مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنالمیر باقر صداقی، سایت وطنم، چهاردهم دسامبر 2019:… سایت آفتایکاران اخیرا به قلم نعمت فیروزی مدعی شده که “بی بی سی” بلندگوی روباه پیر در خدمت کفتار پیر و یا در جای دیگرسایت آفتابکاران  مدعی شده که ده نفر از کارکنان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی حقوق میگیرند و در ادامه اشاره میکند که یک منبع آگاه به شرط این که نامش فاش نشود به سایت آفتابکاران گفت که ده نفر از کارمندان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات حقوق ماهانه دریافت میکنند.  این منبع اضافه کرد که حقوق این افرا د به خانواده آنها در ایران تحویل داده میشود  منبع با تاکید  بر فاش نشدن نامش گفت این رسانه در جریان اعتراضات آبان ماه  با دعوت از فرخ نگهدار و افرادی از این قبیل به  نحو دلخواه این وزارتخانه  پوشش رسانه‌ای را مدیریت کرده است . مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال 

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنالحمایت عربستان از رجوی متوقف شده است

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

اما روی سخن ام با مجاهدین مانند ضرب المثل دیگ به دیگ میگه روت سیاه  است

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس هشتم دسامبر 2109

سایت آفتایکاران اخیرا به قلم نعمت فیروزی مدعی شده که “بی بی سی” بلندگوی روباه پیر در خدمت کفتار پیر و یا در جای دیگرسایت آفتابکاران  مدعی شده که ده نفر از کارکنان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی حقوق میگیرند و در ادامه اشاره میکند که یک منبع آگاه به شرط این که نامش فاش نشود به سایت آفتابکاران گفت که ده نفر از کارمندان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات حقوق ماهانه دریافت میکنند.  این منبع اضافه کرد که حقوق این افرا د به خانواده آنها در ایران تحویل داده میشود  منبع با تاکید  بر فاش نشدن نامش گفت این رسانه در جریان اعتراضات آبان ماه  با دعوت از فرخ نگهدار و افرادی از این قبیل به  نحو دلخواه این وزارتخانه  پوشش رسانه‌ای را مدیریت کرده است .

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

اما تجربه تاریخی میگوید که از زمان شاه تا به امروز بی بی سی فارسی کاری جز بیان نکات منفی و سیاه نمائی از ایران وظیفه دیگری بر دوش نداشت گویا آقایان در فرنگ در بهشت زندگی میکنند و سهم مردم ما در ایران از این زندگی صفر ,ایران ما با تمامی مشکلاتش نکات مثبت زیادی دارد از جمله سیستم بیمه خوب خدمات اجتماعی  , پزشکان خوب با تجربه کاری ممتاز , سطح آموزش خوب دانش آموزان و دانشجویان , مالیات بر در آمد کم و هزاران نکات مثبت دیگر در حالیکه هر کدام از این موضوعات ذکر در بالا در اینجا  ….. آنم آرزوست.

اما روی سخنم با مجاهدین مانند ضرب المثل دیگ به دیگ میگه روت سیاه  است  , بعضی از آدم ها خودشان عیبی دارند، اما به خاطر همان عیب، دیگران را سرزنش  می کنند. مثلا، خودشان خیلی پر حرف هستند، اما به بقیه هم ایراد می گیرد که چرا آن ها پر حرفی می کنند.هر کسی خوب است اول به فکر عیب های خودش باشد. یادش بخیر برادر مسعود خودش مشکل کرسی و رده طلبی داشت و هیچوقت از کرسی رهبری پائین نیامد تا روز گور به گور شدن  اما همیشه ما رزمندگان را سرزنش میکرد که کرسی طلب و رده خواه هستیم یا برادرمسعود  خودش مشکل جیم و شیطان رجیم داشت و تمامی خواهران مجاهد در حریم او بودند و خدا میداند با چند دختر مجاهد ….. ولی با پر روئی به ما میگفت شما مشکل جیم و جنسی دارید. حال بر کسی پوشیده نیست این فرقه در زمان صدام حسین تمامی مخارج خودشان را از صدام حسین دیکتاتور عراق میگرفت از جمله توپ و تانک  و امروز فرقه رجوی تمامی مخارج خودش  را از عربستان و دولتهای متخاصمی همچون اسرائیل و …. میگیرد . البته این شگرد دجالگرانه سازمان مجاهدین است که به دیگران انگ و تهمت  میزند تا خودش را مبرا و تبرئه کند اگر واقعا گفته فرقه رجوی درست باشد چرا سفیر ایران در لندن از شبکه بی بی سی فارسی شکایت میکند متن خبرشکایت  به قرار زیر است :

 سفارت ایران در لندن از سه شبکه بی بی سی ، ایارن اینترنشنال و من و تو بخاطر فعالیتشان در جریان اعتراض های گرانی بنزین به نهادناظر رسانه های انگلیس موسوم به«آفکام» شکایت کرده است.

حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس  امروز(جمعه) با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: سفارت کشورمان در لندن در نامه رسمی به نهاد نظارت بر شبکه‌های تصویری در انگلیس (آفکام)، از شبکه‌های فارسی زبان همچون «بی‌بی‌سی فارسی، ایران اینترنشنال و من‌وتو»، به علت تحریف مغرضانه تحولات اخیر ایران و دعوت به خشونت گسترده علیه نهادهای مدنی در کشور، شکایت کرد و اجرای قانون را نسبت به آنها خواستار شد.

به دنبال تغییر نظام پرداخت یارانه به بنزین و اصلاح قیمت آن که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان‌ماه به اجرا گذاشته شد، اعتراض‌ها و تجمع‌هایی در برخی شهرها صورت گرفت. برخی با سوءاستفاده از اعتراض‌های مردمی، با هدف اغراض سیاسی، اقدامات خشونت‌آمیز و غیرقانونی را با آسیب رساندن به جان و مال مردم عادی و نیروهای امنیتی و انتظامی مرتکب شدند و مطالبات به حق مردم  را به بیراهه کشاندند.

بعیدی‌نژاد پیشتر در توئیتی نوشته بود، مردم ایران هیچ‌گاه این روزها را فراموش نمی‌کنند که چگونه شبکه‌های معاندی همچون «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «من‌ و تو» و «ایران اینترنشنال»، با ارتزاق از بودجه دولت‌های خارجی و گروه پهلوی در تلاشند آشوبگران سازمان‌یافته، قاتلان جان و آتش‌زنندگان اموال را منتقدان سیاسی معرفی کنند و ایران را به ناامنی بکشند.

راستی هدف مجاهدین از درج این خبر دروغ چیست مگر مجاهدین دنبال مدیریت و شکل دهی اذهان نیستند .

میر باقر صداقی  هشتم دسامبر 2019

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

لینک به منبع

***

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کردرجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دجالیت-مریم-رجوی-در-دعوت-به-شورش-مردم-ای/

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایرانمیر باقر صداقی، سایت وطنم، هفتم دسامبر 2019:… خانم رجوی روزیکه شما ارتش داشتید و با هزاران تانک اهدائی صدام حسین رژه نظامی راه میانداختید و در خلع سلاح برادر مسعود مفتخر بود که چهار هزار تانک وتوپ به ارتش آمریکا تحویل داده برای انهدام کاری از پیش نبردید چرا جوانان بی گناه این مرز وبوم را تحریک میکنید که خود را سپر بلا کنند . شما چهل سال تمام هر سال میگوئید امسال سال سال سرنگونی است بلاخره کی سال سرنگونی فراخواهد رسید از دروغ گفتن خسته نشدید . دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران 

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایرانمریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس یک دسامبر 2019

مریم رجوی : ایران شورشگر به پا می خیزد حمایت از مردم بپاخاسته و پشتیبانی از جوانان شورشگر و کانونهای شورشی یک وظیفه ملی و میهنی است سلام به مردم و جوانان شورشکر در 144 شهر شورشی

جنجال تازه بابت گران شدن بنزین هر چند به بهانه مطالبات برحق مردم به وقوع پیوست و از طرف غرب واپوزسیون برانداز خارجه نشین و خائن همچون مریم رجوی  حمایت شد , جائی برای حمایت شدن نداشت و ندارد , البته مطالبه گری مردم  قطعا در کوتاه مدت و دراز مدت تاثیرات خود را برای جلوگیری از فساد خواهد گذاشت باید خیلی اسکول بود تا با شورش بخواهی آبادانی ورفاه برای مردم به ارمغان آورد .

اما جای تاسف اینجاست که مریم رجوی در پیامی که سرتاپا دعوت برای شورش بود میخواهد نیم چه امید ها و رفاه موجود را هم به نابودی بکشد من دنبال تعریف و تمجید از هیچ کس نیستم  , نمره قبولی هم به کسی یا دولتی نمیدهم و خوب میدانم که مردم ایران بلحاظ معیشتی دچار مشکل هستند 90 درصد این مشکلات بر میگردد به تحریمها و فشارهای حداکثری آمریکا علیه مردم ایران و اگر این دشمنیها نبود چه بسا وضعیت معیشتی مردم ایران بهتر از اینها بود. و در عجب هستم که این اپوزسیون خارجه نشین و براندازو در راس آنها مریم رجوی چرا در دفاع از حق مردم ایران برای زندگی بهتر سیاستهای آمریکا و غرب علیه مردم ایران را محکوم نمیکنند وچرا این اوباش خارجه نشین برانداز هیچ طرح پیشنهادی برای رفاه مردم ایران بجز شورش ندارند کدام ملت توانسته با آتش زدن بانکها و آمبولانسها به آسایش و رفاه برسد که این دجالها میخواهند نسخه آنرا برای مردم ایران بپیچند .

جنگ داخلی یا شورش  یا انقلاب ۲۰۱۱ لیبی، که با نام انقلاب ۱۷ فوریه نیز شناخته می‌شود، از اواسط فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی، به‌دنبال بالا گرفتن اعتراضات و راهپیمایی‌های خیابانی مخالفان و سپس شورش سراسری علیه حکومت لیبی و رهبر آن،معمر قذافی  آغاز شد. ادامه این خشونت‌ها همراه بود با درگیری‌ها شدیدو شورش‌ها با برخوردهای خونین که در نهایت در اکتبر ۲۰۱۱ میلادی با مداخله نظامی کشورهای غربی  عمرحکومت معمر قذافی به پایان رسید.اما با سرنگونی معمر قذافی تا به امروز شبه نظامیانی که در این جنگ درگیر بودند از خلع سلاح سرباز زده اند  و با دولت جدید همگاری نمیکنند  و لیبی وارد جنگ داخلی دومی شد که تاکنون ادامه دارد وضعیت به گونی در لیبی اسفبار است که نمیتوان آنرا براحتی وصف کرد تنها اینجا به بازار برده فروشان اشاره میکنم بنا به گزارش شبکه آمریکایی سی ان مردان جوان در بازارهای برده فروشان در نقاط نامعلوم از لیبی   برای کار در مزارع به حراج گذاشته میشوند و به مبلغ 400 دلار یا بیشتر به فروش می رسند شاید باور کردن آن سخت باشد اما عین حقیقت است .

شورش در سوریه هم  بنا به برآورد سازمان ملل تعداد قربانیان جنگ سوریه تنها تاسال 2015 سیصدو ده هزار نفربوده و حدود هفت میلیون و ششصد هزار نفرهم خانه های خود را از دست داده اند حال چه فرقی میکند ما طرفداری چه کسی را بکنیم , آنچه که مسلم است شورش دوا و چاره کارنبود و مردم سوریه و لیبی بازنده اصلی شورش ,  حال خانم مریم رجوی با آب وتاب میگوید قیام ایران با تقدیم بیش از 200 شهید سرفراز , اراده آتشین , شکست ناپذیر و پیروزمند مردم ایران برای سرنگونی است اما خانم رجوی نمیگوید این تعداد کشته لایق زندگی کردن بودند نه مرگ این قربانیان فرشته آزادی نبوده و نیستند و نتیجه کار آنها چیزی جز تباهی برای ایران و مردم ایران نداشته و ندارد ای کاش سر سفره کوچک خانواده آنها زنده بودند , اینجا در سوئیس جائی که من زندگی میکنم ندیدم کسی بر کشته شده گان و قربانیان شورشهای اخیر ایران درود بفرستد و آنها را ستایش کند و باور دارم با مرگ این قربانیان قلب آنها برای همیشه از تپش افتاد.

خانم رجوی روزیکه شما ارتش داشتید و با هزاران تانک اهدائی صدام حسین رژه نظامی راه میانداختید و در خلع سلاح برادر مسعود مفتخر بود که چهار هزار تانک وتوپ به ارتش آمریکا تحویل داده برای انهدام کاری از پیش نبردید چرا جوانان بی گناه این مرز وبوم را تحریک میکنید که خود را سپر بلا کنند . شما چهل سال تمام هر سال میگوئید امسال سال سال سرنگونی است بلاخره کی سال سرنگونی فراخواهد رسید از دروغ گفتن خسته نشدید .

میر باقر صداقی

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران

***

Ehsan Bidi dhe Manucher Abdi, dy ish-muxhahedine iraniane shpjegojne tragjedine e tyre dhe jeten e tmerrshme me organizaten e muxhahedineve iraniane. Tregojne sesi jane manipuluar, torturuar dhe betejen e tyre per tu deradikalizuar dhe shkeputur nga sekti i Marjam Rajavi-t. Historite e tyre jane tragjike. Keta jane 2 nga 250 anetare te MKO-se qe tanime e kane lene kete organizate dhe duan te integrohen ne shoqerine shqiptare. Por ata vuajne. Shteti shqiptar dhe UNHCR nuk i mbeshtesin ata qe te jetojne te lire, por indirekt i shtyjne qe te qendrojne me organizaten muxhahedine.

Ilir Meta Albanian PresidentI can buy Albanian President for a thousand dollars; Maryam Rajavi

Olsi Jazexhi : MEK Helping Albania Slide Toward AuthoritarianismOlsi Jazexhi : MEK Helping Albania Slide Toward Authoritarianism

MEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession TalksMEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession Talks

Nobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEKNobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEK

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK membersOpen Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #AlbaniaMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین: