مجاهدین آلت دست مخالفان ایران

مجاهدین آلت دست مخالفان ایران

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، سیزدهم ژانویه 2016:… هر چند که پروپاگاندای مجاهدین خلق علیه ایران معمولاً در جامعه ی بین المللی راه به جایی نمی برد – به دلیل نقش شدیداً بی اهمیت گروه در مسائل منطقه ای – گروه هایی هم هستند که دستی به سر و گوش مجاهدین می کشند. مخالفان ایران در امریکا و عربستان سعی می کنند در قبال خدمات مادی و معنوی مجاهدین آن ها را مورد الطفات قرار دهند …

مریم رجوی عربستان سعودی مزدوری تروریسمThe MKO, Fan club of Saudi Arabia (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) to invest on new landlord!

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

مجاهدین آلت دست مخالفان ایران

مسعود رجوی تروریسم ملک سلمان عربستان سغودیدر چند روز اخیر، در پی رویدادهای تعارض برانگیز میان ایران و عربستان سعودی، رسانه های مجاهدین خلق تبلیغات گسترده ای در راستای اهداف عربستان و علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته اند. عجیب نیست که مجاهدین خلق همواره در جبهه ی هر کشور و دولتی ست که دست بر قضا دشمن تهران شود ; چنانچه در زمان مذاکرات هسته ای میان ایران و غرب ، مجاهدین هر چه در توان داشتند انجام دادند دروغ ها و اطلاعات غلطشان درباره ی برنامه ی هسته ای ایران را بارها و بارها تکرار کردند تا توافقی حاصل نشود و روابط مخاصمه آمیز قبلی عادی نشود.

هر چند که پروپاگاندای مجاهدین خلق علیه ایران معمولاً در جامعه ی بین المللی راه به جایی نمی برد – به دلیل نقش شدیداً بی اهمیت گروه در مسائل منطقه ای – گروه هایی هم هستند که دستی به سر و گوش مجاهدین می کشند. مخالفان ایران در امریکا و عربستان سعی می کنند در قبال خدمات مادی و معنوی مجاهدین آن ها را مورد الطفات قرار دهند. دانیل لاریسون از مجله ی امریکن کانسروتیو درباره ی انگیزه ی حامیان مجاهدین برای همبستری با این گروه تبعیدی فرقه گرای خشونت طلب که می دانند مورد تنفر ایرانی هاست ، توضیح می دهد. وی می نویسد:” دیدگاه ها و اولویت های مردم آن کشور دیگر برای مخالفان اصلاً مهم نیست .. تبعیدی ها وانمود می کنند که به نمایندگی از کشورشان حرف می زنند و اربابانشان در اینجا تظاهر می کنند که حرف آن ها را باور می کنند.”

لریسون مجاهدین خلق را ” فرقه ای تمامیت خواه” و ” سازمانی هولناک” توصیف می کند که سیاست گذاران امریکایی به دلایل خودشان از سر نفاق آن را مورد تفقد قرار می دهند. وی شرح می دهد که حامیان مجاهدین خلق در امریکا خواسته های تخیلی تبعیدی ها را در مناظره های سیاسی خود نقل قول می کنند تا تأکید کنند که امریکا باید همان کاری را انجام دهد که آن ها ادعا می کنند اپوزیسیون می خواهد.

همین ماجرا درباره ی عربستان سعودی هم صدق می کند. سعودی ها به دنبال هر متحدی هستند که اتحاد آن ها علیه رقیب قدرتمندشان یعنی جمهوری اسلامی در منطقه را تقویت کند. به عنوان کشوری همسایه ، آن ها بسیار بهتر از امریکایی ها می دانند که مجاهدین هیچ پایگاه اجتماعی در ایران ندارند و هرگز بازگو کننده ی خواسته های مردم ایران نیستند اما آن ها نیز ترجیح میدهند که گروه های تروریست فرقه گرایی چون داعش و مجاهدین را پناه دهند تا به شرایط خودشان در منطقه ثبات بخشند و همزمان به دوستان جنگ طلبشان در غرب نیز یاری دهند.

دانیل لریسون بر این باور است که ” جاه طلبی های تبعیدی ها و توهمات مخالفان ” به منافع هر دو ملت ایران و امریکا آسیب می رساند اما این نکته را در نظر نمی گیرد یا نمی داند که حمایت مخالفان ایران از مجاهدین خلق وضعیت مجاهدین خلق در میان جامعه ی ایران را خراب تر می کند.

در حالی که پروپاگاندای مجاهدین درباره ی مجازات اعدام در ایران تمامی ندارد و رهبر این گروه وعده ی ایران آینده ی بدون اعدام می دهد ، حمایت همه جانبه و گسترده اش از عربستان سعودی پس از اعدام 47 نفر از جمله یک روحانی شیعه ی منتقد به نظامی سعودی ، در یک روز، نشان از تاکتیک های فریب کارانه و غیرقابل اعتماد این گروه در رویکرد به اصطلاح مبارزاتی اش علیه ایران دارد.

به هر روی ، فریب کاری های فرقه ی رجوی برای جلب حمایت دشمنان ایران تنها از آن ابزاری برای دستان حامیانش ساخته است. نهایتاً این حمایت ها برای مجاهدین خلق کامیابی در پی نخواهد داشت . تاریخ مصرف مجاهدین خلق نیز روزی سرخواهد آمد، درست مانند آنچه برای القاعده و دیگر گروه های تروریستی نیابتی رخ داد.

مزدا پارسی

***

مسعود رجوی جیش العدل تروریسمLe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیThe MeK – Washington’s Favourite Communist Terrorist Cult

مسعود رجوی مریم رجوی مزدوران صدام حسین A list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

مریم رجوی خاخام صیونیست علی صفوی مزدوران موسادWhoops! What a big gaffe in the US report! Did Pentagon lobby for Mojahedin Khalq? (aka; MKO, MEK, Rajavi cult)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17836

چرا مریم رجوی تا سر حد بی آبرویی با نتانیاهو همگام می شود؟

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، پانزدهم آوریل ۲۰۱۵:… از آن ارتش خصوصی صدام ، نه سلاحی مانده است و نه پادگانی و نه خود “صاحب خانه” یعنی شخص دیکتاتور سابق عراق ، بلکه بقایایی آواره در کمپ موقت لیبرتی مانده که هر روز از شمارشان کاسته می شود. (اعضای لیبرتی که تحت فشار شدید فضای انزوا و خفقان فرقه ای هستند در صورت موفقیت اقدام …

ابراهیم خدابنده: گزارش پرویز خزائی و طرح یک پرسش: مخاطب اصلی “گزارش تا این تاریخ” چه کسی است؟

لینک به منبع

چرا مریم رجوی تا سر حد بی آبرویی با نتانیاهو همگام می شود؟

جای شگفتی نیست که جملات و سخنرانی های مریم رجوی ، رهبر خودخونده سازمان مجاهدین خلق ، همواره حاوی بدبینانه ترین و سخیف ترین واژه ها علیه جمهوری اسلامی بوده است اما در جریان مذاکرات هسته ای ایران و شش قدرت جهانی و بحث ها و تحلیل های حول این موضوع، مواضع مریم رجوی بسیار رنگ و بوی شبیه اظهارات نخست وزیر اسرائیل داشت.

چنانچه نتانیاهو هرگونه توافقی با ایران را ” بد ” می داند و پس از توافق اولیه ی پایان ماه مارس تنها واکنشش نگرانی و هراس افکنی است، مریم رجوی هم تنها راه حل هسته ای را سرنگون جمهوری اسلامی می خواند.

نتانیاهو این توافق را موجب به خطر افتادن موجودیت حکومت خود دانست و مریم رجوی اظهار کرد که شش قدرت جهانی باید ایران را وادار کنند که تمام سایت های هسته ای خود را برای همیشه تعطیل کند و از نظر وی این کار با وضع تحریم های ظالمانه و حمله نظامی علیه ایران میسر است.

موضع رژیم اسرائیل و چرایی دشمنی اش با ایران که روشن است، اما خیانت و کینه ورزی عمیق مجاهدین خلق علیه ایران ناشی از چیست؟

شاید سابقه ی درگیری های میان جمهوری اسلامی نوپا در سال های آغازین پس از انقلاب با سازمان مجاهدین خلق و در پی آن دستگیر و زندانی شدن و بعضاً اعدام اعضای مجاهدین ، این موضوع را به ذهن متبادر کند که دشمنی مجاهدین خلق با جمهوری اسلامی چندان هم دور از ذهن نیست اما تخاصمات میان حکومت جمهوری اسلامی و تشکیلات مجاهدین خلق هرگز دلیل نمی شود که این سازمان همواره با بی رحمی تمام خواستار دشوارترین سرنوشت ها برای هم وطنان خود باشد.

گذشته از سال های مزدوری مجاهدین خلق برای صدام حسین در نقش “ارتش خصوصی” و بازوی جاسوسی و تروریستی او علیه ایران ، کینه ی کنونی مجاهدین علیه مردم ایران قابل بررسی است.

تلاش مجاهدین خلق برای بهره برداری از شکاف ایجاد شده میان ایران و غرب بر سر مناقشه ی هسته ای ، با فعالیت لابی هایش و هزینه کردن میلیون ها دلار در کنگره برای وضع تحریم های بیشتر علیه حکومت ایران– که مستقیماً حیات مردم ایران را اهداف قرار می دهد–، همراه می شود نه برای این که سازمان و رهبر ناپدید شده اش نقشی در آینده ی ایران و صحنه ی سیاسی ایران دارد بلکه برای این که بقای تشکیلات رجوی مبتنی بر شکاف و دشمنی هر چه بیشتر میان ایران و غرب است.

از آن ارتش خصوصی صدام ، نه سلاحی مانده است و نه پادگانی و نه خود “صاحب خانه” یعنی شخص دیکتاتور سابق عراق ، بلکه بقایایی آواره در کمپ موقت لیبرتی مانده که هر روز از شمارشان کاسته می شود. (اعضای لیبرتی که تحت فشار شدید فضای انزوا و خفقان فرقه ای هستند در صورت موفقیت اقدام به فرار می کنند و یا توسط سازمان ملل به آلبانی منتقل می شوند.)

درماندگی سران سازمان ناشی از سیر قهقرایی تشکیلات در چند سال اخیر ، آن ها را به سوی سوء استفاده از هر نوع شکاف میان ایران و امریکا سوق می دهد ، هر چند که ماهیت فرصت طلب فرقه ی رجوی تنها به این سال های اخیر ختم نمی شود و طی سی سال گذشته همواره رویکرد اساسی رجوی در مقابله با همه ی چالش ها بوده است.

برای نمونه، هم نوایی مجاهدین با دشمنان مردم ایران ، بار دیگر در جنگ یمن خود را نشان می دهد چنانکه رسانه های سازمانی شادی خود از دخالت عربستان در ماجرای یمن و درگیری احتمالی ایران و عربستان سعودی را نمی توانند پنهان کنند. به علاوه مخالفت جمهوری خواهان کنگره ی امریکا با توافق لوزان و کارشکنی آن ها در دیپلماسی دولت اوباما باعث بسی مسرت برای مجاهدین خلق شده است .

ذات اپورتونیست ها ایجاب می کند که همیشه طرفدار گروه قدرتمندتر باشند. برای مجاهدین بهره جویی از هر زمان و فرصت برای رسیدن به مقاصد و حفظ منافع فرقه و به کار گیری رویکرد مشروع و غیرمشروع امری طبیعی است اما این بار همه ی منافع و مقاصد فرقه ی رجوی خلاصه می شود در حفظ بقای فرقه.

مزدا پارسی

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18320

زندان بان زنان لیبرتی حامی حقوق دختر مهابادی

مزدا پارسی، دهم می ۲۰۱۵:…  سکوت مریم رجوی درباره ی جنایات فاحش نیروهای داعش در حالی است که همه ی رسانه های جهان – حتی رسانه های نه چندان بی طرف – به آن پرداختند و حتی ویدئویی از اعضای داعش پخش شد که نشان می داد چگونه درباره ی زنان ایزدی و قیمت آن ها اظهارنظر می کنند. چرا مریم رجوی که خود را نماینده ی اسلام مدرن و دموکراسی خواه می داند و ادعای دفاع از حقوق زنان دارد …

گزارش کمپ لیبرتی 1Ashamed of your Leader? Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi

لینک به منبع

زندان بان زنان لیبرتی حامی حقوق دختر مهابادی

در پی مرگ مشکوک دختر جوان در یکی از هتل های شهرستان مهاباد و تجمع اعتراضی گروهی از مردم این شهرستان، رسانه های فرقه ی رجوی بار دیگر خوراک تبلیغاتی برای جنجال آفرینی و سوءاستفاده های بیشتر یافتند. این نخستین بار نیست که اخبار و اطلاعات ضد و نقیض و تجمع کنندگان احساساتی بهانه ی تازه ای به دست مریم رجوی دادند تا برای هزارمین بار دچار حس کذایی خود رهبر بینی شود و از قیام و اعتراض مردم هیجان زده تقدیر کند.

این بار اما موضع گیری مریم رجوی بسیار مضحک تر از همیشه به نظر می رسد. مرگ دختر جوان کرد مهابادی که بر اثر حادثه ای مشکوک خود را از یکی از طبقات هتل به پایین پرتاب کرد در برابر مرگ و رنج و تجاوز به صدها زن کرد ایزدی توسط تروریست های داعش در عراق و سوریه ، اگر از اهمیت کمتری برخوردار نباشد قطعا اهمیتش بیشتر نیست. این در حالی است که مریم رجوی همواره در برابر جنایت های داعش علیه زنان ایزدی از جمله به کنیزی گرفتن و تجاوز جنسی و قتل آن ها ، سکوت اختیار کرده است.

سکوت مریم رجوی درباره ی جنایات فاحش نیروهای داعش در حالی است که همه ی رسانه های جهان – حتی رسانه های نه چندان بی طرف – به آن پرداختند و حتی ویدئویی از اعضای داعش پخش شد که نشان می داد چگونه درباره ی زنان ایزدی و قیمت آن ها اظهارنظر می کنند.

چرا مریم رجوی که خود را نماینده ی اسلام مدرن و دموکراسی خواه می داند و ادعای دفاع از حقوق زنان دارد چنین دوگانه عمل می کند؟ پاسخ در ذات فرقه ای سازمان مجاهدین خلق است. سازمان مجاهدین خلق به روایت جمع کثیری از جداشده ها و گزارش های بسیار بین المللی از جمله دیدبان حقوق بشر ، کیش شخصیتی است که با نقض حقوق اساسی اعضای خود ادامه حیات می دهد.

بنابر شهادت زنان جدا شده از سازمان ، اوج سوءاستفاده از اعضای فرقه ، در تجاوز جنسی مسعود رجوی – همسر فراری مریم رجوی – به زنان عضو شورای رهبری فرقه ی مجاهدین خلق دیده می شود. مسعود رجوی با عقد کردن شمار زیادی از زنان رده بالای سازمان ، نه تنها چند همسری را در سازمان به اصطلاح دمکراتیک خود به خود روا می دارد اما ازدواج را برای سایر اعضضا حرام می داند بلکه حقوق اساسی زنان عضو فرقه را برای انتخاب همسر و داشتن فرزند و زندگی زناشویی نقض می کند.

بدین ترتیب ، بدیهی ست که مریم رجوی به عنوان اداره کننده ی نسخه ی اتوکشیده و مدرن داعش ، نمی تواند با همکاران و همپالگی های خود که منافع مشترکی با یکدیگر دارند ،ابراز مخالفت کند. چنانچه در گزارش های گوناگون آمده است هر دو این فرقه ها در حال حاضر مواجب بگیر اسراییل و مدافع منافع آن در منطقه هسنند. در برابر سکوت در قبال جنایات داعش، نسبت دادن هر واقعه ی شوم اما مشکوکی به جمهوری اسلامی و نیروهای امنیتی آن کاملا هم راستا با اهداف اسراییل و داعش است.

مزدا پارسی

***

همچنین:

جدایی از فرقه رجوی برای زنان خیلی سخت تر است!

انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم دسامبر 2015:… جدا شدن از فرقه مجاهدین بدلیل سالیان سال تحت فشار فکری و شستشوی مغزی بودن برای هر مرد و زنی سخت است. اما باید قبول کرد که این سختی برای زنان دربند بسا بسا سخت تر و گرفتن تصمیم جدایی سرنوشت سازتر است! انسانهایی که چند ده

تو دهانی آژانس انرژی اتمی به فرقه رجوی

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقانجمن نجات، مرکز فارس، پانزدهم دسامبر 2015:… واقعیت اینست که برای مسعود رجوی تنها چیزی که تعیین کننده و مهم است، رسیدن به قدرت است.در این بین هر وطن فروشی و خیانتی قابل توجیه است. خدارا شکر میکنیم که به یمن توان نظامی کشورمان هیچ

خانواده نماد رعب و وحشت برای فرقه رجوی

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، دهم دسامبر 2015:…  خانواده های بسیاری هستند که هر روز برای دیدن فرزندانشان در کمپ لیبرتی تلاش می کنند اما سران فرقه مطلقاً اجازه ی دیدار به این افراد نمی دهند . آن ها خانواده ها را ” عوامل وزارت اطلاعات زیر پوشش خانواده” می نامند. سران مجاه

شانزده آذر نقطه ی سردرگمی مجاهدین

شهدای 16 آذرمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، ششم دسامبر 2015:…  شانزدهم آذر 1394 و یادمان شهادت سه دانشجوی دانشکده ی فنی تهران ، در حالی فرا می رسد که مجاهدین خلق سردرگم تر از همیشه در میان شعارهای ضد امپریالیستی گذشته شان وذات امپریالیست گرای امروزشان ، مانده اند. در آستانه ی شانزده آذر امسال