مجاهدین بی بوته سیاسی و دزدی که به کاهدان زد

مجاهدین بی بوته سیاسی و دزدی که به کاهدان زد

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، پانزدهم مارس 2016:… مسعود رجوی با تکیه بر کلت اهدائی صدام حسین قمپز در میکرد که من آنم که رستم بود پهلوان شاید بیچاره هنوز طبق تحلیلهای غلطی که داشت باور داشت که آمریکا به عراق حمله نخواهد کرد و او مجبور نخواهد شد روزی دامن پوشیده و از تمامی شعارهای انقلابی سرکوچه کمین مجاهد پر کینه عقب نشینی کرده شکر بخورد و سیاست موازی با سیاست جنگ طلبانه پنتاگون … 

مسعود رجوی و فروغ جاویدان فرقه رجوی ورشکسته در سیاست و استراتژی

لینک به منبع

میر باقر صداقی مجاهدین بی بوته سیاسی و دزدی که به کاهدان زد

باز مجاهدین در سایت آفتابکاران در مقاله ای با تیتر اثبات دست داشتن رژيم در یازدهم سپتامبر و عقبة ”کم پیدا“ی آن درمزدوری و وطن فروشی سنگ تمام گذاشتند گویا هر چه آلام مردم ایران بخاطر زورگوئی و اعمال غیر قانونی دولتهای بزرگ بیشترمیشود مجاهدین خوشحالتر به خود میبالند و مفتخرند شاید بهتر بود مجاهدین در شیادی خود شیطان را هم درس میداد هنوز قهقهه های مستانه مسعود رجوی در قرارگاه باقرزاده در پروسه نشستهای طعمه از یاد نرفته که در جشن بزرگی که به مناسبت فرو ریختن برجهای دوقلوی تجارت جهانی در نیویورک تدارک دیده بود میگفت آمپریالیسم و ببر کاغذی کجایش را دیده تازه این یعنی انفجار برجهای دوقلو کار اسلام ارتجاعی است وای به روزیکه اسلام انقلابی مجاهدین وارد عمل شود

آفتابکاران خروجی سازمان تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی

مسعود رجوی با تکیه بر کلت اهدائی صدام حسین قمپز در میکرد که من آنم که رستم بود پهلوان شاید بیچاره هنوز طبق تحلیلهای غلطی که داشت باور داشت که آمریکا به عراق حمله نخواهد کرد و او مجبور نخواهد شد روزی دامن پوشیده و از تمامی شعارهای انقلابی سرکوچه کمین مجاهد پر کینه عقب نشینی کرده شکر بخورد و سیاست موازی با سیاست جنگ طلبانه پنتاگون در عراق را پیشه کند همکاری مسعود رجوی با صدام حسین و نقش جاسوسی مجاهدین در عراق بعنوان ستون پنجمی مثل داستان دزدی که به کاهدان زد است متاسفانه مسعود رجوی بعد از صدام حسین از این سیاست واستراتژی دست برنداشته است و امروز گرفتار نئو محافظه کاران جنگ طلب شده است مسعود رجوی فکر میکند هر جور شده باید شعله های جنگ بین ایران و آمریکا را برافروخت از اینرو هر بلغوری که مزه جنگ میدهد را با وسواس , به به و چه چه زدن دنبال میکند حال به متن مقاله مسعود رجوی در سایت آفتابکاران میپردازیم در حالیکه همگان میدانیم ایران هیچ نقشی در حوادث یازدهم سپتامبر نداشت و دنیا گواه آن هست :

سه چهار سال پیش که فرستادگان خامنه‌ای دور از چشم گماشته چموشش احمدی‌نژاد، به سلطان نشین عمان می‌رفتند تا با مقامات آمریکایی روی توافق اتمی به توافق! برسند، اولین مشکلشان این بود که:

اگر اتمی را بدهیم،

شما ها واقعاً ”پول “ها را می‌دهید؟ یا نه؟

گزینه نظامی را از روی میز جمع می‌کنید یا نه؟

دست از تحریم بر میدارید یا نه؟

و یکی دو نکته دیگر که محرمانه ماند و…

بالاخره دو طرف روی توافق، به توافق رسیدند و ”برجام “ امضا شد،

اتمی‌رفت، اما ”پول“ ها!

خرج دررفته بیشتر از هفت هشت میلیارد دلارش به تهران نرسید، بقیه اش؟ ؟ ؟

گزینه نظامی هم، گرچه سایه‌اش از سر بعضیها کم شد، اما در ”اصول “ منتفی نشد! و هنوز گاهی اوقات صدایش به گوش می‌رسد.

تحریمها هم فقط همانهایی که مربوط به ماجرای اتمی بود، لغو شدند، بقیه‌اش که مربوط به صدور تروریسم و… بود، کماکان بقوت خود باقی ماندند.

و حالا این وسط یکمرتبه خبر می‌رسد که:

چون رژیم نتوانسته بیگناهی خود در واقعه 11سپتامبر را، آن هم در محضر قضاییة آمریکا ثابت کند، لذا توسط فلان دادگاه آمریکایی، ا لبته باز هم به‌صورت ”ناغافل“ ! ده و نیم میلیارد دلار جریمه شده!

حالا شما حساب کنید حال و روز ”آقا “ ! را که نه جواب باند خودش را می‌تواند بدهد و نه می‌تواند به سربازان شجاع عرصه دیپلوماتیکش! حرفی بزند.

تازه جریمه ده و نیم میلیارد دلاری به جهنم،

با این پرونده که: توی داستان 11سپتامبر هم نقش داشته و اتهامش با ظرافت تمام! در ”جوف “ جریمه کذایی ”جاسازی“ شده، چه کار کند؟

”اتهامی“ که با بریدن جریمه نقدی، حالا به‌طور اتوماتیک به منزلت یک ”جرم “ نان و آبدار! هم ارتقا‌ء درجه پیدا کرده!

راسته که میگن، تروریسم آخر و عاقبت نداره

سفسطه مجاهدین در این نوشتار حماقت بی شرمانه بیش نیست حکم یک دادگاه در آمریکا چیزی را تعیین و تکلیف نخواهد کرد مهم آن بود که بعد از توافق اتمی و برجام گره انزوای ایران و تحریمها برداشته شود .بله راه حل نظامی کنار رفت به زعم مجاهدین باید گفت اگر آمریکا توان جنگ با ایران را داشت حتما اینکار را تا به امروز کرده بود دیگر هیچ نیازی به مذاکره نبود بی شک سیاستمداران آمریکائی میلیونها بار در تحلیل و سیاست خارجی توانمند تر از این کوتوله سیاسی ( مسعود رجوی) هستند اما خوبی این نوشته ها تنها در این است که ماهیت ضد ایرانی و ضدم مردمی این فرقه را به نمایش میگذارد .

میر باقر صداقی سوئیس

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23826

بیگانه پرستی مجاهدین خلق و افتخارمجاهدین به این بیگانه پرستی 

 mirbagher_Sedaghiمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، بیست و چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  کردهای سوریه طی چند روز اخیر توانستند با پیشروی در شمال حلب برخی مناطق را از دست تروریست‌های جبهه‌النصره و داعش خارج کنند. پروگاندای ( پروپاگاندای) مجاهدین مسعود رجوی طبق معمول برخلاف انسانیت و شرف انسانی است. مسعود باز بی مهابا مدارج چاکری را طی میکند مجاهدین در سایتهایش اوج رذالت و پستی را با نمایش میگذارد تا شاید ارباب پسند شوند … 

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser
(مذاکرات سوریه برنده مطلق ندارد ولی بازنده مطلق آن تروریستها هستند)

لینک به منبع

بیگانه پرستی مجاهدین خلق و افتخارمجاهدین به این بیگانه پرستی

در معیار, یک سازمان یا گروه یا جنبش انقلابی به استقلال عمل لحاظ میشود اعتماد تودها وخلق ناشی از وطن پرستی ومیهن پرستی است هر چقدر این میهن پرستی کفه سنگینتری داشته باشتد تکیه خلق و توده ها به گروه , جنبش و یا سازمان انقلابی عمیقتر و پیوند ناگسستنی پیدا میکند اما متاسفانه در پرونده قماش سازمان مجاهدین کفه سنگین وابستگی , اتکا به بیگانه , جاسوسی و نقش ستون پنجمی , وطن فروشی و بیگانه پرستی موج میزند صفحات سایتهای وابسته به این فرقه مافیائی ملغمه ای چندش آور از سیاست تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان مسعود رجوی است .

در چند روز اخیر وزارت خارجه سوریه با ارسال نامه های جداگانه به شورای امنیت و سر مُنشی سازمان ملل از ترکیه به علت دخالت در امور این کشور و مانع تراشی در حل سیاسی بحران سوریه شکایت کرد وزارت خارجه در این نامه ها تاکید کرد دولت ترکیه به برخی گروه های مخالف نظام سوریه اعمال فشار میکند تا با برنامه سیاسی حل بحران مخالفت کنند و اراضی خود را هم به مکان آموزش گروه های مسلح تروریست به ویژه القاعده تبدیل کرده است در جنگ سوریه تمامی بنگاه های خبری غربی و شرقی اعتراف میکنند که نیروهای مسلح درگیر در جنگ سوریه از دولتهای خارجی از جمله عربستان , ترکیه و….تغذیه میشوند و این امری پوشیده نیست جنگ در سوریه ناشی از جنگ قدرت منطقه ای کشورهای ذی نفع است تمامی درگیرهای سوریه هیچ ربطی به انقلاب و انقلابیگری ندارد شعار تروریستهای حامی ترکیه و عربستان از روز اول فرقه گرایانه بود با این مضمون شیعه تابوت , مسیحی لبنان ( یعنی باید همه شیعیان را کُشت و در تابوت گذاشت ومسحیان را به لبنان فرستاد. فرستادن مسحیها به لبنان بخاطر انسان دوستی نیست بلکه بخاطرمزدوری و سگ با وفا بودن است)

در این چند خبرزیر به گواه میتوان دید جنگ در سوریه راه حل نظامی ندارد این جنگ از اول باطل بوده در خدمت استعمار است هر چه زود باید تمام شود دولتهای درگیر باید مردم سوریه را بحال خود بگذارند تا در مورد آینده خود, خود تصمیم بگیرند .

ترکیه روز گذشته (شنبه) از شبه‌نظامیان کرد سوریه خواست تا از نواحی که در شمال حلب طی روزهای اخیر به تصرف خود درآورده‌اند، عقب‌نشینی کنند.

گلوله‌باران نظامیان ترکیه، یک پایگاه هوایی و چند موقعیت دیگر که تحت کنترل نیروهای کرد سوریه در شمال این کشور است را هدف قرار گرفته است.

کردهای سوریه طی چند روز اخیر توانستند با پیشروی در شمال حلب برخی مناطق را از دست تروریست‌های جبهه‌النصره و داعش خارج کنند.

پروگاندای ( پروپاگاندای) مجاهدین مسعود رجوی طبق معمول برخلاف انسانیت و شرف انسانی است. مسعود باز بی مهابا مدارج چاکری را طی میکند مجاهدین در سایتهایش اوج رذالت و پستی را با نمایش میگذارد تا شاید ارباب پسند شوند نگاهی به سایت آفتابکاران میکنیم .

شهر حلب با این بزرگی برای بشریت به قدر کوبانی ۲۰ هزار نفری ارزش ندارد و عکس یادگاری فرمانده تروریستهای سوریه در گردان سلطان احمد زیر بیرق بیگانه مجاهدین در این خبر چون ارتش سوریه در حلب تروریستها را به محاصره در آورده است در نگرانی مطلق میگوید بیائید حلب را با خاک یکسان کنید تا دولت سوریه نتواند تروریستها را شکست دهد باز در سایت آفتابکاران مجاهدین در مقاله ای به قلم محمود نیشابوری میخوانیم سوریه قهرمان گریه نکن و در متن مقاله میخوانیم .

به دلاوران و رزمندگان شجاع، سوریه که برای آزادی سرزمینشان چه جانفشانیهایی که نکردند! و چه درد و حرمانهایی که نکشیدند!. رژیم جنایتکار آخوندی، بشار، روسیه و مماشاتگران بی وجدان آتش این جنگ و ویرانی را شعله ور کردند. اما، انسانهای فدا کار سوریه بی وقفه در جنگ و ستیزند، دیری نیست که آزادی بر سریر طلایی بنشیند و دگر بار لبخند بر لبان کودکان هویدا شود…»
اما واقعیت چیست باید مردم سوریه و دنیا به مردم سوریه گریه کنند بخاطر اینکه گرفتار گروه های افراطی شدند بخاطر اینکه نمیدانند گناهشان چیست بخاطر اینکه نمیدانند گروهای تروریستی حمایت شده از طرف ترکیه و عربستان و….. غیره چه نقشه شومی برای تمدن و تاریخ آنها کشیده اند بخاطر اینکه هر روز کشته میشوند بخاطر اینکه مبارزه و انقلابیگری لوث شده است بخاطر اینکه نمیدانند چه میخواهند چه میکنند بخاطر اینکه تمامی امیدهایشان در این چهار سال گذشته ذبح شد این چهار سال گذشته برای مردم سوریه ضرر بود ضرر, در لیبی هم دیدیم با سرنگونی قذافی مردم لیبی بر سریر طلایی ننشستند و دگر بار لبخند بر لبان کودکان لیبی هویدا نشد.

حال سئوال.آیا باید باور داشت که مسعود رجوی نمیداند چه میگوید و چه مینویسد بی شک او از همه سیاسی تر است و همه چیز را قبل از اینکه بُعد اجتماعی یا اقتصادی یا ایدئولوژیک و غیره داشته باشد را سیاسی کرده و از بُعد سیاسی به موضوع نگاه میکند مسعود در شارلاتانیزم ختم روزگار است بی شک مسعود رجوی تابلوی شوم سوریه را دیده است و خوب میداند بازنده جنگ در سوریه تنها مردم سوریه هستند و این جنگ پیروزی ندارد و اگر هم پیروزی داشته باشد مردم سوریه نخواهند بود مسعود رجوی تلاش میکند که پیروز احتمالی این جنگ باشد اما نه پیروز مستقیم بلکه چاکر و نوکردوم طرف پیروز جنگ . آخه مسعود رجوی سالهاست به بیگانه پرستی و مزدوری اعتیاد پیدا کرده است آخه مسعود رجوی بدون ارباب کسی نیست نوچه این و آن شدند مرام مسعود رجوی است خلاصه بگم مسعود از اینکه نوچه این و آن بشه کیف میکنه و حال . شیفتم شد

میر باقر صداقی بیست و سوم فوریه دوهزاروشانزده سوئیس

***

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)

https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23583

توافق اتمی , نتایج مثبت برجام و روسیاهی ذغال (مسعود رجوی ) 

mirbagher_Sedaghiمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، نهم فوریه ۲۰۱۶:… توافقنامه اتمی ایران با شش قدرت بزرگ جهان در چهاردهم جولای دوهزارو پانزده (۲۳تیر) منعقد شد در اولین موضع گیری فرقه رجوی اعلام کرد توافق اتمی جام زهر است و رژیم مجبور است بعد از این جام زهر اتمی در سوریه جام زهر دیگری را سربکشد … 

پنج بعلاوه یک ایران 2015توافق لوزان و نعل وارونه زدن‌های رهبری مجاهدین (بسته شدن شکاف حیاتی فرقه رجوی)

لینک به منبع

توافق اتمی , نتایج مثبت برجام و روسیاهی ذغال (مسعود رجوی )

توافقنامه اتمی ایران با شش قدرت بزرگ جهان در چهاردهم جولای دوهزارو پانزده (۲۳تیر) منعقد شد در اولین موضع گیری فرقه رجوی اعلام کرد توافق اتمی جام زهر است و رژیم مجبور است بعد از این جام زهر اتمی در سوریه جام زهر دیگری را سربکشد اما زمان گذشت و به برجام رسیدیم برخلاف تصورات فرقه رجوی تعهد به برجام از طرف آمریکا و جمهوری اسلامی با تامل سازنده به پیش رفت تحریمها ظالمانه علیه مردم ایران شکست و باز برخلاف تفکرات ضد مردمی و ضد خلقی فرقه رجوی دولت آمریکا حاضر شده علاوه بر لغو تحریمهای شورای امنیت چهارصد میلیون دلار از بدهیهای ایران را همراه با یک میلیاردو دویست میلیون دلار بهره آن بپردازد هر یک از مراحل اجرائی برجام به خودی خود پیروزی دیپلماسی در مقابل جنگ و ویرانی بود بازنده اصلی برجام فرقه مفلوک رجوی بوده و هست مسعود رجوی در این سالیان گذشته تمام تلاشش را کرد تا جهان غرب را تشویق به جنگ با ایران کند. سرمایه گذاری روی جنگ استراتژی فرقه رجوی برای کسب قدرت بود اما با برجام سیاست منطقه کن فیکون شد مسعود رجوی در استراتژی جنگ طلبی شکست خورد . و بهانه دنیای غرب سر ساخت بمب اتم از دستش گرفته شد . الترام ایران به تمام مفاد برجام از انتقال اورانیوم غنی شده تا کم کردن تعداد سانتریفیوژها و تعویض قلب راکتور اراک بار دیگر جهان را واداشت تا با روی گشاده با ایران به انعقاد قراردادهای حجیم بپردازند. طی سفر رئیس جمهور ایران به فرانسه و ایتالیا در مجموع بیش از پنجاه میلیارد دلار قرار داد و تفاهم نامه در زمینه های مختلف اقتصادی بین ایران و دو کشور ایتالیا و فرانسه به امضا رسیده است حجم تفاهم ها در سفر به ایتالیا بیش از هیجده میلیارد دلار و در سفر به فرانسه بیش از سی وسه میلیارد دلار بوده است .در جریان دیدارها با مقامات اقتصادی در ایتالیا ۱۴ سند همکاری در زمینه هایی چون انرژی , زیر ساخت فولاد و کشتی سازی , بازرگانی , همکاریهای بندری و حفظ نباتات , پزشکی و دارویی امضا شد و بر اساس توافق صورت گرفته بین ایران و فرانسه پژو سیتروئن با قرار دادی شراکتی به ارزش چهارصد میلیون یورو با شرکت ایران خودرو به ایران باز گشت و این به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای طرفین خواهد بود تا از مزایای رقابتی یکدیگر به خصوص در زمینه فن آوری و ایجاد چشم انداز درازمدت بهره برداری کنند از سوی دیگر شرکت نفتی توتال تفاهم نامه ای برای خرید نفت از ایران بویژه برای پالایشگا ههای فرانسوی و اروپایی امضا کرد . شرکت هواپیما سازی ایرباس ۱۱۸ هواپیمای مسافر بری به ایران فروخت همراه با خدمات آموزش خلبانی و تعمیر و نگهداری …………..

در ادامه این قراردادها سفر رئیس جمهور چین به ایران با امضای قرارداد ششصد میلیاردی و تصمیم قاطع دولت چین برای احیای جاده ابریشم بعنوان حلقه اتصال تجاری چین با اروپا و در ادامه سفر اخیر سیپراس نخست وزیر یونان در راس هیئتی پنجاه نفره متشکل از مقامات دولتی و مدیران صنایع این کشور به تهران و تاکید سیپراس بر همکاری استراتژیک و اقتصادی با ایران همه و همه نشان از زوال فرقه رجوی است .

فرقه رجوی در جهل مرکب هنوز به این درک نرسیده است که دنیای تک قطبی دیروز در حال دگردیسی است دنیا بازیگران دیگری هم پیدا کرده است از جمله روسیه و چین دیگر نیاز نیست که جمهوری اسلامی در سوریه جام زهر دیگری سر کشد در چند روز گذشته شاهد هستیم که ارتش سوریه با کمک هوائی روسیه شهر حلب را به محاصره در آورده است ارتش توانسته راهها و اتوبان تدارکاتی و تسلیحاتی شهر حلب با ترکیه را از دست تروریستها خارج کند ارتش سوریه در حال تدارک برای تصرف کامل شهر حلب است پیروزیهای ارتش سوریه در خط درعا هم چشم گیر بوده . تا جائیکه دولت سعودی در اثر شکست و افتضاح بار آمده در نهایت سرخوردگی آمادگی نیروهای ارتش سعودی در صورت موافقت ائتلاف بین المللی برای ورود به خاک سوریه را اعلام میکند حال با چه منطق باید تحلیل رجوی را بپذیریم که میگوید رژیم مجبور است در سوریه جام زهر دیگری سر کشد باید یقین کرد و باور داشت که تمام تحلیل های مسعود رجوی از اوضاع منطقه و جهان مغرضانه و از دشمنی آشکار با ایران و مردم ایران سرچشمه میگیرد . مسعود رجوی چشم دیدن پیشرفت و آبادانی در ایران را ندارد تمامی قردادها و تفاهم نامه های که در این یک ماه گذشته ایران با کشورهای دیگر امضا کرده است بعلاوه پیروزیهای ارتش سوریه نشان میدهد اولین و آخرین شکست خورده در جریانهای سیاسی ایرانی فرقه رجوی است چون بقای این فرقه روی بنای وطن فروشی و مزدوری به این کشور و آن کشور بنا شده است یک روز این فرقه زیر قبای صدام حسین میخزد روزی زیر قبای شاه سعودی میخزد و روزی این فرقه از طریق سعادتی دست کدائی به سمت شوروی سابق دراز میکند . با این کارنامه مردود بی دلیل نیست در دوران مذاکرات و قبل از آن مسعود رجوی عمد بر تحریم شدن ایران داشت بعد از تحریمها این فرقه عمد بر ادامه تحریمها داشت مسعود رجوی در این دوران سیاه و شرم آور دست به هر جاسوسی و جعل خبر زد تا هر طور شده مذاکرات را از راه خود منحرف کنند فرقه رجوی از سرویسهای جاسوسی عکس ماهواره ای گرفتند و به خرد محافل خبردی دادند تا هر طور شده مذاکرات به سر انجام نرسد. بیشرمی مسعود رجوی تا جائی است که از دولت مرتجع مثل عربستان دفاع میکند و حاضر است برای رسید به قدرت دست به هر پاچه خواری بزند . و حال با این قرادادهای اقتصادی و شکست تروریستها در سوریه روسیاهی به ذغال ( مسعود رجوی ) ماند

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23437

تلاش خانواده ها پشت درب کمپ لیبرتی برای ملاقات ممنوع الملاقاتیها

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، اول فوریه ۲۰۱۶:… واقعا باید پرسید چرا در این نفرات عواطف خانوادگی مرده است چرا شعور سیاسی و اجتماعی این نفرات به این سطح نازل رسیده است باید از سران فرقه رجوی پرسید کسی که حرمت خانواده را نگه نمیدارد آیا میتوان حرمت یک ملت را در محتوای یک حکومت به آن سپرد؟ برخورد مجاهدین در قبال خانواده در حدیک فاجعه است مگر خواسته این مادران و پدران …

خانواده های گروگانهای رجوی در بیرون کمپ لیبرتی مجاهدین خلقسری سوم خانواده ها در لیبرتی – گزارش چهارم

لینک به منبع

تلاش خانواده ها پشت درب کمپ لیبرتی برای ملاقات ممنوع الملاقاتیها

فرقه رجوی مجاهدین خلق کمپ لیبرتی

در هفته گذشته تعدادی از خانواده های رنج کشیده با مدارک معتبربا ابلاغ قبلی اسامی و نسبت خانوادگی با ساکنان اردوگاه لیبرتی چند روز پشت سر هم به کمپ لیبرتی مراجعه کردند تا شاید امکان دیداری هرچند کوتاه با عزیزانشان را داشته باشند . در مقابل این درخواست مشروع در اوج ناباوری اعضای فرقه رجوی با سروصورتهای پوشیده با شعارهای مزدور چقدر گرفتی بچه ها را فروختی ,مزدوران وزارت حامل هر جنایت و …… به استقبال گرم خانوادهایشان آمدند فضای ایجاد شده گویای این حقیقت است که این افراد از لحاظ روحی و روانی در وضعیت مناسبی نیستند, بدلیل عدم عواطف انسانی در مناسبات فرقه رجوی این نفرات از بیماریهای روحی وروانی رنج میبرند در مقابل فضاحت کردار نفرات فرقه رجوی حضار (نیروهای محافظ عراقی را بخنده و تمسخر واداشته است) در این جریان هیچ کس دلیل منطقی بر این اعمال پیدا نکرده است .اینها گواه این حقیقت است که این نفرات بیشتر از پیش نیاز به پزشک ومراقبتهای روحی و روانی دارند از این رو بجاست تا برای رهایی این نفرات از چنگال سران جنایتکار ( مسعود و مریم رجوی ) اقدام عاجلی صورت گیرد و از تمامی ارگانهای حقوق بشری بخواهیم در انتقال این نفرات به کشورهای دیگر تلاش لازم را مبذول دارند این نفرات نیاز مبرم به یک محل امن بدور از اغفال تشکیلاتی فرقه رجوی دارند.

واقعا باید پرسید چرا در این نفرات عواطف خانوادگی مرده است چرا شعور سیاسی و اجتماعی این نفرات به این سطح نازل رسیده است باید از سران فرقه رجوی پرسید کسی که حرمت خانواده را نگه نمیدارد آیا میتوان حرمت یک ملت را در محتوای یک حکومت به آن سپرد؟ برخورد مجاهدین در قبال خانواده در حدیک فاجعه است مگر خواسته این مادران و پدران و خواهران و برادران و همسران و فرزندان از فرقه رجوی چیست که آنها مجبورند هیستریک وار با حمل پلاکاردها و نصب آنها در انظار و با پوشاندن صورتشان با چپیه کین و غیض و چنگ و دندان نشان دهند آیا مجاهدین ازچیزی میترسند و اگر میترسند از چه میترسند باید از مسعود و مریم پرسید چرا دیوارهایقرارگاههای مجاهدین اینقدر بلند هستند؟ و سر سیم خاردارهای آن به سمت داخل؟  چرا خروج از مناسبات مجاهدین سخت است ؟

فرقه رجوی مجاهدین خلق کمپ لیبرتی

ما اعضای قدیمی جدا شده و منتقد بخوبی میدانیم مریم و مسعود رجوی باز منتظر کشتار جمعی دیگری هستند تا همه نفرات در کمپ لیبرتی زیر موشک و بمباران کشته شوند این نفرات بدرد رجوی نمیخورند تاریخ مصرفشان تمام شده است این نفرات رازهای بسیاری از جنایتهای رجوی در سینه دارند از نظر رجوی جایز نیست آنها بیشتر از این عمر کنند یادم هست روزی در میتنیگ عمومی مسعود گفت عمر زیادی ما نفرات مجاهدین ناشی از تقصیر و خطاست باید خیلی وقت پیشها در زندان یا صحنه نبرد میمردیم و در ادامه میگفت همیشه فکر میکنم باید بعد از سرنگونی با شما چه کنم ؟ با شما چه کنم؟ معمای حل نشده مسعود رجوی است مسعود رجوی از خود میپرسد آیا باید کمک کرد تا این نفرات به کشورهای آزاد و مدرن برسند بعد به تبعیت ازدموکراسی جوابگوی انتقادات شده باشم با شما چه کنم برای رجوی سرفصل و تاریخ مصرف داشت او خوب میدانست چه میگوید .

بعد ازآتش بس جنگ ایران وعراق شکست در استراتژی جنگ آزادیبخش نوین و متاقبا شکست مفتضحانه در فروغ جاویدان خوی دریده و حیوانی رجوی باعث شده تمامی تعارفات را کنار گذاشته نفرات را در عراق به گروگان بگیرد و ملاقات را ممنوع کند او با استثمار عمر نیروهایش بزرگترین خیانت را در حق نیروها روا داشت او برای حفظ خودش تمام نسل مجاهدین را به قربانگاه برد تا خودش را سر پا نگه دارد رجوی هیچ آینده و افق روشنی درپیشروی خود نمی بیند بخاطر این خفا را پیشه کرد تا جوابگوی شکستها نباشد مسعود با وجود این همه شکست در اوج پرروئی مقام رهبر عقیدتی را محکم چسبیده است و ول نمیکند بیچاره خودش هم باورش شده است که امام زمان است و معصوم البته این ازفواید تعریف و تمجید های خواهر مجاهد مریم رجوی بود که کمالات برادر را هرروز یادآور میکرد تا خدای ناکرده مسعود به اندازه سر سوزنی از رهبری عقیدتی کوتاه بیاید و به خود شک کند .

اما برخلاف توهمات فرقه رجوی در این چند سال گذشته بیش از هزارنفر از اسرای فرقه رجوی به کشور آلبانی منقل شده اند جنگ رجوی با خانواده ها راه بجائی نخواهد برد دیر یا زود اسرای فرقه رجوی به دنیای بیرون راه خواهند برد رجوی نیاز نیست فکر کند که با آنها چه کند خانوادها نه دنبال جنگ سیاسی هستند نه با این تصور رنج سفر به عراق را میپذیرند تنها همت خانوادها کمک به عزیزانشان برای زندگی بهتر هست فرار دو برادر(بهادری ) همین چند روز پیش از کمپ لیبرتی گواهی آشکار بر مرده سیاسی بودن فرقه رجویست در دنیای واقع هیچ کس نه فرقه رجوی را جدی میگیرد نه به آن وقع میگذارد بیان اراجیف مزدور وزارت اطلاعات برای خانودها دیگر مثمر ثمر نیست باید صبر و پایداری خانوادها را در مقابل این اراجیف را ستود نادیده گرفتن خواسته های خانوادها از طرف فرقه رجوی تنها باعث بی آبروی این فرقه مافیائی میشود جوو فضا سازی فرقه رجوی بر علیه خانوادها دید ونظر مردم را بر علیه این فرقه بیشتر بر خواهد شوراند دروغگو هر روز بیشتر از پیش افشا وروسیاه خواهد شد .

بله باید به رجوی گفت خانوادها چه پرشکوه پایداری کردند و نهایتا پیروزی سزاوار آنهاست .پ پ پ اصطلاح درون تشکیلاتی به معنی پایداری پرشکوه پیروزی است .

میر باقر صداقی یک فوریه دوهزارو شانزده

***

همچنین:

تفاهم اتمی و آینده تاریک برای فرقه رجوی (عاقبت رجوی سناریویی همچون اوجلان یا ریگی؟)

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، هفتم آوریل ۲۰۱۵:… تفاهم هسته ای امروز ایران با دولتهای بزرگ جهان نشان از شکستن شیشه عمر رجویست بن بست فعلی خط و خطوط فرقه رجوی , خاطره دستگیری عبدالله اوجلان و عبدالمالک ریگی را برای انسان تداعی
 
 
میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، سی ام مارس ۲۰۱۵:…  عبدالله الجبوری همچنین گفت که سیاستمداران عراقی با موضوع ساکنان لیبرتی گزینشی برخورد می‌کنند در حالی که طبق قانون باید ‏با آنان به‌عنوان پناهنده رفتار کنند. اما این
 
 
میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، نهم مارس ۲۰۱۵:… مریم رجوی امسال در روز جهانی زن مدعی شد که نیروی زنان هماورد بنیادگرایی اسلام است من به گوشه ای از مناسبات استثماری جنسی زنان در این فرقه اشاره میکنم شخص مریم رجوی بعد از
 
 
میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم مارس ۲۰۱۵:… وقتی از کلمه مقاومت مردمی و مبارزه صحبت میکنیم به مترادف آن یک سری پرنسیبهای انقلابی وانقلابیگری نیز مطرح میشوند که در وحله اول استقلال عمل یک جنبش را طلب میکند .انقلاب و
 
 
میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۵:… آقای محمد اقبال من که غریبه نیستم روزی توی خونه و صاحب خانه بودم شاید شما به بیماری آلزایمر دچار شدید ودزدیهای نجومی فرقه رجوی را در دوران فروپاشی صدام حسین را فرا