مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ – اطلاعیه خودافشاگر مریم رجوی

مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ – اطلاعیه خودافشاگر مریم رجوی

مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ - اطلاعیه خودافشاگر مریم رجویمریم سنجابی، انجمن فراق، پانزدهم اکتبر 2020:…  فرقه خیانتکار رجوی اخیرا اطلاعیه ای منتشر کرد و به صورت حقه بازانه ای نوشت فردی به نام ب. پ (بیژن پولادرگ) توسط پلیس آلبانی به جرم جاسوسی برای ایران دستگیر شده است. سپس در چند سطر پایین تر و در اواسط اطلاعیه مجبور شد به سوابق وی اشاره نماید و مُقِر بیاید که نامبرده از اعضای خودش بوده که به تازگی جدا شده است. آن گاه سعی شد که با بازی با کلمات و لفاظی های جاری، فرد بخت برگشته را متهم به جاسوسی از رایانه های داخل فرقه نمایند. سناریوی کثیفی که نویسنده اول و آخرش خودشان هستند و این گونه شارلاتی و حقه بازی های فرقه  تمامی ندارد که اعضای با سابقه و قدیمی خود را با سوابق چند دهه به عنوان افراد مرموز و جاسوس ایران می نامند و از دستگیری و یا توطئه هایی که برای گرفتاری آنها ایجاد می کنند ابراز خوشحالی می نمایند. مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ – اطلاعیه خودافشاگر مریم رجوی 

مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ - اطلاعیه خودافشاگر مریم رجویوزارت اطلاعات مجاهدین خلق را چگونه می بیند؟

مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ – اطلاعیه خودافشاگر مریم رجوی

سناریوی کثیف فرقه خیانت کار رجوی این بار علیه یک عضو قدیمی خود: وقتی عضو ۳۰ ساله، یک شبه مزدور می شود!

فرقه خیانتکار رجوی اخیرا اطلاعیه ای منتشر کرد و به صورت حقه بازانه ای نوشت فردی به نام ب. پ (بیژن پولادرگ) توسط پلیس آلبانی به جرم جاسوسی برای ایران دستگیر شده است.

سپس در چند سطر پایین تر و در اواسط اطلاعیه مجبور شد به سوابق وی اشاره نماید و مُقِر بیاید که نامبرده از اعضای خودش بوده که به تازگی جدا شده است.

مجاهدین خلق (فرقه رجوی)؛ دوستان پرسش‌برانگیز واشینگتن

آن گاه سعی شد که با بازی با کلمات و لفاظی های جاری، فرد بخت برگشته را متهم به جاسوسی از رایانه های داخل فرقه نمایند. سناریوی کثیفی که نویسنده اول و آخرش خودشان هستند و این گونه شارلاتی و حقه بازی های فرقه  تمامی ندارد که اعضای با سابقه و قدیمی خود را با سوابق چند دهه به عنوان افراد مرموز و جاسوس ایران می نامند و از دستگیری و یا توطئه هایی که برای گرفتاری آنها ایجاد می کنند ابراز خوشحالی می نمایند. از جمله پاپوش برای احسان بیدی، پناهی و … غیره. جهت اطلاع خانواده ها و هموطنان عزیز، همانطور که می دانید بیژن پولادرگ حدود سه دهه درون کمپ های فرقه بوده   و حداقل از دهه ۷۰ به این طرف عضو بوده است و هنوز یکسال از خروجش نگذشته او هم ملقب به مامور امنیتی  شد.

مریم سنجابی معرفی کتاب سراب آزادیمعرفی کتاب سراب آزادی در تالار یاس نمایشگاه کتاب

در شارلاتی فرقه رجوی همین بس که بارها اعضای جدا شده را عضو سرویس های امنیتی ایران می خواند و ماجراهای حقه بازی فرقه بدون وقفه و در چهار دهه گذشته به سبعانه ترین شکل ادامه دارد.

تعداد زیادی از جدا شدگان از جمله آقایان محمد حسین سبحانی، جواد فیروزمند، علی بخش آفریدنده، محمد رزاقی، علی قشقاوی و اینجانب هم طعم زندان های درونی فرقه را چشیده ایم و دقیقا  و درست زمانی که درون تشکیلات فرقه بودیم و مسئولیت های مختلفی به عهده داشتیم، ولی به ناگاه مزدور و نفوذی خطاب شدیم و مورد اذیت و آزارهای متعدد و  شکنجه قرار گرفتیم.

در سال ۱۳۷۳ حدود ۵۰۰ تن از اعضای سازمان از جمله نامبردگان فوق و من به تناوب سه ماه و شش ماه تا دو سال در زندان های فرقه به سر بردیم و با انواع شکنجه ها،  تهدید و توهین چند ماه و چند سال را در سلول های انفرادی ساخته شده در کمپ اشرف گذراندیم.

در آن  سال های مخوف حداقل هفت تن نیز به قتل رسیدند و یا سر به نیست شدند و بقیه هم پس  از تحمل زندان  و شکنجه  که دیگر رجوی چاره ای نداشت به تشکیلات برگردانده شدند.  رجوی در حالی که وقیح تر از هر زمان بود به غلط کرده اش اعتراف نمود و مثل همیشه تمام تقصیر ها را به گردن بقیه انداخته، ماجرا را تمام کرد و  به طور خاص داستان آن همه دستگیری و بگیر و بند سال ۱۳۷۳ را به گردن چند تن از جمله بیژن پولاد رگ انداخت.

رجوی بعد از چندین ماه نسق کشیدن و کشتن هفت نفر بی شرمانه گفت، اینها ظاهرا نفوذی بوده اند و به همین دلیل مجبور بودیم یک دور کل تشکیلات را پالایش کنیم! در حالیکه حتی یک نفر هم نفوذی واقعی نبود، البته حالا بعد از گذشت دو دهه باز هم پولادرگ و هر فردی که از فرقه جدا می شود بلافاصله و با سرعت عجیبی جاسوس ایران نامیده می شود.

صدها  تن تا کنون از فرقه رجوی جدا شده اند و فرقه بیش از ۳۰ سال است که این روند کثیف  و حقه بازانه  اش  را به پیش می برد  و به طور مضحکی  یک یک  آنان  را مزدور و عضو سرویس های امنیتی  می نامد مگر افراد معدودی  که علیرغم جدا شدن بازهم آنها را روانه خانه های امن در اروپا کند و مهر سکوت بر دهانشان بزند.

مریم سنجابی اخراج مجاهدین خلق از عراقگزارش کنفرانس بزرگ عراق “اخراج سازمان تروریستی مجاهدین خلق از عراق”

سران ابلهی که  خام خیالانه فکر می کنند پته جدا شدگان را به روی آب می ریزند و افشاگری می کنند.

ادبیات تنفر انگیز و خشونت کلامی، خط و نشان کشیدن  برای خبرنگاران،  برنامه ریزی قتل، ترور و اخراج  اعضا سابق، جلوگیری از تماس و ملاقات خانواده ها و  رفتارهای مافیایی و امنیتی با اعضا و قطع ارتباط شان با دنیا، همه  نشان از دیکتاتوری مخوف و عیان فرقه ای دارد که  حتی قادر به لاپوشانی و تحمل ظاهری حداقل  های حقوق انسانی برای آنها نیست.

و البته خوب می دانند و می دانیم  تمام این نمایشات و هوچی گری و اطلاعیه های موهوم صادر کردن در بیرون فرقه خریداری ندارد و کسی تره ای هم برای آنان خرد نمی کند و بیشتر این فیلم بازی کردن ها برای ایجاد رعب و وحشت و نمایش قدرت برای باقی مانده های درون فرقه است تا بیشتر آنها را اسیر و هیپنوتیسم کنند که فکر جدایی به سرشان نزند.

خوشبختانه با گذشت روزگار و به هوش آمدن آنان، فرار ها و جدایی بیشترشده و روز به روز وضعیت فرقه نکبت بار تر می شود.

یادداشت از: مریم سنجابی

لینک به منبع

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ – اطلاعیه خودافشاگر مریم رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/از-ترور-تا-جعل-از-ادعای-جهاد-تا-افتخار-ب/

از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوری

از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوریانجمن فراق، اردبیل، اول آوریل 2020:… بر اساس گزارش مرکز مقابله با شایعات سایبری، همچنین کانال‌های تلگرامی و اکانت‌های توییتری وابسته به منافقین و سلطنت‌طلبان به صورت هماهنگ اقدام به انتشار شایعه‌ای درخصوص رزمایش مقابله با جنگ بیولوژیک ارتش کرده و آن را بهانه‌ای برای برخورد با فعالان فضای مجازی منتقد معرفی کردند که با بررسی‌های مرکز مقابله با شایعات سایبری مشخص گردید که این خبر کذب بوده و ارتش به غیر از فعالیت‌های بهداشتی و درمانی، هیچگونه برنامه عملیاتی در داخل کشور ندارد. از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوری 

از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوریخشم رجوی از اقدامات ارتش در مهار ویروس کرونا

از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوری

ساخت جملات عجیب از زبان مسئولان، سبک جدید منافقین برای تشنج آفرینی در ایران

اتاق فکر پوشکی های فرقه رجوی در سبکی جدید و با ساخت جملات عجیب از زبان مسئولان و شخصیت‌های ایران، خط تخریب برای تشنج آفرینی در جامعه ایران پیش گرفته است.

به گزارش فراق، منافقین در شرایط کنونی کشور به تازگی سبک جدیدی از شایعات را کلید زدند که در این نوع از شایعات، جملات عجیبی از مسئولان و شخصیت‌های نظام با سوءاستفاده لوگوی رسانه‌های معتبر و رسمی و در قالب عکس نوشته منتشر می‌کنند.

از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوری

در جدیدترین این نمونه، تصویری از ملک زاده معاون وزیر بهداشت با این مضمون که «از آنجایی که دشمن با حمله بیولوژیک قصد کم‌‌کردن جمعیت مسلمانان ایران است پس بهتر است که ما هم در زمان قرنطینه، فرزندآوری را که مورد تاکید رهبری است در دستور کار قرار دهیم» را با لوگوی روزنامه جام جم منتشر شد. در همین رابطه یاشار عبدالحسین‌زاده مسئول شبکه‌های اجتماعی روزنامه جام‌جم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس این موضوع را تکذیب کرد و گفت: ما هرگز چنین مطلبی را از معاون وزیر بهداشت نه شنیده ایم و نه منتشر کرده‌ایم.

پیش از این نیز چنین حربه‌ای را درباره آیات نوری همدانی، اعرافی، شبستری استفاده کرده بودند درحالی هیچ کدام از این افراد چنین صحبت‌های را مطرح نکردند و هیچ یک از خبرگزاری‌های تسنیم، خبرگزاری رسمی حوزه و حتی بی‌بی‌سی روی خروجی خود چنین مطلبی را منتشر نکرده‌ بودند.

از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوری

همچنین به گفته یک منبع آگاه به کیهان، شایعه دیگری که منتشر شد خبری با عنوان «قرار گرفتن ماسک‌های تولیدی کارخانجات بهداشتی در اختیار سپاه و خود داری سپاه از تحویل دادن این اقلام به وزارت بهداشت بود» که پس از بررسی‌های انجام شده، مشخص شد که این ادعا کذب بوده و کلیه تولیدات ماسک کشور در اختیار وزارت صنعت معدن و تجارت قرار می‌گیرد تا از طریق وزارت بهداشت در مراکز مربوطه توزیع شود.

وی همچنین درباره انتشار مطالبی با عنوان «فرار برخی روحانیون بلند پایه از جمله رئیس‌جمهوری به جزیره کیش» خاطرنشان کرد: طی روزهای گذشته ویدیویی در برخی صفحات اینستاگرامی و کانال‌های تلگرامی داخلی منتشر شد که در آن از فرار برخی روحانیون بلندپایه از جمله رئیس‌جمهوری به جزیره کیش خبر دادند؛ پس از انجام بررسی‌های لازم مشخص شد که این ویدیو برای اولین بار توسط برخی از عناصر وابسته به جریان انحرافی منتشر شده و سپس توسط کانال‌های تلگرامی و حساب‌های کاربری توییتری فرقه تروریستی منافقین به صورت گسترده بازنشرشده است.

بر اساس گزارش مرکز مقابله با شایعات سایبری، همچنین کانال‌های تلگرامی و اکانت‌های توییتری وابسته به منافقین و سلطنت‌طلبان به صورت هماهنگ اقدام به انتشار شایعه‌ای درخصوص رزمایش مقابله با جنگ بیولوژیک ارتش کرده و آن را بهانه‌ای برای برخورد با فعالان فضای مجازی منتقد معرفی کردند که با بررسی‌های مرکز مقابله با شایعات سایبری مشخص گردید که این خبر کذب بوده و ارتش به غیر از فعالیت‌های بهداشتی و درمانی، هیچگونه برنامه عملیاتی در داخل کشور ندارد.

(پایان)

از ترور تا جعل . از ادعای جهاد تا افتخار به مزدوری

لینک به منبع

***

اعدامهای دهه 60اهدای کتاب “جعلی” شهدای “جامعه بی طبقه توحیدی” مجاهدین خلق “ضد امپریالیست” به جان مک کین 

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شدمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شدمسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟

همچنین: