مایکل روبین: منافقین (مجاهدین خلق) فرقه‌ای دغل‌باز و چندش‌آور است

مایکل روبین: منافقین (مجاهدین خلق) فرقه‌ای دغل‌باز و چندش‌آور است

هابیلیان به نقل از “کامنتری”، هشتم ژوئیه 2013: …  روبین همچنین به روایت دانشجوی قرقیز از حضور در تجمع منافقین در ویلپنت اشاره نمود و افزود: به نظر می‌رسد که روسای این گروه، حال باید علاوه بر پولی که به سخنرانان می‌پردازند تا در تجمع‌هایشان به مدح آنان بپردازند به مخاطبینشان هم پول بدهند. وی افزود: مجاهدین خلق نه تنها یک فرقه چندش آور است که حاضر است برای جلب حمایت، بدون در نظر گرفتن سابقه‌اش هر چیزی …


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (انگلیسی)

مشاور سابق پنتاگون و محقق موسس «امریکن اینترپرایز» سازمان منافقین را یک فرقه دغل باز و چندش آور خواند که مورد تنفر مردم ایران است.

«مایکل روبین» در مقاله‌ای که روز گذشته در مجله آمریکایی «کامنتری» منتشر شد، از تجربه حضورش در ایران در دهه ۹۰ میلادی و صحبت با عامه مردم نوشت.

وی در این مقاله می‌نویسد: بیزاری از سازمان مجاهدین خلق (منافقین) تنها موضوعی بود که مردم ایران در آن اتفاق نظر داشتند.

اقدامات تروریستی این گروه که منجر به کشته شدن نه تنها مسئولین نظام بلکه شهروندان معمولی شد، علاوه بر پذیرفتن کمک و سرپناه از صدام حسین پس از حمله عراق به ایران، این گروه را از چشم مردمی که ادعا می کند نماینده آنهاست انداخت.

وی که ۲ سال در پنتاگون به عنوان مشاور در امور ایران و عراق فعالیت کرده، در ادامه مقاله خود با اشاره به حذف گروهک منافقین از لیست گروههای تروریستی پس از خرید حمایت‌های مسئولین آمریکایی توسط این گروهک ادامه داد که این عمل از آنها یک گروه دمکراتیک نمی‌سازد.

روبین همچنین به روایت دانشجوی قرقیز از حضور در تجمع منافقین در ویلپنت اشاره نمود و افزود: به نظر می‌رسد که روسای این گروه، حال باید علاوه بر پولی که به سخنرانان می‌پردازند تا در تجمع‌هایشان به مدح آنان بپردازند به مخاطبینشان هم پول بدهند.

وی افزود: مجاهدین خلق نه تنها یک فرقه چندش آور است که حاضر است برای جلب حمایت، بدون در نظر گرفتن سابقه‌اش هر چیزی بگوید، بلکه یک پوسته تو خالیست.

همچنین:

کیک خوردن بی ثمر روبروی کاخ سفید (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

2013/05/09 by

مزدا پارسی، انجمن نجات مرکز فارس، نهم می ۲۰۱۳: …  خبر بازگشایی دفتر مجاهدین روی سایت شاخه ی تبلیغاتی سازمان با طرح ده ماده ای مریم رجوی برای آینده ی ایران که در سال ۲۰۰۶ منتشر کرده همراه شده است . اولین ماده ی طرح کذایی ادعا می کند که صندوق رأی را ” تنها […]

نگاهی به وضعیت ساکنان اردوگاه لیبرتی

2013/05/04 by

بنیاد خانواده سحر، بغداد، چهارم می ۲۰۱۳: …  اطلاع داریم که هر زمان ناظران ملل متحد وارد لیبرتی میشوند با اقدامات خصمانه و شعارهای مرگ بر کوبلر و مرگ بر مالکی و همچنین انداختن آب دهان به سمت آنان مواجه میگردند. کاملا طبیعی است که این افراد رفتار شایسته و نرمالی ندارند و از قبل […]

حمایت یا انزجار جنگ‌طلبان جمهوریخواه (نئوکان‌ها) از رجوی؟

2013/03/23 by

. انجمن نجات مرکز تهران، ششم فوریه ۲۰۱۳ … رجوی در زمان جنگ ایران و عراق ریسک رفتن به عراق را پذیرفت. در آن سال‌ها همکاریهای نزدیکی با صدام داشت از جمله کمک‌های اطلاعاتی و جاسوسی از نیروهای نظامی و امنیتی ایران و در مقابل گرفتن کمک‌های نقدی، لجستیک وسیع و گسترده‌ از صدام. این […]

(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

(Chemical attack on Kurdistan, Iraq)