چرا مجاهدین به امریکایی ها متوسل می شوند ؟

چرا مجاهدین به امریکایی ها متوسل می شوند ؟

داستان مجاهدین خلق امریکاادارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، دوم نوامبر 2021:… البته پر واضح است که هیچ دولتی در امریکا و در اروپا تا کنون مزخرفات این جماعت را نه تایید کرده و نه اشاره ای، چون تمام دولت ها اولین موضوع منافع خودشان است که برایشان در اولویت قرار دارد. اما چرا با اشراف به این موضوع که خوب می دانند با حضور مشتی امریکایی بازنشسته و از دور خارج شده آبی برایشلن گرم نمی شود باز هم همین داستان را تکرار می کنند و میلیون ها دلار ( البته دلارهای اهدایی کشورهای مرتجع منطقه) را به جیب این هیولاهای پول پرست و کاسبکار می ریزند؟ در این میان سه هدف بیشتر متصور نیست. داستان مجاهدین خلق امریکا

استحاله سازمان مجاهدین خلق داستان مجاهدین خلق امریکااستحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد

چرا مجاهدین به امریکایی ها متوسل می شوند ؟

داستان مجاهدین خلق امریکا

وبلاگ ادوارد یکم نوامبر 2021

سالیان سال است که فرقه مجاهدین در هر تجمعی که برگزار می کند و حالا هم به دلیل محدودیت های کرونا با برپایی تجمعات مجازی به امریکایی ها متوسل می شود، آن هم از نوع جنگ طلبترین و ضد ایرانی ترین ها، پیر و پاتال های از کار افتاده و هیچکاره، مثل مایک پمپئو فاشیست ضد ایران و ایرانی و رودی جولیانی که در دوران ریاست ترامپ در کاخ سفید افتضاحش بالا آمد و رسوا شد یا جان بولتنی که سینه چاک فرقه رجوی بود و با اردنگی از کاخ سفید اخراج شد.

این دایره شوم ضد ایرانی که شامل امریکایی های فاسد و از کار برکنار شده است  در هر تجمعی که فرقه مجاهدین برپا می کنند سرو کله شان پیدا می شود و دهان گشاد و چاله خود را باز می کنند و با تعریف و تمجید از خانم ریئس جمهور مادام العمر یا خواستار تحریم بیشتر مردم ایران می شوند یا از دولتشان می خواهند که ایران را بمباران کنند، خانم رجوی و دارودسته پیر و از کار افتاده گوشه نشین در آلبانی هم از این چرندیات به وجد آمده و با دست زدن های پی در پی همین یاوه ها را تایید می کنند.

حمله مجاهدین به سفارت امریکا . سالگرد 25 بهمن

البته کسانی چون رودی جولیانی و کسانی که در این سالیان در چنین تجمعاتی شرکت کرده ند بخوبی مجاهدین را شناخته و الان هم برای رونق دادن به کار خود دست مایک خرسک را گرفته و وارد شوی ضد ایرانی مجاهدین نموده اند تا بهتر و بیشتر بتوانند این گاو نه من شیرده ( سران فرقه رجوی ) را بدوشند.

البته پر واضح است که هیچ دولتی در امریکا و در اروپا تا کنون مزخرفات این جماعت را نه تایید کرده و نه اشاره ای، چون تمام دولت ها اولین موضوع منافع خودشان است که برایشان در اولویت قرار دارد و طبیعتا هیچ دولتی بر روی الاغ مرده مجاهدین شرطبندی نکرده و نخواهند کرد، این موضوعی است که مجاهدین خیلی خوب به آن اشراف دارند.

اما چرا با اشراف به این موضوع که خوب می دانند با حضور مشتی امریکایی بازنشسته و از دور خارج شده آبی برایشلن گرم نمی شود باز هم همین داستان را تکرار می کنند و میلیون ها دلار ( البته دلارهای اهدایی کشورهای مرتجع منطقه) را به جیب این هیولاهای پول پرست و کاسبکار می ریزند؟

در این میان سه هدف بیشتر متصور نیست:

اول اینکه با این کار می خواهند به مردم ایران نشان دهند که فرقه دیکتاتوری رجوی مورد حمایت امریکایی ها هست.

دوم به نیروی متناقض و کسانی که در خانه سالمندان در آلبانی گرفتار هستند دلگرمی داده باشند تا از ریزش نیرو جلو گیری کنند، چون ریزش نیرو در سال اخیر شدت گرفته و اگر این نیروها از تشکیلات مخوف فرقه رجوی به همین شکل خارج شود  فرقه بایستی رسمآ اسم سازمانش را به گروه مجاهدین تعقییر دهد چون با اندک افرادی که باقی بماند واژه سازمان بی معنی می شود، برای جلوگیری از ریزش نیرو هم ملاقات با خانواده ها را ممنوع کرده  هم در آلبانی بین افراد جدا شده جاسوس سازی را در دستور کار خود قرار داده تنها به دلیل ترس وحشت از ریزش نیرو.

سوم اینکه آقا و خانم رجوی تعریف و تمجید را دوست دارند و اینکه امریکایی ها در مقابل دوربین از آنان تعریف کنند احساس خودبزرگ بینی می کنند، این روال در تشکیلات  جاری بود و هر کسی که بیشتر از آقا و خانم تعریف و تمجید می کرد هم رتبه می گرفت و هم پست و مقام.

مجاهدین در اغتشاشات امریکا شرکت داشتند

اما هر سه هدف و تلاش سران فرقه پوچ و بی اساس است، اولآ مردم ایران آن مردم سال قبل از 1357 نیستند و با تحولات در جهان و منطقه ما بخوبی آشنا هستند و فریب حمایت این امریکایی یا اون اروپایی را نخواهند خورد زیرا عراق دیروز و حمایت امریکا را دیدند و امروز هم افغانستان در جلوی چشمانشان است، پس این مجاهدین هستند که به دلیل پرت شدن از جامعه ایران از مردم ایران شناختی نداشته و گمان می کنند با همان ملت چهل و چند سال پیش طرف هستند.

دوم اینکه اعضای گرفتار در آلبانی که آمادگی رها شدن از چنگال فرقه را دارند و این پتانسیل در آنان وجود دارد پس ازگذشت سالیان و شنیدن چرندیات تکراری و برگزاری شوهای نمایشی شما،اعضای گرفتار هرگز مانند گذشته فریب دروغ های شما و تحلیل های آبکیتان را نمی خورند و هر فرصتی که پیدا کنند به دنیای آزاد پا می گذارند، بی جهت خودتان را خسته نکنید.

و سوم اینکه، خانم رجوی، آیا از روزی که شما وارد فرقه یا سازمانتان شدید همین تعریف و تمجید ها را ندیده و یا نشنیده اید؟ در دورانی که در عراق بودید شما و همسر غایبتان را تا عرش الهی بالا بردند آیا به جایی رسیدید؟ آیا مسعود رجوی را که خودتان با زبان خودتان می گفتید به آقا وصل است و تا آسمان هفتم بالا می بردید ندیدید چگونه  با مخ سقوط کرد؟ مگر ندیدید با چه فضاحتی در رفت و نیروی خود را زیر بمب و بمباران در بیابان هاب عراق اشغال شده تنها گذاشت؟ این شکست ها آثار همان تعریف و تمجید های بی جهت و خود بزگ بینی های شما و همسرتان بوده، پس این خود بزرگ بینی و این خودپرسی را کنار بگذارید، به ظلمی که در حق اعضای گرفتار در آلبانی و خانواده هایشان می کنید پایان دهید.

واقیت این است که امروز در آلبانی با کسانی روبرو هستیم که هم بیمار و سالخورده هستند و متناقض نسبت به تشکیلات و اطراف خود و هم اینکه هزاران کیلومتر از ایران دور، دیروز در عراق تا دندان مسلح بودند و امروز دست خالی، دیروز در کنار خاک میهن نتوانستند کاری انجام دهند در عوض رقص رهایی را پایه گذاری کردند، اگر همین افراد را به لحاظ فیزیکی به گذشته بازگردانند و همان سلاح های اهدایی را دوباره تحویلشان دهند و در همان عراق مستقرشان کنند امروز در برابر قدرت نظامی ایران زیر صفر بحساب خواهند آمد، و مهمترین موضوع این که فرقه رجوی در میان مردم ایران نه تنها پایگاه و جایگاه ندارد بلکه مردم ایران از این فرقه بشدت متنفر هستند و یکی از دلایل آویزان شدنشان به امریکایی ها هم همین است، اگر آپوزاسیونی در میان مردم خودش جایگاه داشته باشد دیگر نیاز به حمایت مشتی پیر و پاتل از کار برکنار شده امریکایی و جنگ طلب و پول پرست ندارد.

لینک به منبع

سازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

داستان مجاهدین خلق امریکا 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ادوارد-ترمادو-اسیر-جنگی-صدام-و-رجوی/

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجویکانون آوا، سی ام اکتبر 2020:… مستند «ادوارد» به کارگردانی آفای محمد باقر شاهین، روایتی از زندگی پرفراز و نشیب شخصیتی به نام ادوارد است که 38 سال از زندگی‌اش را در غربت و اسارت گذرانده است. او در سال 1359 یعنی اوایل جنگ ایران و عراق اسیر می‌شود و ۹ سال از عمر خود را در زندان‌‌های عراق سپری می‌کند. او به ناگاه به سازمان مجاهدین می‌پیوندد و حدود 12 سال را در اردوگاه اشرف می‌گذارند. ادوارد پس از خروج از سازمان مجاهدین به آلمان می‌رود و در آن‌جا زندگی می‌کند. در این فیلم مستند داستان زندگی ادوارد و ماجرای رهایی او از دست مجاهدین روایت می‌شود، او از روزهای تلخی حرف می‌زند که اسیر تفکر و ایدئولوژی سازمان مجاهدین بوده و حالا نیز دوری از وطن را تجربه می‌کند. .لازم به توضیح است که این مستند تمامآ در آلمان تهیه شده است . ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجویوحشت فرقه دربدر رجوی ، ترس و لرز از مصاحبه دو عضو پیشین

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

مستند «ادوارد» به کارگردانی آفای محمد باقر شاهین، روایتی از زندگی پرفراز و نشیب شخصیتی به نام ادوارد است که 38 سال از زندگی‌اش را در غربت و اسارت گذرانده است. او در سال 1359 یعنی اوایل جنگ ایران و عراق اسیر می‌شود و ۹ سال از عمر خود را در زندان‌‌های عراق سپری می‌کند. او به ناگاه به سازمان مجاهدین می‌پیوندد و حدود 12 سال را در اردوگاه اشرف می‌گذارند. ادوارد پس از خروج از سازمان مجاهدین به آلمان می‌رود و در آن‌جا زندگی می‌کند. در این فیلم مستند داستان زندگی ادوارد و ماجرای رهایی او از دست مجاهدین روایت می‌شود، او از روزهای تلخی حرف می‌زند که اسیر تفکر و ایدئولوژی سازمان مجاهدین بوده و حالا نیز دوری از وطن را تجربه می‌کند. .لازم به توضیح است که این مستند تمامآ در آلمان تهیه شده است

لینک به منبع

داستان مجاهدین خلق امریکا 

بی بی سی فارسی: ادوارد تِرمادو، مهمان برنامه به عبارت دیگر، زندگی پرماجرایی را از سر گذرانده است. او 9 سال اسیر عراقی ها بوده، در زندان ابوقریب زندانی بوده، به ارتش سازمان مجاهدین خلق ایران در عراق پیوسته، بعد زندانی آنها شده، سر از زندان اوین درآورده است. او می گوید از رفتن به جبهه پشیمان نیست ولی پیوستن به مجاهدین خلق بزرگترین اشتباه زندگی اش بوده است. چرا و چگونه یک مسیحی جذب سازمانی با تفکر اسلامی شد؟ با او اخیرا در خانه اش در شهر کلن آلمان صحبت کردم. تاریخ پخش: 2011/03/22

لینک به منبع

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

***

سخنان آقای ادوارد ترمادو ازکانون آوا آلمان در نمایشگاه عکس تروریسم بین الملل دربروکسل (انگلیسی):

ادوارد ترمادو: از 2000 اسیر جنگی مجاهدین خلق 123 نفر بیشتر نماندهادوارد ترمادو: از 2000 اسیر جنگی مجاهدین خلق 123 نفر بیشتر نمانده

دروغهای مسخره فرقه رجوی در پرونده افشاگرخندیدن ممنوع بود. به دوران اسارت غبطه میخوردم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اسرای-جنگی-سازمان-مجاهدین-خلق/

اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلقژیار گل ، بی بی سی، بیستم سپتامبر 2020:…  پس از علمیات فروغ جاویدان (مرصاد) دور دوم عضوگیری مجاهدین آغاز می‌شود؛ این بار از میان اسیرانی که ارتش عراق به اسارت گرفته بود و در اردوگاه‌های خود نگهداری می‌کرد. عضوگیری دوباره مجاهدین در شرایطی آغاز شد که اسرای ایرانی پس از یک دوره امیدواری، مایوس و ناامید بودند. این ناامیدی در واقع پیامد عدم مبادله اسرای ایرانی و عراقی در پایان جنگ بود. آن زمان، مبادله اسرای برای دو سال (از تابستان ۱۳۶۷ تا ۱۳۶۹) به طور کامل متوقف شده بود. در این دوره اسرایی به مجاهدین می‌پیوستند که سال‌ها از اسارتشان در اردوگاه‌های عراق می‌گذشت. آقای یوزمند درباره علت و چگونگی پیوستنش به مجاهدین می‌گوید “اتاق‌ها خیلی کوچک بود. در هر اتاق ۷۰ – ۸۰ نفر آدم ریخته بودند و هر نفر به اندازه دو کاشی و نیم جا داشت. اردوگاه پر از بیماری و مشکلات پوستی و شپش و قارچ بود. برای آزادی چاره‌ای نمانده بود جز توسل به مجاهدین بود. مجاهدین هم از این شرایط آگاه بود و از آن استفاده می کرد”. اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق ، گزارش های محرمانه یک جنگ 

داستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمارداستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمار

چهل سال پیش نیروهای عراقی در چندین جبهه به ایران حمله کردند. این حملات جرقه جنگی را زد که هشت سال طول کشید. در جنگ ایران و عراق صدها هزار نفر کشته، مفقود و اسیر شدند. هزاران اسیر ایرانی در عراق به سازمان مجاهدین خلق پیوستند. بعضی از این اسرای سابق می‌گویند که دوباره به اسارت گرفته شدند. ژیار گل سالها است که داستان اسیران ایرانی و سازمان مجاهدین خلق در عراق را دنبال کرده است. این گزارش درباره سرنوشت دو اسیر سابق ایرانی در عراق است.

همین فیلم در یوتیوب:

ادوارد ترمادو: ترس فرقه خیانتکار رجوی از یک مصاحبه، چرا؟ادوارد ترمادو: ترس فرقه خیانتکار رجوی از یک مصاحبه، چرا؟

غلامعلی میرزایی: واقعیتهای عریان جنایت 10 شهریور 1392 در قلعه اشرف ـ عراقغلامعلی میرزایی: واقعیتهای عریان جنایت 10 شهریور 1392 در قلعه اشرف ـ عراق

لینک به منبع

***

همچنین: