مجاهدین خلق شرمنده ازکار اربابشان آمریکا

مجاهدین خلق شرمنده ازکار اربابشان آمریکا

مجاهدین خلق شرمنده ازکار اربابشان آمریکاصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و یکم اوت 2021:… باند رجوی درمقابل این حادثه ی بزرگ به موضعگیری دست وپا شکسته قناعت کرد وحاضر نشد که اقلا اسرای خودش را از کنه حقیقت آگاه ساخته وتصویر ذهنی درستی  را درمورد آمریکا درآنها بسازد. البته این بار آش چنان شور بود که نتوانست از طالبان هم ” عشایر انقلابی ” بسازد وآنها را رزمندگان راه آزادی معرفی کند. کاری که درمورد داعش وآنهم با تمام قوا کرده بود. مسلم است که این خبربزرگ، باند رجوی را ازلحاظ عدم وفا به عهد ارباب بزرگ دچار تشویش ونگرانی عمیق خواهد ساخت وخواهد دانست که زمانی که آمریکای بد عهد صلاح بداند، سیل پول های عربستان واطلاعات اسرائیل بسوی او قطع شده وریشه اش از زمین کنده خواهد شد. مجاهدین خلق شرمنده ازکار اربابشان آمریکا 

چهل سال پرواز خیانت بار در آسمان هاچهل سال پرواز خیانت بار در آسمان ها

مجاهدین خلق شرمنده ازکار اربابشان آمریکا

29/05/1400

نظام آمریکا چنین است و کشور ویا جریان سیاسی ای که اینقدر دل به او بندد سرانجامی غیر از حاکمان افغانستان وکم وبیش مردم فلک زده ی این کشور نخواهند داشت.

بلی!

درمیان بهت وحیرت جهانی و بخصوص مردم افغانستان وکسانی که دخیلی به امام زاده ای مثل آمریکا بسته بودند ، درفرصت کوتاه باور نکردنی شاهد تصرف افغانستان بدست نیروهای دوچرخه سوار وموتور سوار طالبان شدند.

مجاهدین خلق شرمنده ازکار اربابشان آمریکا

این درحالی است که ارتش وابسته به آمریکای افغانستان به انواع تجهیزات مدرن مجهز بود وهیچ عقل سلیمی قبول نمیکرد که این ارتش پیاده ونامجهز به سلاح سنگین و مورد نفرت اهالی افغانستان – طالبان-  باین سادگی موفق به کسب این پیروزی شود.

آمار ارتش آمریکا ساخته ی افغانستان سیصد هزار نفر بوده که عملا روشن شد که تنها 100هزارنفر است و200هزارنفر بقیه عملا وجود نداشته وحقوق این افراد ناموجود به جیب افسران فاسد وبیش ازآنها شخص اشرف غنی بعنوان رئیس جمهور دست نشانده ی آمریکا می رفته واین 100هزار نفر باقی مانده با مشاهده ی فساد عمیقی که دربوروکراسی افغانستان وجود داشت ، میلی به دفاع از شهرها وپادگان ها نداشته وکشور را براحتی بی نظیری دراختیار طالبان قرار دادند.

کاری که ارتش وقت ساخته ی آمریکا درعراق درمقابل 1500داعشی وانت سوار انجام داد تا شهر با عظمت وتاریخی موصل سقوط کرده وراه برای به خاک وخون کشیدن عراق وسوریه فراهم شود.

آینده خاورمیانه و آنها که سود و زیان می برند

باند رجوی درمقابل این حادثه ی بزرگ به موضعگیری دست وپا شکسته قناعت کرد وحاضر نشد که اقلا اسرای خودش را از کنه حقیقت آگاه ساخته وتصویر ذهنی درستی  را درمورد آمریکا درآنها بسازد.

البته این بار آش چنان شور بود که نتوانست از طالبان هم ” عشایر انقلابی ” بسازد وآنها را رزمندگان راه آزادی معرفی کند.

کاری که درمورد داعش وآنهم با تمام قوا کرده بود.

مسلم است که این خبربزرگ، باند رجوی را ازلحاظ عدم وفا به عهد ارباب بزرگ دچار تشویش ونگرانی عمیق خواهد ساخت وخواهد دانست که زمانی که آمریکای بد عهد صلاح بداند، سیل پول های عربستان واطلاعات اسرائیل بسوی او قطع شده وریشه اش از زمین کنده خواهد شد.

علیرغم جنجال آفرینی های رسانه های فارسی زبان وکوشش آنها برای پاشیدن خاک بر چشم مردم، درست ترین ومنطقی ترین خبری که درمورد افغانستان ونحوه ی روی کار آمدن سهل الوصول طالبان بدست امده ، ذیلا نقل گشته وهشدار باش جدی ای به کسانی که تمام تخم مرغ هایشان را درسبد آمریکا ریخته وطلب قدرت و حکومت ازاو میکنند ، داده میشود :

” خبرنگار الجزیره از توافق پنهانی رئیس جمهور افغانستان، آمریکا و طالبان برای واگذاری قدرت خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، خبرنگار الجزیره از توافق سه جانبه اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان، گروه طالبان و آمریکا برای واگذاری قدرت به این گروه خبر داد.

بر این اساس، خبرنگار الجزیره که سران و افراد مسلح طالبان را در کاخ ریاست جمهوری در کابل همراهی می‌کرد، اعلام کرد: بر اساس آنچه که یک مقام دولتی در افغانستان و منابعی در طالبان گفته اند، تصرف استان‌ها به دست طالبان، تصرف ارگ ریاست جمهوری، استیلاء بر تجهیزات نظامی و … همه و همه بر اساس توافقی بود که از شش ماه پیش میان دولت آمریکا، دولت افغانستان و طالبان انجام شده است. رئیس جمهور افغانستان هم بر تمامی اتفاقات در استان‌ها اشراف داشت و از آن‌ها آگاه بود.

خبرنگار الجزیره افزود: من خودم از آقای آندر که محافظ شخصی اشرف غنی بود پرسیدم گفت اشرف غنی بعد از ظهر امروز (روز یکشنبه) کاخ ریاست جمهوری را ترک کرد و ما غافلگیر شدیم. البته آندر گفت اشرف غنی توافق سه جانبه را از ما مخفی نگه داشته بود، ولی وقتی کاخ ریاست جمهوری را به مقصد فرودگاه ترک کرد بلافاصله ما نیز کنترل شرایط را از دست دادیم و نمی‌دانستیم چه کنیم، محافظان اشرف غنی او را و او نیز ما، کشور و مردم را رها کرد و در پی سرنوشت خود رفت. آنچه مشخص است اشرف غنی در نوشته اش همانی را تکرار کرده است که آقای آندر و مقامات طالبان گفته اند.

وی ادامه داد:، اما این اتفاق برای برخی در داخل حکومت مثل حامد کرزای، رئیس جمهور سابق و عبدالله عبدالله، رئیس کمیته آشتی ملی غافلگیر کننده بود، زیرا آنان می‌گفتند اشرف غنی مدعی بود از کاخ ریاست جمهوری خارج نمی‌شود مگر آنکه جسدش را از اینجا بیرون ببرند.”  (لینک به منبع، باشگاه خبرنگاران)

صابر تبریزی

مقصر این ویرانه کیست ؟

مجاهدین خلق شرمنده ازکار اربابشان آمریکا

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آلبانی-و-باشگاه-مزدوران-بازنشسته-آمری/

آلبانی و باشگاه مزدوران بازنشسته آمریکا

آلبانی و باشگاه مزدوران مجاهدین خلق - عاطفه نادعلیانعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، تهران، هفدهم اوت 2021:.. دولت های آمریکا و آلبانی تجربه چنین هماهنگی و اقدامی را در گذشته در خصوص مزدورانی که تاریخ مصرفشان تمام شده و باید دوران بازنشستگی خود را طی کنند داشته اند. تاکنون نیروهای سازمان مجاهدین خلق و داعش بعد از شکست در مأموریت هایشان در این کشور اسکان داده شده اند. ناگفته نماند که به گفته رسانه های آلمان، نظامیان آمریکا و ناتو، اغلب همکاران افغانی خود را در افغانستان رها کرده و گریختند. نشریه “اشپیگل” آلمان روز 16 اوت نوشت: این صدای تیراندازی در فرودگاه کابل است. نظامیان آمریکایی با اقدام به تیراندازی از هجوم مردم جلوگیری می کنند. با ورود طالبان به کابل، از شب گذشته افراد درمانده سعی دارند به محوطه فرودگاه وارد شوند تا شاید بتوانند کشور را ترک کنند. آلمان با ارسال هواپیما تلاش می کند تا بعضی از نیروهای افغانی را از مهلکه نجات دهد. آلبانی و باشگاه مزدوران بازنشسته آمریکا 

عاطفه نادعلیان: گامی فراتر از صدام حسینعاطفه نادعلیان: گامی فراتر از صدام حسین

آلبانی و باشگاه مزدوران بازنشسته آمریکا و مجاهدین خلق شرمنده

عاطفه نادعلیان

خانم عاطفه نادعلیان وکیل دعاوی

انجمن نجات مرکز تهرانسه‌شنبه 26 مرداد 1400

روز دوشنبه 16 اوت 2021، خبرگزاری ها از جمله رویترز و آسوشیتدپرس از تیرانا پایتخت آلبانی گزارش کردند که:

نخست وزیر آلبانی روز یکشنبه گفت که کشورش به طور موقت صدها افغانی را که با نیروهای نظامی کشورهای غربی در افغانستان کار می کردند پناه می دهد.

ادی راما در صفحه فیس بوک خود نوشت که “دولت ایالات متحده از آلبانی خواسته است تا به عنوان محل ترانزیت تعداد معینی از مهاجران سیاسی افغانی عمل کند.”

وی گفت: “بدون شک ما نه نخواهیم گفت.”

در اغلب رسانه ها، خبرهای مختلفی از قول نخست وزیر آلبانی ادی راما گزارش شد که برای پذیرش افغانی هایی که در خدمت ارتش آمریکا در افغانستان بودند اعلام آمادگی کرده است.

حتی در این میان مادلین آلبرایت وزیر خارجه دولت کلینتون هم از دولت آلبانی و نخست وزیر این کشور برای اعلام آمادگی پذیرش افغانی هایی که با نیروهای آمریکایی کار می کردند تشکر نمود.

تعدادی از این افراد ظاهراً در کشورهای مختلف آواره شده اند و دولت آمریکا برخلاف وعده های قبلی اش حاضر نیست آن ها را به کشور خود ببرد و قصد دارد آنان را در کشور آلبانی مستقر نماید.

آلبانی و باشگاه مزدوران مجاهدین خلق - عاطفه نادعلیان

دولت های آمریکا و آلبانی تجربه چنین هماهنگی و اقدامی را در گذشته در خصوص مزدورانی که تاریخ مصرفشان تمام شده و باید دوران بازنشستگی خود را طی کنند داشته اند. تاکنون نیروهای سازمان مجاهدین خلق و داعش بعد از شکست در مأموریت هایشان در این کشور اسکان داده شده اند.

ناگفته نماند که به گفته رسانه های آلمان، نظامیان آمریکا و ناتو، اغلب همکاران افغانی خود را در افغانستان رها کرده و گریختند.

نشریه “اشپیگل” آلمان روز 16 اوت نوشت:

این صدای تیراندازی در فرودگاه کابل است. نظامیان آمریکایی با اقدام به تیراندازی از هجوم مردم جلوگیری می کنند. با ورود طالبان به کابل، از شب گذشته افراد درمانده سعی دارند به محوطه فرودگاه وارد شوند تا شاید بتوانند کشور را ترک کنند. آلمان با ارسال هواپیما تلاش می کند تا بعضی از نیروهای افغانی را از مهلکه نجات دهد.

اما نوری پور، سخنگوی افغانی مسائل خارجی حزب سبزهای آلمان می گوید که با وجود فرصت های زیادی که برای نجات دادن نیروهای افغانی وجود داشت، چنین کاری انجام نشد و اکنون دیگر خیلی دیر شده است.

به گفته ناظران، اتحاد پنج کشور آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، و زلاند نو که تابع محض سیاست های امنیتی و خارجی آمریکا هستند و به پنچ چشم Five Eyes معروف شده اند روز به روز منزوی تر می شود. محور اصلی این اتحاد ضدیت با چین و مقابله با پیشرفت های چشم گیر این کشور است. به طور مشخص اتحادیه اروپا در نقطه مقابل این اتحاد قرار گرفته است.

اما کشور آلبانی در این میان بلاتکلیف است. از یک طرف مایل به عضویت در اتحادیه اروپاست و از طرف دیگر نمی تواند خود را از زیر سلطه آمریکا خارج کند.

با روندی که آلبانی پیش گرفته و به میزبان باشگاه مزدوران بازنشسته آمریکا تبدیل شده است بعید به نظر می رسد که هرگز به عضویت اتحادیه اروپا در آید.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

آلبانی و باشگاه مزدوران بازنشسته آمریکا و مجاهدین خلق شرمنده

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/از-صدام-تا-بن-سلمان-،-از-ترامپ-تا-بایدن/

از صدام تا بن سلمان ، از ترامپ تا بایدن

از صدام تا بن سلمان ، از ترامپ تا بایدنصابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهاردهم ژوئن 2021:… روندی که باند وطن فروش رجوی را خوشحال کرده و متن بیانیه ی کشورهای جی 7 را که بطورابلهانه ای میپندارد ازاین بیانیه آبی برایش گرم میشود ، منتشر نموده است . در قسمت های مهمتر این بیانیه آمده است : ” ما متعهد هستیم که رژیم ایران هرگز سلاح هسته‌یی تولید نکند .” ایران بارها اعلام کرده که چنین قصدی ندارد وگزارش های متعدد آژانس بین المللی کنترل سلاح های هسته ای وهمینطور اعضای غیر غربی برجام بردرستی این ادعای ایران صحه گذاشته اند واحتیاجی به تعهد آنها نیست . دربند دیگر این قطعنامه گفته شده است : ” ما نگرانی عمیق خود را در مورد ادامه نقض حقوق‌بشر در ایران تکرار می‌کنیم .” آیا مسئله ی نقض حقوق بشر ، واقعا مشکل این 7 کشور بزرگ با سوابق استعمارگری وقتل وکشتار ده ها میلیون نفر وبه فقروفاقه کشیدن میلیاردها انسان میباشد؟! از صدام تا بن سلمان ، از ترامپ تا بایدن 

مسعود خدابنده - بایدن بر سر دوراهیمسعود خدابنده : بایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

از صدام تا بن سلمان ، از ترامپ تا بایدن 

راه حل مشکلات جهانی ، عدم دخالت 7قدرت بزرگ درامور دیگران است!

24/03/1400

در زمان اوبامای حیله گر، مسائل طوری ترتیب داده شد که اروپا شخصیت مستقل خود را که بعد از جنگ دوم جهانی ازدست داده بود ، بیشتر ازدست دهد و سواری هرچه بیشتری به آمریکا بدهد.

ترامپ فاشیست وغیر نرمال وضع را با زورگویی های عریان به اروپا، بدتر ازآنچه که بود، کرد وسران بی رمق اروپا را دچار ترس وسراسیمگی نمود.

میزان این ترس بگونه ای بود که دولت آلمان خود را به چین نزدیک تر نمود وقراردادهای قابل توجهی با این قدرت سربرآورده ی جهان کرد.

این وضع ، دشواری های زیادی برای آمریکای درحال افول بوجود آورد و دولت پنهان آمریکا درصدد جبران مافات برآمده و جوبایدن عمیقا صهیونیست را برسر کار آورد تا ازانزوای شدیدی که این سلطه گر دچار آن بود رهائی پیدا کند.

بدین ترتیب ، جو بایدن موظف شد که برخورد ملایم تر ودوستانه تری با اروپا داشته و روند افول امپراطوری آمریکا را کند سازد.

روندی که باند وطن فروش رجوی را خوشحال کرده و متن بیانیه ی کشورهای جی 7 را که بطورابلهانه ای میپندارد ازاین بیانیه آبی برایش گرم میشود ، منتشر نموده است .

در قسمت های مهمتر این بیانیه آمده است :

” ما متعهد هستیم که رژیم ایران هرگز سلاح هسته‌یی تولید نکند .”

ایران بارها اعلام کرده که چنین قصدی ندارد وگزارش های متعدد آژانس بین المللی کنترل سلاح های هسته ای وهمینطور اعضای غیر غربی برجام بردرستی این ادعای ایران صحه گذاشته اند واحتیاجی به تعهد آنها نیست .

دربند دیگر این قطعنامه گفته شده است :

” ما نگرانی عمیق خود را در مورد ادامه نقض حقوق‌بشر در ایران تکرار می‌کنیم .”

آیا مسئله ی نقض حقوق بشر ، واقعا مشکل این 7 کشور بزرگ با سوابق استعمارگری وقتل وکشتار ده ها میلیون نفر وبه فقروفاقه کشیدن میلیاردها انسان میباشد؟!

البته نبوده واگر ما ایرانیان قرب ومنزلت خاصی درپیش این جهانخواران داشته واشتثناشمرده میشویم؟!، باید دراین مورد به سران این 7کشور دست مریزاد گفت!!!

فقط باید ازاین نمایندگان سیستم سلطه وتابعیت پرسید که آیا اعمال این تحریم های سخت وبغایت ظالمانه که تاحد بدست آوردن واکسن کرونا ما رادرگیر کرده ، بمعنی نقض خشن حقوق انسانی ما نیست؟

دوباره :

” ما از رژیم ایران می‌خواهیم همه اقدامات کاهش دهنده شفافیت را متوقف و معکوس کند و همکاری کامل با آژانس را تضمین کند.”

شما کشوری را نشان دهید که به این اندازه با آژانس همکاری کرده وآنگاه این مطالبه ی بی نظیر را ازایران بکنید.

فراموش هم نکنید که درطول این هفتاد واندی سال که سلاح هسته ای به میدان آمده ، هیچکس غیر ازآمریکا ازآن استفاده نکرده واسرائیل متجاوزهم که 300 موشک اتمی دارد، ابدا مورد بازخواست قرار نگرفته است .

ضمنا آژانس هم باید تضمین کند که ازمراکز هسته ای ایران جاسوسی نکرده و این اطلاعات بدست آورده اش رادراختیار دشمنان ما قرار ندهد!

سپس :

” ما حمایت رژیم ایران از نیروهای نیابتی و بازیگران مسلح غیردولتی را از جمله از طریق تأمین مالی، آموزش و گسترش فناوری موشکی و تسلیحاتی محکوم می‌کنیم.”

این نیروهای باصطلاح نیابتی درمقابل اسرائیل وگروه های تروریستی تکفیری دست پرورده ی غرب وایادی شان درمنطقه مبارزه میکنند .

ازآنجا که طرح ایجاد اسرائیل بزرگ دردستور کار این قدرت هاست وقرار است که طبق این نقشه ی شوم ایران هم تکه پاره شود، کمک ایران به گروه هایی که مانع تحقق این نقشه ی خطرناک اند، بمنزله ی کمک به تامین امنیت مرزهای خود بوده واز مشروعیت تام وتمام برخوردار است.

ونیز :

” ما از رژیم ایران می‌خواهیم تمام فعالیت‌های موشک بالستیک و گسترش سلاحهای هسته‌یی مغایر با قطعنامه ۲۲۳۱ و سایر قطعنامه‌هارا متوقف کند.”

ایران سلاح هسته ای ندارد که بخواهد آنرا توسعه بدهد وبنابراین چرند میبافید!

به مسئله ی موشک ها که میرسیم ، باطلاع شما وفرقه ی رجوی میرسانیم که سلاح های پیشرفته تر ازآنچه ما میسازیم را دشمنان ورقبای ما دراختیار دارند و کسی حق ندارد ازما بخواهد که خود رادربرابر دشمنان خود خلع سلاح کنیم واین اقدام ما منافاتی با قطعنامه ی 2231شورای امنیت ندارد.

صابر  تبریزی

از صدام تا بن سلمان ، از ترامپ تا بایدن 

***

دونالد ترامپ حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانیدونالد ترامپ حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانی

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق - عاطفه نادعلیاندادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق و واکنش مضحک رجوی متهم ردیف اول پرونده

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنالگردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

همچنین: