ماجراجویی مجاهدین خلق در سوریه

ماجراجویی مجاهدین خلق در سوریه

نیما میهن دوست ( عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ) ، نیم نگاه، چهاردهم اوت 2013: … بنظر میرسد تلاش اصلی سازمان بیشتر براین پایه استوار بود که فقط بتواند نفری را با گویش عربی و از کشورهای مورد نظرش مثل مصر ، علی الخصوص سوریه ، تونس و عراق گرد هم آورد. صحه گذاری این مطلب چنان قوی تلقی میشود که در موارد پخش شده قسمتهایی اندک از برنامه مزبور  ودر زیر نویس آن نام و عنوان و مسئولیت های …

مشاوران بوش خواستار خروج منافقین از لیست سیاه شدند


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

کنفرانس عربی اسلامی مریم رجوی درپایگاه مجاهدین در اورسورواز پاریس در ماه رمضان همچنان آبشخور تبلیغات سازمان در فضای مجازی بوده است. براساس آمارهای منتشره سازمان ، افراد بسیاررده پایین و غیر مطرح که عمدتا تناسخی هم با روزنامه نگاری و سیاست و حتی فعالیت های اجتماعی و حقوق بشری ندارند در این جمع نامتوازن حضور داشتند.

بنظر میرسد تلاش اصلی سازمان بیشتر براین پایه استوار بود که فقط بتواند نفری را با گویش عربی و از کشورهای مورد نظرش مثل مصر ، علی الخصوص سوریه ، تونس و عراق گرد هم آورد. صحه گذاری این مطلب چنان قوی تلقی میشود که در موارد پخش شده قسمتهایی اندک از برنامه مزبور ودر زیر نویس آن نام و عنوان و مسئولیت های اجتماعی و یا سیاسی آنان قید نمی شد. نهایتا آنچه در تبیین علل برگزاری این چنین مراسمی مشهود است اینکه بیشتر تلاش بر رعایت فرم ها و رفتارهای کلیشه ای سیاسی و بین المللی مد نظر سازمان بوده است. حتی اگر دستاورد آن از پیش ناچیز ارزیابی شده بود. بهتر است کمی موضوع را بنوعی دیگر مورد آنالیز قراردهیم :

۱- دعوت از مهمانان نامشخص و رده هیچ!! عراقی صرفا برای پوشش بالابردن عناوین انجمن های عشایری خودساخته در اتاق های کار خواهران!! لیبرتی است تا فضای توجهات را از التهاب خارج سازد .

۲- دعوت از تعدادی افراد حتی عادی!!! تونسی و مصری تبار هم صرفا بزک دارنمودن مجلس بوده و هیچ پارامتر تاثیر گذار بحساب نمی آید .

۳- و اما بحث سوریه در این میان مهم است. سازمان اکنون با راهبردی خواندن حفظ تنور کارهای تروریستی سعی دارد به زعم خود با سرنگونی نظام فعلی سوریه در جبهه مقاومت خلل وارد نماید و بر استیصال ایران!! بیفزاید. لذا بر اساس اخبار دریافتی و موثق غربی که بموقع جزئیات آن قابل افشا می باشد نسبت به حضور افراد اندک هواداران تمام وقت (H) خود در جبهه نبرد تروریستهای سوریه با انگیزه جمع آوری اطلاعات مربوط به حضور احتمالی نیروهای ایران ، مترجمی در بازجویی افراد زائر و غیر نظامی و احتمالا ایرانی های بازداشت و ربوده شده اقدام نموده است .

کارهای فوق بخش ناچیزی از نقش مزدوری سازمان برای سرویس های امریکا و اسرائیل بشمار می رود. حماقت و کوردلی در اینکار چنان نمایان هست که نمی توان چنگ انداختن سازمان به هر دریوزگی سیاسی جهت جلب حمایت های ایالات متحده امریکا را نادیده گرفت. شاید بتوان گفت هدف دیگر سازمان برای بررسی استفاده از توانمندی تسلیحاتی گروههای تروریستی برای بهره برداری های آتی در اقدامات انفجاری عراق و ایران باشد. در هرحال چنین بنظر میرسد که این بار نیز به خوبی و به دقت هر تحرک سازمان قابل رویت و پیش بینی بوده و مطمئنا ظرفیت های تروریستی آن غیر قابل اجرا و خطری را متوجه میهن مان نخواهد ساخت .

سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی غربی حامیان اصلی معارضان سوری

سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی غربی حامیان اصلی معارضان سوری

همچنین:

یک نفر به این ها بگوید که این کار ها بد است (از جلسه ی استماع کنگره تا بیانیه ی ریاض اسعد، و پیش و پس این و آن)

2013/08/10 by

محمد علی اصفهانی، ققنوس، دهم اوت ۲۰۱۳: … به زیر سایه ی حمایت کثیف ترین جنایتکارانی که می توان در آمریکا و اروپا یافت خزیده اند، و حال و آینده و بود و نبود تشکیلات و مزایای مربوطه را در گرو آن ها می بینند. ـ به گفته ی صریح قاضی تد پو (یکی از […]

تنها منبع متهم کردن ایران به بمب گذاری آرژانتین سازمان تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) بوده (زاکری، روشن روان و دو مزدور دیگر)

2013/08/08 by

گرت پورتر، آی پی اس، هشتم اوت ۲۰۱۳: … گرت پورتر» در مقاله‌ای که در پایگاه «آی‌پی‌اس نیوز» منتشر شد نوشت سند ۹۰۰ صفحه‌ای حکم دستگیری مقامات ایرانی که اخیراً برای اولین بار به زبان انگلیسی منتشر شده است نشان می‌دهد که تنها منابع این دادستان آرژانتینی نمایندگان منافقین بودند. این تحلیلگر برجسته آمریکایی با […]

مصاحبه با ابراهیم خدابنده، قسمت های اول، دوم و سوم (مسعود رجوی زنده است، حجاب ساختگی مریم رجوی قیدی ندارد)

2013/08/04 by

باشگاه خبرنگاران، تهران، چهارم اوت ۲۰۱۳: … زنده بودن مسعود رجوی بارز و آشکار است و به هیچ‌عنوان کنترل و اداره گروهک تروریستی منافقین از شخص مریم رجوی برنیامده و وی تنها هنرش این است که سرسپرده و وابسته به مسعود رجوی است و بدون او نمی‌تواند حتی گامی در فعالیت‌های این گروهک تروریستی بردارد. […]


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )