مجاهدین خلق فرقه رجوی . تروریست ها سیاست خارجی ترامپ را تعیین می کنند. چرا؟

مجاهدین خلق فرقه رجوی . تروریست ها سیاست خارجی ترامپ را تعیین می کنند. چرا؟

Mujahedin-e-Khalq-MEK-terrorists-Shape-Trump-Admin-Iran-Policy-1سارا زهیری، ان آی تی وی، به نقل از Catherine Shakdam, Citizen truth ، هفتم اوت 2019:… مجاهدین خلق که زمانی دشمن قسم خورده ایالات متحده بود ، طی چند سال گذشته با توجه به تمایل خود برای دیدن سقوط دولت ایران ، خود را به عنوان متحد تاکتیکی برای چندین دولت غربی دوباره معرفی کرد. این گروه که غالباً از طرف کارشناسان و اعضای سابق به عنوان یک فرقه توصیف می شد ، مسئولیت قتل شش آمریکایی در ایران در دهه 1970 را بر عهده داشتند. در اوج انقلاب سال 1979 ، این گروه از حمله به سفارت آمریكا در تهران و بحران گروگانگیری متعاقب آن تشویق كرد. پنجاه و دو دیپلمات آمریکایی به مدت 444 روز گروگان شدند. مجاهدین خلق فرقه رجوی . تروریست ها سیاست خارجی ترامپ را تعیین می کنند. چرا؟ 

Ali Safavi NCRI Remember: MEK was an American excuse to invade IraqRemember: MEK was an American excuse to invade Iraq

مجاهدین خلق فرقه رجوی . تروریست ها سیاست خارجی ترامپ را تعیین می کنند. چرا؟

سارا زهیری | آگوست 5, 2019

13 lمرداد 98 – سارا زهیری- ان آی تی وی نیوز

Mujahedin-e-Khalq-MEK-terrorists-Shape-Trump-Admin-Iran-Policy-1

کاترین شاکدام طی یک مقاله تحقیقی این سوال را مطرح می کند: چرا تروریست ها -خصوصا مجاهدین خلق- سیاست های خارجی دولت ترامپ را تعیین می کنند؟

امروز یک بازیکن قدرتمند در کاخ سفید ، گروه MKO / MEK (مجاهدین خلق) به نیرویی تبدیل شده است که روی آنها حساب می شود ، در حالیکه مسلما به ضرر صلح است.

در یک اقدام نادر ماه گذشته ، اعضای کنگره از خطوط احزاب عبور کردند تا در یک تلاش دو حزبی برای مهار ایالات متحده شرکت کنند.

توئیت ها و اظهارنظرهای خصمانه ای توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ درباره ایران نوشته شد. این رأی اثبات وتو نبود. در عین حال ، به نظر می رسد سازمان مجاهدین خلق ، همچنین به نام مجاهدین خلق ایران ، گروهی که مدت ها مخالف دولت ایران بودند ، میان تندروها در کاخ سفید جایگاه دارند.

دسیسه بولتون با شرکت مجاهدین خلق در حال اجراست

مجاهدین خلق که زمانی دشمن قسم خورده ایالات متحده بود ، طی چند سال گذشته با توجه به تمایل خود برای دیدن سقوط دولت ایران ، خود را به عنوان متحد تاکتیکی برای چندین دولت غربی دوباره معرفی کرد. این گروه که غالباً از طرف کارشناسان و اعضای سابق به عنوان یک فرقه توصیف می شد ، مسئولیت قتل شش آمریکایی در ایران در دهه 1970 را بر عهده داشتند. در اوج انقلاب سال 1979 ، این گروه از حمله به سفارت آمریكا در تهران و بحران گروگانگیری متعاقب آن تشویق كرد. پنجاه و دو دیپلمات آمریکایی به مدت 444 روز گروگان شدند.

اما مجاهدین و تاریخچه سراسر ترور و خشونت و تلقین این خشونت ها توسط آنها توسط ترامپ نادیده گرفته می شود و آنها پیشنهاد رژیم چنج را میدهند و اعمال تحریم های بیشتر علیه مردم ایران. علاوه بر این مجاهدین توسط ترامپ ، علارغم نفرت مردم ایران از این گروه بعنوان یک آلترناتیو برای نظام آینده در ایران در نظر گرفته می شوند .

مجاهدین تا سال 2012 همچنان در لیست تروریستی بودند اما زمانیکه طی یک رفراندوم در خاورمیانه قرار بر خروج نیروهای نظامی غربی از کشورهای خاورمیانه شد آمریکا نیز گروه تروریستی مجاهدین خلق را از لیست تروریستی خارج کرد. اما با توجه با سابقه ترورهای بیشمار و خشونت های بیشمار این گروه دادن لقب یک سازمان دموکراتیک به آنها که یک سازمان شبه نظامی هستند برای مقابله با آخوندها سخت است. سازمانی که همیشه در حال پرستش بنیانگذاران خود مسعود و مریم است.

بیش از یک دهه است که دیده بان حقوق بشر نقض حقوق بی شماری از حقوق جدی افراد را توسط سران این سازمان علیه اعضا خود رصد و آنها را محکوم کرده است. طبق گزارش دیده بان حقوق بشر یک گزارش 28 صفحه ای فقط از اعمال خشونت و شکنجه و زندانهای انفرادی طولانی و ضرب و شتم سران این فرقه علیه کسانی که قصد خارج شدن از فرقه را دارند تنظیم کرده است.

سال 2018 شاهد شرکت رودی جولیانی وکیل ترامپ در تظاهرات های مجاهدین و سخنرانی وی و درخواست جولیانی برای رژیم چنج طی این سخنرانی بودیم.

جان بولتون یکی از طرفداران سرسخت جنگ و مشاور امنیت ملی ترامپ به یکی از طرفداران و مشتاقان این گروه مبدل شده است و به این گروه اجازه حیات سیاسی دوباره و نزدیکی بی سابقه با کاخ سفید را داده است و علاوه بر این علی رغم ترس ها ، کاخ سفید اساساً سیاست خود را در مورد ایران با سیاست دگماتیسم سیاسی این گروه هماهنگ کرده است.

بولتون گفت: “مخالفت قابل قبولی با حکومت آیت الله ها وجود دارد ، و این مخالفت امروز در این اتاق محور است … رفتار و اهداف رژیم تغییر نمی کند ، و بنابراین تنها راه حل تغییر رژیم است.”

تغییرات در ایران توسط گروهی که تولد آنها با خشونت بوده است و تاریحچه آنها با ترور و خشونت و کشتار ایرانی ها پیوند خورده است و در جنگ ایران و عراق هم پیمان صدام بوده اند.

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلق

الی کلیفتون یک همکار در انستیتو ملت نسبت به نفوذ مجاهدین خلق در ایالات متحده هشدار داده و اظهار داشته است: “وقتی اعضای [سازمان مجاهدین خلق] می روند و کاپیتول هیل را می گردند و به دنبال جلساتی با اعضای کنگره می روند ، آنها اغلب تنها صداهایی هستند که شنیده می شوند چراکه تنها ایرانیانی هستند که در کاپیتول هیل وجود دارند!

وی این سوال را نیز مطرح کرد: چگونه سازمانی که از طریق گروه های پیشرو فعالیت می کند ،
چک های بسیار بزرگی را برای کسانی که در رویدادهای خود صحبت می کنند ، می نویسد ” و اینگونه نتیجه می گیرد”: بنابراین یارانه پشتیبانی سیاسی می دهد.

تخمین ها در محدوده 30،000 تا 50،000 دلار برای هر سخنرانی هستند. تخمین زده می شود که بولتون مبلغی بالغ بر 180،000 دلار برای صحبت در چندین رویداد داشته باشد.

در سال 2018 ، تریتا پارسی ، رهبر شورای ملی ایران و آمریكا در توییتر نوشت: “مردم ، بگذارید این خیلی واضح باشد:

انتصاب بولتون در واقع اعلام جنگ با ایران است. با پومپئو و بولتون ،ترامپ کابینه جنگ را مونتاژ می کند. “

این بدان معنا نیست که همه سیاستمداران و یا مقامات دولتی ، چه در ایالات متحده و چه در اروپا ، برای بازی هوشمندانه این گروه در زمینه سیاست های هویتی افتاده اند.

مجاهدین خلق فرقه رجوی . تروریست ها سیاست خارجی ترامپ را تعیین می کنند. چرا؟

لینک به منبع

Mujahedin-e-Khalq MEK terrorists Shape Trump Admin Iran Policy. Why ?

*** 

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018مسعود خدابنده : مجاهدین خلق، فرقه رجوی به آخر خط رسیده اند

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقمسعود خدابنده: سازمان مجاهدین خلق نه حامی مالی، که انتقال‌ دهنده‌ی پول و عامل شستشو است

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده. واقعیتهایی از مریم رجوی، مسعود رجوی و مجاهدین خلق از درون

وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق بولتون در برابر ظریفمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کندمسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

Bolton Zarif MEK Iran 1 دسیسه بولتون با شرکت مجاهدین خلق

Bolton Zarif MEK Iran 2 دسیسه بولتون با شرکت مجاهدین خلق

Bolton Zarif MEK Iran 3 دسیسه بولتون با شرکت مجاهدین خلق

Bolton Zarif MEK Iran 4 دسیسه بولتون با شرکت مجاهدین خلق

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین: