مجاهدین خلق (فرقه رجوی)، العربیه، بقایای بعث، به فکر اعاده حیثیت از بندر بن سلطان؛ چرا جبهه ضدایرانی، «داعش» را انکار می کند؟

مجاهدین خلق (فرقه رجوی)، العربیه، بقایای بعث، به فکر اعاده حیثیت از بندر بن سلطان؛ چرا جبهه ضدایرانی، «داعش» را انکار می کند؟

ایران دیدبان، نهم فوریه 2014: … ازسوی دیگر افکار عمومی جهان، چنان به جنایات و رفتار وحشیانه داعش و النصره واکنش نشان داد که هیچ وجاهتی برای حمایت از این گروه باقی نمی گذارد. اعضای داعش قلب انسانها را از سینه بیرون می کشند و آن را به دندان می کشند، به زنان تجاوز می کنند، کودکان را به دار می کشند، مردان را به جرم بلد نبودن فرائض اعدام می کنند، آنها را به دلیل حاضر نشدن در نماز اول وقت شلاق …

دخالت عربستان و قطر و امارات در حمایت از طرح های سری سازمان خلق در ایران با مشارکت دستگاه های اطلاعاتی غرب

Ileana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate

لینک به منبع

مجاهدین خلق (فرقه رجوی)، العربیه، بقایای بعث، به فکر اعاده حیثیت از بندر بن سلطان؛ چرا جبهه ضدایرانی، «داعش» را انکار می کند؟

اخیراً موجی از جانب عربستان به حرکت درآمده است که داعش را انکار و یا آن را منتسب به ایران و سوریه می کند!

این ادعا به همان اندازه که عجیب است به همان اندازه شیادانه است و البته تا اندازه ای  سست و بی مبنا است که هیچکس را نمی فریبد.

با اوج گرفتن شقاوتهای غیرقابل تصور داعش در سوریه، سرویس جاسوسی عربستان ابتدا کار را با برائت از داعش آغاز کرد و شبکه العربیه خط انتساب آن را به ایران و سوریه، از زبان قلم به دستان ضدایرانی مطرح ساخت و سپس باند بعثی – مجاهدین همین خط را دنبال کردند.

ایاد الدلیمی با نگارش مقاله ای تحت عنوان « از داعش تا ماعش» از میلیشاهای ایران در عراق و شام نام برد و تلاش نمود به طرز ظریفی این ادعا را جا بیندازد و گفت : « من شک ندارم که ایران و برخی طرف‌های عربی، منطقه‌ای و بین‌المللی در داعش نفوذ کرده‌اند تا هر وقت لازم باشد بتوانند در جهت منافع خود، فتیله‌ی آن را بکشند؛ امری که بسیاری از افراد مخلص سازمان، متوجه آن نیستند.»

شیخ رافع مشحن شیخ کل عشیره الجمیلات عراق به تلویزیون التغییر گفت: «داعش یک گروه سازمان یافته در ایران است که برای رفتن به سوریه درست شده و شاخه دیگرش از طریق مالکی وارد مناطق ما می شود.»

گروه تروریستی مجاهدین با همین بیان و بارها و به ویژه در رابطه با حوادث الانبار این  ادعا را تکرار کرده است « داعش شبه نظامیان وابسته به رژیمهای ایران و سوریه هستند.»

در پیش برد همین ترفند طارق الهاشمی، تروریست فراری از عراق نیز می گوید:

«نمونه بازی رژیم سوریه هر چند با تأخیرولی فاش شد که با نام سازمان تروریستی داعش ترس ایجاد می‌کند و باید به یاد آورد که رژیم مالکی فتوکپی و یا آن روی سکه رژیم بشار اسد است.»

عبدالرحمن الراشد، اما از آنجا که همچنان این ادعا را ناچسب یافته می نویسد: «من می دانم که برخی ها به نظریه نقش داشتن رژیم ایران در این مساله با شک و تردید می نگرند، اما دلایل و مدرک بسیاری وجود دارد که دست داشتن این رژیم از طریق گروه های لبنانی، سوری و فلسطینی را ثابت می کند.»

اما این که چرا دو سال و نیم پس از وحشی گریهای این جریان در سوریه که حامیان و طرفداران داعش، تلاش نمودند آن را به نام مردم سوریه تمام کنند و یا اکنون که اوضاع در استان الانبار به نفع دولت عراق تمام شده است، به یکباره یاد آن افتاده اند که از این جریان اعلام برائت و یا با شیادی آن را  منتسب به ایران کنند، دلائلی دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

مهمترین علت این تغییر رویکرد، فشار کشورهای غربی بر رژیم سعودی به دلیل حمایت از داعش است که تهدیدی جدی برای امنیت کشورهای اروپایی و ترکیه به حساب می آید؛ در همین باره العربیه گزارش می دهد که بر اساس اطلاعاتی که در اختیارش قرار گرفته، اتحادیه اروپا با مشارکت ۸ کشور عربی و ترکیه در بروکسل، جلسه‌ای درباره معضل نیروهای مسلح خارجی در سوریه تشکل خواهد داد. اتحادیه اروپا بدین منظور نمایندگانی از الجزایر، مصر، اردن، لبنان، لیبی، مغرب، تونس، عراق و ترکیه را دعوت کرده است. این در حالی است که نگرانی‌ها از خطر این نیروهای مسلح رو به افزایش است به ویژه پس از بروز اختلاف‌ها میان آن‌ها و به صورت مشخص‌تر، اختلاف میان گروه النصره و داعش.

ازسوی دیگر افکار عمومی جهان، چنان به جنایات و رفتار وحشیانه داعش و النصره  واکنش نشان داد که هیچ وجاهتی برای حمایت از این گروه باقی نمی گذارد. اعضای داعش قلب انسانها را از سینه بیرون می کشند و آن را به دندان می کشند، به زنان تجاوز می کنند، کودکان را به دار می کشند، مردان را به جرم بلد نبودن فرائض اعدام می کنند، آنها را به دلیل حاضر نشدن در نماز اول وقت شلاق می زنند و …  لذا عربستان مجبور شده است غول خطرناکی را که خود به وجود آورده است،‌از خود براند.

در عراق نیز برای سالها و تا زمانی که پای این جریان به استان الانبار باز نشده بود، مردم – ولو معترض- در صلح و ارتباط با دولت عراق به سر می بردند، اما بعد از آنکه این جریان، به تشنج آفرینی پرداخت – هرچند با استقبال باند بعثی – مجاهدین مواجه شد- اما از آنجا که شرایط ناامنی برای مردم به وجود آورد و عشایر نیز به مقابله با آن پرداختند و دولت عراق نیز با حضور خود نشان داد که در مقابل آن خواهد ایستاد و تا هم اکنون نیز به موفقیتهای خوبی دست یافته است، زمزمه برائت از داعش و نسبت دادن آن به ایران و سوریه بلند شد.

بدین ترتیب یکی از بزرگترین پروژه های ضد ایرانی و ضد اسلامی وهابیت و سازمان جاسوسی عربستان با شکست مفتضحانه مواجه شده است، تا آنجا که تمام دم و دنبالچه های بندر بن سلطان در سرتاسر منطقه به خط  شده اند تا از وی اعاده حیثیت کرده و دریافتی های بعدیشان را تضمین کنند.

 


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

همچنین:

مسعود رجوی: داعش (القاعده) از ما کپی برداری کرده. مالکی بزودی سقوط می کند

هابیلیان، بیست و نهم ژانویه 2014: …  مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین که بیش از ۱۰ سال از مخفی شدن وی می گذرد اخیرا در یک پیام صوتی جدید که برای اعضای این گروهک در پایگاه الحریه (لیبرتی) پخش شد با تکرار ادعاهای خود علیه دولت عراق گفت: نوری المالکی به زودی سرنگون خواهد شد. این جنایتکار

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و پنجم ژانویه 2014: …  ادعای رجوی مبنی بر اینکه گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) وابسته به القاعده از فرقه او الگوبرداری کرده نیز قابل توجه است. در گذشته نیز سازمان مجاهدین خلق از گروه تروریستی افراطی النصره وابسته به القاعده در سوریه دفاع میکرد

وحشی گری وجه تشابه رجوی (مجاهدین خلق) با گروه تروریستی تکفیری داعش

انجمن نجات مرکز مازندران، پانزدهم ژانویه 2014: … بعد از شروع جنگ در سوریه و اعلام حمایت سازمان مجاهدین از گروه های تروریستی آنان سعی داشتند که عراق را همانند سوریه ناامن کرده و به همین خاطر دست به کار شدند ولی با کمک عشایر عراق و دولت آن کشور این فتنه در نطفه خفه شد . اکنون می خواهیم نگاهی

فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین خلق) مزدور عربستان میشود

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیهمایون کهزادی، انجمن یاران ایران، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۴: …  کسی که معتاد وطن فروشی شود درخون ورگ وگوشتش نفوذ میکند وتنها علاج آن مرگ است . این فرقه از روز اول بخاطر به قدرت رسیدنش مزدورانه تشکیل شد ومزدورانه ادامه

خشونت های بلوچستان و مواضع مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۳: …  اکنون با فعال شدن گروهی موسوم به جیش العدل باز مجاهدین به حمایت از این تروریستهای آدمکش می پردازند. از آنها با القابی نظیر «مردم غیور بلوچستان»، «فرزندان دلیر بلوچستان» و… یاد می کنند. راستی که کشتن سربازان وظیفه در نقطه صفر

جیش العدل، مجاهدین خلق، ریگی، رجوی، وهابیان سعودی و اسرائیل

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، بیست و هشتم اکتبر ۲۰۱۳: … دلیل دیگر شکل و شمایل جیش العدل است. نگاهی به فیلم هایی که این گروه در یوتیوب منتشر کرده آنها را با صورت های پوشیده و پرچم های سیاه رنگ منقش به عبارات اسلامی نشان می دهد؛آن گونه که گروه های وابسته به القاعده هستند.

طراحی در اورسوراواز، ترور در سیستان و بلوچستان (فرقه تروریستی رجوی، مجاهدین خلق)

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیامیر حسین پناهی، آریا ایران، ششم دسامبر ۲۰۱۳: … گروه  تروریست «جیش العدل» را بازماندگان گروه ریگی فعال نموده اند.ریگی  ها نیز از ۳۰ سال پیش با مجاهدین رابطه حسنه داشته و عمده قاچاق نیرو از  ایران به پاکستان

مواضع ضد ایرانی رجوی (مجاهدین خلق) در جمع جیره خوران وهابیت

ایران دیدبان، بیستم نوامبر ۲۰۱۳: … اظهارات صریحاً ضدایرانی بقایای رجوی، که اکنون به مثابه بلندگو و رسانه تبلیغی جریان وهابی – سلفی تکفیری عمل می کند، تأثیر خوردن نان صدام و نتیجه خشم و غضبی است که از سرنگونی وی در آنها ایجاد شده است، البته ناگفته نماند که زمین گیرشدن القاعده در سوریه نیز