مانیفست دورغین رجوی از زبان همسرش

مانیفست دورغین رجوی از زبان همسرش

مجتبی رشیدی، پاریس، چهاردهم اوت 2014: … خانم رجوی شما در این جلسه که با هزینه گزاف بر گزار شد از همه جا و همه کس گفتید از سوریه و لبنان از عراق و فلسطین و کل خاورمیانه و کشوهای عربی …. و شما مدعی شدید انچه بنام بهار عربی در کشورهای عربی و شمال افریقا رخداده است به برکت و درایت مسعودرجوی بوده و خلق های خاورمیانه با …ولدبمانعلی، ایران امروز: مجاهدین خلق: گزاره‌های یک سقوط


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(ایران اینترلینک: با تشکر از آقای رشیدی دریافت شد)

مانیفست دورغین رجوی از زبان همسرش

مریم رجوی در کنفرانس خود ساخته و فرمایشی به اصطلاح بین المللی و عربی و اسلامی با حقوق مردم فلسطین که تحت کشتار بیرحمانه دولت فاشسیتی اسرائیل هستند شروع کرد و بمباران عزه را محکوم نمود .خیلی واضح است که این روز ها داد سخن از مردم بی دفاع فلسطین برای تمام مرتجعان و تمام اربابان بی رحم دنیا ودنبالچه های انها یک دکان دو نبش و یک پز دیپلماتیک شده است.بنابراین مریم رجوی هم می خواهد با این روش یک چاشنی خوب برای حضار و مهیمانان عالیقدرش سخنانش را شروع کند البته برای کسانیکه شگردهای این فرقه و این جریان منحرف شده را می دانند و شناخت دارند خیلی واضح و روشن است که افراد شرکت کننده در این جلسه و تمام جلسات فرقه رجوی بدون پول و تور سیاحتی و هتل های انچنانی و هدیه های گران قیمت مطلقا پا در این جلسات نمی گذارند

خانم رجوی شما در این جلسه که با هزینه گزاف بر گزار شد از همه جا و همه کس گفتید از سوریه و لبنان از عراق و فلسطین و کل خاورمیانه و کشوهای عربی ….

و شما مدعی شدید انچه بنام بهار عربی در کشورهای عربی و شمال افریقا رخداده است به برکت و درایت مسعودرجوی بوده و خلق های خاورمیانه با تاسی از مسعود و خط و استراتژی او دست به قیام زدند و انقلاب کردند.واگر این خط و این استراتژی نبود آب از آب در خاورمیانه تکان نمی خورد و دنیا عرب را سیاهی فرا گرفته بود.

حالا لطفا مقداری منصف باشید و یک نیم نگاه هم به دورن مناسبات و تشکیلات خودتان بیندازید . سازمانی که مدعی آلتر ناتیو بود و مدعی پرورش انسان طراز مکتب بود به کجا رسیده است و چه می کند. مبارزه شما در حال حاضر چیست و چه خط و مشی را برای اینده ایران در پیش دارید . شما می خواهید الگوی مناسبات خودتان در اشرف و لیبرتی را در ایران فردا پیاده& ;nbs p;کنید. شما مدعی دموکراسی هستید . شما به برابری و سماوات بین زن ومرد معتقدید .شما به یک جمهوری سکولارمبتنی بر جدایی دین از دولت معتقدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مطالقا شما به آنچه می گویید و شعارش را می دهید اعتقادی ندارید و اصلا این شعارها به قد وقواره شما نمی خورد.

این حرف من نیست این حرفها انبوه جداشدگان از شماست که تشکیلات شما را از جهنم بدتر توصیف می کنند و دیکتاتوری و نقض اولیه ترین حقوق انسانی را روش ثابت کارتان در تشکیلات عنوان می کنند.

شما و همسرتان که اعلام کرده بودید هر کس هر انتقادی به کل سازمان و اجزاء آن دارد با طیب خاطر بیان کند. چرا تا بحال به یکی از سئوالات آقای ایرج مصداقی پاسخ نداده اید . او که قبل از هر چیز مرزش را با جمهوری اسلامی ترسیم می کند و قلم می زند.

آیا سئوالات آقای مصداقی درست است .آیا او دقیقا فهمیده انگشت را کجا قرار دهد. چرا وحشت می کنید و چرا پاسخ سئوالات او را نمی دهید و در مقابل سئوالات منطقی و واقعی . او را به باد حمله گرفته اید و به او لقب تواب نادم داده اید و بدترین فحاشی های را نسبت به این شخص که سودایی جز آزادی ندارد نثارش می کنید.این منطق شما .این است اون دموکراسی و جامعه بی طبقه ای که شعارش را می دهید. این است ظرفیت و توان پاسخگویی شما به یک شخص منتقد. کسی که همواره خواهان اصلاح امور در مناسبات و تشکیلات شماست.

این دومین گراش جامع او و سئوالات بر حقش از عملکرد رهبری این سازمان است . اما دریغ از پاسخ به یکی سئوالات او

بنظر من آقای مصداقی خیلی شهامت دارد و قبل از هر کس می دانست که پاسخ شما جز تهمت و افترا و فحاشی نیست اما او دینش را ادا کرد و ادا می کند.ایکاش رجوی هم به اندازه سر سوزنی این شهامت را می داشت که به سئوالات این شخص جواب می داد. و فقط به یکی از این سئوالات که یک از هزار است جواب می داد و به اصلاح امور می پرداخت.

البته من بنابر تجربه و شناخت و عملکرد سه دهه سازمان به آن اعتقادی ندارم . رجوی اصلاح پذیر نیست و دم از اصطاحات در برابر او آهن سرد کوبیدن است . در تشکیلاتی که انتقاد پایین به بالا گناه است در تشکیلاتی فکر کردن به انتقاد از رهبری گناه کبیره است . در تشکیلاتی که هر فکری بجز فکربه رهبر عقیدتی جرم است در تشکیلاتی که باید بی چون وچرا در هر سطحی که هستی اطاعت امر کنی و حق نفس کشیدن نداری در تشکیلاتی که همه چیز آن در یک مدار و در یک سیکل بسته است و هر گونه ارتباط با دنیای بیرون جرم محسوب می شود و انسانهای محصور در تشکیلات افکارشون با جامعه سی سال قبل فریز و منجمد شده است. و هنوز در همان عوالم سی سال قبل سیر می کنند .و بی خبر از همه جا هستند اصلاحات معنی و مفهومی ندار د

و شما خانم رجوی شما دیگرحرف از بهار ازادی برای خاورمیانه و دیگر خلق ها نزنید که حرفهای شما به پشیزی هم نمی ارزد.

سازمان شما که بقول خودتان تا قبل از سقوط صدام حسین هزاران بوده است الان با آمار و ارقام چند نفرید در عراق. آیا بیشتر از2700 نفر ان هم با میانگین سنی 47 سال هستند. و همه افسرده و با کلکسیونی از بیماری های صعب الاج هستید . اگر هستید بگویید.

لطفا خانم بجای دلسوزی بی محتوا و صوری برای خلق های خاور میانه و تبلیغ استراتژی همسرتان برای خلق عرب مقداری به فکر انسانهای بیگناه در عراق و کمپ لیبرتی باشید و اقدامی برای خروج این افراد انجام دهید . چه همسر شما اعتراف بکند و چه نکند تمام رشته های او در عراق پنبه شد .وجنگ ازادیبخش نوین و ارتش ازادیبخش به بایگانی تاریخ سپرده شد . و یک سراب بیش نیست.سرابی که رجوی هرچه می دود به آبی نمی رسد و اخرش همه را هلاک خواهد کرد.

بنابراین بجای فحاشی به منتقدان و مشخصا آقای مصداقی و جدا شده های از شورا به حرفهای آنها که از سر خیر خواهی است توجه کنید و کمی بخود آیید در دنیای مدرن با انگ وتهمت و افترا و ناسزا گفتن آبی برای شما گرم نمی شود .

درست است که تا بحال با حربه زنگ زده شارلاتانیسم و پرونده سازی برای افرارد صفحاتی را سیاه کرده اید اما خیلی واضح و روشن است که هر آنچه منتقدان می گویند و می نویسند عمیقا درست است و سوزش شما هم از همین بابت است که حتی تحمل یک انتقاد را هم ندارید .والا پاسخگو می بودید کار الان تمام دستگاه شما با تمام طول وعرضش فقط و فقط مبارزه با جداشدگ ان و منتقدان و خنثی کردن افشاگری های انهاست. که البته در دنیای آزاد و در عصر ارتباطات نه در توان شما ونه شما می توانید روی این حقایق خاکستر بپاشید . و یا صداها را در گلو خفه کنید.

وای برشما هنوز که در قدرت نیستید می خواهید گلوی همه مخالفان را ببرید وخون آنها را بریزید فردا که به قردت برسید چه خواهید کرد. رجوی که خودش بارها گفته و بسیار هم افراد جدا شده شهادت داده اند که من خون همه جداشده ها مث آب زمزم می خورم. تفو بر این بی حیایی و وقاحت و بیشرمی …….

راستی چرا افراد جداشده از شما در هر سطح و مداری که بوده اند همواره روی این نکته تاکید دارند که اگر یک روز شستشوی مغزی و نشست های عجیب و غریب و بگیر و ببند های تشکیلاتی نباشد یک نفر در عراق نخواهد ماند و دوران با سازمان را یکی از سیاه ترین دوران حیات خود یاد می کنند . رجوی را بزرگترین شیاد و دیکتاتور معرفی می کنند که تا بحال در هی چ سازمانی سیاسی سابقه نداشته است .اورا فردی بی منطق و بغایت کلاش و دورغگو و شیطان صفت مجسم می دانند .و اورافردی که سمبل و شاخص کیش شخصیت و یک بی رحم مطلق می دانند .

بنابراین لطفا قبل از همه یک تلنگر بخودتان بزنید وبعد سیلی به دیگران و از این خواب توهم و خرگوشی بیدار شوید. که فردا روشن است و تاریخ گواهی خواهد داد که ظالم کیست و مظلوم کیست.و انزمان است که روسیاه خواهید شد………..ادامه دارد

پاریس . مجتبی رشیدی

***

همچنین:

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsدر زیر سایه ملکه تروریست ها!

مردان ما در ایران؟

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

سئوالات ایرج مصداقی از مسعود رجوی (قسمت سوم سوالات ۶۱ الی ۸۰)

انجمن نجات، مرکز تهران، چهاردهم اوت 2014: … آیا واقعیت ندارد که در نشست ” طعمه ” که توسط مسعود رجوی هدایت می شد ، مهدی افتخاری ( فرمانده فتح الله ) ، کسی که فرماندهی عملیات خروج مسعود رجوی از کشور را به عهده داشت به ” خیانت ” و ” بریدگی” و.. متهم شد و تحت شدیدترین برخوردها قرار گرفت ؟ آیا در همان نشست افراد آمادگی شان را برای اعدام وی اعلام نکردند ؟ آیا از این که پس از مرگ توسط رجوی لقب …

انعکاس جنایات داعش توسط سازمان، از نمود تا ماهیت

بهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، دوازدهم اوت 2014: … مجاهدین پس از مدت ها دفاع از داعش به عنوان انقلابیون عراقی و سپس سکوت در قبال سربریدن شیعیان و بازی فوتبال با سرهای بریده توسط این گروه اقدام به درج خبر تخریب برخی اماکن مقدس شیعیان از جمله قبر یونس پیامبر در موصل و همچنین تخریب آرامگاه امام ابوالعلی و نیز یک مسجد و یک حسینیه به نقل از سایت تلویزیون عراقی السومریه نمودند. اقدام مجاهدین به …

 وقتی مجاهدین در مقام دفاع از آزادی دایه دلسوزتر از مادر می شوند؟!!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، دوازدهم اوت 2014: …  تحریم سازمان صدا و سیمای ایران از سوی آمریکا که پیشتر به دلیل اعمال پارازیت روی شبکه های ماهواره ای اعمال شده بود، از سوی کنگره آمریکا لغو گردیده. دلایل رفع این محدودیت را کنگره آمریکا متوقف شدن پارازیت ها از سوی ایران عنوان کرده است. این تصمیم مجاهدین را سخت آشفته و عصبانی کرده است. و به همین دلیل مجاهدین تشکل پوششی کمپین …