مالک شراعی یکی از بهترین نجات غریق ها بود

مالک شراعی یکی از بهترین نجات غریق ها بود

 Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_Rajaviمحمد رضا هخامنشیان، فریاد آزادی، چهارم ژوئیه 2018:… اگر این طور است مریم رجوی بایستی در گردهمایی خودش در پاریس بیشترین ادای احترام را به مالک میکرد چون کم فداکاری نکرد و اینکه او جزو لشکر به اصطلاح فدایی اشرف ( بخوانید مسعود ) بود. مریم قجر حتی یک عکس از مالک نگذاشته بود که به آن ادای احترام کند و این نشان میدهد که این موضوع خیلی مشکوک است و  … 

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_RajaviRajavi’s Show In France Distracts From Sinister Death In Albania

لینک به منبع

مالک شراعی یکی از بهترین نجات غریق ها بود

در مقاله امروز میخواستم به مرگ مالک شراعی اشاره کنم چیزی که خود سازمان مجاهدین آنرا شهادت قهرمانانه اعلام کرده است

سازمان در اطلاعیه خودش اعلام کرد که او برای نجات همرزم خودش رفت و بعد از نجات او خودش یکدفعه در آب فرو رفت . با عرض معذرت ولی آیا یک کشتی سوراخ بود که بعد از نجات نفر دیگر خودش وارد آب بشود و فرو برود ؟

مالک یکی از بهترین نجات غریقها بود .

پس احتمال این که مالک غرق شده باشد به صفر میرسد .

من چند فرضیه مطرح میکنم که بعد از اینکه خبر مالک را شنیدم به ذهنم زد .

یکم : مالک فرار کرده است ( که با اطلاعیه سازمان در مورد مرگ مالک این فرضیه بالکل منتفی است )

دوم : مالک در دریاچه توسط لوله تخلیه کشیده شده و به داخل آن رفته است ( این فرضیه هم از پایه منتفی است به این دلیل که به هر حال باید از آنطرف لوله یا جسد و یا حتی لباسهای مالک خارج شود که چنین اتفاقی نیفتاد )

سوم : سازمان مالک را به دلیل اینکه اطلاعات زیادی از حمله 10 شهریور به اشرف داشت و به دلیل اینکه در تشیکلات آدم معترضی شده بود و دیگر توان ماندن در تشکیلات را نداشت سربه نیست کرده است ( این فرضیه از تمامی فرایض قوی تر است که بعدا به علت آن اشاره خواهم کرد )

چهارم : سازمان به مالک اعتماد کرده است و او را مخفی نگه میدارد تا بخواهد او را به داخل برای انجام عملیات اعزام کند ( احتمال آن خیلی کم چون در نهایت بایستی جسد پیدا شود و شایعاتی شنیدم مبنی بر اینکه جسد او پیدا شده است )

و حالا به فرضیه سوم و دلایل خودم میپردازم .

سازمان اعلام کرد که مالک شهید شده است و در آب فرو رفت پس نتیجه میگیریم که مالک آخرین شهید سازمان است که با شجاعت و شهامت و حداکثر شهامت شهید شد .

پس اگر این طور است مریم رجوی بایستی در گردهمایی خودش در پاریس بیشترین ادای احترام را به مالک میکرد چون کم فداکاری نکرد و اینکه او جزو لشکر به اصطلاح فدایی اشرف ( بخوانید مسعود ) بود

مریم قجر حتی یک عکس از مالک نگذاشته بود که به آن ادای احترام کند و این نشان میدهد که این موضوع خیلی مشکوک است و بوی توطئه سازمان از آن بلند است .

واقعیت این است که سازمان مجاهدین علی رغم تمامی شعارهای انسان دوستانه ای که سر میدهد ضد انسانی ترین تشکیلات و فرقه را تشیکل داده است . اگر کسی مثل مالک با آن همه اطلاعات بخواهد از سازمان خارج شود خیلی مشخص است که سازمان به هر طریق بتواند مانع آن میشود

ضمنا مگر آن دریاچه چقدر مساحت دارد که سازمان میگوید غرق شده و به کمک غواصان دولت آلبانی هم نتوانسته جسد را پیدا کند ؟

جسد پیدا نشد فقط به یک دلیل که میشد از روی تحقیقات فهمید که مالک به زور کشته شده یا واقعا خودش در آب فرو رفته است ؟

اگر جسد بعد از این همه روز هم پیدا شود فقط یک علت دارد و آن هم این است که سازمان گذاشته که خوب آبها از آسیاب بیفتد و جسد مانده شود و نشود از تحقیقات خیلی چیزها را فهمید .

این تمام واقعیتهایی است که من بعد از شناختم از سازمان مجاهدین نوشتم . نمیخواهم اصرار کنم که حرف من صد در صد درست است اما اینرا به خودتان میسپارم که نتیجه گیری کنید که مالک غرق شد یا غرقش کردند ؟

محمدرضا هخامنشیان

2018/07/03

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی