مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان میهمان تلویزیون مردم تی وی

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان میهمان تلویزیون مردم تی وی

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان کانون آوا (مردم تی وی)، دوازدهم سپتامبر 2020:… خانم مهنازعکافیان (ساسانی)  مادر محمدعلی ساسانی اسیردر زندان فرقه مجاهدین در آلبانی از اصفهان. محمد علی ساسانی سرباز ارتش ایران در زمان جنگ تحمیلی در جبهه غرب در 18 خرداد 1366 اسیر گروه کومله میشود و این گروه وی را به ارتش عراق در مقابل پول تحویل می دهد. زمانی که فرقه رجوی اسیران جنگی ایران را ازارتش عراق دراختیارمی گرفت، محمد علی ساسانی که 2 سال در شهر موصل در اردوگاه عراقی ها بوده به خاطر شرایط سخت می پذیرد که به فرقه رجوی بپیوندد.. خانم عکافیان (ساسانی) مادر محمدعلی در این مصاحبه زنده درباره سالهای جدایی وفراق طاقت فرسا از عزیز و پاره تن سخن می گوید. ایشان از تلاششان برای نجات فرزند دلبند ازتشکیلات مخوف فرقه رجوی صحبت می کنند و اینکه یکبارنیز نتیجه داشته و توانستند در27 تیرماه 1382 (2003) با محمد علی درقرارگاه مجاهدین در عراق موسوم به اشرف دیدار کنند. مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان میهمان تلویزیون مردم تی وی 

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان صحبت های مادری که فرزند سربازش اسیرکومله شد ولی سر از فرقه رجوی دراورد

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان میهمان تلویزیون مردم تی وی

خانم عکافیان (ساسانی) دربرنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان

روزجمعه 11 سپتامبر2020 برابر با 21 شهریورماه 1399 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران خانم مهنازعکافیان (ساسانی)  مادر محمدعلی ساسانی اسیردر زندان فرقه مجاهدین در آلبانی از اصفهان

محمد علی ساسانی سرباز ارتش ایران در زمان جنگ تحمیلی در جبهه غرب در 18 خرداد 1366 اسیر گروه کومله میشود و این گروه وی را به ارتش عراق در مقابل پول تحویل می دهد. زمانی که فرقه رجوی اسیران جنگی ایران را ازارتش عراق دراختیارمی گرفت، محمد علی ساسانی که 2 سال در شهر موصل در اردوگاه عراقی ها بوده به خاطر شرایط سخت می پذیرد که به فرقه رجوی بپیوندد.

زندانهای صدام و رجوی – خاطرات عبدالرحمان محمدیان (قسمت دوم)

خانم عکافیان (ساسانی) مادر محمدعلی در این مصاحبه زنده درباره سالهای جدایی وفراق طاقت فرسا از عزیز و پاره تن سخن می گوید. ایشان از تلاششان برای نجات فرزند دلبند ازتشکیلات مخوف فرقه رجوی صحبت می کنند و اینکه یکبارنیز نتیجه داشته و توانستند در27 تیرماه 1382 (2003) با محمد علی درقرارگاه مجاهدین در عراق موسوم به اشرف دیدار کنند.  بعداز این تاریخ دیگر هیچ خبری از محمدعلی ندارند و فقط مطلع هستند که همراه با دیگر افراد به آلبانی منتقل شده اند.

خانم عکافیان از احساسش نسبت به پسر دلبندش سخن می گوید و اینکه:

“ایکاش فریاد های این مادر دل شکسته و ناتوان بگوشش برسد و ایکاش یکبار دیگر لحظه دیدار برایمان تکرار شود.”

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.

ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل و یا فیسبوک با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم نیز پخش گردید.

لینک به منبع

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان میهمان تلویزیون مردم تی وی

***

همچنین:
لینک

نامۀ مادر اسیر جنگی محمد علی ساسانی به کمیسر عالی پناهندگان و صلیب سرخ جهانی

پیوند رهایی، هشتم ژانویه 2016:…  من مهناز عکافیان مادر محمد علی ساسانی اسیر جنگی در عراق هستم که اکنون در اسارت سازمان مجاهدین خلق ایران (MKO) در عراق به سر می برد. مدت 28 سال است که از فرزندم خبر ندارم. چند بار به پشت درب پادگان اشرف واخیرا هم پشت دیوارهای سر به فلک کشیده لیبرتی رفتم ولی متاسفانه موفقیتی حاصل نشد. نمیدانم مگر انسان ها باهم فرق دارند که حقوقی مساوی …

Families at Camp Liberty say ‘meeting our loved ones is a fundamental human right’Mrs. Akafian, Camp Liberty, 2015
Families at Camp Liberty say ‘meeting our loved ones is a fundamental human right’

Mrs. Mahnaz Akafian, UK Parliament 2008 Support Iraqi Government Plans for Camp Ashraf VictimsMrs. Mahnaz Akafian, UK Parliament 2008
Support Iraqi Government Plans for Camp Ashraf Victims

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی نامه

نامۀ مادر اسیر جنگی محمد علی ساسانی به کمیسر عالی پناهندگان و صلیب سرخ جهانی

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان میهمان تلویزیون مردم تی وی Mohammad Ali Sasani

کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد – ژنو

من مهناز عکافیان مادر محمد علی ساسانی اسیر جنگی در عراق هستم که اکنون در اسارت سازمان مجاهدین خلق ایران (MKO) در عراق به سر می برد.

مدت 28 سال است که از فرزندم خبر ندارم. چند بار به پشت درب پادگان اشرف واخیرا هم پشت دیوارهای سر به فلک کشیده لیبرتی رفتم ولی متاسفانه موفقیتی حاصل نشد.

نمیدانم مگر انسان ها باهم فرق دارند که حقوقی مساوی وعادلانه ندارند. از شما که نماینده حقوق بشر هستید یک سئوال دارم.

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

همه می دانند حتی مجرمی که به اشد مجازات محکوم می شود یعنی اعدام هم شب آخر زندگی اش اجازه ملاقات با افراد خانواده اش را دارد و در همه جا این اجازه و حق را به او می دهند.

ما پدر مادرای ستم دیدهاز دست سازمان مجاهدین خلق ایران (MKO) حتی مجرم هم باشیم حق داریم که تقاضای دیدار با فرزندانمان را بکنیم و از این حق برخوردار باشیم.

چرا نباید به خواست ما ترتیب اثر داده شود؟ چه بسا پدران ومادرانی بودند چشم به راه و مشتاق دیدار فرزندشان ولی با توجه به وضعیتی که ذکر کردم موفق به دیدن فرزندشان در تشکیلات این سازمان نشدند تا اینکه به دیار باقی شتافتند.

اجازه بدهید با همین رمق کمی که در وجودمان باقی مانده است فرزندمان را ببینیم.

مهناز عکافیان مادر محمد علی ساسانی

ایران – 7 ژانویۀ 2016

رونوشت به:

دفتر مرکزی صلیب سرخ جهانی – ژنو

دفتر صلیب سرخ در بغداد

مادر محمد علی ساسانی ، خانم مهناز عکافیان میهمان تلویزیون مردم تی وی Mahnaz Akafian

***

همچنین: