مجاهدین اپوزیسیون یا یک رسانه ضد ایرانی ؟

مجاهدین اپوزیسیون یا یک رسانه ضد ایرانی ؟

مجاهدین اپوزیسیون یا یک رسانه ضد ایرانیراه نو، سی و یکم دسامبر 2021:… مجاهدین نه توانستند مانند یک اپوزیسیون رفتار کنند که در داخل کشور جایگاه سیاسی داشته باشند و نه توانستند در زمانی که سلاح و قدرت داشتند حکومت را ساقط کنند و خود قدرت را بدست بگیرند تنها کاری که توانستند به خوبی آن را انجام دهند ترور، مزدوری و خود فروشی سیاسی بود و اکنون در لباس یک رسانه ضد ایرانی برای سرویس های اطلاعاتی معلوم الحال انجام وظیفه می کنند. مجاهدین پس از شکست و زمین گیر شدن در آلبانی، تبدیل به بلندگوی رسانه ای دشمنان مردم ایران به عنوان تنها گزینه شدند تا هرچه بیشتر یاس و نا امیدی را به میان مردم ایران ببرند. مجاهدین اپوزیسیون یا یک رسانه ضد ایرانی

هفت گناه کبیره رجویهفت گناه کبیره رجوی

مجاهدین اپوزیسیون یا یک رسانه ضد ایرانی ؟ 

البته در روزگاری نه چندان دور فرقه رجوی بعد از جنایات بی شمار در داخل کشور، به صفوف دشمنان مردم ایران ملحق شد، اسلحه بدست گرفت و برای نابودی خلق ایران و حکومت آن سال ها جنگید.

حال با عینک های ته استکانی با نیمچه مهارتی در زمینه تایپ پشت کامپیوترهایشان می نشیند که اگر در ایران صاحب قدرت بودند همان را بر مردم ممنوع می کردند.

این فرقه سعی می کند خود را صاحب نفوذ و رسانه معرفی کند اما اگر کمی جامع تر نگاه کنیم متوجه می شویم که این فرقه دنباله رو سایر رسانه های غرب بوده و بدون آماده سازی های آنان به تنهایی قادر به ایجاد جریان رسانه ای نمی باشد.

آنچه که از مجاهدین باقیمانده است، نه یک اپوریسیون و آلترناتیو بلکه یک صدای رسانه ای معاند است که با حمایت سرویس های اطلاعاتی غربی و عربی پارس می کند.

رهبران فاسد و بدنام مجاهدین بارها ثابت کرده اند که به شدت با رشد علمی کشورمان و ایجاد روابط سیاسی ایران با سایر کشور ها مخالفند. چرا که موفقیت و آرامش مردم ایران با اهداف فرقه رجوی و دشمنان مردم ایران رابطه عکس دارد.

یکی از اهداف فرقه رجوی که دائما برای رسیدن به آن تلاش می کند ایجاد ناآرامی  و به خطر انداختن جان مردم ایران برای نمایش در رسانه های وابسته به این فرقه است. مجاهدین در لفظ،  وعده دموکراسی و آرامش را به مردم می دهند ولی در عمل همین مردم را هزینه جاه طلبی ها و اهداف ضد ایرانی خود می کنند.

رهبران مجاهدین سعی می کنند در هر پرورژه ضد ایرانی بعنوان پیاده نظام دشمن در فضای مجازی حضور داشته باشند. چرا که اعتبارشان در نزد اربابانشان در گرو پیشبرد همین وظایف محوله به نحو احسن است. 

مجاهدین در مذاکرات هسته ای ایران، همگام با جمهوری خواهان آمریکا و مقامات اسرائیلی عمل کرده و مخالف به نتیجه رسیدن این مذاکرات هسنتند.

این فرقه دائما در رسانه های خود ایران را مقصر اصلی به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته یی معرفی می کند.  اما باید از این سازمان پرسید که وقتی توافق هسته ای می تواند آرامش نسبی را به مردم ایران ارائه کند چرا با این مذاکرات مخالف میکند. این فرقه چگونه می تواند همزمان از آزادی و آرامش مردم صحبت کند و هم این آرامش را از آنان با ایجاد عملیات روانی در فضای مجازی بگبرد؟

افشاگری های مجاهدین خلق از اتمی تا پهبادی، از صدام حسین تا الهام علی اف

طی سالهای اخیر و پس از اخراج این گروه از عراق به آلبانی، مجاهدین صرفا در قالب یک رسانه ضد انقلاب در قالب پیشبرد طرح های ضد ایرانی غربی ، عربی و عبری نقش آفرینی کرده است.

در هفته های اخیر نیز رزمایش موشکی موفق سپاه پاسداران که معادلات غرب را در آستانه دور هشتم مذاکرات وین بهم ریخت ابزاری برای فعالیت های رسانه ای ضد ایرانی مجاهدین قرار گرفت.

تا همچنان بعنوان یک رسانه معاند و نه اپوزیسیون نقش آفرینی کند.

در همین رابطه سایت رسمی مجاهدین خبر مربوط به موضع گیری وزارت خارجه انگلیس را در تیتری تحت عنوان «انگلستان، استفاده ایران از موشکهای بالستیک را محکوم کرد» انعکاس داد.

رور بعد نیز در تیتری تحت عنوان «واکنش ترسان رژیم نسبت به محکومیت مانور موشکی‌اش توسط انگلستان» خبرسازی کرد.

موشک ها به کجا اصابت کردند؟

سایت مجاهدین در همان روز اظهارات براد آشنایدر‌، عضو کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا را نیز انعکاس داد مبنی بر اینکه این اقدام « در نقض آشکار قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت » است.

لازم به توضیح است که در تاریخ ۲۱ آذر ماه سایت رسمی فرقه رجوی در خبری از قول آسوشیتدپرس نوشت:

«تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد که ایران برای یک پرتاب فضایی در بحبوحهٔ مذاکرات آماده می‌شود»

در تاریخ  23 آذر ماه هم رسانه مجاهدین به نقل از سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگن) اعلام کرد :

«پرتاب موشک فضایی توسط رژیم ایران تهدیدی برای منافع ما و شرکایمان است»

مجاهدین اپوزیسیون یا یک رسانه ضد ایرانی

بدین ترتیب یاوه گویان مجاهدین سعی کردند با درج مواضع برخی از کشورهای غربی در مورد رزمایش موشکی سپاه و اینکه این مانور در مغایرت قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت است را پر رنگ نشان داده و در همسویی کامل با اهداف دشمن خط جنگ رسانه ای بر علیه مردم و دولت ایران را پیش ببرند.

تناقض رفتاری مجاهدین در جای جای این اینگونه فعالیت ها آشکار است. اما نکته اینجاست آنها دقیقا همین یک کار از دست شان بر می آید. یعنی ایجاد جنگ روانی بر علیه مردم ایران در فضای مجازی و از طریق رسانه و هزاران کیلومتر دور از مرزهای ایران.  

نتیجه اینکه مجاهدین نه توانستند مانند یک اپوزیسیون رفتار کنند که در داخل کشور جایگاه سیاسی داشته باشند و نه توانستند در زمانی که سلاح و قدرت داشتند حکومت را ساقط کنند و خود قدرت را بدست بگیرند تنها کاری که توانستند به خوبی آن را انجام دهند ترور، مزدوری و خود فروشی سیاسی بود و اکنون در لباس یک رسانه ضد ایرانی برای سرویس های اطلاعاتی معلوم الحال انجام وظیفه می کنند.

حال این گروه وامانده و نفرت انگیز ، تنها امیدشان به این است با پنهان کردن هویت واقعی خود در پشت کامپیوترهایشان و با ایجاد جنگ روانی  انتقامشان را از مردم ایران بگیرند.

نویسنده : علی صدر
منبع خبر : سایت راه نو

لینک به منبع

مجاهدین اپوزیسیون یا یک رسانه ضد ایرانی ؟ 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دیپلماسی-مقاومت-ایران/

دیپلماسی مقاومت ایران ؟

دیپلماسی مقاومت ایرانراه نو، آذربایجان غربی، یازدهم نوامبر 2021:… سایت رسمی مجاهدین بتاریخ ۱۵ آبان در مطلبی تحت عنوان «نگاهی به دیپلماسی مقاومت ایران در آینهٔ منافع ملی» سعی کرده بر دهه ها  خیانت و جنایت این گروه خاک بپاشد.  آنچه که بیشتر از هر چیزی در این مطلب موج می زند وقاحت و دریدگی و قلب واقعیت ها از یک سو و توهین به شعور مردم ایران و مخاطبان این فرقه از سوی دیگر است. رجوی را باید شاه مهره مزدوران، جانیان و جاسوسانی خواند که تاکنون در راس یک گروه تروریستی قرار گرفته اند. رجوی تنها مهره ضد ایرانی است که هم در درون و هم در بیرون از تشکیلات مجاهدین دست به انواع جنایت زده است

دیپلماسی مقاومت ایرانسالگرد تاسیس سازمان مجاهدین – مدعیان نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

دیپلماسی مقاومت ایران ؟

مجاهدین اپوزیسیون نیستند

استدلالات چندش آور،برای سالیان؛ آدم کشی، مزدوری و جاسوسی مجاهدین،تلاشی نافرجام برای تغییر نگاه مردم ایران به فرقه منفور رجوی

قلم به مزدان فرقه رجوی تلاش کردند، همسویی این گروه با تحریم های ظالمانه آمریکا و «فشار حداکثری» این کشور بر علیه مردم ایران را که بارها توسط مریم رجوی مورد تائید قرار گرفته تحت عنوان «معنای استفاده کردن یا نکردن از فشار سیاسی بر (ایران) از طریق آمریکا و اروپا» توجیه کنند تا شاید از بدنامی این گروه که با ذات و ماهیت آنان انطباق کامل دارد کاسته شود.

رجوی منفورترین چهره در نزد ایرانیان است که اکنون با انواع و اقسام بیماری ها در سالهای آخر عمرش بسر می برد تا بزودی و با لعن و نفرین مردم ایران راهی قبرستان شود. هرچند زندگی سیاسی او با سقوط صدام به پایان رسید.

رجوی بعد از چندین دهه مزدوری برای دشمنان مردم ایران، که پیوستن به ارتش صدام بزرگترین خیانت این مردک بیمار محسوب می شود، حال در سن ۷۳ سالگی به فکر توجیه خیانت هایش در حق مردم ایران افتاده است.

سایت رسمی مجاهدین بتاریخ ۱۵ آبان در مطلبی تحت عنوان «نگاهی به دیپلماسی مقاومت ایران در آینهٔ منافع ملی» سعی کرده بر دهه ها  خیانت و جنایت این گروه خاک بپاشد.  آنچه که بیشتر از هر چیزی در این مطلب موج می زند وقاحت و دریدگی و قلب واقعیت ها از یک سو و توهین به شعور مردم ایران و مخاطبان این فرقه از سوی دیگر است.

دیپلماسی مقاومت ایران

رجوی را باید شاه مهره مزدوران، جانیان و جاسوسانی خواند که تاکنون در راس یک گروه تروریستی قرار گرفته اند.

رجوی تنها مهره ضد ایرانی است که هم در درون و هم در بیرون از تشکیلات مجاهدین دست به انواع جنایت زده است.

قلم به مزدان این فرقه منحوس در این مطلب سعی کردند با دستاویز قرار دادن عبارت کوتاه «بودن یا نبودن؛ مسأله این است»، از نمایش‌نامه‌نویس مشهور انگلیسی ویلیام شکسپیر، و تفسیر به رای آن و اینکه «یکی از عرصه‌های تعبیر مادی و عینیِ «بودن یا نبودن»، چگونگیِ پاسخ به «منافع ملی» در حیات سیاسی و اجتماعی است. وقتی پای «منافع ملی» به میان می‌آید، فعالیت هر نیروی سیاسی و اجتماعی با کیفیت رابطه‌اش با این منافع سنجیده می‌شود.» بر دهه ها ترور و کشتار مردم ایران و مزدوری و جاسوسی به نفع بیگانگان، نه تنها سرپوش گذاشته و در اوج بی شرافتی تمام  اقدامات ضد ملی و ضد میهنی این فرقه را نیز در راستای آنچه که از دید این فرقه حفظ «منافع ملی» خوانده می شود توجیه بکنند.!!!

بنابراین قلم به مزدان این فرقه با این سناریو و پیش زمینه، با درج رئوس کلی خیانت های این گروه تروریستی سعی می کنند آنها را طوری توجیه کنند که بگویند تمامی خیانت ها و جنایت ها و جاسوسی های این فرقه برای صدام و بیگانگان صرفا در راستای «منافع ملی» بوده است. عجب جانورانی!

البته شاخص قضاوت در مورد خیانت های مجاهدین و رهبری آن نه قلم به مزدان این گروه بلکه مردم ایران است که به حق آنان را خائن، وطن فروش و ستون پنجم دشمن نامیده اند.

حال بنگرید که چگونه رجوی بدون ورود به بحث برای هر سرفصلی که خود نوشته یک توجیه نیز برای خیانت این گروه در آن مقطع  آورده که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد.

این مطلب اولین موضوع را  «رفتن شاه، آمدن خمینی» مطرح می کند. بلافاصله در زیر این مطلب می نویسد: تبصره: تقدم تضاد با لیبرالیسم یا ارتجاع؟

دم خروس رجوی خیلی زود با این جمله بیرون می زند که  پیشاپیش سعی می کنند تمامی خشونت ورزی ها و اعلام جنگ مسلحانه و کشتن مردم بیگناه کوچه و بازار در طول دو سال بعد از انقلاب شکوهمند مردم ایران را با این تبصره که تقدم مبارزه با ارتجاع بوده و نه لیبرالیسم (بخوانید امپریالیسم) لاپوشانی کنند.

بندهای بعدی هم وضعیتی بهتر از این ندارند. مثل ملحق شدن رجوی با نیروهایش به ارتش صدام، حضور در جبهه های جنگ به همراه نیروهای عراقی و کشتن حافظان مرزهای کشورمان که همیشه بعنوان خیانت فراموش نشده این گروه بر یاد و خاطره تاریخ و مردم ایران باقی خواهد ماند.

یا افشای برنامه هسته یی و جمع آوری اطلاعات دانشمندان ایرانی در این حوزه در همکاری با سازمان اطلاعات اسرائیل؛ موساد،  که به ترور تعدادی از آنان ختم گردید. برگ دیگری از خیانت های این فرقه محسوب می شود که سران مجاهدین سعی دارند آنرا بنوعی مشمئز کننده توجیه کنند.

فریب کاری مجاهدین حتی در درج این مطالب هم جالب است. بنحویکه قلم به مزدان فرقه رجوی تلاش کردند، همسویی این گروه با تحریم های ظالمانه آمریکا و «فشار حداکثری» این کشور بر علیه مردم ایران را که بارها توسط مریم رجوی مورد تائید قرار گرفته و بعنوان پیاده نظام دشمن در این عرصه جولان داده و آنرا با تمام توان در فضای مجازی توجیه کرده اند، تحت عنوان «معنای استفاده کردن یا نکردن از فشار سیاسی بر (ایران) از طریق آمریکا و اروپا» به خورد مخاطبان خود بدهند تا شاید از بدنامی این گروه که با ذات و ماهیت آنان انطباق کامل دارد کاسته شود.

بنابراین شاخص قضاوت درباره عملکرد مجاهدین و سران خائن و مزدور آن نه حرافی های خود این فرقه بلکه نگاه مردم ایران نسبت به آنان  است. نگاهی که نه تنها بعد از انقلاب ۱۳۵۷ و در پی چند نسل تغییری نکرده بلکه بیش از پیش تعمیق هم یافته است که مجاهدین نه یک گروه سیاسی، بلکه یک گروه تروریستی با ساختار فرقه ای و خائن به ایران و ایرانی است که صرفا در راستای حفظ منافع بیگانگان نقش و کاربرد دارد.

علیرغم همه توجیهاتی که قلم به مزدان این فرقه سالهاست در حال بافتن آن هتستند، هدف رجوی از تولید این همه خشونت و سرسائیدن در آستان بیگانگان و دیکتاتورهای منطقه، سرنگونی سریع دولت نوپای انقلاب و تکیه بر مسند قدرت و سپس پیاده سازی الگوها و آرمانهای حکومتی خویش بود، که هرگز محقق نشد.

اما آنچه که طی سالیان بعد اتفاق افتاد اجرای همان الگوهای مورد علاقه رجوی در درون تشکیلات مجاهدین در در خاک  عراق بود که نهایتا به یک فاجعه انسانی ختم گردید.

نظارت شدید بر نیروها، مصادره دارایی‌ها، کنترل جنسی (از جمله طلاق اجباری و ممانعت از ازدواج)، انزوای عاطفی، کار اجباری، ممانعت از خواب، بدرفتاری جسمی و محدودیت خروج، اجبار اعضای ناراضی به خودکشی با قرص سیانور، درآوردن رحِم زنان ، اجبار اعضا برای حضور در کنار سربازان عراقی برای جنگ با نظامیان ایران و  . . . شرایطی را فراهم ساخت تا مجاهدین بعنوان یک فرقه سیاسی – مذهبی ثبت جهانی شوند.

اکنون بیش از ۴ دهه از شکست تاریخی رهبران مجاهدین در طراحی و اجرای انواع توطئه ها سیاسی، استراتژی های مسلحانه، فعالیت های جاسوسی و روش های غیر انسانی در جذب نیرو، که به بهای جان انسانهای بیشمار و از هم پاشیدن کانون بسیاری از خانواده ها در کشورمان انجامید، می گذرد.

حال باید از رهبران فاسد و بدنام این گروه پرسید بعد از چهار دهه خیانت و جتایت در کجای تاریخ ایستاده اند؟

پاسخ روشن است؛ شورشی که از قلب تهران با ترور و خشونت بی حد و حصر بر علیه مردم ایران آغاز گردید، با پیوستن به ارتش صدام و حمایت های سیاسی و مالی مثلت شوم آمریکا، عربستان سعودی و اسرائیل ادامه یافت و نهایتا با رهبران و اعضایی که بیش از سه چهارم عمرشان را در خیانت و جنایت سپری کرده بودند در خاک آلبانی به گِل نشست، تا در صفی به سوی قبرستان به انتظار بنشینند.

لینک به منبع

دیپلماسی مقاومت ایران ؟ مجاهدین اپوزیسیون نیستند

***

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/گردهمایی-جهانی-ایران-آزاد-و-مریم-رجوی/

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

 گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجویراه نو، آذربایجان غربی، پنجم ژوئیه 2021:…  تلاش برای پوشاندن گَند و کثافتی به نام مجاهدین در زرورق «گردهمایی جهانی ایران آزاد» و دلقک بازی روباه پیر و آبروباخته مجاهدین، مریم رجوی، با چهره چروکیده و بی رمق، حاکی از زوال سرمایه اجتماعی این جماعت منفور است. استفاده از ادبیات پر طمطراق و از کلماتی نظیر «کانون های شورشی» و اکنون «موسسان پنجم»، صرفا برای مخفی نگه داشتن ماهیت خشونت آمیز گروهی منفور و منزوی با اعضایی پیر و بیمار و روانی در حاشیه شهر تیرانا در کشور آلبانی است. گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

 گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجویاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

حمایت برخی از سیاسیون بازنشسته اروپایی و آمریکایی از گردهمایی های مجاهدین تحت نام ایران چه از طریق سخنرانی های چند دقبقه ای و یا حمایت های رسانه ای از این جماعت، سالهاست درآمدهای هنگفتی را نسیب آنان کرده است. تجارتی آسان و بی دغدغه اما با پول های کثیف و خون آلود. پول هایی که بواسطه جاسوسی، وطن فروشی ، انفجار بمب، عملیات انتحاری، تروریستی با کشتن مردم  و . . . به نفع صدام و دیگر صاحبان قدرت های جهانی و منطقه ای بیگانه بدست آمده است.

تلاش نزدیک به ۴ دهه رهبران فاسد و بدنام مجاهدین برای ترمیم چهره تروریستی و فرقه ای این گروه با هزینه های گزاف هنوز راه به جایی نبرده است.

برعکس با گذشت زمان و شناخت مردم ایران بویژه نسل جوان کشورمان از سابقه و تاریخچه پر از جنایت و آدم کشی و پر از خیانت و وطن فروشی مجاهدین، عزم و اراده آنان بر تعقیب و به کیفر رساندن سران و عاملین جنایات چند دهه گذشته این گروه را جزم تر کرده است.    

تلاش برای پوشاندن گَند و کثافتی به نام مجاهدین در زرورق «گردهمایی جهانی ایران آزاد» و دلقک بازی روباه پیر و آبروباخته مجاهدین، مریم رجوی، با چهره چروکیده و بی رمق، حاکی از زوال سرمایه اجتماعی این جماعت منفور است.

استفاده از ادبیات پر طمطراق و از کلماتی نظیر «کانون های شورشی» و اکنون «موسسان پنجم»، صرفا برای مخفی نگه داشتن ماهیت خشونت آمیز گروهی منفور و منزوی با اعضایی پیر و بیمار و روانی در حاشیه شهر تیرانا در کشور آلبانی است.

در حالی مریم رجوی با حامیان سیاسی دست چندم و پولی خود با شعار «بسوی کهکشان آزادی»، به استقبال « گردهمایی جهانی ایران آزاد » می رود، که تنها فعالیت واقعی این گروه کَندن گورهای جدید و تراشیدن سنگ قبر بر مزار مردگان این گروه در گورستان مانز آلبانی است. که جدیدترین آن، متعلق به نگونبختی بنام عماد دوجی است که چند روز پیش در سن ۵۶ سالگی در اثر ابتلا به سرطان در اوج انزوا و تنهایی به سینه خاک سپرده شد.

اینکه فلان سناتور و یا فلان نماینده  با دریافت پول در حمایت از سیرک مضحک مجاهدین موسوم به «گردهمایی جهانی ایران آزاد» بیانیه داده و حمایت کرده است مشکلی از مجاهدین حل نخواهد کرد. و این تنها یک بازی تبلیغاتی مشمئز کننده فریبکارانه و البته زودگذر  است.  

درد بی درمان مجاهدین همانا نداشتن پایگاه اجتماعی و منفور بودن در بین مردم ایران از یک سو و شناخته شدگی شان در افکار عمومی جهان بعنوان یک فرقه تمام عیار از سوی دیگر  است.

واقعیت مجاهدین نه در تبلیغات کَر کننده با حامیان خارجی و کت و شلوار پوش آنهاست. که هر از چندگاهی در گوشه ای از جهان چه در فضای مجازی و چه بطور فیزیکی گردهم می آیند، بلکه در ارودگاه محصور و بدور از هر اجتماعی در حاشیه شهر تیراناست. که همچنان بعنوان شناسنامه ایدئولوژی خشونت آمیز و فرقه ای این گروه شناخته می شود.

اردوگاهی که نماد بیش از چهل سال خیانت و وطن فروشی و ترور و آدم کشی برای ایران و ایرانی و به ارث مانده از ارتش صدام است.

لینک به منبع

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی. مجاهدین اپوزیسیون نیستند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-تروریست-صدام-کارشناس-رسانه-ا/

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کردراه نو، آذربایجان غربی، بیست و هفتم آوریل 2021:… احمد رهبر به همراه تعدادی دیگر از مسئولین سازمان تمامی آموزش های تخصصی خود را در نزد افسران تخصصی عراق گذرانده و در جنگ های مختلف تحت فرماندهی ارتش عراق بر علیه نیروهای ایرانی در جبهه های مختلف شرکت داشت. وی فرماندهی توپخانه و خمپاره ای ارتش سوم را بعهده داشت و در پشتیبانی آتش از نیروهای سازمان جنایات زیادی را در جبهه های جنگ بر علیه سربازان ایرانی آفرید. مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد 

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریممجاهدین از دادگاه میترسند

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد 

مجاهدین اپوزیسیون نیستند 

احمد رهبر تروریستی که در نقش «کارشناس رسانه»! با کت و شلوار و کراوات در نمایش ویدئویی مجاهدین ظاهر شد، ایرانیان را با گلوله های توپ و خمپاره می کشت.

در وصف جنایات این تروریست کت و شلوار پوش با نام احمد رهبر کافی است به شلیک خمپاره توسط تیم عملیاتی تحت آموزش وی در زمستان سال 1378 به پارکینگی در حوالی بزرگراه رسالت و یک شهرک مسکونی در شمال غرب تهران اشاره کرد که تعدادی از مردم و خانواده ها را شهید و مجروح ساخت.

احمد رهبر ، جانی مزدور بهمراه فرید کاسه چی، یکی دیگر از شکنجه گران معلوم الحال که بعنوان «کارشناس رسانه»! در نمایش ویدئویی مجاهدین تحت عنوان «رسانه های حکومتی» آورده شده بودند، تخصصی جز شکنجه گری، آدم کشی و شلیک توپ و خمپاره بر سر نظامیان و مردم ایران نداشتند.

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد

احمد رهبر جنایتکار استخبارات صدام حسین یا کارشانس تلویزیونی مریم رجوی

احمد رهبر تروریست حرفه ای که آدم کشی را در مکتب رجوی گذرانده است حال بعنوان یک کارشناس رسانه! ایفای نقش می کند تا ارجیفی که بصورت نوشته های درشت روبروی چشمانش قرار داده شده را واو به واو نشخوار و سپس بیرون دهد .

باید گفت تنها تغییری که بعد از انتقال مجاهدین به آلبانی در اعضای تروریست این گروه دیده می شود درآوردن لباس فرم ارتش صدام و پوشیدن کت و شلوار و کراوات است. و گرنه خشونت طلبی و تروریسم تنها چیزی است با ذات مجاهدین در هم آمیخته و قابل استحاله نیست.

احمد رهبر در سالهای حضورش در قرارگاه اشرف آموزش های توپخانه ای را به همراه سایر افراد منتخب، در نزد افسران تخصصی عراقی گذارند. وی پشتیبانی آتش تعدادی از عملیات مجاهدین و نیروهای عراقی همراه آنان در مناطق مرزی بر علیه نیروهای ایرانی را بعهده داشته است.

وی از حیث شقاوت پیشگی و اجرای مو به موی فرامین، همیشه مورد لطف مسئولین بالای سازمان و مریم رجوی بوده است.

احمد رهبر را در مناسبات سازمان بعنوان «افسر توپخانه» می شناختند. وی یکی از مسئولین سازمان در «ارتش سوم» به فرماندهی رقیه عباسی در قرارگاه علوی (*) بود.

احمد رهبر در فاصله سالهای ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۰ مسئول آموزش خمپاره زنی به تیم های عملیاتی سازمان برای اعزام به داخل کشور بود.

وی همچنین مسئول مشخص کردن مختصات شلیک در عملیات خمپاره زنی تیم های اعزامی ارتش سوم از خاک عراق به شهرهای کشور از جمله تهران جهت شلیک خمپاره به اهداف غیر نظامی بود.

احمد رهبر به همراه تعدادی دیگر از مسئولین سازمان تمامی آموزش های تخصصی خود را در نزد افسران تخصصی عراق گذرانده و در جنگ های مختلف تحت فرماندهی ارتش عراق بر علیه نیروهای ایرانی در جبهه های مختلف شرکت داشت. وی فرماندهی توپخانه و خمپاره ای ارتش سوم را بعهده داشت و در پشتیبانی آتش از نیروهای سازمان جنایات زیادی را در جبهه های جنگ بر علیه سربازان ایرانی آفرید.

در وصف جنایات این تروریست کت و شلوار پوش با نام احمد رهبر کافی است به شلیک خمپاره توسط تیم عملیاتی تحت آموزش وی در زمستان سال ۱۳۷۸ به پارکینگی در حوالی بزرگراه رسالت و یک شهرک مسکونی در شمال غرب تهران اشاره کرد که تعدادی از مردم و خانواده ها را شهید و مجروح ساخت.

شایان توجه اینکه مختصات اهداف در هر عملیات خمپاره زنی توسط «افسران توپخانه» ی هر قرارگاهی تعیین و با نظارت تخصصی افسران توپخانه ارتش عراق به تیم عمل کننده داده می شد.

لازم به توضیح است که مجاهدین در سالهای ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ به شیوه های ضد انسانی دیگری از تروریسم یعنی شلیک خمپاره با هدف مرعوب کردن مردم و امنیتی کردن جامعه روی آوردند.

در این رابطه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

حمله با خمپاره به قصد تخریب ساختمان ریاست‌جمهوری در دوره سیدمحمد خاتمی در بهمن ۱۳۷۸، حمله خمپاره‌ای خیابان ولیعصر تهران در سال ۱۳۷۹که موجب مرگ ۲ نفر و مجروح شدن ۷ نفر شد، حمله خمپاره‌ای به دانشگاه شهید چمران اهواز، حمله خمپاره‌ای به ساختمان مسکونی در ایلام و حمله خمپاره‌ای به یک مجموعه مسکونی در تهران.

(*): قرارگاه علوی در جنب فیلق (سپاه) دوم عراق در شهر مقدادیه در استان دیالی قرار داشت. در واقع همان مخفیگاه زیرزمینی صدام حسین بود که به رجوی به پاس جنایاتش اهدا شد. مسعود رجوی در زمان جنگ کویت در این محل مخفی شده بود.

بعد از جنگ کویت این محل به بخشی از نیروهای سازمان یعنی موسوم به «ارتش سوم و یازدهم» بترتیب به فرماندهی رقیه عباسی و پروین صفایی اختصاص یافت.

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد

دیپلماسی مقاومت ایران ؟

***

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنندمریم رجوی، مجاهدین خلق، دروغ میگویند، پول میگیرند و آفتابه امریکا را پر می کنند

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

حمایت رجوی از عربستانشکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

همچنین: