مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در برهوتی جدید؛ جاسوسی، تنها و آخرین شانس باندرجوی

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در برهوتی جدید؛ جاسوسی، تنها و آخرین شانس باندرجوی

حامیان امریکایی ترویسم مجاهدین خلق فرقه رجویایران دیدبان، دهم دسامبر 2013: … نکته جالب توجه در این جلسه که یکی از نمودهای برجسته شیادی و شارلاتان بازی دار و دسته رجوی است، سواستفاده از نام و یاد بزرگ مردی است که آوازه و شهرتش به خاطر نفی خشونت و مبارزه با نفرت و جنگ است، نلسون ماندلا. به واقع این رفتارهای رهبری مجاهدین برآمده از حقارتی است که از عملکرد و رفتار خود تحمل می کنند، هیچکس در جهان و مطلقا هیچکس رفتار آنها را …

حامیان امریکایی ترویسم مجاهدین خلق فرقه رجویMeet The Weird, Super-Connected Group That’s Mucking Up U.S. Talks With Iraq (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

لینک به منبع

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در برهوتی جدید؛ جاسوسی، تنها و آخرین شانس باندرجوی

7 دسامبر 2013 گروه تروریستی مجاهدین جلسه ای را همراه با حامیان خود در پاریس برگزار کرد. در این جلسه اطلاعات جالبی از وضعیت باندرجوی منعکس شده است. وضعیتی گره خود در مشکلات لاینحلی که ظاهراً تنها کاری که از رهبری این گروه و حامیانشان برمی آید، شکایت کردن از این وضعیت است.

موضع گیری افراد شرکت کننده در این جلسه ، نشان می دهد که مجاهدین در جلب حمایت آمریکا ناکام مانده اند، که به طریق اولی نمایانگر فضای توهمی حاکم بر افکار و اهداف رجوی است که پیش از این پیش‌بینی کرده بود با خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا روند وقایع به سمت به رسمیت شناختن این گروه پیش می رود.

برخلاف این پیش بینی ابلهانه، جایگاه مجاهدین که در مقطعی به شریک جنگ طلبان در پنتاگون تبدیل شده بود، سیر قهقرایی پیموده و بازتعریفی که در شرایط حاضر از کارکرد خود ارائه می دهند، حتی تنزل یافته تر از جایگاهی است که بلافاصله پس از سقوط صدام از پنتاگونیستها مطالبه می کردند؛ رودی جولیانی در نشست 7 دسامبر در این باره خطاب به دولت آمریکا گفت: «اگر می خواهید بدانید در داخل ایران چه می گذرد. شما در این زمینه به سازمان مجاهدین نیاز حیاتی دارید. آیا شما فکر نمی‌کنید که در حال حاضر بخشی از تلاش برای بستن چشمهای خود برای این است که رژیم ایران و دولت عراق، که آلت دست آن است، هر کاری در توان دارند انجام دهند تا قدرت مجاهدین را از بین ببرند، تا بتوانند مخفیانه در ایران عمل کنند و وقتی که توافقی حاصل شد اورانیوم را غنی سازی کنند و هیچ کس، مطلقاً هیچ کس، نخواهد توانست ما را از این امر مطلع [کند]آنها در تلاشند تا سازمانی که در گذشته این کار را می کرد، نابود سازند. این منافع ماست که از آنها حفاظت کنیم، اگر که با عقل سلیم با سیاست خارجی و امنیت ملی برخورد کنیم.»

حرف آقای جولیانی به طور صریح این است که از مجاهدین در امر جاسوسی استفاده کنید، این درخواست البته بدون هماهنگی با رهبری مجاهدین صورت نگرفته است و به نظر می رسد که جاسوسی تنها شانسی است که مجاهدین برای بقای خود که جز با حمایت خارجی میسر نیست برآن تکیه کرده اند.

نکته جالب توجه در این جلسه که یکی از نمودهای برجسته شیادی و شارلاتان بازی دار و دسته رجوی است، سواستفاده از نام و یاد بزرگ مردی است که آوازه و شهرتش به خاطر نفی خشونت و مبارزه با نفرت و جنگ است، نلسون ماندلا.

به واقع این رفتارهای رهبری مجاهدین برآمده از حقارتی است که از عملکرد و رفتار خود تحمل می کنند، هیچکس در جهان و مطلقا هیچکس رفتار آنها را تأیید نمی کند، حتی حامیانشان!

اما موضوع مهم آن است که رهبری مجاهدین در این جلسه از تلاش خود برای فرو بردن اعضای بدبخت و بیچاره در برهوتی جدید به نام پرونده هسته ای، پرده برداشت و با وارونه گویی، شکست چندین و چند ساله خود از امید بستن به پرونده هسته ای برای آتش افروزی را اعلام کرد. مریم رجوی در این باره گفت :

«در اوج هیستری اتمی آخوندها نیز، جنبش مقاومت با شعار «ایرانِ غیراتمی» سایتهای مخفی این رژیم را افشا کرد و آخوندها را در بحران داخلی و بین‌المللی فرو برد تا این که امروز به یک گام عقب‌نشینی از برنامة بمب‌سازی تن داده‌اند. و حالا برآنیم که در جبهة حقوق بشر نیز جام زهر دیگری به رژیم تحمیل کنیم.»

بدین ترتیب رهبری مجاهدین برسرآن است که تتمه نیروهای درمانده را هم در این برهوت قربانی کند و همچنان با نشان دادن در باغ سبز و سرخ پشتیبانی آمریکا از نقش آفرینی این گروه علیه ایران، این درماندگان بدبخت را دنبال خود بکشد. با این تفاوت که این بار دست گدایی به انگلستان و فرانسه را هم دراز کرده است، مریم رجوی در این باره چنین کد می دهد:« شورای امنیت و به خصوص آمریکا، انگلستان و فرانسه، وظیفه داشتند و دارند که در برابر این کشتار بایستند و باعث آزادی گروگانها شوند. چرا اجازه می‌دهید دولت عراق بر اساس دستورات رسیده از تهران، از تجهیز لیبرتی به ابتدایی ترین وسائل حفاظتی جلوگیری کند؟»

Link to the full description of MKO Logo (pdf file)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

همچنین:

کینه مجاهدین خلق نسبت به نلسون ماندلا

2013/06/29 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۳: …  امروز با کمال تعجب مطلبی را در یکی از رسانه های مجاهدین تحت عنوان «من نه برای زنده ماندنت دعا می کنم و نه برای مرگت دعا می کنم» دیدم که سخیفانه و بسیار سنگ دلانه از ماندلا یاد کرده است. تنها گناه او […]

تمجید فرقه رجوی از نلسون ماندلا بیانگر اوج ورشکستگی مجاهدین خلق

2013/12/07 by

احمد مجیدی، کانون هابیلیان، هفتم دسامبر ۲۰۱۳: … تمجید این گروهک تروریستی از شخصیت برجسته ای همچون ماندلا که هیچ گونه قرابت رفتاری با آنها ندارد، تنها می تواند ناشی از ورشکستگی بیش از اندازه آنها باشد. این گروهک به خوبی می داند که آخرین نفس های حیات منحوس خود را می کشد. تحولات بین […]

درباره جریان حاکم بر سازمان مجاهدین خلق ایران (۱۴) ـ «تیف» و برشی از«درون»

2013/12/07 by

هادی افشار (سعید جمالی) هفتم دسامبر ۲۰۱۳: … آنکه باید شرمنده باشد آنانی هستند که با پذیرش کثیف ترین اعمال و رفتارها به دامان آمریکاییها آویختند تا به آنها اجازه داده شود تا در بیت عنکبوتی شان باقی بمانند و مدام زیر بار این خفت و خاری به هر کار کثیفی تن بدهند. من از […]


Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi