد عضو دارد که به جز چند نفر انگشت شمار مثل منوچهر هزار خانی و مهدی سامع که پیر و سالخورده هستند و جیره خوار سازمان می باشند بقیه اعضای آنرا نیروهای سازمان و از همین نفرات  به اصطلاح شورای رهبری سازمان تشکیل می‌دهند که در واقع این شورای به اصطلاح ملی مقاومت که قرار بود از گروه‌های سیاسی مخالف جمهوری اسلامی تشکیل شود تبدیل شده است به يک شورای دست ساز رجوی مفقودالاثر و هيچ کاری جز دست بوسی این رهبری عقیدتی را ندارد. 

اما در این میان مضحک ترین نمایش انتخاباتی سازمان انتخاب مسؤل اول هست که اولا يک زن باید باشد و ثانیا این به اصطلاح انتخابات يک کاندید بیشتر ندارد و ثالثا اعلام می کنند که این فرد برگزیده رهبری سازمان هست یعنی هیچ کس حق دادن رای مخالف یا ممتنع را ندارد و همچنین حق عدم شرکت در این انتخابات فرمایشی و تحریم آنرا ندارد و همه باید به‌ اتفاق آرا در آن شرکت کرده و دستان خود را به علامت موافقت بالا برده و رای موافق بدهند و اینگونه مسؤل اول انتخاب می شود يا بهتر بگوییم  از جانب رهبری انتصاب می گردد و این نمایش مسخره و مضحک هر دو سال یک بار تکرار شده و یکی از این زنان که بیشتر گوش به فرمان رهبری باشند در این مسند فرمالیستی قرار گرفته و تحت عنوان مسؤل اول سازمان از آنها ياد می شود. که از خودشان هیچ اراده و اختیاراتی برای تصمیم‌گیری ندارند و باید صرفا خط و خطوط مریم و مسعود رجوی را بدون چون و چرا پیش برده و دستورات آنها را کور کورانه اجرا نمایند. 

 چنین سازمان فرقه گرا و تروریستی که در تشکیلات قرون وسطایی و استالینی اش هیچ کس از کوچکترین حق و حقوقی مانند حق انتخاب و حق اظهار نظر در زمینه های مختلف و حق ازدواج و حق ملاقات با خانواده و حتی حق جدا شدن از سازمان را ندارد و اگر چنین کند توسط رهبری سازمان تهدید به قتل می گردد ، آیا حق اظهار نظر در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی را  دارد  ؟ مسلما جواب منفی است. و همچنین آیا چنین سازمانی که نه تنها هیچ اعتقادی به انتخابات ندارد بلکه معتقد به مبارزه مسلحانه هست و  خواهان سرنگونی به قدرت رسیدن از طریق خشونت و تررو و جنگ خونریزی و ویرانی هست و تا کنون بیش از هفده هزار نفر از مردم بی گناه کوچه‌ و بازار را در اقدامات تروریستی کشته است حق اظهار نظر در مورد سرنوشت مردم ایران را دارد؟ بدون شک جواب منفی است و مردم ایران هم نه تنها فریب این اراجیف تکراری سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی را نخواهند خورد بلکه بشدت از از این گروه تروریستی بخاطر مرتکب شدن جنایات و خیانت های بی شمار علیه مردم و منافع ملی شان و بخاطر هم آوا شدن  این فرقه تروریستی با دشمنان مردم نظیر آمریکا و اسرائیل و دیگر متحدین منطقه‌ای آمریکا متنفر هستند. 

لینک به منبع

نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات 

***

علی جهانی - نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخاباتانتخابات و شورای رهبری مریم رجوی

داستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمارداستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمار

همچنین: